Konkursy Przedmiotowe 2015/2016

LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS JĘZYKA FRANCUSKIEGO
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa szkoły
1 Białousz Aneta Anna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 34 im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
2 Białousz Sandra Julia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 34 im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
3 Dominika Mamla Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
4 Fernandez Gabriela Gimnazjum w Złotokłosie
R. Traugutta 10
05-504 Złotokłos
5 Gniazdowska Agata Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
6 Gościewska Kinga Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
7 Grot Franciszek Artur Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
8 Grużewska Dominika Gimnazjum Dwujęzyczne nr 34 im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
9 Krzeczunowicz Marcin Walenty Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
10 Krzeczunowicz Anna Jadwiga Prywatne Gimnazjum Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi
Czerniakowska 137
00-720 Warszawa
11 Loge Ewa Maria Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\" w Warszawie
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
12 Matynia Aleksandra Gimnazjum Dwujęzyczne nr 34 im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
13 Michalska Agata Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 83 im. Konstancji Markiewicz w Warszawie
Andriollego 1
01-494 Warszawa
14 Napiórkowski Piotr Waldemar Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
15 Pasternacka Martyna Patrycja Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 83 im. Konstancji Markiewicz w Warszawie
Andriollego 1
01-494 Warszawa
16 Piórkowski Stanisław Gimnazjum Dwujęzyczne nr 34 im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
17 Sarbiński Aleksander Napoleon Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
18 Senda Marianna Faustyna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 34 im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
19 Sus Ignacy Fryderyk Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
20 Szereda Dominika Gimnazjum Dwujęzyczne nr 34 im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
21 Tomaszewska Helena Gimnazjum Dwujęzyczne nr 34 im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
22 Tworzowski Maciej Jan Prywatne Gimnazjum nr 5 im. W. Szymborskiej
Wał Miedzeszyński 141
04-987 Warszawa
23 Viougeas Kayetan Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa