LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa szkoły
1 Adam Leśniewski Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
2 Ambroziak Wojciech Publiczne Gimnazjum
Bema 73/75
01-244 Warszawa
3 Anderson Paweł Andrzej Gimnazjum w Nowej Wsi
Główna 96
05-806 Nowa Wieś
4 Baranowski Piotr Maciej Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
5 Barański Filip Andrzej Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
6 Barlak Magdalena Wiktoria Gimnazjum w Sochaczewie
15-go Sierpnia 4
96-500 Sochaczew
7 Bartoszewicz Marcin Artur Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
8 Bieniek Jakub Piotr Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 93 im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej w Warszawie
Szolc- Rogozińskiego 2
02-777 Warszawa
9 Bodak Jakub Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Koszarowa 3
07-401 OSTROŁĘKA
10 Bojke Karol Olgierd Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
11 Broda Agnieszka Dorota Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej
Grochowska 284
03-841 Warszawa
12 Brzeszkiewicz Dominik Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Miejskim Zespole Szkół nr 2
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
13 Brzozowski Maciej Tomasz Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
14 Brzuski Patryk Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Jasienicy
Pawła Jasienicy 23
07-304 JASIENICA
15 Cebula Salomea Zofia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 34 im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
16 Chen Rafał Yuanzhi Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
17 Chojnacki Mateusz Salezjańskie Gimnazjum im. Św.Jana Bosko
Mickiewicza 35A
05-120 Legionowo
18 Chrząścik Michał Gimnazjum Nr 2 w Sulejówku
Narutowicza 10
05-071 Sulejówek
19 Chudzik Krzysztof Marian Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
20 Chustecki Jakub Tadeusz Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 93 im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej w Warszawie
Szolc- Rogozińskiego 2
02-777 Warszawa
21 Cierlik Kacper Gimnazjum nr 13 im.Sł.B.Franciszki Witkowskiej
Smoleńskiego 31
01-698 Warszawa
22 Ciesielski Michał Gimnazjum w Stoczku
ARMII KRAJOWEJ 1
07-104 STOCZEK
23 Dawidczyk Szymon Gimnazjum nr 1 w Wyszkowie
Geodetów 45
07-200 WYSZKÓW
24 Dąbrowski Nikodem Gimnazjum im. św. Jana Pawła II w Nadarzynie
Żółwińska 41
05-830 Nadarzyn
25 Demel-Mosiejczuk Kacper Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
26 Dobrowolski Marcin Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
27 Dukaczewski Aleksander Publiczne Gimnazjum nr 1 w Żyrardowie
Jasna 11
96-300 Żyrardów
28 Duszyński Antoni Jakub Społeczne Gimnazjum nr 4 STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
29 Felis Stanisław Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
30 Filipiak Julia Helena Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
31 Filocha Maria Rita Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
32 Fiłoc Bartosz Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
33 FRELEK ALICJA WERONIKA Publiczne Gimnazjum w Borowiu
A.Sasimowskiego 3
08-412 Borowie
34 Gabryelczyk Maria Weronika Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
35 Gajda Zuzanna Katarzyna Gimnazjum nr 142 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana
Olgierda 35/41
03-536 Warszawa
36 Gałan Antonina,Maria Społeczne Gimnazjum Nr 27 im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego STO
Ostrobramska 72
04-175 Warszawa
37 Gawron Jan Jakub Gimnazjum nr 4 w Otwocku
Szkolna 31
05-400 Otwock
38 Gdańska Karolina Maja Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
39 Głowacki Piotr Andrzej Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
40 Głowacki Piotr Jan Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
41 Gołąb Michał Aleksander Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
42 Gołębiewski Marek Niepubliczne Gimnazjum Katolickie w Sikorzu
Sikórz 83A
09-413 Sikórz
43 Góral Michał Robert Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
44 Górecki Robert Społeczne Gimnazjum nr 333 STO w Warszawie
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
45 Górka Sebastian Piotr Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
46 Górska Paulina Magdalena Gimnazjum Gminy Liw w Węgrowie
Mickiewicza 23a
07-100 Węgrów
47 Grabarczyk Jakub Niepubliczne Gimnazjum Katolickie w Sikorzu
Sikórz 83A
09-413 Sikórz
48 Gralak Maciej Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
49 Gumowski Adam Łukasz Gimnazjum nr 1
gen. Józefa Hallera 12
07-410 OSTROŁĘKA
50 Guza Adam Konstanty Katolickie Gimnazjum w Radomiu
Grzybowska 22
26-600 Radom
51 Gwiazda Małgorzata Anna Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
52 Hachulski Iwo Adam Prywatne Gimnazjum nr 23 Sióstr Zmartwychwstanek im. Bł. Siostry Alicji Kotowskiej
Krasińskiego 31
01-784 Warszawa
53 Hanecka Małgorzata Magdalena Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
54 Hiszpańska Maja Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
55 Hołownia-Malinowska Karolina Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
56 Hyrlik Piotr Aleksander Niepubliczne Gimnazjum Sapere Aude
Rajszew, ul. Modlińska 75
05-110 Jabłonna
57 Ignatowicz Tymoteusz Gimnazjum Niepubliczne Fundacji "Nauka i Wiedza"
Stryjeńskich 21
02-791 Warszawa
58 Imański Wojciech Publiczne Gimnazjum w Zwoleniu
Kościelna 7
26-700 Zwoleń
59 Jaczewski Grzegorz Gimnazjum nr 3 w Otwocku
Kościuszki 28
05-400 Otwock
60 Jakubowska Agata Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
61 Janicki Dominik Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
62 Janik Zofia Faustyna \\\\\\\"STRUMIENIE\\\\\\\" Gimnazjum Stowarzyszenia \\\\\\\"Sternik\\\\\\\"
3 maja 129
05-420 Józefów
63 Janiszewska Aleksandra ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W GOŁYMINIE - OŚRODKU PUBLICZNE GIMNAZJUM
Ks. Michalaka 10C
06-420 GOŁYMIN - OŚRODEK
64 Jaruga Mikołaj Aleksander Gimnazjum im. Marii Dąbrowskiej
Al. Marii Dąbrowskiej 12/20
05-806 Komorów
65 Jastrzębski Bartosz Jan Publiczne Gimnazjum Kolegium Zakonu Pijarów
Gwintowa 3
00-704 Warszawa
66 Kaczprzak Nikodem Gimnazjum nr 36 w Warszawie
Polna 7
00-625 Warszawa
67 Kamionowska Marta Gimnazjum nr 125 w Warszawie
Kobiałka 49
03-044 Warszawa
68 Karwowska Barbara Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
69 Katana Mikołaj Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
70 Kaźmierczak Antonina Iza Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
71 Klemba Weronika Gimnazjum Dwujęzyczne nr 34 im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
72 Klimek Jagoda Anna Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
73 Kłosowska Monika Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Gozdowie
K.Gozdawy 21
09-213 Gozdowo
74 Koc Joanna Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
75 Kocerka Julian Jacek Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
76 Kodym Piotr Kazimierz Gimnazjum Gminy Liw w Węgrowie
Mickiewicza 23a
07-100 Węgrów
77 Kokosza Maciej Społeczne Gimnazjum nr 4 STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
78 Kołodziejczyk Patryk Janusz Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
79 Kołodziejski Filip Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
80 Koncewicz Martyna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
81 Konopiński Konstanty Mateusz Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
82 Konopka Maja Anna Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
83 Kopyt Agata Alicja Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
84 Korpacz Marta Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
85 KOSTRZEWA BARTŁOMIEJ Gimnazjum
Ks. Z. Sajny 16
05-530 Góra Kalwaria
86 Kotarski Kacper Gimnazjum im. C. K. Norwida
Sierpecka 42
09-230 Bielsk
87 Kowalczyk Kamila Publiczne Gimnazjum Powiatowe
Szkolna 3
08-430 Żelechów
88 Kowalec Paulina Marta Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
89 Kozera Anna Maria Gimnazjum w Michałowicach
Szkolna 15
05-816 Michałowice
90 Kozierkiewicz Hubert Tomasz Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
91 Kozłowski Piotr Gimnazjum nr 1
M. Sasina 33
05-200 Wołomin
92 Koźbiał Kamil Daniel Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nowej Suchej
Nowa Sucha 16
96-513 Nowa Sucha
93 Krużewski Aleksander Jakub Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej
Grochowska 284
03-841 Warszawa
94 Krzewski Ignacy Andrzej Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
95 Kubiak Mikołaj Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
96 Kur Stanisław Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
97 Kuźmiński Mikołaj Aleksander Gimnazjum Dwujęzyczne nr 34 im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
98 Kwiatkowska Martyna Gimnazjum Gminy Liw w Węgrowie
Mickiewicza 23a
07-100 Węgrów
99 Kwiecińska Julia Stanisława Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
100 Lachowicz Michał Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej
Grochowska 284
03-841 Warszawa
101 Lachowska Weronika Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
102 Leśniewski Aleksander Iwo Gimnazjum nr 3 w Płocku
Krakówka 4
09-402 Płock
103 Lichota Mateusz Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
104 Lisicka Maria Zuzanna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
105 Łokietek Ksawery Jan Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
106 Łomiński Tomasz Konrad Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
107 Machulski Wojciech Amadeusz Gimnazjum Integracyjne nr 12
św. Bonifacego 10
02-914 Warszawa
108 Maciejczyk Marcel Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
109 Maćkowiak Alicja Julia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
110 Maier Mateusz Gimnazjum nr 3 w Płocku
Krakówka 4
09-402 Płock
111 Majchrzak Zofia Katarzyna Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
112 Majewski Bruno Waldemar Gimnazjum im. Wincentego Pallottiego
Poznańska 183
05-850 Ożarów Mazowiecki
113 Majewski Piotr Filip Prywatne Gimnazjum nr 23 Sióstr Zmartwychwstanek im. Bł. Siostry Alicji Kotowskiej
Krasińskiego 31
01-784 Warszawa
114 Majewski Szymon Niepubliczne Gimnazjum Katolickie w Sikorzu
Sikórz 83A
09-413 Sikórz
115 Makos Mariusz Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
116 Malesa Wiktoria Gimnazjum nr 3 w Płocku
Krakówka 4
09-402 Płock
117 Malewicz Karol Piotr Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
118 Małecka Zuzanna Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
119 Mamiński Hubert Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
120 Markowska Katarzyna Gimnazjum nr 3 im. Adama Mickiewicza w Zespole Szkół nr 3 w Ostrołęce
Skowrońskiego 8
07-417 OSTROŁĘKA
121 Matuszewski Antoni Jan Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
122 Mich Mateusz Artur Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
123 Michalski Bartłomiej Mieszko Gimnazjum nr 20 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej
Afrykańska 11
03-966 Warszawa
124 Milczak Filip Gimnazjum nr 1 w Pruszkowie
Helenowska 3
05-804 Pruszków
125 Milewska Maja Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
126 Muchorowski Jan Jerzy Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
127 Nawrocki Sławomir Gimnazjum TWP
Kraszewskiego 8A
06-400 Ciechanów
128 Nowakowski Jakub Piotr Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
129 O'Neill Timothy Brian Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
130 Obidowski Jakub Publiczne Gimnazjum nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim
Juliusza Słowackiego 2
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
131 Okuniewska Weronika Publiczne Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
Sekulska 10
08-110 Siedlce
132 Opala Jan Paweł Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
133 Orlikowski Jan Przemysław Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
134 Osial Konrad Gimnazjum nr 3 w Grodzisku Maz.
L. Zondka 6
05-825 Grodzisk Mazowiecki
135 Owczarek Jakub Zenon Publiczne Gimnazjum nr 3 w Żyrardowie
Kacperskiej 6 B
96-300 Żyrardów
136 Padarz Maciej Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
137 Palenik Krzysztof Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
138 Palonka Antoni Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
139 Pastuszek Radosław Publiczne Gimnazjum w Podkowie Leśnej
Jana Pawła II 20
05-807 Podkowa Leśna
140 Paśnicka Zofia Aleksandra Gimnazjum w Mrokowie
M. Świątkiewicz 2 A
05-552 Wólka Kosowska
141 Pawlak Michalina Anna Gimnazjum nr 1 w Piastowie
Pułaskiego 6/8
05-820 Piastów
142 Pawłowicz Maria Joanna Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
143 Pawłowski Jakub Kajetan Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
144 Pec Michał Robert Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
145 Pernach Tymoteusz Józef Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
146 Pidzik Adam Daniel Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
147 Piętak Bartłomiej Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
148 Piluch Paweł Aleksander Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\" w Warszawie
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
149 Piotrowska Aleksandra Gimnazju im. Władysława Jagiełły w Czerwińsku nad Wisłą
Warszawska 1
09-150 Czerwińsk nad Wisłą
150 Piskorski Mateusz Marcin Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
151 Pliszka Hubert Mateusz Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
152 Pliszka Jakub Gimnazjum nr 4 w Słomczynie im. Jana Mejstera
Wilanowska 218
05-507 Słomczyn
153 Płowiecki Karol Emil Niepubliczne Europejskie Gimnazjum Językowe
Parkowa 27 B
05-120 Legoionowo
154 Puc Krzysztof Publiczne Gimnazjum nr 3 w Żyrardowie
Kacperskiej 6 B
96-300 Żyrardów
155 Puchalska Maria Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej
Grochowska 284
03-841 Warszawa
156 Radecka Aleksandra Gimnazjum im. C. K. Norwida
Sierpecka 42
09-230 Bielsk
157 Radkiewicz Piotr Jakub Gimnazjum im. Marii Dąbrowskiej
Al. Marii Dąbrowskiej 12/20
05-806 Komorów
158 Radomska Zuzanna Łucja Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
159 Rak Filip Tomasz Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
160 Ratowski Tomasz Ksawery Pierwsze Gimnazjum Autorskie im. Emanuela Bułhaka w Wesołej
Armii Krajowej 9 , Trakt Brzeski 63
05-075, 05-077 Warszawa
161 Romaniuk Maciej Katolickie Gimnazjum w Radomiu
Grzybowska 22
26-600 Radom
162 Romanowicz Mikołaj Dominik Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
163 Romański Jakub Gimnazjum w Otrębusach
Piaseckiego 2
05-805 Otrębusy
164 Ronek Dominika Aleksandra Gimnazjum nr 13 w Płocku w Zespole Szkół nr 3
Łukasiewicza 11
09-400 Płock
165 Różańska Daria Społeczne Gimnazjum im. Pawła Hulki - Laskowskiego STO w Żyrardowie
Armii Krajowej 3
96-300 Żyrardów
166 Różański Łukasz Jan Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
167 Różycka Marta Renata Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
168 Rusiłowicz Daria Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
169 Ruszkowski Mateusz Gimnazjum Publiczne nr 4
Szkoły Podchorążych Piechoty 1
07-310 Ostrów Mazowiecka
170 Rybicki Conrad ( Arthur ) Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
171 Rzepka Krystian Gimnazjum w Gąbinie
al. Jana Pawła II nr 16
09-530 Gąbin
172 Sadowski Karol Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
173 Samocki Jan Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
174 Sarbiński Aleksander Napoleon Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
175 Sarna Weronika Anna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
176 Sawicki Mateusz Publiczne Gimnazjum nr 5
Graniczna 1
08-110 Siedlce
177 Sawicki Hubert Publiczne Gimnazjum nr 2
Generała Pułaskiego 15
06-200 Maków Mazowiecki
178 Sbai Jasin Gimnazjum nr 1 w Piastowie
Pułaskiego 6/8
05-820 Piastów
179 Sbai Said Gimnazjum nr 1 w Piastowie
Pułaskiego 6/8
05-820 Piastów
180 Sender Stanisław Wojciech Gimnazjum w Lesznie
Leśna 13
05-084 Leszno
181 Sikorski Maksymilian Maciej Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
182 Sikorski Daniel Gimnazjum nr 131 w Warszawie
M. Drzymały 1
02-495 Warszawa
183 Skórka Aleksandra Antonina Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
184 Skrzypek Stanisław Sławomir Gimnazjum nr 86 w Warszawie
gen. Thommeego 1
01-491 Warszawa
185 Soból Mikołaj Paweł Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
186 Sołśnia Barbara Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
187 Sot Anna Magdalena Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
188 Spilski Bruno Mikołaj Gimnazjum nr 20 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej
Afrykańska 11
03-966 Warszawa
189 Stankiewicz Bianka Katarzyna Publiczne Gimnazjum Kolegium Zakonu Pijarów
Gwintowa 3
00-704 Warszawa
190 Stefańska Martyna Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
191 Steidl Julianna Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
192 Strąk Dominik Krzysztof Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
193 Strzałkowski Miłosz, Stanisław Społeczne Gimnazjum "Startowa"
Startowa 9
02-248 Warszawa
194 Strzelczyk Marta Agnieszka Gimnazjum w Sochaczewie
15-go Sierpnia 4
96-500 Sochaczew
195 Strzemieczny Mateusz Publiczne Gimnazjum w Rzewniu

06-225 RZEWNIE
196 Szala Dawid Sebastian Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
197 Szczepaniak Mikołaj Michał Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
198 Szyderski Michał Jan Gimnazjum Integracyjne nr 12
św. Bonifacego 10
02-914 Warszawa
199 Szyszko Michał Jeremi Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
200 Szyszkow Boris Piotr Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
201 Śliwińska Wiktoria Ewa Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
202 Świerczewski Stanisław Gimnazjum im.ks. Aleksandra Fedorowicza w Izabelinie
3 Maja 49
05-080 Izabelin
203 Świetlik Maciej Gimnazjum nr 3 w Płocku
Krakówka 4
09-402 Płock
204 Terlikowski Jakub Maciej Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
205 Tomczyk Stanisław Józef Prywatne Gimnazjum nr 8
Żwanowiecka 46/50
04-849 Warszawa
206 Towpik Aleksander Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
207 Trebnio Jan Paweł Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
208 Trojanowska Julia Maria Katolickie Gimnazjum w Radomiu
Grzybowska 22
26-600 Radom
209 Troper Agnieszka Patrycja Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 93 im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej w Warszawie
Szolc- Rogozińskiego 2
02-777 Warszawa
210 Typa Wiktor Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
211 Walicki Filip Publiczne Gimnazjum w Karczewie
Bielińskiego 7
05-480 Karczew
212 Walkowiak Joanna Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
213 Wardęcka Marcelina Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
214 Węgłowski Jakub Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
215 Wieczorek Tymoteusz Kacper Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
216 Wierzba Dominik Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
217 Wiśniewski Sebastian Adam Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
218 Wojciechowski Witold Gimnazjum nr 2 w Brwinowie
Żwirowa 16
05-840 Brwinów
219 Wojciechowski Jakub Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
220 Wojda Danuta Publiczne Gimnazjum w Kozłowie Szlacheckim
Kozłów Szlachecki 54
96-513 Nowa Sucha
221 Wołczyński Mikołaj Paweł Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
222 Woszczak Jan Andrzej Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
223 Woźniak Patryk Publiczne Gimnazjum w Sobieniach Jeziorach
Garwolińska 14
08-443 Sobienie Jeziory
224 Woźniak Filip, Jakub Niepubliczne Gimnazjum Sapere Aude
Rajszew, ul. Modlińska 75
05-110 Jabłonna
225 Wójcik Wojciech Jacek Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
226 Wyrzykowska Oliwia Patrycja Niepubliczne Gimnazjum Katolickie w Sikorzu
Sikórz 83A
09-413 Sikórz
227 Zagórski Mateusz Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
228 Zając Jan, Włodzimierz Niepubliczne Gimnazjum Sapere Aude
Rajszew, ul. Modlińska 75
05-110 Jabłonna
229 Zaleska Antonina Zofia Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
230 Zalewska Gabriela Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
231 Załęska Agata Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
232 Zamojska-Turska Maria Barbara Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
233 Zdanowicz Krzysztof Wojciech Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
234 Zdebiak Maria Sabina Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
235 Zgliński Aleksander Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
236 Żelaśkiewicz Mateusz Mirosław Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
237 Żochowski Krzysztof Gimnazjum nr 76 w Warszawie
Gwiaździsta 35
01-651 Warszawa
238 Życka Pola Gracja Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Konkursy Przedmiotowe 2015/2016