LISTA LAUREATÓW I FINALISTÓW KONKURSU BIOLOGICZNEGO
ZE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJ. MAZOWIECKIEGO
W ROKU SZKOLNYM 2021/2022



Zgodnie z § 11 pkt. 5 i 6 Regulaminu konkursów przedmiotowych laureatami konkursu biologicznego zostało 21 uczniów, finalistami 27 uczniów z Mazowsza.

Lp. Nazwisko i imię Id szkoły Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
LAUREAT/
FINALISTA
1 Słupecki Krzysztof 21815 38 LAUREAT
2 Szczecki Adam Michał 21753 38 LAUREAT
3 Władzińska Blanka 21899 36 LAUREATKA
4 Wolszczak Lena 21700 36 LAUREATKA
5 Kilim Mateusz 21888 35 LAUREAT
6 Kuklewicz Natalia Oliwia 23345 35 LAUREATKA
7 Mitrowska Joanna 22165 35 LAUREATKA
8 Stolarska Anna Maria 23443 35 LAUREATKA
9 Wekwejt Natalia 22770 35 LAUREATKA
10 Wolszczak Olga Maria 23739 35 LAUREATKA
11 Wójcicka Nina Anna 21943 35 LAUREATKA
12 Chmielewska Kinga 21776 34 LAUREATKA
13 Dajnowicz Adrianna 21640 34 LAUREATKA
14 Hoang Trung Aron 21601 34 LAUREAT
15 Kostrzewa Alicja Agata 21759 34 LAUREATKA
16 Łoziak Mateusz 22159 34 LAUREAT
17 Ostasz Bartłomiej 22767 34 LAUREAT
18 Pi±tek Antonina Zofia 21961 34 LAUREATKA
19 Szymański Miłosz 21805 34 LAUREAT
20 Ulman Kacper Tadeusz 21598 34 LAUREAT
21 Żela¶kiewicz Magdalena Anna 22188 34 LAUREATKA
22 D±browska Helena 21627 33 FINALISTKA
23 Pielasa Alicja 21704 33 FINALISTKA
24 Skibicka Aleksandra 23753 33 FINALISTKA
25 Bogucka Zuzanna Ewa 21936 32 FINALISTKA
26 Krysztofiak Marcin 22188 32 FINALISTA
27 Maciesowicz Gabriela Anna 22188 32 FINALISTKA
28 Tondera Maria Joanna 23730 32 FINALISTKA
29 Urbańska Zofia 21944 32 FINALISTKA
30 Janiszowska-Downarowicz Iga 23251 30 FINALISTKA
31 Salwa Patryk 21691 29 FINALISTA
32 Antonowicz Szymon 21700 28 FINALISTA
33 Kidała Andrzej 22027 28 FINALISTA
34 Korczyk Julia 21758 28 FINALISTKA
35 Murawska Maja 22188 28 FINALISTKA
36 Orzechowski Maciej Tomasz 23407 27 FINALISTA
37 Skalski Jan Kazimierz 22188 27 FINALISTA
38 Dziuba Bartosz 21601 26 FINALISTA
39 Kołodziejczyk Jakub 22748 26 FINALISTA
40 NiedĽwiedĽ Helena 21631 26 FINALISTKA
41 Sidor Tymoteusz 23279 26 FINALISTA
42 ¦migielski Jakub 22785 26 FINALISTA
43 Adamczak Stanisław Tomasz 22778 25 FINALISTA
44 Wierzbicki Tomasz 23692 25 FINALISTA
45 Dembińska Hanna 23392 24 FINALISTKA
46 Radzikowska Julia 23392 23 FINALISTKA
47 Dołasiński Dominik 22790 21 FINALISTA
48 Kozdrowicz Wiktoria Anna 21757 21 FINALISTKA
Konkursy Przedmiotowe