LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS HISTORYCZNY
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Zgodnie z § 9 pkt. 10 Regulaminu konkursów przedmiotowych do etapu rejonowego zakwalifikowano uczniów, którzy w etapie szkolnym uzyskali co najmniej 80% punktów możliwych do zdobycia, czyli 40 punktów. Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie szkolnym - 50.

W konkursie historycznym uczestniczyło 3144 uczniów z Mazowsza, do etapu rejonowego zakwalifikowano 233 uczniów.

Id szkoły służy Dyrektorom Szkół do identyfikacji swoich uczniów w związku z koniecznością przekazania im wszelkich informacji związanych
z kwalifikacją do etapu rejonowego (Regulamin konkursów przedmiotowych § 9 pkt. 12).


Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów Id szkoły
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Apelski Kamil 41 23092
2 Garstka Aleksander 41 23509
3 Krawczyński Oskar Bartosz 41 23080
4 Madeja Filip 42 23078
5 Staniszewski Jakub 45 22985
6 Tomaszewska Amelia 43 23039
7 Umięcki Dominik 40 23509
8 Wilkowska Anna 44 22982
9 Wojtala Adam 43 22985
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Bartkowiak Igor Jarosław 41 22776
2 Czaplicki Marcel 40 22767
3 Płuciennik Natalia 40 22526
4 Rostkowski Artur 41 22770
5 Suski Szymon 41 22645
6 Szymaniak Karol 48 22548
Delegatura KO w Płocku
1 Budzyński Bartosz 40 23733
2 Durka Zuzanna 41 22822
3 JASTRZĘBSKI ADRIAN 42 22790
4 Klemarczyk Stanisław 41 22802
5 Kopacz Kacper 41 22778
6 Majewski Radosław 42 22943
7 Makowski Filip 42 22791
8 Marlęga Kacper 41 22791
9 Matuszewski Miłosz 41 22789
10 Olenderek Szymon 43 22943
11 Patrowicz Jakub 42 22943
12 Pietrykowski Stanisław 47 22792
13 Popis Jakub 40 22802
14 Rutkowski Gabriel 40 23733
15 Sakowski Mateusz 42 22905
16 Tomiński Aleks 41 22854
17 Wieczorkowski Jakub 46 22788
18 Wodowska Anna 50 22788
Delegatura KO w Radomiu
1 Ciejpa-Znamirowska Julia 41 22262
2 Dębski Jakub 42 22297
3 Gdulewicz Martyna, Joanna 46 22262
4 Krakowski Olaf Franciszek 42 22264
5 Maj Wiktor 40 22294
6 Marczak Szymon Rafał 40 22472
7 Mazur Krzysztof Wiktor 42 22249
8 Niziołek Szymon Paweł 41 22288
9 Pałgan Franciszek 47 22243
10 Sobierajewska Natalia 41 22354
11 Sosnowski Jakub 40 22243
12 Węgrzynowski Mateusz 41 22276
13 Woźniak Piotr 41 22243
14 Ziętek Michał 41 22269
Delegatura KO w Siedlcach
1 Barbachowska Paulina 48 268
2 Dziwulski Jan Paweł 41 21
3 Hołubiec Igor 43 212
4 Lewczuk Jakub 40 27
5 Maśniak Franciszek 43 2145
6 Mączyński Piotr 41 23319
7 Michalak Amadeusz 43 25
8 Osińska Łucja 42 24
9 Wawer Antoni 43 2183
10 Woźniak Mateusz 43 2161
11 Zabijak Wojciech 42 25
Delegatura KO w Warszawie
1 Adamczyk Piotr 40 21617
2 Babiuch Aleksandra 44 22106
3 Bagiński Jakub Mateusz 41 21769
4 Bala Miłosz 42 21785
5 Bańkowski Mateusz Barnaba 40 22155
6 Baran Przemysław 45 21749
7 Barczyńska Zofia 42 22153
8 Baryłka Wojciech Jerzy 41 23189
9 Bazała Paweł Franciszek 41 21707
10 Bednarczuk Eryk 42 21694
11 Biliński Kuba 40 23344
12 Biwejnis Bartłomiej Józef 42 23520
13 Bodych Michał Krzysztof 43 21801
14 Bogucka Zuzanna 41 21936
15 Boniecki Gabriel Jeremiasz 41 23626
16 Brożyna Tomasz 41 23378
17 Brzęczkowski Sławomir 40 21670
18 Budzyła Grzegorz 42 21849
19 Bukowski Grzegorz Marcin 44 21755
20 Butscher Wincenty Leszek 41 21604
21 Cebula Mateusz Paweł 41 21781
22 Chlebicki Tymon Max 45 21867
23 Chojak Mateusz 40 22165
24 Chojnowska Katarzyna 46 21770
25 Ciborowski Franciszek Ksawery 42 21688
26 Czyżewski Julian 40 23275
27 Dakowski Antoni Jan 43 21651
28 Dąbrowski Kamil Mikołaj 43 22178
29 Dąbrowski Tobiasz 46 22160
30 Drzazga Maksymilian 41 23304
31 Duda Bruno, Tadeusz 40 22160
32 Dudkiewicz-Dzieciątko Ireneusz 44 22079
33 Dybała Alina Zofia 40 22079
34 Dybcio Patrycja 40 22024
35 Dylak Przemysław Jerzy 44 21955
36 Dziduszko Hanna 47 23435
37 Dzwolak Antoni 42 21726
38 Fajt Filip Adam 43 23385
39 Fronczak Stanisław 44 22147
40 Gajda Tadeusz 41 21928
41 Gębusia Stanisław 43 21665
42 Gołaszewska Zofia 40 21704
43 Grochowski Szymon 41 21785
44 Gromek Jolanta 43 22079
45 Grudziński Bernard 48 22034
46 Grunwald Ignacy Krzysztof 46 21752
47 Grzelak Anna 41 21955
48 GRZYBOWSKA DARIA DOMINIKA 45 23138
49 Jackl Ignacy Franciszek 46 21748
50 Jaczewski Jakub 42 21684
51 Jakubowski Dominik Maria 43 22079
52 Jan Jedliński 42 21752
53 Jarosz Piotr 41 21636
54 Jończyk Jan Karol 44 23473
55 Jopkiewicz Leon 45 23383
56 Jurowski Julian 41 23426
57 Jurzyk Michał Józef 43 21950
58 Kaliszuk Jan Jerzy 45 21770
59 Kamiński Jan 41 21663
60 Kamler Julian Jakub 49 21752
61 Kaptur Piotr, Grzegorz 44 21704
62 Kapusta Mateusz Aleksander 41 21700
63 Karnaszewski Piotr 40 22188
64 Kisiel Ksawery Jan 43 23473
65 Kittel Stanisław Jakub 40 21735
66 Klata Tadeusz Józef 43 21753
67 Knyspel Karol Tymoteusz 47 21924
68 Knyspel Stanisław Józef 42 21924
69 Koba Leon 40 23275
70 Kobrzyński Bartosz 40 22127
71 Koleśnik Katarzyna 45 21771
72 Konarska Aleksandra 41 21755
73 Koprowski Karol 40 22109
74 Kosianowski Mateusz, Jan 45 21704
75 Kowalczyk Mateusz 44 21636
76 Kubiak Olivier Fabian 40 22167
77 Kurowska Zofia 40 21839
78 Kurpiel Piotr Grzegorz 41 23483
79 Kurtek Kajetan 43 21751
80 Kuziemski Franciszek 42 21764
81 Lazar Maciej Andrzej 44 23353
82 Leszko Bartłomiej 40 21741
83 Lipski Grzegorz 43 22011
84 Luty Stanisław Adam 40 21924
85 Łaniewski-Wołłk Tadeusz 49 21753
86 Łęski Piotr 44 21957
87 Łoś Stanisław Tadeusz 48 21789
88 Łukawski Antoni 46 22172
89 Maciejewski Karol 40 21771
90 Madaliński Stanisław Andrzej 41 23626
91 Markiewicz Maja 43 23251
92 Mazuruk Bartłomiej 42 23749
93 Mazuś Adam Piotr 43 21743
94 Michalski Franciszek 44 21627
95 Michałowski Aleksy 44 21635
96 Mulik Mikołaj 41 21642
97 Murawska Maja 40 22188
98 Murawski Adam 42 21606
99 Neska Tomasz 49 23371
100 Nitychoruk Aleksandra 43 23371
101 Ołowski Aleksy, Jan 40 21704
102 Pachulski Maciej 41 21706
103 Pałka Magda 45 23426
104 Parille Mikołaj Maurycy 44 22176
105 Pawłowski Adam 44 22156
106 Pelc Stefania 40 21751
107 Pełda Józef 45 23395
108 Pełka Małgorzata 47 21673
109 Piziorski Leon Jan 46 21700
110 Płaza Zofia 43 22160
111 Powierża Klara 42 21804
112 Powsiński Patryk 48 21617
113 Próchnicki Wojciech 42 21755
114 Prus Aleksander 41 23445
115 Prybyło Maksymilian 41 23279
116 Pszczółkowski Stanisław 41 21606
117 Pych Bronisław 42 21694
118 Pyra Maciej 44 21906
119 Pyryt Franciszek 42 21788
120 Rymkiewicz Ignacy 44 23647
121 Saby Daniel 43 21684
122 Sadowski Ignacy 40 21801
123 Sakowski Wiktor 45 23405
124 Sałek Wiktoria 41 21647
125 Sawicki Jan 40 22095
126 Siebyła - Jaśkiewicz Mateusz 44 21599
127 Sielski Jakub 42 21889
128 Sitkowski Mateusz 48 21850
129 SKROK KONRAD 40 23328
130 Sprawka Weronika 40 21636
131 Staniszewski Jan 47 21711
132 Starski Filip Roman 40 21721
133 Stelmaszuk Wiktor 47 23520
134 Strzała Zuzanna 40 21704
135 Szabłowski Milan, Szymon 44 21704
136 Szczepański Wojciech 40 21693
137 Szczodruch Antoni 47 21762
138 Szemraj Jan Jakub 44 21601
139 Szerszenowicz Antonina 42 21635
140 Szeryński Leonidas 40 21636
141 Ślesicka Jagoda 41 23426
142 Śliwińska Anna, Wiktoria 43 22160
143 Tokarska Weronika 46 21609
144 Tomaszek Maciej 41 21780
145 Ukielski Wojciech 40 21617
146 Uniczko Rafał 41 23251
147 Wagner Oskar 40 21636
148 Walenda Fabian 46 23340
149 Waliński Jan Wiktor 45 23279
150 Wąsiewski Mateusz Patryk 40 22055
151 Wejman Szymon 46 23310
152 Wesołowski Mateusz Piotr 48 21770
153 Wideński Jan Bartłomiej 40 21809
154 Wilczyński Jakub Marcin 42 21611
155 Wilkowicz Bianca 44 21627
156 Wiśniewski Igor 41 23427
157 Wiśniewski Marcel 44 21945
158 Witek Kajetan 45 21707
159 Witkowski Wiktor Piotr 40 21955
160 Wlazło Hanna Magdalena 44 21804
161 Wojciechowski Krzysztof 42 21738
162 Wojdyga Szymon Antoni 41 21753
163 Wojtala Tomasz 40 21603
164 WOŁOS MIŁOSZ MACIEJ 41 23138
165 Wójtowicz Artur 47 21681
166 Wrzesińska Pola 48 21735
167 Wyborski Andrzej Piotr 41 22155
168 Wygoda Tomasz Jan 45 23721
169 Załęski Michał 46 22162
170 Zawartka Mikołaj 43 21700
171 Zgiep Piotr Jacek 41 21627
172 Zieja Barbara Maria 41 21621
173 Ziemczyk Szymon 42 21818
174 Zwoliński Maciej Eustachy 40 21955
175 Żuchowski Tomasz 40 23275
Konkursy Przedmiotowe