LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS FIZYCZNY
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Zgodnie z § 9 pkt. 11 Regulaminu konkursów przedmiotowych do etapu rejonowego zakwalifikowano 5% uczniów, którzy uzyskali najwyższe wyniki w etapie szkolnym (od 25 punktów).

Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie szkolnym - 40.

W konkursie fizycznym uczestniczyło 1019 uczniów z Mazowsza, do etapu rejonowego zakwalifikowano 56 uczniów.

Id szkoły służy Dyrektorom Szkół do identyfikacji swoich uczniów w związku z koniecznością przekazania im wszelkich informacji związanych
z kwalifikacją do etapu rejonowego (Regulamin konkursów przedmiotowych § 9 pkt. 12).


Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów Id szkoły
Delegatura KO w Radomiu
1 Stolarska Julia Anna 26 22295
2 Szczepaniak Natalia 27 22278
Delegatura KO w Siedlcach
1 Antosik Michalina 25 24
Delegatura KO w Warszawie
1 Blicharz Zofia Helena 32 21789
2 Budek Jan Łukasz 27 21598
3 Bury Wojciech 35 22177
4 Czubla Dagna Helena 31 21754
5 Drągowski Franciszek 26 21781
6 Filipkowski Piotr 25 21771
7 Gołębiewski Borys 32 22001
8 Grodowski Oskar Tadeusz 35 21738
9 Grzela Wojciech 32 21751
10 Hawryluk Jakub 33 23626
11 Iwanicki Michał 28 21695
12 Jabłczyńska Weronika 35 21789
13 Jedliński Tymon Adrian 29 21619
14 Kaczmarek Grzegorz 36 21996
15 Kamiński Marek 33 23383
16 Karlicki Konrad 33 21805
17 Kołodziejczyk Robert Krzysztof 32 21671
18 Korzybski Mikołaj 28 21948
19 Kusz Jakub Michał 32 23304
20 Kwaśniewski Jan 32 21959
21 Lorenc Jan Jarosław 28 21700
22 Łokieć Mikołaj Jan 30 22106
23 Maciołek Zofia Antonina 27 21740
24 Malarska Zuzanna Rozalia 30 21659
25 Malinowski Wojciech 26 21649
26 Matusiak Krzysztof Jan 26 22106
27 Mazur Krzysztof 30 23407
28 Nowacki Michał Artur 32 21781
29 Ostrowska Ksenia Karolina 32 21779
30 Owsiak Stanisław 32 21626
31 Poziemski Jan 25 23162
32 Pręgowski Andrzej Jerzy 35 21779
33 Przedpełski Franciszek Piotr 26 21699
34 Pyszlak Artur, Karol 25 23329
35 Reszczyński Konrad 25 21738
36 Rumowski Stanisław Adam 28 22169
37 Rutkowska Aleksandra Zuzanna 32 21713
38 Sadłocha Igor Michał 32 21804
39 Siatkowski Kacper Artur 34 21928
40 Sójka Hanna 26 23426
41 Stankiewicz Kazimierz 32 21942
42 Szajner Maciej 35 21788
43 Szupiluk Piotr, Ludwik 25 22160
44 Urbanek Wiktor, Marek 34 21637
45 Wachelka Antoni 33 23310
46 Wiatr Maksymilian 32 21769
47 Wickel Mateusz Bruno 32 21737
48 Wieleba Bolko Paweł 29 21779
49 Wisłocki Jan 28 22162
50 Wiśniewski Piotr 32 23622
51 Załęski Michał 37 22162
52 Zych Maciej Marek 28 22155
53 Żuk Jan Jeremi 32 21789
Konkursy Przedmiotowe