LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS MATEMATYCZNY
SZKOŁY PODSTAWOWE

Lp. Nazwisko i imię Nazwa szkoły
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Bednarczyk Paulina Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Stefana Żeromskiego
Wyzwolenia 12
09-300 Żuromin
2 Bergolc Nikoleta Szkoła Podstawowa nr 1
Warszawska 52
06-500 Mława
3 Borkowski Szymon Szkoła Podstawowa w Siedlinie
Jana Pawła II 12
09-100 Płońsk
4 Borowa Karolina Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi
Żwirki i Wigury 4
06-300 Przasnysz
5 Dziliński Dawid Szkoła Podstawowa nr 1
Warszawska 52
06-500 Mława
6 Jankowska Weronika Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego
Stanisława Wyspiańskiego 4
09-100 Płońsk
7 Obłąkowska Iza Szkoła Podstawowa nr 1
Warszawska 52
06-500 Mława
8 Pudlak Tomasz Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Stefana Żeromskiego
Wyzwolenia 12
09-300 Żuromin
9 Ragus Michał Zespół Placówek Oświatowych nr 3
Ordona 14
06-500 Mława
10 Rząp Sylwia Anna Szkoła Podstawowa nr 1
Warszawska 52
06-500 Mława
11 Sitkowska Amelia Katarzyna Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im.mjr. Henryka Sucharskiego
Polna 7
06-102 Pułtusk
12 Smoleński Olaf Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi
Żwirki i Wigury 4
06-300 Przasnysz
13 Ślubowski Adam Szkoła Podstawowa nr 2
Jana Kilińskiego 1
06-300 Przasnysz
14 Wtulich Anna Szkoła Podstawowa nr 1
Warszawska 52
06-500 Mława
15 Żołnierzak Wiktoria Maria Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im.mjr. Henryka Sucharskiego
Polna 7
06-102 Pułtusk
16 Żuchniewski Adam Szkoła Podstawowa nr 2
Jana Kilińskiego 1
06-300 Przasnysz
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Banul Adam Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ostrołęce
Gen.A.E.Fieldorfa \" Nila \" 4/6
07-410 Ostrołęka
2 Biernat Damian Szkoła Podstawowa nr 10
ks.Franciszka Blachnickiego
07-410 Ostrołęka
3 Czyż Konrad Szkoła Podstawowa w Łosinnie
Szkolna 12
07-200 Wyszków
4 Eksterowicz Natalia Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika
-
07-440 Goworówek
5 Grochowski Piotr Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki
Partyzantów 39
07-300 Ostrów Mazowiecka
6 Kiernozek Bartłomiej Szkoła Podstawowa nr 2
Papiernicza 1
07-410 Ostrołęka
7 Kordek Szymon Szkoła Podstawowa nr 2
Stefana Grota Roweckiego 6
07-300 Ostrów Mazowiecka
8 Kowalska Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 10
ks.Franciszka Blachnickiego
07-410 Ostrołęka
9 Kurak Krystian Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika
-
07-440 Goworówek
10 Maliszewska Oliwia Szkoła Podstawowa nr 2
Stefana Grota Roweckiego 6
07-300 Ostrów Mazowiecka
11 Mateusiak Aleksandra Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika
-
07-440 Goworówek
12 Mysiewicz Michał Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ostrołęce
Gen.A.E.Fieldorfa \" Nila \" 4/6
07-410 Ostrołęka
13 Pałubińska Adrianna Szkoła Podstawowa
-
06-232 Czerwonka
14 Regulski Marcin Szkoła Podstawowa nr 10
ks.Franciszka Blachnickiego
07-410 Ostrołęka
15 Sikora Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza
Skowrońskiego 8
07-417 Ostrołęka
16 Sowa Bartosz Publiczna Szkoła Podstawowa w Komorowie
Mazowiecka 81
07-310 Ostrów Mazowiecka
17 Szklarczyk Aleksandra Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika
-
07-440 Goworówek
18 Świętoń Michał Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Henryka Nowackiego w Adelinie
Adelin 46
07-230 Zabrodzie
19 Topa Bartosz Szkoła Podstawowa nr 2
Papiernicza 1
07-410 Ostrołęka
20 Załęska Weronika Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza
Skowrońskiego 8
07-417 Ostrołęka
Delegatura KO w Płocku
1 Bargieł Robert Szkoła Podstawowa
Al. Ks. Druckiego - Lubeckiego 3
96-515 Teresin
2 Bieńkowski Igor Szkoła Podstawowa nr 14 im. prof. Władysława Szafera
Al. Jachowicza 20
09-402 Płock
3 Borucki Mateusz Szkoła Podstawowa
ul. Szkolna 16
09-451 Radzanowo
4 Chochlińska Nadia Szkoła Podstawowa nr 3
ul. Konstytucji 3 Maja 8
09-200 Sierpc
5 Demianiuk Natalia Szkoła Podstawowa nr 3 w Płocku
ul. Sz. Kossobudzkiego 7
09-400 Płock
6 Dobosz Katarzyna Szkoła Podstawowa
ul. Szkolna 16
09-451 Radzanowo
7 Janiak Adam Szkoła Podstawowa Nr 7
Chopina 99
96-500 Sochaczew
8 Józefczyk Piotr Szkoła Podstawowa nr 14 im. prof. Władysława Szafera
Al. Jachowicza 20
09-402 Płock
9 Kacprzak Karol Szkoła Podstawowa nr 8 w Zespole Szkół nr 5
Kutrzeby 2A
09-410 Płock
10 Kaczorek Bartłomiej Szkoła Podstawowa nr 20
ul. J. Korczaka 10
09-408 Płock
11 Koeppe Natalia Szkoła Podstawowa nr 16
ul. Piasta Kołodzieja 7
09-400 Płock
12 Koper Patryk Szkoła Podstawowa nr 20
ul. J. Korczaka 10
09-408 Płock
13 Kubiszewski Piotr Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Żukowie
Żuków 104a
96-500 Sochaczew
14 Lewandowski Arkadiusz Damian Szkoła Podstawowa nr 21
ul. Chopina 62
09-407 Płock
15 Ludwicka Alicja Izabela Katolicka Szkoła Podstawowa im. Bł. Abp. A.J. Nowowiejskiego i Bł. Bp. L. Wetmańskiego
Nowowiejskiego 2a
09-400 Płock
16 Maćkowiak Szymon Szkoła Podstawowa nr 23
ul. Walecznych 20
09-409 Płock
17 Makowski Aleksander Szkoła Podstawowa nr 18
ul. Jasna 8
09-400 Płock
18 Michalska Julia Marta Szkoła Podstawowa nr 20
ul. J. Korczaka 10
09-408 Płock
19 Mikołajewski Paweł Szkoła Podstawowa nr 16
ul. Piasta Kołodzieja 7
09-400 Płock
20 Morawski Adam Szkoła Podstawowa nr 8 w Zespole Szkół nr 5
Kutrzeby 2A
09-410 Płock
21 Omińska Ada Marianna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Bł. Abp. A.J. Nowowiejskiego i Bł. Bp. L. Wetmańskiego
Nowowiejskiego 2a
09-400 Płock
22 Oraczewski Wiktor Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 22
ul. Czwartaków 6
09-403 Płock
23 Orkwiszewski Igor Szkoła Podstawowa w Lelicach
Szkolna 1
09-213 Gozdowo
24 Padzik Jakub Szkoła Podstawowa
ul. Szkolna 16
09-451 Radzanowo
25 Racki Adam Szkoła Podstawowa
ul. Drobińska 19
09-230 Bielsk
26 Robak Kamil Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina
ul. Warszawska 183
09-540 Sanniki
27 Romanowski Piotr Szkoła Podstawowa nr 18
ul. Jasna 8
09-400 Płock
28 Rydzewska Weronika Szkoła Podstawowa nr 23
ul. Walecznych 20
09-409 Płock
29 Rześny Oskar Edward Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Rybnie im. Zygmunta Pruskiego
ul. Długa 11
96-514 Rybno
30 Sulikowski Piotr Szkoła Podstawowa nr 8 w Zespole Szkół nr 5
Kutrzeby 2A
09-410 Płock
31 Szczawiński Kamil Szkoła Podstawowa nr 14 im. prof. Władysława Szafera
Al. Jachowicza 20
09-402 Płock
32 Sztupecki Wiktor Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 22
ul. Czwartaków 6
09-403 Płock
33 Urbański Michał II Prywatna Szkoła Podstawowa
ul. J. Kilińskiego 12
09-402 Płock
34 Wasiński Miłosz Szkoła Podstawowa nr 21
ul. Chopina 62
09-407 Płock
35 Włoczewska Marta Szkoła Podstawowa nr 3
ul. Konstytucji 3 Maja 8
09-200 Sierpc
36 Wolińska Dorota Amelia Szkoła Podstawowa
ul. Szkolna 16
09-451 Radzanowo
37 Zakrzewski Eryk II Prywatna Szkoła Podstawowa
ul. J. Kilińskiego 12
09-402 Płock
Delegatura KO w Radomiu
1 Baran Patrycja Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 im Kawalerów Orderu Uśmiechu
Kolberga 5
26-600 Radom
2 Chojnacki Bartosz Publiczna Szkoła Podstawowa z oddziałami integracyjnymi nr 2
Polna 17
05-660 Warka
3 Cieślikowski Emil Stanisław Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1
Krakowska 76
26-400 Przysucha
4 Cieślikowski Igor Mateusz Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1
Krakowska 76
26-400 Przysucha
5 Czechowicz Karol Wojciech Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34
Miła 18
26-600 Radom
6 Fręchowicz Jakub Szymon Publiczna Szkoła Podstawowa
Wójtowska 5
27-100 Iłża
7 Gomuła Kamil Zespół Szkolno-Przedszkolny Publiczna Szkoła Podstawowa im. W. Gombrowicza
Szkolna 1
26-660 Wsola
8 Góźdź Dawid Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5
Gen. J. Sowińskiego 1
26-600 Radom
9 Jurczak Oskar Wiktor Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5
Targowa 9
26-670 Pionki
10 Kacprzak Bartosz Szkoła Podstawowa nr 1
Warszawska 24
05-660 Warka
11 Kaleta Dawid Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2
Wschodnia 57
26-500 Szydłowiec
12 Kalinowski Paweł Publiczna Szkoła Podsawowa w Czarnolesie

26-720 Policzna
13 Kowalik Mateusz Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II
Nowy Świat 24
26-900 Kozienice
14 Krawczyk Wiktor Publiczna Szkoła Podstawowa w Janikowie

26-900 Kozienice
15 Krzemiński Łukasz Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 im Kawalerów Orderu Uśmiechu
Kolberga 5
26-600 Radom
16 Lipka Piotr Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Jedlni-Letnisku
Słoneczna 5
26-630 Jedlnia-Letnisko
17 Małecki Krystian Radosław Publiczna Szkoła Podstawowa nr 23
Gajowa 60
26-600 Radom
18 Misztal Karol Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34
Miła 18
26-600 Radom
19 Pietrzyk Kacper Igor Zespół Szkolno-Przedszkolny Publiczna Szkoła Podstawowa im. W. Gombrowicza
Szkolna 1
26-660 Wsola
20 Poneta Kacper Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9
Sandomierska 19
26-611 Radom
21 Rębiś Cezary Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Jedlni-Letnisku
Słoneczna 5
26-630 Jedlnia-Letnisko
22 Sewastianowicz Filip Publiczna Szkoła Podstawowa im. Juliana Suskiego
Szkolna 7
05-604 Jasieniec
23 Sykuła Wiktoria Adrianna Szkoła Podstawowa w Borkowicach im.Janusza Łąckiego
Ks. Jana Wiśniewskiego 8
26-422 Borkowice
24 Tokarczyk Olga Ewa Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzózie
Aleja Lipowa 4
26-903 Głowaczów
25 Wiktorzak Jan Publiczna Szkoła Podstawowa nr 23
Gajowa 60
26-600 Radom
Delegatura KO w Siedlcach
1 Adamiak Kamil Zespół Szkół w Wodyniach Szkoła Podstawowa
Siedlecka 7
08-117 Wodynie
2 Bogusz Natalia Szkoła Podstawowa nr 1 im Szarych Szeregów
Alejowa 23
08-450 Łaskarzew
3 Demiańczuk Jakub Szkoła Podstawowa nr 12
Unitów Podlaskich 16
08-101 Siedlce
4 Grabowiecka Marta Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza
Kościuszki 17
08-460 Sobolew
5 Jasinska Zofia Julia Szkoła Podstawowa nr 5 im.Władysława Rawicza
gen.Orlicz-Dreszera 3
08-110 Siedlce
6 Kakowski Wojciech Szkoła Podstawowa nr 10
Mazurska 10
08-110 Siedlce
7 Karakula Liwia Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Janusza Kusocińskiego
Polna 8
08-300 Sokołów Podlaski
8 Kluska Karol Szkoła Podstawowa nr 5 im.Władysława Rawicza
gen.Orlicz-Dreszera 3
08-110 Siedlce
9 Kołodziejak Mikołaj Szkoła Podstawowa nr 12
Unitów Podlaskich 16
08-101 Siedlce
10 Kołtunowska Paulina Szkoła Podstawowa nr 12
Unitów Podlaskich 16
08-101 Siedlce
11 Kotlarska Anna Maria Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im Janusza Korczaka
Korczaka 10
08-400 Garwolin
12 Kowalewska Patrycja Szkoła Podstawowa nr 10
Mazurska 10
08-110 Siedlce
13 Lisowski Filip Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6
Sienkiewicza 49
08-110 Siedlce
14 Michalik Piotr Krzysztof Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im Janusza Korczaka
Korczaka 10
08-400 Garwolin
15 Sawicka Małgorzata Szkoła Podstawowa nr 10
Mazurska 10
08-110 Siedlce
16 Stefaniuk Marcin Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej
Konarskiego 5/7
08-110 Siedlce
17 Strzałek Szymon Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza
Siedlecka 202
08-110 Żelków Kolonia
18 Szostak Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 5 im.Władysława Rawicza
gen.Orlicz-Dreszera 3
08-110 Siedlce
19 Szoszyńska Maja Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej
Konarskiego 5/7
08-110 Siedlce
20 Urban Kinga Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Dobrogosta Krasińskiego
Karola Szamoty 35
07-100 Węgrów
Delegatura KO w Warszawie
1 Adamczyk Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 355
Ceramiczna 11
03-126 Warszawa
2 Adamczyk Olga Szkoła Podstawowa nr 1 im. J. Kusocińskiego
Szkolna 2
05-850 Ożarów Mazowiecki
3 Adamiak Hubert Bogdan Szkoła Podstawowa nr 6
Mireckiego 56
96-300 Żyrardów
4 Adamowska Zofia Magdalena Szkoła Podstawowa nr 340 im. prof. Bogusława Molskiego
Eugeniusza Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
5 Adolska Anna Szkoła Podstawowa nr 2
Graniczna 26
05-410 Józefów
6 Affek Aleksandra Szkoła Podstawowa nr5 im.Janusza Kusocińskiego
ul.Chemików 1A
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
7 Alot Bruno Andrzej Szkoła Podstawowa Nr 257
Podróżnicza 11
03-111 Warszawa
8 Ancuta Jan Jarosław Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Publicznych
Kwiatowa 28
05-500 Mysiadło
9 Arak Gabriela Szkoła Podstawowa nr 88 im. Gabriela Narutowicza
Radarowa 4B
02-137 Warszawa
10 Astrachancew Konrad Andrzej Szkoła Podstawowa \"Żagle\" Stowarzyszenia STERNIK
Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa
11 Bala Grzegorz Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
Kościelna 1
05-240 Tłuszcz
12 Baranowski Tymoteusz Piotr Szkoła Podstawowa nr 298
Krakusa 2
03-390 Warszawa
13 Bargieł Emil Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 49
Jana Sebastiana Bacha 2
02-743 Warszawa
14 Bargieł Izabela Szkoła Podstawowa z Oddzialami Integracyjnymi nr 14 im. Bohaterów Warszawy
Sosnkowskiego 10
02-495 Warszawa
15 Baum Jonasz Mateusz Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO im. Jana Nowaka Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
16 Bednarczuk Jaśmina Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej
Ogrodowa 42/44
00-876 Warszawa
17 Bednarczyk Blanka Szkoła Podstawowa nr 365 im. Wojciecha Zawadzkiego.
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
18 Berendt Blanka Polsko-Angielska Szkoła Podstawowa Mentis
Słodka 2
03-290 Warszawa
19 Bereza Jakub Szkoła Podstawowa nr 187 im. Adama Mickiewicza
L. Staffa 21
01-884 Warszawa
20 Białkowska Matylda Społeczna Szkoła Podstawowa Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1A
05-822 Milanówek
21 Białous Urszula Szkoła Podstawowa Nr 50
Jagiellońska 7
03-721 Warszawa
22 Białynicka-Birula Joanna Maria Szkoła Podstawowa nr 2 Przymierza Rodzin
Racławicka 14
02-601 Warszawa
23 Bielak Kamil Michał Szkoła Podstawowa nr 340 im. prof. Bogusława Molskiego
Eugeniusza Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
24 Bieleń Stanisław Prywatna Szkoła Podstawowa nr 108 im. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy
Krynoliny 9/11
03-699 Warszawa
25 Biskup Barbara Polsko-Angielska Szkoła Podstawowa Mentis
Słodka 2
03-290 Warszawa
26 Biziel Katarzyna Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej
Ogrodowa 42/44
00-876 Warszawa
27 Blachowska Milena Szkoła Podstawowa nr 215 im. Piotra Wysockiego
Kwatery Głównej 13
04-294 Warszawa
28 Błażejowski Mateusz Józef Katolicka Szkoła Podstawowa Księży Michalitów im. ks. Bronisława Markiewicz
Piłsudskiego 248/252
05-270 Marki
29 Boguszewski Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 132 im. Sandora Petofiego
Grabowska 1
01-236 Warszawa
30 Boguta Helena Maria Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II
M. Grzegorzewskiej 10
02-778 Warszawa
31 Borowska Katarzyna Szkoła Podstawowa nr 9 STO
Wiolinowa 6
02-785 Warszawa
32 Botero Leonik Sebastian Szkoła Podstawowa nr 336 im. Janka Bytnara\"Rudego\"
Małcużyńskiego 4
02-793 Warszawa
33 Bójski Mikołaj Marcin Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II
M. Grzegorzewskiej 10
02-778 Warszawa
34 Broda Piotr Szkoła Podstawowa w Chylicach
Dworska 2
05-510 Konstancin - Jeziorna
35 Brym Miłosz Szkoła Podstawowanr 217 z Oddziałami Integracyjnymi
Paderewskiego 45
04-450 Warszawa
36 Brzeszkiewicz Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej
Keniga 20
02-495 Warszawa
37 Buchalski Antoni Piotr Szkoła Podstawowa nr 365 im. Wojciecha Zawadzkiego.
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
38 Buchało Wojciech Michał Szkoła Podstawowa
Polna 40
05-082 Stare Babice
39 Budnik Krzysztof Tadeusz Szkoła Podstawowa nr 52
Samarytanka 11a
03-592 Warszawa
40 Bulge Maciej Marcel Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II
M. Grzegorzewskiej 10
02-778 Warszawa
41 Buliński Patryk Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 1
Wspólna 35
05-075 Warszawa
42 Butrym Tymoteusz Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 280 im. Tytusa Chałubińskiego
Gorlicka 3
02-130 Warszawa
43 Butryn Ireneusz Jan Szkoła Podstawowa nr 138 z Oddziałami Integracyjnymi im. Józefa Horsta
Pożaryskiego 2
04-703 Warszawa
44 Bzowska Maja Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II
M. Grzegorzewskiej 10
02-778 Warszawa
45 Cegiełka Magdalena Szkoła Podstawowa nr 310 im. Michała Byliny
Hawajska 7
02-776 Warszawa
46 Chacińska Oliwia Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
47 Chałupnik Jan Kazimierz Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Małego Powstańca
Lewartowskiego 2
00-190 Warszawa
48 Chlewicka Kalina Maria \"Strumienie\" Szkoła Podstawowa Sternik
3 maja129
05-420 Józefów
49 Chromińska Helena Weronika Szkoła Podstawowa nr 115
Okrężna 80
02-933 Warszawa
50 Ciborowski Dominik Szkoła Podstawowa nr 319 im. Marii Kann
ZWM 10
02-786 Warszawa
51 Cichocka Dominika Małgorzata Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342
Strumykowa 21A
03-138 Warszawa
52 Ciesielska Alicja Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 49
Jana Sebastiana Bacha 2
02-743 Warszawa
53 Cieślak Oliwia Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka
Nowy Świat 21a
00-029 Warszawa
54 Cieślik Maciej Wiktor Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej
Keniga 20
02-495 Warszawa
55 Cieślik Anna Szkoła Podstawowa Sióstr Felicjanek nr 28
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
56 Ciosek Julian Dominik Szkoła Podstawowa z Oddzialami Integracyjnymi nr 14 im. Bohaterów Warszawy
Sosnkowskiego 10
02-495 Warszawa
57 Ciwoniuk Łukasz Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania
Mandarynki 1
02-796 Warszawa
58 Cudny Mikołaj Adam Szkoła Podstawowa Sióstr Felicjanek nr 28
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
59 Cuper Maciej Paweł Szkoła Podstawowa nr 3
Janiny Kacperskiej 6B
96-300 Żyrardów
60 Cybul Kacper Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 280 im. Tytusa Chałubińskiego
Gorlicka 3
02-130 Warszawa
61 Cybulski Ignacy Ksawery Szkoła Podstawowa nr 3
Główna 50
05-502 Piaseczno
62 Cymerys Zofia Anna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II
Górczewska 201
01-459 Warszawa
63 Czakaj Zoja Prywatna Szkoła Podstawowa nr 94, Lauder-Morasha
Wawelberga 10
01-188 Warszawa
64 Czernik Emanuel Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II
M. Grzegorzewskiej 10
02-778 Warszawa
65 Czerwiński Bartosz Szkoła Podstawowa nr 127 im. Henryka Sienkiewicza
Kowieńska 12/20
03-438 Warszawa
66 Ćwikła Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 1 im. J. Kusocińskiego
Szkolna 2
05-850 Ożarów Mazowiecki
67 Daniluk Marta Społeczna Szkoła Podstawowa nr 10 im. kard. Stefana Wyszyńskiego STO
Ostrobramska 72
04-175 Warszawa
68 Dąbkowski Kacper Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa
Warszawska 141
05-092 Łomianki
69 Dąbrowska Maria Weronika Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji PRIMUS
Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
70 Dąbrowski Jakub Szkoła Podstawowa nr 5
Małopolska 11
05-300 Mińsk Mazowiecki
71 Dąbrowski Maciej Szkoła Podstawowa Nr 285
Turmoncka 20
03-254 Warszawa
72 Dąbrowski Patryk Szkoła Podstawowa nr 255 im. Cypriana Norwida
Kamionkowska 36/44
03-805 Warszawa
73 Dec Emilia Szkoła Podstawowa nr 88 im. Gabriela Narutowicza
Radarowa 4B
02-137 Warszawa
74 Deperas Maria Anna Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
75 Derba Mateusz Szkoła Podstawowa im. I Batalionu Saperów Kościuszkowskich
Szkolna 1
05-126 Nieporęt
76 Dereń Piotr Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 100 im. płk. Francesco Nullo
Taneczna 54/58
02-829 Warszawa
77 Dębowiak Maja Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej
Ogrodowa 42/44
00-876 Warszawa
78 Dobosz Krzysztof Dominik Szkoła Podstawowa nr 368 im. Polskich Olimpijczyków
Ostródzka175
03-289 Warszawa
79 Domownik Anna Maja Bednarska Szkoła Podstawowa
ul. Kawalerii 5
00-468 Warszawa
80 Dorosiński Jan Szkoła Podstawowa
Południowa 2
05-082 Zielonki Parcela
81 Drąg Stanisław Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania
Mandarynki 1
02-796 Warszawa
82 Drozdowska Wiktoria Szkoła Podstawowa nr 261
Wiertnicza 26
02-952 Warszawa
83 Dziewońska Joanna Maria Szkoła Podstawowa nr 389 im. Stefana Starzyńskiego
Smocza 19
01-051 Warszawa
84 Eberhardt Maria Anna Szkoła Podstawowa przy Społecznym Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\"
Hawajska 14a
02-776 Warszawa
85 Fedorowski Tymoteusz Szkoła Podstawowa nr 340 im. prof. Bogusława Molskiego
Eugeniusza Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
86 Fedyna Alicja Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Grabskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
87 Fenik Jadwiga Szkoła Podstawowa nr 12
Andriollego 76
05-400 Otwock
88 Ferenc Albert Szkoła Podstawowa nr 1 im. J. Kusocińskiego
Szkolna 2
05-850 Ożarów Mazowiecki
89 Fidecki Mateusz Szkoła Podstawowa nr 380 im. Jana Pawła II
Krasiczyńska 4/6
03-379 Warszawa
90 Fiedoruk Kamil Szkoła Podstawowa nr 2
Al. Kasztanów 12
05-501 Piaseczno
91 Fiszer Jakub Szkoła Podstawowa nr 321 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7
Szadkowskiego 3
01-493 Warszawa
92 Florek Szymon Szkoła Podstawowa nr 1 im. W. Reymonta
Karczewska 14/16
05-400 Otwock
93 Fraś Stanisław Szkoła Podstawowa
Lipowa3
05-860 Płochocin
94 Gajda Stefan Szkoła Podstawowa w Chylicach
Dworska 2
05-510 Konstancin - Jeziorna
95 Gajek Julian Szkoła Podstawowa Nr 168 im.Wiktora Gomulickiego
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
96 Galas Dawid Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu \"Zośka\"
Wrzosowa 42
05-430 Celestynów
97 Galiński Filip Władysław Szkoła Podstawowa nr 303
Koncertowa 8
02-787 Warszawa
98 Gardyszewski Jarosław Mateusz Szkoła Podstawowa z Oddzialami Integracyjnymi nr 14 im. Bohaterów Warszawy
Sosnkowskiego 10
02-495 Warszawa
99 Gawroński Maciej Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
100 Gidziński Aleksander Jan Szkoła Podstawowa
Lipowa3
05-860 Płochocin
101 Giermek Mateusz Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 340 im. prof. Bogusława Molskiego
Eugeniusza Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
102 Gilewicz Michalina Maria Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Brzechwy
Włodarzewska 45C, Przy Parku 36
02-384 Warszawa
103 Glen Barbara Natalia Niepubliczna Integracyjna Szkoła Podstawowa
Krótka 11
05-515 Mysiadło
104 Główka Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej
Keniga 20
02-495 Warszawa
105 Głuch Adam Artur Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Stefana Krasińskiego
Partyzantów 124
05-123 Chotomów
106 Gmitrzak Marta Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego
Oficerska 3
05-131 Zegrze
107 Gomoliszek Anna Szkoła Podstawowa nr 353
ul. Cieplarniana 23
05-077 Warszawa
108 Górecka Jagoda Magdalena Szkoła Podstawowa nr 85 im. Benito Juareza
Ludwika Narbutta 14
02-541 Warszawa
109 Górny Łukasz Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 61 im. Juliana Przybosia
Białobrzeska 27
02-340 Warszawa
110 Grabowski Adam Ryszard Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji PRIMUS
Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
111 Grabowski Krzysztof Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek
Jerzego Zaruby 2
02-796 Warszawa
112 Grabski Antoni Szkoła Podstawowa nr 277
Suwalska 29
03-252 Warszawa
113 Grzelak Piotr Zenon Szkoła Podstawowa nr 204
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
114 Grześkowiak Jakub Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 61 im. Juliana Przybosia
Białobrzeska 27
02-340 Warszawa
115 Grześkowiak Jan Multischool Międzynarodowa Szkoła Podstawowa
Niedźwiedzia 46
02-666 Warszawa
116 Guz Anna Paulina Niepubliczna Integracyjna Szkoła Podstawowa
Krótka 11
05-515 Mysiadło
117 Gwiazda Jan Szkoła Podstawowa nr 1
Brandta 22
05-820 Piastów
118 Ha Thuy Tien Tina Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej
Ogrodowa 42/44
00-876 Warszawa
119 Hołdakowska Joanna Prywatne Szkoły im.Cecylii Plater-Zyberkówny - Szkoła Podstawowa
Piękna 24/26
00-549 Warszawa
120 Hulbój Magdalena Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 341 im. Twórców Literarury Dzięcięcej
Oławska 3
01-494 Warszawa
121 Husak Patryk Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej
Ogrodowa 42/44
00-876 Warszawa
122 Hyska Jeremi Michał Szkoła Podstawowa nr 69
Wiktorska 73
02-582 Warszawa
123 Ignaciuk Maciej Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 74
Smoleńskiego 31
01-698 Warszawa
124 Imiołek Olaf Szkoła Podstawowa nr 66 im. ks. Juliana Chrościckiego
Przepiórki 16/18
02-407 Warszawa
125 Iwanowski Paweł Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej
Keniga 20
02-495 Warszawa
126 Iwanowski Filip Andrzej Szkoła Podstawowa
Szkolna 62
05-119 Józefów
127 Izdebski Jakub Szkoła Podstawowa nr 5 im. Leonida Teligi
Lecha Zondka 6
05-825 Grodzisk Mazowiecki
128 Jabłoński Tomasz Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 61 PRO FUTURO z oddziałami dwujęzycznymi
Kaliskiego 29A
01-476 Warszawa
129 Jackl Ignacy Społeczna Szkoła Podstawowa nr 16 STO
Aleja Solidarności 113 c
00-140 Warszawa
130 Jamiołkowski Antoni Konstanty Społeczna Szkoła Podstawowa nr 30 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
131 Janowski Jakub Szymon Publiczna SP STO
Al. Sztandarów 2
Warszawa
132 Janusiak Kamil Bartłomiej Szkoła Podstawowa nr 85 im. Benito Juareza
Ludwika Narbutta 14
02-541 Warszawa
133 Jaroszek Bartłomiej Szkoła Podstawowa nr 2
Powstańców 3
05-220 Zielonka
134 Jastrzębska Cecylia Szkoła Podstawowanr 217 z Oddziałami Integracyjnymi
Paderewskiego 45
04-450 Warszawa
135 Jastrzębska Maria Szkoła Podstawowa nr 263 im. Powstańców Wielkopolskich
Szegedyńska 11
01-957 Warszawa
136 Jastrzębski Paweł Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy
Jana Pawła II 20
05-807 Podkowa Leśna
137 Jaszczyński Tomasz Szkoła Podstawowa nr 124 im. Stanisława Jachowicza
Bartoszycka 45/47
04-923 Warszawa
138 Jezierski- Tratkiewicz Dominik Szkoła Podstawowa
Romualda Traugutta 10
05-504 Złotokłos
139 Jeznacka Iga Marta Szkoła Podstawowa przy Społecznym Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\"
Hawajska 14a
02-776 Warszawa
140 Jeż Benedykt Zespół Szkół Nr123 Szkoła Podstawowa nr 169 im. Orła Białego
Uprawna 9/17
02-967 Warszawa
141 Juchiewicz Zofia Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej
Ogrodowa 42/44
00-876 Warszawa
142 Kaczmarek Grzegorz Szkoła Podstawowa nr 1 im. J. Kusocińskiego
Szkolna 2
05-850 Ożarów Mazowiecki
143 Kaczorek Katarzyna Szkoła Podstawowa nr 7
Królowej Jadwigi 7
05-120 Legionowo
144 Kaczyński Michał Szkoła Podstawowa nr 173 im. Górników Polskich
Trakt Brzeski 18
05-077 Warszawa-Wesoła
145 Kallus Filip Adrian Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Grabskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
146 Karczmarczyk Aniela Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Korczaka
Narutowicza 10
05-071 Sulejówek
147 Karczmarczyk Julia Szkoła Podstawowa nr 316 im. Astrid Lindgren
Szobera 1/3
01-318 Warszawa
148 Karczyński Leon Maciej Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej
Keniga 20
02-495 Warszawa
149 Karpiejczyk Stanisław Marcin Szkoła Podstawowa nr 109 im. Batalionów Chłopskich
Przygodna 2
03-991 Warszawa
150 Kasprzak Mateusz Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
151 Kaźmierczak Adam Bartłomiej Szkoła Podstawowa im. Powstańców 1863 Roku
Stołeczna 182
05-083 Zaborów
152 Kąkol Kacper Szkoła Podstawowa nr 355
Ceramiczna 11
03-126 Warszawa
153 Kędzierski Konrad, Ronald Szkoła Podstawowa nr 24 STO
Powstańców Śląskich 67a
01-355 Warszawa
154 Kiełbowicz Michał Antoni Szkoła Podstawowa nr 1
Zakopiańska 4
05-120 Legionowo
155 Kiersztyn Jakub Szkoła Podstawowa nr 46 im. Stefana Starzyńskiego
Wałbrzyska 5
02-739 Warszawa
156 Klisowska Zofia Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Książenicach
Marylskiego 3
05-825 Grodzisk Mazowiecki
157 Kłudkiewicz Maciej Szkoła Podstawowa
Polna 40
05-082 Stare Babice
158 Kmin Mikołaj Stanisław Szkoła Podstawowa nr 389 im. Stefana Starzyńskiego
Smocza 19
01-051 Warszawa
159 Knutson Sophia Marzena Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
160 Kocjan Kamil Hubert Szkoła Podstawowa Nr 50
Jagiellońska 7
03-721 Warszawa
161 Kolenda Igor Radosław Szkoła Podstawowa nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego
Tkaczy 27
01-346 Warszawa
162 Kołodziejek Patryk Szkoła Podstawowa
Polna 40
05-082 Stare Babice
163 Kondraciuk Natalia Szkoła Podstawowa nr 7
Królowej Jadwigi 7
05-120 Legionowo
164 Kondratowicz Maciej Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej
Ogrodowa 42/44
00-876 Warszawa
165 Konieczna Dagmara Szkoła Podstawowa nr 340 im. prof. Bogusława Molskiego
Eugeniusza Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
166 Konon Helena Maria No Bell Szkoła Podstawowa z Oddziałami Gimnazjalnymi
Mirkowska 39
05-520 Konstancin-Jeziorna
167 Kononiuk Maria Anna Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 100 Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Wolumen 3
01-912 Warszawa
168 Kopański Adam Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 301 im. Gen. Zygmunta Berlinga
Brygadzistów 18
01-384 Warszawa
169 Kopeć Mateusz Multischool Międzynarodowa Szkoła Podstawowa
Niedźwiedzia 46
02-666 Warszawa
170 Kopyt Filip Adam Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej
Keniga 20
02-495 Warszawa
171 Korycki Antoni Jerzy Społeczna Szkoła Podstawowa nr 30 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
172 Korytkowska Julia Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 92
Patriotów 347
04-760 Warszawa
173 Kosiarski Piotr Andrzej Szkoła Podstawowa nr 340 im. prof. Bogusława Molskiego
Eugeniusza Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
174 Kosiński Witold Franciszek Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gustawa Morcinka
Wilcza 53
00-679 Warszawa
175 Kot Jan Kacper Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego
11 Listopada 4
05-091 Ząbki
176 Kotala Wiktor Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Publicznych
Kwiatowa 28
05-500 Mysiadło
177 Kotowska Natalia Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Małego Powstańca
Lewartowskiego 2
00-190 Warszawa
178 Kowalczuk Wiktoria Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
Kościelna 1
05-240 Tłuszcz
179 Kowalska Marianna Szkoła Podstawowa nr 133 im. Stefana Czarnieckiego
Antoniego Fontany 3
01-835 Warszawa
180 Kowalska Natalia Wiktoria Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jadwigi Korczakowskiej
Słowackiego 66
05-402 Otwock 4
181 Kozera Mateusz Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika
Kopernika 9
05-300 Mińsk Mazowiecki
182 Kozieradzki Franciszek Katolicka Szkoła Podstawowa Nr 109 Fundacji Na Rzecz Rodziny
Wóycickiego 1/3 bud 18
01-938 Warszawa
183 Kozłowski Joachim Rafał Publiczna SP STO
Al. Sztandarów 2
Warszawa
184 Kozłowski Marceli Szkoła Podstawowa
Poznańska 183
05-850 Ożarów
185 Kozłowski Dawid Andrzej Szkoła Podstawowa nr 5
Małopolska 11
05-300 Mińsk Mazowiecki
186 Krajewski Konrad Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 341 im. Twórców Literarury Dzięcięcej
Oławska 3
01-494 Warszawa
187 Kraska Oliwier Marcin Szkoła Podstawowa nr 9 STO
Wiolinowa 6
02-785 Warszawa
188 Krawczyk Zuzanna Elżbieta Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 61 PRO FUTURO z oddziałami dwujęzycznymi
Kaliskiego 29A
01-476 Warszawa
189 Kreczmański Franciszek Sergiusz Szkoła Podstawowa Sióstr Felicjanek nr 28
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
190 Kruk Alicja Szkoła Podstawowa nr 8
Żeromskiego 235
05-400 Otwock
191 Krupniewski Hubert Społeczna Szkoła Podstwowa nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Wóycickiego 1/3 bud.13
01-938 Warszawa
192 Kryczka Barbara Krystyna Szkoła Podstawowa nr 389 im. Stefana Starzyńskiego
Smocza 19
01-051 Warszawa
193 Kryska Michał Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 49
Jana Sebastiana Bacha 2
02-743 Warszawa
194 Krzyżanowski Bartosz Szkoła Podstawowa w Nowej Iwicznej
Krasickiego 56
05-500 Nowa Iwiczna
195 Kubalski Piotr Społeczna Szkoła Podstawowa nr 35 im. Noblistów Polskich Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Targowa 22
05-122 Legionowo
196 Kubicki Michał Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa
Kościuszki 27
05-300 Mińsk Mazowiecki
197 Kucharska Maja Zespół Szkół Nr123 Szkoła Podstawowa nr 169 im. Orła Białego
Uprawna 9/17
02-967 Warszawa
198 Kucharski Dominik Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 341 im. Twórców Literarury Dzięcięcej
Oławska 3
01-494 Warszawa
199 Kukian Weronika Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 92
Patriotów 347
04-760 Warszawa
200 Kukiełka Pola Maria Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 100 Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Wolumen 3
01-912 Warszawa
201 Kukier Karolina Dominika Szkoła Podstawowa nr 205 im. Żołnierzy Powstania Warszawskiego
Spartańska 4
02-637 Warszawa
202 Kuras Maciej Łukasz Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Brzechwy
Włodarzewska 45C, Przy Parku 36
02-384 Warszawa
203 Kuruliszwili Bardi Szkoła Podstawowa nr 175 im. Heleny Marusarzówny
Trzech Budrysów 32
02-381 Warszawa Ochota
204 Kurzawińska Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 225 im.J.Gardeckiego
Jana Brożka 15
01-451 Warszawa
205 Kutowska Zuzanna Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 92
Patriotów 347
04-760 Warszawa
206 Kuzło Julia Szkoła Podstawowa nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego
Tkaczy 27
01-346 Warszawa
207 Kwiatkowski Miłosz Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej
Ogrodowa 42/44
00-876 Warszawa
208 Kwiecień Jakub Szkoła Podstawowa nr 8
Zegrzyńska 3
05-119 Legionowo
209 Kycia Marek Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 1
Wspólna 35
05-075 Warszawa
210 Labiński Jerzy Wojciech Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II
M. Grzegorzewskiej 10
02-778 Warszawa
211 Lada Stanisław Paweł Prywatna Szkoła Podstawowa im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich
Żeromskiego 18
05-070 Sulejówek
212 Lagutkowa Katsiaryna Szkoła Podstawowa nr 310 im. Michała Byliny
Hawajska 7
02-776 Warszawa
213 Lazar Natasza Szkoła Podstawowa
Kameralna 11
05-509 Piaseczno- Józefosław
214 Le Van Son Kamil Szkoła Podstawowa nr 25 im. Komisji Edukacji Narodowej
Grzybowska 35
00-855 Warszawa
215 Lech Bartłomiej Jan Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II
M. Grzegorzewskiej 10
02-778 Warszawa
216 Lech Kalina Szkoła Podstawowa nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego
Tkaczy 27
01-346 Warszawa
217 Lejk Maria Anna Szkoła Podstawowa nr 175 im. Heleny Marusarzówny
Trzech Budrysów 32
02-381 Warszawa Ochota
218 Lejkowski Mikołaj Społeczna Szkoła Podstwowa nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Wóycickiego 1/3 bud.13
01-938 Warszawa
219 Leleń Stanisław Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu \"Zośka\"
Wrzosowa 42
05-430 Celestynów
220 Lenart Alina Szkoła Podstawowa nr 1
Bartniaka 13a
05-825 Grodzisk Mazowiecki
221 Lenartowicz Magdalena Szkoła Podstawowa nr 3
Pomnikowa 21
05-260 Marki
222 Lenartowicz Aleksander Jan Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Głowackiego 47
05-071 Sulejówek
223 Lerek Dominik Szkoła Podstawowa nr 316 im. Astrid Lindgren
Szobera 1/3
01-318 Warszawa
224 Leszczyński Jakub Szkoła Podstawowa nr 1
11 Listopada 2
05-250 Radzymin
225 Leszczyński Nikodem Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 46 im. Stefana Starzyńskiego
Wałbrzyska 5
02-739 Warszawa
226 Lisovytskiy Denis Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jarosława Iwaszkiewicza w Zespole Szkół Ogólnokształcących
Żwirowa 16
05-840 Brwinów
227 Lubczyński Maciej Piotr Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II
M. Grzegorzewskiej 10
02-778 Warszawa
228 Lubowiecka Patrycja Barbara Szkoła Podstawowa Nr 218 im. Michała Kajki
Kajki 80/82
04-621 Warszawa 89
229 Ludziak Marianna Zofia Prywatna Szkoła Podstawowa nr 41
Świętojerska 24
00-202 Warszawa
230 Lula Joanna Ewa Szkoła Podstawowa nr 382
Konińska 2
02-495 Warszawa
231 Łaciak Antoni Marcin Szkoła Podstawowa nr 322 im. Jana Brzechwy
Dembowskiego 9
02-784 Warszawa
232 Łojek Bartosz Jakub Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II
M. Grzegorzewskiej 10
02-778 Warszawa
233 Łukasik Kacper Szkoła Podstawowa Nr 2
Otwocka 13
05-480 Karczew
234 Łukiewicz Kinga Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami integracyjnymi im. Janusza Korczaka
Narutowicza 21
05-870 Błonie
235 Łyszkowski Bartosz Szkoła Podstawowa w Borzęcinie Dużym
Warszawska 697
05-083 Zaborów
236 Maciak Mateusz Piotr Szkoła Podstawowa nr 69
Wiktorska 73
02-582 Warszawa
237 Maciejewski Mieszko Michał Katolicka Szkoła Podstawowa im. Księdza Piotra Skargi
Bema 73/75
01-244 Warszawa
238 Madej Jakub Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II
Górczewska 201
01-459 Warszawa
239 Mai Hai An Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej
Ogrodowa 42/44
00-876 Warszawa
240 Majchrzak Borys Aleksander Szkoła Podstawowa nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego
Tkaczy 27
01-346 Warszawa
241 Malczewski Szymon Katolicka Szkoła Podstawowa im. Księdza Piotra Skargi
Bema 73/75
01-244 Warszawa
242 Malinowska Amalia Szkoła Podstawowa nr 190 im. Orła Białego
Zwierzyniecka 10
00-719 Warszawa
243 Mamcarz Nina Bogumiła Szkoła Podstawowa Nr 168 im.Wiktora Gomulickiego
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
244 Marczewska Zuzanna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Księdza Piotra Skargi
Bema 73/75
01-244 Warszawa
245 Markiewicz Ewa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji PRIMUS
Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
246 Marusik Iga Anna Szkoła Podstawowa nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego
Tkaczy 27
01-346 Warszawa
247 Marzec Maja Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5
Paryska 25
03-945 Poczta Warszawa
248 Matejuk Jakub Szkoła Podstawowa nr 277
Suwalska 29
03-252 Warszawa
249 Matuszak Łucja Weronika Szkoła Podstawowa nr 157 im. Adama Mickiewicza
Kazimierzowska 16
02-589 Warszawa
250 Matuszewski Jędrzej Jakub Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342
Strumykowa 21A
03-138 Warszawa
251 Matyjek Bartosz Robert Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 92
Patriotów 347
04-760 Warszawa
252 Matyka Marcin Antoni Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gustawa Morcinka
Wilcza 53
00-679 Warszawa
253 Mazur Anna Szkoła Podstawowa nr 33 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju
Cieszyńska 8
02-716 Warszawa
254 Mazur Igor Szkoła Podstawowa nr 340 im. prof. Bogusława Molskiego
Eugeniusza Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
255 Mączka Bartosz Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
256 Mężykowska Maria Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
257 Michalska Magdalena Szkoła Podstawowa nr 300
Gubinowska 28/30
02-956 Warszawa
258 Michałek Mikołaj Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II
M. Grzegorzewskiej 10
02-778 Warszawa
259 Micuła Grzegorz Piotr Szkoła Podstawowa nr 46 im. Stefana Starzyńskiego
Wałbrzyska 5
02-739 Warszawa
260 Mierzanowska Weronika Społeczna Szkoła Podstwowa nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Wóycickiego 1/3 bud.13
01-938 Warszawa
261 Mikulski Eryk Tomasz Szkoła Podstawowa nr 2
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
262 Miller Jędrzej Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 49
Jana Sebastiana Bacha 2
02-743 Warszawa
263 Misiak Agata Joanna Szkoła Podstawowa nr 52
Samarytanka 11a
03-592 Warszawa
264 Miszczak Jakub Dariusz Szkoła Podstawowa nr 340 im. prof. Bogusława Molskiego
Eugeniusza Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
265 Mlonek Igor Tomasz Szkoła Podstawowa nr 263 im. Powstańców Wielkopolskich
Szegedyńska 11
01-957 Warszawa
266 Młynarczyk Aleksander Piotr Społeczna Szkoła Podstawowa nr 10 im. kard. Stefana Wyszyńskiego STO
Ostrobramska 72
04-175 Warszawa
267 Mokrzycki Maciej Aleksander Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Brzechwy
Włodarzewska 45C, Przy Parku 36
02-384 Warszawa
268 Moskwa Mateusz Szkoła Podstawowa
Szkolna 15
05-816 Michałowice
269 Możański Jan Kacper Szkoła Podstawowa w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych nr 1
Miodowa 22
00-246 Warszawa
270 Mucha Stanisław Szkoła Podstawowa nr 353
ul. Cieplarniana 23
05-077 Warszawa
271 Mucha Szymon Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jadwigi Korczakowskiej
Słowackiego 66
05-402 Otwock 4
272 Myśliwiec Weronika Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II
M. Grzegorzewskiej 10
02-778 Warszawa
273 Napieralski Michał Jan Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana
Mścisławska 1
01-647 Warszawa
274 Nasiadka Oliwia Karolina Szkoła Podstawowa nr 312 w Warszawie
Umińskiego 11
03-984 Warszawa
275 Nasiłowski Jan Karol Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II
M. Grzegorzewskiej 10
02-778 Warszawa
276 Nasternak Antoni Jan Szkoła Podstawowa nr 389 im. Stefana Starzyńskiego
Smocza 19
01-051 Warszawa
277 Nedew Wiktor Szkoła Podstawowa nr 133 im. Stefana Czarnieckiego
Antoniego Fontany 3
01-835 Warszawa
278 Nejman Tomasz Szkoła Podstawowa nr 350 w Zespole Szkół nr 48 im. Armii Krajowej
Irzykowskiego 1A
01-317 Warszawa
279 Nieborek Michał Piotr Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji PRIMUS
Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
280 Niedzielski Tymoteusz Emil Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka
Remiszewska 40
03-550 Warszawa
281 Niewęgłowski Bruno Niepubliczna Szkoła Podstawowa \"Moja Szkoła\"
Równa 26
- Warszawa
282 Noremberg Julia Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Jana Pawła II
Orłów Piastowskich 47
02-496 Warszawa
283 Nowacki Wojciech Artur Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Brzechwy
Włodarzewska 45C, Przy Parku 36
02-384 Warszawa
284 Nowak Łukasz Szkoła Podstawowa nr 3 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
285 Nowak Szymon Wojciech Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342
Strumykowa 21A
03-138 Warszawa
286 Nowak Tymoteusz Marek Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II
Górczewska 201
01-459 Warszawa
287 Nowak Maciej Szkoła Podstawowa nr 2
Al. Kasztanów 12
05-501 Piaseczno
288 Nowakowska Agata Katolicka Szkoła Podstawowa im. Księdza Piotra Skargi
Bema 73/75
01-244 Warszawa
289 Nowakowski Daniel Szkoła Podstawowa nr 1 im. J. Kusocińskiego
Szkolna 2
05-850 Ożarów Mazowiecki
290 Nowicka Natalia Anna Szkoła Podstawowa nr1im. Jana Pawła II
Kazimierza Wielkiego 1
05-200 Wołomin
291 Noworyta Katarzyna, Daria Szkoła Podstawowa nr 115
Okrężna 80
02-933 Warszawa
292 Obłoza Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Korczaka
Narutowicza 10
05-071 Sulejówek
293 Ogrodnik Tadeusz Michał Szkoła Podstawowa im. św.Tomasza z Akwinu
Piotra Skargi 13
05-420 Józefów
294 Okrasa Dominika Szkoła Podstawowa nr 321 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7
Szadkowskiego 3
01-493 Warszawa
295 Olsztyński Jan Andrzej Katolicka Szkoła Podstawowa Fundacji Na Rzecz Rodziny
Przy Bażantarni 3
02-793 Warszawa
296 Orlińska Luiza Weronika Szkoła Podstawowa nr 323 im. Polskich Olimpijczyków
Hirszfelda 11
02-776 Warszawa
297 Orzechowicz Kinga Szkoła Podstawowa nr 1 im. W. Reymonta
Karczewska 14/16
05-400 Otwock
298 Ossowska Gabriela Szkoła Podstawowa im. S. Cygańskiej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym
Warszawska 88
96-313 Jaktorów
299 Ostas Dominik Katolicka Szkoła Podstawowa im. Księdza Piotra Skargi
Bema 73/75
01-244 Warszawa
300 Ostas Jakub Katolicka Szkoła Podstawowa im. Księdza Piotra Skargi
Bema 73/75
01-244 Warszawa
301 Ostojski Dawid Piotr Szkoła Podstawowa nr 3
Janiny Kacperskiej 6B
96-300 Żyrardów
302 Ostrowski Tomasz Jan Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342
Strumykowa 21A
03-138 Warszawa
303 Ostrowski Jan Szkoła Podstawowa nr 2
Al. Kasztanów 12
05-501 Piaseczno
304 Osuch Michał Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II
Górczewska 201
01-459 Warszawa
305 Owsiak Jan Szkoła Podstawowa nr 77 im. Wandy Zieleńczyk
Samogłoska 9
01-980 Warszawa
306 Ozga Gabriel Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chynowie Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego z oddziałami gimnazjalnymi
Główna 52
05-650 Chynów
307 Paczkowska Agata Szkoła Podstawowa nr 3
Kościelna 2
05-091 Ząbki
308 Pakuła Wojciech Bronisław Szkoła Podstawowa im. I Batalionu Saperów Kościuszkowskich
Szkolna 1
05-126 Nieporęt
309 Paluch Michał Bolesław Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
310 Paluch Kelwin Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka
Nowy Świat 21a
00-029 Warszawa
311 Papliński Mateusz Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania
Mandarynki 1
02-796 Warszawa
312 Paszkiewicz Olaf Aleksander Szkoła Podstawowa nr 358 im. hetmana Jana Zamoyskiego
Św. Urszuli Ledóchowskiej 10
02-972 Warszawa
313 Paśnikowski Mikołaj Jakub Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342
Strumykowa 21A
03-138 Warszawa
314 Pawlak Stanisław Szkoła Podstawowa nr 340 im. prof. Bogusława Molskiego
Eugeniusza Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
315 Pawlukiewicz Paweł Piotr Niepubliczna Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II
Piłsudskiego 47
05-120 Legionowo
316 Pękala Jakub Szkoła Podstawowa nr 150 im. Walerego Wróblewskiego
Thommeego 1
01-491 Warszawa
317 Piecek Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego
al.Stanów Zjednoczonych 27
03-947 Warszawa
318 Piechowicz Oskar Szkoła Podstawowa Nr 218 im. Michała Kajki
Kajki 80/82
04-621 Warszawa 89
319 Piela Zofia Anna Szkoła Podstawowa
Akacjowa 12
05-080 Koczargi Stare
320 Pielasa Julia Weronika Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego
Barcelońska 8
02-762 Warszawa
321 Pieńkos Karolina Szkoła Podstawowa nr 293 im. Jana Kochanowskiego
Kochanowskiego 8
01-864 Warszawa
322 Pietrusiak Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 81 im. Lucjana Rudnickiego
Puszczyka 6
02-777 Warszawa
323 Pietrzak Irena Agnieszka Szkoła Podstawowa nr 9 STO
Wiolinowa 6
02-785 Warszawa
324 Piętka Łukasz Mikołaj Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji PRIMUS
Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
325 Pińkowski Cezary Janusz Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
326 Pióro Łukasz Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
Kościelna 1
05-240 Tłuszcz
327 Płonowski Piotr Szkoła Podstawowa Nr 4 z oddziałami integracyjnymi
1-go Maja 19
05-200 Wołomin
328 Poddany Alicja Ewelina Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Brzechwy
Włodarzewska 45C, Przy Parku 36
02-384 Warszawa
329 Podębski Jakub Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Publicznych
Kwiatowa 28
05-500 Mysiadło
330 Pogorzelska do Vale Julia Maria Szkoła Podstawowa nr 157 im. Adama Mickiewicza
Kazimierzowska 16
02-589 Warszawa
331 Pol Patryk Andrzej Szkoła Podstawowa nr 190 im. Orła Białego
Zwierzyniecka 10
00-719 Warszawa
332 Polus Bartosz Jakub Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego
Walerego Sławka 9
02-495 Warszawa
333 Prasol Wiktor Niepubliczna Podstawowa Szkoła Odkrywców
Ogrodowa 14
05-500 Józefosław
334 Prokaryn Szymon Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chynowie Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego z oddziałami gimnazjalnymi
Główna 52
05-650 Chynów
335 Prokopczuk Tymoteusz Jan Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Korczaka
Narutowicza 10
05-071 Sulejówek
336 Prokopowicz Mateusz Szkoła Podstawowa w Lesznowoli
Szkolna 6
05-506 Lesznowola
337 Prończuk Zofia Wiktoria Społeczna Szkoła Podstawowa nr 10 im. kard. Stefana Wyszyńskiego STO
Ostrobramska 72
04-175 Warszawa
338 Prusiński Jakub Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego
al.Stanów Zjednoczonych 27
03-947 Warszawa
339 Przybylik Alicja Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek
Jerzego Zaruby 2
02-796 Warszawa
340 Puławska Iga Maria Szkoła Podstawowa w Ładach
Długa 49
05-090 Raszyn
341 Rabsztyn Małgorzata Szkoła Podstawowa nr 1
Świętojańska 18
05-500 Piaseczno
342 Rak Michał Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 61 im. Juliana Przybosia
Białobrzeska 27
02-340 Warszawa
343 Rakowski Mateusz Katolicka Szkoła Podstawowa Księży Michalitów im. ks. Bronisława Markiewicz
Piłsudskiego 248/252
05-270 Marki
344 Ramsza Kajetan Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii Konopnickiej
Niecała 14
00-098 Warszawa
345 Ratajczyk Cezary Szkoła Podstawowa nr 52
Samarytanka 11a
03-592 Warszawa
346 Reichel Maciej Jakub Społeczna Szkoła Podstawowa Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1A
05-822 Milanówek
347 Rodawski Antoni Szkoła Podstawowa nr 205 im. Żołnierzy Powstania Warszawskiego
Spartańska 4
02-637 Warszawa
348 Rogiewicz Julia Matylda Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 81 Fundacji Rodzice Dzieciom
Nowowiejska 39A
02-010 Warszawa
349 Rogowski Igor Jan Szkoła Podstawowa
Szkolna 15
05-340 Kołbiel
350 Rogoziński Tomasz Filip Szkoła Podstawowa nr 3
Janiny Kacperskiej 6B
96-300 Żyrardów
351 Romac Julia Szkoła Podstawowa nr 319 im. Marii Kann
ZWM 10
02-786 Warszawa
352 Romanowski Maciej Adam Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II
M. Grzegorzewskiej 10
02-778 Warszawa
353 Rosiński Igor Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu \"Zośka\"
Wrzosowa 42
05-430 Celestynów
354 Rozpędek Maciej Tomasz Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
355 Różewska Weronika Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Henryka Sienkiewicza
Roosvelta 2
96-300 Żyrardów
356 Rud Krzysztof Jerzy Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 343 im. Matki Teresy z Kalkuty
Stefana Kopcińskiego 7
02-777 Warszawa
357 Rusin Łucja Urszula Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
358 Ruszkowski Karol Szkoła Podstawowanr 217 z Oddziałami Integracyjnymi
Paderewskiego 45
04-450 Warszawa
359 Rutkowska Anna Szkoła Podstawowa nr5 im.Janusza Kusocińskiego
ul.Chemików 1A
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
360 Rybak Maciej Szkoła Podstawowa nr 289 im. Henryka Sienkiewicza
Broniewskiego 99a
01-876 Warszawa
361 Rybkiewicz Przemysław Szkoła Podstawowa nr 1
Brandta 22
05-820 Piastów
362 Rydzewski Władysław Karol Szkoła Podstawowa nr 5 im. Leonida Teligi
Lecha Zondka 6
05-825 Grodzisk Mazowiecki
363 Rzewuski Adam Ignacy Szkoła Podstawowa nr 163 im. Batalionu \"Zośka\"
Osiecka 28/32
04-173 Warszawa
364 Sadowski Marceli Andrzej Szkoła Podstawowa nr 236 z Oddziałami Integracyjnymi im.Ireny Sendlerowej
Elekcyjna 21/23
01-128 Warszawa
365 Safanow Martyna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej
Aleja Jana Pawła II 14
05-250 Radzymin
366 Sarama Michał Szkoła Podstawowa im. Cypriana Godebskiego
Szkolna 2
05-090 Raszyn
367 Sawczyn Gabriela Anna Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji PRIMUS
Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
368 Sawicka Weronika Alicja Szkoła Podstawowa nr 29 im. Giuseppe Garibaldiego
Fabryczna 19
00-446 Warszawa
369 Sawicki Mateusz Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej
Ogrodowa 42/44
00-876 Warszawa
370 Seńko Wojciech Jan Szkoła Podstawowa nr 340 im. prof. Bogusława Molskiego
Eugeniusza Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
371 Serocki Marek Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 68
OR-OTA 5
01-507 Warszawa
372 Siciarek Mateusz Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana
Mścisławska 1
01-647 Warszawa
373 Sidor Ignacy Szkoła Podstawowa AZYMUT
Staszica 1
05-800 Pruszków
374 Sidorowicz Patryk Szkoła Podstawowa nr 382
Konińska 2
02-495 Warszawa
375 Siemek Mateusz Salezjańska Szkoła Podstawowa
Adama Mickiewicza 35
05-120 Legionowo
376 Sienicki Radosław Szkoła Podstawowa Nr 50
Jagiellońska 7
03-721 Warszawa
377 Siennicki Jan Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek
Jerzego Zaruby 2
02-796 Warszawa
378 Sijka Kamil Szkoła Podstawowa nr 298
Krakusa 2
03-390 Warszawa
379 Sikora Piotr Michał Szkoła Podstawowa
Główna 96
05-806 Nowa Wieś
380 Sionek Ewa Szkoła Podstawowa nr 380 im. Jana Pawła II
Krasiczyńska 4/6
03-379 Warszawa
381 Skład Stanisław Apolinary Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Publicznych
Kwiatowa 28
05-500 Mysiadło
382 Skok Tomasz Publiczna SP STO
Al. Sztandarów 2
Warszawa
383 Skorupa Maciej Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii Konopnickiej
Niecała 14
00-098 Warszawa
384 Sławińska Magdalena Renata Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Książenicach
Marylskiego 3
05-825 Grodzisk Mazowiecki
385 Słoniewski Jakub Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego
al.Stanów Zjednoczonych 27
03-947 Warszawa
386 Słupski Stanisław Jakub Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
387 Smolarek Kacper Szkoła Podstawowa
Kameralna 11
05-509 Piaseczno- Józefosław
388 Smółko Anna Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II
M. Grzegorzewskiej 10
02-778 Warszawa
389 Soboński Robert Szkoła Podstawowa
Piaseckiego 2
05-805 Otrębusy
390 Sobula Paulina Teresa \"Strumienie\" Szkoła Podstawowa Sternik
3 maja129
05-420 Józefów
391 Sołdek Marcin Szkoła Podstawowa
Główna 96
05-806 Nowa Wieś
392 Soroka Allan Szkoła Podstawowa nr 1
Bartniaka 13a
05-825 Grodzisk Mazowiecki
393 Sosnowska Magdalena Szkoła Podstawowa nr 225 im.J.Gardeckiego
Jana Brożka 15
01-451 Warszawa
394 Spólny Piotr Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 301 im. Gen. Zygmunta Berlinga
Brygadzistów 18
01-384 Warszawa
395 Spurtacz Daniela Danuta Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II
M. Grzegorzewskiej 10
02-778 Warszawa
396 Sputo Jerzy Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego
Braci Załuskich 1
01-773 Warszawa
397 Stachelek Adam Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 301 im. Gen. Zygmunta Berlinga
Brygadzistów 18
01-384 Warszawa
398 Stachyra Maria Szkoła Podstawowa nr 353
ul. Cieplarniana 23
05-077 Warszawa
399 Stanek Liliana Natalia Szkoła Podstawowa przy Społecznym Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\"
Hawajska 14a
02-776 Warszawa
400 Starczewski Aleksander Paweł Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Stefana Krasińskiego
Partyzantów 124
05-123 Chotomów
401 Staszewska Barbara Anna Szkoła Podstawowa nr 204
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
402 Staszkiewicz Igor Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej
Ogrodowa 42/44
00-876 Warszawa
403 Stąsiek Szymon Szkoła Podstawowa
Polna 40
05-082 Stare Babice
404 Stefańska Karolina Szkoła Podstawowa nr 380 im. Jana Pawła II
Krasiczyńska 4/6
03-379 Warszawa
405 Stępniewski Ignacy Bartłomiej Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. o. Onufrego Kopczyńskiego
Gwintowa 3
00-704 Warszawa
406 Stolarczyk Piotr Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka
Remiszewska 40
03-550 Warszawa
407 Stopczyński Bartosz Szkoła Podstawowa nr 77 im. Wandy Zieleńczyk
Samogłoska 9
01-980 Warszawa
408 Stosio Natalia Szkoła Podstawowa nr 1
Brandta 22
05-820 Piastów
409 Stradowski Maciej Paweł Szkoła Podstawowa nr 340 im. prof. Bogusława Molskiego
Eugeniusza Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
410 Strzelczyk Zofia Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 100 Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Wolumen 3
01-912 Warszawa
411 Suchecki Hubert Patryk Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana
Mścisławska 1
01-647 Warszawa
412 Sudoł Jakub Katolicka Szkoła Podstawowa im. Księdza Piotra Skargi
Bema 73/75
01-244 Warszawa
413 Sulej Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana
Mścisławska 1
01-647 Warszawa
414 Supryk Jakub Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Narutowicza 4
05-870 Błonie
415 Surgał Andrzej Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Publicznych
Kwiatowa 28
05-500 Mysiadło
416 Sychowicz Filip Społeczna Szkoła Podstwowa nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Wóycickiego 1/3 bud.13
01-938 Warszawa
417 Szczeczko Maciej Szkoła Podstawowa Nr 203
Ks.I.J. Skorupki 8
00-546 Warszawa
418 Szczepański Krzysztof Marek Szkoła Podstawowa nr 277
Suwalska 29
03-252 Warszawa
419 Szczerbińska Hanna Sara Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO im. Jana Nowaka Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
420 Szczęsny Kacper Szkoła Podstawowa nr 363 im. profesora Witolda Doroszewskiego
Rozłogi 10
01-310 Warszawa
421 Szczurek Adela Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej
Ogrodowa 42/44
00-876 Warszawa
422 Szewczak Aleksander Szkoła Podstawowa nr 263 im. Powstańców Wielkopolskich
Szegedyńska 11
01-957 Warszawa
423 Szmytke Karolina Joanna Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana
Mścisławska 1
01-647 Warszawa
424 Sznajder Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego
Walerego Sławka 9
02-495 Warszawa
425 Sztobryn Jakub Szkoła Podstawowa nr 369
S.Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
426 Szumiło Maciej Jan Szkoła Podstawowa w Borzęcinie Dużym
Warszawska 697
05-083 Zaborów
427 Szwed Maja Róża Prywatna Szkoła Podstawowa nr 98 DIDASKO
Terespolska 19
03-813 Warszawa
428 Szwyngel Jan Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 341 im. Twórców Literarury Dzięcięcej
Oławska 3
01-494 Warszawa
429 Szymański Hubert Mikołaj Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II
M. Grzegorzewskiej 10
02-778 Warszawa
430 Ślepowroński Tymoteusz Szkoła Podstawowa nr 88 im. Gabriela Narutowicza
Radarowa 4B
02-137 Warszawa
431 Śliwka Emilia Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana
Mścisławska 1
01-647 Warszawa
432 Świątek Piotr Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół
Wielgolas 36
05-334 Latowicz
433 Świdnicki Mateusz Krzysztof Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji PRIMUS
Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
434 Świerczewski Stefan Szkoła Podstawowa im.płka S.Królickiego
3 Maja 49
05-080 Izabelin
435 Świętochowski Patryk Szkoła Podstawowa nr 5
Małopolska 11
05-300 Mińsk Mazowiecki
436 Talmont-Kamińska Julia Społeczna Szkoła Podstawowa Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1A
05-822 Milanówek
437 Terczyńska Julia Zuzanna Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO im. Jana Nowaka Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
438 Tłaczała Błażej Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek
Jerzego Zaruby 2
02-796 Warszawa
439 Tracz Przemysław Szkoła Podstawowa z Oddzialami Integracyjnymi nr 14 im. Bohaterów Warszawy
Sosnkowskiego 10
02-495 Warszawa
440 Trirczka Jerzy The Canadian Middle School of Warsaw
Olimpijska 11
02-636 Warszawa
441 Trochimiak Kamil Artur Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342
Strumykowa 21A
03-138 Warszawa
442 Trynkus Erwin Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej
Keniga 20
02-495 Warszawa
443 Tuczyński Mateusz Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa
Warszawska 141
05-092 Łomianki
444 Turczynowicz Adam Szkoła Podstawowa w Chylicach
Dworska 2
05-510 Konstancin - Jeziorna
445 Tutro Joanna Julia Szkoła Podstawowa nr 3
Kościelna 2
05-091 Ząbki
446 Twardowski Wojciech Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego
al.Stanów Zjednoczonych 27
03-947 Warszawa
447 Tynel Hanna Społeczna Szkoła Podstawowa nr 14 STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
448 Uhryn Mateusz Piotr Szkoła Podstawowa im.płka S.Królickiego
3 Maja 49
05-080 Izabelin
449 Usiądek Sebastian Tomasz Szkoła Podstawowa nr 2
Westfala 3
05-825 Grodzisk Mazowiecki
450 Wajrak Weronika Szkoła Podstawowa nr 69
Wiktorska 73
02-582 Warszawa
451 Waleryś Jonathan Aleksander Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 81 Fundacji Rodzice Dzieciom
Nowowiejska 39A
02-010 Warszawa
452 Warkocki Jakub Stanisław Szkoła Podstawowa nr 369
S.Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
453 Wasileski Hubert Leszek Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 81 Fundacji Rodzice Dzieciom
Nowowiejska 39A
02-010 Warszawa
454 Waszka Kamil Szkoła Podstawowa nr 1 im. J. Kusocińskiego
Szkolna 2
05-850 Ożarów Mazowiecki
455 Wąsiewicz Jerzy Edmund Publiczna Szkoła Podstawowa
Wiejska 2
05-552 Łazy
456 Wąsiewicz Urszula Anna Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Kostowcu
Matki Florentyny Dymman 5
05-831 Młochów
457 Wenzel Karol Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana
Mścisławska 1
01-647 Warszawa
458 Wickel Karol Społeczna Szkoła Podstawowa nr 12
Armii Krajowej 9
05-075 Wesoła
459 Wieczorek Daria Szkoła Podstawowa nr 97 im. Leona Kruczkowskiego
Spiska 1
02-302 Warszawa
460 Wielgosz Julia Prywatna Szkoła Podstawowa nr 98 DIDASKO
Terespolska 19
03-813 Warszawa
461 Wieteska Wiktor Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego
al.Stanów Zjednoczonych 27
03-947 Warszawa
462 Wietrzykowski Leszek Wojciech Szkoła Podstawowa nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego
Tkaczy 27
01-346 Warszawa
463 Wijata Maciej Szkoła Podstawowa nr 319 im. Marii Kann
ZWM 10
02-786 Warszawa
464 Wiland Weronika Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 61 PRO FUTURO z oddziałami dwujęzycznymi
Kaliskiego 29A
01-476 Warszawa
465 Wilk Norbert Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania
Mandarynki 1
02-796 Warszawa
466 Wiśniewski Antoni Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego
al.Stanów Zjednoczonych 27
03-947 Warszawa
467 Witas Rafał Szymon Szkoła Podstawowa Nr 4 z oddziałami integracyjnymi
1-go Maja 19
05-200 Wołomin
468 Włodarczyk Jakub Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II
Górczewska 201
01-459 Warszawa
469 Wnęk Natalia Szkoła Podstawowa nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego
Tkaczy 27
01-346 Warszawa
470 Wnuk Mikołaj Piotr Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana
Mścisławska 1
01-647 Warszawa
471 Wocial Łukasz Szkoła Podstawowa nr 255 im. Cypriana Norwida
Kamionkowska 36/44
03-805 Warszawa
472 Wolańska Sylwia Niepubliczna Szkoła Podstawowa AURUS w Warszawie
Poleczki 7
02-822 Warszawa
473 Wójcik Maciej Szkoła Podstawowa nr 2
Al. Kasztanów 12
05-501 Piaseczno
474 Wójtowicz Krzysztof Grzegorz Szkoła Podstawowa nr 96 im. Ireny Kosmowskiej
Sarabandy 16/22
02-868 Warszawa
475 Wrona Joanna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Dąbrówki
Dąbrówki 10
05-300 Minsk Mazowiecki
476 Wrzosek Franciszek Katolicka Szkoła Podstawowa im. Księdza Piotra Skargi
Bema 73/75
01-244 Warszawa
477 Wychowański Maciej Multischool Międzynarodowa Szkoła Podstawowa
Niedźwiedzia 46
02-666 Warszawa
478 Wydrzyński-Głowacki Igor Polsko - Niemiecka Szkoła Podstawowa Spotkań i Dialogu
św. Urszuli Ledóchowskiej 3
02-972 Warszawa
479 Zadara Tymon Marek Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Publicznych
Kwiatowa 28
05-500 Mysiadło
480 Zając Jan Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej
Ogrodowa 42/44
00-876 Warszawa
481 Zakolski Adam Szkoła Podstawowa nr 1
Zakopiańska 4
05-120 Legionowo
482 Zasada Antoni Szkoła Podstawowa nr 355
Ceramiczna 11
03-126 Warszawa
483 Zawadyl Norbert Marek Katolicka Szkoła Podstawowa Księży Michalitów im. ks. Bronisława Markiewicz
Piłsudskiego 248/252
05-270 Marki
484 Zawadzki Marek Szkoła Podstawowa nr 263 im. Powstańców Wielkopolskich
Szegedyńska 11
01-957 Warszawa
485 Zawistowski Bartosz Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 339
św. Bonifacego 10
02-914 Warszawa
486 Zembowicz Emil Adam Szkoła Podstawowa nr 100 im. płk. Francesco Nullo
Taneczna 54/58
02-829 Warszawa
487 Zeneli Aleksander Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II
Górczewska 201
01-459 Warszawa
488 Zentara Mateusz Szkoła Podstawowa nr 9 STO
Wiolinowa 6
02-785 Warszawa
489 Zgiet-Niewiadomski Kamil Szkoła Podstawowa nr 356
Głębocka 66
03-287 Warszawa
490 Zielińska Aleksandra Szkoła Podstawowa
Szkolna 62
05-119 Józefów
491 Zieliński Wojciech Piotr Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego
Walerego Sławka 9
02-495 Warszawa
492 Ziemiańska Marta Ewa Szkoła Podstawowa nr 298
Krakusa 2
03-390 Warszawa
493 Ziemkiewicz Patrycja Maria Szkoła Podstawowa
Szkolna 15
05-816 Michałowice
494 Ziętek Marta Szkoła Podstawowanr 217 z Oddziałami Integracyjnymi
Paderewskiego 45
04-450 Warszawa
495 Zwolicki Antoni Józef Szkoła Podstawowa nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego
Cietrzewia 22a
02-492 Warszawa
496 Żukowska Aleksandra Lena Bednarska Szkoła Podstawowa
ul. Kawalerii 5
00-468 Warszawa
497 Żukowski Adrian Jacek Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy
Jana Pawła II 20
05-807 Podkowa Leśna
498 Żyznowska Marianna Lidia Szkoła Podstawowa Nr 1
Wojewódzka 12
05-510 Konstancin-Jeziorna
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018