LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS MATEMATYCZNY
SZKOŁY PODSTAWOWE

Lp. Nazwisko i imię Nazwa szkoły Delegatura KO
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Borkowski Szymon Szkoła Podstawowa
brak 13
09-166 Gralewo
Delegatura KO
w Ciechanowie
2 Brym Alicja Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi
Żwirki i Wigury 4
06-300 Przasnysz
Delegatura KO
w Ciechanowie
3 Dziewulski Kacper Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im.mjr. Henryka Sucharskiego w Pułtusku
Polna 7
06-102 Pułtusk
Delegatura KO
w Ciechanowie
4 Gesek Agnieszka Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 1 w Żurominie
Wyzwolenia 12
09-300 Żuromin
Delegatura KO
w Ciechanowie
5 Karwowski Kacper Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku
Wieczorków 30
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
6 Marzec Natalia Szkoła Podstawowa nr 2
Wiatraczna 16
09-300 Żuromin
Delegatura KO
w Ciechanowie
7 Mórawski Marek SZKOŁA PODSTAWOWA NR2
JANA KILIŃSKIEGO 1
06-300 PRZASNYSZ
Delegatura KO
w Ciechanowie
8 Mydlarz Szymon Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
9 Niski Marcin Aleksander Szkoła Podstawowa im. Teofila Lenartowicza

06-461 Regimin
Delegatura KO
w Ciechanowie
10 Oglęcka Emilia Szkoła Podstawowa w Goryszach

06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
11 Pachla Dominika Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego
Płocka 60
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
12 Smoleński Olaf Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi
Żwirki i Wigury 4
06-300 Przasnysz
Delegatura KO
w Ciechanowie
13 Szelągowski Jakub Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im.mjr. Henryka Sucharskiego w Pułtusku
Polna 7
06-102 Pułtusk
Delegatura KO
w Ciechanowie
14 Tomczak Stanisław Szkoła Podstawowa w Królewie

09-131 Joniec
Delegatura KO
w Ciechanowie
15 Tomczak Stanisław Szkoła Podstawowa w Królewie

09-131 Joniec
Delegatura KO
w Ciechanowie
16 Wiśniewski Jan SZKOŁA PODSTAWOWA NR2
JANA KILIŃSKIEGO 1
06-300 PRZASNYSZ
Delegatura KO
w Ciechanowie
17 Wolny Dawid Adrian Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4
New Britain 1
06-100 Pułtusk
Delegatura KO
w Ciechanowie
18 Załęski Patryk Szkoła Podstawowa nr 4
Płońska 143
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Ambroziak Sandra Publiczna Szkoła Podstawowa w Czerwonce
-
06-232 Czerwonka
Delegatura KO
w Ostrołęce
2 Banul Adam Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ostrołęce
Gorbatowa 4/6
07-410 Ostrołęka
Delegatura KO
w Ostrołęce
3 Bednarczyk Szymon Szkoła Podstawowa w Kadzidle
T. Kościuszki 13
07-420 Kadzidło
Delegatura KO
w Ostrołęce
4 Ciak Przemysław Szkoła Podstawowa w Kadzidle
T. Kościuszki 13
07-420 Kadzidło
Delegatura KO
w Ostrołęce
5 Czyż Konrad Szkoła Podstawowa w Łosinnie
Szkolna 12
07-200 Wyszków
Delegatura KO
w Ostrołęce
6 Eksterowicz Natalia Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Goworowie

07-440 Goworowo
Delegatura KO
w Ostrołęce
7 Gleba Karolina Szkoła Podstawowa w Kadzidle
T. Kościuszki 13
07-420 Kadzidło
Delegatura KO
w Ostrołęce
8 Kordek Szymon Szkoła Podstawowa nr 2
STEFANA GROTA ROWECKIEGO 6
07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
9 Kosewska Faustyna SZKOŁA PODSTAWOWA W STARYM LUBOTYNIU
STARY LUBOTYŃ 7
07-303 STARY LUBOTYŃ
Delegatura KO
w Ostrołęce
10 Kurak Krystian Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Goworowie

07-440 Goworowo
Delegatura KO
w Ostrołęce
11 Majewska Anna Publiczna Szkoła Podstawowa im. mjra Henryka Sucharskiego
-
07-302 Ostrów Mazowiecka 3
Delegatura KO
w Ostrołęce
12 Maliszewska Oliwia Szkoła Podstawowa nr 2
STEFANA GROTA ROWECKIEGO 6
07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
13 Mateusiak Aleksandra Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Goworowie

07-440 Goworowo
Delegatura KO
w Ostrołęce
14 Mysiewicz Michał Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ostrołęce
Gorbatowa 4/6
07-410 Ostrołęka
Delegatura KO
w Ostrołęce
15 Ogonowski Julian Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki
Partyzantów 39
07-300 Ostrów Mazowiecka
Delegatura KO
w Ostrołęce
16 Prus Bartłomiej SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
JANA MATEJKI 5
07-200 WYSZKÓW
Delegatura KO
w Ostrołęce
17 Sewastjanowicz Miłosz Publiczna Szkoła Podstawowa im. mjra Henryka Sucharskiego
-
07-302 Ostrów Mazowiecka 3
Delegatura KO
w Ostrołęce
18 Sikora Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Zespole Szkół nr 3 w Ostrołęce
Skowrońskiego 8
07-417 Ostrołęka
Delegatura KO
w Ostrołęce
19 Spinek Olaf Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki
Partyzantów 39
07-300 Ostrów Mazowiecka
Delegatura KO
w Ostrołęce
20 Zaręba Aneta Szkoła Podstawowa w Lucynowie
Szkolna 12
07-201 Wyszków
Delegatura KO
w Ostrołęce
Delegatura KO w Płocku
1 Borucki Mateusz Szkoła Podstawowa w Radzanowie
ul. Szkolna 16
09-451 Radzanowo
Delegatura KO
w Płocku
2 Fangrat Klaudia Amelia Szkoła Podstawowa nr 3 w Płocku
ul. Sz. Kossobudzkiego 7
09-400 Płock
Delegatura KO
w Płocku
3 Grobelski Wiktor Szkoła Podstawowa nr 23 w Płocku
ul. Walecznych 20
09-409 Płock
Delegatura KO
w Płocku
4 Kacprzak Karol Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 22 w Płocku
ul. Czwartaków 6
09-403 Płock
Delegatura KO
w Płocku
5 Kossowska Amelia Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu
ul. Konstytucji 3 Maja 8
09-200 Sierpc
Delegatura KO
w Płocku
6 Kozłowski Marek Szkoła Podstawowa nr 23 w Płocku
ul. Walecznych 20
09-409 Płock
Delegatura KO
w Płocku
7 Książkowski Patryk Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku
ul. Jasna 8
09-400 Płock
Delegatura KO
w Płocku
8 Lewandowski Arkadiusz Damian Zespół Szkół nr 2 w Płocku
ul. Chopina 62
09-407 Płock
Delegatura KO
w Płocku
9 Ludwicka Alicja Izabela Szkoła Podstawowa w Gozdowie
ul. K. Gozdawy
09-213 Gozdowo
Delegatura KO
w Płocku
10 Maćkowiak Szymon Szkoła Podstawowa nr 23 w Płocku
ul. Walecznych 20
09-409 Płock
Delegatura KO
w Płocku
11 Makowski Aleksander Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku
ul. Jasna 8
09-400 Płock
Delegatura KO
w Płocku
12 Marzec Magdalena Szkoła Podstawowa w Gozdowie
ul. K. Gozdawy
09-213 Gozdowo
Delegatura KO
w Płocku
13 Mikołajewski Paweł Szkoła Podstawowa nr 16 w Płocku
ul. Piasta Kołodzieja 7
09-400 Płock
Delegatura KO
w Płocku
14 Misiewicz Marcin Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku
ul. Jasna 8
09-400 Płock
Delegatura KO
w Płocku
15 Modliński Igor Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku
ul. Jasna 8
09-400 Płock
Delegatura KO
w Płocku
16 Morawski Adam Dawid Szkoła Podstawowa nr 23 w Płocku
ul. Walecznych 20
09-409 Płock
Delegatura KO
w Płocku
17 Omińska Ada Marianna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 22 w Płocku
ul. Czwartaków 6
09-403 Płock
Delegatura KO
w Płocku
18 Opólska Joanna Szkoła Podstawowa w Radzanowie
ul. Szkolna 16
09-451 Radzanowo
Delegatura KO
w Płocku
19 Oraczewski Wiktor Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 22 w Płocku
ul. Czwartaków 6
09-403 Płock
Delegatura KO
w Płocku
20 Pawlak Igor Szkoła Podstawowa nr 23 w Płocku
ul. Walecznych 20
09-409 Płock
Delegatura KO
w Płocku
21 Piechowicz Karolina Szkoła Podstawowa nr 16 w Płocku
ul. Piasta Kołodzieja 7
09-400 Płock
Delegatura KO
w Płocku
22 Racki Adam Szkoła Podstawowa w Bielsku
ul. Drobińska 19
09-230 Bielsk
Delegatura KO
w Płocku
23 Rydzewska Weronika Szkoła Podstawowa nr 23 w Płocku
ul. Walecznych 20
09-409 Płock
Delegatura KO
w Płocku
24 RZEŚNY OSKAR EDWARD Szkoła Podstawowa w Rybnie
ul. Długa 11
96-514 Rybno
Delegatura KO
w Płocku
25 Szymaniak Dawid Zespół Szkół nr 2 w Płocku
ul. Chopina 62
09-407 Płock
Delegatura KO
w Płocku
26 Taborek Justyna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 22 w Płocku
ul. Czwartaków 6
09-403 Płock
Delegatura KO
w Płocku
27 Truszkowski kacper Szkoła Podstawowa Nr 7
Chopina 99
96-500 Sochaczew
Delegatura KO
w Płocku
28 Urbański Michał II Prywatna Szkoła Podstawowa
ul. J. Kilińskiego 12
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
29 Wolińska Dorota Amelia Szkoła Podstawowa w Radzanowie
ul. Szkolna 16
09-451 Radzanowo
Delegatura KO
w Płocku
30 Wronowska Anna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 22 w Płocku
ul. Czwartaków 6
09-403 Płock
Delegatura KO
w Płocku
31 Zakrzewski Eryk II Prywatna Szkoła Podstawowa
ul. J. Kilińskiego 12
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
32 Zapytowski Kamil Szkoła Podstawowa w Słupnie
ul. Kościelna 16
09-472 Słupno
Delegatura KO
w Płocku
33 Zdziarska Dominika Szkoła Podstawowa w Gozdowie
ul. K. Gozdawy
09-213 Gozdowo
Delegatura KO
w Płocku
Delegatura KO w Radomiu
1 Bartosiewicz Jakub Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gniewoszowie
Marii Konopnickiej 19
26-920 Gniewoszów
Delegatura KO
w Radomiu
2 Bolek Zuzanna Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobieszynie
brak brak
26-804 Stromiec
Delegatura KO
w Radomiu
3 Cieślikowski Emil Stanisław Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Przysusze
Krakowska 76
26-400 Przysucha
Delegatura KO
w Radomiu
4 Cieślikowski Igor Mateusz Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Przysusze
Krakowska 76
26-400 Przysucha
Delegatura KO
w Radomiu
5 Czechowicz Karol Wojciech Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34 w Radomiu
Miła 18
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
6 Dudek Grzegorz Publiczna Szkoła Podstawowa w Potworowie
Szkolna 5
26-414 Potworów
Delegatura KO
w Radomiu
7 Figura Miłosz Publiczna Szkoła Podstawowa w Natolinie
Natolin 59
26-613 Radom 15
Delegatura KO
w Radomiu
8 Fręchowicz Jakub Szymon Publiczna Szkoła Podstawowa w Iłży
Wójtowska 5
27-100 Iłża
Delegatura KO
w Radomiu
9 Góźdź Dawid Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Radomiu
Gen. J. Sowińskiego 1
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
10 Jurczak Oskar Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Pionkach
Targowa 9
26-670 Pionki
Delegatura KO
w Radomiu
11 Kopycki Rafał Dymitr Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Wierzbicy
Żeromskiego 62
26-680 Wierzbica
Delegatura KO
w Radomiu
12 Kowalski Piotr Publiczna Szkoła Podstawowa nr 14 w Radomiu
WIERZBICKA 81/83
26-600 RADOM
Delegatura KO
w Radomiu
13 Krawczyk Wiktor Publiczna Szkoła Podstawowa w Janikowie

26-900 Kozienice
Delegatura KO
w Radomiu
14 Krzemiński Łukasz Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 im Kawalerów Orderu Uśmiechu w Radomiu
Kolberga 5
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
15 Krzyżanowski Bartłomiej Publiczna Szkoła Podstawowa w Wacynie
Szafirowa 50
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
16 Kuc Emil Józef Publiczna Szkoła Podsawowa w Czarnolesie

26-720 Policzna
Delegatura KO
w Radomiu
17 Kustra Kacper Publiczna Szkoła Podstawowa im. dr.M. Papuzińskiego
LEKARSKA 1
27-310 CIEPIELÓW
Delegatura KO
w Radomiu
18 Lada Łukasz Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 im. ks. Jana Twardowskiego w Radomiu
Trojańska 5
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
19 Lipiński Jan Krzysztof Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34 w Radomiu
Miła 18
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
20 Makowski Mikołaj Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornwela Makuszyńskiegowe Wrzeszczowie
Wrzeszczów 47
26-650 Przytyk Wrzeszczów
Delegatura KO
w Radomiu
21 Małecki Krystian Publiczna Szkoła Podstawowa nr 23 w Radomiu
Gajowa 60
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
22 Mazur Natalia Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu
Piłsudskiego 68
05-600 Grójec
Delegatura KO
w Radomiu
23 Miedziocha Amelia Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orła Białego
Rapackiego 24
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
24 Misztal Karol Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34 w Radomiu
Miła 18
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
25 Moskal Robert Publiczna Szkoła Podstawowa w Jasieńcu Iłżeckim

27-100 Iłża
Delegatura KO
w Radomiu
26 Otręba Dawid Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orła Białego
Rapackiego 24
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
27 Pietrzyk Kacper I Społeczna Szkoła Podstawowa STO w Radomiu
Piwnika 3
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
28 Podkowa Katarzyna Publiczna Szkoła Podstawowa w Potworowie
Szkolna 5
26-414 Potworów
Delegatura KO
w Radomiu
29 Podkowa Aleksandra Publiczna Szkoła Podstawowa w Potworowie
Szkolna 5
26-414 Potworów
Delegatura KO
w Radomiu
30 Polak Jakub Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Przysusze
Skowyry 41
26-400 Przysucha
Delegatura KO
w Radomiu
31 Poneta Kacper Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9 w Radomiu
Sandomierska 19
26-611 RADOM
Delegatura KO
w Radomiu
32 Rębiś Cezary Zespół Szkół Ogółnokształcących w Jedlni-Letnisku
Słoneczna 5
26-630 Jedlnia-Letnisko
Delegatura KO
w Radomiu
33 Sewastianowicz Filip Publiczna Szkoła Podstawowa im. Juliana Suskiego w Jasieńcu
Szkolna 7
05-604 Jasieniec
Delegatura KO
w Radomiu
34 Skawiński Szymon Publiczna Szkoła Podstawowa nr 14 w Radomiu
WIERZBICKA 81/83
26-600 RADOM
Delegatura KO
w Radomiu
35 Sułek Julia Zespół Placówek Oświatowych - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Krępie Kościelnej
Krępa Kościelna 48
27-300 Lipsko
Delegatura KO
w Radomiu
36 Tkaczyk Natalia Publiczna Szkoła Podstawowa w Ludwikowie
Ludwików 8
26-660 Jedlińsk
Delegatura KO
w Radomiu
37 Wachowicz Dawid PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA WE WRZOSIE

26-650 PRZYTYK
Delegatura KO
w Radomiu
38 Warych Kacper Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34 w Radomiu
Miła 18
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
39 Wiktorzak Jan Publiczna Szkoła Podstawowa nr 23 w Radomiu
Gajowa 60
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
40 Wójcik Filip Publiczna Szkoła Podstawowa w Skrzyńsku
Wjazdowa 9
26-400 Przysucha
Delegatura KO
w Radomiu
Delegatura KO w Siedlcach
1 Górczyński Wojciech Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach
Sienkiewicza 49
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
2 Izdebski Kacper Szkoła Podstawowa
Siedlecka 135
08-110 Stok Lacki
Delegatura KO
w Siedlcach
3 Jasinska Zofia Szkoła Podstawowa Nr 5 im.Władysława Rawicza w Zespole Szkół Nr 2 w Siedlcach
gen.Orlicz-Dreszera 3
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
4 Kalisiak Mateusz Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Sokołowie Podlaskim
Węgrowska 22
08-300 Sokołów Podlaski
Delegatura KO
w Siedlcach
5 Karakula Liwia Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Sokołowie Podlaskim
Polna 8
08-300 Sokołów Podlaski
Delegatura KO
w Siedlcach
6 Kołodziejak Mikołaj Szkoła Podstawowa nr 12
Unitów Podlaskich 16
08-101 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
7 Kowalewska Patrycja Szkoła Podstawowa nr 10
Mazurska 10
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
8 Kozak Anna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w Siedlcach
10 Lutego 18
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
9 Lisowski Filip Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach
Sienkiewicza 49
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
10 Nowak Natalia Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. A.Krzywoń w Sterdyni
Wojska Polskiego 17
08-320 Sterdyń
Delegatura KO
w Siedlcach
11 Piesiewicz Rafał Publiczna Szkoła Podstawowa w ZS-P w Michałówce
Michałówka 1
08-400 Michałówka
Delegatura KO
w Siedlcach
12 Sawicka Małgorzata Kinga Szkoła Podstawowa nr 10
Mazurska 10
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
13 Strzałek Szymon Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza
Siedlecka 202
08-110 Żelków Kolonia
Delegatura KO
w Siedlcach
14 Szostak Krzysztof Szkoła Podstawowa Nr 5 im.Władysława Rawicza w Zespole Szkół Nr 2 w Siedlcach
gen.Orlicz-Dreszera 3
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
15 Waldzińska Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w Siedlcach
10 Lutego 18
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
16 Wyrzykowski Krzysztof Szkoła Podstawowa Nr 11
Wisniowa 5
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
17 Zalewski Paweł Publiczna Szkoła Podstawowa w ZS-P w Michałówce
Michałówka 1
08-400 Michałówka
Delegatura KO
w Siedlcach
18 Zgorzałek Filip Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w Siedlcach
10 Lutego 18
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
Delegatura KO w Warszawie
1 Adamczyk Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 355 w Warszawie
Ceramiczna 11
03-126 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
2 Adamowska Zofia Magdalena Szkoła Podstawowa nr 340 im. Prof. Bogusława Molskiego
Eugeniusza Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
3 Affek Aleksandra Szkoła Podstawowa nr5 im.Janusza Kusocińskiego
ul.Chemików 1A
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
4 Aleksandra Ćwikła Szkoła Podstawowa nr 1
Szkolna 2
05-850 Ożarów Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
5 Allan Soroka Szkoła Podstawowa nr 1 w Grodzisku Mazowieckim
Bartniaka 13a
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
6 Arak Gabriela Maria Szkoła Podstawowa nr 88 im. Gabriela Narutowicza
Radarowa 4B
02-137 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
7 Asińska Julia Szkoła Podstawowa nr 2 w Żyrardowie
Narutowicza 35
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
8 Balcer Aurelia Róża Szkoła Podstawowa im. C. Godebskiego
Szkolna 2
05-090 Raszyn
Delegatura KO
w Warszawie
9 Baranowski Tymoteusz Piotr Szkoła Podstawowa nr 298
Krakusa 2
03-390 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
10 Barchwic Jakub Szkoła Podstawowa nr 88 im. Gabriela Narutowicza
Radarowa 4B
02-137 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
11 Bareja Amelia Szkoła Podstawowa nr 187 im. Adama Mickiewicza
L. Staffa 21
01-884 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
12 Bartnicki Bartosz Szkoła Podstawowa nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego
Cietrzewia 22a
02-492 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
13 Baum Jonasz Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO im. Jana Nowaka Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
14 Bednarczuk Jaśmina Szkoła Podstawowa nr 81 im. Lucjana Rudnickiego
Puszczyka 6
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
15 Berendt Blanka Polsko-Angielska Szkoła Podstawowa Mentis
Słodka 2
03-290 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
16 Bereza Jakub Szkoła Podstawowa nr 187 im. Adama Mickiewicza
L. Staffa 21
01-884 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
17 Białous Urszula Szkoła Podstawowa im. Stefana Krasińskiego
Partyzantów 124
05-123 Chotomów
Delegatura KO
w Warszawie
18 Biarda Julia Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji PRIMUS w Warszawie
Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
19 Bielak Jan Szkoła Podstawowa Międzynarodowa w Warszawie
Jagielska 2
02-886 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
20 Bielak Kamil Michał Szkoła Podstawowa nr 340 im. Prof. Bogusława Molskiego
Eugeniusza Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
21 Binder Jan Szkoła Podstawowa w Złotokłosie
Romualda Traugutta 10
05-504 Złotokłos
Delegatura KO
w Warszawie
22 Biziel Katarzyna Szkoła Podsta nr 238 im. Christo Botewa
Redutowa 37
01-106 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
23 Błasiak Małgorzata Joanna Szkoła Podstawowa w Ładach
Długa 49
05-090 Raszyn
Delegatura KO
w Warszawie
24 Błaszczyk Kinga Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Jana Pawła II
Orłów Piastowskich 47
02-496 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
25 Bobrowski Jan "ŻAGLE" SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA STERNIK
Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
26 Bogusz Michał Społeczna Szkoła Podstwowa nr 13
Wóycickiego 1/3 bud.13
01-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
27 Boguszewski Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 132 im. Sandora Petofiego
Grabowska 1
01-236 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
28 Boguta Helena Maria Szkoła Podstawowa nr 9 STO
Wiolinowa 6
02-785 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
29 Boros Adam Piotr Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka
Nowy Świat 21a
00-029 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
30 Borowski Paweł Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 154
Leśnej Polanki 63/65
03-142 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
31 Bratukhin Kiryl Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego
al.Stanów Zjednoczonych 27
03-947 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
32 Broda Piotr Szkoła Podstawowa w Chylicach
Dworska 2
05-510 Konstancin - Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
33 Brzozowa Marzena Mira Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej
Ogrodowa 42/44
00-876 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
34 Brzozowski Michał Igor Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
35 Buchalski Antoni, Piotr Szkoła Podstawowa Nr 257
Podróżnicza 11
03-111 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
36 Buchalski Antoni, Piotr Szkoła Podstawowa Nr 257
Podróżnicza 11
03-111 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
37 Buchało Wojciech Michał Szkoła Podstawowa
Polna 40
05-082 Stare Babice
Delegatura KO
w Warszawie
38 Budzyńska Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 260 im. Jana Matejki
Zakrzewska 24
00-737 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
39 Bulge Maciej Marcel Szkoła Podstawowa im. Bronisława Tokaja w Nieporęcie
Dworcowa 9
05-126 Nieporęt
Delegatura KO
w Warszawie
40 Buliński Patryk Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 1
Wspólna 35
05-075 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
41 Burchard Adam Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego
Walerego Sławka 9
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
42 Burkietowicz Magdalena Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Białobrzegach
Wojska Polskiego 21
05-127 Białobrzegi
Delegatura KO
w Warszawie
43 Butrym Tymoteusz Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 280 im. Tytusa Chałubińskiego
Gorlicka 3
02-130 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
44 Butryn Ireneusz Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej
Keniga 20
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
45 Chacińska Oliwia Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 62 im.J.Kolasińskiej
Skrajna 10
03-209 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
46 Chęcińska Kinga Patrycja Szkoła Podstawowa
Nasielska 3
05-180 Pomiechówek
Delegatura KO
w Warszawie
47 Chlewicka Kalina Maria \\\\\\\"STRUMIENIE\\\\\\\" SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA STERNIK
3 maja 129
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
48 Chmielik Łukasz Szkoła Podstawowa nr 4
Duża 3
05-270 Marki
Delegatura KO
w Warszawie
49 Chojnacki Maciej Szkoła Podstawowa nr 84
Radzymińska 227
03-611 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
50 Cholewa Julia Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Szkoła Przyszłości"
Białołęcka 186 D
03-253 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
51 Chyliński Tomasz Prywatna Szkoła Podstawowa nr 41
Świętojerska 24
00-202 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
52 Cieślak Oliwia Szkoła Podstawowa nr 264 im. Gabrieli Mistral
Skorochód-Majewskiego 17
02-104 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
53 Ciuba Mikołaj SZKOŁA PODSTAWOWA NR 263 im. Powstańców Wielkopolskich
Szegedyńska 11
01-957 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
54 Cudny Mikołaj Adam Szkoła Podstawowa Sióstr Felicjanek nr 28
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
55 Cuper Maciej Paweł Szkoła Podstawowa nr 3
Janiny Kacperskiej 6B
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
56 Czernek Tymon Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego
Walerego Sławka 9
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
57 Czerwiński Bartosz Szkoła Podstawowa nr 127 im. Henryka Sienkiewicza
Kowieńska 12/20
03-438 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
58 Czosnek Julia SZKOŁA PODSTAWOWA Nr1
BRANDTA 22
05-820 PIASTÓW
Delegatura KO
w Warszawie
59 Czycza Jakub Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II
M. Grzegorzewskiej 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
60 Czyżewski Mateusz Paweł Szkoła Podstawowa nr 28
Gościeradowska 18/20
03-535 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
61 Dac Michał Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
62 Dąbkowski Kacper Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa w Łomiankach
Warszawska 141
05-092 Łomianki
Delegatura KO
w Warszawie
63 Dąbrowska Maria,Weronika Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji PRIMUS w Warszawie
Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
64 Dąbrowski Jakub SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5
MAŁOPOLSKA 11
05-300 MIŃSK MAZOWIECKI
Delegatura KO
w Warszawie
65 Deperas Maria Anna Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
66 Derba Mateusz Szkoła Podstawowa im. I Batalionu Saperów Kościuszkowskich
SZKOLNA 1
05-126 NIEPORĘT
Delegatura KO
w Warszawie
67 Deryło Maksymilian Szkoła Podstawowa Nr 70 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Monte Cassini
Juliana Bruna 11
02-594 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
68 Dębowiak Maja Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne\\\'a
Marymoncka 34
01-813 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
69 Dobosz Krzysztof Szkoła Podstawowa Nr 231
Juranda ze Spychowa 10
03-257 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
70 Drąg Stanisław Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania
Mandarynki 1
02-796 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
71 Drozd Igor Stanisław Szkoła Podstawowa nr 139 im. Ludwiki Wawrzyńskiej
Syreny 5/7
01-132 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
72 Dutkalski Kacper Szkoła Podstawowa nr 31
Kobiałka 49
03-044 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
73 Dziekan Izabela Wiktoria Szkoła Podstawowa nr 289 im. Henryka Sienkiewicza
Broniewskiego 99a
01-876 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
74 Dziewońska Joanna Maria Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 341 im. Twórców Literarury Dzięcięcej
Oławska 3
01-494 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
75 Dzikliński Antoni Szkoła Podstawowa Nr 2
Lipowa 11
05-850 Ożarów Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
76 Fenik Jadwiga Szkoła Podstawowa nr 12
Andriollego 76
05-400 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
77 Fernandez-Orbitowski Daniel Polsko-Angielska Szkoła Podstawowa Mentis
Słodka 2
03-290 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
78 Fiszer Jakub Szkoła Podstawowa nr 321 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7
Szadkowskiego 3
01-493 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
79 Florek Szymon Szkoła Podstawowa nr 1 im. W. Reymonta
Karczewska 14/16
05-400 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
80 Fraś Stanisław Szkoła Podstawowa
Lipowa 3
05-860 Płochocin
Delegatura KO
w Warszawie
81 Gaca Zofia Szkoła Podstawowa nr 215 im. Piotra Wysockiego
Kwatery Głównej 13
04-294 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
82 Gajownik Jan Szkoła Podstawowa Nr 2 w Karczewie
Otwocka 13
05-480 Karczew
Delegatura KO
w Warszawie
83 Gawroński Robert Szkoła Podstawowa nr 100 im. płk. Francesco Nullo
Taneczna 54/58
02-829 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
84 Gąsieniec Jan Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej
Keniga 20
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
85 Giermek Mateusz Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 340 im. Prof. Bogusława Molskiego
Eugeniusza Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
86 Giżewska Katarzyna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Publicznych w Mysiadle
Kwiatowa 28
05-515 Mysiadło
Delegatura KO
w Warszawie
87 Głażewski Bartosz Mikołaj Szkoła Podstawowa Nr 203
Ks.I.J. Skorupki 8
00-546 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
88 Głowacka Oliwia Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 69
Wiktorska 73
02-582 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
89 Główka Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej
Keniga 20
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
90 Goc Ryszard Polsko-Francuska Niepubliczna Szkoła Podstawowa \\\"La Fontaine\\\"
Wandy Rutkiewicz 2
02-956 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
91 Gołębiewski Adrian Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 341 im. Twórców Literarury Dzięcięcej
Oławska 3
01-494 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
92 Gomółka Igor Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 1
Wspólna 35
05-075 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
93 Górecka Maria Antonina Szkoła Podstawowa w Lesznie
Leśna 13
05-084 Leszno
Delegatura KO
w Warszawie
94 Górecki Kacper Szkoła Podstawowa Kolegium Zakonu Pijarów
Gwintowa 3
00-704 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
95 Górski Justyn Remigiusz Szkoła Podstawowa nr 3 w Ząbkach
Kościelna 2
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
96 Górski Kajetan Piotr Międzynarodowa Szkoła Podstawowa MERIDIAN
Wawelska 66/74
02-034 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
97 Grabowski Krzysztof PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 SIÓSTR NIEPOKALANEK
Jerzego Zaruby 2
02-796 Ursynów
Delegatura KO
w Warszawie
98 Graff Krystian Szkoła Podstawowa nr 215 im. Piotra Wysockiego
Kwatery Głównej 13
04-294 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
99 Gryn Agata Julia Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 341 im. Twórców Literarury Dzięcięcej
Oławska 3
01-494 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
100 Grzebalski Antoni Szkoła Podstawowa nr 3 w Ząbkach
Kościelna 2
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
101 Grześkowiak Jan Multischool Międzynarodowa Szkoła Podstawowa
Niedźwiedzia 46
02-666 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
102 Grzymała Natalia SZKOŁA PODSTAWOWA Nr1
BRANDTA 22
05-820 PIASTÓW
Delegatura KO
w Warszawie
103 Guy Constancia Esther Międzynarodowa Szkoła Podstawowa MERIDIAN
Wawelska 66/74
02-034 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
104 GVOZDETSKIY DANIEL SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
NARUTOWICZA 21
05-870 BŁONIE
Delegatura KO
w Warszawie
105 Gwiazda Jan SZKOŁA PODSTAWOWA Nr1
BRANDTA 22
05-820 PIASTÓW
Delegatura KO
w Warszawie
106 Ha Thuy Tien Szkoła Podstawowa im. C. Godebskiego
Szkolna 2
05-090 Raszyn
Delegatura KO
w Warszawie
107 Habza Maciej Szkoła Podstawowa nr 52
Samarytanka 11a
03-592 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
108 Halat Patryk (Jan) Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344
Erazma z Zakroczymia 15
03-185 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
109 Heman Brunon Paweł Prywatna Szkoła Podstawowa nr 41
Świętojerska 24
00-202 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
110 Hołdakowska Joanna Prywatne Szkoły im.Cecylii Plater-Zyberkówny - Szkoła Podstawowa
Piękna 24/26
00-549 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
111 Hulbój Magdalena Maria Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 341 im. Twórców Literarury Dzięcięcej
Oławska 3
01-494 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
112 Husak Patryk Stanisław Szkoła Podstawowa nr 77 im. Wandy Zieleńczyk
Samogłoska 9
01-980 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
113 Hynowski Jan Szkoła Podstawowa nr 321 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7
Szadkowskiego 3
01-493 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
114 Hyska Jeremi Michał Szkoła Podstawowa nr 69
Wiktorska 73
02-582 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
115 Ickiewicz Damian Szkoła Podstawowa Nr 218 im. Michała Kajki
Kajki 80/82
04-621 Warszawa 89
Delegatura KO
w Warszawie
116 Ignaciuk Maciej Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 74
Smoleńskiego 31
01-698 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
117 Imiołek Olaf Szkoła Podstawowa nr 66
Przepiórki 16/18
02-407 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
118 Iwanowski Filip Szkoła Podstawowa w Józefowie
Szkolna 62
05-119 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
119 Iwaszkiewicz Krzysztof Prywatna Szkoła Podstawowa nr 108 im. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy
Krynoliny 9/11
03-699 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
120 Jackiewicz Joanna Agnieszka SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5
MAŁOPOLSKA 11
05-300 MIŃSK MAZOWIECKI
Delegatura KO
w Warszawie
121 Jackl Ignacy Franciszek Społeczna Szkoła Podstawowa nr 16 STO
Aleja Solidarności 113 c
00-140 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
122 Jankowska Barbara Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Jana Pawła II
Orłów Piastowskich 47
02-496 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
123 Jankowski Filip Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania
Mandarynki 1
02-796 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
124 Janowska Marta Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 318 im. Jana Chrystiana Andersena
Leonida Teligi 3
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
125 Janowski Jakub Szymon Publiczna SP STO
Al.. Sztandarów 2
Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
126 Janusiak Kamil Bartłomiej Szkoła Podstawowa nr 85 im. Benito Juareza
Ludwika Narbutta 14
02-541 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
127 Jaros Krzysztof Tomasz Niepubliczna Podstawowa Szkoła Montessori w Warszawie
Henryka Pobożnego 1
02-496 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
128 Jastrzębski Paweł Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy
Jana Pawła II 20
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
129 Jaszczyński Tomasz Szkoła Podstawowa nr 124 im. Stanisława Jachowicza
Bartoszycka 45/47
04-923 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
130 Jemielity Bartosz Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II
M. Grzegorzewskiej 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
131 Jezierski - Tratkiewicz Dominik Szkoła Podstawowa w Złotokłosie
Romualda Traugutta 10
05-504 Złotokłos
Delegatura KO
w Warszawie
132 Jeznacka Iga Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika w Warszawie
Wilczy Dół 4
02-798 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
133 Jonasz Jędrzyński Szkoła Podstawowa nr 316 im. Astrid Lindgren
Szobera 1/3
01-318 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
134 Jones Tomasz George Szkoła Podstawowa w Lesznie
Leśna 13
05-084 Leszno
Delegatura KO
w Warszawie
135 Jóśko Joanna Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka
Remiszewska 40
03-550 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
136 Juchiewicz Zofia Szkoła Podstawowa nr 152 im. Marii Dąbrowskiej
Powstańców Wielkopolskich 4
02-398 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
137 Junosza - Szaniawska Ewa Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika w Warszawie
Wilczy Dół 4
02-798 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
138 Kaczorek Katarzyna Szkoła Podstawowa nr 7
Królowej Jadwigi 7
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
139 Kaczorkiewicz Olga Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 318 im. Jana Chrystiana Andersena
Leonida Teligi 3
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
140 Kaczyński Wiktor Szkola Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi
Poprzeczna 6
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
141 Kaczyński Michał Szkoła Podstawowa nr 173 im. Górników Polskich
Trakt Brzeski 18
05-077 Warszawa-Wesoła
Delegatura KO
w Warszawie
142 Kalata Kamil Szkoła Podstawowa nr 277
Suwalska 29
03-252 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
143 Kallus Filip Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Grabskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
144 Kamiński Antoni Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Jana Pawła II
Orłów Piastowskich 47
02-496 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
145 KANIEWSKI PATRYK ADAM Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi
Kościelna 20
05-462 Wiązowna
Delegatura KO
w Warszawie
146 Karcz Jan Szkoła Podstawowa nr 33 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju
Cieszyńska 8
02-716 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
147 Karczmarczyk Aniela Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Sulejówku
Głowackiego 47
05-071 Sulejówek
Delegatura KO
w Warszawie
148 Kazimierczak Ewelina Szkoła Podstawowa nr 29 im. Giuseppe Garibaldiego
Fabryczna 19
00-446 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
149 Kaźmierczak Adam Bartłomiej Zespół Szkół Publicznych Szkoła Podstawowa im. Powstańców 1863 Roku w Zaborowie
Stołeczna 182
05-083 Zaborów
Delegatura KO
w Warszawie
150 Kędzierski Konrad Szkoła Podstawowa nr 24 STO
Powstańców Śląskich 67a
01-355 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
151 Kielak Mikołaj Michał Szkoła Podstawowa nr 225 im.J.Gardeckiego w Warszawie
Jana Brożka 15
01-451 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
152 Kielarski Patryk Multischool Międzynarodowa Szkoła Podstawowa
Niedźwiedzia 46
02-666 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
153 Kijeńska Felicja Helena Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II
Górczewska 201
01-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
154 Kilińska Nina Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Publicznych im. Jana Pawła II
ks. H. Słojewskiego 1
05-552 Łazy
Delegatura KO
w Warszawie
155 Kisiel Stanisław Szkoła Podstawowa nr 92 im. Jana Brzechwy
Przasnyska 18a
01-756 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
156 Kmin Mikołaj Stanisław Szkoła Podstawowa nr 92 im. Jana Brzechwy
Przasnyska 18a
01-756 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
157 Knutson Sophia Marzena Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
158 Kocjan Kamil Szkoła Podstawowa Nr 50
Jagiellońska 7
03-721 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
159 Kolenda Igor Radosław Szkoła Podstawowa nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego
Tkaczy 27
01-346 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
160 Kołodziejek Patryk Szkoła Podstawowa
Polna 40
05-082 Stare Babice
Delegatura KO
w Warszawie
161 Konon Helena Maria No Bell Szkoła Podstawowa
Mirkowska 39
05-520 Konstancin-Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
162 Kononiuk Maria,Anna Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 100 STO
Wolumen 3
01-912 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
163 Kopyt Filip Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej
Keniga 20
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
164 Korytkowska Julia Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 92
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
165 Kosiarski Piotr Andrzej Szkoła Podstawowa nr 340 im. Prof. Bogusława Molskiego
Eugeniusza Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
166 Kosiński Witold Franciszek Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gustawa Morcinka
Wilcza 53
00-679 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
167 Kosmała Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 277
Suwalska 29
03-252 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
168 Kot Jan, Kacper Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa
11 Listopada 4
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
169 Kotala Wiktor Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Publicznych w Mysiadle
Kwiatowa 28
05-515 Mysiadło
Delegatura KO
w Warszawie
170 Kowalczyk Izabela Niepubliczna Integracyjna Szkoła Podstawowa w Mysiadle
Krótka 11
05-515 Mysiadło
Delegatura KO
w Warszawie
171 Kowalewska Lena Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 96
Kołłątaja 80/82
05-402 Otwock 4
Delegatura KO
w Warszawie
172 Kowalska Alina Szkoła Podstawowa nr 4
Duża 3
05-270 Marki
Delegatura KO
w Warszawie
173 Koziej Lilia Beata Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Brzechwy
Włodarzewska 45C, Przy Parku 36
02-384 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
174 Kozieradzki Jakub Antoni Katolicka Szkoła Podstawowa Nr 109 Fundacji Na Rzecz Rodziny
Wóycickiego 1/3 bud 18
01-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
175 Kozłowski Dawid Andrzej SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5
MAŁOPOLSKA 11
05-300 MIŃSK MAZOWIECKI
Delegatura KO
w Warszawie
176 Koźluk Józef "ŻAGLE" SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA STERNIK
Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
177 Kraska Oliwier Marcin Szkoła Podstawowa nr 9 STO
Wiolinowa 6
02-785 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
178 Krawczyk Łukasz Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 339
św. Bonifacego 10
02-914 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
179 Krawczyk Gabriela Szkoła Podstawowa im. Św. Franciszka
Teresińska 9
00-727 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
180 Krawczyk Grzegorz Szkoła Podstawowa nr 1
Topolowa 10
05-800 Pruszków
Delegatura KO
w Warszawie
181 Krejtz Franciszek Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Zespole Szkół nr 74 w Warszawie
Niepołomicka 26
04-256 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
182 Kruk Otylia ,Joanna Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1
Jezuicka 1
05-230 Kobyłka
Delegatura KO
w Warszawie
183 Krukowski Jakub Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego
Okólna 14
05-270 Marki
Delegatura KO
w Warszawie
184 Krupniewski Hubert Społeczna Szkoła Podstwowa nr 13
Wóycickiego 1/3 bud.13
01-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
185 KRYŁOWICZ PIOTR JAROMIR Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 98 DIDASKO
Terespolska 19
03-813 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
186 Krzyt Łukasz Karol Szkoła Podstawowa
Polna 40
05-082 Stare Babice
Delegatura KO
w Warszawie
187 Kubalski Piotr Franciszek Społeczna Szkoła Podstawowa nr 35 im. Noblistów Polskich Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Targowa 22
05-122 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
188 Kubicki Michał SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5
MAŁOPOLSKA 11
05-300 MIŃSK MAZOWIECKI
Delegatura KO
w Warszawie
189 Kuczyński Konrad Szkoła Podstawowa nr 277
Suwalska 29
03-252 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
190 Kujawska Iga Szkoła Podstawowa nr 69
Wiktorska 73
02-582 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
191 Kula Bernard "ŻAGLE" SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA STERNIK
Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
192 Kuśmierowska Zofia Róża PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 SIÓSTR NIEPOKALANEK
Jerzego Zaruby 2
02-796 Ursynów
Delegatura KO
w Warszawie
193 Kutowska Zuzanna Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 92
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
194 Kwasowiec Małgorzata Anna Katolicka Szkoła Podstawowa Nr 109 Fundacji Na Rzecz Rodziny
Wóycickiego 1/3 bud 18
01-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
195 Kwiatkowski Maks Szkoła Podstawowa Nr 231
Juranda ze Spychowa 10
03-257 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
196 Kwiatkowski Jan Mateusz Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Z. Padlewskiego
Szkolna 5
05-085 Kampinos
Delegatura KO
w Warszawie
197 Kwiatkowski Miłosz Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne\\\'a
Marymoncka 34
01-813 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
198 Lahutkova Katsiaryna Szkoła Podstawowa nr 310 im. Michała Byliny
Hawajska 7
02-776 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
199 Lang Helena Szkoła Podstawowa nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego
Cietrzewia 22a
02-492 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
200 Lazar Natasza Anna PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA
KAMERALNA 11
05-509 PIASECZNO- JÓZEFOSŁAW
Delegatura KO
w Warszawie
201 Le Van Son Szkoła Podstawowa nr 97 im. Leona Kruczkowskiego
Spiska 1
02-302 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
202 Lech Bartłomiej Jan Gminna Szkoła Podstawowa Nr 1
Wojewódzka 12
05-510 Konstancin-Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
203 Lech Kalina Szkoła Podstawowa nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego
Tkaczy 27
01-346 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
204 Leleń Stanisław Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu \"Zośka\"
Wrzosowa 42
05-430 Celestynów
Delegatura KO
w Warszawie
205 Lenartowicz Aleksander Jan Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Sulejówku
Głowackiego 47
05-071 Sulejówek
Delegatura KO
w Warszawie
206 Leszczyński Jakub Szkoła Podstawowa nr 1 w Radzyminie
11 Listopada 2
05-250 Radzymin
Delegatura KO
w Warszawie
207 Lewiński Tomasz, Jan Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 301 im. Gen. Zygmunta Berlinga
Brygadzistów 18
01-384 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
208 LIPIŃSKI MICHAŁ KONSTANTY Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 98 DIDASKO
Terespolska 19
03-813 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
209 Lipiński Gabriel Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej - Curie
Al. Krakowska 20
05-820 Piastów
Delegatura KO
w Warszawie
210 Lisovytskiy Denis Szkoła Podstawowa nr 2
Żwirowa 16
05-840 Brwinów
Delegatura KO
w Warszawie
211 Litwin Stanisław Jan Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 1
Wspólna 35
05-075 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
212 Lomott Weronika Szkoła Podstawowa nr 293 im. Jana Kochanowskiego
Kochanowskiego 8
01-864 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
213 Lubczyński Maciej Piotr Szkoła Podstawowa nr 96 im. Ireny Kosmowskiej
Sarabandy 16/22
02-868 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
214 Lysakowska Helena Multischool Międzynarodowa Szkoła Podstawowa
Niedźwiedzia 46
02-666 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
215 Łojek Bartosz Szkoła Podstawowa nr 212 im. Krystyny Krahelskiej
Czarnomorska 3
02-758 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
216 Łucyn Julia Szkoła Podstawowa nr 277
Suwalska 29
03-252 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
217 Łukasik Kacper Szkoła Podstawowa Nr 2 w Karczewie
Otwocka 13
05-480 Karczew
Delegatura KO
w Warszawie
218 Łuszczak Aleksandra Maria Szkoła Podstawowa nr 31
Kobiałka 49
03-044 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
219 Maciak Julia Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chynowie Publiczna Szkoła Podstawowa w Chynowie
Głowna 52
05-650 Chynów
Delegatura KO
w Warszawie
220 Maciak Mateusz Piotr Szkoła Podstawowa nr 69
Wiktorska 73
02-582 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
221 Madejski Dominik Szkoła Podstawowa nr 52
Samarytanka 11a
03-592 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
222 Magierek Karolina Międzynarodowa Szkoła Podstawowa MERIDIAN
Wawelska 66/74
02-034 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
223 Mai Hai An Szkoła Podstawowa nr 264 im. Gabrieli Mistral
Skorochód-Majewskiego 17
02-104 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
224 Majchrzak Borys Aleksander Szkoła Podstawowa nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego
Tkaczy 27
01-346 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
225 Makówka Maciej Szkoła Podstawowa nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej
Obrzeźna 12a
02-691 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
226 Malik Maja Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej - Curie
Al. Krakowska 20
05-820 Piastów
Delegatura KO
w Warszawie
227 Malinowska Amalia SZKOŁA PODSTAWOWA NR 190 im. Orła Białego
ZWIERZYNIECKA 10
00-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
228 Małecki Mateusz Fryderyk Szkoła Podstawowa im. Wł. Rdzanowskiego w Radziejowicach
Główna 2
96-325 Radziejowice
Delegatura KO
w Warszawie
229 Małkiewicz Eryk Marcin Szkoła Podstawowa nr 279 im. Batalionów AK \"Gustaw\" \"Harnaś\"
Cyrklowa 1
04-044 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
230 Małys Barbara, Krystyna Szkoła Podstawowa im. Stefana Krasińskiego
Partyzantów 124
05-123 Chotomów
Delegatura KO
w Warszawie
231 Marchel Gabriela Maria Szkoła Podstawowa nr 46 im. Stefana Starzyńskiego
Wałbrzyska 5
02-739 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
232 Marcinkowski Tymon Piotr Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II
Górczewska 201
01-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
233 Marcjasz Nina PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 SIÓSTR NIEPOKALANEK
Jerzego Zaruby 2
02-796 Ursynów
Delegatura KO
w Warszawie
234 Marszko Bartosz Szkoła Podstawowa nr 52
Samarytanka 11a
03-592 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
235 Matczuk Antoni Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 341 im. Twórców Literarury Dzięcięcej
Oławska 3
01-494 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
236 Matejuk Jakub Szkoła Podstawowa nr 277
Suwalska 29
03-252 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
237 Matuszewski Maksymilian Publiczna SP STO
Al.. Sztandarów 2
Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
238 Matuszewski Jędrzej Jakub Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342
Strumykowa 21A
03-138 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
239 Matyjek Bartosz Robert Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 92
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
240 Matyjek Hoathuytien Szkoła Podstawowa nr 152 im. Marii Dąbrowskiej
Powstańców Wielkopolskich 4
02-398 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
241 Mazur Anna Szkoła Podstawowa nr 33 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju
Cieszyńska 8
02-716 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
242 Mazurek Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 52
Samarytanka 11a
03-592 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
243 Mączka Bartosz Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344
Erazma z Zakroczymia 15
03-185 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
244 Melson Amelia Szkoła Podstawowa nr 52
Samarytanka 11a
03-592 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
245 Mężykowska Maria Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
246 Michalak Krzysztof Michał Szkoła Podstawowa im. C. Godebskiego
Szkolna 2
05-090 Raszyn
Delegatura KO
w Warszawie
247 Michałek Mikołaj Szkoła Podstawowa nr 319 im. Marii Kann
ZWM 10
02-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
248 Michlewicz Joanna Szkoła Podstawowa nr 1
Szkolna 2
05-850 Ożarów Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
249 Michlewski Wojciech Radosław Społeczna Szkoła Podstawowa nr 30 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
250 Mikulski Eryk Szkoła Podstawowa nr 2
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
251 Mikulski Adrian Szkoła Podstawowa
Kościuszki 21
05-190 Nasielsk
Delegatura KO
w Warszawie
252 Misiak Agata Szkoła Podstawowa nr 52
Samarytanka 11a
03-592 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
253 Missala Magdalena Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 61 PRO FUTURO
Kaliskiego 29A i B
01-476 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
254 Miszczak Jakub Dariusz Szkoła Podstawowa nr 340 im. Prof. Bogusława Molskiego
Eugeniusza Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
255 Młynarczyk Aleksander, Piotr SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO STO
Ostrobramska 72
04-175 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
256 Modzelewski Maksymilian, Janusz Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji PRIMUS w Warszawie
Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
257 Mokrzycki Maciej Aleksander Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Brzechwy
Włodarzewska 45C, Przy Parku 36
02-384 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
258 Moskal Tymon Publiczna SP STO
Al.. Sztandarów 2
Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
259 Możański Jan Szkoła Podstawowa w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych nr 1
Miodowa 22
00-246 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
260 Mroczek Wiktor Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 100 STO
Wolumen 3
01-912 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
261 Mroczkowska Julia Szkoła Podstawowa nr 84
Radzymińska 227
03-611 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
262 Muniak Grzegorz Szkoła Podstawowa nr 1
Mickiewicza 11
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
263 Myśliwiec Michał Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego
Okólna 14
05-270 Marki
Delegatura KO
w Warszawie
264 Myśliwiec Weronika Szkoła Podstawowa nr 9 STO
Wiolinowa 6
02-785 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
265 Napieralski Michał Jan Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana
Mścisławska 1
01-647 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
266 Nasiłowski Jan Karol Szkoła Podstawowa Kolegium Zakonu Pijarów
Gwintowa 3
00-704 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
267 Nawrat Maksymilian Jakub Niepubliczna Szkoła Podstawowa \"Nasza Szkoła\"
Liczydło 3
03-183 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
268 Nejman Tomasz Szkoła Podstawowa nr 350 w Zespole Szkół nr 48 im. Armii Krajowej
Irzykowskiego 1A
01-317 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
269 Nguyen Paulina Szkoła Podstawowa nr 175 im. Heleny Marusarzówny
Trzech Budrysów 32
02-381 Warszawa Ochota
Delegatura KO
w Warszawie
270 Nieborek Michał, Piotr Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji PRIMUS w Warszawie
Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
271 Niedziałek Jan Karol Szkoła Podstawowa nr 124 im. Stanisława Jachowicza
Bartoszycka 45/47
04-923 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
272 Niedzielski Tymoteusz,Emil Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka
Remiszewska 40
03-550 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
273 Niedźwiedź Bartosz Szkoła Podstawowa Nr 218 im. Michała Kajki
Kajki 80/82
04-621 Warszawa 89
Delegatura KO
w Warszawie
274 Nowacki Wojciech Artur Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Brzechwy
Włodarzewska 45C, Przy Parku 36
02-384 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
275 Nowak Maciej Michał Szkoła Podstawowa nr 2
Al. Kasztanów 12
05-501 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
276 Nowak Szymon Wojciech Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342
Strumykowa 21A
03-138 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
277 Nowik Igor Szkoła Podstawowa nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego
Cietrzewia 22a
02-492 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
278 Nowocień Paweł Hubert Szkoła Podstawowa
SZKOLNA 15
05-816 MICHAŁOWICE
Delegatura KO
w Warszawie
279 Noworyta Katarzyna Daria Szkoła Podstawowa nr 115
Okrężna 80
02-933 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
280 Ochocka Pola Szkoła Podstawowa nr 300
Gubinowska 28/30
02-956 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
281 Okonek Aleksandra Szkoła Podstawowa Sióstr Felicjanek nr 28
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
282 Okoński Jan Dominik Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO im. Jana Nowaka Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
283 Okrasa Dominika Szkoła Podstawowa nr 321 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7
Szadkowskiego 3
01-493 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
284 Orłow-Gozdowski Emil Ignacy Szkoła Podstawowa nr 260 im. Jana Matejki
Zakrzewska 24
00-737 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
285 Orzechowska Martyna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 275
Św. Hieronima 2
03-243 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
286 OSIAK BARTŁOMIEJ Szkoła Podstawowa nr. 1 w Mińsku Mazowieckim
Kopernika 9
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
287 Osiak Julia Natalia Szkoła Podstawowa nr 69
Wiktorska 73
02-582 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
288 Ostas Dominik Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Jana Pawła II
Orłów Piastowskich 47
02-496 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
289 Ostas Jakub Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Jana Pawła II
Orłów Piastowskich 47
02-496 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
290 Ostojski Dawid Piotr Szkoła Podstawowa nr 3
Janiny Kacperskiej 6B
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
291 Ożarowska Małgorzata Zespół Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych I i II st nr 3 im G. Bacewicz
Tyszkiewicza
01 172 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
292 Paczkowska Agata Szkoła Podstawowa nr 3 w Ząbkach
Kościelna 2
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
293 Palmowski Bartosz PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 SIÓSTR NIEPOKALANEK
Jerzego Zaruby 2
02-796 Ursynów
Delegatura KO
w Warszawie
294 Paluch Kim Kelwin Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 87 im. 7 Pułku Piechoty AK "Garłuch"
Malownicza 31
02-272 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
295 Pałyga Alicja, Agata Szkoła Podstawowa im. Stefana Krasińskiego
Partyzantów 124
05-123 Chotomów
Delegatura KO
w Warszawie
296 Paradowski Michał Adam Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie
Aleja Marii Dąbrowskiej 12/20
05-806 Komorów
Delegatura KO
w Warszawie
297 Pastuszka Maciej Zespół Szkół Nr123 Szkoła Podstawowa nr 169 im. Orła Białego
Uprawna 9/17
02-967 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
298 Pawlak Adam Janusz Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie
Aleja Marii Dąbrowskiej 12/20
05-806 Komorów
Delegatura KO
w Warszawie
299 Pawlak Stanisław Szkoła Podstawowa nr 340 im. Prof. Bogusława Molskiego
Eugeniusza Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
300 Pękala Jakub Szkoła Podstawowa nr 150 im. Walerego Wróblewskiego
Thommeego 1
01-491 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
301 Piątek Julia Szkoła Podstawowa
Kościuszki 21
05-190 Nasielsk
Delegatura KO
w Warszawie
302 Pieńkos Karolina Szkoła Podstawowa nr 293 im. Jana Kochanowskiego
Kochanowskiego 8
01-864 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
303 Pietrusiak Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 81 im. Lucjana Rudnickiego
Puszczyka 6
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
304 Pietrusiewicz Helena Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii Konopnickiej
Niecała 14
00-098 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
305 Pietrzak Kamil Szkoła Podstawowa nr 109 im. Batalionów Chłopskich
Przygodna 2
03-991 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
306 Piraszewska Marta Agata Szkoła Podstawowa Nr 110
Bohaterów 41
03-007 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
307 Piwowarski Tymon Olaf Szkoła Podstawowa nr 222 im. Jana Brzechwy
Esperanto 7a
01-049 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
308 Podębski Jakub Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Publicznych w Mysiadle
Kwiatowa 28
05-515 Mysiadło
Delegatura KO
w Warszawie
309 Podlecka Oliwia Szkoła Podstawowa nr 52
Samarytanka 11a
03-592 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
310 Pogorzelska do Vale Julia Maria Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gustawa Morcinka
Wilcza 53
00-679 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
311 Pokora Mikołaj, Wojciech Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 97
Abramowskiego 4
02-667 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
312 Pol Patryk, Andrzej SZKOŁA PODSTAWOWA NR 190 im. Orła Białego
ZWIERZYNIECKA 10
00-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
313 Polityło Maria Paulina Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana
Mścisławska 1
01-647 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
314 Polubiec Maciej Szkoła Podstawowa nr 3 w Ząbkach
Kościelna 2
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
315 Półkoszek Tomasz Szkoła Podstawowa Nr 110
Bohaterów 41
03-007 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
316 Prokopowicz Mateusz Szkoła Podstawowa w Lesznowoli
Szkolna 6
05-506 Lesznowola
Delegatura KO
w Warszawie
317 Prus Łukasz Jan Szkoła Podstawowa im.płka S.Królickiego w Izabelinie
3 Maja 49
05-080 Izabelin
Delegatura KO
w Warszawie
318 Prusiński Jakub Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego
al.Stanów Zjednoczonych 27
03-947 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
319 Przeździęk Antonina Szkoła Podstawowa nr 52
Samarytanka 11a
03-592 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
320 Przybysz Jakub Szkoła Podstawowa nr 2
Żwirowa 16
05-840 Brwinów
Delegatura KO
w Warszawie
321 Przybyszewska Barbara Niepubliczna Integracyjna Szkoła Podstawowa w Mysiadle
Krótka 11
05-515 Mysiadło
Delegatura KO
w Warszawie
322 Ptaszek Kacper Szkoła Podstawowa nr 6
Lipowa 31
05-803 Pruszków
Delegatura KO
w Warszawie
323 Puławska Iga Maria Szkoła Podstawowa w Ładach
Długa 49
05-090 Raszyn
Delegatura KO
w Warszawie
324 Pycia Monika Szkoła Podstawowa nr 336 im. Janka Bytnara\"Rudego\"
Małcużyńskiego 4
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
325 Pyczot Patryk Szkoła Podsta nr 238 im. Christo Botewa
Redutowa 37
01-106 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
326 Pyda Rafał Szkoła Podstawowa nr 8
Zegrzyńska 3
05-119 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
327 Rabsztyn Małgorzata Szkoła Podstawowa nr 1 Piaseczno
Świętojańska 18
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
328 Raczkowska Wiktoria, Zofia Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka
Remiszewska 40
03-550 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
329 Rak Jacek Karol Prywatna Szkoła Podstawowa Centrum Edukacyjne Sulejówek
Krasickiego 59
05-070 Sulejówek
Delegatura KO
w Warszawie
330 Rakowski Mateusz Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego
Okólna 14
05-270 Marki
Delegatura KO
w Warszawie
331 Ramut Paweł Jan Szkoła Podstawowa nr 141 im. majora Henryka Sucharskiego
Szaserów 117
04-349 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
332 Ratajczak Cezary Szkoła Podstawowa nr 52
Samarytanka 11a
03-592 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
333 Rejewski Olaf Prywatna Szkoła Podstawowa Wonderful Years School
Alzacka 16a
03-972 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
334 Resterny Adam Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 92
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
335 Rodawski Antoni Szkoła Podstawowa nr 205 im. Żołnierzy Powstania Warszawskiego
Spartańska 4
02-637 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
336 Rogoziński Tomasz Filip Szkoła Podstawowa nr 3
Janiny Kacperskiej 6B
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
337 Rogulski Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego
Cietrzewia 22a
02-492 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
338 Romanowski Maciej Adam Społeczna Szkoła Podstawowa nr 26 STO
Puławska 97B
02-595 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
339 Rosiński Igor Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu \"Zośka\"
Wrzosowa 42
05-430 Celestynów
Delegatura KO
w Warszawie
340 Rostkowska Patrycja Szkoła Podstawowa nr 277
Suwalska 29
03-252 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
341 Rozpędek Maciej Tomasz Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
342 Rud Krzysztof Jerzy Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 343 im. Matki Teresy z Kalkuty
Stefana Kopcińskiego 7
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
343 Rybaczyk Tomasz Igor Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II
M. Grzegorzewskiej 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
344 Rybak Jakub Karol Szkoła Podstawowea im. Mikołaja Kopernika w Serocku
Pułtuska 68
05-140 Serock
Delegatura KO
w Warszawie
345 Rybak Maciej Szkoła Podstawowa nr 289 im. Henryka Sienkiewicza
Broniewskiego 99a
01-876 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
346 RZECZKOWSKI SZYMON Szkoła Podstawowa nr 353
ul. Cieplarniana 23
05-077 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
347 Rzeszutkowski Jerzy Niepubliczna Podstawowa Szkoła Montessori w Warszawie
Henryka Pobożnego 1
02-496 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
348 Rzewuski Adam Ignacy Szkoła Podstawowa nr 163 im. Batalionu \"Zośka\"
Osiecka 28/32
04-173 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
349 Sadalski Wojciech Niepubliczna Podstawowa Szkoła Montessori w Warszawie
Henryka Pobożnego 1
02-496 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
350 Sarna Antoni Szkoła Podstawowa nr 2
Żwirowa 16
05-840 Brwinów
Delegatura KO
w Warszawie
351 Sawicka Weronika Alicja Szkoła Podstawowa nr 29 im. Giuseppe Garibaldiego
Fabryczna 19
00-446 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
352 Sawicki Mateusz Szkoła Podstawowa nr 336 im. Janka Bytnara\"Rudego\"
Małcużyńskiego 4
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
353 Serocki Marek SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 68
OR-OTA 5
01-507 WARSZAWA
Delegatura KO
w Warszawie
354 Siciarek Mateusz Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana
Mścisławska 1
01-647 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
355 Sidorczuk Paweł Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego
Walerego Sławka 9
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
356 Siemek Mateusz Szkoła Podstawowa im. Stefana Krasińskiego
Partyzantów 124
05-123 Chotomów
Delegatura KO
w Warszawie
357 Siemieniewska Maja Agnieszka Szkoła Podstawowa nr 92 im. Jana Brzechwy
Przasnyska 18a
01-756 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
358 Sienicki Radosław Szkoła Podstawowa nr 84
Radzymińska 227
03-611 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
359 Siewko Piotr Rafał Szkoła Podstawowa Nr 5 w Piasecznie
Szkolna 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
360 Skaszewska Maria Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 318 im. Jana Chrystiana Andersena
Leonida Teligi 3
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
361 Skład Stanisław Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Publicznych w Mysiadle
Kwiatowa 28
05-515 Mysiadło
Delegatura KO
w Warszawie
362 Skok Tomasz Publiczna SP STO
Al.. Sztandarów 2
Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
363 Skurzak Karolina Szkoła Podstawowa nr 52
Samarytanka 11a
03-592 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
364 Słowińska Aleksandra Katarzyna Szkoła Podstawowa nr 225 im.J.Gardeckiego w Warszawie
Jana Brożka 15
01-451 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
365 Smit Kamila Niepubliczna Integracyjna Szkoła Podstawowa w Mysiadle
Krótka 11
05-515 Mysiadło
Delegatura KO
w Warszawie
366 Smolarek Kacper PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA
KAMERALNA 11
05-509 PIASECZNO- JÓZEFOSŁAW
Delegatura KO
w Warszawie
367 Smółko Anna Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana
Mścisławska 1
01-647 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
368 Sobiecki Marek Szkoła Podstawowa im. Wł. Rdzanowskiego w Radziejowicach
Główna 2
96-325 Radziejowice
Delegatura KO
w Warszawie
369 Sobociński Marcin Szkoła Podstawowa nr 80 im. Marii Kownackiej
Aspekt 48
01-904 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
370 Soboński Robert Szkoła podstawowa w Otrębusach
Piaseckiego 2
05-805 Otrębusy
Delegatura KO
w Warszawie
371 Sosnowski Jakub Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 30 im. Powstańców w 1863r.
Kawęczyńska 2
03-772 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
372 Spurtacz Daniela PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 SIÓSTR NIEPOKALANEK
Jerzego Zaruby 2
02-796 Ursynów
Delegatura KO
w Warszawie
373 Spychała Marek Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego
Walerego Sławka 9
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
374 Stachelek Adam, Jakub Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 301 im. Gen. Zygmunta Berlinga
Brygadzistów 18
01-384 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
375 Stankiewicz Ksawery Szkoła Podstawowa im 11 Listopada w Zespole Szkół w Żółwinie
Szkolna 39
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
376 Stańczak Maksymilian Szkoła Podstawowea im. Mikołaja Kopernika w Serocku
Pułtuska 68
05-140 Serock
Delegatura KO
w Warszawie
377 Stasiak Maja Szkoła Podstawowa nr 7 im Orła Białego
MŁODZIEŻOWA 1
05-101 NOWY DWÓR MAZOWIECKI
Delegatura KO
w Warszawie
378 Staszewska Barbara Anna Szkoła Podstawowa nr 204
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
379 Staszkiewicz Igor Szkoła Podstawowa nr 23 im. Edwarda Szymańskiego
Wawelska 48
02-067 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
380 Stawowski Mateusz Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 100 STO
Wolumen 3
01-912 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
381 Stec Filip Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Pawła Hulki - Laskowskiego STO w Żyrardowie
Armii Krajowej 3
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
382 Steczowicz Katarzyna Niepubliczna Integracyjna Szkoła Podstawowa w Mysiadle
Krótka 11
05-515 Mysiadło
Delegatura KO
w Warszawie
383 Stefaniuk Magdalena Szkoła Podstawowa Nr 9
Mostowa 6
05-800 Pruszków
Delegatura KO
w Warszawie
384 Stelmach Bartosz Jan Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
385 Sterczewski Jakub Szkoła Podstawowa nr 2 im. Dąbrówki w Mińsku Mazowieckim
Dąbrówki 10
05-300 Minsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
386 Stolarczyk Piotr Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka
Remiszewska 40
03-550 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
387 Stopczyński Bartosz Szkoła Podstawowa nr 77 im. Wandy Zieleńczyk
Samogłoska 9
01-980 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
388 Strejczek Justyna Szkoła Podstawowa
Polna 40
05-082 Stare Babice
Delegatura KO
w Warszawie
389 Strzeszyńska Julia Szkoła Podstawowa nr 175 im. Heleny Marusarzówny
Trzech Budrysów 32
02-381 Warszawa Ochota
Delegatura KO
w Warszawie
390 Sudenis Marcin Maksymilian Szkoła Podstawowa nr 138 z Oddziałami Integracyjnymi im. Józefa Horsta
Pożaryskiego 2
04-703 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
391 Sudoł Jakub Szkoła Podstawowa z Oddzialami Integracyjnymi nr 14 im. Bohaterów Warszawy
Sosnkowskiego 10
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
392 Surgał Andrzej Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Publicznych w Mysiadle
Kwiatowa 28
05-515 Mysiadło
Delegatura KO
w Warszawie
393 Swęd Grzegorz Jan Szkoła Podstawowa nr 31
Kobiałka 49
03-044 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
394 Syrkiewicz Michał Prywatna Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki
Piłsudskiego 95c
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
395 Szczerbińska Hanna Sara Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO im. Jana Nowaka Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
396 Szczęsny Kacper Szkoła Podstawowa nr 316 im. Astrid Lindgren
Szobera 1/3
01-318 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
397 Szczurek Adela Ewa Szkoła podstawowa w Otrębusach
Piaseckiego 2
05-805 Otrębusy
Delegatura KO
w Warszawie
398 Szempliński Jerzy PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 SIÓSTR NIEPOKALANEK
Jerzego Zaruby 2
02-796 Ursynów
Delegatura KO
w Warszawie
399 Szmytke Karolina Joanna Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana
Mścisławska 1
01-647 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
400 Sznajder Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego
Walerego Sławka 9
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
401 Sztobryn Jakub Szkoła Podstawowa nr 80 im. Marii Kownackiej
Aspekt 48
01-904 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
402 Szwarc Karol, Aleksander Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 97
Abramowskiego 4
02-667 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
403 Szwyngel Jan Zygmunt Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 341 im. Twórców Literarury Dzięcięcej
Oławska 3
01-494 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
404 Szymańska Zofia Ewa Szkoła Podstawowa nr 133 im. Stefana Czarnieckiego
Fontany 3
01-835 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
405 Szymański Kacper Lech Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa w Łomiankach
Warszawska 141
05-092 Łomianki
Delegatura KO
w Warszawie
406 Śliwka Emilia Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana
Mścisławska 1
01-647 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
407 Ślusarczyk Jan Szkoła Podstawowa nr 175 im. Heleny Marusarzówny
Trzech Budrysów 32
02-381 Warszawa Ochota
Delegatura KO
w Warszawie
408 Śmielewski Adam Bartosz Polsko - Niemiecka Szkoła Podstawowa Spotkań i Dialogu
św. Urszuli Ledóchowskiej 3
02-972 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
409 Świątek Piotr Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół
Wielgolas 36
05-334 Latowicz
Delegatura KO
w Warszawie
410 Świątkiewicz Łucja Szkoła Podstawowa nr 298
Krakusa 2
03-390 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
411 Świecka Urszula Szkoła Podstawowa Nr 2
Lipowa 11
05-850 Ożarów Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
412 Świerczewski Stefan Szkoła Podstawowa im.płka S.Królickiego w Izabelinie
3 Maja 49
05-080 Izabelin
Delegatura KO
w Warszawie
413 Świętochowski Patryk SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5
MAŁOPOLSKA 11
05-300 MIŃSK MAZOWIECKI
Delegatura KO
w Warszawie
414 Tarkowski Jakub Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 341 im. Twórców Literarury Dzięcięcej
Oławska 3
01-494 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
415 Teofilak Mateusz Zespół Szkół Publicznych Szkoła Podstawowa w Nowej Iwicznej
Krasickiego 56
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
416 Tłoczek Wiktoria Aleksandra Szkoła Podstawowa nr5 im.Janusza Kusocińskiego
ul.Chemików 1A
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
417 Tomaszewski Stanisław Szkoła Podstawowa nr 98 z Oddziałami Integracyjnymi im Lucy Maud Montgomery
Grottgera 22
00-785 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
418 Tomaszkiewicz Julia, Laura Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 301 im. Gen. Zygmunta Berlinga
Brygadzistów 18
01-384 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
419 Tomczyk Alicja Kinga Szkoła Podstawowa nr 350 w Zespole Szkół nr 48 im. Armii Krajowej
Irzykowskiego 1A
01-317 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
420 Tracz Przemysław Szkoła Podstawowa z Oddzialami Integracyjnymi nr 14 im. Bohaterów Warszawy
Sosnkowskiego 10
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
421 Trojanowska Gabriela Niepubliczna Szkoła Podstawowa AURUS
Poleczki 7
02-822 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
422 Trynkus Erwin Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej
Keniga 20
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
423 Tudek Maksymilian Tymoteusz Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5
Paryska 25
03-945 Poczta Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
424 Turczynowicz Adam Szkoła Podstawowa nr 2
Al. Kasztanów 12
05-501 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
425 Turkiewicz Marta Weronika Szkoła Podstawowa
I.B.Singera 3
05-155 Leoncin
Delegatura KO
w Warszawie
426 Tutro Joanna Julia Szkoła Podstawowa nr 3 w Ząbkach
Kościelna 2
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
427 Twardowski Wojciech Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego
al.Stanów Zjednoczonych 27
03-947 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
428 Tylkowska Aleksandra Szkoła Podstawowa w Hucie Mińskiej z siedzibą w Cielechowiźnie

05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
429 Tymiński Kacper Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej - Curie
Al. Krakowska 20
05-820 Piastów
Delegatura KO
w Warszawie
430 Tynel Jakub Szkoła Podstawowa nr 69
Wiktorska 73
02-582 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
431 Tynel Hanna Karolina Szkoła Podstawowa nr 69
Wiktorska 73
02-582 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
432 Tyszkiewicz Kornel Szkoła Podstawowa nr 52
Samarytanka 11a
03-592 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
433 Urszula Derkacz Szkoła Podstawowa nr 2
Jagiellońska 67
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
434 Usiądek Sebastian Tomasz Szkoła Podstawowa nr 2 w Grodzisku Mazowieckim
Westfala 3
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
435 Waćko Mateusz Szkoła Podstawowa nr 277
Suwalska 29
03-252 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
436 Wajrak Weronika Szkoła Podstawowa nr 69
Wiktorska 73
02-582 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
437 Walecki Filip Maksymilian Niepubliczna Szkoła Podstawowa Warsaw Montessori School
Szwoleżerów 4
00-464 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
438 Warchoł Damian Szkoła Podstawowa nr 212 im. Krystyny Krahelskiej
Czarnomorska 3
02-758 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
439 Warkocki Jakub Szkoła Podstawowa nr 209 im. Hanki Ordonówny
Reymonta 25
01-840 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
440 Wasiak Aleksandra, Magdalena Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka
Remiszewska 40
03-550 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
441 Wasilewski Hubert Leszek Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 81 Fundacji Rodzice Dzieciom
Nowowiejska 39A
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
442 Wąsiewicz Jerzy Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Kostowcu
Matki Florentyny Dymman 5
05-831 Młochów
Delegatura KO
w Warszawie
443 Wernicki Maciej Szkoła Podstawowa nr 10
Pływacka 16
05-800 Pruszków
Delegatura KO
w Warszawie
444 Wieczorek Tomasz Międzynarodowa Szkoła Podstawowa MERIDIAN
Wawelska 66/74
02-034 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
445 Wielgosz Julia Polsko-Angielska Szkoła Podstawowa Mentis
Słodka 2
03-290 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
446 Wietrzykowski Leszek Wojciech Szkoła Podstawowa nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego
Tkaczy 27
01-346 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
447 Wijata Maciej Szkoła Podstawowa nr 319 im. Marii Kann
ZWM 10
02-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
448 Witkowska Zofia Szkoła Podstawowa w Ostrówku
Warszawska 1
05-205 Klembów
Delegatura KO
w Warszawie
449 Wnuk Wojciech, Witold Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 97
Abramowskiego 4
02-667 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
450 Wojciechowski Sebastian Wojciech Szkoła Podstawowa nr 358
Św. Urszuli Ledóchowskiej 10
02-972 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
451 Wojna Sebastian Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania
Mandarynki 1
02-796 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
452 Wojtysiak- Kotlarska Maja Dominika Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 343 im. Matki Teresy z Kalkuty
Stefana Kopcińskiego 7
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
453 Wolańska Sylwia Niepubliczna Szkoła Podstawowa AURUS
Poleczki 7
02-822 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
454 Wójcik Maciej Szkoła Podstawowa nr 2
Al. Kasztanów 12
05-501 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
455 Wójtowicz Krzysztof Grzegorz Szkoła Podstawowa nr 96 im. Ireny Kosmowskiej
Sarabandy 16/22
02-868 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
456 Wrębiak Konrad Szkoła Podstawowa nr 258
Brechta 8
03-472 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
457 Wrona Joanna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Dąbrówki w Mińsku Mazowieckim
Dąbrówki 10
05-300 Minsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
458 Wrzosek Franciszek Katolicka Szkoła Podstawowa im. Księdza Piotra Skargi
Bema 73/75
01-244 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
459 Wydrzyński-Głowacki Igor Stanisław Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 92
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
460 Zabielski Antoni, Jakub SZKOŁA PODSTAWOWA NR 190 im. Orła Białego
ZWIERZYNIECKA 10
00-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
461 Zając Jan (Krzysztof) Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344
Erazma z Zakroczymia 15
03-185 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
462 Zakolski Adam SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1
ZAKOPIAŃSKA 4
05-120 LEGIONOWO
Delegatura KO
w Warszawie
463 Zalewski Filip Szkoła Podstawowa nr 2 im. Dąbrówki w Mińsku Mazowieckim
Dąbrówki 10
05-300 Minsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
464 Zalewski Paweł Robert Szkoła Podstawowa nr 350 w Zespole Szkół nr 48 im. Armii Krajowej
Irzykowskiego 1A
01-317 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
465 Zasada Antoni Szkoła Podstawowa nr 355 w Warszawie
Ceramiczna 11
03-126 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
466 Zawadyl Norbert Marek Szkoła Podstawowa nr 3
Pomnikowa 21
05-260 Marki
Delegatura KO
w Warszawie
467 Zawadyl Norbert Marek Szkoła Podstawowa nr 3
Pomnikowa 21
05-260 Marki
Delegatura KO
w Warszawie
468 Zawadzki Marek SZKOŁA PODSTAWOWA NR 263 im. Powstańców Wielkopolskich
Szegedyńska 11
01-957 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
469 Zawistowski Bartosz Prywatna Szkoła Podstawowa nr 63 im. W. Szymborskiej
Wał Miedzyszyński 141
04-987 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
470 Zdon Krzysztof "ŻAGLE" SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA STERNIK
Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
471 Zgódka Julia Publiczna Szkoła Podstawowa im. Edwarda Szymańskiego
Mazowiecka 37
05-332 Grzebowilk
Delegatura KO
w Warszawie
472 Zielińska Aleksandra Szkoła Podstawowa w Józefowie
Szkolna 62
05-119 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
473 Zielińska Emilia Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej - Curie
Al. Krakowska 20
05-820 Piastów
Delegatura KO
w Warszawie
474 Ziemiańska Marta Ewa Szkoła Podstawowa nr 298
Krakusa 2
03-390 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
475 Ziętek Marta Szkoła Podstawowanr 217 z Oddziałami Integracyjnymi
Paderewskiego 45
04-450 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
476 Zimon Pola Szkoła Podstawowa nr 46 im. Stefana Starzyńskiego
Wałbrzyska 5
02-739 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
477 Zwolicki Antoni Szkoła Podstawowa nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego
Cietrzewia 22a
02-492 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
478 Żukowska Aleksandra Lena Bednarska Szkoła Podstawowa
ul. Kawalerii 5
00-468 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
479 Żurek Jan Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
480 Żyznowska Marianna Lidia Gminna Szkoła Podstawowa Nr 1
Wojewódzka 12
05-510 Konstancin-Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
Konkursy Przedmiotowe 2015/2016