LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS GEOGRAFICZNY
DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW I ODDZIAŁÓW GIMNAZJALNYCH

W etapie szkolnym wzięło udział 2202 uczniów
Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Borowa Amelia 34
2 Bronowski Stanisław Hubert 34
3 Ćwikliński Hubert 37
4 Dybowski Antoni Stanisław 32
5 Ferenc Magdalena 35
6 Grochowski Wiktor 39
7 Humienny Gabriela 36
8 Koperski Bartosz 38
9 Kowalska Julia 33
10 Kuczera Paulina 36
11 Kulwicka Aleksandra 36
12 Lisiecka Amelia 36
13 Maciej Rolewski 34
14 Majkowski Marek 33
15 Markowska Marta 32
16 Michalski Mateusz Zbigniew 34
17 Miłoboszewska Maja 32
18 Podlecka Milena 32
19 Pospieszyńska Alicja 38
20 Rogalski Dawid 32
21 Smoleńska Maria 35
22 Stawiarski Aleksander 36
23 Ujazdowski Maciej Jakub 38
24 Waleszczak Rafał 32
25 Wasilewska Julia 32
26 Więcek Agata Rozalia 32
27 Woźniak Szymon 33
28 Zalewski Michał 33
29 Żelaźnicka Wiktoria 35
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Bączek Zuzanna 34
2 Denis Adrianna 33
3 Filipkowska Aleksandra 38
4 Kuźmiński Marcel Marek 32
5 Kwiatkowska Julia 34
6 Nol Dominik 32
7 Nowak Piotr Mikołaj 34
8 Oleksy Piotr 34
9 Suska Karolina 32
10 Szewczak Jakub 35
11 Szklanko Adam 32
12 Wekwejt Patryk 33
Delegatura KO w Płocku
1 Duda Wojciech 33
2 Gościniak Klaudia 32
3 Górecki Kuba Bartosz 33
4 Hoffman Wiktor 34
5 Kordyzon Dominik Bartosz 33
6 Narodzonek Aleksandra 32
7 Patelska Aleksandra 34
8 Szymczak Zuzanna 33
9 Wojciechowski Marcin 35
10 Wróbel Alicja 35
11 Wrzosek Edyta 36
Delegatura KO w Radomiu
1 Banasik Luiza 32
2 Bogacz Julia 32
3 Brusik Błażej 32
4 Chłosta Krzysztof 32
5 Czajka Natalia Roksana 32
6 Dulęba Amelia Kamila 37
7 Dybalski Michał Janusz 32
8 Gajda Eliza 32
9 Grabowski Patryk 33
10 Grymuła Małgorzata Anna 32
11 Kalita Kacper 35
12 Kiraga Mikołaj 33
13 Kostrzewa Julia Maria 33
14 Kowalska Maria Magdalena 35
15 Krupa Milena 32
16 Kuźdub Joanna 34
17 Lipiec Gabriela 32
18 Mironiak Mateusz 33
19 Nitek Sandra Alicja 32
20 Próchnicki Jakub 33
21 Puzio Dawid 36
22 Radaj Kinga 35
23 Rudzka Katarzyna 34
24 Skowrońska Anna 35
25 Strzelczyk Jakub 35
26 Tomczyk Julia 32
27 Węgrzycki Artur Jerzy 40
28 Wudarczyk Łukasz 36
29 Zieliński Jakub 35
Delegatura KO w Siedlcach
1 Czarnocka Gabriela 34
2 Duk Jakub 35
3 Koryciński Dawid 35
4 Maliszewska Aleksandra 32
5 Nowicki Marek 35
6 Onyśk Maciej 32
7 Orzyłowski Patryk 33
8 Romanowska Magdalena Joanna 34
9 Stańska Natalia 35
10 Suchożebrski Maciej Piotr 32
11 Teodorczuk Jakub 40
12 Wyszomierski Radosław 35
13 Zwierzchowski Igor Jan 35
Delegatura KO w Warszawie
1 Miałkowski Jerzy Józef 36
2 Rogalska Katarzyna Anna 38
3 Adamska Daria 32
4 Bakoń Magdalena 33
5 Baranowski Piotr Robert 35
6 Bareja Anna Klara 39
7 Bator Hanna Jadwiga 32
8 Bąkowska Anna Klaudia 32
9 Bednarczyk Stanisław Franciszek 34
10 Białek Filip Owidiusz 33
11 Błachuta Łukasz Zygmunt 32
12 Bobrownicki-Libchen Andrzej 37
13 Burna Weronika 35
14 Busiło Szymon 34
15 Buzun Wojciech 37
16 Bziuk Tomasz Michał 36
17 Chałotowska Maria Ewa 32
18 Charuba Cezary Filip 36
19 Chmielewska Alicja Iwona 33
20 Chmielewska Maria Irena 33
21 Chmielewska Weronika 35
22 Chodubska Anna Jadwiga 32
23 Chruściński Jan Albert 32
24 Chudyba Karol Andrzej 33
25 Ciuraj Kamila Izabela 33
26 Czarkowska Anna 33
27 Czechowicz Natalia Alicja 32
28 Czekała Zuzanna Flora 32
29 Czeremużyńska Hanna 34
30 Ćwiek Rafał 32
31 Dąbrowa Kajetan Jan 32
32 Derlacz Zuzanna 34
33 Dębski Damian 32
34 Długokęcki Antoni Wojciech 36
35 Domarackas Vladas Krzysztof 33
36 Dziubak Jan Władysław 35
37 Filip Tomasz 33
38 Filip Aleksandra 36
39 Filipkowski Ziemowit Stanisław 34
40 Frydrych Wiktor Gerard 37
41 Gac Michał 32
42 Gadzińska Julia 32
43 Gajewska Zofia Nela 35
44 Gajewska Patrycja Małgorzata 33
45 Gandziarowska Maria Zofia 40
46 Garwoliński Tymoteusz 32
47 Gawryś Franciszek 32
48 Gazda Karolina 34
49 Giedroyć Mateusz Eugeniusz 32
50 Glińska Natalia 32
51 Głowacka Gabriela 34
52 Godzimirski Adam Wojciech 36
53 Goś Helena 33
54 Goździk Tymoteusz Jan 32
55 Górecki Mateusz Wiktor 36
56 Green Catherine Maria 33
57 Gregorczyk Patryk 33
58 Grot Barbara Maria 38
59 Gryza Maria Stanisława 33
60 Illinicz-Zeydel Karol Maria 35
61 Iwańska Laura Halina 32
62 Jakubczak Anna 32
63 Jakuczun Jagoda Helena 32
64 Jałocha Maciej 36
65 Jamkowski Kajetan 34
66 Januszkiewicz Jakub Jacek 32
67 Jarek Magdalena 34
68 Jarosińska Emilia Maria 34
69 Jarzyński Jakub Jan 37
70 Jaszczyk Martyna 33
71 Jaworska Aleksandra 32
72 Jeleniewska Zuzanna Katarzyna 33
73 Junko Hanna Maria 33
74 Jurkiewicz Ewelina 35
75 Kaczkowska Katarzyna 35
76 Kaczmarczyk Zuzanna Anna 37
77 Kalinowska Zofia Zuzanna 33
78 Kalińska Adrianna 32
79 Kania Natalia Łucja 33
80 Kaniewska Ania 34
81 Karasek Zofia Małgorzata 34
82 Karczewski Konrad 38
83 Karwan Jan 33
84 Kiczmachowska Zofia Kazimiera 33
85 Kingston Antoni Zbigniew 34
86 Kłosiewicz Jakub Maksymilian 33
87 Kobylińska Maria 32
88 Kolbuszewska Izabela Julia 35
89 Kołakowski Maciej 32
90 Kordowska Wiktoria Sara 32
91 Kosieradzka Karolina Barbara 33
92 Koszałkowska Wiktoria 32
93 Kotlewska Anastazja 37
94 Kowalska Barbara Weronika 38
95 Krasoń Dominika Anna 33
96 Krasuska Julia Berenika 33
97 Kruk Antoni 33
98 Krych Julia 32
99 Kryński Stanisław 33
100 Kucharek Tymoteusz 40
101 Kuczmarski Mikołaj Adam 37
102 Kurowska Kinga Katarzyna 37
103 Kuruliszwili Otar 33
104 Kwiecień Stanisław 32
105 Kwiecień Julia 33
106 Lasota Tomasz Artur 37
107 Lech Barbara Wiktoria 32
108 Lechowicz Jarosław 36
109 Lenczewska Oliwia Anna 34
110 Leszek Oliwier 32
111 Lipińska Hanna Elżbieta 32
112 Lodziński Aleksander Jakub 32
113 Łajca Maria 32
114 Łepkowski Stanisław 32
115 Łoskot Hanna 33
116 Łukasik Michał Aleksander 36
117 Maciątek Urszula 32
118 Maculewicz Konrad 32
119 Majewski Aleksander 32
120 Majkusiak Aleksandra Maria 35
121 Makowska Aleksandra 34
122 Matejko Katarzyna 33
123 Mądry Natalia Konstancja 32
124 Mencel Iga Weronika 34
125 Mianowski Antoni 32
126 Mierzejewska Julia Katarzyna 33
127 Mikołajczak Joanna 33
128 Mincewicz Barbara Maria 37
129 Moraczewski Maksymilian Jerzy 36
130 Motylewska Zofia Maria 32
131 Musioł Hanna Emilia 33
132 Namysłowska Jagoda 33
133 Narożniak Ida 36
134 Nguyen Thuy Trang 33
135 Nitsch Aleksandra Patrycja 34
136 Nowakowski Mateusz Tomasz 38
137 Nowosielska Anna 33
138 Obrępalska Justyna Maria 33
139 Olczak Maria 35
140 Olszewska Michalina 38
141 Ołdak Katarzyna Marta 34
142 Orłowska Magdalena 34
143 Ostrowska Marta 33
144 Ostrowski Rafał Krystian 32
145 Owczarek Anna Maria 37
146 Pak Glieb 33
147 Palenik Krzysztof 37
148 Pancewicz Mateusz 32
149 Pastuszka Paweł Andrzej 34
150 Pawlukiewicz Zofia Anna 33
151 Pawluś Artur Jerzy 33
152 Piechowski Julian Maurycy 37
153 Pieńkosz Paweł 33
154 Pietruszka Kamil 36
155 Pietrzak Aleksander 38
156 Pietrzyk Michał 35
157 Piotrowski Maciej 32
158 Piskała Patryk 34
159 Pluta Klara 35
160 Podbielski Bruno Ksawery 38
161 Podgórski Mateusz Jan 37
162 Połaski Szymon Piotr 33
163 Popławska Łucja Krystyna 32
164 Poruszek Konrad 39
165 Powałka Natalia 39
166 Prężyna Alexander Andrzej 32
167 Przybyła Mikołaj Robert 34
168 Raban Jakub 34
169 Raczkowska Anna Beata 39
170 Rajpert Jeremi Jacek 39
171 Rogala Kinga Maria 36
172 Rusinkiewicz Gabriela Elżbieta 35
173 Ruszkowski Michał 35
174 Sabliński Stanisław 32
175 Saja Maciej 37
176 Sierakowska Alicja Magdalena 32
177 Skibińska Anita Weronika 32
178 Skladanek Kacper Michał 33
179 Skorupska Nina 33
180 Skulimowska Olga 32
181 Skwarska Wiktoria 32
182 Słaby Zuzanna 36
183 Smolik Hanna 33
184 Sobiech Aleksandra 32
185 Sobieszczuk Kaja Anna 35
186 Sobkowicz Adrian 32
187 Sochalski Bartosz Jan 36
188 Sosnowski Michał 34
189 Stabińska Maria 32
190 Stacherczak Hanna 32
191 Staszak Ignacy Jan 33
192 Strąk Pola Iga 37
193 Struj Krystyna Joanna 32
194 Szafraniec Adam 33
195 Szczepankiewicz Piotr 32
196 Szewczak Michał 35
197 Szewczak Remigiusz Jacek 38
198 Szkopiński Mateusz 32
199 Szuba Krzysztof Augustyn 39
200 Szulc Bartłomiej Jan 37
201 Szwaczyna Adam 32
202 Szymański Ksawery Karol 38
203 Ślasa Maciej 34
204 Ślepowrońska Natalia 38
205 Śródka Ewa 33
206 Świątek Klaudia 32
207 Świerczek Paweł Jakub 33
208 Świeżak Marta Maria 35
209 Świniarska Zuzanna 32
210 Tabiszewska Maria Magdalena 35
211 Tarnawski Stanisław Marcin 32
212 Tkacz Klara Katarzyna 32
213 Tomaszewski Maksym 33
214 Tomczykiewicz Weronika 32
215 Urbańska Natalia Ewa 32
216 Wachowski Adam 33
217 Waraszkiewicz Maja Stanisława 34
218 Weremczuk Marcin 38
219 Weryński Adam 36
220 Wiaderny Jakub Dawid 33
221 Wierzejski Maksymilian Maciej 35
222 Wieteska Aleksandra 32
223 Więch Bartłomiej 34
224 Winnicki Jakub 36
225 Wiśniewski Adam Dominik 34
226 Witkowski Paweł Teodozy 36
227 Włoszek Szymon 35
228 Wnorowski Jeremi Jan 32
229 Wojnarowski Bartosz Dawid 34
230 Wojtyłowicz Adrianna Honorata 32
231 Woronko Dominika 38
232 Woźniak Oliwia 32
233 Woźniak Martyna 37
234 Woźnicki Michał Jerzy 33
235 Wróbel Wiktoria 32
236 Wróblewska Aniela Teresa 33
237 Wygoda Marcjanna Aniela 32
238 Zagórski Mikołaj 32
239 Zalewski Maciej Rafał 32
240 Załęcki Kuba Jerzy 33
241 Zapała Julia Faustyna 35
242 Zawadzka Michalina 38
243 Zawistowski Michał 34
244 Zbiegniewska Zuzanna Ida 37
245 Zdanowski Paweł 32
246 Zipper Wiktoria 36
247 Zyskowska Elżbieta 33
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018