LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS BIOLOGICZNY
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

W etapie szkolnym wzięło udział 3989 uczniów.
Zastosowano kwalifikację do etapu rejonowego z progiem 5% najwyższych wyników (od 26 pkt.)
Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Andrzejczyk Wojciech 32
2 Chmielińska Alicja 32
3 Gębala Katarzyna 29
4 Kamińska Kinga 28
5 Lipka Kinga 32
6 Podlasińska Marta 30
7 Rybka Julia 27
8 Sałaciński Dawid 36
9 Szkutnik Franciszek 29
10 Tomaszewska Julia 37
11 Zegler Aleksandra 27
12 ŻUKOWSKA ALICJA 34
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Bero Dominik 33
2 Duda Michał 28
3 Falba Kalina 26
4 Glinka Katarzyna 33
5 Komor Natalia 34
6 Napierkowska Aleksandra 32
7 Olkowska Agnieszka 34
8 Słowikowski Miłosz 33
9 Sowa Bartosz Jan 35
10 Wojczuk Maciej 32
Delegatura KO w Płocku
1 Budzyńska Olga 33
2 Gluba Weronika 33
3 Jędrzejewska Nina 32
4 Krysiński Filip 32
5 Marzec Magdalena 30
6 Maślana Zuzanna 32
7 Naguszewska Maria 26
8 Piechowicz Karolina 29
9 Szczepaniak Agnieszka 26
10 Szczytniewska Milena 29
11 Żuchowska Julia 29
Delegatura KO w Radomiu
1 Bujnowsk Jan 26
2 Chądzyńska Martyna 26
3 Dobielska Ewa Marta 27
4 Kowalczyk Laura 28
5 Kowalczyk Łukasz 26
6 Kowalski Maciej Marek 32
7 Krzosek Sebastian 29
8 Kustra Kacper 26
9 Leszczyńska Wiktoria 33
10 Mąkosa Katarzyna 33
11 Orłowska Julia 28
12 Ośka Paulina 26
13 Piotrowska Paulina 33
14 Senderowska Dominika 27
15 Wachowicz Patrycja Anna 31
16 Warych Kacper 32
17 Winter Julia Natalia 29
18 Wulczyńska Julia 32
Delegatura KO w Siedlcach
1 Bednarczyk Kalina 26
2 Bożek Wiktoria Izabela 26
3 Dula Julita 32
4 Gładysz Kacper 33
5 Jastrzębska Gabriela 33
6 Karakula Liwia 32
7 Kowalewska Patrycja 30
8 Makać Wiktoria 31
9 Mielańczuk Aleksandra 32
10 Niewiadomska Zuzanna 32
11 Rogalska Anastazja 32
12 Toporowski Wojciech Krzysztof 26
13 Wakuła Maja 33
Delegatura KO w Warszawie
1 Bajszczak Hubert 32
2 Bańkowska Julia 26
3 Barabasz Emilia Maria 26
4 Barańczak Iga 34
5 Baryłka Małgorzata Anna 32
6 Bednarczyk Zofia Zuzanna 33
7 Bernat Julia 27
8 Białek Jakub Bogusław 32
9 Bieniaszewska Eliza jilia 32
10 Bierut Aleksander Karol 26
11 Binder Jan 26
12 Błaszkiewicz Emilia Julia 27
13 Bochińska Aleksandra Monika 28
14 Bogdanowicz Katarzyna 37
15 Brzezowski Jan Franciszek 32
16 Butrym Tymoteusz 27
17 Chacińska Oliwia 34
18 Chądzyńska Józefina, Maria 28
19 Chojnacki Jan 30
20 Ciesielska Alicja Zofia 32
21 Cieszanowski Paweł 29
22 Ciurzyńska Ewa Maria 29
23 Czeczot Oliwia 33
24 Dąbrowska Antonina 34
25 Dąbrowska Zuzanna 26
26 Dębska Dominika 26
27 Dolecka Izabela 28
28 Drewniak Mateusz 33
29 Dworzyńska Urszula 27
30 Dybuła Nina Alicja 26
31 Dylewska Anna 32
32 Dziurdziak Julia 33
33 Falkowska Zuzanna 28
34 Filipiński Stanisław 27
35 Giejda Maria 32
36 Gmurowska Aleksandra Judyta 26
37 Góralewska Maja Agnieszka 33
38 Gradowska Pola Jadwiga 32
39 Grudniak Natalia, Anna 31
40 Grudziński Maciej 26
41 Guba Aleksandra Helena 33
42 Hlawacik Zofia 26
43 Hołdakowska Joanna Marta 32
44 Iwańczuk Martyna 27
45 Jamioła Stanisław 34
46 Janicki Wincenty 31
47 Jankiewicz Kornelia 32
48 Jasinska Helena 31
49 Jażdżewski Tymon Aleksander 30
50 Jedlak Bartłomiej 33
51 Joanna Wrona 30
52 Jończyk Zofia 28
53 Juszczak Aleksander Maksymilian 32
54 Juszczuk Marianna 28
55 Kaliś Jakub 28
56 Kardaś Katarzyna 32
57 Karpiejczyk Stanisław Marcin 35
58 Kaszuba Bartosz 30
59 Kępka Antoni 26
60 Kiełczewska Julia Antonina 34
61 Kisiel Stanisłąw 34
62 Klata Antonina Maria 32
63 Knypek Agata 28
64 Kolmus Michał, Piotr 27
65 Kołomańska Gabriela 34
66 Kosień Magdalena Maria 26
67 Kowalczyk Jakub 26
68 Kowalska Weronika 32
69 Kowalska Wiktoria 26
70 KOZŁOWSKA ALEKSANDRA 27
71 Kozłowska Maja 32
72 Kozłowska Maria Monika 32
73 Kruk Alicja 26
74 Kucharski Dominik Konrad 28
75 Kurzyna Barbara, Grażyna 30
76 Kuśmierek Julia 32
77 Kuzara Dominika Anna 31
78 Kwiatkowska Maria 26
79 Kwiatkowski Jan Mateusz 35
80 Lesiuk Barbara 28
81 Lęcznar Gabriela Katarzyna 32
82 Lipka Tomas Edward 26
83 Lorenz Anna Katarzyna 29
84 Łapuć Justyna Maria 26
85 Łempicka Aleksandra 28
86 Łojek Bartosz Jakub 27
87 Ługiewicz Wojciech Jan 28
88 Łuszcz Maciej 27
89 Makówka Róża 39
90 MALINOWSKA MAJA 30
91 Matusiak Alicja 36
92 Mazur Filip 28
93 Mączkorowska Julia Magdalena 28
94 Mendelewska Małgorzata Henryka 33
95 Mentrak Justyna 26
96 MICHALSKA ZUZANNA 33
97 Milewski Andrzej 28
98 Mordań Wojciech 32
99 Mroczkowska Hanna 32
100 NAGOWSKA KINGA HELENA 36
101 NALEWAJSKA GABRIELA 28
102 Nielepkowicz Małgorzata, Hanna 33
103 Nowak Aleksandra 31
104 Nowakowska Wiktoria 32
105 Ogorzałek Alicja 27
106 Olkowska Alicja 33
107 Olszak Amelia 26
108 Olszewska Maja 34
109 Ożarek Jakub Krzysztof 32
110 Paprota Amelia 33
111 Pasek Patrycja 27
112 Paszkiewicz Aleksander Ryszard 32
113 Pęgier Lucyna Anna 34
114 Pękala Jakub 32
115 Piechota Daria Eliza 32
116 Pielasa Julia Weronika 31
117 Pikuła Paweł Jakub 27
118 Ploch Amelia Magdalena 35
119 Poloczek Zuzanna Dorota 32
120 Praszczałek Katarzyna Agnieszka 34
121 Przybyłowski Ignacy Adam 32
122 Przybysiak Jan Stefan 28
123 Rabsztyn Małgorzata Teresa 31
124 Rajkowska Martyna Aleksandra 36
125 Roszkowska Barbara 33
126 Sabak Aleksandra 33
127 Serafin Krzysztof 27
128 Sienicka Aleksandra 27
129 Siuchta Karolina 28
130 Skóra Aleksandra 34
131 Smulska Antonina Teresa 32
132 Sokalska Zuzanna 28
133 Stańczyk Weronika 32
134 Staszewski-Magiera Jakub 26
135 Stempniewski Jan Adam 34
136 Stolarczyk Piotr 26
137 Strublewska Kinga 28
138 Struss Zofia 30
139 Sudoł Daria Aleksandra 37
140 Susek Adrian 33
141 Szot Zuzanna 29
142 Szwakopf Marcel Jacek 32
143 ŚCIOCH OLIWIA TERESA 29
144 Śliwka Emilia 27
145 Świderek Małgorzata 32
146 Święcka Julia Anna 34
147 Tomaszewska Julia 28
148 Tomczyk Alicja Kinga 29
149 Tondel-Karpiński Aleksander 34
150 Trzak Anna Laura 28
151 Turkiewicz Marta Weronika 33
152 Wacek Szymon Bartłomiej 35
153 Wiatrowska Lidia Ewa 27
154 Wiekiera Oliwia 26
155 Wojdyllo Jan Jozef 32
156 Wojno Anna 33
157 Wołoszko Stanisław Andrzej 35
158 Zakrzewska Aleksandra 35
159 Zawadzki Kazimierz 26
160 Zwolińska Marta 32
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018