LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS BIOLOGICZNY
DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW I ODDZIAŁÓW GIMNAZJALNYCH

W etapie szkolnym wzięło udział 3058 uczniów
Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Bednarczyk Iga 36
2 Ciulińska Aleksandra 34
3 Dudkiewicz Zofia 32
4 Dybowski Antoni 35
5 Ferenc Magdalena 35
6 GRZYBOWSKA MARTA KAROLINA 35
7 JÓŹWIAK ALEKSANDRA 33
8 Kieczmerska Wioleta 38
9 Kielanowska Alicja Kinga 32
10 Kornatowska Julia 32
11 Kowalska Julia 33
12 Kowalski Stanisław August 34
13 Kulwicka Aleksandra 34
14 Miłoboszewska Maja 33
15 Mysiakowska Agata 32
16 Osowska Julia 32
17 Piotrowska Nina Weronika 34
18 Prusińska Julia 34
19 ROGUSKA WIKTORIA 35
20 Skibniewska Barbara 35
21 Skwarska Julia 34
22 Wronowska Ewa 35
23 Zabłocki Krzysztof 37
24 Ziółkowska Katarzyna 36
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Czapska Gabriela 34
2 Florczak Grzegorz Jakub 34
3 Gałązka Oliwia 32
4 Giers Julia 35
5 Jankowski Bartłomiej 34
6 Jarnutowska Cecylia 33
7 Kosowski Mateusz 36
8 Krucińska Anna 36
9 Liśkiewicz Zofia 37
10 Masztalerz Jan 35
11 Nurkiewicz Aleksandra 35
12 Piersa Katarzyna Natalia 36
13 Plewko Natalia 37
14 Suska Karolina 33
15 Zaniewski Piotr 33
Delegatura KO w Płocku
1 Baryła Piotr Stanisław 32
2 Bednarczyk Julia 34
3 Bielecka Joanna Maria 35
4 Chrząszczewski Miłosz 33
5 Górecki Kuba Bartosz 33
6 Jankowska Małgorzata 33
7 Obernikowicz Antoni 39
8 Paczkowski Kacper 32
9 Palasik Zuzanna Katarzyna 32
10 Staniewski Mikołaj Adam 33
11 Stępniak Zuzanna 32
12 Wachowicz Gabriela 33
13 Wosińka Julia 34
14 Zawodniak Karol 32
Delegatura KO w Radomiu
1 Bolek Zuzanna 32
2 Borysowicz Maria Aniela 33
3 Chmielewska Paulina 33
4 Cięciara Julia 32
5 Dziurda Aleksandra 34
6 Górazdowski Aleksander Krzysztof 32
7 Jackowska Weronika 33
8 Jakubczak Aleksandra, Martyna 32
9 Jaśkiewicz Kamil 35
10 Kowalczyk Anna 32
11 Krzemińska Otylia 33
12 Lipiec Gabriela 32
13 Majewska Wiktoria Julia 34
14 Marek Agata 32
15 Mazur Katarzyna Maria 37
16 Pawłowska Wiktoria Dorota 32
17 Radaj Kinga 34
18 Rudzka Katarzyna 35
19 Sikora Anita Tatiana 32
20 Skowrońska Anna 33
21 Strzelczyk Katarzyna Weronika 32
22 Tomasik Julia 32
23 Truszkowska Marta 35
24 Wancerz Julia Weronika 35
25 Wójcik Natalia Agnieszka 32
26 Ziółczyńska Magdalena 33
Delegatura KO w Siedlcach
1 Kowalczyk Karolina 32
2 Łożecka Zofia 32
3 Marcysiak Aleksandra 33
4 Niszcz Anna 36
5 Piszcz Patryk 32
6 Roguska Anna 34
7 Romanowska Magdalena Joanna 33
8 Skrobecki Filip 32
9 Szczepańska Agnieszka Maria 33
10 Włodarczyk Justyna 33
Delegatura KO w Warszawie
1 Adamczyk Anna 33
2 Adamska Zofia 33
3 Alka Barbara Maria 40
4 Andziak Katarzyna 32
5 Antczak Tatiana Maria 33
6 Asman Sonia 35
7 Bator Hanna Jadwiga 33
8 Bereś Zuzanna Ewa 33
9 Białecka Julia 34
10 Bieńkowska Izabela Alicja 35
11 Bieńkowska Weronika 32
12 Błaszkiewicz Maria Julia 33
13 Błażejczyk Jakub 35
14 Błażejczyk Inga Laura 33
15 Błońska Maja 34
16 Bober Wiktoria Zofia 34
17 Bolibok Justyna 32
18 Boratyński Andrzej Bazyli 33
19 Borkowska Maria Krystyna 33
20 Borkowska Maja 33
21 Brodacki Stanisław Edward 34
22 Brudnowska Magdalena Anna 32
23 Brzezińska Anna 37
24 BUDZOWSKA MARIA JULIA 32
25 Bui Duc Thao Linh 36
26 Burna Weronika 33
27 Capiga Kacper 32
28 Chłosta Zuzanna Joanna 35
29 Chorzępa Adrian Jerzy 33
30 Chwalińska Laura 33
31 Ciechomska Urszula 33
32 Cięciara Julia Magdalena 34
33 Ciołek Karolina Aleksandra 36
34 Courtellemont Lea 33
35 Czabańska Marta 37
36 Czyżewski Eryk 38
37 Ćwintal Rafał 34
38 Dąbkowska Laura 32
39 Dąbrowska Magdalena Ewa 33
40 Dąbrowska Aleksandra Agata 35
41 de Raad Ida Helena 33
42 Domińczak Maria Helena 36
43 Dragun Maja 32
44 Droździel Matylda Kaja 35
45 FIJOŁEK ALEKSANDRA 32
46 Galla Krzysztof 34
47 Gdesz Julia 36
48 Gilgenast Magdalena 34
49 Góral Kinga 33
50 Gradowska Pola Wiktoria 32
51 Grądalska Monika 36
52 Gronek Igor 33
53 Grymowicz Martyna Monika 32
54 Grzybowska Julia 33
55 Gutowski Antoni Aleksander 34
56 Guz Jagoda Anna 33
57 Hilgier Franciszek Piotr 32
58 Hoffman Piotr Krzysztof 38
59 Jakubowska Agata Agnieszka 33
60 Januszko Patrycja 37
61 Jasińska Maria 33
62 Jastrzębska Gabriela 32
63 Jaworska Aleksandra 33
64 Jóźwiak Dorota Małgorzata 32
65 Kalinowska Dominika 37
66 Kalista Amelia Anna 33
67 Kallas Liza Marta 35
68 Kamiński-Pakuła Michał Jerzy 36
69 Kańska Zofia 33
70 Kicka Karolina 33
71 Kilian Maria Karolina 35
72 Kimmer Karolina 33
73 Kisiel Barbara 33
74 Klein Karolina Katarzyna 32
75 Klejman Aleksandra Bianka 33
76 Klekowicz Michał Stefan 34
77 Kluczek Aleksandra 34
78 Kołcun Karolina 33
79 Konopka Oliwia Julia 33
80 Kosiorowska Wiktoria 34
81 Kowalczyk Kacper 33
82 Kozłowski Filip 33
83 Krakowian Maria Magdalena 35
84 Krawczyk Maria Klara 32
85 Krupa Aleksandra Iwona 32
86 Krupa Michał 32
87 Kucała Zuzanna 37
88 Kuciak Maria Katarzyna 33
89 Kurek Anna Weronika 36
90 Kurowska Kinga Katarzyna 33
91 Laskowska Natalia 33
92 Leszczyńska Zuzanna 32
93 Leśniewski Paweł 32
94 Lipka Eryk 32
95 Lubuku Alicia Jolanta 34
96 Łabuszewska Karolina Agnieszka 34
97 Ławińska Julia Anna 32
98 Łazuka Julia Patrycja 36
99 Macała Antonina 32
100 Machay Anna Maria 34
101 Maciejewski Kacper Franciszek 32
102 Majewska Aleksandra 33
103 Mangili Michał Antoni 32
104 Marat Mateusz Marcin 33
105 Marchel Marcin 33
106 Marczak Julia 35
107 Mazowiecka Marta 32
108 Mazur Gabriela Maria 37
109 Michalczyk Zofia 33
110 Michalec Emilia 34
111 Miecznikowski Wojciech 32
112 Mikow Tomasz Piotr 32
113 Miszczak Justyna Karolina 37
114 Misztal Oliwier Dominik 35
115 Młynarczyk Lena Agata 34
116 Moszyński Adam Piotr 32
117 Naumczyk Patrycja Aneta 33
118 Nowakowska Wiktoria Weronika 33
119 Ochocka Julia Zofia 32
120 Ołowska Marta 36
121 Onopiuk Jakub Igor 38
122 Opadczuk Alicja 37
123 Orłowski Marcel 32
124 Ostrowicz Jagoda 32
125 Paczosa Amelia 32
126 Padusińska Maja 32
127 Palmer Monika Joanna 34
128 Pasik Krzysztof Piotr 32
129 Piec Agnieszka 36
130 Pierzkała Katarzyna 35
131 Piotrowska Patrycja Maria 33
132 Piotrowska Klara Anna 33
133 Plichta Nadia Wiktoria 34
134 Popko Helena Karolina 35
135 Popławska Pola 36
136 Porazińska Kalina Katarzyna 32
137 Prędota Bartosz Jakub 36
138 PTASZYŃSKA KAROLINA ZOFIA 32
139 Rączkowiak Agata Zuzanna 34
140 Rembiszewska Julia 38
141 Rutkowski Radosław Michał 37
142 Rutkowski Przemysław Janusz 34
143 Rzepka Grzegorz Józef 35
144 Sękowska Magdalena 32
145 Sitarski Piotr Arkadiusz 34
146 Skalińska Tekla Aleksandra 37
147 Sługocki Oskar 33
148 Sosnowska Patrycja 35
149 Sowińska Joanna 35
150 Spoczyńska Aleksandra Maria 38
151 Sromek Emilia Teresa 32
152 Stachurska Barbara 32
153 Stasiak Zuzanna 32
154 Stępień Natalia Magdalena 32
155 Stępniak Agata 32
156 Stępniewska Julia Anna 38
157 Strąk Natalia 34
158 Suchocki Maciej 32
159 Suchowolak Jeremi 32
160 SULKOWSKA JULIA 33
161 Sypek Aleksandra 38
162 Szczepanik Wiktoria 34
163 Szul Dawid 32
164 Szwarc Martyna 35
165 Szydlak KACPER 32
166 Szymanek Adrianna Klara 33
167 Szymański Karol 32
168 Śliwińska Adrianna Wiktoria 32
169 Śródka Ewa 35
170 Świątkowska Aleksandra Izabela 35
171 Tkaczewska Marianna Zofia 33
172 Tomaszewska Paulina 34
173 Tondera Julia Zuzanna 36
174 Trawkowska Natalia Maria 32
175 Turczynowicz Jan 36
176 Twarowski Stefan 39
177 Urbanek Urszula Magdalena 36
178 Utrata Barbara Zofia 35
179 Wałęka Aleksandra Maria 33
180 Wiak Iga Kinga 37
181 Wiecki Stanisław Tomasz 33
182 Wieczorek Wiktor 32
183 Wiślańska Magdalena 33
184 Wnorowski Jeremi Jan 32
185 WOJTYŁA MAGDALENA WIKTORIA 36
186 Wójciak Julia 34
187 Wróbel Hanna 34
188 Wyrzykowska Dominika 33
189 Zaręba Kalina 33
190 Zawadzka Zofia 32
191 Ząbek Jagoda Martyna 36
192 Zbińkowska Milena Julia 36
193 Zegan Gabriela Nela 36
194 Zgórka Zuzanna 35
195 Zieliński Michał 37
196 Zienkiewicz Mateusz Jan 35
197 ZIOMEK IZABELA 34
198 Żabczyńska Karolina Katarzyna 32
199 Żmijewska Karolina Maria 33
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018