LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS JĘZYKA ROSYJSKIEGO
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Zgodnie z § 9 pkt. 10 Regulaminu konkursów przedmiotowych do etapu rejonowego zakwalifikowano uczniów, którzy w etapie szkolnym uzyskali co najmniej 80% punktów możliwych do zdobycia, czyli 32 punkty. Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie szkolnym - 40.

W konkursie języka rosyjskiego uczestniczyło 201 uczniów z Mazowsza, do etapu rejonowego zakwalifikowano 59 uczniów.

Id szkoły służy Dyrektorom Szkół do identyfikacji swoich uczniów w związku z koniecznością przekazania im wszelkich informacji związanych
z kwalifikacją do etapu rejonowego (Regulamin konkursów przedmiotowych § 9 pkt. 12).


Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów Id szkoły
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Miller Milena 35 23080
2 Shapaval Ivan 37 23032
Delegatura KO w Siedlcach
1 Abbazau Renat 37 210
2 Dichkovskaia Tatiana 33 2148
3 Levdikova Nataliia 32 2166
Delegatura KO w Warszawie
1 Adzhieva Shakhsanam 33 21762
2 Astashova Yelyzaveta 34 23304
3 Baran Valiantsin 33 21743
4 Barannikova Sofija 32 21687
5 Berest Anastassiya 32 21759
6 Bondarenko Anton 33 21960
7 Cherletska Violetta 35 21696
8 Czerwatiuk Daria 32 21697
9 Dubinskaya Radmila 36 23304
10 Dzhepparova Anna 37 21626
11 Guchek Waleriia 33 21711
12 Hurtovyj Hlib 33 21617
13 Iankovskaia Sofia 38 23626
14 IIankovskii Konstantin 34 23626
15 Kiryliuk Gleb 35 22074
16 Koshevoy Alexey 34 21704
17 Kravchuk Anastasiia 34 23407
18 Kruhlov Oleksii 34 21647
19 Leontieva Ruslana 35 23514
20 Lisouskaya Anastasiya 32 23426
21 Manoilo Volodymyr 33 21762
22 Masajło Lena 33 23144
23 Mashchenko Tymofii 32 23443
24 Miranenka Yeva 40 23407
25 Nikitenko Anna 36 21710
26 Novik Stefan 32 21627
27 Oznobishyna Stefaniia 38 21931
28 Paneskevych Daria 32 21611
29 Petryna Ivan 32 22151
30 Pilipchuk Vlada 38 23626
31 Polishchuk Veronika 34 22074
32 Putsilouski Yelisei 35 22106
33 Reznik Ivanna 39 21931
34 Rubis Anhelina 33 21696
35 Rudyj Roman 33 22177
36 Sakowicz Szymon 33 23162
37 Savchenko Yeseniia 33 22106
38 Shcherbak Prokhor 33 21647
39 Skidan Maja 35 21711
40 Skorovska Anna 37 23626
41 Smerchański Daniel 32 21687
42 Sofia Kozinda 36 23494
43 Soroyan Monika 32 21785
44 Stanulevich Lika 32 21771
45 Stupnitskaya Maya 39 23269
46 Tsvetikova Elina 40 23407
47 Voskoboinikova Svietlana 33 21743
48 Wenska Olga 37 23150
49 Yevtushenko Varvara 33 21611
50 Zabudko Jana 35 22085
51 Zadora Matvii 34 22085
52 Zaozerska Valeriia 37 21671
53 Ziulkovska Anna 37 22075
54 Żejmo Wadim 33 22185
Konkursy Przedmiotowe