LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS MATEMATYCZNY
SZKOŁA PODSTAWOWA


Zgodnie z § 10 pkt. 7 Regulaminu konkursów przedmiotowych 2021/2022 do etapu wojewódzkiego zakwalifikowano 25% uczniów, którzy uzyskali najwyższe wyniki w konkursie na etapie rejonowym.

Liczba punktów kwalifikująca do etapu wojewódzkiego to 14 punktów.

Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie rejonowym - 20.

W konkursie matematycznym uczestniczyło 552 uczniów z Mazowsza, do etapu wojewódzkiego zakwalifikowano 198 uczniów.

Id szkoły służy Dyrektorom Szkół do identyfikacji swoich uczniów w związku z koniecznością przekazania im wszelkich informacji związanych z kwalifikacją do etapu wojewódzkiego (Regulamin konkursów przedmiotowych § 10 pkt. 8).

Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów Id szkoły
1 Bacciarelli-Grobelny Piotr 20 21775
2 Burszewski Andrzej Jan 20 21751
3 Łyziak Łucja Maria 20 21781
4 Rylski Tadeusz 20 22155
5 Adamczuk Jakub 19 23378
6 Bernaś Kajetan 19 22155
7 Klim Filip Janusz 19 23622
8 Kukiełka Olena Celina 19 21699
9 Kuszner Katarzyna Wiktoria 19 21753
10 Lada Stanisław Paweł 19 21861
11 Pawlata Mateusz 19 22787
12 Pusz Antoni Krzysztof 19 23242
13 Saczuk Jakub 19 22155
14 Woldańska Gaja Anna 19 22172
15 Drabikowski Jan Jakub 18 23258
16 Grabowski Patryk 18 21601
17 Jankowski Stanisław 18 22155
18 Kachniarz Tadeusz 18 23257
19 Kocewiak Julia 18 22223
20 Kośka Franciszek Marek 18 21607
21 Krauze Maria Anna 18 21752
22 Laurosiewicz Julia 18 23510
23 Misterski Aleksander Adam 18 21717
24 Nguyen An Son 18 22182
25 Nowakowski Jan Stefan 18 23391
26 Powierża Klara 18 21804
27 Tkacz Jolanta 18 22188
28 Waśko Aleksandra Anna 18 23378
29 Wieleba Bolko Paweł 18 21779
30 Giermek Michał Piotr 17 22160
31 Głowacka Amelia 17 21779
32 Głuszek Adam 17 22908
33 Górecka Zuzanna 17 23673
34 Guga Paweł 17 23417
35 Iskra Aleksander Piotr 17 23730
36 Jakuboze Gabriela Janina 17 21785
37 Kamińska Łucja 17 21752
38 Koshevoy Alexey 17 21704
39 Laskowski Igor 17 2104
40 Marsz Joanna 17 22155
41 Mosionek Zuzanna 17 21678
42 Nowakowska Julia 17 22154
43 Olszewski Mikołaj 17 23509
44 Różalska Aleksandra 17 21611
45 Sobierajski Krzysztof 17 22155
46 Stefański Aleksander Tymoteusz 17 21946
47 Stepuch Maciej 17 22045
48 Sybilska Zuzanna 17 21885
49 Szynkiewicz Zuzanna 17 22984
50 Wickel Mateusz Bruno 17 21737
51 Wilczyński Jakub Marcin 17 21611
52 Włostowski Samuel 17 23279
53 Zagrodzki Jakub Maciej 17 21611
54 Zima Błażej 17 21611
55 Bednarek Sebastian 16 21720
56 Dybek Zuzanna 16 23778
57 Ejman Piotr 16 22868
58 Gałązka Karol Adam 16 21606
59 Gałązka Filip Michał 16 21764
60 Gierej Zuzanna 16 21682
61 Godlewski Wojciech 16 21729
62 Janiszek Zuzanna 16 23300
63 Jankowski Franciszek Aleksander 16 22067
64 Jaworski Jerzy 16 23280
65 Krysiński Tomasz 16 22663
66 Krzyżanowski Igor Gustaw 16 21924
67 Leoszkiewicz Wojciech 16 21611
68 Lisiewska Maja Anna 16 23380
69 Łukawski Antoni 16 22172
70 Łuszczak Maciej 16 22159
71 Michniewicz Julia Karolina 16 21721
72 Mroziuk Zofia Maria 16 22071
73 Pisarkiewicz Karolina 16 23491
74 Podbielski Paweł Tomasz 16 22181
75 Potocki Mateusz Andrzej 16 23739
76 Siecińska Anna 16 21617
77 Smółko Michał 16 21753
78 Stankiewicz Dominika 16 21942
79 Studzińska Anna 16 21995
80 Szelachowska Helena 16 21624
81 Szkaradek Adam Dariusz 16 21611
82 Uss Jan 16 22159
83 Wójtowicz Michał 16 21598
84 Wyciszkiewicz Maria Magdalena 16 21960
85 Wyrobek Nina 16 23344
86 Żurawski Michał 16 22792
87 Babiarz Łukasz 15 23488
88 Biekionis Jakub 15 21753
89 Brasse Maja Zuzanna 15 21694
90 Bugaj Maciej 15 22188
91 Butryn Dorian Przemysław 15 21651
92 Byszewski Krzysztof Wojciech 15 21663
93 Cieślak Minh Tam 15 21704
94 Drobek Natalia 15 21993
95 Dudek Maja Anna 15 21757
96 Dygas Mateusz Jan 15 21769
97 Dzierwa Aleksander 15 22149
98 Górka Krzysztof 15 23345
99 Grabarski Marek 15 21764
100 Gralewski Gabriel 15 22785
101 Jażdżyk Bartosz 15 22155
102 Kaczmarek Piotr Wiktor 15 21721
103 Klim Juliusz Stanisław 15 23622
104 Kobylański Miron Tadeusz 15 23259
105 Kozik Mateusz Piotr 15 22410
106 Leszczyński Adam Tomasz 15 21847
107 Lewandowski Stanisław Piotr 15 21937
108 Madaliński Stanisław Andrzej 15 23626
109 Maksymiuk Kinga 15 21699
110 Malewski Michał Andrzej 15 22175
111 Mężykowski Filip 15 22159
112 Mrowińska Pola 15 21717
113 Niewęgłowska Julia 15 21797
114 Nowicki Krzysztof 15 21933
115 Pawlak Julia 15 23435
116 Pilipczuk Szymon Ignacy 15 21751
117 Ptasińska Irmina 15 22354
118 Rzepniewska Monika 15 21989
119 Sidor Tymoteusz 15 23279
120 Skowroński Jan Gabriel 15 21738
121 Stępień Matylda Anna 15 23626
122 Syta Kornel 15 21992
123 Szempliński Michał 15 23656
124 Szymańska Julia Katarzyna 15 21741
125 Świątek Justyna Ewa 15 21721
126 Urawski Aleksander Mikołaj 15 21735
127 Wałkuski Wiktor 15 21927
128 Wasiuk Piotr 15 23753
129 Westin Mateusz Jacek 15 23730
130 Wieczyńska Anna 15 21919
131 Wiśniewski Mikołaj 15 23509
132 Wolny Michał Piotr 15 21764
133 Woźniak Artur Roman 15 22016
134 Zarzycki Jan Franciszek 15 21737
135 Zieliński Przemysław 15 22778
136 Ziętek Michalina 15 21758
137 Arczewski Artur 14 21747
138 Banaszek Maksymilian Joachim 14 21811
139 Chołuj Filip 14 21700
140 Czerwonka Bartosz 14 22511
141 Dębski Maciej 14 21817
142 Filipowicz Mateusz 14 22155
143 Frybes Izabela 14 23260
144 Giel Piotr Paweł 14 21657
145 Gniadzik Grzegorz 14 21774
146 Hryniów Łukasz 14 23371
147 Jaśkowski Michał 14 22160
148 Karpiński Rafał 14 21627
149 Kędzior Grzegorz 14 21603
150 Kicińska Nina 14 21775
151 Kicińska Anna Zofia 14 21798
152 Klimowicz Jakub 14 21764
153 Koczyńska Anna 14 22106
154 Kowalczyk Aleksandra 14 21713
155 Kowalczyk Stanisław Juliusz 14 21789
156 Laskowski Wiktor 14 22776
157 Leszczyk Julia 14 22240
158 Li Lien 14 21924
159 Lizak Antoni Janusz 14 21927
160 Lubański Franciszek Jan 14 23491
161 Łączyński Jakub 14 22681
162 Ługowski Stanisław 14 21596
163 Majewski Franciszek 14 21735
164 Maliszewski Aleksander Ignacy 14 21741
165 Mendelka Jerzy Aleksander 14 21779
166 Michałek Krzysztof Hieronim 14 21611
167 Milewski Nikodem Mikołaj 14 23370
168 Nowakowski Piotr 14 21959
169 Ostrowski Tomasz 14 21944
170 Ostrowski Łukasz 14 23162
171 Pakuła Bartosz 14 23417
172 Pawlak Malina Katarzyna 14 23152
173 Pęszkal Stanisław 14 23458
174 Pilipczuk Anna Dagmara 14 21751
175 Podkowa Adam Franciszek 14 23377
176 Rosak Mateusz Paweł 14 21699
177 Rusiecki Dawid 14 21684
178 Ruszkowska Aleksandra 14 21704
179 Sawicki Maksymilian 14 21712
180 Smutrykowski Igor 14 21743
181 Sołyga Maria 14 22155
182 Sopala Filip Łukasz 14 21741
183 Spyra Kamila Agnieszka 14 23650
184 Szelachowski Paweł 14 21618
185 Szlichciński Szymon Łukasz 14 21924
186 Szymanek Dominika Julia 14 21741
187 Śliwa Filip 14 23277
188 Świętochowska Julia Blanka 14 21703
189 Świętorecka Iga 14 21812
190 Tarczyński Mateusz 14 21748
191 Tarnowski Franciszek Michał 14 22160
192 Wielgus Gabriela Magdalena 14 21611
193 Winnicki Franciszek 14 23403
194 Włodarczyk Tomasz 14 21664
195 Wrona Kuba 14 22106
196 Wyrwa Klara Marta 14 21780
197 Zduńczyk Amelia 14 21675
198 Zgorzelski Michał 14 22188
Konkursy Przedmiotowe