LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS FIZYCZNY
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Zgodnie z § 9 pkt. 11 Regulaminu konkursów przedmiotowych do etapu rejonowego zakwalifikowano 5% uczniów, którzy w etapie szkolnym uzyskali najwyższe wyniki (od 18 punktów). Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie szkolnym - 30.

W konkursie fizycznym uczestniczyło 1800 uczniów z Mazowsza, do etapu rejonowego zakwalifikowano 90 uczniów.
Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Gniadkowski Mateusz 21
Delegatura KO w Płocku
1 Kalwas Michał 25
2 Kryska Jan Olaf 18
3 Sewruk Emilia 18
Delegatura KO w Radomiu
1 Bolesławska Zofia Kamila 20
2 Buzała Alicja 24
3 Kozłowski Jan 25
4 Płatos Adam 20
5 Rutka Laura Maria 23
Delegatura KO w Siedlcach
1 Niewiarowski Fabian 20
2 Noszczak Paulina 19
3 Orzełowska Justyna Anna 20
4 Protasiuk Adrian 24
Delegatura KO w Warszawie
1 Adamowska Zofia 20
2 Ambroziak Witold Piotr 18
3 Bartczak Antoni Ignacy 19
4 Buliński Patryk 24
5 Chałaj Wojciech 19
6 Cieślak Marcin Karol 27
7 Ciężkowska Maria Małgorzata 18
8 Czerwiński Antoni 24
9 Dąbkowski Kacper 24
10 Gawlik Barbara Maria 22
11 Grabowski Wiktor 20
12 Grabowski Kamil Krystian 24
13 Grabowski Tomasz 20
14 Gromada Dominika 18
15 Gwiazda Jan 26
16 Hejuk Szymon 22
17 Imiołek Olaf 21
18 Iwanowski Paweł 25
19 Jackowski Wiktor Rafał 19
20 Janik Adam Mirosław 20
21 Jędrusiak Urszula 18
22 Juszczak Karol 22
23 Kłoda Tymon 27
24 Kołak Jakub 26
25 Konior Karol Tomasz 25
26 Kukiełka Pola Maria 19
27 Kulczycki Kacper Jeremi 26
28 Kusz Jakub Michał 26
29 Lejkowski Mikołaj 21
30 Ładyko Bartłomiej 18
31 Łuczywek Paulina Daria 19
32 Marciniak Zuzanna Dominika 24
33 Maroń Andrzej Franciszek 26
34 Martofel Iwo 20
35 Matiakowski Jan 27
36 Mayzel Bolesław Tomasz 21
37 Mazurkiewicz Jakub Lucjan 18
38 Niedzielski Tymoteusz, Emil 27
39 Niemotko Wojciech 18
40 Nowakowski Daniel 19
41 Ogiela Maksymilian 18
42 Okoń Oliwia 21
43 Podgórski Igor Piotr 19
44 Pokora Mikołaj Wojciech 24
45 Polus Bartosz Jakub 27
46 Porczyński Przemysław 24
47 Ramsza Kajetan Paweł 22
48 Regnowski Kajetan Jakub 21
49 Resiak Paweł 24
50 Romaniszyn Adrian Błażej 26
51 Rzepka Małgorzata 25
52 Sarama Michał 18
53 Sarata Antoni 20
54 Sawicki Wojciech Grzegorz 25
55 Serwatka Paweł Rafał 24
56 Sołowiej Amelia 19
57 Strąkowski Jan 19
58 Styś Filip 24
59 Sulik Adam 26
60 Szachuła Jan 25
61 Szul Zuzanna Julia 24
62 Szymonek Wiktor Henryk 20
63 Świercz Stanisław Paweł 23
64 Święszkowski Jan Krzysztof 26
65 Świtaj Antoni Dominik 22
66 Tarnicki Marcin 21
67 Topór Alicja 18
68 Urbanek Wiktor Marek 18
69 Warda Mikołaj 27
70 Warmijak Przemysław 25
71 Wieczorek Tomasz 19
72 Wychowański Maciej 19
73 Zagajewski Michał 19
74 Zdanowska Maja 19
75 Zentara Mateusz 22
76 Zieliński Antoni Jakub 24
77 Zieliński Stanisław Łukasz 24
Konkursy Przedmiotowe