LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS GEOGRAFICZNY
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Zgodnie z § 9 pkt. 11 Regulaminu konkursów przedmiotowych do etapu rejonowego zakwalifikowano 5% uczniów, którzy uzyskali najwyższe wyniki w etapie szkolnym (od 25 punktów).

Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie szkolnym - 40.

W konkursie geograficznym uczestniczyło 2528 uczniów z Mazowsza, do etapu rejonowego zakwalifikowano 152 uczniów.

Id szkoły służy Dyrektorom Szkół do identyfikacji swoich uczniów w związku z koniecznością przekazania im wszelkich informacji związanych
z kwalifikacją do etapu rejonowego (Regulamin konkursów przedmiotowych § 9 pkt. 12).


Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów Id szkoły
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Filipowicz Karolina 25 22949
2 Kaźmierski Krystian 28 23057
3 Kurpiewski Tomasz 37 23416
4 Lewandowski Kacper 32 23021
5 Michalak Maja 33 23416
6 Paczkowski Filip 26 23493
7 Pankratjew Dominik Krzysztof 28 23080
8 Stańkowska Zuzanna 35 23416
9 Wielgolewska Justyna 34 23416
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Biały Aleksander Michał 32 22774
2 Brzózy Wiktor 32 22774
3 Płuciennik Natalia 30 22526
4 Szymaniak Karol 26 22548
5 Tupacz Jakub 33 22526
Delegatura KO w Płocku
1 Bąbała Mateusz 26 22810
2 Białaszek Mikołaj 26 22792
3 Smykowski Grzegorz 29 22791
Delegatura KO w Radomiu
1 Czerwonka Bartosz 33 22511
2 Gonciarz Anna 25 22273
3 Grenda Albert 29 22290
4 Pałgan Franciszek 33 22243
5 Stolarska Julia Anna 29 22295
6 Strzelczyk Zuzanna 35 22351
7 Tokarczyk Maja 26 22266
8 Wójcik Amelia 33 22511
9 Zielińska Aleksandra 25 22374
Delegatura KO w Siedlcach
1 Lewczuk Jakub 30 27
2 Majuch Bartosz 25 212
3 Michalak Amadeusz 28 25
4 Sienkiewicz Jakub 25 2138
Delegatura KO w Warszawie
1 Abramczyk Michał 28 21670
2 Adamczyk Piotr 26 21617
3 Alot Bruno Andrzej 29 21652
4 Baciarelli-Grobelny Piotr 25 21775
5 Banaś Zuzanna 25 22159
6 Bąk Dariusz 25 23759
7 Bednarczuk Eryk 33 21694
8 Białek Patryk 28 22183
9 Biernat Marianna Stefania 34 21753
10 Błaszczyk Mateusz Jan 25 21627
11 Brzezowska Hanna 33 21738
12 Buławicki Jeremi 30 21735
13 Burska Zuzanna 33 21751
14 Burzyńska Dominika Maria 32 21751
15 Chojnacki Maksymilian 27 23277
16 Chojnacki Tadeusz 26 23277
17 Cichosz Oliwia Anna 32 21741
18 Cieśliński Michał Daniel 25 21751
19 Ciurko Jan 25 21775
20 Day Alan 32 21926
21 Dębek Jan 25 21779
22 Dominik Szymon 29 21697
23 Drzewiecki Stanisław 28 21720
24 Dziubak Stanisław 26 21751
25 Furmanek Katarzyna 33 21611
26 Geworgian Benik 26 23432
27 Gil Mateusz 25 21711
28 Godlewski Wojciech 25 21729
29 Golicki Łukasz Dominik 28 21699
30 Gołębiowska Julia Pola 30 21753
31 Gołębiowska Lena Małgorzata 26 21628
32 Gotowiec Szymon Piotr 28 21779
33 Grabowski Patryk 33 21741
34 Gramann Zuzanna 25 22137
35 Grochowski Michał 28 21747
36 Habrat Antonina Anna 32 21789
37 Hanaka Dominika 36 23366
38 Hirsz Alicja Agnieszka 34 21738
39 Hnatkowski Adam 25 23356
40 Iskra Aleksander Piotr 25 23730
41 jan Testowy4 25 23160
42 Janiszewski Labrincha Adao Filipe Mikołaj 27 21691
43 Jaroszewicz Zofia 29 21805
44 Jaskułowski Krzysztof Dariusz 26 21700
45 Jendrychewicz Mikołaj 25 23476
46 Jurowski Julian 25 23426
47 Kalisiak Bartosz 30 23436
48 Kamińska Łucja 30 21752
49 Karaś Antoni Maciej 26 21753
50 Karkowska Małgorzata 28 21861
51 Kazana Szymon Marek 27 21764
52 Kępa Tadeusz 32 21640
53 Kłosiewicz Emilia 29 21617
54 Kociszewski Jan Michał 32 21632
55 Komosa Bruno 32 21741
56 Kontkiewicz Jerzy Jan 32 21751
57 Kowalczyk Stanisław Juliusz 27 21789
58 Kowalski Filip Daniel 26 21623
59 Krawiec Amelia Agata 34 21753
60 Krawiec Krzysztof 28 22159
61 Król Bruno Kamil 25 21704
62 Kuc Tobiasz 33 21738
63 Kuszner Katarzyna Wiktoria 33 21753
64 Lejman Dominika Magdalena 28 21780
65 Leśniewska Anna 33 23371
66 Lewandowski Adam 32 21751
67 Łojewska Alicja 26 21779
68 Łoś Stanisław Tadeusz 27 21789
69 Łukawski Antoni 26 22172
70 Magdaleńska Małgorzata 26 21684
71 Mazek Bartosz Paweł 32 21857
72 Mech Karol 29 22046
73 Mendelka Jerzy Aleksander 28 21779
74 Mierzejewski Adam Aleksander 35 23156
75 Miłosz Zofia Kazimiera 25 21753
76 Mlynarczyk Franciszek Jan 32 21751
77 Motylewski Michał Jan 32 21640
78 Nowacki Wojciech Ignacy 27 21611
79 Ogorzałek Emilia 28 21696
80 Olszewska Zuzanna 32 21640
81 Olszewski Gustaw 32 21640
82 Ozga Agnieszka Julia 28 21861
83 Pakuła Franciszek 25 21951
84 Pawłowska Milena 33 23426
85 Piecewicz Leon 25 22166
86 Piekarzewicz Łukasz 28 21624
87 Podleśna Maja Weronika 27 21779
88 Przerwa Jan 26 22106
89 Pułkownik Hanna 30 21751
90 Puszkarska Julia 25 21627
91 Pych Bronisław 26 21694
92 Rajtar Michał Damian 28 22013
93 Ratański Wojciech 25 21679
94 Rosiak Bartłomiej 26 23257
95 Rozmysłowicz Ryszard 25 21944
96 Rusek Dominik 27 21785
97 Ryzner Jakub 26 22043
98 Rzepniewska Monika 26 21989
99 Sadowski Ignacy 33 21801
100 Smółko Michał 34 21753
101 Sońta Jakub 27 21652
102 Stankiewicz Kazimierz 32 21942
103 Staroń Aniela 32 23277
104 Stolarczyk Paweł 32 21747
105 Studziński-Samborski Andrzej 33 21806
106 Swół Tomasz 30 22159
107 Swół Wojciech 28 22159
108 Szymańska Olga 25 22159
109 Śwituła Michał 27 22159
110 Tomecki Filip 26 23350
111 Trębicki Karol 25 21678
112 Węsierski Filip 30 21772
113 Wilkołaska Ewa 32 23426
114 Wiśniewski Marcel 27 21945
115 Wójtowicz Artur Andrzej 25 21681
116 Wróblewski Ignacy Andrzej 27 21752
117 Zalewski Maciej Tomasz 30 22014
118 Zawiślak Dominik Gustaw 32 23189
119 Zdrojowy Aleksander 27 21775
120 Zienkiewicz Aleksandra Nina 35 21753
121 Zięcina Antoni 26 21888
122 Żaczkiewicz Aleksandra 32 22188
123 Żeszko Oskar 25 23392
Konkursy Przedmiotowe