LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO
DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW I ODDZIAŁÓW GIMNAZJALNYCH

W etapie szkolnym wzięło udział 2889 uczniów.
Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Burszewska Katarzyna 51
2 Ferenc Dominik 48
3 Jakubowska Oliwia 53
4 Jóźwik Adriana 49
5 Królikowska Julia 50
6 Kuczyńska Julia 52
7 Łabęda Aleksandra 55
8 Męczyńska Julia 49
9 Nastaszyc Gabriela 49
10 Opałka Emilia Anna 51
11 Pietrzak Wiktoria Sara 55
12 Piotrowska Nina Weronika 48
13 Płoska Marta 49
14 Podlecka Milena 49
15 Popko Michalina 53
16 Porębski Filip 51
17 Skibniewska Barbara 52
18 Smoleńska Maria 53
19 Sosnowska Magdalena 49
20 Śmigowska Alicja 49
21 Więcek Agata Rozalia 50
22 Wolińska Natalia 53
23 Zabielska Natalia 52
24 Zadroga Zuzanna 56
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Bączek Zuzanna 52
2 Bodytka Patrycja 51
3 Drężek Antoni 51
4 Gramadzka Joanna Zofia 49
5 Kaliszewska Ewa 48
6 Orlińska Alicja 53
7 Rowicki Mikołaj 54
8 Zaniewski Piotr 48
Delegatura KO w Płocku
1 Augustyniak Alicja 48
2 Bednarczyk Julia 49
3 Bielecka Joanna Maria 49
4 Biernacka Maria Aleksandra 53
5 Brudzyński Adam Miłosz 51
6 Brzezińska Małgorzata 48
7 Chmielecka Aleksandra 48
8 Czerniak Mateusz 56
9 Graczykowska Zuzanna 50
10 Hińcz Natalia 48
11 Jankowska Małgorzata 52
12 Jankowska Justyna 49
13 Kaźmierczak Julia 54
14 Kopka Pola 48
15 Kotecki Mateusz 50
16 Kwiatkowska Zuzanna 49
17 Magalska Weronika 49
18 Mezińska Patrycja 48
19 Niewielski Dominik 48
20 Pawlak Natalia 50
21 Porębska Oliwia Samanta 50
22 Ramotowska Klaudia 52
23 Rogulski Jakub Aleksander 50
24 Siedlecka Anna 52
25 Smulska Wiktoria 49
26 Sobota Aleksandra 49
27 Szczepaniak Łucja Maria 49
28 Tkaczyk michał 50
29 Wiercińska Maja Małgorzata 50
30 Wiśniewska Amelia 48
31 Wiśniewska Aleksandra 49
32 Włochowski Michał 52
Delegatura KO w Radomiu
1 Adamczyk Natalia 48
2 Bogacz Julia 51
3 Brzezińska Olga 49
4 Bugaj Anna Maria 48
5 Dobrzańska Karolina 49
6 Dulęba Amelia Kamila 48
7 Dulęba Martyna Wiktoria 48
8 Grzegorczyk Małgorzata Magdalena 54
9 Guzńska Katarzyna 50
10 Jaroszewski Jakub 48
11 Kacprzak Weronika 51
12 Kępa Maria Magdalena 49
13 Kicior Zuzanna 50
14 Kopycka Katarzyna 48
15 Kowalczyk Weronika 49
16 Kowalczyk Anna 49
17 Kowalska Maria, Magdalena 53
18 Kwiecień Natalia 53
19 Łapiński Jakub Szymon 48
20 Makuch Katarzyna Marianna 48
21 Marciniak Aneta 50
22 Osińska Alicja 50
23 Pękała Zuzanna 49
24 Piszczek Karolina 48
25 Radaj Kinga 49
26 Rejmer Jan Mikołaj 48
27 Sępioł Aleksandra Hanna 49
28 Sikora Anita Tatiana 48
29 Skałbania Aleksandra 48
30 Skowrońska Anna 52
31 Słomka Weronika Janina 50
32 Smagowska Aleksandra Maria 49
33 Strużyna Weronika 51
34 Wancerz Julia Weronika 50
35 Wierzbicka Anna Wiktoria 49
36 Ziomek Paulina 49
Delegatura KO w Siedlcach
1 Dębek Magdalena 50
2 Drągowska Agata 54
3 Gazda Natalia 58
4 Justyna Włodarczyk 50
5 Kalicka Laura 48
6 Kołyska Julia Maria 48
7 Konopka Aleksandra 48
8 Kosowska Aleksandra 50
9 Łojek Patrycja 50
10 Ługowska Maria 50
11 Pasik Michał 52
12 Zalewska Anna 55
13 Żak Magdalena 48
Delegatura KO w Warszawie
1 Adamczyk Anna 49
2 Adamiec Sandra Marta 49
3 Anusz Jan Andrzej 54
4 Babled Claudia 49
5 Bartczak Natalia 48
6 Bartkiewicz Martyna 48
7 Bartosiak Martyna 48
8 Bator Hanna Jadwiga 48
9 Bayer Gabriela Małgorzata 54
10 Bączek Iga Blanka 50
11 Bednarska Maria Anna 48
12 Beisert Maria Alina 50
13 Biedrzycka Karolina 48
14 Biernacka Sara 48
15 Błońska Małgorzata Dorota 50
16 Boesler Dominika Eryka 48
17 Borkowska Pola Maria 48
18 Borowiecka Dorota 53
19 Brodala Inga Marta 51
20 Bubieńczyk Aleksandra 48
21 Burna Weronika 48
22 Byliniak Weronika 48
23 Chałupa Gabriela 48
24 Charuba Cezary Filip 48
25 Charzyńska Marta 48
26 Chmielewska Pola Anna 50
27 Chmielewska Martyna Aleksandra 49
28 Chodak Julia Barbara 48
29 Chromiński Benedykt Antoni 51
30 Cichocka Patrycja Magdalena 48
31 Czestkowska Dagmara 51
32 Czuchaj Nikolina Anna 48
33 Dankiewicz Filip Jan 48
34 Dawidowska Marta Zyta 48
35 Dąbrowska Karolina 50
36 Dąbrowska Amelia 53
37 Derlacz Zuzanna 52
38 Domińczak Maria Helena 49
39 Drabik Maria Katarzyna 49
40 Dworakowska Matylda, Marta 51
41 Dzierzędzka Zuzanna 48
42 Ekes Katarzyna 48
43 Fabisiak Zuzanna 48
44 Feceneć Nina Helena 48
45 Felczyk Jerzy Jan 50
46 Filipkowski Filip 55
47 Filocha Ewa Anna 50
48 Fruba Julia 48
49 Gawlik Krystyna Hanna 49
50 Gąsiorowska Krzysztofa Agnieszka 49
51 Gerej Karolina 49
52 Gizińska Oliwia 50
53 Gleich Daria 52
54 Głowaczewska Jagna 48
55 Godlewska Dominika Małgorzata 48
56 Gołębiewska Rozalia 48
57 Gołębiewska Urszula 49
58 Gołębiewska Julia 48
59 Gołos Blanka Katarzyna 49
60 Górajec Maria 50
61 Gryz Jan 53
62 Guzik Maciej 51
63 Gwardys Karolina 48
64 Halbersztat Zofia 50
65 Harasimik Małgorzata Maria 53
66 Imioła Katarzyna 55
67 JABŁOŃSKA KATARZYNA ANNA 52
68 Jandy Maria 48
69 Jarecka Marika 51
70 Jarosińska Emilia Maria 50
71 Jarosz Maria 53
72 Jastrzębski Paweł Sergiusz 52
73 Jurak Jakub Bartosz 48
74 Kaczmarska Maria 53
75 Kamiński-Pakuła Michał Jerzy 51
76 Kanabus Natalia Ewa 49
77 Karwowska Urszula 49
78 Kasprzyk Antonina 48
79 Katner Kamila Kaja 49
80 Kawalski Piotr 51
81 Kazimierczak Anna 49
82 Keane Julia Veronica 50
83 Kępa Julianna Helena 48
84 Kierenko Emilia 51
85 Klepaczko Marta 48
86 Klimaszewska Anna 48
87 Kloc Kalina 56
88 Komornicka Marianna 55
89 Komuda Karolina Maria 53
90 Kondrat Anna Maria 48
91 Korach Edyta Anna 52
92 Korba Melania Zofia 48
93 Korzeniewska Gabriela, Joanna 51
94 Kosewska Aleksandra Dominika 48
95 Kossakowska Iga 48
96 Kotańska Olga Antonina 48
97 Kotwas Aleksandra Anna 49
98 Kowal Anna Zofia 48
99 Kowalczewska Aleksandra Jagoda 48
100 Kowalczyk Weronika Maria 48
101 Kowalska Małgorzata Elżbieta 50
102 Krasowska Alicja Julia 50
103 Krzykowska Izabela 48
104 Kubiak Mateusz 51
105 Kuc Klara 48
106 Kucharek Tymoteusz 52
107 Kuczora Emilia Helena 49
108 Kujawa Zuzanna Maria 48
109 Kusiak Stanisław, Artur 49
110 Kuźnicka Julia 51
111 Kwiatkowska Gabriela Anna 51
112 Laskowska Zuzanna 50
113 Laskus Zuzanna Zofia 50
114 Lelewska Zuzanna Kornelia 48
115 Lepak Michał Jan 48
116 Leśniewska Maja Irena 48
117 Lewandowska Zuzanna Anna 48
118 Likos Tomasz 48
119 Lipińska Julia Wiktoria 51
120 Lipka Maria 51
121 Lisiecka Weronika Agnieszka 48
122 Litwin Zofia Anna 50
123 Liwacz Rafał Mateusz 50
124 Łapińska Joanna 48
125 Łukanowska Zuzanna 48
126 Łyszkowska Alicja Irena 49
127 Machay Anna Maria 49
128 Maciejewski Kacper Franciszek 51
129 Maciszewska Anna Natalia 50
130 Maćkowiak Iga 54
131 Majka Lena Maria 51
132 Malczewski Jakub 48
133 Malitka Julia Emilia 48
134 Małkin Julia 52
135 Marciniak Maria 51
136 Marciniak Zofia Anna 48
137 Marcinkiewicz Aleksandra 52
138 Matuszewska Maria Alicja 53
139 Mazowiecka Marta 51
140 Mazurek Emilia 49
141 Mączka Joanna Elżbieta 49
142 Memches Judyta 49
143 Michalska Martyna 48
144 Michalska Julia Zofia 48
145 Milewski Artur 49
146 Misiejuk Marta Anna 52
147 Mizerska Agnieszka 54
148 Napiorkowska Karolina Anna 48
149 Narkiewicz-Jodko Wanda Barbara 50
150 Naumczyk Patrycja Aneta 51
151 Niebudek Wiktoria Julia 50
152 Niwińska Hanna Barbara 48
153 Nowak Wiktoria Maria 48
154 Nowakowska Agata Anna 50
155 Nowakowska Joanna Ewa 49
156 Odolczyk Gaja Oktawia 52
157 Okuń Oliwia Weronika 51
158 Olczak Mikołaj 48
159 Pabijanek Joanna 48
160 Panasiuk Emma Dominika 48
161 Pasik Krzysztof Piotr 49
162 Paszkowska Agata 48
163 Pawłowicz Magdalena 48
164 Pawłowicz Anna Jadwiga 48
165 Pergół Kacper 49
166 Petryka Michał 48
167 Pęgier Zuzanna Maria 48
168 Piątek Paweł Stanisław 50
169 Pietrzak Katarzyna Maria 48
170 Pilarska Kamila 50
171 Pilaszkiewicz Anna 49
172 Pluta Karolina Magdalena 48
173 Podwojska Laura 53
174 Popławska Pola 55
175 Prędota Joanna 52
176 Proch Martyna 50
177 Przeździecka Maria 49
178 Przybylska Alekasandra 48
179 Ptaszek Magdalena Maria 48
180 Puciłowska Honorata Eleonora 48
181 Pyl Alicja 49
182 Rabarijoely Erwin Samuel 48
183 Radecka Joanna 49
184 Rębielewska Zofia Agnieszka 51
185 Rozbicka Julia Mara 51
186 Ryszkowska Karolina 54
187 Ryżko Anita 55
188 Rzepka Grzegorz Józef 49
189 Rzepka Maria 48
190 Sadlej Alicja 51
191 Sawicka Julia 48
192 Siciarek Barbara 48
193 Skalska Katarzyna 48
194 Skowron-Rodriguez Carmen Karolina 48
195 Skrzyńska Hanna Urszula 53
196 Skurzyńska Joanna Emilia 48
197 Słabińska Ewa Agnieszka 48
198 Słomka Izabela Maria 52
199 Smułkowska Julia Anita 51
200 Solak Barbara, Ewa 48
201 Soszyński Michał Piotr 48
202 Stadnik Zofia 53
203 Staniszewska Maria Teresa 52
204 Starczuk Zofia Anna 48
205 Stępniewska Agata 48
206 Stępniewska Julia Anna 50
207 Stugient Agata, Gabriela 50
208 Surowy Łukasz Marek 48
209 Suska Aleksandra 48
210 Szałamacha Wiktoria Alicja 52
211 Szulczyk Antonina Agnieszka 48
212 Ślązak Patrycja 51
213 Świniarska Zuzanna 48
214 Terlikowska Maria Alicja 52
215 Tęczyńska Maja 49
216 Titkow Antonina Franciszka 50
217 Tkacz Klara Katarzyna 53
218 Tomasik Monika Maria 51
219 Tomaszuk Hanna 52
220 Trojanowska Natalia 48
221 Trznadel Marta 49
222 Tworek Przemysław 50
223 Umińska Magdalena 51
224 Walczak Julia 48
225 Walenciak Weronika Marcjanna 48
226 Wasilewska Maja 54
227 Wesołowski Szymon Konrad 52
228 Wiechowska Julia 48
229 Wieteska Aleksandra 48
230 Wilińska Maria Anna 48
231 Wilk Piotr 49
232 Wiśniowski Paweł 48
233 Witak Szymon, Dawid 50
234 Witanowski Adrian 48
235 Witczak Monika Martyna 48
236 Włoczewska Magdalena 49
237 Włodarczyk Karolina Anna 49
238 Włosek Alicja 53
239 Wronka Maria Anna 54
240 Wyrzykowska Anna 54
241 Zajączkowska Nina Małgorzata 48
242 Zajdel Stefania Maria 48
243 Zalewska Aleksandra 48
244 Zapała Stanisław Ignacy 48
245 Zapała Julia 50
246 Zaremba Zofia 48
247 Zdunek Maria Faustyna 49
248 Zioło Maciej 49
249 Zwierzchowska Małgorzata, Agnieszka 48
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018