LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS HISTORIA
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa szkoły
1 Acheson Victoria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
2 Adamski Jakub Piotr Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
3 Augustyniak Maria Gimnazjum Publiczne w Krasnem
Komisji Edukacji Narodowej 1
06-408 KRASNE
4 Belcarz Kajetan Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
5 Bisialski Grzegorz Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Janusza Kusocińskiego w Łomiankach
Staszica 2
05-092 Łomianki
6 Borowska Elżbieta Anna Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
7 Bugaj Przemysław Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi im. Noblistów Polskich w Przasnyszu
Orlika 48
06-300 PRZASNYSZ
8 Bzura Maciej Gimnazjum nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
9 Chełstowski Mateusz Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
10 Chmielewski Jan Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
11 Chmielewski Radosław Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
12 Chmielowiec Julia Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
SŁOWACKIEGO 4
26-670 PIONKI
13 CZAPLICKA EMILIA ANNA Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pułtusku
Marii Konopnickiej 5
06-100 PUŁTUSK
14 Czapliński Jan Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
15 Dawid Kamila Publiczne Gimnazjum
Niepodległości 27
06-320 BARANOWO
16 Dawidczyk Szymon Gimnazjum nr 1 w Wyszkowie
Geodetów 45
07-200 WYSZKÓW
17 Decewicz Magdalena Gimnazjum nr 1 w Wyszkowie
Geodetów 45
07-200 WYSZKÓW
18 Denmel-Mosiejczuk Kacper Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
19 Dmochowski Jakub Andrzej Pierwsze Gimnazjum Autorskie im. Emanuela Bułhaka w Wesołej
Armii Krajowej 9 , Trakt Brzeski 63
05-075, 05-077 Warszawa
20 Ducka Lidia Julia Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
21 Dudzik Jakub Gimnazjum im. C. K. Norwida
Staszica 11
08-400 Garwolin
22 Durjasz Bartłomiej Salezjańskie Gimnazjum im. Św.Jana Bosko
Mickiewicza 35A
05-120 Legionowo
23 Durmaj Katarzyna Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
24 Dylewska Maja Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 14 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej
Obrzeźna 12a
02-691 Warszawa
25 Dziadosz Karolina Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
26 Dziuba Wiktoria, Magdalena Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
SŁOWACKIEGO 4
26-670 PIONKI
27 Fabiński Krystian Jakub Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
28 Fiłoc Bartosz Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
29 Gawron Jan Jakub Gimnazjum nr 4 w Otwocku
Szkolna 31
05-400 Otwock
30 Gierek Agata Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
31 Gleich Jakub Jan Publiczne Gimnazjum Nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów w Radomiu
25 Czerwca 79
26-600 Radom
32 Górska Katarzyna Wiktoria Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
33 Grabowski Paweł Publiczne Gimnazjum Nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów w Radomiu
25 Czerwca 79
26-600 Radom
34 Grzegorczyk Tomasz Publiczne Gimnazjum nr 145 w Warszawie
Krasiczyńska 4/6
03-379 Warszawa
35 Guzik Mateusz Marcin Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
36 Hardecki Andrzej Prywatne Gimnazjum im.Zofii i Jędrzeja Moraczewskich
Żeromskiego 18
05-070 Sulejówek
37 Idzik Mateusz Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
38 Ilnicki Mikołaj Kamil Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
39 Imański Wojciech Publiczne Gimnazjum w Zwoleniu
Kościelna 7
26-700 Zwoleń
40 JABŁOŃSKA JULIA Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pułtusku
Marii Konopnickiej 5
06-100 PUŁTUSK
41 Jakubicz Maria Julia Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
42 Jankowski MIchał Publiczne Gimnazjum w Chynowie
Szkolna 1
05-650 Chynów
43 Kacperski Mateusz Adam Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
44 Kacprzyk Piotr Salezjańskie Gimnazjum
KS. BOSKO 1
08-300 SOKOŁÓW PODLASKI
45 Kaczyński Piotr Kamil Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
46 Kazanowski Mateusz Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
47 Kazimierski Damian Gimnazjum nr 14 z Oddzialami Integracyjnymi w Warszawie
Barska 32
02-315 Warszawa
48 Kingston Gabriela Weronika Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
49 Kmita Katarzyna Publiczne Gimnazjum Nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów w Radomiu
25 Czerwca 79
26-600 Radom
50 Kopyt Michał Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
51 Kordowska Julia Gimnazjum w Lesznowoli
Szkolna 6
05-506 Lesznowola
52 Korytkowski Alex Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
53 KOSCIUG KRYSTIAN Publiczne Gimnazjum w Bogatem
Bogate 11
06-300 BOGATE
54 Kosik Piotr Stanisław Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
55 Kosson Mateusz Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
56 Kowalczyk Patrycja Publiczne Gimnazjum
Siedlecka 202
08-110 Siedlce
57 Kowalski Mikołaj Wojciech Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
58 Król Michał Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
59 Królikowski Jan Franciszek Społeczne Gimnazjum nr 4 STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
60 Kruszewski Krzysztof,Lew Społeczne Gimnazjum Nr 27 im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego STO
Ostrobramska 72
04-175 Warszawa
61 Księżakowska Weronika Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Janusza Kusocińskiego w Łomiankach
Staszica 2
05-092 Łomianki
62 Kucharski Jakub Jan Gimnazjum nr 1 w Błoniu
Okrzei 3
05-870 Błonie
63 Kuchta Katarzyna Anna Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
64 Kwiecień Jan Józef Publiczne Gimnazjum nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Wojtyły w Radomiu
Rapackiego 24
26-600 Radom
65 Lesiński Adam Aleksander Publiczne Gimnazjum STO
Al.. Sztandarów 2
04-423 Warszawa
66 Leśniewski Aleksander Iwo Gimnazjum nr 3 w Płocku
Krakówka 4
09-402 Płock
67 Liwanowska Sandra Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
68 Łakomiec Mateusz Władysław Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
69 Łazarska Marta Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
70 Łojewska Klaudia Angelika Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
71 Łukowska Julia Prywatne Gimnazjum Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi
Czerniakowska 137
00-720 Warszawa
72 Machulski Wojciech Amadeusz Gimnazjum Integracyjne nr 12
św. Bonifacego 10
02-914 Warszawa
73 Majewski Piotr Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
74 Majewski Michał Grzegorz Publiczne Gimnazjum nr 2 w Nowym Dworze Mazowieckim
Młodzieżowa 3
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
75 Malec Stanisław Mariusz Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
76 Maliszewski Adam Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
77 Mańk Maria Salezjańskie Gimnazjum im. Św.Jana Bosko
Mickiewicza 35A
05-120 Legionowo
78 MARCINIAK MATEUSZ Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
79 Markiewicz Michał Jan Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
80 Marynowski Michał Publiczne Gimnazjum nr 5
Graniczna 1
08-110 Siedlce
81 Maziński Mateusz Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
82 Mędrzycka Justyna Dominika Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
83 Michalski Patryk Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
84 Michalski Bartłomiej Mieszko Gimnazjum nr 20 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej
Afrykańska 11
03-966 Warszawa
85 Mierzejewska Antonina Maria Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
86 Mikusek Stanisław Gimnazjum nr 1 w Błoniu
Okrzei 3
05-870 Błonie
87 Misiak Wiktor Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
88 Misiak Filip Stefan Gimnazjum w Michałowicach
Szkolna 15
05-816 Michałowice
89 Myśliński Krzysztof Mateusz Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
90 Nawrocki Sławomir Gimnazjum TWP
Kraszewskiego 8A
06-400 Ciechanów
91 Niedźwiedź Jakub Społeczne Gimnazjum Nr 27 im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego STO
Ostrobramska 72
04-175 Warszawa
92 Niewiadomska Maria Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
93 Niziołek Aleksandra Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
94 Olejarczyk Kinga Zespół Szkół Ogólnokształcących w Jedlni-Letnisku
SŁONECZNA 5
26-630 JEDLNIA-LETNISKO
95 Olszewski Michał Gimnazjum Miejskie w Sierpcu
Braci Tułodzieckich 2
09-200 Sierpc
96 Ołub Dominik Publiczne Gimnazjum nr 1 w Szydłowcu
WSCHODNIA 57
26-500 SZYDŁOWIEC
97 Onyszczuk Mateusz Gimnazjum nr 131 w Warszawie
M. Drzymały 1
02-495 Warszawa
98 Owerko Maciej Grzegorz Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
99 Ozon Jakub Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 93 im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej w Warszawie
Szolc- Rogozińskiego 2
02-777 Warszawa
100 Pancewicz Maciej Maksymilian Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
101 PAWLUK KAROLINA Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
102 Pikała Karol Gimnazjum nr 106 w Warszawie
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
103 Pilarczyk Krzysztof Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
104 Piotrowski Filip Zespół Szkół w Wieliszewie, Gminne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Wieliszewie
Kościelna 27
05-135 Wieliszew
105 Pluta Aleksandra Gimnazjum w Jaktorowie
Chełmońskiego 4
96-313 Jaktorów
106 Płachecki Kacper, Szymon Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
SŁOWACKIEGO 4
26-670 PIONKI
107 Podraza Jakub Radosław Gimnazjum nr 2 w Piasecznie
Aleja Kalin 30
05-500 Piaseczno
108 Pogorzelski Jakub Społeczne Gimnazjum Nr 27 im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego STO
Ostrobramska 72
04-175 Warszawa
109 Ponulak Zofia Jolanta Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
110 Popiel Franciszek Publiczne Gimnazjum
Bema 73/75
01-244 Warszawa
111 Popielska Aleksandra Publiczne Gimnazjum
Warszawska 24
05-660 Warka
112 Potrzebowska Julia Gimnazjum w Chylicach
Dworska 2
05-510 Konstancin -Jeziorna
113 Przybyłkowski Aleksander Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
114 Pulikowska Alicja Gimnazjum nr 131 w Warszawie
M. Drzymały 1
02-495 Warszawa
115 RADECKA MAJA WIKTORIA Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pułtusku
Marii Konopnickiej 5
06-100 PUŁTUSK
116 Rafalik Patrycja Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Jasienicy
Pawła Jasienicy 23
07-304 JASIENICA
117 Rogowski Jakub Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Janusza Kusocińskiego w Łomiankach
Staszica 2
05-092 Łomianki
118 Roguski Szymon PUBLICZNE GIMNAZJUM W NARUSZEWIE

09-152 NARUSZEWO
119 Romaniuk Jan Jerzy Gimnazjum w Złotokłosie
R. Traugutta 10
05-504 Złotokłos
120 ROMANOWSKI MIKOŁAJ Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pułtusku
Marii Konopnickiej 5
06-100 PUŁTUSK
121 Różycki Bartłomiej Publiczne Gimnazjum STO
Al.. Sztandarów 2
04-423 Warszawa
122 Ruszkowski Mateusz Gimnazjum Publiczne nr 4
Szkoły Podchorążych Piechoty 1
07-310 Ostrów Mazowiecka
123 Rutkowski Bartosz Jan Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
124 Rzepka Maria Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
125 Sadkowska Patrycja Barbara Gimnazjum w Mrokowie
M. Świątkiewicz 2 A
05-552 Wólka Kosowska
126 Siudalski Tomasz Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
127 Skrok Adam Michał Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
128 Smolińska Maria Karolina Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
129 Sobol Aleksandra Elżbieta Publiczne Gimnazjum w Suskowoli
Suskowola 74
26-670 Pionki
130 Sobotka Kinga Gimnazjum nr 2 w Mławie
Pogorzelskiego 4
06-500 Mława
131 Sołtysiak Igor Ignacy Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
132 Sosiński Piotr Gimnazjum w Jaktorowie
Chełmońskiego 4
96-313 Jaktorów
133 Sówka Damian GIMNAZJUM im. ks. Jana Twardowskiego
ROZWOJOWA 19
07-210 STARE BOSEWO
134 Starczewski Adrian Publiczne Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Białobrzegach
REYMONTA 13
26-800 BIAŁOBRZEGI
135 Starosta Jan Gimnazjum nr 81 w Warszawie
Rozłogi 10
01-310 Warszawa
136 Stefaniak Hubert Aleksander Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Janusza Kusocińskiego w Łomiankach
Staszica 2
05-092 Łomianki
137 Stępniewska Marta Publiczne Gimnazjum
Bema 73/75
01-244 Warszawa
138 Stolarczyk Piotr Szymon Publiczne Gimnazjum Kolegium Zakonu Pijarów
Gwintowa 3
00-704 Warszawa
139 STRĄCZEWSKA OLIWIA Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pułtusku
Marii Konopnickiej 5
06-100 PUŁTUSK
140 Suchocki Michał Gimnazjum im. Andrzeja Zamoyskiego w Jadowie
11 Listopada 15
05-280 Jadów
141 Szcześniak Maciej Publiczne Gimnazjum nr 5
Graniczna 1
08-110 Siedlce
142 Szeligowski Jakub Bonawentura Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
143 Szeptycki Jan Kazimierz Gimnazjum nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
144 Szewczak Michał Gimnazjum nr 76 w Warszawie
Gwiaździsta 35
01-651 Warszawa
145 Szlapański Mikołaj Jerzy Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Janusza Kusocińskiego w Łomiankach
Staszica 2
05-092 Łomianki
146 Szymanowski Maksymilian Filip Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
147 Szymczak Julia Gimnazjum nr 2 w Piasecznie
Aleja Kalin 30
05-500 Piaseczno
148 Szyszkow Boris Piotr Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
149 Śniadach Mateusz Gimnazjum nr 2 im. Ireny Sendlerowej
Poniatowskiego 47/49
05-400 Otwock
150 ŚWIERCZEWSKI PAWEŁ Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pułtusku
Marii Konopnickiej 5
06-100 PUŁTUSK
151 Tabisz Zuzanna Maria Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
152 Tałanda Katarzyna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
153 Tarnacki Lech Paweł Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
154 Tchórzewska Michalina Gimnazjum nr 1 w Wyszkowie
Geodetów 45
07-200 WYSZKÓW
155 Turkiewicz Julia Weronika Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 14 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej
Obrzeźna 12a
02-691 Warszawa
156 Wagner Jan Rafał Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
157 Walczak Jakub,Aleksander Społeczne Gimnazjum Nr 27 im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego STO
Ostrobramska 72
04-175 Warszawa
158 Warzocha Krzysztof Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
159 Wiszniowski Stefan Radosław Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
160 Wójcik Katarzyna Gimnazjum nr 4 w Pruszkowie
Hubala 4
05-800 Pruszków
161 Wójtowicz Piotr Marcin Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
162 Zach Tomasz Leszek Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
163 Zbrzeżny Grzegorz,Łukasz Społeczne Gimnazjum Nr 27 im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego STO
Ostrobramska 72
04-175 Warszawa
164 Zielińska Natalia Publiczne Gimnazjum w Natolinie
Natolin 59
26-613 Radom 15
165 Zieliński Franciszek Ksawery Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
166 Żelaśkiewicz Michał Stanisław Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Konkursy Przedmiotowe 2015/2016