LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS MATEMATYKA
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa szkoły
1 Bajorek Anna CXXII Liceum Ogólnokształcące im. I. Domeyki
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
2 Bal Kacper Szkoła Podstawowa Nr 211 z oddziałami integracyjnymi im. J. Korczaka
Smolna 30
00-375 Warszawa
3 Bartosiak Mikołaj Szkoła Podstawowa Nr 14 im. prof. Wł. Szafera
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
4 Basiński Tomasz XIV LO im. Stanisława Staszica
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
5 Bereżański Dominik Krystian CXXII Liceum Ogólnokształcące im. I. Domeyki
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
6 Bernatowicz Daniel Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 z klasami sportowymi
New Britain 1
06-100 Pułtusk
7 Białynicka-Birula Antonina Łucja II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
8 Błędziński Bogdan XIV LO im. Stanisława Staszica
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
9 Bobowicz Kacper Gimnazjum Nr 5
Jagiellońska 67
05-120 Legionowo
10 Bucoń Zuzanna Adela II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
11 Bulge Mikołaj XIV LO im. Stanisława Staszica
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
12 Chruśliński Jan Kacper VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
13 Chwiałkowski Marcel Jerzy VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
14 Cieniek Cindy Trangnhung XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
15 Cieszewski Jan Społeczna Szkoła Podstawowa Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1a
05-822 Milanówek
16 Czarnecki Konrad Wojciech CXXII Liceum Ogólnokształcące im. I. Domeyki
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
17 Dąbrowski Paweł IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej
Hoża 88
00-682 Warszawa
18 Drążkiewicz Maria Hanna Niepubliczne Gimnazjum przy Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego
Żeromskiego 34
26-700 Zwoleń
19 Drwięga Piotr Jan VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
20 Duchniewicz Szymon Bożydar Społeczna Szkoła Podstawowa Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1a
05-822 Milanówek
21 Dul Krzysztof Franciszek Gimnazjum Nr 1 im. Z. Gęsickiego \"Juno\"
Pułaskiego 6/8
05-820 Piastów
22 Dzienisiewicz Bartosz Prywatne Gimnazjum Nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
23 Dziok Mikołaj Kazimierz VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
24 Elis Gabriela Beata Szkoła Podstawowa Nr 204
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
25 Felis Stanisław VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
26 Figurska Natalia Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego
Wiatraczna 16
09-300 Żuromin
27 Fila Piotr Konrad CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
28 Gamdzyk Jerzy Piotr CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
29 Gębuś Ignacy Alfred Gimnazjum Nr 86
gen. Thommeego 1
01-491 Warszawa
30 Głazowski Jan Jakub Społeczne Gimnazjum Nr 5 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
31 Górski Karol Szkoła Podstawowa TWP
Kraszewskiego 8A
06-400 Ciechanów
32 Grądziel Julian II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
33 Grygorowicz Daniel Szkoła Podstawowa Nr 365 im. Wojciecha Zawadzkiego
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
34 Grynfelder Piotr CXXII Liceum Ogólnokształcące im. I. Domeyki
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
35 Gwiazda Andrzej VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
36 Gwiazda Stanisław Gimnazjum Nr 2 im. św. Hieronima
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
37 Gwóźdź Grzegorz Adam Publiczne Gimnazjum Nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Kilińskiego 25
26-600 Radom
38 Howard Stanisław Michał VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
39 Janek Aleksander VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
40 Jankiewicz Jakub Marcin Społeczne Gimnazjum Nr 4 im. Władysława Grabskiego STO
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
41 Jaźwiec Bartosz VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
42 Jeż Adam Zbigniew Szkoła Podstawowa Nr 397 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej
Afrykańska 11
03-966 Warszawa
43 Kamińska Karolina Wiktoria XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
44 Karwowska Barbara VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
45 Kaszycki Jakub Wojciech CXXII Liceum Ogólnokształcące im. I. Domeyki
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
46 Kiełmiński Paweł Leszek VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
47 Kinowski Tomasz Społeczne Gimnazjum "Dwójka" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
48 Klimczak Igor Donat VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
49 Knyszewski Franciszek Jan Szkoła Podstawowa w Nowej Iwicznej
Krasickiego 56
05-500 Nowa Iwiczna
50 Kochanowski Jan Jacek Publiczne Gimnazjum Nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Kilińskiego 25
26-600 Radom
51 Koncka Aleksandra CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
52 Konieczny Jakub Szkoła Podstawowa Nr 397 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej
Afrykańska 11
03-966 Warszawa
53 Kontak Jakub VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
54 Korytkowski Mateusz Kuba Prywatne Gimnazjum Nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
55 Kossacki Jan Krzysztof CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
56 Kosson Krzysztof Tomasz CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
57 Koślacz Adam Marek VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
58 Krawczak Szymon Szkoła Podstawowa Nr 1
Aleja Kalin 30
05-500 Piaseczno
59 Krawczyk Agata CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
60 Krenc Aleksandra Zespół Szkół Nr 6 Gimnazjum Nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły
3 Maja 4
09-402 Płock
61 Król Anna Barbara VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
62 Kucharczyk Piotr Społeczne Gimnazjum Nr 5 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
63 Kucharek Tymoteusz VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
64 Kwiatkowski Julian Wiktor CXXII Liceum Ogólnokształcące im. I. Domeyki
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
65 Leśniewska Kinga CXXII Liceum Ogólnokształcące im. I. Domeyki
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
66 Lewińska Barbara Julia XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
67 Lis Krzysztof Publiczne Gimnazjum im. ks. Piotra Skargi
Bema 73/75
01-244 Warszawa
68 Lisowska Agata Jolanta Szkoła Podstawowa Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi
Czerniakowska 137
00-720 Warszawa
69 Maliszewski Adam VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
70 Mandes Dominik Kazimierz Szkoła Podstawowa w Koczargach Starych z oddziałami gimnazjalnymi
Akacjowa 12
05-080 Koczargi Stare
71 Matraszek Miłosz Piotr No Bell Szkoła Podstawowa Montessori z Oddziałami Gimnazjalnymi
Mirkowska 39
05-520 Konstancin Jeziorna
72 Mazuro Maciej Michał CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
73 Młynik Władysław Tomasz Salezjańskie Gimnazjum
Ks. Bosko 1
08-300 Sokołów Podlaski
74 Molak Jeremi Szkoła Podstawowa Nr 211 z oddziałami integracyjnymi im. J. Korczaka
Smolna 30
00-375 Warszawa
75 Mościcka Pola Szkoła Podstawowa Nr 5 im. K. K. Baczyńskiego
Szkolna 14
05-500 Piaseczno
76 Muniak Krzyszof Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Łączniczek Armii Krajowej
Leśna 39
05-420 Józefów
77 Muszyński Miłosz VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
78 Muszyński Michał Andrzej Szkoła Podstawowa Nr 378 im. I. Paderewskiego
Bartnicza 8
03-358 Warszawa
79 Mycroft Artur Frank Zespół Szkół Nr 5 Szkoła Podstawowa nr 8 im. A. Macieszy
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
80 Nadolska Katarzyna VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
81 Nahorna Barbara VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
82 Nguyen Tue Anh II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
83 Nogaj Filip Publiczne Gimnazjum Nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Kilińskiego 25
26-600 Radom
84 Nowiński Krzysztof Publiczne Gimnazjum im. ks. Piotra Skargi
Bema 73/75
01-244 Warszawa
85 Ogonowski Szymon Maciej II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
86 Olędzki Michał CLVII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
87 Onderski Michał Jan II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
88 Ortenburger Zuzanna Zofia Publiczne Gimnazjum Nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Kilińskiego 25
26-600 Radom
89 Orżanowski Michał CXXII Liceum Ogólnokształcące im. I. Domeyki
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
90 Pastuszak Michał XIV LO im. Stanisława Staszica
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
91 Pawlak Aleksandra XVI Liceum Ogólnokształcace z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Sempołowskiej
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
92 Pełka Bartłomiej Mikołaj VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
93 Piber-Dąbrowski Hugo VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
94 Pielasa Paweł Karol II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
95 Pilarczyk Krzysztof CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
96 Pilarski Paweł Grzegorz Szkoła Podstawowa Nr 303 im. F. Chopina
Koncertowa 8
02-878 Warszawa
97 Pilkiewicz Kamil Arkadiusz Niepubliczne Gimnazjum przy Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego
Żeromskiego 34
26-700 Zwoleń
98 Piórkowska Anna Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. S. Staszica
Kacperskiej 6 B
96-300 Żyrardów
99 Poświata Gabriela Ewa VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
100 Preś Ewelina Szkoła Podstawowa w Koczargach Starych z oddziałami gimnazjalnymi
Akacjowa 12
05-080 Koczargi Stare
101 Przyłuski Jan Franciszek VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
102 Puncewicz Mateusz Andrzej Szkoła Podstawowa Nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
103 Puzianowski-Krzypkowski Tytus Maciej VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
104 Radek Bartosz Gimnazjum im. ks. J. Twardowskiego w Chylicach
Dworska 2
05-510 Chylice
105 Rewers Mateusz XLI Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
106 Richert Jakub Zespół Szkół Nr 5 Szkoła Podstawowa nr 8 im. A. Macieszy
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
107 Roguwski Jan Stanisław Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. o. Onufrego Kopczyńskiego
Gwintowa 3
00-704 Warszawa
108 Roszczyk Mikołaj Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im. Króla Jana III Sobieskiego w Legionowie
Królowej Jadwigi 11
05-120 Legionowo
109 Rymarski Jakub VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
110 Sikora Kornel XIV LO im. Stanisława Staszica
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
111 Skalski Jan Katolickie Liceum im. Ks. Jerzego Popiełuszki
Ogrodowa 3a
00-893 Warszawa
112 Skarżycki Krzysztof Tomasz VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
113 Skoczeń Bruno Andrzej Społeczne Gimnazjum Nr 4 im. W Grabskiego STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
114 Słoniewska Alicja Katarzyna VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
115 Słoniewski Michał Stanisław VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
116 Słowikowski Jakub Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego
Wiatraczna 16
09-300 Żuromin
117 Sobiech Michał Andrzej Społeczne Gimnazjum Nr 1 Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
118 Soboński Daniel CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
119 Srivastava Anand Szkoła Podstawowa Nr 340 im. Profesora Bogusława Molskiego
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
120 Stawarz Michał Marek Szkoła Podstawowa Nr 31 im. kard. S. Wyszyńskiego
Kobiałka 49
03-044 Warszawa
121 Stępniewski Ignacy Szkoła Podstawowa Nr 168 im. Wiktora Gomulickiego
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
122 Szczechla Zofia Jadwiga VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
123 Szczepaniak Joanna XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
124 Szczepaniak Jakub CXXII Liceum Ogólnokształcące im. I. Domeyki
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
125 Szczurek Łukasz Szkoła Podstawowa
Piaseckiego 2
05-805 Otrębusy
126 Szykuć Szymon Salezjańskie Gimnazjum
Ks. Bosko 1
08-300 Sokołów Podlaski
127 Tłaczała Kornel Stanisław VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
128 Tokarska Magdalena Szkoła Podstawowa Nr 211 z oddziałami integracyjnymi im. J. Korczaka
Smolna 30
00-375 Warszawa
129 Trojanowski Gaweł CXXII Liceum Ogólnokształcące im. I. Domeyki
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
130 Tyszkiewicz Kaja Kinga II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
131 Ułanowski Arkadiusz Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej
Konarskiego 5/7
08-110 Siedlce
132 Wagner Jan Rafał Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące im. Roberta Schumana Fundacji \"PRIMUS\"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
133 Walczuk Julia Gimnazjum Nr 86
gen. Thommeego 1
01-491 Warszawa
134 Walenciak Aleksander Jan CXXII Liceum Ogólnokształcące im. I. Domeyki
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
135 Wangrat Jan Wojciech II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
136 Warowny Adam Szkoła Podstawowa Nr 367 im. Polskich Noblistów
Przytulna 3
03-083 Warszawa
137 Wasiak Kacper CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
138 Wawszczak Dominik XIV LO im. Stanisława Staszica
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
139 Weremczuk Wojciech Wiktor Publiczne Gimnazjum Nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Kilińskiego 25
26-600 Radom
140 Werner Zuzanna Społeczne Gimnazjum STO
Toruńska 23
03-226 Warszawa
141 Wilbik Adam VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
142 Wnętrzewska Linda II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
143 Wojtala Piotr CLIX Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
144 Wolicki Krzysztof Jan VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
145 Wróblewski Jakub Społeczne Gimnazjum Nr 4 im. W Grabskiego STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
146 Zając Jan XIV LO im. Stanisława Staszica
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
147 Zalewski Karol Zespół Szkół Nr 5 Szkoła Podstawowa nr 8 im. A. Macieszy
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
148 Załęski Jacek VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
149 Zbysiński Marek VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
150 Zymer Jadwiga Irena No Bell Szkoła Podstawowa Montessori z Oddziałami Gimnazjalnymi
Mirkowska 39
05-520 Konstancin Jeziorna
151 Żurek Olgierd Tadeusz Szkoła Podstawowa Nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018