LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

W etapie szkolnym wzięło udział 6475 uczniów.
Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Boniakowska Olga 42
2 Bylińska Oliwia 40
3 Gorlewski Szymon 44
4 Jankowska Weronika 42
5 Jaskulska Justyna 41
6 Jeskie Jakub 41
7 Kojer Bianka Zofia 47
8 Kolak Barbara 43
9 Kowalski Michał 40
10 Kownacka Gabriela 44
11 Nosarzewska Julia 42
12 Obrębska Julia 46
13 Piekarska Marta Patrycja 44
14 Pińkowska Julia 42
15 Rogowska Alicja 43
16 Sikorska Zuzanna 42
17 Walkiewicz Maja 43
18 Wartacz Aleksandra 43
19 Wasilewska Justyna 43
20 Wysocka Anna 45
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Andrusiuk Jagna Maria 43
2 Babińska Weronika 41
3 Dunajewska Alicja 40
4 Glinka Katarzyna 45
5 Hagiemajer Martyna 41
6 Kaczkowski Konrad 41
7 Laskowska Kamila 40
8 Łyszkowska Julia 40
9 Olkowska Agnieszka 43
10 Opęchowska Magdalena 44
11 Pijanowska Aleksandra 40
12 Płuciennik Oliwia 42
13 Pons Zofia 41
14 Rykowska Magdalena 42
15 Sobotka Aurelia Maria 41
16 Staszewska Angelina 46
17 Subczyńska Alicja 46
18 Szmigiel-Bziukiewicz Sandra 40
19 Świder Klaudia 41
20 Tymińska Alicja 40
21 Załęski Cezary 41
22 Żebrowska Gabriela 40
23 Żebrowska Olga 42
Delegatura KO w Płocku
1 Adamkowska Julia Maria 45
2 Bezdziek Oliwia 40
3 Ejman Zuzanna 41
4 Fangrat Klaudia 46
5 Kiełbasa Maciej 41
6 Ludwicka Alicja Izabela 45
7 Maciejewska Dorota 47
8 Mularczyk Mateusz Sylwester 45
9 Natalia Demianiuk 48
10 Opała Zuzanna 40
11 Pych Maja 43
12 Rogowicz Magdalena 42
13 Skwierawska Anna 45
14 Smulska Oliwia 48
15 Stachurska Adriana 40
16 Szczepaniak Agnieszka 42
17 Ziemian Agata 44
Delegatura KO w Radomiu
1 Bernatek Monika Anna 43
2 Chmielewska Julia Magdalena 42
3 Filipowicz Maja 42
4 Fręchowicz Jakub Szymon 40
5 Gajewska Alicja Dorota 43
6 Gospodarczyk Daria 44
7 Grądziel Julia Anna 43
8 Gruszka Anna 41
9 Grzywacz Julia 42
10 Grzywacz Katarzyna 44
11 Jagiełło Łukasz 41
12 Jurczak Jakub 40
13 Karaś Sandra 40
14 Kobylas Natalia, Gabriela 40
15 Kopeć Wiktoria 41
16 Łukasiewicz Aleksandra, Gabriela 40
17 Machniak Katarzyna 41
18 Mąkosa Natalia Angelika 44
19 Michalczyk Julia 41
20 Nosek Agata 41
21 Nowak Julia 43
22 Otręba Dawid 40
23 Pachocka Małgorzata, Anna 40
24 Pawelec Wiktoria Maria 40
25 Pietrzyk Kacper 43
26 Polak Gabriela 41
27 Połaska Dominika 41
28 Siurnik Robert 40
29 Skrzek Łucja 40
30 Spólna Justyna 41
31 Wójcik Anna 46
32 Zięba Natalia 41
33 Żarłok Aleksandra 44
Delegatura KO w Siedlcach
1 Głaszczka Marta 41
2 Karakula Liwia 40
3 Lisowski Filip 40
4 Mroczyńska Aleksandra 43
5 Sawicka Małgorzata Kinga 41
Delegatura KO w Warszawie
1 Adamska Iwona 40
2 Andrian Daria 42
3 Asińska Julia 40
4 Balcer Aurelia Róża 43
5 Bandulet Zofia Katarzyna 42
6 Bartosik Zuzanna Ewa 40
7 Bartosz Chudzikowski 41
8 Bednarczyk Kalina, Joanna 44
9 Bednarczyk Hanna 41
10 Bednarek Maja 43
11 Bernat Łukasz Paweł 40
12 Beylin Marianna Agnieszka 40
13 Białkowska Matylda 44
14 Białous Urszula 43
15 Biarda Julia 44
16 Bieniaszewska Eliza 40
17 Błasiak Małgorzata, Joanna 43
18 Błaszczak Antonina Joanna 43
19 Błażejewska Jolanta Małgorzata 40
20 Bochen Urszula 40
21 Bochenek Blanka 40
22 Bociąg Weronika 43
23 Bogucka Nikola 40
24 Bogusławski Maciej 40
25 Bogusz Maria Elżbieta 44
26 Brodowska Alicja Hanna 42
27 Brzezińska Monika Justyna 47
28 Budzyńska Zuzanna Albertyna 40
29 Bujnowska Gabriela 44
30 Butryn Ireneusz Jan 49
31 Bzdak Laura Maria 40
32 Chaberek Olga 46
33 Charubin Natalia 40
34 Chechłacz Julia Anna 40
35 Chmura Aleksander Jakub 40
36 Chyczewska Iga 40
37 Cierpka Barbara 42
38 Ciesielska Alicja Zofia 40
39 Ciesielska Aleksandra 41
40 Cieślak Jagoda Maria 40
41 Cieślik Anna 43
42 Ciężka Julia Magdalena 41
43 Cwalina Łukasz 40
44 Czajkowski Kacper 40
45 Czapigo Jan Jakub 40
46 Czosnek Julia 44
47 Czubrychowska Zuzanna 40
48 Daubek Diana 41
49 Dąbkowsla Gabriela Róża 44
50 Dąbrowska Antonina Zofia 40
51 Dąbrowska Karolina Agata 40
52 Demczuk Daniel 41
53 Deskur Róża Maria 40
54 Dmowski Bartłomiej 42
55 Dobija Aleksandra Ewa 41
56 Dobkowski Jan 41
57 Dobras Marianna Katarzyna 42
58 Domińczak-Kokot Marta Ewa 44
59 Duranc Weronika 41
60 Dusińska Oliwia 42
61 Dybowska Wiktoria Maria 41
62 Dziewięcka Anita 40
63 Dziewulska Aleksandra 41
64 Eberhardt Maria Anna 42
65 Filipek Jakub 40
66 Flak Emilia Katarzyna 40
67 Florczak Matylda 41
68 Frączak Maria Ewa 42
69 Gaca Zofia 45
70 Gaj Izabela 43
71 Gawkowska Urszula 41
72 Gąsiorowska Paulina Anna 45
73 Gdesz Helena 46
74 Glazer-Zaremba Marianna 43
75 Glinicka Emilia Oliwia 40
76 Glinka Miłosz Jakub 40
77 Głowacka Aleksandra, Anna 40
78 Gocłowska Ninona 40
79 Golec Michał 40
80 Golicka Joanna Dominika 40
81 Gonczaryk Zuzanna 44
82 Gordon Róża 40
83 Gorzkowska Zuzanna 40
84 Gozdek Katarzyna Anna 40
85 Górska Pola 40
86 Grajewska Julia Małgorzata 40
87 Grądzka Lidia 41
88 Grudowska Natalia Irena 40
89 Grula Daria 40
90 Grządka Dominika 40
91 Grzymała Natalia 41
92 Gwiazda Barbara 44
93 Hanczak Magdalena 40
94 Hansdorfer Anna 41
95 Hernik Maja 40
96 Hibner Maciej Stefan 46
97 Housh Adam Francis 43
98 Iwanowska Aniela 42
99 Izdebska Dominika 41
100 Jabłońska Dominika 48
101 Jagodzińska Amelia 43
102 Jakowiecka Anna 40
103 Jakubowski Karol Maria 41
104 Jankowska Amelia 40
105 Jankowska Katarzyna 42
106 Janowska Weronika Maria 42
107 Jansson Emilia 40
108 Jarzębska Anna Gabriela 41
109 Jasińska Julia Maria 40
110 Jastrun Zosia Anna 40
111 Jaśkiewicz Blanka Aneta 42
112 Jaworska Julia Anna 40
113 Jeziorska Klara 43
114 Kachniarz Krystyna 40
115 Kaim Maria, Alicja 43
116 Kalinowska Lena Ludmiła 40
117 Kalinowska Zofia Ewelina 40
118 Kalisiewicz Joanna 43
119 Kaliś Jakub 41
120 Kawecka Elwira 41
121 Kawycz Izabella 41
122 Kayed Tomasz 40
123 Kącka Nina Aleksandra 40
124 Kądziela Julia Karolina 40
125 Kędzierska Aleksandra 40
126 Kibała Weronika Amber 40
127 Kiełbowicz Michał Antoni 44
128 Kiełczewska Julia Antonina 42
129 Kita Filip 42
130 Klata Antonina Maria 40
131 Klisowska Zofia 43
132 Kloz Agata 42
133 Kochaniak Zuzanna 43
134 Kochańska Julia 40
135 Kocjan Kamil 42
136 Koguciuk Katarzyna 42
137 Kołakowski Michał 44
138 Koncewoj Natalia 40
139 Kopyś Anna 44
140 Kordasiewicz Urszula 40
141 Kostrzewa Weronika 45
142 Koślacz Zofia Weronika 41
143 Kotarska Aleksandra Oliwia 40
144 Kowalewska Anna 41
145 Kowalska Weronika 44
146 Kowalska Alina Marta 46
147 Kowalska Alina Marta 46
148 Kowalska Alicja 40
149 Kozieł Małgorzata 45
150 Kożuchowska Marta 45
151 Krauze Agnieszka 42
152 Krawczyk Gabriela Maria 41
153 Krawczyk Michalina Karolina 40
154 Kruszewska Kinga 40
155 Księżopolska Aleksandra 40
156 Kubiak Oliwier Maksymilian 40
157 Kudiuk Aleksandra 40
158 Kudła Łucja Joanna 40
159 Kurak Marta Anastazja 41
160 KURZYŃSKA NATALIA 40
161 Kusińska Julia 41
162 Kustosz Zofia Małgorzata 40
163 Kusztal Iga Aleksandra 40
164 Kuzara Dominika Anna 40
165 Kwasowiec Filip 42
166 Kwiatkowska Bianka 40
167 Latarska Kornelia Ewa 40
168 Latos Barbara Julia 45
169 Lepczak Zuzanna 43
170 Lesiak Alicja 44
171 Leśniewski Jan Paweł 41
172 Lewandowski Radosław 44
173 Lichota Natalia 44
174 Lipczyńska Patrycja 41
175 Loba Antoni 44
176 Lomott Weronika 47
177 Lubaś Emilia 40
178 Lubowiecka Patrycja Barbara 40
179 Łapińska Aleksandra Julia 42
180 Łaszkiewicz Jędrzej 40
181 Łęgiewicz Jagoda 41
182 Łuczak Gabriela 45
183 Łukaszuk Karolina 40
184 Maćkowiak Zuzanna 40
185 Majkowska Zuzanna 40
186 Manikowski Bartosz 40
187 Marszałek Weronika Faustyna 40
188 Marszałkiewicz Łucja 42
189 Martyniuk Angelika 44
190 Matuszak Łucja Weronika 41
191 Matuszewski Maksymilian 41
192 Matysiak Zofia, Wanda 40
193 Mazur Julia Helena 40
194 Mazurek Natalia Joanna 40
195 Meducki Antoni Piotr 43
196 Michniewska Dominika 42
197 Mierzejewska Aleksandra 41
198 Misztal Zuzanna 44
199 Młot Barbara Maria 40
200 Modzelewska Kamila 40
201 Mossakowski Jerzy Adam 42
202 Mroczkowska Hanna 41
203 Mrozik Zofia 40
204 Nakoniecznik Ewa Katarzyna 40
205 Nalazek Julia 42
206 Nalewajska Gabriela 43
207 Należyty Jan 40
208 Narloch Kaja 40
209 Niedźwiedź Bartosz 40
210 Niewińska Nadia Anita 42
211 Nosowska Aleksandra 44
212 Nowacka Hanna 40
213 Nowik Igor 40
214 Ochocka Pola Karolina 45
215 Okońska Zuzanna Maria 41
216 Okoth Paula Theresa 43
217 Olczak Kinga 41
218 Olejnik Antonina 44
219 Olik Michalina 46
220 Oloś Wiktoria 41
221 Olszewska Julia 40
222 Olsztyński Jan Andrzej 42
223 Ołdakowska Katarzyna Anna 42
224 Opalko Anna Grażyna 40
225 Opońska Iga Dagmara 44
226 Oramus Berenika 41
227 Osica Karolina Hanna 40
228 Ostapiuk KInga 40
229 Pająk Michalina Anna 40
230 Panfil Helena 45
231 Parys Barbara Gabriela 42
232 Parys Barbara Gabriela 42
233 Pasek Maria Teresa 40
234 Pawelczyk Michalina 40
235 Pawelec Inga 42
236 Pawełek Julia 44
237 Pawłowska Klara Anna 40
238 Piątkowska Zofia 44
239 Pietrzak Maksymilian Jakub 40
240 Piotrowska Oliwia 46
241 Ploch Amelia Magdalena 41
242 Płonowska Marcelina 40
243 Pochłopień Anna 43
244 Podlacha Anna 40
245 Polichnowska Zuzanna 41
246 Posadowska Dominika Anna 42
247 Posadzy Zuzanna Maja 42
248 Posłuszny Karolina Bożena 41
249 Pospiech Patrycja 43
250 Pracownik Aleksandra 40
251 Prus Julia 40
252 Przychodzień Maria 42
253 Pszczółkowska Marta 40
254 Pustoła Kacper 41
255 Ratajczyk Anna 45
256 Rejman Julian 42
257 Romanyszyn Kacper 40
258 Rosłon Mateusz 41
259 Rostkowska Olga 40
260 Rowicka Julia 40
261 Rychlicka Aleksandra Anna 42
262 Rynkiewicz Maja Gabriela 41
263 Rzepecka Oliwia 42
264 Rzeszot Emilia 40
265 Sajdak Anna Małgorzata 48
266 Sajna Julia 40
267 Sapryk Zofia Aleksandra 40
268 Saracyn Wiktoria Zofia 42
269 Serdakowska Anna Julia 40
270 Sidorowicz Hubert 40
271 Sierota-Żyłkowska Karolina Maria 42
272 Sikorski Jan Krzysztof 40
273 SKIŚCIM WIKTORIA ZOFIA 42
274 Skowrońska Karina Ewa 40
275 Skwirowska Maria, Elżbieta 41
276 Sławomirska Julia Anna 40
277 Słowik Aleksandra 41
278 Smaga Wiktor Mateusz 41
279 Smulska Antonina Teresa 42
280 Sobiech Maria 43
281 Soćko Zuzanna Barbara 41
282 Soja Krzysztof 42
283 Sopotnicka Agnieszka Ewa 44
284 Stachurska Julia Katarzyna 40
285 Stala Oliwia 40
286 Stanek Liliana Natalia 47
287 Staniak Alicja 46
288 Staniszewska Antonina 46
289 Stefaniak Natalia 42
290 Stockmeyer Julia 40
291 Strużyk Jakub 40
292 Strzelczyk Alicja Agnieszka 40
293 Studzińska Zofia Maria 40
294 Sutyniec Aleksandra 40
295 Szafrańska Natalia 42
296 Szczepański Rafał, Marcin 41
297 Szeszkowska Maja 40
298 Szmytke Karolina Joanna 40
299 Szmytrowska Zofia 40
300 Szorska Zofia Joanna 42
301 Szul Zuzanna Julia 40
302 Szumigowska Noemi 40
303 Szurek Amelia 45
304 Szybkie Franciszek Andrzej 43
305 Szymanowska Antonina Stanisława 40
306 Szymańska Konstancja 40
307 Szymczak Kamil 42
308 Szymczyk Maciej Bartłomiej 42
309 Śmiech Amelia Maria 44
310 ŚWIĄTEK JAKUB OLAF 40
311 Świątkowski Bartosz 41
312 Świerkowska Martyna Alicja 43
313 Tarkowska Antonina 43
314 Tokarski Kamil Jakub 40
315 Tokarzewska Zuzanna 42
316 Tomaszewska Aleksandra 46
317 Tran Vi Lam 42
318 Trębacz Agata Katarzyna 47
319 Trynkus Erwin 45
320 Trzak Anna Laura 41
321 Turczyńska Magdalena 40
322 Turkiewicz Marta Weronika 40
323 Turkowski Szymon Jan 42
324 Tymińska Helena Antonina 40
325 Tyszka Gabriela 41
326 Urbaniak Maja 40
327 Uścińska Natalia Anna 40
328 Walczak Klara Julia 42
329 Walczak Wojciech Stanisław 40
330 Waligóra Jan 45
331 Warmiński Wiktor Michał 40
332 Warzecha Zuzanna 43
333 Wejman Olga 48
334 Wensker Apolonia 42
335 Wieder Katarzyna 41
336 Więcek Aleksandra 40
337 Wiktorowicz Emilia 40
338 Wilkans Łucja Cecylia 41
339 Witczak-Bielecka Zuzanna Ludwika 41
340 Wojnicka Anna Zofia 43
341 Wojtasik Karolina 40
342 Wolska Maria Anna 40
343 Worach Adrian 41
344 Woźniak Antonina 40
345 Wójtowicz Wiktoria 40
346 Wypchło Patrycja 45
347 Wypych Aleksandra Martyna 41
348 Wyrzykowski Jan Krzysztof 40
349 Wyszyńska Marta Daria 40
350 Zabielska Aleksandra 45
351 Zaleska Barbara Olga 44
352 Zawadka Hanna 40
353 Zawadzka Maria 41
354 Zawadzka Ewelina 40
355 Zawadzka Ewelina 40
356 Zbroińska Alina 44
357 Zembowicz Zuzanna Wanda 44
358 Zielińska Aleksandra 44
359 Zieliński Jan 40
360 Zubek Julianna, Maria 40
361 Zwierzchowska Justyna 42
362 Zygowska Kamila 40
363 Żelazko Bartosz 40
364 Żołek Oliwia 40
365 Żukowska Maja Daria 41
366 Żurek Zofia Rozalia 40
367 Żurek Alina Maria 40
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018