LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS JĘZYKA ROSYJSKIEGO
DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW I ODDZIAŁÓW GIMNAZJALNYCH

W etapie szkolnym wzięło udział 323 uczniów.
Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Opałka Emilia Anna 37
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Florczak Grzegorz Jakub 32
2 Melnyk Olha 37
Delegatura KO w Radomiu
1 Dudek Agata 34
2 Kashchenko Valentyn 40
3 Verezei Vladyslav 32
Delegatura KO w Siedlcach
1 Dubrovskyi Mykola 35
2 Kajdanowicz Karolina 33
3 Wujkowska Olga Apolonia 32
Delegatura KO w Warszawie
1 Adamova Anastasia 34
2 Akhmadulina Viktorija 36
3 Birula Alisa 39
4 Boika Maryja 40
5 Bullava Palina 38
6 Centkowski Andrzej 33
7 Chernetskyi Maksym 39
8 Chumakevych Iurii 35
9 Denysewycz Ostap 32
10 Denysiuk Oleksandra 36
11 Diktiar Valentyn 35
12 Dotsenka Roman 34
13 Dubovik Marina 34
14 Dvartsova Aryna 37
15 Dyachuk Vladyslav 35
16 Galchun Oleksandr 36
17 Ilienko Oleksandr 36
18 Kantsevich Pavel 38
19 Karalop Sofiia 37
20 Koncewicz Katierina 36
21 Kovalchuk Elvira 34
22 Kovalskyi Nikita 34
23 Kozlovska Yeva 35
24 Kryzhaniwska Hanna 37
25 Kuksa Darya 37
26 Kuradowiec Daniel 34
27 Kurova Elwira 36
28 Kurylenko Maksym 35
29 Kyryliuk Kateryna 37
30 Lakevich Ulyana 38
31 Leniv Daniela Mariya 32
32 Liashchynskaya Karyna 37
33 Lisichik Semion 34
34 Lytovchenko Anastasiia 38
35 Łysko Ołeksij 32
36 Makarenko Illia 33
37 Manoilo Mishel Mariia 39
38 Mashchenko Anastasiia 34
39 Mastinina Izabella 37
40 Miłoszewska Zuzanna 32
41 Moździerz Anna Maria 37
42 Muszyńska Bogdana 33
43 Neudachyna Yelyzaveta 36
44 Noorzai Victoria 33
45 Oleksandra Zinets 37
46 Olenich Alina 34
47 Orlovska Sofiia 33
48 Pesenko Anastasia 32
49 Piekutowski Maksymilian 36
50 Pirgul Ariana 39
51 Presenti Margarita 39
52 Radziwon Jan Artemij 37
53 Rak Maksym 36
54 Ratajczak Joanna Dominika 36
55 Robak Mateusz 36
56 Roman Anna 39
57 Sadardinova Mariia 33
58 Samoniuk Stanislav 35
59 Sarry Oleksandra 39
60 Semennykov Danylo 32
61 Sergieieva Polina 36
62 Shatunskyi Vladyslav 33
63 Shkurko Daniil 34
64 Shumylo Veronika 34
65 Shvaher Artem 33
66 Shvaiko Viktoria 32
67 Siabro Aleksyei 32
68 Slobodchuk Anastasya 34
69 Solomchak Alina 32
70 Somyk Artem 34
71 Stadnyk Viktoriia 36
72 Stano Julia Nina 35
73 Stepurskyi Bogdan 32
74 Tomczyk Aleksandra 32
75 Tymkova Yelyzaveta 36
76 Van Kannel Sonia 33
77 Vasiutiak Roksolana 32
78 Yanovych Aksiniya 34
79 Yasnitska Mariia 35
80 Yatsenko Yevhenii 37
81 Zhuravel Piotr 33
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018