LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO
DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW I ODDZIAŁÓW GIMNAZJALNYCH

W etapie szkolnym wzięło udział 6660 uczniów.
Zastosowano kwalifikację do etapu rejonowego z progiem 5% najwyższych wyników (od 30 pkt.)
Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Dudkiewicz Zofia 32
2 Fiałkowski Michał 31
3 Jurkiewicz Daria 33
4 Komorowska Marcelina 32
5 Miłoboszewska Maja 32
6 Sumińska Łucja 34
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Godlewski Jakub 33
2 Golan Mateusz 33
3 Jarnutowska Cecylia 38
4 Kaliszewska Ewa 35
5 Ostrowski Sebastian 35
6 Rudzka Amelia 34
Delegatura KO w Płocku
1 Braun Klaudia 34
2 Grabarczyk Hanna 32
3 Karolewski Michał 32
4 Olejnik Patryk 33
5 Zaborowski Krystian Bogdan 33
Delegatura KO w Radomiu
1 Dulęba Amelia Kamila 37
2 Gut Norbert Dominik 35
3 Kaluś Ewa Magdalena 31
4 Kosiec Wiktoria 32
5 Kot Mikołaj 35
6 Łapiński Jakub Szymon 30
7 Łosiak Emil 34
8 Majewska Kamila 35
9 Pawelec Mikołaj 36
10 Pawłowski Jan 35
11 Puchalski Marcin 32
12 Skrok Anastazja Wiktoria 31
13 Słomka Weronika Janina 30
14 Smagowska Aleksandra Maria 30
15 Trybulski Jan 33
16 Ugrewicz Ludwik 35
17 Wojda Kacper Andrzej 33
18 Wójcik Adam 30
Delegatura KO w Siedlcach
1 Iwanowska Aleksandra 33
2 Łącki Konrad 32
3 Miistewicz Maksymilian 31
4 Rączka Oliwia 30
5 Romanowska Magdalena Joanna 30
6 Wierzbicki Paweł 33
Delegatura KO w Warszawie
1 Aleksandrzak Maja Anna 33
2 Alka Barbara Maria 30
3 Anderman Karol 30
4 Asman Sonia 32
5 Baczewska Zuzanna 33
6 Baczyńska Joanna Maria 33
7 Barcińska Agata Hanna 30
8 Bareja Anna Klara 32
9 Bartmińska Dominika Dorota 34
10 Batty Jasper Henry 32
11 Bąkowska Anna Klaudia 32
12 Berej Maja 38
13 Bereś Zuzanna Ewa 37
14 Białka Krzysztof Szczepan 31
15 Bieńkowski Maksym Jacek 31
16 Bitner Maria 32
17 Black Beniamin Robert 33
18 Błaszczyk Bartosz Stanisław 33
19 Bodzak Julia 31
20 Bodzan Zuzanna 33
21 Bogiel Amelia 30
22 Bolińska Rebeka Laima 30
23 Bonder Alicja Magdalena 33
24 Boniecka Katarzyna 30
25 Borowiecka Dorota 32
26 Bratkowska Marta Zofia 32
27 Brodala Inga Marta 39
28 Browne Kai Jacob 32
29 Brzezowska Alicja 32
30 Bugajska Julia 32
31 Burzyńska Nina Weronika 37
32 Busiło Szymon 38
33 Celik Oliwia Yasemin 33
34 Chełmicka Zofia Anna 32
35 Chimicz Hanna Amelia 32
36 Chodorski Marcel 31
37 Chojecka Małgorzata 34
38 Chojnowska Zuzanna Maria 30
39 Chołdzyńska Maria 36
40 Chołuj Natalia 32
41 Chrobot Aleksandra 32
42 Chróścielewska Hanna Daria 33
43 Chruścińska Dominika 33
44 Chudyba Karol Andrzej 32
45 Chwiałkowski Marcel Jerzy 32
46 Ciołek Karolina Aleksandra 32
47 Courtellement Lea 33
48 Cross Maciej Thomas 32
49 Czarnecki Mikołaj Tomasz 35
50 Czarnocka Barbara 32
51 Czernicki Jakub 32
52 Czerwińska Maja Paulina 30
53 Dąbrowska Julia 35
54 Depczyk Maciej Piotr 31
55 Deryło Kalina Maria 31
56 Dołkowska Natalia 30
57 Domagała Oliwia Janina 32
58 Dribko Anna Aleksandra 32
59 Dunin Tytus Maciej 35
60 Dutkiewicz Ksawery 30
61 Dziedzic Hanna 32
62 Dzikowska Agata 30
63 Dziubiński Jakub 35
64 Dziurzyński Maciej 36
65 El Sawi Sophie 31
66 Falęcik Jakub 32
67 Feceneć Nina Helena 32
68 Fibak Nina Olga 35
69 Fibakiewicz Oliwia 34
70 Fila Piotr Konrad 32
71 Filip Tomasz 33
72 Firczyk Krzysztof Dawid 30
73 Florczyk Maria 35
74 Flur Alicja 32
75 Folwarczny Pola Helena 35
76 Foster Natalie Teresa 33
77 Frydrych Wiktor Gerard 31
78 Gałązka Liliana Gabriela 37
79 Gałczyński Piotr Dariusz 33
80 Garbowski Mikołaj 32
81 Garvin Catriona, Vanessa 31
82 Garwolińska Barbara Zofia 30
83 Garwoliński Tymoteusz 32
84 Gierszewska Maja 32
85 Głogowska Maja Karolina 30
86 Głowacka Amelia Agnieszka 32
87 Głowiński Marcin Piotr 32
88 Gniado Aleksandra Ewa 34
89 Golba Zuzanna 31
90 Golczyk Daniel Dawid 35
91 Gołębiewska Julia Natasza 32
92 Goździk Tymoteusz Jan 32
93 Górnikowski Jakub Władysław 33
94 Górny Mikołaj 30
95 Gralewski Adam Piotr 30
96 Green Catherine Maria 32
97 Grygorczuk Maja 32
98 Grzybek Stanisław 34
99 Gugała Kinga Magdalena 30
100 Haber Barbara Jagoda 30
101 Hajac Lucyna Agata 30
102 Haponiuk Wojciech Piotr 33
103 Hinc Hanna Aleksandra 32
104 Hołdak Iga 33
105 Hoppe Maria Izabela 30
106 Howard Monika Eva 30
107 Jabłonowska Alessandra 32
108 Jabłońska Katarzyna Anna 35
109 Jabłońska Maja 32
110 Jakubiec Paulina Anna 32
111 Janik Sara Urszula 30
112 Jankielewicz Patrycja 32
113 Jarosz Maria 34
114 Jędrzejczak Julia 33
115 Jodła Julia Teresa 32
116 Jurczak Szymon Zdzisław 33
117 Jurkowska Kaja Jolanta 34
118 Kaczmarczyk Ryszard Lech 33
119 Kaczmarek Joanna Olga 30
120 Karwacki Adam 32
121 Kaszuba Łukasz 32
122 Keane Julia Veronica 35
123 Kicka Karolina 33
124 Kiedryńska Alina Natalia 31
125 Kielak Marianna 34
126 Kilian Maria 33
127 Kim Minji 34
128 Kiszka Mateusz 33
129 Klaff Ian 32
130 Kobyliński Antoni Wiktor 30
131 Kokowska Anna 34
132 Kolasiński Mateusz Beniamin 32
133 Komornicka Marianna 34
134 Komorowski Jan 32
135 Kondrat Anna Maria 35
136 Konieczny Szymon Wiktor 32
137 Konopka Alexnader 35
138 Koper Karol Ludwik 32
139 Kosman Maks 33
140 Kosno Pola Alicja 32
141 Kostecki Karol Jan 31
142 Kostrzewska Agata 32
143 Kotarba Szymon Grzegorz 33
144 Kotwas Aleksandra Anna 30
145 Kowalczuk Zuzanna 34
146 Kowalska Małgorzata Elżbieta 32
147 Kozielska Karolina 30
148 Krajewska Aleksandra Barbara 32
149 Krakowiak Maksymilian 31
150 Kraska Milena Patrycja 30
151 Krasuska Natalia 31
152 Krejtz Szymon Ignacy 30
153 Kristensen Kaya 34
154 Kruk Olga 32
155 Księżak Zofia Alicja 30
156 Kuc Klara 34
157 Kucharek Tymoteusz 30
158 Kupisz Arkadiusz 30
159 Kurek Michał Marcin 33
160 Kurkowicz Marcin Jan 34
161 Kurpeta Andrzej Paweł 32
162 Kurzawa Alicja Maria 33
163 Kuziemska Milena 32
164 Kwiatkowska Zofia 30
165 Lepak Michał Jan 34
166 Leśniewska Maja Irena 33
167 Lewandowski Oskar 33
168 Lipiecka Lena 33
169 Lisowska Maja 32
170 Litewski Maciej 33
171 Litwin Natalia Joanna 35
172 Liwińska Iga Nina 35
173 Lubomirski Sebastian 32
174 Łojszczyk Jakub 32
175 Łoniewska Wiktoria 35
176 Machay Anna Maria 32
177 Machowski Jan 33
178 Maciejewski Kacper Franciszek 32
179 Maj Barbara Monika 30
180 Maja Kosieradzka 32
181 Majcher Weronika Agnieszka 31
182 Majewska Olga Klementyna 34
183 Makowska Zuzanna Magdalena 32
184 Malky Dominik 31
185 Małachowska Marta 36
186 Marculesteanu Andrea 35
187 Markowska Michalina 39
188 Matusiak Agata 30
189 Matyjasik Alicja Ligia 32
190 Mazowiecka Marta 32
191 Mazur Weronika Emma 32
192 Mazurczak Maciej 32
193 Mąkólska Aleksandra Barbara 32
194 Michalec Emilia 30
195 Michalski Cyprian Wiktor 32
196 Miecznikowska Jagoda Maria 32
197 Milej Tymoteusz 30
198 Miłachowska Aleksandra Maria 35
199 Mistewicz Maksymilian 31
200 Mojska Karolina Maria 33
201 Morawska Dominika Maria 33
202 Mościcka Justyna Weronika 31
203 Muszyński Miłosz 33
204 Nadgrodkiewicz Aleksandra 33
205 Narkiewicz-Jodko Wanda Barbara 34
206 Nastański Szymon 32
207 Nguyen Ha Mi 30
208 Nguyen Qouc Dat 30
209 Nguyen Duc Sandra 30
210 Niezgoda Julia 38
211 Nivette Aleksander Marcin 31
212 Nowak Olaf 31
213 Nowak Jan Antoni 32
214 Nowakowski Mieszko 33
215 Nowosielska Anna 36
216 Nowosielski Nicola 32
217 Nowowiejska Liwia 32
218 Obiudo Sandra Chisom 31
219 Ochocka Julia 36
220 Olczak Julia 34
221 Olszewski Tomasz Jan 34
222 Omycka Karolina 33
223 Opryński Szymon Piotr 33
224 Oryl Hanna Aldona 31
225 Ostoja-Chrząstowski Jan 31
226 Owczarek Hanna Marta 32
227 Pacholska Joanna 32
228 Papież Jakub 32
229 Partycka Julia 32
230 Pawlak Małgorzata Ewa 32
231 Pawlikowska Pola Helena 32
232 Pawłowski Teodor Tomasz 30
233 Pepliński Jan 33
234 Pers Marcelina 34
235 Perzanowski Bartosz Jerzy 33
236 Piekarczyk Marcin Piotr 32
237 Pilarska Magdalena 30
238 Pilaszkiewicz Anna 30
239 Piotrowska Aleksandra 32
240 Piskorz Lena 30
241 Piwowarski Michał 31
242 Pobocha Maja 30
243 Pomarańska Zuzanna 30
244 Popa Dominik Karol 33
245 Popkiewicz Paweł Marek 33
246 Poruszek Konrad 30
247 Poznańska Ada 33
248 Preś Ewelina 34
249 Prokopiuk Natalia Anna 30
250 Pruchnik Mateusz Stanisław 32
251 Pruchnik Miłosz Mieczysław 32
252 Pszenicyn Michał 37
253 Pytlak Maria 32
254 Pyzikiewicz Zofia 31
255 Radzik Joanna 32
256 Rastawiecki Jan 34
257 Ratyński Dawid 31
258 Robińska Zofia Julia 35
259 Rokicki Maciej 30
260 Romanski Krzysztof 34
261 Rumowska Hanna 34
262 Rusiecki Antoni Mikołaj 30
263 Rusinowski Jędrzej Tomasz 30
264 Rybarczyk Inga 34
265 Rybicki Maciej Piotr 30
266 Rybska Dominika Anna 33
267 Saja Maciej 30
268 Sajda Jakub 31
269 Sałek Cezary 32
270 Samborska Lulu Friederike 32
271 Santorek Kinga 33
272 Schmidt Anna 34
273 Schneyder Hanna 33
274 Semkowicz Aleksandra Magdalena 33
275 Serafin Nadia Ewa 32
276 Skalski Piotr Jakub 31
277 Skiba Magdalena 31
278 Skowrońska-Sieber Alexandra Dagmara 32
279 Skrzydło Zofia 32
280 Słabińska Ewa Agnieszka 32
281 Sławińska Magdalena Emilia 31
282 Słowińska Maria Teresa 35
283 Smoczyński Jakub 31
284 Smolarek Karina 32
285 Sperczyński Karol 30
286 Stadnik Zofia 34
287 Stadnik Julia 34
288 Staniszewska Marta 34
289 Staniszewska Katarzyna 35
290 Staszelis Anna Maria 32
291 Stec Mikołaj Piotr 32
292 Stolarska Julia 32
293 Stolarska Dobromiła Aleksandra 35
294 Strzelecki Franciszek 31
295 Swan Ignacy Fryderyk 33
296 Syska Mikołaj Mirosław 32
297 Szałamacha Wiktoria Alicja 30
298 Szarblewska Amelia Izabela 37
299 Szczerba Nadia Karolina 34
300 Szczurowski Maksymilian Marcin 35
301 Szewczak Michał 32
302 Szewczyk Dawid 33
303 Szlichcińska Zuzanna Jolanta 34
304 Szymańska Iga Zofia 31
305 Ślepowrońska Natalia 32
306 Świdnicka Aleksandra 32
307 Tencer Mikołaj 33
308 Tkacz Michał 32
309 Tłuchowska Karolina 32
310 Tomasiak Maksymilian 34
311 Toporowski Jonatan 32
312 Trukawka Maria 31
313 Trznadel Marta 30
314 Urbanek Urszula Magdalena 32
315 Urbanowicz Milena Izebella 34
316 Urbański Józef 32
317 Van Kannel Sofia 32
318 Wasilewska Maja 35
319 Waszak Piotr Wojciech 36
320 Węcowski Maciej Michał 34
321 White Zofia Melba 32
322 Wilczyński Arkadiusz 32
323 Wiśniewska Aleksandra Maria 30
324 Wiśniewska Paulina 32
325 Wiśniewski Kacper Mateusz 32
326 Wiśniowski Paweł Aleksander 30
327 Witkowski Grzegorz 32
328 Wnorowski Jeremi Jan 30
329 Wodzicka Amelia 32
330 Wojtaszko Krzysztof 30
331 Wojtkowski Maciej 33
332 Wolski Krzysztof Filip 33
333 Woźnica Łukasz 33
334 Wójcik Aleksandra Maria 31
335 Wójcik Krzysztof Piotr 32
336 Wróbel Hanna 30
337 Wszołek Zuzanna Marianna 34
338 Wyrzykowska Anna 34
339 Zacharska Maja Magdalena 32
340 Zajdel Stefania Maria 30
341 Zajdel Aleksander 34
342 Załuska Franciszek 31
343 Zapała Julia 32
344 Zapała Stanisław Ignacy 33
345 Zapaśnik Klaudia 32
346 Zawadowska Nina Maria 32
347 Ząbek Zuzanna 33
348 Zbrożek Zofia Pola 30
349 Zbysiński Marek 32
350 Zervakos Julia Anna 34
351 Ziembińska Alicja Daria 32
352 Zołoteńki Mateusz 31
353 Żądłowska Weronika 33
354 Żbikowski Adam Władysław 30
355 Żmijewska Zuzanna 32
356 Żygólska Martyna Adrianna 34
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018