LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS BIOLOGICZNY
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Zgodnie z § 9 pkt. 11 Regulaminu konkursów przedmiotowych do etapu rejonowego zakwalifikowano 5% uczniów, którzy uzyskali najwyższe wyniki w etapie szkolnym (od 29 punktów).

Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie szkolnym - 40.

W konkursie biologicznym uczestniczyło 2903 uczniów z Mazowsza, do etapu rejonowego zakwalifikowano 146 uczniów.

Lista uczniów zakwalifikowanych do etapu rejonowego została zweryfikowana na skutek błędnego wpisu szkół.

Id szkoły służy Dyrektorom Szkół do identyfikacji swoich uczniów w związku z koniecznością przekazania im wszelkich informacji związanych
z kwalifikacją do etapu rejonowego (Regulamin konkursów przedmiotowych § 9 pkt. 12).


Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów Id szkoły
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Czerwińska Julia Anna 33 23414
2 Milewski Karol 37 23680
Delegatura KO w Płocku
1 Czajka Adam Franciszek 34 23419
2 Dolota Aleksander 33 21962
3 Gajewska Julia 30 22788
4 Garbacz Nina Maria 30 23419
5 Lewandowska Gabriela 31 22801
6 Olszewski Dominik 33 22779
7 Ulicki Kamil 33 22791
Delegatura KO w Radomiu
1 Banaszkiewicz Iga 32 22295
2 Biliniak Marcin 29 22275
3 Burek Jakub 29 22511
4 Chołuj Emilka 29 22308
5 DOGAN ALEYNA 31 23715
6 Gdulewicz Martyna, Joanna 37 22262
7 Jurczak Marika 30 22369
8 Kwiecień Lena Maria 33 22295
9 Małek Lena 31 22369
10 Potocki Mateusz Andrzej 37 23739
11 Utkowska Gabriela 33 22342
12 Wójtowicz Natalia 29 22369
13 Żabicka Kaja Nela 31 22369
Delegatura KO w Siedlcach
1 Barbachowska Paulina 40 268
2 Możdżonek Anna 31 234
3 Niewiadomska Antonina 29 213
4 Nurzyńska Julia 32 2167
Delegatura KO w Warszawie
1 Aneszko Jeremi 37 22166
2 Bagniewska Martyna 34 23354
3 Batory Alicja Patrycja 30 21713
4 Bąkowicz Szymon 29 22169
5 Błasiak Wiktoria Dominika 32 21603
6 Bocian Bartłomiej Dariusz 34 21923
7 Boguta Alicja Maria 32 21753
8 Buchowiecka Pola 29 23730
9 Celejewska Natalia 32 21944
10 Chalimoniuk Gabriela 30 22103
11 Chmielewska Kinga 35 21776
12 Chmielewski Michał 34 21788
13 Cieślak Aleksandra Magdalena 32 23354
14 Cisek Olga Paulina 33 21732
15 Cygański Krzysztof Michał 36 23354
16 Czerwińska Ewa 33 21890
17 Czubla Dagna Helena 30 21754
18 Czyżewski Michał 34 21944
19 Dąbrowicz Aleksander Tadeusz 32 21809
20 Dąbrowska Helena 32 21627
21 Domańska Julia Wiktoria 35 21779
22 Drobek Natalia 29 21993
23 Drobik Kacper 34 21687
24 Fedoryńska Zuzanna 30 23483
25 Flisek Sebastian 32 21790
26 Fochtman Dominik 31 23397
27 Furmanek Katarzyna 36 21611
28 Gerchard Jan 32 23269
29 Gettlich Hanna 37 21805
30 Gniot Wiktor 33 23445
31 Göçer Michalina 30 23432
32 Gołąb Piotr Adam 33 21780
33 Gołofit Weronika Maria 34 23392
34 Górska Daria 37 22142
35 Grodner Zuzanna 30 21933
36 Heleniak Lena 32 21699
37 Iwan Marta Matylda 32 23354
38 Iwanowska Zofia Elżbieta 32 21751
39 Janiszowska-Downarowicz Iga 32 23251
40 Jaworski Jakub 30 23693
41 Jorgow Zuzanna 29 21631
42 Kalemba Filip Szymon 36 21606
43 Kochman Małgorzata 29 23332
44 Kołakowska Hanna Łucja 31 21779
45 Kostrzewa Alicja Agata 34 21759
46 Kowalik Emilia 29 22154
47 Kozinda Sofia 33 23494
48 Krasnowska Natalia 32 21720
49 Krawczyk Wiktor 36 23392
50 Kühn-Mierzejewski Marek 29 22103
51 Kurzyp Karol 32 21704
52 Kuśmider Piotr 33 23328
53 Lenarcik Oliwier Maksymilian 33 21732
54 Lewandowski Stanisław Piotr 34 21757
55 Lewkowicz Piotr 33 21601
56 Ławrynowicz Marcel 32 21611
57 Ławryńczuk Janina 29 22154
58 Łoziak Mateusz 29 22159
59 Madembo Nyengeterai 31 21619
60 Majcher Zuzanna 30 21992
61 Malawko Julia Joanna 33 22155
62 Malinowska Lena Joanna 29 22150
63 Masiarz Justyna 32 21689
64 Michalak Stanisław 32 21817
65 Michalski Franciszek 32 21627
66 Mikołajczuk Natalia 33 21595
67 Mozol Franciszek 32 21636
68 Nawrot Wiktoria 32 22051
69 Nowak Natalia 32 21830
70 Oknińska Wiktoria 32 21691
71 Olszewski Tomasz 33 21922
72 Orłowski Piotr Igor 36 21738
73 Orzechowski Maciej Tomasz 32 23407
74 Osińska Eliza Elżbieta 29 21727
75 Ozga Agnieszka Julia 29 21861
76 Pasek Liliana Karina 29 23403
77 Pawluczuk Karolina 29 22159
78 Petrovska Anna Mariya 30 22183
79 Pielasa Alicja 31 21687
80 Piłat Klara Maria 32 21753
81 Plechawska Łucja 34 22169
82 Poszytek Gabriela Marta 34 21604
83 Prokop Bartosz 37 22155
84 Pszczółka Anna 29 22001
85 Pszczółkowska Anna 31 22106
86 Pszczółkowski Stanisław Piotr 29 21606
87 Raszplewicz Stanisław 34 21785
88 Reszczyński Konrad 32 21738
89 Rojek Szymon Piotr 29 21782
90 Roman Anna 32 23354
91 Romaniuk Magdalena Adela 32 21935
92 Różycki Dominik Dariusz 32 21789
93 Rygiel Antoni Michał 29 21691
94 SARZYŃSKI MARCELI 34 21620
95 Skalski Jan Kazimierz 32 22188
96 Skarzyński Maciej Krzysztof 32 22188
97 Skwara Monika 32 21935
98 Sławiński Wojciech 33 23279
99 Smolarek Jakub 34 22074
100 Sokołowska Konstancja 32 23354
101 Stachoń Alicja Anna 36 22188
102 Stachowiak Ada 32 21733
103 Straszewska Aleksandra 29 22155
104 Strzelczyk Mikołaj 33 23407
105 Sut Blanka 34 21601
106 Szymański Miłosz 33 21805
107 Szymański Rościsław Henryk 30 21606
108 Tondera Maria Joanna 29 23730
109 Twarowska Gabriela 39 23354
110 Tymoczko Wojciech 34 21700
111 Wacikowska Helena 32 21629
112 Wasilewska Hanna Antonina 29 21752
113 Winter Dominika 32 23407
114 Wiśniewska Gabriela 32 21753
115 Witan Ksawery Dominik 36 21738
116 Woronowicz Faustyna Oliwia 30 22050
117 Woźniak Artur 37 22016
118 Zawadzki Robert 35 21772
119 Zofia Marczak 29 21740
120 Żabowska-Żychowicz Nelly 37 21738
Konkursy Przedmiotowe