LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS MATEMATYCZNY
DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW I ODDZIAŁÓW GIMNAZJALNYCH

W etapie szkolnym wzięło udział 4250 uczniów
Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Jędrzejewski Daniel 19
2 Lech Agnieszka 16
3 Lewandowska Aleksandra 16
4 Łojek Jan Bernard 17
5 Piasecki Patryk Michał 18
6 Słowikowski Jakub 19
7 Śmigowska Alicja 16
8 Żujewska Natalia 19
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Adamkiewicz Ewa 17
2 Brym Gabriela 16
3 Iwańska Iga Anna 16
4 Kosowski Mateusz 17
5 Krupińska Aleksandra 16
6 Olkowski Konrad 18
7 Pągowski Dawid 16
8 Rutkowska Anna 16
9 Wysocki Mateusz 17
10 Zieziula Wojciech Leonard 18
Delegatura KO w Płocku
1 Jezierski Bartosz Aleksander 16
2 Niewielski Dominik 17
3 Olszewski Wojciech 20
4 Popławski Igor Tadeusz 17
5 Ręczajski Paweł 16
6 Rogoziński Igor 16
7 Sarnowski Szymon 19
8 Sławiński Kamil 16
9 Staniewski Mikołaj Adam 16
10 Wojciechowski Marcin 16
Delegatura KO w Radomiu
1 Jóźwiak Artur 17
2 Kalkowski Jakub Kacper 17
3 Kot Mikołaj 16
4 Kwiecień Natalia 17
5 Norberciak Mateusz Sławomir 17
6 Ziomek Paulina 17
Delegatura KO w Siedlcach
1 Korniluk Joanna 16
2 Majewski Mateusz 17
3 Makulec Szymon 16
4 Skiba Łukasz 18
5 Suchożebrski Szymon Rafał 18
Delegatura KO w Warszawie
1 Albrecht Damian 18
2 Bajerowski Piotr 16
3 Bajorek Anna Weronika 18
4 Barańczuk Kacper 16
5 Bartecki Jakub 17
6 Bartler Michał Marcin 16
7 Bartnik Antonina Ewa 16
8 Basek Gabriela Hanna 19
9 Błaszczak Zuzanna Danuta 18
10 Bobowicz Kacper 20
11 Bogiel Marek Piotr 18
12 Bojanowski Michał Jakub 18
13 Boryczka Mateusz Jerzy 17
14 Bratkowski Miłosz 17
15 Brochocki Mateusz 17
16 Broda Michał Antoni 16
17 Byliniak Weronika 16
18 Celiński Maksymilian Oskar 19
19 Chmielik Tadeusz 16
20 Chmielnicki Łukasz 16
21 Chołuj Natalia 17
22 Chwiałkowski Marcel Jerzy 19
23 Cichocki Antoni 16
24 Czajnik Jan Maciej 18
25 Czaplicki Krzysztof Ksawery 17
26 Czarnecki Mikołaj Tomasz 16
27 Czarnewicz-Cyfra Mateusz 16
28 Ćmoch Mateusz 16
29 Dalewski Iwo 17
30 Dawidowska Marta Zyta 19
31 Dąbkowska Natalia 18
32 Dąbrowski Paweł 16
33 Długokęcki Antoni Wojciech 16
34 Do Dinh Tap 19
35 Domańska Alicja Krystyna 18
36 Drażan Kuba Krzysztof 16
37 Dygas Dominik Rafał 16
38 Dzieża Kornel Mateusz 20
39 Dzwonnik Jan Ignacy 16
40 Ejdys Karol 16
41 Fabisiak Franciszek 18
42 Fila Piotr Konrad 16
43 Filipkowski Filip 20
44 Gaweł Dominik Andrzej 16
45 Gębuś Ignacy Alfred 20
46 Giembicki Marcin 17
47 Godlewski Karol 17
48 Gołębiewska Julia Natasza 16
49 Gotowicka Martyna 18
50 Góra Miłosz Kacper 16
51 Górecka Amelia Bianka 17
52 Górski Łukasz Andrzej 17
53 Góźdź Ksawery Jan 16
54 Grabowski Gabriel 17
55 Grupa Kacper Leonard 16
56 Gwiazda Andrzej 19
57 Gwiazda Franciszek 19
58 Hunia Miron Krzysztof 16
59 Inkielman Wiktor 18
60 Iwan Jakub Stanisław 18
61 Jabłonowska Alessandra 17
62 Jagielczuk Daniel 17
63 Jakuczun Jagoda Helena 16
64 Jang Han Jin 17
65 Jarecka Marika 19
66 Jaros Aleksander 20
67 Jasiński Hubert Jeremi 16
68 Jaźwiec Bartosz 20
69 Jopa Aleksandra 16
70 Kalinowski Marcin 16
71 Karandys Mateusz 18
72 Karasińska Elżbieta 16
73 Kaźmierczak Michał 16
74 Kiełbik Kacper Jakub 17
75 Kiepuszewski Eryk 16
76 Kingston Antoni Zbigniew 17
77 Klimczak Igor Donat 16
78 Knyspel Jan Józef 19
79 Knyszewski Franciszek Jan 20
80 Kolipiński Jan Krzysztof 17
81 Kośmicki Jakub Michał 17
82 Kotarba Szymon Grzegorz 20
83 Kowalczewska Aleksandra Jagoda 16
84 Kowalska Brygida 16
85 Kozłowski Filip 16
86 Krawczyk Agata 16
87 Krawczyk Maria Klara 16
88 Król Krzysztof Piotr 16
89 Krupa Michał 16
90 Kuba Krzysztof Piotr 17
91 Kucharek Tymoteusz 20
92 Kulig Helena Maria 18
93 Kwon Yu Il 17
94 Le Bihan Julia Sophia 16
95 Leonczuk Maria Helena 16
96 Leśniewski Grzegorz 17
97 Lukosek Aleksander 16
98 Łakomy Jan Piotr 16
99 Łuczkiewicz Izabela 16
100 Łukaszewska Stefania 16
101 Maciejec-Biskup Klara 16
102 Maciejewski Stanisław Michał 17
103 Majewska Olga Klementyna 20
104 Majorowicz Mikołaj 16
105 Malarska Patrycja Daria 16
106 Malczewski Jakub 17
107 Maliszewski Aleksander Maksymilian 19
108 Markiewicz Hanna 16
109 Mashchenko Anastasiia 16
110 Mazurek Anna Dorota 17
111 Mazuro Maciej Michał 17
112 Mazuruk Maciej 16
113 Mianowski Antoni 17
114 Mierzanowski Tymoteusz Michał 16
115 Mokosa Szymon 19
116 Morawska Dominika Maria 16
117 Mościcki Jakub Amadeusz 16
118 Muszyński Miłosz 20
119 Naskręcki Adam Łukasz 17
120 Nguyen Thu Ha 18
121 Nguyen Tue Anh 20
122 Niewadzi Szymon 20
123 Nowak Antoni Jan 19
124 Obiudo Sandra Chisom 16
125 Okrojek Bogumiła 16
126 Opalski Jan Jakub 18
127 Orłow Jan 16
128 Ornatek Kuba Paweł 18
129 Ostrowska Anna 20
130 Palenik Krzysztof 17
131 Papiernik Urszula 20
132 Paziewska Anna 16
133 Piekarz Jan 16
134 Piekutin Michał Igor 19
135 Pielasa Paweł Karol 20
136 Pilarczyk Maciej 16
137 Pilch Jeremi Jerzy 19
138 Piórkowska Anna 19
139 Popkiewicz Paweł Marek 16
140 Powałka Natalia 16
141 Predel Szymon Grzegorz 16
142 Preś Ewelina 19
143 Prokofi Alicja Julia 16
144 Prokop Tomasz 18
145 Ratyński Dawid 18
146 Rawski Jakub 17
147 Rosiak Maciej Tomasz 16
148 Rozkosz Wiktoria Marta 18
149 Rusinek Hanna Małgorzata 17
150 Rybska Dominika Anna 18
151 Sadlej Michał Jakub 16
152 Schneyder Hanna 16
153 Sheremet Andrii 17
154 Sienkiewicz Ignacy Jędrzej 17
155 Sinołęcka - Wypych Wiktoria Magdalena 16
156 Skrzyniarz Piotr 17
157 Słoniewska Alicja Katarzyna 17
158 Słupińska Marta 16
159 Sobczak Jan 16
160 Sobocinski Hubert 19
161 Sosnowski Adam Stanisław 18
162 Srokosz Kaja Magdalena 20
163 Stawarz Michał 20
164 Stopka Marcin Łukasz 19
165 Struzik Stanisław 17
166 Strzeszyński Jan 17
167 Syrewicz Aleksander Michał 17
168 Szewczak Michał 19
169 Szewczyk Szymon 16
170 Szostakiewicz Bartosz 18
171 Szpakowski Stanislaw Marek 16
172 Szular Antoni 16
173 Szulewska Magdalena Maria 16
174 Ślęzak Radosław 16
175 Świerk Nina 17
176 Tarnacki Maciej Ludomir 16
177 Tatar Remigiusz Andrzej 16
178 Tłaczała Kornel Stanisław 16
179 Tolsdorf Marek 20
180 Tomanek Jan 17
181 Tomaszek Jakub 16
182 Tracz Maciej 16
183 Trzeciak Jan Józef 16
184 Trzeciak Franciszek 17
185 Tutaj Rafał 16
186 Tyszecki Piotr 17
187 Vu Linh Tra 16
188 Wachnicka Paulina Marianna 16
189 Walczak Stanisław 18
190 Walczak Artur 17
191 Wasilewski Michał 20
192 Wei Natan 16
193 Wendt Aleksander Leon 16
194 Weremczuk Marcin 17
195 Weryński Adam 17
196 Wesołowski Szymon Konrad 16
197 Węcowski Maciej Michał 16
198 Wilanowska Alicja 16
199 Wiśniewski Adam Dominik 18
200 Wiśniewski Stanisław Tadeusz 18
201 Wiśniewski Maciej Zygmunt 19
202 Wojda Joanna Barbara 16
203 Wojtuszkiewicz Artur Jan 20
204 Woś Antonina Marianna 19
205 Wójcik Michał Tymoteusz 20
206 Wójcik Aleksandra Agata 16
207 Wronkowski Marcel 17
208 Wyborski Krzysztof Piotr 20
209 Wysocki Miłosz Piotr 16
210 Wyszomierski Łukasz Adam 17
211 Zajdel Aleksander 18
212 Zalewski Julian 16
213 Załęcki Kuba Jerzy 19
214 Załęski Jacek 18
215 Zapała Stanisław Ignacy 16
216 Ząbek Jagoda Martyna 19
217 Zbysiński Marek 20
218 Zwoliński Jan Mikołaj 16
219 Żak Zofia 16
220 Żochowski Jakub Piotr 16
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018