LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS MATEMATYKA
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa szkoły
1 Bajorek Maciej Andrzej Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
2 Bal Kacper Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
3 Bandera Laura Zuzanna Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 133 w Warszawie
Warszawska 63
02-495 Warszawa
4 Barański Adam Stanisław Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
5 Baszczak Mieszko Gimnazjum w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych nr 1
Miodowa 22 C-D
00-246 Warszawa
6 Bereżański Dominik Krystian Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
7 Bernatowicz Daniel Publiczne Gimnazjum nr 3
New Britain 1
06-100 Pułtusk
8 Biegała Stanisław Piotr Publiczne Gimnazjum w Podkowie Leśnej
Jana Pawła II 20
05-807 Podkowa Leśna
9 Bielecki Jakub Gimnazjum im. Wincentego Pallottiego
Poznańska 183
05-850 Ożarów Mazowiecki
10 Błędziński Bogdan Tomasz Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
11 Cedrowski Szymon Publiczne Gimnazjum
Bema 73/75
01-244 Warszawa
12 Chmielewski Wiktor Karol Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
13 Chodak Stanisław Krzysztof Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
14 Chojnacki Mateusz Salezjańskie Gimnazjum im. Św.Jana Bosko
Mickiewicza 35A
05-120 Legionowo
15 Chojnacki Karol Piotr Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
16 Cholewiński Kacper Gimnazjum nr 6 w Warszawie
Gruszczyńskiego 12
02-693 Warszawa
17 Cieślar Bartłomiej Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
18 Czarnecki Konrad Wojciech Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
19 Dankowiakowski Adam Tomasz Społeczne Gimnazjum Nr 1 Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Jana Nowaka - Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
20 Dobrowolski Michał Kajetan Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
21 Domurad Paweł Gimnazjum
Dojazdowa 14a
07-415 OLSZEWO-BORKI
22 Drozdowicz Jowita Kleopatra Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
23 Dutkiewicz Kamil Roman Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
24 Dyderska Hanna Maria Gimnazjum im. św. Tomasza z Akwinu
Piotra Skargi 13
05-420 Józefów
25 Fiedoruk Maciej Hubert Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
26 Gamdzyk Jerzy Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
27 Gębuś Ignacy Alfred Gimnazjum nr 86 w Warszawie
gen. Thommeego 1
01-491 Warszawa
28 Głębocki Dominik Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
29 Głowiński Krzysztof Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
30 Grabarczyk Jakub Niepubliczne Gimnazjum Katolickie w Sikorzu
Sikórz 83A
09-413 Sikórz
31 Grodzicki Mieszko, Jakub Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
SŁOWACKIEGO 4
26-670 PIONKI
32 Grudzień Michał Stanisław Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
33 Grynfelder Piotr Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
34 Gwiazda Małgorzata Anna Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
35 Ha Dieu Hoa Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
36 Hauke Piotr Stanisław Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
37 Hołdakowski Filip Bartłomiej Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
38 Jakubicz Szymon Paweł Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
39 Jędrzejewski Jan Konrad Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
40 Kamiński Igor Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
41 Kamiński Tomasz Konrad Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
42 Kania Nina Gimnazjum Niepubliczne nr 12 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Wóycickiego 1/3 bud. Nr 18
01-938 Warszawa
43 Kazbieruk Paweł Piotr Gimnazjum nr 14 z Oddzialami Integracyjnymi w Warszawie
Barska 32
02-315 Warszawa
44 Kępczyński Piotr Maksymilian Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
45 Kinowski Tomasz Społeczne Gimnazjum "Dwójka" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
46 Knyspel Jakub Publiczne Katolickie Gimnazjum im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Łazach
Wiejska 2
05-552 Wólka Kosowska
47 Kocerka Julian Jacek Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
48 Korbecka Natalia Grażyna Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
49 Koryczan Jakub Sebastian Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 133 w Warszawie
Warszawska 63
02-495 Warszawa
50 Kosson Mateusz Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
51 Kosson Krzysztof Tomasz Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
52 Krajewski Daniel Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
53 Krzysztoszek Aleksander Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
54 Kujawski Mateusz Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
55 Kurkliński Igor Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
56 Kuźmierkiewicz Natalia Anna Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\" w Warszawie
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
57 Kuźnicki Alan Leszek Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
58 Lachowicz Michał Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej
Grochowska 284
03-841 Warszawa
59 Laszczka Marcin Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
60 Lech Dominika Karolina Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
61 Lewandowski Kacper Publiczne Gimnazjum w Belsku Dużym
Szkolna 3
05-622 Belsk Duży
62 Lewicka Aleksandra Stanisława Gimnazjum nr 106 w Warszawie
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
63 Lichota Mateusz Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
64 Łysiak Krzysztof Gimnazjum nr 119 w Warszawie
Klimatyczna 1
05-077 Warszawa
65 Majewicz Maciej Gimnazjum nr 20 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej
Afrykańska 11
03-966 Warszawa
66 Maliszewski Adam Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
67 Małkowski Aleksander Dominik Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
68 Marczak Maja Lucyna Gimnazjum nr 20 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej
Afrykańska 11
03-966 Warszawa
69 Margas Adam Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
70 Marjankowska Marcelina Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
71 Markowski Ryszard ( Janusz ) Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
72 Mazur Małgorzata Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
73 Musiał Kacper Tomasz Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
74 Nguyen Nhat Anh Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
75 Nguyen Thi Lan Trinh Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
76 Niedziółka Wojciech Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
77 Niewadzi Szymon Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
78 Nowak Franciszek Stanisław Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
79 Ogłaza Jakub Jan Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
80 Ogonek Zofia Maria Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
81 Ortenburger Zuzanna Zofia Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
82 Ostrowski Krzysztof Gimnazjum w Michałowicach
Szkolna 15
05-816 Michałowice
83 Overbeek Alexander Bernard Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\" w Warszawie
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
84 Pietroń Witold Społeczne Gimnazjum Nr 27 im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego STO
Ostrobramska 72
04-175 Warszawa
85 Pietrzak Michał Henryk Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
86 Piotrowicz Jakub Franciszek Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
87 Piórkowski Jarosław Henryk Publiczne Gimnazjum nr 3 w Żyrardowie
Kacperskiej 6 B
96-300 Żyrardów
88 Polityło Adam Mikołaj Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
89 Pomagalski Piotr Adam Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
90 Przybył Julia Joanna Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
91 Puzianowski-Krzypkowski Tytus Maciej Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
92 Rećko Michał Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
93 Reindl Alicja Michalina Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
94 Ryk Szymon Gimnazjum nr 119 w Warszawie
Klimatyczna 1
05-077 Warszawa
95 Sadalski Igor Społeczne Gimnazjum "Dwójka" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
96 Sasimowska Zofia Ewa Gimnazjum nr 131 w Warszawie
M. Drzymały 1
02-495 Warszawa
97 Sikora Kornel Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
98 Sikorski Maksymilian Maciej Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
99 Słoniewski Michał Stanisław Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
100 Smolak Katarzyna Gimnazjum nr 119 w Warszawie
Klimatyczna 1
05-077 Warszawa
101 Sobczak Szymon Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
102 Sobkowicz Bartosz Dariusz Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
103 Stankiewicz Michał Jan Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
104 Stawiska Anna Michalina Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
105 Stempień Dominik Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
106 Strąk Dominik Krzysztof Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
107 Strychalski Antoni Kamil Gimnazjum nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
108 Sudejko Mateusz Andrzej Gimnazjum nr 106 w Warszawie
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
109 Sudoł Maciej Gimnazjum nr 2 w Piasecznie
Aleja Kalin 30
05-500 Piaseczno
110 Supeł Hubert Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
111 Szmigielski Szymon Piotr Gimnazjum Nr 2 w Sulejówku
Narutowicza 10
05-071 Sulejówek
112 Szot Jan Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
113 Szwed Karol Ryszard Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
114 Śladowska Julia Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
115 Śmigielska Maria Weronika Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
116 Terlikowski Jakub Maciej Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
117 Tkacz Andrzej Henryk Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
118 Tomaszek Kamil Tomasz Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
119 Trzciński Jan Jakub Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
120 Trzeciak Piotr "ŻAGLE"Gimnazjum Stowarzyszenia "Sternik"
Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa
121 Tyszkiewicz Kaja Kinga Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
122 Walenciak Aleksander Jan Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
123 Walkowiak Barbara Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
124 Wasiak Mikołaj Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
125 Wasiak Kacper Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
126 Wawer Julia Konstancja Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\" w Warszawie
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
127 Wawszczak Dominik Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
128 Werner Zuzanna Społeczne Gimnazjum STO
Toruńska 23
03-226 Warszawa
129 Wieremczuk Bartosz Gimnazjum nr 4 w Legionowie
Zegrzyńska 3
05-119 Legionowo
130 Wierzbicki Kacper Andrzej Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
131 Wijatkowski Dominik Publiczne Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki w Przysusze
Warszawska 45
26-400 Przysucha
132 Wiśniewski Antoni Maciej Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
133 Wiśniewski Michał Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
134 Wodnicki Krzysztof Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
135 Wojciechowska Joanna Maria Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
136 Wojda Maurycy Adam Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
137 Wojtala Piotr Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
138 Woźniak Michał Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
139 Wróblewski Mateusz Gimnazjum nr 119 w Warszawie
Klimatyczna 1
05-077 Warszawa
140 Zakrzewski Grzegorz Gimnazjum nr 2 im. Ireny Sendlerowej
Poniatowskiego 47/49
05-400 Otwock
141 Załęska Agata Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
142 ZAWADZKI MARCEL Gimnazjum Nr 2 w Wyszkowie
Gen.J.Sowińskiego 55
07-200 WYSZKÓW
143 Zbysiński Marek Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
144 Znamierowski Mikołaj, Tomasz Społeczne Gimnazjum Nr 27 im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego STO
Ostrobramska 72
04-175 Warszawa
145 Żyśko Julia Anna Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Konkursy Przedmiotowe 2015/2016