LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS BIOLOGICZNY
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa szkoły
1 Abramowska Julia Wiktoria Gimnazjum w Kałuszynie
Pocztowa 4
05-310 Kałuszyn
2 Banecka Katarzyna Wanda Gimnazjum nr 4 w Słomczynie im. Jana Mejstera
Wilanowska 218
05-507 Słomczyn
3 Barszcz Julia Maria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
4 Białek Antonina Zofia Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
5 Bilski Rafał Jan Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
6 Buchalska Barbara Anna Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
7 Cichocka Monika Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
8 Cichońska Julia Weronika Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
9 Czapski Konrad Maksymilian Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
10 Domin Olga Gimnazjum w Gójsku
Lipnowska 3B
09-227 Gójsk
11 Domińczak Jan Maksymilian Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 133 w Warszawie
Warszawska 63
02-495 Warszawa
12 Drozdowska Natalia Gimnazjum TWP
Kraszewskiego 8A
06-400 Ciechanów
13 Dróżdż Zuzanna Weronika Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
14 Drwięga Piotr Jan Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
15 Gaida Miriam Gimnazjum Dwujęzyczne nr 34 im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
16 Gardzielik Aleksandra Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
17 Gierek Agata Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
18 Godlewska Zofia Gimnazjum nr 2 w Markach
Wczasowa 5
05-261 Marki
19 Grabowska Joanna Marta Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
20 Jędrzejewski Michał Gimnazjum nr 3
17 Stycznia 17
06-400 Ciechanów
21 Kalisiak Małgorzata Zofia Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
22 Kamut Julia,Oliwia Społeczne Gimnazjum Nr 27 im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego STO
Ostrobramska 72
04-175 Warszawa
23 Kanatek Justyna Publiczne Gimnazjum nr 2 w Ząbkach
Batorego 37
05-091 Ząbki
24 Karwasińska Zuzanna Jagoda Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
25 Korpacz Marta Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
26 Kowalska Hanna Ewa Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
27 Krupa Zuzanna Joanna Gimnazjum nr 11 w Warszawie
Podbipięty 2
02-732 Warszawa
28 Krysiak- Kropińska Patrycja Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
29 Kwiatkowski Krzysztof Konrad Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
30 Łojek Grzegorz Maksymilian Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
31 Marek Zofia Karolina Publiczne Gimnazjum Kolegium Zakonu Pijarów
Gwintowa 3
00-704 Warszawa
32 Mikołuszko Kacper Wacław Społeczne Gimnazjum Nr 1 Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Jana Nowaka - Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
33 Mioduszewska Julia Publiczne Katolickie Gimnazjum w Ząbkach
11- Listopada 4
05-091 Ząbki
34 Miszczak Anna Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kotuniu
Polna 6 c
08-130 Kotuń
35 Musiał Bartłomiej Andrzej Publiczne Gimnazjum w Brzózie
Aleja Lipowa 4
26-903 Głowaczów
36 Nguen Nhat Anh Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
37 Ołdachowski TomaszJan Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
38 Parnas Szymon Jakub Gimnazjum nr 125 w Warszawie
Kobiałka 49
03-044 Warszawa
39 Pawińska Adrianna,Weronika Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
40 Piątkowski Jakub Gimnazjum Miejskie w Sierpcu
Braci Tułodzieckich 2
09-200 Sierpc
41 Piszczek Maria Gimnazjum Nr 126 z Oddz. Int w Warszawie
gen. K. Ziemskiego 22
04-408 Warszawa
42 Pitera Anna,Teresa Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
43 Plasota Antoni Jakub Gimnazjum nr 2 w Piasecznie
Aleja Kalin 30
05-500 Piaseczno
44 Prażyńska Martyna Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
45 Prusaczyk Bartłomiej Gimnazjum nr 1
gen. Józefa Hallera 12
07-410 OSTROŁĘKA
46 Przybyłkowski Aleksander Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
47 Roman Kazimierz Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
48 Rubaj Renata Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
49 Sadkowska Patrycja Barbara Gimnazjum w Mrokowie
M. Świątkiewicz 2 A
05-552 Wólka Kosowska
50 Sasin Marta Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
51 Scisło Adam Piotr Gimnazjum nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
52 Serafin Sonia Alicja Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
53 Sikorska Alicja Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
54 Skiba Weronika Agata Gimnazjum nr 125 w Warszawie
Kobiałka 49
03-044 Warszawa
55 Skwirut Weronika Helena Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
56 Snop Wiktoria Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 133 w Warszawie
Warszawska 63
02-495 Warszawa
57 Sobiech Magdalena Gimnazjum nr 2
Królowej Jadwigi 11
05-120 Legionowo
58 Sobiech Julia Magdalena Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
59 Stachera Weronika Publiczne Gimnazjum nr 2 w Ząbkach
Batorego 37
05-091 Ząbki
60 Stachura Ignacy Jan Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
61 Stefańska Martyna Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
62 Sypek Anna Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
63 Szczawińska Julia Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
64 Szcześniak Stanisław Paweł Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
65 Tatarczuk Ada Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
66 TWARDO PIOTR Gimnazjum Nr 2 w Wyszkowie
Gen.J.Sowińskiego 55
07-200 WYSZKÓW
67 Tyszecka Maria Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
68 Walkowiak Barbara Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
69 Wasilewska Maria Magdalena Gimnazjum nr 4 w Pruszkowie
Hubala 4
05-800 Pruszków
70 Zawadzka Michalina Marta Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
71 Zieliński Maciej Marek Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
72 Zielnik Alicja Joanna Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
73 Zwierzchowski Jacek Paweł Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
74 Zych Katarzyna Gimnazjum Prywatne nr 2
Jasielska 49/53
02-128 Warszawa
75 Żelachowska Adela Anna Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Konkursy Przedmiotowe 2015/2016