LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa szkoły
1 Acheson Wiktoria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
2 Adaszkiewicz Antoni Jerzy Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
3 Augustyn Magdalena Maja Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 14 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej
Obrzeźna 12a
02-691 Warszawa
4 Banaszuk Wiktoria Anna Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
5 Barra Angelina Maria Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 83 im. Konstancji Markiewicz w Warszawie
Andriollego 1
01-494 Warszawa
6 Bartnik Monika Społeczne Gimnazjum nr 4 STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
7 Berak Julia Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
8 Bieleń Aleksandra Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
9 Bieńkowska Michalina Maria Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
10 Biziel Piotr Jan Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
11 Blecha Ewa Aleksandra Społeczne Gimnazjum nr 4 STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
12 Bogacz Sara Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
13 Bogdański Jan Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
14 Bojke Karol Olgierd Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
15 Brudkowska Natalia Urszula Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
16 Bui Hanh Lan Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
17 Busz Anastazja Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
18 Charkowska Zuzanna Maria Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
19 Chłopecka Aleksandra Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
20 Chudzik Krzysztof Marian Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
21 Cross Maja Krystyna Powiatowy Zespół Szkół Ogólnokształcących w Legionowie (Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi)
Piłsudskiego 26
05-120 Legionowo
22 Cybiński Kacper Jakub Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
23 Czapska Katarzyna Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
24 Czechowicz Olga Gimnazjum w Lesznowoli
Szkolna 6
05-506 Lesznowola
25 Dębiec Nina Anna Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
26 Donvil Ina Społeczne Gimnazjum "Dwójka" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
27 Drążkiewicz Maria, Hanna Niepubliczne Gimnazjum przy Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego w Zwoleniu
Żeromskiego 34
26-700 Zwoleń
28 Dudek Zofia Olga Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
29 Dudek Anna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
30 Dukaczewski Aleksander Publiczne Gimnazjum nr 1 w Żyrardowie
Jasna 11
96-300 Żyrardów
31 Dymacz Aleksandra Maria Pierwsze Gimnazjum Autorskie im. Emanuela Bułhaka w Wesołej
Armii Krajowej 9 , Trakt Brzeski 63
05-075, 05-077 Warszawa
32 Dzięcioł Julia Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
33 Fedoruk Wiktoria Marcelina Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
34 Frączek Kacper Marcin Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
35 Fu Dostatny Yubo Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
36 Furmanek Karol Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
37 Gałązka Liliana Gabriela Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
38 Garnczarek Maria Aleksandra Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
39 Godlewska Maria Anna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
40 Górska Izabela Społeczne Gimnazjum "Dwójka" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
41 Grabek Bartosz Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
42 Grabowska Oliwia Aleksandra Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
43 Grzegorzewska Agnieszka Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
44 Halesiak Maria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
45 Hamny Aleksandra Maria Gimnazjum w Ożarowie Maz.
Szkolna 2
05-850 Ożarów Mazowiecki
46 Harrison Maria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 34 im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
47 Harrison Adam Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
48 Jabłońska Anna Maria Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
49 Jakubowska Marta Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
50 Kalisz Marcel Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
51 Kamińska Julia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
52 Kamiński Wojciech Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
53 Kania Kacper Społeczne Gimnazjum Hispaniola w Zespole Szkół "Bednarska"
Zawiszy 13
01-167 Warszawa
54 Karasek Marta Anna Społeczne Gimnazjum "Startowa"
Startowa 9
02-248 Warszawa
55 Karczmarz Anna,Emilia Społeczne Gimnazjum Nr 27 im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego STO
Ostrobramska 72
04-175 Warszawa
56 Kawecka Weronika Aleksandra Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
57 Kaźmierczak Zuzanna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
58 Kinowski Tomasz Społeczne Gimnazjum "Dwójka" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
59 Kochańska Barbara Hanna Społeczne Gimnazjum "Startowa"
Startowa 9
02-248 Warszawa
60 Kolb Michał Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
61 Kondraciuk Maria Pierwsze Gimnazjum Autorskie im. Emanuela Bułhaka w Wesołej
Armii Krajowej 9 , Trakt Brzeski 63
05-075, 05-077 Warszawa
62 Kopiec Zofia Gimnazjum nr2 Konstancin Jeziorna
Żeromskiego 15
05-510 Konstancin Jeziorna
63 Kopka Piotr Michał Katolickie Gimnazjum im. Bł. Bronisława Markiewicza
Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 248/252
05-270 Marki
64 Kos Maja Maria Gimnazjum nr 86 w Warszawie
gen. Thommeego 1
01-491 Warszawa
65 Kosobudzka Zuzanna Gimnazjum Niepubliczne Nr 13
Jana Sebastiana Bacha 2
02-743 Warszawa
66 Kowalczyk Katarzyna Gimnazjum nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie
Promienista 12A
02-428 Warszawa
67 Kowalska Monika Alicja Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
68 Kowalska Hanna Ewa Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
69 Koziczyński Michał Dawid Prywatne Gimnazjum nr 22 Lauder-Morasha szkoła umożliwiająca uczniom podtrzymywanie tożsamości narodowej i językowej mniejszości żydowskiej
Wawelberga 10
01-188 Warszawa
70 Kozińska Marta Julia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
71 Kozłowska Alina Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
72 Kubaczka Lew Społeczne Gimnazjum "Dwójka" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
73 Kuczbajska Karolina Julia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
74 Kuczyńska Aleksandra Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
75 Kurkliński Igor Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
76 Kuzyk Hanna Emilia Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
77 Kwiatkowska Barbara Julia Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
78 Kwiecień Kalina Zuzanna Publiczne Gimnazjum Nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów w Radomiu
25 Czerwca 79
26-600 Radom
79 Lasek Aleksandra Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Szydłowcu
Folwarczna 4
26-500 Szydłowiec
80 Lindenberg Julia Magdalena Gimnazjum nr 106 w Warszawie
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
81 Lisiewski Mateusz Dominik Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
82 Lisowska Agata Jolanta Prywatne Gimnazjum Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi
Czerniakowska 137
00-720 Warszawa
83 Lisowski Michał Społeczne Gimnazjum "Dwójka" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
84 Longfors Maja Społeczne Gimnazjum Nr 1 Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Jana Nowaka - Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
85 Ładno Dominika Julia Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
86 Łaszyn Jakub (Olaf) Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
87 Łebek Zuzanna Gimnazjum Niepubliczne Nr 13
Jana Sebastiana Bacha 2
02-743 Warszawa
88 Makos Mariusz Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
89 Marciniak Zofia Joanna Społeczne Gimnazjum nr 16 STO
Solidarności 113c
00-140 Warszawa
90 Mazurczak Jakub Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
91 Michalski Jakub Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
92 Michejda Maksymilian Adam Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
93 Mizerski Mateusz Bronisław Publiczne Gimnazjum nr 3 w Kobyłce
Załuskiego 57
05-230 Kobyłka
94 Mogiła Aleksander Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
95 Mossakowska Zofia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
96 Mućka Maciej Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
97 Musioł Aleksandra Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
98 Niemczyk Hanna Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\" w Warszawie
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
99 Nowakowska Barbara Izabella Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
100 Ochwat Adam Stanisław Gimnazjum nr 86 w Warszawie
gen. Thommeego 1
01-491 Warszawa
101 Opadczuk Maria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 34 im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
102 Orlik Zofia Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
103 Ostrowski Filip Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
104 Owczarek Julia Społeczne Gimnazjum "Startowa"
Startowa 9
02-248 Warszawa
105 Pachnowska Dominika Publiczne Gimnazjum nr 145 w Warszawie
Krasiczyńska 4/6
03-379 Warszawa
106 Paleń Beata Gimnazjum Niepubliczne Nr 13
Jana Sebastiana Bacha 2
02-743 Warszawa
107 Pierzchanowska Laura Powiatowy Zespół Szkół Ogólnokształcących w Legionowie (Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi)
Piłsudskiego 26
05-120 Legionowo
108 Pietruszka Julia Niepubliczne Gimnazjum przy Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego w Zwoleniu
Żeromskiego 34
26-700 Zwoleń
109 Pietrzak Maksymilian Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
110 Piłat Maksymilian, Maciej Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
111 Piwowarski Michał Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
112 Podkaminer-Ligaj Dawid Społeczne Gimnazjum Nr 1 Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Jana Nowaka - Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
113 Podziewski Michał Społeczne Gimnazjum "Dwójka" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
114 Pośnik Kaja Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
115 Poznanski Nella Społeczne Gimnazjum "Dwójka" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
116 Próchniak Mikołaj Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
117 Pszenicyn Michał Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
118 Pyka Łukasz Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
119 Richardson Julius Richardson Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
120 Riza Leonardo Conrad Gimnazjum Dwujęzyczne nr 34 im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
121 Rumowska Małgorzata Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
122 Rutkiewicz Anna Monika Publiczne Gimnazjum nr 5
Graniczna 1
08-110 Siedlce
123 Rutowicz Anna Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
124 Rybicka Matylda Elizabeth Gimnazjum Dwujęzyczne nr 34 im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
125 Rybicki Conrad ( Arthur ) Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
126 Schonthaler Julia Anna Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
127 Siegień Adrianna Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana
Tyniecka 25
02-615 Warszawa
128 Siemiątkowska Ewa Maria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 34 im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
129 Siwicki Jan Marceli Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
130 SIWONIA JULIA Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
131 Skiba Tomasz Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
132 Sokal Zuzanna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
133 Sośnicka Anna Małgorzata Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
134 Sroczyńska Agnieszka Gabriela Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
135 Stańczyk Maja Alicja Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
136 Stasik Natalia Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\" w Warszawie
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
137 Stawiska Anna Michalina Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
138 Szaciło Ida Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
139 Szewczyk Martyna Publiczne Gimnazjum
Bema 73/75
01-244 Warszawa
140 Szlendak Paulina Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
141 Sztyma Antonina Zofia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
142 Szulińska Kamila Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
143 Śmigielska Maria Weronika Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
144 Tałałaj Gabriela Aniela Gimnazjum nr 164 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. \"Polskich Olimpijczyków\"
Ostródzka 175
03- 289 Warszawa
145 Terpińska Julia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
146 Tomaniak Mateusz Michał Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
147 Tomaszewska Olga Helena Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
148 Tulin Hanna Zofia Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 83 im. Konstancji Markiewicz w Warszawie
Andriollego 1
01-494 Warszawa
149 Turczyńska Kinga ( Maria) Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
150 Twardzisz Julia Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
151 Walczak Karolina Maria Społeczne Gimnazjum nr 4 STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
152 Walczak Hanna Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
153 Walkowiak Joanna Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
154 Wiatr Stefania Katarzyna Gimnazjum Dwujęzyczne The Middle International School of Warsaw
Jagielska 2
02-886 Warszawa
155 Więch Wiktoria Społeczne Gimnazjum nr 333 STO w Warszawie
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
156 Wiśniewska Julia Aniela Gimnazjum Dwujęzyczne nr 34 im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
157 Wiśniewska Aleksandra Publiczne Gimnazjum
Bema 73/75
01-244 Warszawa
158 Witczak Jakub Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
159 Wojtyński Beniamin Michał Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
160 Wolski Piotr Paweł Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
161 Woszczak Jan Andrzej Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
162 Wróbel Wiktoria Elżbieta Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
163 Zaborowska Julia Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
164 Zadrożna Kamila Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
165 Zalewska Aleksandra (Marianna) Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
166 Zapart Zuzanna Magdalena Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
167 Zieja Oliwia Dominika Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
168 Ziółkowski Mikołaj Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
169 Żuraw Mikołaj Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Konkursy Przedmiotowe 2015/2016