LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

W etapie szkolnym wzięło udział 12189 uczniów.
Zastosowano kwalifikację do etapu rejonowego z progiem 5% najwyższych wyników (od 24 pkt.)
Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Brym Alicja 26
2 Brzezińska Zuzanna 24
3 Janda Adam 26
4 Jędrzejewski Mikołaj 35
5 Kacprzak Maja 29
6 Kiliańska Emilia 24
7 Kononenko Zofia Marta 25
8 Łopatka Stanisław 26
9 Przybyłowski Piotr 26
10 Salamończyk Paweł 25
11 Soból Mateusz 28
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Charyton Tomasz 24
2 Damięcka Alicja 24
3 Dawid Jakub 24
4 Kupis Victoria 27
5 Nikodemska Alicja 28
6 Przesmycki Jan 25
7 Sobotka Aurelia Maria 24
8 Spinek Olaf 24
9 Wilczyński Kamil 24
10 Zielińska Maria 28
Delegatura KO w Płocku
1 Banachowicz Oliwia 24
2 Cichosz Magdalena 24
3 Falkowska Oliwia 25
4 Fangrat Klaudia 24
5 Garkowski Maciej Artur 27
6 Katańska Paulina 24
7 Kość Leon 27
8 Nerent Percival 25
9 Nowacka Nina 24
10 Oraczewski Wiktor 24
11 Piechowicz Karolina 31
12 Prządak Gabriela 34
13 Rozmanowski Antoni 32
14 Sewruk Emilia 25
15 Słodki Michał 27
16 Szewczyk Chrystian 27
17 Wakuła Kamil 27
18 Wiśniewski Oliwier 24
Delegatura KO w Radomiu
1 Firlej Patryk 24
2 Fręchowicz Jakub Szymon 35
3 Kamionka Julia 27
4 Kucharska Maja Aniela 27
5 Michalczyk Julia 30
6 Połaska Dominika 29
7 Rogozińska Wiktoria 26
8 Skaliński Wiktor Franciszek 26
9 Skrok Łukasz 28
10 Szulfer Jan 24
Delegatura KO w Siedlcach
1 Auguścik-Lipka Malwina 24
2 Chaciński Michał 24
3 Dziuszko Bartosz 26
4 Kabala Michał 24
5 Karakula Liwia 27
6 Konopka Natalia 25
Delegatura KO w Warszawie
1 Abbas Kazmu Syed Haider 25
2 Abd Elaziz Larin 24
3 Abgarowicz Jan 25
4 Adamczewski Jeremi 25
5 Adamczyk Anna Natalia 28
6 Adamczyk Mateusz 24
7 Adamiec Jan Marek 28
8 Adamska Iwona 31
9 Adusei Herbstein Marie 33
10 Ambroziak Tomasz Dominik 30
11 Ambroziak Zofia 25
12 Anzorge Kuba 24
13 Balcer Hanna 24
14 Bańda Weronika 27
15 Baranowski Tymoteusz Piotr 24
16 Barańska Ewa Wiktoria 24
17 Barłowski Jan Tadeusz 25
18 Bartczak Maja 24
19 Basa Julia Aleksandra 28
20 Baumann Wiktoria 24
21 Baumgarten Monika 25
22 Bedełek Maks 34
23 Bednarska Anna Ewa 24
24 Bednarska Michalina 25
25 Bednarski Franciszek 32
26 Berger Oskar Robert 24
27 Białek Aleksander 30
28 Białek Oliwia 26
29 Białous Urszula 26
30 Bielak Kamil Michał 24
31 Bielak Szymon 26
32 Bielaszka Karol 24
33 Binder Jan 34
34 Bińkowski Norbert 25
35 Biskup Barbara 25
36 Blank Julia 32
37 Bloch Wiktoria Maria 24
38 Bochenek Blanka 28
39 Boczar Ewa 28
40 Boelman Abigail 33
41 Boguta Helena Maria 33
42 Bołtowicz Aleks 24
43 Borycki Antoni 38
44 Borys Ewa 30
45 Brański Grzegorz Marek 28
46 Brodziak Aleksandra 24
47 Bronisz Artur 24
48 Brzózek Aleksandra Katarzyna 27
49 Buczyński Kacper 29
50 Buczyński Juliusz Karol 25
51 Budzicki Paweł 26
52 Bukała Małgorzata 25
53 Buława Grzegorz 24
54 Bzdak Laura Maria 24
55 Cal Adam 27
56 Całkiewicz Filip Piotr 29
57 Cegłowski Nikodem 34
58 Cesarz Barbara 24
59 Cesarz Barbara 24
60 Chajdas Karol Franciszek 29
61 Charaziński Maksymilian Maciej 26
62 Chatfield Lilla 32
63 Cherubin Zofia 33
64 Chevallier Lea 24
65 Chmiel Aleksander 28
66 Chmielewska Maria Anna 25
67 Choudhary Karum Kuba 26
68 Chyziak Wiktoria 25
69 Ciechomski Adam 24
70 Ciesielska Julia Karolina 29
71 Ciesielska Alicja Zofia 28
72 Ciesielska Martyna 24
73 Cieszyński Michał 26
74 Cieślak Maria Jagoda 33
75 Cieślak Marcin Karol 25
76 Cieślak Oliwia 28
77 Cieślik Anna 35
78 Cis-Bankiewicz Antoni Feliks 24
79 Ciuk Franciszek 27
80 Ciwoniuk Łukasz 28
81 Connolly Kalina Aoife 28
82 Cooper Jakub Robert 25
83 Courtellemont Hugo 29
84 Cwalina Łukasz 24
85 Cwynar Jakub Janusz 26
86 Cygan Barbara Maria 26
87 Czabanowski Borys 25
88 Czajkowska Aleksandra 27
89 Czajkowski Stanisław 30
90 Czajkowski Kacper Jan 25
91 Czapnik Aleksandra 24
92 Czarny Oliwia Helena 24
93 Czeczot Oliwia 24
94 Czosnek Julia 24
95 Dackiewicz Zuzanna 28
96 Daszczyński Łukasz Piotr 26
97 Daubek Diana 29
98 Dąbkowsla Gabriela Róża 31
99 Dąbrowski Szymon Waldemar 35
100 Dąbrowski Nataniel Igor 26
101 Demczuk Daniel 27
102 Deskur Róża Maria 27
103 Deskur Antoni 26
104 Dębowiak Maja 26
105 Długoszek Piotr 32
106 Dłużniewska Michalina 30
107 Dobek Mikołaj Piotr 25
108 Dobrowolska Maja 24
109 Domagała Zofia 25
110 Domownik Anna Maja 31
111 Dopierała Kinga 27
112 Drabińska Wiktoria Aleksandra 32
113 Drobek Nikola 30
114 Drzyzga Kacper, Krzysztof 24
115 Dubno Dominika 26
116 Dubno Aleksandra Lara 28
117 Dutka Teodor 26
118 Dutkalski Kacper 24
119 Dworzyńska Patrycja Weronika 24
120 Dwyer Alexandra 30
121 Dymczyk Adrianna Helena 24
122 Dziekan Izabela Wiktoria 24
123 Dziewulska Aleksandra 28
124 Dziubek Hanna 26
125 Ebertowski Paweł 27
126 Edmondson Leon Damazy 29
127 Fabisiak Aleksandra 24
128 Falęcik Patrycja 26
129 Faluta Maria Zofia 32
130 Faulkner Helena 29
131 Felis Ewa 25
132 Fernandez-Orbitowski Daniel Eduardo 32
133 Fibakiewicz Natalia 28
134 Figurski Miachał Jan 37
135 Filipiak Aleksandra 24
136 Flasiński Karol 29
137 Florek Szymon Mariusz 31
138 Franco-Adamiak Sofia 32
139 Frączak Maria Ewa 28
140 Frelik Szymon 25
141 Fudali Karol Piotr 24
142 Gaca Zuzanna 27
143 Gajewski Patryk Konrad 26
144 Gańko Marta 27
145 Gauvin Antoni 25
146 Gavrilets Anna 33
147 Gawrońska Julia Anna 24
148 Gąsior Joanna Daria 27
149 Gąsiorowska Paulina Anna 33
150 Giel Szymon Wojciech 30
151 Gierlach Wiktor, Aleksander 32
152 Glazer-Zaremba Marianna 25
153 Glinicka Emilia 25
154 Goc Ryszard 25
155 Gocłowska Ninona 24
156 Gola Aleksandra Maria 25
157 Gołębikowska Matylda 27
158 Gołyńska Aleksandra 30
159 Gontard Maxymilian 25
160 Gozdek Katarzyna Anna 24
161 Górecka Marta 29
162 Górecka Agata 24
163 Górka Zachary Maurycy 24
164 Górska Julia 32
165 Górska Pola 27
166 Grabczuk Mateusz 26
167 Grabka Antoni 24
168 Grabowski Oskar Krzysztof 24
169 Grabowski Bogdan 26
170 Grochowski Szymon 28
171 Grosman Zofia 32
172 Gryczko Oskar 27
173 Grządka Dominika 27
174 Grzenda Szymon 28
175 Grzyb Natalia 37
176 Grzybowska Olga 25
177 Grzymała-Kazłowski Antoni 28
178 Gudym Oleksandra 29
179 Guo Zhuoying 25
180 Guy Constancia Esther 24
181 Guzewicz Wojciech 24
182 Ha Thuy Tien 33
183 Ha Ngan Nguyen 31
184 Haber Wiktor 24
185 Hajduk Kamila Krystyna 30
186 Halat Patryk Jan 29
187 Hibner Maciej Stefan 29
188 Horne Julie 29
189 Housh Adam Francis 35
190 Husak Patryk 27
191 Husarzewski Jan 27
192 Hutyra Pascal Julian 32
193 Ilba Bruno 27
194 Imms Izabela 35
195 Iwanicka Małgorzata Anna 34
196 Iwanow-Kołakowski Michał 25
197 Iwanowski Filip 28
198 Iwańczak Aleksandra Marta 26
199 Jacaszek Lidia 24
200 Jancewicz Pola Magdalena 32
201 Janikowska Gabriela Anna 26
202 Janiszewska Alicja 26
203 Jankowska Katarzyna 24
204 Janowski Jakub Szymon 25
205 Janusz Alicja 32
206 Jarecki Oskar 33
207 Jaworska Magdalena 33
208 Jaźwińska Karolina Anna 28
209 Jelski Rafał 25
210 Jerzak Paulina 24
211 Jeż Benedykt 24
212 Jones Tomasz George 25
213 Jones Daniel 24
214 Jórczak Wiktor Jan 32
215 Kabacińska Lidia 24
216 Kaczyński Hubert 27
217 Kaliwoda Jan Wojciech 25
218 Kania Justyna 24
219 Kaniewska Marianna Jagoda 26
220 Kańka Melania 27
221 Karczmarzyk Jakub 27
222 Karolina Niewczas 26
223 Katana Alicja 25
224 Kawycz Izabella 35
225 Kądziołka Jagna 24
226 Kępczyńska Anna 26
227 Kielarski Patryk 39
228 Kiełczewska Julia Antonina 34
229 Kiełczykowska Marianna 25
230 Kiełtyka Szymon 26
231 Kierznikiewicz Wiktor 28
232 Kisiel Stanisław 24
233 Kizenko Paulina 24
234 Kizińczuk Olga 29
235 Klapa Jakub 25
236 Klecuń Przemysław 27
237 Kmiecik Agnieszka 26
238 Knap Maciej Aleksander 29
239 Knutson Sophia Marzena 31
240 Kobielak Karmen 32
241 Komarow Nina Maria 24
242 Komorowska Eliza 24
243 Konderski Mateusz 27
244 Kondraciuk Natalia 32
245 Kononiuk Maria Anna 28
246 Konopka Amelia 32
247 Konwerski Mikołaj 27
248 Kopiec Zuzanna 24
249 Kornacka Anastazja 30
250 Kornacka Karolina Maria 26
251 Korona Anna Magdalena 24
252 Korszałowska Julia Joanna 26
253 Korycka Natalia 27
254 Korytkowska Julia 24
255 Kosman Marcin Jakub 26
256 Koss Konstanty 36
257 Kost Arden 24
258 Kościukiewicz Jakub 24
259 Kowalczyk Kamil 24
260 Kowalewska Anna 26
261 Kowalewski Tymon 30
262 Kowalska Alina Marta 37
263 Kowalski Bartosz Zenon 29
264 Kowalski Julian 29
265 Kozaczuk Jan 26
266 Koziej Lilia Beata 37
267 Kozieja Hanna 25
268 Kozik Maciej 24
269 Kozłowska Julia 25
270 Krauze Szymon 25
271 Krawczyk Zuzanna 27
272 Krawczyk Grzegorz Franciszek 24
273 Krawczyk Natalie Michelle 26
274 Kremer Helena Krystyna 29
275 Kreyzymon Apolonia Anna 24
276 Kristofikova Alexandra 28
277 Krupniewski Hubert 31
278 Kryszkiewicz Marcin 27
279 Krzanowski Jan Tadeusz 32
280 Krzesińska Julia 25
281 Krzyżanowski Maciej 24
282 Książek Natalia 30
283 Kubaczka Julian Jerzy 24
284 Kuc Krzysztof Piotr 26
285 Kucaba Michał Jan 25
286 Kuchta Marta 32
287 Kuczawska Anna 32
288 Kuderski Aleksander Rudolf 25
289 Kukier Karolina Dominika 31
290 Kuklik Karolina 26
291 Kulesza Hanna Julia 24
292 Kulikowski Michał Paweł 32
293 Kunica Aniela 30
294 Kurnicki Albert Marcin 24
295 Kurowski Michał Piotr 31
296 Kurzawińska Aleksandra 27
297 Kusio Urszula 28
298 Kutyła Aleksander Andrzej 28
299 Kuzło Julia 31
300 Kycia Jan Jakub 26
301 Lasocka Zofia Weronika 37
302 Lasowy Sebastian Leon 26
303 Laszuk Agata 29
304 Le Van Son 24
305 Lejcuś Aleksandra 24
306 Lenarczyk Krzysztof 24
307 Leśniowski Michał Rafał 24
308 Lęcznar Gabriela Katarzyna 32
309 Lhosar Norbert 25
310 Linsey Lola 33
311 Lipińska Ewa 29
312 Łapicz Bartłomiej 24
313 Łodyga Zuzanna Róża 25
314 Łomako Melania Józefina 29
315 Łopalewska Natasza Anna 26
316 Łuba Maciej Mateusz 25
317 Łucjanek Emilia Joanna 24
318 Łukasiewicz Zofia 26
319 Łukaszuk Maria Wiktoria 26
320 Łuszczak Milena Beata 25
321 Łuszczyk Kornel 30
322 Machałowski Mateusz 24
323 Machura Patrycja 24
324 Maćkiw Emilia 30
325 Madziar Oliwia Natalia 24
326 Majewski Filip Maksymilian 26
327 Makowski Jacek 25
328 Makówka Julia 25
329 Malinowska Zuzanna 25
330 Malinowski Wiktor 25
331 Małkiewicz Eryk 25
332 Mamcarz Nina Bogumiła 26
333 Marcińczak Oliwia Anna 28
334 Marcjasz Nina Daria 26
335 Marczak Filip 24
336 Martyniuk Angelika 28
337 Matczak Mikołaj 24
338 Matejak Anna 27
339 Materna Pola Matylda 25
340 Matulka Barbara 27
341 Matuszkiewicz Maja 36
342 Mazurek Zuzanna Maria 24
343 Mażulis Szymon 27
344 Mbewe Lenna Rebecca 29
345 McGrath Aniela Aislinn 30
346 Medyński Wiktor 25
347 Messerli Susan 24
348 Mężykowska Maria 24
349 Michalska Karolina Anna 26
350 Michalska Mila Ewa 24
351 Miedzik Wiktoria Natalia 26
352 Mielcarek Jakub 24
353 Mikstacka Weronika 25
354 Mirska Dominika Maria 33
355 Mizera Karolina 33
356 Młodziński Jan 26
357 Moczulska Kornelia 24
358 Modzelewski Maksymilian Janusz 25
359 Mokrzycka Natalia 32
360 Mokrzycki Maciej Aleksander 35
361 Molak Jerzy Szymon 24
362 Molenda Piotr Łukasz 26
363 Mroczek Jakub 24
364 Mrowiec Iga Wiktoria 25
365 Mrugała Marta 25
366 Musiał Olga Maria 25
367 Muszyńska- Sulima Eleonora 24
368 Mykieta Zofia 26
369 Myśliwiec Weronika 32
370 Napieralski Michał 28
371 Narojek Jan 26
372 Narowska Alicja Anna 24
373 Nathan Daniel Christopher 25
374 Nawrat Maksymilian Jakub 28
375 Nieborek Michał Piotr 24
376 Niedziałek Jan Karol 28
377 Niewęgłowski Bruno 33
378 Nocuła Hanna Józefina 32
379 Nossowski Jakub 29
380 Nowak Aleksandra 32
381 Nowak Karolina Katarzyna 32
382 Nowińska Matylda 29
383 Ochocka Pola Karolina 36
384 Ogierman Franciszek Jan 34
385 Oleszkiewicz Leon 26
386 Oramus Berenika 27
387 ORegan Maja 25
388 Osoś Maja 24
389 Osuch Michał 26
390 Ożarowska Małgorzata 33
391 Pacak Małgorzata 26
392 Padziński Michał 25
393 Pająk Iga, Paulina 27
394 Pakuła Aleksandra 24
395 Pallant Sophie Allison 33
396 Pałasz Aleksandra Astrid 24
397 Pańczyk Aleksandra 24
398 Paprocka Aleksandra 28
399 Parol Maciej 24
400 Parzyszek Jakub 30
401 Pasnikowski Mikołaj Jakub 29
402 Pastuszak Miłosz 24
403 Pastwa Weronika 25
404 Paszkiewicz Olaf Aleksander 26
405 Patoka Jakub 29
406 Paweł Piotr Możaryn 33
407 Pawińska Anna 25
408 Pawlak Stefan Michał 29
409 Pawłowska Hanna 35
410 Pietrzak Iga Nadia 26
411 Pietrzak Patryk 29
412 Piętka Łukasz Mikołaj 26
413 Pikuła Aleksandra 27
414 Pilch Nela Nina 29
415 Pirowska Julia 28
416 Piszczatowski Franciszek 24
417 Piszczek Aleksander 25
418 Piwowarska Izabela 32
419 Pliszkiewicz Dorota 25
420 Podhalański Kuba 26
421 Podkaminer-Ligaj Matylda 30
422 Podoba Julianna Weronika 24
423 Pogorzelska do Vale Julia Maria 26
424 Pohl Marcelina Barbara 27
425 Pohl Anastazja 27
426 Popoaca Lucas 25
427 Posłuszny Karolina Bożena 35
428 Postrach Bernard Sylwester 34
429 Potera Hubert Jerzy 28
430 Poterek Aleksander Jan 24
431 Proevski Leon 28
432 Prucnal Weronika 27
433 Pryzmont Weronika 28
434 Przybysz Maja 25
435 Przybyś Jakub 32
436 Przygodzki Łukasz Czesław 32
437 Pszczółkowski Jakub 29
438 Putts Adam David 28
439 Raczkowska Ewa Maria 35
440 Radzewicz Krzysztof 26
441 Rakoczy Piotr 28
442 Rakowski Mateusz 24
443 Rakowski Antoni 25
444 Rączkowiak Kacper 25
445 Rejmonciak Kacper 24
446 Rendecka Nadia Aniela 25
447 Reszczyk Maja Magda 29
448 Roccheggiani Alonso Elisa Marianna 30
449 Rogoziński Tomasz Filip 27
450 Rogulski Jan 26
451 Romanowska Oliwia 25
452 Rosiński Igor 25
453 Rostek Filip 24
454 Rozłucka Oliwia Anna 27
455 Różycka Michalina 24
456 Rumskaite Gabija 32
457 Rusak Anna Małgorzata 28
458 Rusticoni Victoria 29
459 Rutecka Kornelia Chantal 28
460 Rutkowska Maria Agata 25
461 Ryba Karolina 27
462 Rybkowski Radosław 25
463 Rzepecka Oliwia 33
464 Sadoch Liwia Jagoda 26
465 Saffel Allison 25
466 Safiański Mikołaj Karol 30
467 Sagan Marika 24
468 Sanchez Sanchez Alexia 26
469 Sasin Tadeusz Tomasz 24
470 Saunders Jan 25
471 Sawczyn Gabriela Anna 27
472 Sawicki Mateusz 25
473 Seradzki Robert Teodor 28
474 Serafin Kacper Jakub 25
475 Short Amelia Kuai 29
476 Sibielak Antoni 24
477 Siecińska Małgorzata Anna 28
478 Siewierska Pola 24
479 Sikorska Sabrina 26
480 Sitkowska Natalia 25
481 Siwek Antonina Helena 29
482 Siwicka Anna Zofia 26
483 Siwińska Iga 24
484 Skierska Paulina 26
485 Skłodowska Zofia 29
486 Skrzypczak Piotr Bruno 25
487 Skrzypczyk Elena Maria 32
488 Skublicka Karolina Katarzyna 25
489 Słodownik Adam Julian 33
490 Słok Jagoda Aleksandra 28
491 Słomski Jan Bożydar 27
492 Słowik Aleksandra 34
493 Smolarek Kacper 26
494 Smoleń Tomasz 29
495 Smoter Max 26
496 Sobiecki Wojciech 30
497 Sobków Hanna Sinead 31
498 Sobula Paulina Teresa 32
499 Socha Anna 29
500 Socha Bartłomiej 25
501 Solarek Olga 35
502 Solecka Hanna Maria 29
503 Solmiński Wiktor 24
504 Sołtan Aleksander 25
505 Sołtan Aleksander 25
506 Sota Małgorzata 26
507 Sowińska Lena 25
508 Spurtacz Daniela Danuta 27
509 Sroczyńska Anna 25
510 Staniak Alicja 27
511 Staniszewski Hubert 28
512 Starek Lena 33
513 Staszewska Weronika 35
514 Staszewski Łukasz 37
515 Stawicki Mateusz 24
516 Stawowski Mateusz Maciej 30
517 Stawska Zofia 24
518 Stefaniak Inga 26
519 Stochel Jagoda Maria 24
520 Stolarczyk Tomasz Dariusz 26
521 Stopa Marta 24
522 Stosio Julian Paweł 25
523 Strickland Michael Przemysław 24
524 Strzałkowski Bartłomiej 24
525 Sulej Zuzanna 26
526 Sulich Aniela 27
527 Swat Kacper 24
528 Swobut Łukasz 24
529 Sypek Mateusz 24
530 Szajniuk Wojciech 24
531 Szczerbakowska Natalia 25
532 Szelengbaum Dominik 26
533 Szerega Jakub 26
534 Szerszeń Bartłomiej Franciszek 25
535 Szeska Anna 25
536 Szkólska Anna 24
537 Szlama Oliwia 33
538 Sznajder Aleksandra 25
539 Szozda Wojciech 26
540 Sztukiewicz Stefania 26
541 Sztyber Augustyna 28
542 Szul Zuzanna Julia 35
543 Szurek Amelia 27
544 Szwed Maja Róża 30
545 Szwyngel Jan Zygmunt 26
546 Szymanski Stanislaw 27
547 Szymańska Maja Joanna 26
548 Szymański Adam Lech 24
549 Szymański Hubert Mikołaj` 25
550 Szymczak Julian 33
551 Ślęzak Michał 28
552 Śmiałkowski Hubert 27
553 Świątkowski Bartosz 32
554 Świerlikowski Igor 26
555 Święcicka Jagoda Konstancja 24
556 Świstak Agnieszka Elżbieta 24
557 Talaśka Marcin Maciej 24
558 Taraba Maximilian Gordan 25
559 Tarczyńska Aleksandra 28
560 Tchorek Aleksandra 32
561 Teterycz Aleksandra 24
562 Tkacz Katarzyna Maria 25
563 Tokarski Szymon 25
564 Tomaszewska Zuzanna Agata 24
565 Tomczyk Michalina 27
566 Tran Van 26
567 Tran Ngoc Ngoc 25
568 Tricka Jerzy 25
569 Trojanowska Gabriela 27
570 Trynkus Erwin 36
571 Trzebiński Jan Aleksander 25
572 Tuczyński Mateusz 24
573 Tudek Maksymilian 25
574 Tutro Joanna Julia 24
575 Twardzisz Monika 32
576 Tworkowska Wanda 32
577 Ukwenya Nadia 24
578 Urban Oskar 24
579 Urbanowicz Damazy 25
580 Urbańska Julia Ewa 24
581 Urbańska Alicja Aleksandra 26
582 Uszczuk Emilia 24
583 Van Doorn Sarah Magdalena 27
584 Verbruggen Amelie 26
585 Wachowicz Wiktoria Patrycja 27
586 Wachowska Weronika 25
587 Wachulec Kamila 24
588 Wadas Julia Oliwia 24
589 Wadecki Marcin 27
590 Wajrak Weronika 32
591 Walerzak Mateusz 25
592 Wasiak Oliwia 26
593 Wasik Justyna Karolina 26
594 Wasilewska Marta 35
595 Wasilewski Hubert Leszek 27
596 Wąsowska Dominika Maria 26
597 Wdowiarska Wiktoria 24
598 Wenzel Karol 27
599 Westin Michał Eryk 24
600 Węglarz Lena 27
601 Wiatrowska Lidia Ewa 25
602 Więsik Iga 25
603 Wilamski Jan 30
604 Wilkans Łucja Cecylia 34
605 Wirska Zuzanna 25
606 Wiśniewska Marta 28
607 Wiśniewska Joanna 27
608 Wiśniewski Antoni 27
609 Wituszyński Maciej Jakub 30
610 Wituszyński Mateusz Jan 32
611 Włodarczyk Nadia Natalia 24
612 Włodarczyk Dominik 26
613 Wojciechowska Zofia 32
614 Wojcieszuk Marisa Maria 33
615 Wojdyła Aleksander 28
616 Wojewódka Mateusz 26
617 Wojtaś Jacek 29
618 Wojtczak Dawid Paweł 24
619 Wolińska Alicja Klaudia 26
620 Woliński Oskar Marek 25
621 Wolniewicz Maja 26
622 Woźna Bogna Józefina 31
623 Woźniak Alicja Milena 24
624 Woźniak Helena Jadwiga 28
625 Wójcik Maciej 28
626 Wójcik Stanisław 25
627 Wrona Jakub 28
628 Wróblewski Filip 26
629 Wróblewski Bartosz 26
630 Wrzesińska Iga 27
631 Wyczółkowski Wojciech 25
632 Wykowska Alicja 24
633 Wysocka Hanna 26
634 Wysokiński Michał 26
635 Zając Antonina Daria 29
636 Zajączkowska Alicja 25
637 Zakolski Adam 24
638 Zakrzewski Jan Michal 29
639 Zamyłka Natalia 30
640 Zaperty Michał 25
641 Zaprzałek Tymoteusz Michał 29
642 Zarzycki Mikołaj Aleksander 28
643 Zasada Antoni 28
644 Zawada Igor Franciszek 26
645 Zawadzka Wiktoria 27
646 Zawłocka Lena 24
647 Zdrojowa Maja 31
648 Zemła Róża 24
649 Zielińska Aleksandra 32
650 Zielińska Antonina Zofia 24
651 Zieliński Maciej Łukasz 27
652 Zielonka Stanisław Iwo 27
653 Ziniuk Gabriela 24
654 Znamierowska Lena 30
655 Zwierz Amelia 27
656 Żabiński Maksym 27
657 Żebrowska Marta 24
658 Żebrowski Jakub 27
659 Żochowski Grzegorz 28
660 Żołek Oliwia 24
661 Żukowska Aleksandra Lena 32
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018