Konkursy Przedmiotowe 2015/2016

LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS CHEMICZNY
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa szkoły
1 Wróblewski Mateusz Gimnazjum nr 119 w Warszawie
Klimatyczna 1
05-077 Warszawa
2 Adaszkiewicz Antoni Jerzy Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
3 Anduła Filip Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
4 Anyszka Wojciech Jan Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
5 Barszcz Paulina Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
6 Białek Antonina Zofia Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
7 Bilski Rafał Jan Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
8 Bui Hanh Lan Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
9 Bukowicka Agnieszka Gimnazjum nr 11 w Warszawie
Podbipięty 2
02-732 Warszawa
10 Dukaczewski Aleksander Publiczne Gimnazjum nr 1 w Żyrardowie
Jasna 11
96-300 Żyrardów
11 Duszyńska Katarzyna Aleksandra Gimnazjum nr 1 w Piastowie
Pułaskiego 6/8
05-820 Piastów
12 Dutkowska Ewa Katarzyna Zespół Szkół nr 125 Gimnazjum nr 43 im. Wojska Polskiego
Hoża 88
00-682 Warszawa
13 Dzienisiewicz Bartosz Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
14 Filipiak Mateusz Publiczne Gimnazjum w Łochowie
Wyspiańskiego 20
07-130 Łochów
15 Fixl Aleksandra Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
16 Garnczarek Maria Aleksandra Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
17 Głuski Gustaw Karol Publiczne Gimnazjum nr 3 w Żyrardowie
Kacperskiej 6 B
96-300 Żyrardów
18 Grabowski Marcin Michał Gimnazjum nr 13 im.Sł.B.Franciszki Witkowskiej
Smoleńskiego 31
01-698 Warszawa
19 Gutkowska Marta Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
20 Jaros Remigiusz Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
21 Kacperek Aleksandra Gimnazjum nr 3 w Otwocku
Kościuszki 28
05-400 Otwock
22 Karp Magdalena Marta Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
23 Kiełek Maksymilian Piotr Publiczne Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
Sekulska 10
08-110 Siedlce
24 Koncka Aleksandra Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
25 Kosson Krzysztof Tomasz Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
26 Kozierkiewicz Hubert Tomasz Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
27 Krasińska Lara Maria Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
28 Krzysztoszek Aleksander Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
29 Kulma Jacek Stanisław Społeczne Gimnazjum nr 5 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
30 Lesisz Magdalena Ewa Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
31 Lewandowska Ewa Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
32 Lewicka Aleksandra Stanisława Gimnazjum nr 106 w Warszawie
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
33 Łojek Grzegorz Maksymilian Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
34 Majewski Michał Grzegorz Publiczne Gimnazjum nr 2 w Nowym Dworze Mazowieckim
Młodzieżowa 3
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
35 Małecki Maksym Mikołaj Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
36 Margas Adam Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
37 Mioduszewska Julia Publiczne Katolickie Gimnazjum w Ząbkach
11- Listopada 4
05-091 Ząbki
38 Napiórkowski Maciej Łukasz Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
39 Napiórkowski Jan Łukasz Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
40 Niedziółka Wojciech Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
41 Olender Krzysztof Józef Gimnazjum nr 86 w Warszawie
gen. Thommeego 1
01-491 Warszawa
42 Pachulski Wojciech Stanisław Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
43 Pajączek Zuzanna Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
44 Pniewski Cezary Janusz Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
45 Ragus Janusz Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
46 Roguski Mikołaj Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
47 Ryrz Daniel Gimnazjum nr 94 im. Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej
Na Uboczu 9
02-791 Warszawa
48 Sikorski Maksymilian Maciej Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
49 Sioda Piotr Andrzej Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
50 Sobczak Szymon Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
51 Sypuła Piotr Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
52 Szarejko Aleksandra Anna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
53 Szczepanik Aleksandra Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\" w Warszawie
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
54 Szewczyk Aleksander Jakub Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
55 Świerczewski Stanisław Gimnazjum im.ks. Aleksandra Fedorowicza w Izabelinie
3 Maja 49
05-080 Izabelin
56 Tomaszewska Aleksandra Prywatne Gimnazjum Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi
Czerniakowska 137
00-720 Warszawa
57 Uchal Dawid Gimnazjum Nr 2 w Sulejówku
Narutowicza 10
05-071 Sulejówek
58 Warych Magdlena Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
59 Wiśniewska Aleksandra Gimnazjum Niepubliczne Nr 1 im. Ireny Sendlerowej
Skrajna 10
03-209 Warszawa
60 Wojnowski Antoni Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
61 Wójcik Maja Marzena Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
62 Wójcik Karolina Maria Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
63 Wroński Jakub Zbigniew Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
64 Zajdel Mikołaj Piotr Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
65 Zdanowska Wiktoria Gimnazjum im.ks. Aleksandra Fedorowicza w Izabelinie
3 Maja 49
05-080 Izabelin
66 Zieńkowska Wiktoria Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
67 Żaczek Łukasz Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pionkach
Leśna 1
26-670 Pionki
68 Żyła Mateusz Publiczne Gimnazjum w Myśliszewicach
Myśliszewice 15
26-630 Jedlnia Letnisko
69 Żyto Borys Maciej Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek