LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS WIEDZY o SPOŁECZEŃSTWIE
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Zgodnie z § 9 pkt. 10 Regulaminu konkursów przedmiotowych do etapu rejonowego zakwalifikowano uczniów, którzy w etapie szkolnym uzyskali co najmniej 80% punktów możliwych do zdobycia, czyli 48 punktów. Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie szkolnym - 60.

W konkursie wiedzy o społeczeństwie uczestniczyło 2233 uczniów z Mazowsza, do etapu rejonowego zakwalifikowano 263 uczniów.

Lista uczniów zakwalifikowanych do etapu rejonowego została zweryfikowana na skutek błędnego wpisu szkół.

Id szkoły służy Dyrektorom Szkół do identyfikacji swoich uczniów w związku z koniecznością przekazania im wszelkich informacji związanych
z kwalifikacją do etapu rejonowego (Regulamin konkursów przedmiotowych § 9 pkt. 12).


Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów Id szkoły
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Drwięga Katarzyna 52 23133
2 Jakubowska Justyna 48 23413
3 Lewandowska Kornelia 49 22985
4 Olszak Zuzanna 52 22985
5 Ostrzyniewska Aleksandra 52 23762
6 Pankratjew Dominik Krzysztof 54 23080
7 Pańczuk Zofia Joanna 51 22985
8 Sakowska Maja 48 23635
9 Skierkowski Łukasz 48 23133
10 Szymańska Maja 49 23635
11 Wójcik Weronika 58 22946
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Bednarczyk Klaudia 52 22526
2 Mućk Paweł 50 22650
3 Polak Bartosz 58 22631
4 Wiński Kacper 48 22751
5 Wybraniak Malwina 48 22668
Delegatura KO w Płocku
1 Chrapkowska Antonina 50 22943
2 Grzelecka Julia 51 22791
3 Kowalski Jakub 49 22787
4 Łuczak Antonina 48 22783
5 Makowski Filip 53 22791
6 Sosiński Paweł 48 22783
7 Sulińska Marcelina 51 22943
8 Ulicki Kamil 49 22791
Delegatura KO w Radomiu
1 Abramczyk Jakub 48 22437
2 Dawidowska Wiktoria 51 22467
3 Głogowski Mateusz 55 22278
4 Grzyb Zuzanna 48 22278
5 Gugała Amelia 53 22249
6 Krakowski Olaf Franciszek 54 22264
7 Lipka Zuzanna 53 22249
8 MAKOWSKA ZUZANNA 48 23715
9 Paduch Emilia 52 22262
10 Pancer Alicja 48 22350
11 Szewczyk Weronika 51 22352
12 Węgrzynowski Mateusz 52 22276
Delegatura KO w Siedlcach
1 Ciołek Urszula 48 26
2 Dudzińska Karolina 50 24
3 Engel Krystyna Anna 48 2102
4 Kruza Igor 53 2182
5 Przeździecka Konstancja, Maria 48 2188
6 Przybysz Julia 51 2145
7 Suchożebrska Sara Kinga 50 23319
8 Tudek Aleksandra 48 2145
9 Zabijak Wojciech 53 25
Delegatura KO w Warszawie
1 Abucewicz Oliwia 55 21738
2 Adamczyk Mateusz 49 21922
3 Araźny Patryk 52 21849
4 Bagiński Jakub Mateusz 48 21769
5 Bartczak Zuzanna 50 23631
6 Biela Natan 48 21603
7 Błaszczyk Jan 48 23257
8 Bodych Michał Krzysztof 48 21801
9 Boguszewska Jana 50 21729
10 Borowiec Aleksandra, Zofia 54 23163
11 Branny Jakub Adam 49 21710
12 Brenner-Zawierucha Zbigniew Ryszard 50 21738
13 Brzezińska Marta 51 23354
14 Buda Frańciszek 48 22159
15 Budziszewski Bartosz 48 23435
16 Chełstowska Zofia,Dorota 52 22170
17 Chimiak Aleksander, Piotr 49 21623
18 Chlebowski Igor Jan 54 22155
19 Chmielak Łucja Ewa 50 21753
20 Chrabąszcz Emilia 52 23723
21 Chudzik Dawid, Michał 48 22170
22 Czerwiński Franciszek Robert 49 23759
23 Czupa Tomasz 49 21717
24 Czyżewski Julian 51 23275
25 Day Alan 58 21926
26 Dejmek Weronika Melania 48 23304
27 Dempich Magdalena 48 21652
28 Drzewiecki Ignacy 51 22162
29 Dudzińska Aleksandra Jaśmina 48 21989
30 Dylak Filip Piotr 51 21621
31 Dzidowski Błażej 58 21720
32 Dzoba Andrii 50 21941
33 Dzwolak Antoni 50 21726
34 Dzyr Zofia 48 21717
35 Ernst Filip Jakub 55 21757
36 Falkowska Joanna Paulina 52 21700
37 Feret Oliwia 52 21672
38 Fronczak Aleksandra Ilona 48 23342
39 Gamski Krzysztof 49 22172
40 Gartkiewicz Marta 53 21731
41 Gąszczak Zuzanna 48 21799
42 Gębski Marcel Dominik 51 21927
43 Gil Mateusz 48 21711
44 Głowacki Krzysztof Maurycy 54 22176
45 Göçer Michalina 51 23432
46 Godlewski Szymon 53 21707
47 Gołębiowska Amelia 49 21922
48 Górski Jakub 48 22181
49 Grabowska Gabriela 48 21731
50 Grądziel Nina 49 21780
51 Groblewska Antonina 52 23426
52 Grosicka-Sękowska Ana 52 23626
53 Grunwald Mikołaj Władysław 49 21707
54 Gruszczyńska Marta Ruta 49 21928
55 Grycel Natalia 48 22202
56 Guba Anna Karolina 48 21782
57 Gutowska Hanna Helena 51 21659
58 Gwiazda Maja 50 21764
59 Harazim Alicja 58 21711
60 Hofman Mateusz 48 23358
61 Iwański Filip 52 21926
62 Jachimowicz Piotr 56 23626
63 Jakubiak Zofia 53 22159
64 Jaracz de Czartoszewska Barbara 50 22188
65 Jarecka Nadia 48 21720
66 Jaskułowski Krzysztof Dariusz 48 21700
67 Jaworski Bruno 54 21799
68 Jechna Maria 52 21678
69 Jędrusik Maria 52 23398
70 Kaczkowska Hanna 48 21758
71 Kaczmarska Martyna Justyna 48 22188
72 Kaczor Weronika 49 21681
73 Kadłubowska Aleksandra 49 22013
74 Karaś Antoni Maciej 54 21753
75 Karczewska Martyna 58 21647
76 Karolak Kacper 50 22159
77 Kasprzak Mikołaj 50 23275
78 Kielak Aleksandra 52 21741
79 Kielian Julia 50 21612
80 Kirsz Zuzanna 49 23189
81 Knyspel Stanisław Józef 54 21924
82 Kober Michał Grzegorz 50 21759
83 Koleśnik Katarzyna 53 21771
84 Koperek Arkadiusz 54 21757
85 Korbus Ksawery Bartosz 48 23383
86 Korzybski Mikołaj 53 21948
87 Kosieradzka Zuzanna Karolina 50 21695
88 Kotek Kajetan Michał 49 21681
89 Kowalik Maksymilian, Andrzej 54 21664
90 Kowalska Nina, Anna 49 22170
91 Kozikowski Jan Piotr 48 23721
92 Kozłowski Jan Kacper 52 21940
93 Kozłowski Kacper 49 23443
94 Krasowska Wiktoria, Zofia 51 23163
95 Krasuska Łucja 48 21731
96 Krawczuk Alex 53 21819
97 Krawiec Amelia Agata 57 21753
98 Kuligowski Jakub Grzegorz 49 21948
99 Kurpeta Piotr Stanisław 49 23396
100 Kuźnicka Melania 48 23626
101 Latkowska Maja 49 22202
102 Leszczyńska Maja 48 21810
103 Leśniewska Amelia Celina 48 21755
104 Lewicki Ignacy Arkadiusz 50 23140
105 Lomott Zuzanna 48 21728
106 Lubieniecka Hanna 52 21729
107 Łacheta Olga 52 23626
108 Łukaszuk Bartosz Tomasz 48 23730
109 Malinowski Krzysztof 48 21641
110 Mańko Michał, Stanisław 50 21717
111 Marchel Jan Michał 56 21752
112 Maszaro Zuzanna Maria 51 22106
113 Matysiak Daria 57 21728
114 Milka Joanna Alicja 50 22155
115 Milo Kacper 58 21678
116 Misztal Bartosz 49 22182
117 Mochnal Cezary 53 21707
118 Morawski Patryk Mateusz 48 21743
119 Mościcki Karol 49 22160
120 Możdżyński Maciej 49 21653
121 Mroczek Wojciech 58 21671
122 Nawarska Alicja 56 23361
123 Niemczyk Alicja Anita 53 21626
124 Niemirowicz-Szczytt Maksymilian Krzysztof 53 23395
125 Niemyjska Hanna Maria 51 21752
126 Nowak Marianna Krystyna 49 21696
127 Okrojek Szymon 48 22159
128 Olejarz Maciej Paweł 49 23304
129 Ołowski Aleksy, Jan 51 21704
130 Opaliński Antoni 58 22161
131 Pach Maria Agnieszka 50 21780
132 Pająk Tadeusz Benedykt 48 21707
133 Parille Mikołaj Maurycy 51 22176
134 Pawlak Szymon 50 22180
135 Paź Andrzej 49 22202
136 Persak Jan 55 23626
137 Pękalak Bartłomiej 48 23426
138 Piątek Krzysztof 48 21961
139 Piątek Paulina Elżbieta 51 21659
140 Pietrukaniec Piotr 51 21621
141 Piotrowski Norbert 50 22161
142 Piziorski Leon Jan 48 21700
143 Płocica Agata Karolina 48 21700
144 Pocztarska Julia Aleksandra 50 21948
145 Pogorzelski Witold Antoni 48 23721
146 Pohl Stanisław, Krzysztof 52 21704
147 Pomykała Paula Michalina 56 21948
148 Posadowski Bartłomiej Paweł 48 23344
149 Poślednik Adrianna 50 23626
150 Prejzner Aleksander 49 22172
151 Prędkopowicz Antonina 54 23695
152 Przybylska Karolina Danuta 51 21764
153 Robak Maria 52 21726
154 Roszewski Radosław Paweł 51 21753
155 Rozdeiczer Jakub Jan 50 21753
156 Rozkosz Oliwia Aleksandra 53 21753
157 Rumian Igor Wojciech 55 21700
158 Rymarz Adam 49 21700
159 Ryński Krzysztof 51 23257
160 SAKOWICZ JULIA OLGA 50 23138
161 Sauer Emil 52 21609
162 Sawicka Aniela 54 21946
163 Sawicki Stefan 52 22149
164 Scheffner Julia 50 21711
165 Semerau-Siemianowska Marianna 48 21753
166 Sieraczyński Jan Konstanty 53 21927
167 Skarzyńska Gabriela 56 22159
168 Skarżyński Grzegorz 53 21654
169 Skiendzielewska Barbara 50 21649
170 Skrzypińska Katarzyna 50 21743
171 Skwarski Igor 48 21654
172 Sobieraj Antonina Ewa 52 21700
173 Stębelski Franciszek Jan 48 23383
174 Stokowski Karol Filip 50 23407
175 Stramski Piotr 51 21687
176 Stroński Jakub Jacek 53 21738
177 Strunk Aurelia 55 21689
178 Strzelczyk Jakub 52 21621
179 Synowiec Milena 53 21741
180 Szafraniec Joanna 49 23483
181 Szczepańska Klementyna 54 21700
182 Szewczyk Henryk 48 21944
183 Szostak Piotr Franciszek 48 23443
184 Szymanczak Jan Karol 49 21609
185 Szyszkow Radi 49 21931
186 Toboja Igor 52 21676
187 Tokarewicz Amelia 48 23251
188 Turkiewicz Kamil Aleksander 51 21700
189 Tymińska Helena Antonina 51 21741
190 Umeda Mika 48 23626
191 Wakuliński Mateusz 49 21800
192 Walendzik Karol 57 22164
193 Wąsikowska Łucja Maria 51 22050
194 Wąsowski Kajetan 48 21740
195 Wąsowski Krzysztof Mikołaj 49 23156
196 Weryk Julita 48 22202
197 Widuła Natalia 48 21621
198 Wielgus Barry Helena Roisin 51 23366
199 Wietrak Natalia 48 23251
200 Wipler Hanna Maria 51 23342
201 Witaszek Anna Celina 49 21804
202 Włodek Kalina 50 22170
203 Wojciechowska Natalia 48 22177
204 Wyganowski Nikodem 48 23626
205 Wygoda Tomasz Jan 51 23721
206 Zabojszcz Matylda Magdalena 56 21735
207 Zając Alicja Joanna 53 21687
208 Zakrzewski Jan 53 22159
209 Zawadzki Hubert 54 23749
210 Zawadzki Robert 51 21772
211 Zawartka Mikołaj 54 21700
212 Zdrojewski Stanisław 50 23626
213 Zdunik Kinga Jolanta 48 21834
214 Zielińska Weronika Anna 49 21603
215 Zybrant Sandra Patrycja 48 21695
216 Żach Antoni Juliusz 51 21757
217 Żera Stefan Jan 53 23749
218 Żywczok Hanna 49 21804
Konkursy Przedmiotowe