LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS MATEMATYCZNY
SZKOŁY PODSTAWOWE

Lp. Nazwisko i imię Nazwa szkoły
1 Adamczyk Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 355 w Warszawie
Ceramiczna 11
03-126 Warszawa
2 Adamowska Zofia Magdalena Szkoła Podstawowa nr 340 im. Prof. Bogusława Molskiego
Eugeniusza Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
3 Balcer Aurelia Róża Szkoła Podstawowa im. C. Godebskiego
Szkolna 2
05-090 Raszyn
4 Banul Adam Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ostrołęce
Gorbatowa 4/6
07-410 Ostrołęka
5 Bartosiewicz Jakub Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gniewoszowie
Marii Konopnickiej 19
26-920 Gniewoszów
6 Bednarczuk Jaśmina Szkoła Podstawowa nr 81 im. Lucjana Rudnickiego
Puszczyka 6
02-777 Warszawa
7 Bereza Jakub Szkoła Podstawowa nr 187 im. Adama Mickiewicza
L. Staffa 21
01-884 Warszawa
8 Bielak Jan Szkoła Podstawowa Międzynarodowa w Warszawie
Jagielska 2
02-886 Warszawa
9 Binder Jan Szkoła Podstawowa w Złotokłosie
Romualda Traugutta 10
05-504 Złotokłos
10 Bobrowski Jan "ŻAGLE" SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA STERNIK
Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa
11 Bogusz Michał Społeczna Szkoła Podstwowa nr 13
Wóycickiego 1/3 bud.13
01-938 Warszawa
12 Boguszewski Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 132 im. Sandora Petofiego
Grabowska 1
01-236 Warszawa
13 Boguta Helena Maria Szkoła Podstawowa nr 9 STO
Wiolinowa 6
02-785 Warszawa
14 Bolek Zuzanna Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobieszynie
brak brak
26-804 Stromiec
15 Borkowski Szymon Szkoła Podstawowa
brak 13
09-166 Gralewo
16 Borucki Mateusz Szkoła Podstawowa w Radzanowie
ul. Szkolna 16
09-451 Radzanowo
17 Brzozowa Marzena Mira Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej
Ogrodowa 42/44
00-876 Warszawa
18 Buchalski Antoni, Piotr Szkoła Podstawowa Nr 257
Podróżnicza 11
03-111 Warszawa
19 Buchało Wojciech Michał Szkoła Podstawowa
Polna 40
05-082 Stare Babice
20 Bulge Maciej Marcel Szkoła Podstawowa im. Bronisława Tokaja w Nieporęcie
Dworcowa 9
05-126 Nieporęt
21 Buliński Patryk Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 1
Wspólna 35
05-075 Warszawa
22 Butryn Ireneusz Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej
Keniga 20
02-495 Warszawa
23 Chacińska Oliwia Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 62 im.J.Kolasińskiej
Skrajna 10
03-209 Warszawa
24 Chlewicka Kalina Maria \\\\\\\"STRUMIENIE\\\\\\\" SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA STERNIK
3 maja 129
05-420 Józefów
25 Cieślak Oliwia Szkoła Podstawowa nr 264 im. Gabrieli Mistral
Skorochód-Majewskiego 17
02-104 Warszawa
26 Cieślikowski Igor Mateusz Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Przysusze
Krakowska 76
26-400 Przysucha
27 Cudny Mikołaj Adam Szkoła Podstawowa Sióstr Felicjanek nr 28
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
28 Cuper Maciej Paweł Szkoła Podstawowa nr 3
Janiny Kacperskiej 6B
96-300 Żyrardów
29 Czernek Tymon Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego
Walerego Sławka 9
02-495 Warszawa
30 Czerwiński Bartosz Szkoła Podstawowa nr 127 im. Henryka Sienkiewicza
Kowieńska 12/20
03-438 Warszawa
31 Czosnek Julia SZKOŁA PODSTAWOWA Nr1
BRANDTA 22
05-820 PIASTÓW
32 Czyż Konrad Szkoła Podstawowa w Łosinnie
Szkolna 12
07-200 Wyszków
33 Dąbkowski Kacper Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa w Łomiankach
Warszawska 141
05-092 Łomianki
34 Dąbrowska Maria,Weronika Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji PRIMUS w Warszawie
Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
35 Dąbrowski Jakub SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5
MAŁOPOLSKA 11
05-300 MIŃSK MAZOWIECKI
36 Deperas Maria Anna Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
37 Dębowiak Maja Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne\\\'a
Marymoncka 34
01-813 Warszawa
38 Dobosz Krzysztof Szkoła Podstawowa Nr 231
Juranda ze Spychowa 10
03-257 Warszawa
39 Drąg Stanisław Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania
Mandarynki 1
02-796 Warszawa
40 Drozd Igor Stanisław Szkoła Podstawowa nr 139 im. Ludwiki Wawrzyńskiej
Syreny 5/7
01-132 Warszawa
41 Dziekan Izabela Wiktoria Szkoła Podstawowa nr 289 im. Henryka Sienkiewicza
Broniewskiego 99a
01-876 Warszawa
42 Dziewońska Joanna Maria Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 341 im. Twórców Literarury Dzięcięcej
Oławska 3
01-494 Warszawa
43 Fenik Jadwiga Szkoła Podstawowa nr 12
Andriollego 76
05-400 Otwock
44 Fiszer Jakub Szkoła Podstawowa nr 321 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7
Szadkowskiego 3
01-493 Warszawa
45 Fręchowicz Jakub Szymon Publiczna Szkoła Podstawowa w Iłży
Wójtowska 5
27-100 Iłża
46 Gajownik Jan Szkoła Podstawowa Nr 2 w Karczewie
Otwocka 13
05-480 Karczew
47 Giermek Mateusz Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 340 im. Prof. Bogusława Molskiego
Eugeniusza Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
48 Głażewski Bartosz Mikołaj Szkoła Podstawowa Nr 203
Ks.I.J. Skorupki 8
00-546 Warszawa
49 Główka Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej
Keniga 20
02-495 Warszawa
50 Goc Ryszard Polsko-Francuska Niepubliczna Szkoła Podstawowa \\\"La Fontaine\\\"
Wandy Rutkiewicz 2
02-956 Warszawa
51 Gomółka Igor Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 1
Wspólna 35
05-075 Warszawa
52 Górczyński Wojciech Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach
Sienkiewicza 49
08-110 Siedlce
53 Górecki Kacper Szkoła Podstawowa Kolegium Zakonu Pijarów
Gwintowa 3
00-704 Warszawa
54 Góźdź Dawid Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Radomiu
Gen. J. Sowińskiego 1
26-600 Radom
55 Grobelski Wiktor Szkoła Podstawowa nr 23 w Płocku
ul. Walecznych 20
09-409 Płock
56 Gryn Agata Julia Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 341 im. Twórców Literarury Dzięcięcej
Oławska 3
01-494 Warszawa
57 Gwiazda Jan SZKOŁA PODSTAWOWA Nr1
BRANDTA 22
05-820 PIASTÓW
58 Ha Thuy Tien Szkoła Podstawowa im. C. Godebskiego
Szkolna 2
05-090 Raszyn
59 Halat Patryk (Jan) Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344
Erazma z Zakroczymia 15
03-185 Warszawa
60 Heman Brunon Paweł Prywatna Szkoła Podstawowa nr 41
Świętojerska 24
00-202 Warszawa
61 Hołdakowska Joanna Prywatne Szkoły im.Cecylii Plater-Zyberkówny - Szkoła Podstawowa
Piękna 24/26
00-549 Warszawa
62 Husak Patryk Stanisław Szkoła Podstawowa nr 77 im. Wandy Zieleńczyk
Samogłoska 9
01-980 Warszawa
63 Hynowski Jan Szkoła Podstawowa nr 321 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7
Szadkowskiego 3
01-493 Warszawa
64 Ignaciuk Maciej Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 74
Smoleńskiego 31
01-698 Warszawa
65 Imiołek Olaf Szkoła Podstawowa nr 66
Przepiórki 16/18
02-407 Warszawa
66 Jackl Ignacy Franciszek Społeczna Szkoła Podstawowa nr 16 STO
Aleja Solidarności 113 c
00-140 Warszawa
67 Janowski Jakub Szymon Publiczna SP STO
Al.. Sztandarów 2
Warszawa
68 Jastrzębski Paweł Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy
Jana Pawła II 20
05-807 Podkowa Leśna
69 Jemielity Bartosz Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II
M. Grzegorzewskiej 10
02-778 Warszawa
70 Jezierski - Tratkiewicz Dominik Szkoła Podstawowa w Złotokłosie
Romualda Traugutta 10
05-504 Złotokłos
71 Jeznacka Iga Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika w Warszawie
Wilczy Dół 4
02-798 Warszawa
72 Jones Tomasz George Szkoła Podstawowa w Lesznie
Leśna 13
05-084 Leszno
73 Jóśko Joanna Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka
Remiszewska 40
03-550 Warszawa
74 Junosza - Szaniawska Ewa Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika w Warszawie
Wilczy Dół 4
02-798 Warszawa
75 Kacprzak Karol Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 22 w Płocku
ul. Czwartaków 6
09-403 Płock
76 Kaczorek Katarzyna Szkoła Podstawowa nr 7
Królowej Jadwigi 7
05-120 Legionowo
77 Kaczyński Michał Szkoła Podstawowa nr 173 im. Górników Polskich
Trakt Brzeski 18
05-077 Warszawa-Wesoła
78 Kallus Filip Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Grabskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
79 Kamiński Antoni Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Jana Pawła II
Orłów Piastowskich 47
02-496 Warszawa
80 Karakula Liwia Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Sokołowie Podlaskim
Polna 8
08-300 Sokołów Podlaski
81 Karcz Jan Szkoła Podstawowa nr 33 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju
Cieszyńska 8
02-716 Warszawa
82 Karczmarczyk Aniela Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Sulejówku
Głowackiego 47
05-071 Sulejówek
83 Kaźmierczak Adam Bartłomiej Zespół Szkół Publicznych Szkoła Podstawowa im. Powstańców 1863 Roku w Zaborowie
Stołeczna 182
05-083 Zaborów
84 Knutson Sophia Marzena Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
85 Kolenda Igor Radosław Szkoła Podstawowa nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego
Tkaczy 27
01-346 Warszawa
86 Kołodziejak Mikołaj Szkoła Podstawowa nr 12
Unitów Podlaskich 16
08-101 Siedlce
87 Konon Helena Maria No Bell Szkoła Podstawowa
Mirkowska 39
05-520 Konstancin-Jeziorna
88 Kopycki Rafał Dymitr Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Wierzbicy
Żeromskiego 62
26-680 Wierzbica
89 Kopyt Filip Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej
Keniga 20
02-495 Warszawa
90 Kordek Szymon Szkoła Podstawowa nr 2
STEFANA GROTA ROWECKIEGO 6
07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA
91 Korytkowska Julia Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 92
Patriotów 347
04-760 Warszawa
92 Kosiarski Piotr Andrzej Szkoła Podstawowa nr 340 im. Prof. Bogusława Molskiego
Eugeniusza Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
93 Kosiński Witold Franciszek Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gustawa Morcinka
Wilcza 53
00-679 Warszawa
94 Kot Jan, Kacper Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa
11 Listopada 4
05-091 Ząbki
95 Kowalewska Patrycja Szkoła Podstawowa nr 10
Mazurska 10
08-110 Siedlce
96 Kozłowski Dawid Andrzej SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5
MAŁOPOLSKA 11
05-300 MIŃSK MAZOWIECKI
97 Kraska Oliwier Marcin Szkoła Podstawowa nr 9 STO
Wiolinowa 6
02-785 Warszawa
98 Krawczyk Łukasz Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 339
św. Bonifacego 10
02-914 Warszawa
99 Krawczyk Grzegorz Szkoła Podstawowa nr 1
Topolowa 10
05-800 Pruszków
100 Krejtz Franciszek Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Zespole Szkół nr 74 w Warszawie
Niepołomicka 26
04-256 Warszawa
101 KRYŁOWICZ PIOTR JAROMIR Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 98 DIDASKO
Terespolska 19
03-813 Warszawa
102 Krzyt Łukasz Karol Szkoła Podstawowa
Polna 40
05-082 Stare Babice
103 Kubalski Piotr Franciszek Społeczna Szkoła Podstawowa nr 35 im. Noblistów Polskich Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Targowa 22
05-122 Legionowo
104 Kubicki Michał SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5
MAŁOPOLSKA 11
05-300 MIŃSK MAZOWIECKI
105 Kuśmierowska Zofia Róża PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 SIÓSTR NIEPOKALANEK
Jerzego Zaruby 2
02-796 Ursynów
106 Kwasowiec Małgorzata Anna Katolicka Szkoła Podstawowa Nr 109 Fundacji Na Rzecz Rodziny
Wóycickiego 1/3 bud 18
01-938 Warszawa
107 Le Van Son Szkoła Podstawowa nr 97 im. Leona Kruczkowskiego
Spiska 1
02-302 Warszawa
108 Leleń Stanisław Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu \"Zośka\"
Wrzosowa 42
05-430 Celestynów
109 Lewandowski Arkadiusz Damian Zespół Szkół nr 2 w Płocku
ul. Chopina 62
09-407 Płock
110 Lisowski Filip Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach
Sienkiewicza 49
08-110 Siedlce
111 Lomott Weronika Szkoła Podstawowa nr 293 im. Jana Kochanowskiego
Kochanowskiego 8
01-864 Warszawa
112 Lubczyński Maciej Piotr Szkoła Podstawowa nr 96 im. Ireny Kosmowskiej
Sarabandy 16/22
02-868 Warszawa
113 Łojek Bartosz Szkoła Podstawowa nr 212 im. Krystyny Krahelskiej
Czarnomorska 3
02-758 Warszawa
114 Łuszczak Aleksandra Maria Szkoła Podstawowa nr 31
Kobiałka 49
03-044 Warszawa
115 Maćkowiak Szymon Szkoła Podstawowa nr 23 w Płocku
ul. Walecznych 20
09-409 Płock
116 Madejski Dominik Szkoła Podstawowa nr 52
Samarytanka 11a
03-592 Warszawa
117 Mai Hai An Szkoła Podstawowa nr 264 im. Gabrieli Mistral
Skorochód-Majewskiego 17
02-104 Warszawa
118 Makowski Aleksander Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku
ul. Jasna 8
09-400 Płock
119 Malinowska Amalia SZKOŁA PODSTAWOWA NR 190 im. Orła Białego
ZWIERZYNIECKA 10
00-719 Warszawa
120 Małecki Krystian Publiczna Szkoła Podstawowa nr 23 w Radomiu
Gajowa 60
26-600 Radom
121 Marchel Gabriela Maria Szkoła Podstawowa nr 46 im. Stefana Starzyńskiego
Wałbrzyska 5
02-739 Warszawa
122 Marzec Natalia Szkoła Podstawowa nr 2
Wiatraczna 16
09-300 Żuromin
123 Mateusiak Aleksandra Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Goworowie

07-440 Goworowo
124 Matuszewski Jędrzej Jakub Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342
Strumykowa 21A
03-138 Warszawa
125 Matyjek Bartosz Robert Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 92
Patriotów 347
04-760 Warszawa
126 Matyjek Hoathuytien Szkoła Podstawowa nr 152 im. Marii Dąbrowskiej
Powstańców Wielkopolskich 4
02-398 Warszawa
127 Mazur Natalia Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu
Piłsudskiego 68
05-600 Grójec
128 Mączka Bartosz Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344
Erazma z Zakroczymia 15
03-185 Warszawa
129 Mężykowska Maria Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
130 Michałek Mikołaj Szkoła Podstawowa nr 319 im. Marii Kann
ZWM 10
02-786 Warszawa
131 Miedziocha Amelia Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orła Białego
Rapackiego 24
26-600 Radom
132 Mikulski Eryk Szkoła Podstawowa nr 2
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
133 Miszczak Jakub Dariusz Szkoła Podstawowa nr 340 im. Prof. Bogusława Molskiego
Eugeniusza Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
134 Misztal Karol Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34 w Radomiu
Miła 18
26-600 Radom
135 Morawski Adam Dawid Szkoła Podstawowa nr 23 w Płocku
ul. Walecznych 20
09-409 Płock
136 Możański Jan Szkoła Podstawowa w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych nr 1
Miodowa 22
00-246 Warszawa
137 Mroczkowska Julia Szkoła Podstawowa nr 84
Radzymińska 227
03-611 Warszawa
138 Muniak Grzegorz Szkoła Podstawowa nr 1
Mickiewicza 11
05-420 Józefów
139 Mydlarz Szymon Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
140 Mysiewicz Michał Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ostrołęce
Gorbatowa 4/6
07-410 Ostrołęka
141 Myśliwiec Weronika Szkoła Podstawowa nr 9 STO
Wiolinowa 6
02-785 Warszawa
142 Napieralski Michał Jan Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana
Mścisławska 1
01-647 Warszawa
143 Nejman Tomasz Szkoła Podstawowa nr 350 w Zespole Szkół nr 48 im. Armii Krajowej
Irzykowskiego 1A
01-317 Warszawa
144 Nieborek Michał, Piotr Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji PRIMUS w Warszawie
Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
145 Niedzielski Tymoteusz,Emil Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka
Remiszewska 40
03-550 Warszawa
146 Nowacki Wojciech Artur Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Brzechwy
Włodarzewska 45C, Przy Parku 36
02-384 Warszawa
147 Nowak Natalia Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. A.Krzywoń w Sterdyni
Wojska Polskiego 17
08-320 Sterdyń
148 Nowik Igor Szkoła Podstawowa nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego
Cietrzewia 22a
02-492 Warszawa
149 Noworyta Katarzyna Daria Szkoła Podstawowa nr 115
Okrężna 80
02-933 Warszawa
150 Ogonowski Julian Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki
Partyzantów 39
07-300 Ostrów Mazowiecka
151 Omińska Ada Marianna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 22 w Płocku
ul. Czwartaków 6
09-403 Płock
152 Opólska Joanna Szkoła Podstawowa w Radzanowie
ul. Szkolna 16
09-451 Radzanowo
153 Oraczewski Wiktor Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 22 w Płocku
ul. Czwartaków 6
09-403 Płock
154 Osiak Julia Natalia Szkoła Podstawowa nr 69
Wiktorska 73
02-582 Warszawa
155 Ostas Dominik Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Jana Pawła II
Orłów Piastowskich 47
02-496 Warszawa
156 Ostas Jakub Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Jana Pawła II
Orłów Piastowskich 47
02-496 Warszawa
157 Otręba Dawid Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orła Białego
Rapackiego 24
26-600 Radom
158 Paluch Kim Kelwin Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 87 im. 7 Pułku Piechoty AK "Garłuch"
Malownicza 31
02-272 Warszawa
159 Paradowski Michał Adam Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie
Aleja Marii Dąbrowskiej 12/20
05-806 Komorów
160 Pawlak Igor Szkoła Podstawowa nr 23 w Płocku
ul. Walecznych 20
09-409 Płock
161 Pawlak Adam Janusz Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie
Aleja Marii Dąbrowskiej 12/20
05-806 Komorów
162 Pękala Jakub Szkoła Podstawowa nr 150 im. Walerego Wróblewskiego
Thommeego 1
01-491 Warszawa
163 Piechowicz Karolina Szkoła Podstawowa nr 16 w Płocku
ul. Piasta Kołodzieja 7
09-400 Płock
164 Pietrusiak Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 81 im. Lucjana Rudnickiego
Puszczyka 6
02-777 Warszawa
165 Piraszewska Marta Agata Szkoła Podstawowa Nr 110
Bohaterów 41
03-007 Warszawa
166 Podębski Jakub Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Publicznych w Mysiadle
Kwiatowa 28
05-515 Mysiadło
167 Pogorzelska do Vale Julia Maria Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gustawa Morcinka
Wilcza 53
00-679 Warszawa
168 Pol Patryk, Andrzej SZKOŁA PODSTAWOWA NR 190 im. Orła Białego
ZWIERZYNIECKA 10
00-719 Warszawa
169 Polubiec Maciej Szkoła Podstawowa nr 3 w Ząbkach
Kościelna 2
05-091 Ząbki
170 Poneta Kacper Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9 w Radomiu
Sandomierska 19
26-611 RADOM
171 Prokopowicz Mateusz Szkoła Podstawowa w Lesznowoli
Szkolna 6
05-506 Lesznowola
172 Prusiński Jakub Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego
al.Stanów Zjednoczonych 27
03-947 Warszawa
173 Puławska Iga Maria Szkoła Podstawowa w Ładach
Długa 49
05-090 Raszyn
174 Pycia Monika Szkoła Podstawowa nr 336 im. Janka Bytnara\"Rudego\"
Małcużyńskiego 4
02-793 Warszawa
175 Rabsztyn Małgorzata Szkoła Podstawowa nr 1 Piaseczno
Świętojańska 18
05-500 Piaseczno
176 Rak Jacek Karol Prywatna Szkoła Podstawowa Centrum Edukacyjne Sulejówek
Krasickiego 59
05-070 Sulejówek
177 Rębiś Cezary Zespół Szkół Ogółnokształcących w Jedlni-Letnisku
Słoneczna 5
26-630 Jedlnia-Letnisko
178 Rogulski Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego
Cietrzewia 22a
02-492 Warszawa
179 Romanowski Maciej Adam Społeczna Szkoła Podstawowa nr 26 STO
Puławska 97B
02-595 Warszawa
180 Rozpędek Maciej Tomasz Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
181 Rud Krzysztof Jerzy Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 343 im. Matki Teresy z Kalkuty
Stefana Kopcińskiego 7
02-777 Warszawa
182 Rybak Maciej Szkoła Podstawowa nr 289 im. Henryka Sienkiewicza
Broniewskiego 99a
01-876 Warszawa
183 Rydzewska Weronika Szkoła Podstawowa nr 23 w Płocku
ul. Walecznych 20
09-409 Płock
184 Rzewuski Adam Ignacy Szkoła Podstawowa nr 163 im. Batalionu \"Zośka\"
Osiecka 28/32
04-173 Warszawa
185 Sawicki Mateusz Szkoła Podstawowa nr 336 im. Janka Bytnara\"Rudego\"
Małcużyńskiego 4
02-793 Warszawa
186 Siciarek Mateusz Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana
Mścisławska 1
01-647 Warszawa
187 Sidorczuk Paweł Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego
Walerego Sławka 9
02-495 Warszawa
188 Siemieniewska Maja Agnieszka Szkoła Podstawowa nr 92 im. Jana Brzechwy
Przasnyska 18a
01-756 Warszawa
189 Sienicki Radosław Szkoła Podstawowa nr 84
Radzymińska 227
03-611 Warszawa
190 Sikora Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Zespole Szkół nr 3 w Ostrołęce
Skowrońskiego 8
07-417 Ostrołęka
191 Skaszewska Maria Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 318 im. Jana Chrystiana Andersena
Leonida Teligi 3
02-777 Warszawa
192 Skawiński Szymon Publiczna Szkoła Podstawowa nr 14 w Radomiu
WIERZBICKA 81/83
26-600 RADOM
193 Skład Stanisław Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Publicznych w Mysiadle
Kwiatowa 28
05-515 Mysiadło
194 Skurzak Karolina Szkoła Podstawowa nr 52
Samarytanka 11a
03-592 Warszawa
195 Smolarek Kacper PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA
KAMERALNA 11
05-509 PIASECZNO- JÓZEFOSŁAW
196 Smoleński Olaf Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi
Żwirki i Wigury 4
06-300 Przasnysz
197 Smółko Anna Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana
Mścisławska 1
01-647 Warszawa
198 Sobociński Marcin Szkoła Podstawowa nr 80 im. Marii Kownackiej
Aspekt 48
01-904 Warszawa
199 Soboński Robert Szkoła podstawowa w Otrębusach
Piaseckiego 2
05-805 Otrębusy
200 Spurtacz Daniela PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 SIÓSTR NIEPOKALANEK
Jerzego Zaruby 2
02-796 Ursynów
201 Spychała Marek Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego
Walerego Sławka 9
02-495 Warszawa
202 Stachelek Adam, Jakub Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 301 im. Gen. Zygmunta Berlinga
Brygadzistów 18
01-384 Warszawa
203 Stankiewicz Ksawery Szkoła Podstawowa im 11 Listopada w Zespole Szkół w Żółwinie
Szkolna 39
05-807 Podkowa Leśna
204 Staszewska Barbara Anna Szkoła Podstawowa nr 204
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
205 Staszkiewicz Igor Szkoła Podstawowa nr 23 im. Edwarda Szymańskiego
Wawelska 48
02-067 Warszawa
206 Sterczewski Jakub Szkoła Podstawowa nr 2 im. Dąbrówki w Mińsku Mazowieckim
Dąbrówki 10
05-300 Minsk Mazowiecki
207 Strzałek Szymon Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza
Siedlecka 202
08-110 Żelków Kolonia
208 Strzeszyńska Julia Szkoła Podstawowa nr 175 im. Heleny Marusarzówny
Trzech Budrysów 32
02-381 Warszawa Ochota
209 Szczerbińska Hanna Sara Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO im. Jana Nowaka Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
210 Szczurek Adela Ewa Szkoła podstawowa w Otrębusach
Piaseckiego 2
05-805 Otrębusy
211 Szempliński Jerzy PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 SIÓSTR NIEPOKALANEK
Jerzego Zaruby 2
02-796 Ursynów
212 Sznajder Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego
Walerego Sławka 9
02-495 Warszawa
213 Sztobryn Jakub Szkoła Podstawowa nr 80 im. Marii Kownackiej
Aspekt 48
01-904 Warszawa
214 Szwarc Karol, Aleksander Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 97
Abramowskiego 4
02-667 Warszawa
215 Szwyngel Jan Zygmunt Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 341 im. Twórców Literarury Dzięcięcej
Oławska 3
01-494 Warszawa
216 Szymański Kacper Lech Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa w Łomiankach
Warszawska 141
05-092 Łomianki
217 Śliwka Emilia Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana
Mścisławska 1
01-647 Warszawa
218 Ślusarczyk Jan Szkoła Podstawowa nr 175 im. Heleny Marusarzówny
Trzech Budrysów 32
02-381 Warszawa Ochota
219 Świerczewski Stefan Szkoła Podstawowa im.płka S.Królickiego w Izabelinie
3 Maja 49
05-080 Izabelin
220 Tomczyk Alicja Kinga Szkoła Podstawowa nr 350 w Zespole Szkół nr 48 im. Armii Krajowej
Irzykowskiego 1A
01-317 Warszawa
221 Tracz Przemysław Szkoła Podstawowa z Oddzialami Integracyjnymi nr 14 im. Bohaterów Warszawy
Sosnkowskiego 10
02-495 Warszawa
222 Truszkowski kacper Szkoła Podstawowa Nr 7
Chopina 99
96-500 Sochaczew
223 Trynkus Erwin Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej
Keniga 20
02-495 Warszawa
224 Tudek Maksymilian Tymoteusz Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5
Paryska 25
03-945 Poczta Warszawa
225 Turczynowicz Adam Szkoła Podstawowa nr 2
Al. Kasztanów 12
05-501 Piaseczno
226 Tutro Joanna Julia Szkoła Podstawowa nr 3 w Ząbkach
Kościelna 2
05-091 Ząbki
227 Urbański Michał II Prywatna Szkoła Podstawowa
ul. J. Kilińskiego 12
09-402 Płock
228 Usiądek Sebastian Tomasz Szkoła Podstawowa nr 2 w Grodzisku Mazowieckim
Westfala 3
05-825 Grodzisk Mazowiecki
229 Wajrak Weronika Szkoła Podstawowa nr 69
Wiktorska 73
02-582 Warszawa
230 Warych Kacper Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34 w Radomiu
Miła 18
26-600 Radom
231 Wasilewski Hubert Leszek Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 81 Fundacji Rodzice Dzieciom
Nowowiejska 39A
02-010 Warszawa
232 Wąsiewicz Jerzy Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Kostowcu
Matki Florentyny Dymman 5
05-831 Młochów
233 Wojciechowski Sebastian Wojciech Szkoła Podstawowa nr 358
Św. Urszuli Ledóchowskiej 10
02-972 Warszawa
234 Wolańska Sylwia Niepubliczna Szkoła Podstawowa AURUS
Poleczki 7
02-822 Warszawa
235 Wolińska Dorota Amelia Szkoła Podstawowa w Radzanowie
ul. Szkolna 16
09-451 Radzanowo
236 Wójcik Maciej Szkoła Podstawowa nr 2
Al. Kasztanów 12
05-501 Piaseczno
237 Wronowska Anna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 22 w Płocku
ul. Czwartaków 6
09-403 Płock
238 Wrzosek Franciszek Katolicka Szkoła Podstawowa im. Księdza Piotra Skargi
Bema 73/75
01-244 Warszawa
239 Wydrzyński-Głowacki Igor Stanisław Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 92
Patriotów 347
04-760 Warszawa
240 Wyrzykowski Krzysztof Szkoła Podstawowa Nr 11
Wisniowa 5
08-110 Siedlce
241 Zabielski Antoni, Jakub SZKOŁA PODSTAWOWA NR 190 im. Orła Białego
ZWIERZYNIECKA 10
00-719 Warszawa
242 Zając Jan (Krzysztof) Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344
Erazma z Zakroczymia 15
03-185 Warszawa
243 Zakolski Adam SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1
ZAKOPIAŃSKA 4
05-120 LEGIONOWO
244 Zakrzewski Eryk II Prywatna Szkoła Podstawowa
ul. J. Kilińskiego 12
09-402 Płock
245 Zalewski Filip Szkoła Podstawowa nr 2 im. Dąbrówki w Mińsku Mazowieckim
Dąbrówki 10
05-300 Minsk Mazowiecki
246 Zalewski Paweł Robert Szkoła Podstawowa nr 350 w Zespole Szkół nr 48 im. Armii Krajowej
Irzykowskiego 1A
01-317 Warszawa
247 Zasada Antoni Szkoła Podstawowa nr 355 w Warszawie
Ceramiczna 11
03-126 Warszawa
248 Zawadzki Marek SZKOŁA PODSTAWOWA NR 263 im. Powstańców Wielkopolskich
Szegedyńska 11
01-957 Warszawa
249 Zawistowski Bartosz Prywatna Szkoła Podstawowa nr 63 im. W. Szymborskiej
Wał Miedzyszyński 141
04-987 Warszawa
250 Żukowska Aleksandra Lena Bednarska Szkoła Podstawowa
ul. Kawalerii 5
00-468 Warszawa
251 Żurek Jan Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
252 Żyznowska Marianna Lidia Gminna Szkoła Podstawowa Nr 1
Wojewódzka 12
05-510 Konstancin-Jeziorna
Konkursy Przedmiotowe 2015/2016