LISTA LAUREATÓW I FINALISTÓW KONKURSU GEOGRAFICZNEGO
ZE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJ. MAZOWIECKIEGO
W ROKU SZKOLNYM 2021/2022



Zgodnie z § 11 pkt. 5 i 6 Regulaminu konkursów przedmiotowych laureatami konkursu geograficznego zostało 26 uczniów, finalistami 45 uczniów z Mazowsza.

Lp. Nazwisko i imię Id szkoły Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
LAUREAT/
FINALISTA
1 Krawczyk Iwo Franciszek 21740 36 LAUREAT
2 Stolarczyk Adam 21747 34 LAUREAT
3 Szyc Marta 22188 34 LAUREATKA
4 Golicki Łukasz Dominik 21699 33 LAUREAT
5 Walewska Zuzanna Zofia 23483 33 LAUREATKA
6 Bernacki Igor 22778 32 LAUREAT
7 Karlik Antoni Jan 21749 32 LAUREAT
8 Podleśna Maja Weronika 21779 30 LAUREATKA
9 Strzelczyk Miłosz Daniel 21817 30 LAUREAT
10 Zieliński Przemysław 22778 30 LAUREAT
11 Koperski Ksawery 23327 29 LAUREAT
12 Łoś Stanisław Tadeusz 21789 29 LAUREAT
13 Minić Alan 23367 29 LAUREAT
14 Olszewski Gustaw 21640 29 LAUREAT
15 Swół Wojciech 22159 29 LAUREAT
16 Szymborska Elżbieta Maria 21752 29 LAUREATKA
17 Byczek Michał 21746 28 LAUREAT
18 Cieślińska Maria Faustyna 21751 28 LAUREATKA
19 Czarnecki Piotr 21871 28 LAUREAT
20 Grenda Albert 22290 28 LAUREAT
21 Kiełczyński Szymon Marek 21672 28 LAUREAT
22 Krawiec Krzysztof 22159 28 LAUREAT
23 Lejman Dominika Magdalena 21780 28 LAUREATKA
24 Mendelka Jerzy Aleksander 21779 28 LAUREAT
25 Olszewska Zuzanna 21640 28 LAUREATKA
26 Paczóska Alicja 22145 28 LAUREATKA
27 Banaś Zuzanna 22159 27 FINALISTKA
28 Baron Maja Luba 21687 27 FINALISTKA
29 Abramczyk Michał 21670 26 FINALISTA
30 Mazek Michał 23371 26 FINALISTA
31 Więch Dominika 21593 26 FINALISTKA
32 Bacciarelli-Grobelny Piotr 21775 25 FINALISTA
33 Dybała Alina Zofia 22079 25 FINALISTKA
34 Godlewski Wojciech 21729 25 FINALISTA
35 Kłosiewicz Emilia 21617 25 FINALISTKA
36 Kumaniecki- Wiśniewski Kazimierz 21817 25 FINALISTA
37 Lisevich Kirill 21817 25 FINALISTA
38 Ogorzałek Emilia Kinga 21694 25 FINALISTKA
39 Tkaczyk Krzysztof 23280 25 FINALISTA
40 Cacek Katarzyna Aleksandra 21671 24 FINALISTKA
41 Kolmas Paweł 21764 24 FINALISTA
42 Smółko Michał 21753 24 FINALISTA
43 Sobota Mikołaj 22789 24 FINALISTA
44 Tupacz Jakub 22526 24 FINALISTA
45 Wiśniewski Jacek 23365 24 FINALISTA
46 Wójcik Aleksander Kajetan 21677 24 FINALISTA
47 Zalewski Maciej Tomasz 22014 24 FINALISTA
48 Czerwonka Bartosz 22511 23 FINALISTA
49 Dębek Jan Krzysztof 21779 23 FINALISTA
50 Durka Zuzanna 21923 23 FINALISTKA
51 Pych Bronisław Eugeniusz 21694 23 FINALISTA
52 Szymaniak Karol 22548 23 FINALISTA
53 Szymańska Olga 22159 23 FINALISTKA
54 Trojgo Amelia Pola 23080 23 FINALISTKA
55 Koszarny Tymon 21626 22 FINALISTA
56 Nowacki Wojciech Ignacy 21611 22 FINALISTA
57 Nowicki Maciej 21729 22 FINALISTA
58 Sadowska Maja 21801 22 FINALISTKA
59 Wiśniewska Alicja 23365 22 FINALISTKA
60 Wójcik Amelia 22511 22 FINALISTKA
61 Gregorowicz Jakub 21711 21 FINALISTA
62 Gurbała Alicja 21626 21 FINALISTKA
63 Połujan-Kowalczyk Ewa 21637 21 FINALISTKA
64 Świderek Hanna 21627 21 FINALISTKA
65 Niezgoda Oliwia 21871 20 FINALISTKA
66 Kruk Alicja 23150 19 FINALISTKA
67 Rekowski Franciszek 21626 19 FINALISTA
68 Rzepniewska Monika 21989 18 FINALISTKA
69 Augustyniak Michalina 22106 17 FINALISTKA
70 Santorek Maksymilian 21901 17 FINALISTA
71 Skowroński Krzysztof 23416 13 FINALISTA
Konkursy Przedmiotowe