LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS FIZYKA
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa szkoły
1 Jędrzejewski Jan Konrad Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
2 Adaszkiewicz Antoni Jerzy Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
3 Antończak Adam Piotr Gimnazjum nr 3
Kazimierza Wielkiego 1
05-200 Wołomin
4 Bielecki Jakub Gimnazjum im. Wincentego Pallottiego
Poznańska 183
05-850 Ożarów Mazowiecki
5 Bojke Karol Olgierd Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
6 Bombała Wojciech Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
7 Brodowski Wiktor Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
8 Chojnacki Karol Piotr Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
9 Cieślar Bartłomiej Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
10 Czerwiński Jan Ignacy Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
11 Dankowiakowski Adam Tomasz Społeczne Gimnazjum Nr 1 Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Jana Nowaka - Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
12 Dąbkowski Michał Jerzy Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
13 Duklas Dawid Publiczne Gimnazjum nr 3 w Kobyłce
Załuskiego 57
05-230 Kobyłka
14 Duszczyk Karol Gimnazjum
Mińska 38
05-332 Siennica
15 Dutkiewicz Kamil Roman Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
16 Dyrda Krzysztof Michał Gimnazjum Integracyjne nr 12
św. Bonifacego 10
02-914 Warszawa
17 Dzieniszewski Michał Publiczne Gimnazjum
Bema 73/75
01-244 Warszawa
18 Falęcki Bartosz Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Miejskim Zespole Szkół nr 2
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
19 Gałązka Karol Gimnazjum nr 1 w Piastowie
Pułaskiego 6/8
05-820 Piastów
20 Ghafour Izabela Katarzyna Społeczne Gimnazjum nr 4 STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
21 Giembicki Maciej Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
22 Grabarczyk Jakub Niepubliczne Gimnazjum Katolickie w Sikorzu
Sikórz 83A
09-413 Sikórz
23 Grodzicki Mieszko Jakub Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
SŁOWACKIEGO 4
26-670 PIONKI
24 Gromadzki Michał Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
25 Jakubowski Eryk Zespół Szkół nr 6 Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły w Płocku
3 Maja 4
09-402 Płock
26 Janaszek Julianna Agnieszka Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
27 Jarzębowski Piotr Gimnazjum nr 81 w Warszawie
Rozłogi 10
01-310 Warszawa
28 Kacprzak Łukasz Gimnazjum z Odd. Int. nr 82 w Warszawie
Waleriana Czumy 8
01-355 Warszawa
29 Kazbieruk Paweł Piotr Gimnazjum nr 14 z Oddzialami Integracyjnymi w Warszawie
Barska 32
02-315 Warszawa
30 Kaznowska Julia Klaudia Zespół Szkół nr 6 Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły w Płocku
3 Maja 4
09-402 Płock
31 Kiełmiński Paweł Leszek Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
32 Kinowski Tomasz Społeczne Gimnazjum "Dwójka" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
33 Knyspel Jakub Publiczne Katolickie Gimnazjum im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Łazach
Wiejska 2
05-552 Wólka Kosowska
34 Kołaczyński Jakub Jan Społeczne Gimnazjum nr 5 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
35 Korpacz Marta Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
36 Kosno Bartosz Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
37 Kozierkiewicz Hubert Tomasz Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
38 Krajewski Daniel Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
39 Kulma Jacek Stanisław Społeczne Gimnazjum nr 5 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
40 Kwiatkowski Krzysztof Konrad Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
41 Lasek Krzysztof Tadeusz Społeczne Gimnazjum nr 4 STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
42 LASKOWSKA KLAUDIA Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pułtusku
Marii Konopnickiej 5
06-100 PUŁTUSK
43 Lichota Mateusz Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
44 MAKOWSKI Jakub Jan Gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych w Zalesiu Górnym
Sarenki 20
05-540 Zalesie Górne
45 Maliszewski Adam Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
46 Markowski Ryszard ( Janusz ) Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
47 Martys Maksymilian, Maciej Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
48 Meller Jakub Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
49 Mucha Paweł Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
50 Muchorowski Jan Jerzy Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
51 Mućka Maciej Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
52 Musiał Kacper Tomasz Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
53 Nogaj Filip Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
54 Ogonowski Patryk Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
55 Palmer Jan Robert Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
56 PIETROŃ WITOLD Społeczne Gimnazjum Nr 27 im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego STO
Ostrobramska 72
04-175 Warszawa
57 Pietrzak Michał Henryk Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
58 Piotrowicz Jakub Franciszek Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
59 Pomagalski Piotr Adam Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
60 Puch Antoni Jan Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
61 Pulit Piotr Adam Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 18 im. I. J. Paderewskiego
Angorska 2
03-913 Warszawa
62 RADECKA MAJA WIKTORIA Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pułtusku
Marii Konopnickiej 5
06-100 PUŁTUSK
63 Rakowski Stanisław Leopold Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
64 Robak Piotr Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
65 Rzepliński Wojciech Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
66 Sadalski Igor Społeczne Gimnazjum "Dwójka" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
67 Sasin Marta Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
68 Sieczak Paweł Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
69 Sikorski Maksymilian Maciej Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
70 Skarżycki Krzysztof Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
71 Stachura Ignacy Jan Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
72 Stawiska Anna Michalina Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
73 Stępień Patrycja Anna Gimnazjum w Sochaczewie
15-go Sierpnia 4
96-500 Sochaczew
74 Strychalski Antoni Kamil Gimnazjum nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
75 Supeł Hubert Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
76 Sypuła Piotr Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
77 Szewczyk Aleksander Jakub Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
78 Szympliński Filip Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
79 Śladowska Julia Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
80 Taranienko Agata Ewa Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
81 Uchal Dawid Gimnazjum Nr 2 w Sulejówku
Narutowicza 10
05-071 Sulejówek
82 Wodnicki Krzysztof Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
83 Wojciechowski Karol Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
84 Wolicki Krzysztof Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
85 Woźniak Michał Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
86 Wójcik Grzegorz Aleksander Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
87 Wyziński Przemysław Gimnazjum nr 20 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej
Afrykańska 11
03-966 Warszawa
88 Zakrzewski Grzegorz Gimnazjum nr 2 im. Ireny Sendlerowej
Poniatowskiego 47/49
05-400 Otwock
89 ZAWADZKI MARCEL Gimnazjum Nr 2 w Wyszkowie
Gen.J.Sowińskiego 55
07-200 WYSZKÓW
90 Żelachowska Adela Anna Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
91 Żelaśkiewicz Mariusz Sławomir Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
92 Życka Pola Gracja Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Konkursy Przedmiotowe 2015/2016