Konkursy Przedmiotowe 2017/2018

LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS CHEMICZNY
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa szkoły
1 Ambroziewicz Zuzanna Martyna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego
Wiatraczna 16
09-300 Żuromin
2 Bernatowicz Daniel Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 z klasami sportowymi
New Britain 1
06-100 Pułtusk
3 Błąd Julia VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
4 Chyży Paulina Ewa XXXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Prusa
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
5 Cieszewski Jan Społeczna Szkoła Podstawowa Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1a
05-822 Milanówek
6 Czeneszew Stanisław Gimnazjum Sióstr Felicjanek Nr 4 im. bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
7 Dobielska Antonina Wiktoria Publiczne Gimnazjum Nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Kilińskiego 25
26-600 Radom
8 Drążkiewicz Maria Hanna Niepubliczne Gimnazjum przy Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego
Żeromskiego 34
26-700 Zwoleń
9 Dzienisiewicz Bartosz Prywatne Gimnazjum Nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
10 Felis Stanisław VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
11 Gąsiorek Jędrzej, Ethan CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
12 Jakomulski Michał Piotr Szkoła Podstawowa Nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
13 Kaszycki Jakub Wojciech CXXII Liceum Ogólnokształcące im. I. Domeyki
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
14 Kłos Jakub Publiczne Gimnazjum Nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Kilińskiego 25
26-600 Radom
15 Koncka Aleksandra CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
16 Kosson Krzysztof, Tomasz CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
17 Kowalska Ewa Julia Szkoła Podstawowa nr 7 z oddziałami integracyjnymi im. Jana Pawła II
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
18 Kozak Jakub Publiczne Gimnazjum im. ks. Piotra Skargi
Bema 73/75
01-244 Warszawa
19 Kozon Rafał Szkoła Podstawowa Nr 389 im. Stefana Starzyńskiego
Smocza 19
01-051 Warszawa
20 Kulpa Julia Społeczne Gimnazjum Nr 99 STO
Powstańców Śląskich 67 a
01-355 Warszawa
21 Kuźnicki Alan Leszek VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
22 Kwiatkowski Julian Wiktor CXXII Liceum Ogólnokształcące im. I. Domeyki
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
23 Lewkowicz Maciej XIV LO im. Stanisława Staszica
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
24 Macioch Aleksander Michał CXXII Liceum Ogólnokształcące im. I. Domeyki
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
25 Malewicz Karol Piotr VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
26 Maszenda Michał Zespół Szkół Nr 6 Gimnazjum Nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły
3 Maja 4
09-402 Płock
27 Nogaj Filip Publiczne Gimnazjum Nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Kilińskiego 25
26-600 Radom
28 Ortenburger Zuzanna Zofia Publiczne Gimnazjum Nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Kilińskiego 25
26-600 Radom
29 Petryczkiewicz Kamil Daniel Szkoła Podstawowa Nr 1
Wojewódzka 12
05-510 Konstancin Jeziorna
30 Piwoński Jakub Zygmunt Publiczne Gimnazjum Nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Kilińskiego 25
26-600 Radom
31 Prończuk Paulina Szkoła Podstawowa Nr 373 im. I. J. Paderewskiego
Angorska 2
03-913 Warszawa
32 Siciński Piotr Szkoła Podstawowa przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym Nr 4 im. Batalionu AK "Parasol"
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
33 Skoczeń Bruno Andrzej Społeczne Gimnazjum Nr 4 im. W Grabskiego STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
34 Stępień Natalia Katarzyna Zespół Szkół Ogólnokształcących Gimnazjum Powiatowe im. F. Chopina
15-go Sierpnia 4
96-500 Sochaczew
35 Trujnara Igor II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
36 Tyszkiewicz Kaja Kinga II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
37 Wałachowska Marta XIV LO im. Stanisława Staszica
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
38 Warno Felicja Szkoła Podstawowa Nr 2 Przymierza Rodzin im. ks. Jana Twardowskiego
Wąwozowa 28
02-796 Warszawa
39 Warowny Adam Szkoła Podstawowa Nr 367 im. Polskich Noblistów
Przytulna 3
03-083 Warszawa
40 Weremczuk Wojciech Wiktor Publiczne Gimnazjum Nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Kilińskiego 25
26-600 Radom
41 Werner Zuzanna Społeczne Gimnazjum STO
Toruńska 23
03-226 Warszawa
42 Wesoły Maksymilian Dominik Szkoła Podstawowa Nr 3 w Przasnyszu
Orlika 48
06-300 Przasnysz
43 Widarski Szymon CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
44 Wojtuszko Kamila Justyna VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
45 Wójcik Krzysztof Szkoła Podstawowa \"Żagle\" Stowarzyszenia Sternik
Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa
46 Wójkowski Jan Ryszard XXXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Prusa
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
47 Zymer Jadwiga Irena No Bell Szkoła Podstawowa Montessori z Oddziałami Gimnazjalnymi
Mirkowska 39
05-520 Konstancin Jeziorna
48 Żuchowski Jakub Szkoła Podstawowa w Nacpolsku
Szkolna 18
09-162 Nacpolsk