LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS CHEMICZNY
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Zgodnie z § 9 pkt. 11 Regulaminu konkursów przedmiotowych do etapu rejonowego zakwalifikowano 5% uczniów, którzy uzyskali najwyższe wyniki w etapie szkolnym (od 30 punktów).

Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie szkolnym - 40.

W konkursie chemicznym uczestniczyło 1764 uczniów z Mazowsza, do etapu rejonowego zakwalifikowano 91 uczniów.

Lista uczniów zakwalifikowanych do etapu rejonowego została zweryfikowana na skutek błędnego wpisu szkół.

Id szkoły służy Dyrektorom Szkół do identyfikacji swoich uczniów w związku z koniecznością przekazania im wszelkich informacji związanych
z kwalifikacją do etapu rejonowego (Regulamin konkursów przedmiotowych § 9 pkt. 12).


Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów Id szkoły
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Kowalski Aleksander 33 22945
2 Tomaszewska Amelia 34 23039
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Gałązka Malwina 33 22723
2 Jechna Wojciech 32 22660
3 Tułowiecka Maria Aleksandra 33 22660
Delegatura KO w Płocku
1 Florczak Olga 33 22824
2 Lewandowska Gabriela 34 22801
3 Szmytkowski Miłosz 33 22927
4 Świderski Szymon 31 22086
Delegatura KO w Radomiu
1 Stolarska Julia Anna 33 22295
2 Tokarczyk Maja 33 22266
Delegatura KO w Siedlcach
1 Barbachowska Paulina 32 268
2 Prokopczuk Igor Szymon 32 2182
Delegatura KO w Warszawie
1 Aranowska Dalia 32 22172
2 Banasiak Maciej 34 23685
3 Barjasz Zofia Stefania 32 21741
4 Batorska Wiktoria Ewa 32 21789
5 Benesz Piotr 32 22103
6 Biały Wiktor 32 21617
7 Blicharz Zofia Helena 32 21789
8 Bocian Bartłomiej Dariusz 32 21923
9 Bodych Michał Krzysztof 33 21801
10 Budek Jan Łukasz 30 21598
11 Butryn Dorian Przemysław 34 21651
12 Chmielewski Michał 34 21788
13 Czubak Lucyna Anna 33 22188
14 Dąbrowski Tobiasz 32 22160
15 Deptuch Mikołaj 34 22172
16 Domańska Julia Wiktoria 34 21779
17 Dzidowski Błażej 32 21720
18 Dziduszko Hanna 30 23435
19 Gajda Maksymilian 32 22161
20 Gajdecki Mateusz Jakub 37 21627
21 Grauer Igor 30 22159
22 Grochal Jan Juliusz 32 21726
23 Grzywaczewska Marcelina Maria 32 22162
24 Heitkotter Tomasz 32 21648
25 Hejduk Iwona 33 21607
26 Horszczaruk Marcin Artur 33 23435
27 Józefiak Ida Zuzanna 32 23342
28 Kaczmarek Grzegorz 31 21996
29 Kamiński Marek 35 23383
30 Kasińska Zuzanna 32 23345
31 Kicińska Magdalena Joanna 31 21798
32 Klejman Antoni Mikołaj 37 21604
33 Kopeć Hanna 32 21711
34 Kościółek Emilia Konstancja 35 21789
35 Kowalewski Kamil 30 21704
36 Król Krzysztof 32 23383
37 Kubik Wiktoria 32 21673
38 Kubiszyn Zuzanna 32 21753
39 Litwiński Ksawery 32 21720
40 Lorenc Jan Jarosław 38 21700
41 Lubaszczuk Mikołaj 33 21785
42 Ładno Amelia 30 21931
43 Łęski Piotr 35 21957
44 Łopatka Maria 34 21598
45 Maciejewski Bartłomiej 30 21626
46 Maciołek Zofia Antonina 34 21740
47 Matusiak Krzysztof Jan 34 22106
48 Mazuruk Bartłomiej 30 23749
49 Mękarski Tomasz Krzysztof 32 21611
50 Michalak Stanisław 33 21817
51 Ossowska Gabriela 30 21800
52 Ośmiański Mikołaj 36 21660
53 Pawłowski Bartosz Tadeusz 33 21741
54 Piotrowska Anna 32 21707
55 Podgórzak Kinga Zofia 31 22111
56 Prejzner Aleksander 35 22172
57 Prybyło Maksymilian 32 23279
58 Przybysz Anna Edyta 31 21700
59 Rombel Julia 32 21779
60 Rydzewska Maja 32 21839
61 Sarzyński Marceli 33 21620
62 Sikora Jan 32 22162
63 Sioda Weronika Joanna 32 21753
64 Sobczak Mikołaj 35 23647
65 Stankiewicz Kazimierz 39 21942
66 Synowiec Milena 32 21741
67 Szczęsny Szymon 31 21927
68 Szymczak Laura Małgorzata 33 21917
69 Tesla Marcin 32 22154
70 Tulimowski Marcel Emil 32 23395
71 Wąsowska Magdalena 34 21839
72 Wisłocki Jan 35 22162
73 Wiśniewski Maciej 37 21772
74 Witanowska Natalia 33 21644
75 Załęski Michał Franciszek 34 22162
76 Zdun Maria 32 23656
77 Zielińska Julia 32 21779
78 Żuk Jan Jeremi 32 21789
Konkursy Przedmiotowe