LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS GEOGRAFICZNY
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

W etapie szkolnym wzięło udział 2447 uczniów.
Zastosowano kwalifikację do etapu rejonowego z progiem 5% najwyższych wyników (od 30 pkt.)
Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Bogdańska Amelia 33
2 Chylińska Maria 32
3 Jędrzejewski Mikołaj 34
4 Klimkiewicz Patrycja 34
5 Ozdarski Hubert 32
6 Parzuchowska Natalia 33
7 Ragus Michał 32
8 Trojgo Łukasz 33
9 Tuburski Jan 32
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Bednarczyk Szymon 33
2 Ceberek Piotr 34
3 Dobkowska Marta 36
4 Gnoza Julia 36
5 Godlewska Julia 32
6 Gronet Natalia 33
7 Matusiak Mateusz 32
8 Perzanowski Maciej 32
9 Pianko Piotr 32
10 Sowa Bartosz Jan 32
11 Staszewska Angelina 32
12 Tańska Amelia 30
13 Wilczyński Michał 32
14 Wiśniewska Sylwia 30
Delegatura KO w Płocku
1 Cichocki Aleksander 33
2 Kędzierski Filip 32
3 Niewiadomski Mateusz 32
4 Omińska Ada Marianna 32
5 Starzyńska Maja 33
Delegatura KO w Radomiu
1 Dziura Katarzyna Paulina 34
2 Firlej Patryk 34
3 Kowalczyk Łukasz 33
4 Lenart Alicja 33
5 Miedziocha Amelia 34
6 Podymniak Mikołaj 36
7 Szmajda Anna 32
Delegatura KO w Siedlcach
1 Dula Julita 35
2 Karakula Liwia 34
3 Kowalewska Patrycja 38
4 Mielańczuk Aleksandra 35
5 Niewiadomska Zuzanna 30
6 Poślada Mikołaj 33
7 Rogalska Roksana 36
8 Rojek Dominik 32
9 Sawicka Małgorzata Kinga 33
Delegatura KO w Warszawie
1 Bajerski Jan 32
2 Baran Monika 32
3 Belczyk Mikołaj Grzegorz 30
4 Belina Michał Henryk 38
5 Bogłowska Zuzanna 33
6 Byszewski Mateusz 32
7 Bzowska Maja Zuzanna 33
8 Chmielewska Helena Dorota 30
9 Ciszek Patryk Konstanty 34
10 Cwalina Helena 33
11 Czaja Igor 32
12 Czech Michał 36
13 Czechowicz Radosław 34
14 Damięcki Antoni 33
15 Dawidziuk Wiktor 34
16 Dąbrowski Maciej 30
17 Deisenberg Helena Matylda 34
18 Duszczyk Bartosz 32
19 Fedorowski Tymoteusz 38
20 Fit Marcin 33
21 Fitowska Alicja 32
22 Florek Szymon Mariusz 34
23 Gałach Wojciech Jakub 30
24 Gąsieniec Jan 35
25 Gąsior Karolina 32
26 Gontarz Antoni 32
27 Grygielska Alicja Weronika 30
28 Grzenda Szymon Aleksander 34
29 Hadaj Gabriela Teresa 33
30 Holona Tomasz Stanisław 30
31 Hołdakowska Joanna Marta 34
32 Ignaciuk Maciej 31
33 Jaczyński Wojciech 33
34 Jaroszewicz Łukasz Piotr 32
35 Jemielity Bartosz 36
36 Jureczko Filip 32
37 Kaczyński Hubert 33
38 Kalisiewicz Joanna 34
39 Kąkol Adrianna 32
40 Keller Anna Maria 34
41 Knutson Sophia Marzena 32
42 Kochaniak Nicola Natalia 34
43 Kołodziejski Szymon 33
44 Komorniczak Barbara 32
45 Krajewski Konrad Tadeusz 31
46 Król Maciej 33
47 Kryłowicz Franciszek 32
48 Kryska Michał Kazimierz 32
49 Kwiatkowski Jan Mateusz 34
50 Le Van Son 33
51 Lech Bartłomiej Jan 32
52 Liberek Franciszek Piotr 32
53 Lubas Tymoteusz 33
54 Lubczyński Maciej Piotr 32
55 Łukasiak Hanna 30
56 Mitraszewska Kalina Elżbieta 32
57 Naftyński Wiktor 33
58 Pawlik Piotr 36
59 Pieńkowski Krzysztof 30
60 Rosińska Agata 32
61 Rumas Adam Wojciech 32
62 Rybaczyk Tomasz Igor 35
63 Rybarczyk Witold Aleksander 33
64 Saracyn Jędrzej 32
65 Sidor Ignacy 33
66 Siemek Marcin Maksymilian 32
67 Smółko Anna 34
68 Stachowicz Antonina Marianna 33
69 Stankiewicz Ksawery 38
70 Staranowicz Marta 32
71 Szczególski Jan 34
72 Szymański Igor 35
73 Śliwa Roch 34
74 Tomczyk Filip 32
75 Walczuk Igor 30
76 Walewski Stefan Jan 30
77 Wereska Hanna 32
78 Wilk Tymoteusz 34
79 Woźniak Krzysztof Piotr 31
80 Zalewski Wojciech 32
81 Zamorska Zuzanna 36
82 Ząbek Igor Stanisław 37
83 Ziółkowski Mateusz 32
84 Żbik Kamil 32
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018