LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS HISTORYCZNY
DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW I ODDZIAŁÓW GIMNAZJALNYCH

W etapie szkolnym wzięło udział 2229 uczniów
Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Banach Natalia 41
2 Barańska Paulina 44
3 Burdecki Oskar 42
4 Czerwiński Jakub 41
5 Dąbkowski Radosław 40
6 Domańska Iwona 42
7 Dybowski Antoni Stanisław 47
8 Gawlowicz Adrian 43
9 Iwulska Paulina 41
10 Kłosiński Konrad 47
11 Kozłowski Piotr 41
12 Koźniewski Adam Krzysztof 40
13 Kuczyńska Julia 42
14 Lechowicz Piotr 42
15 Lewandowska Aleksandra 41
16 Mięgoć Anna 44
17 Miłoboszewska Maja 47
18 Miłoszewski Kacper 45
19 Obidziński Michał 47
20 Obrębski Filip 43
21 Ostrowski Mateusz 42
22 Piotrowska Nina Weronika 46
23 Rożnowski Aleksander Ireneusz 44
24 Rudnicki Michał 45
25 Rudzińska Pola 45
26 Sollich Dominika 44
27 Stawiarski Aleksander 40
28 Sumińska Łucja 41
29 Tadajewska Laura 42
30 Ujazdowski Maciej 46
31 Wernicki Mateusz 40
32 Wronka Oliwia 45
33 Zbrzezny Adam 41
34 Żmijewski Mariusz 41
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Białobrzewski Rafał 42
2 Chmielewski Norbert 44
3 Ciskowski Oliwier 47
4 Dąbrowski Bartosz Dariusz 40
5 Filipkowska Aleksandra 40
6 Gadzała Jan 45
7 Gołaszewska Zuzanna 40
8 Gramadzka Joanna Zofia 40
9 Hyrycz Wiktoria 42
10 Krukowska Natalia 40
11 Łaskarzewski Bartosz 45
12 Łuba Kamil 45
13 Mażewska Daria 43
14 Miłek Cezary 44
15 Mosakowski Piotr 46
16 Pańkowski Piotr Vadim 41
17 Ponichtera Katarzyna 40
18 Radomski Stanisław 40
19 Rowicki Mikołaj 43
20 Siemiątkowski Juliusz 47
21 Sumara Maksymilian 46
22 Zdziera Szymon 49
Delegatura KO w Płocku
1 Brudzyński Adam Miłosz 44
2 Brzezińska Małgorzata 43
3 Bury Wiktoria 44
4 Chojnacka Agata 44
5 Ferszt Maja 40
6 Górecki Kuba 40
7 Janicka Klaudia Cecylia 45
8 Luft Adam Paweł 44
9 Łomnicka Wiktoria 43
10 Majchrzak Łukasz 47
11 Majstrowicz Mateusz 40
12 Marchlewska Kinga 43
13 Orlińska Anna 40
14 Paczkowski Kacper 42
15 Palasik Zuzanna Katarzyna 41
16 Rosiak Gabriela 40
17 Smulewicz Oliwia Małgorzata 44
18 Stańko Kalina Klara 49
19 Strawczyński Mateusz 43
20 Symonowicz Michał 43
21 Szerszeń Aleksandra 40
22 Szewczyk Laura Luiza 40
23 Szuliński Marcin 40
24 Świgost Michał 41
25 Wojciechowski Marcin 42
26 Wojciechowski Mateusz 41
27 Żółtowski Bartosz Mateusz 46
Delegatura KO w Radomiu
1 Aleksandra Szymańska 43
2 Bień Aleksandra 49
3 Boczek Kuba Antoni 40
4 Borowiecka Anna Ewa 46
5 Bzducha Jakub 46
6 Chłosta Krzysztof 42
7 Czajkowska Julia 41
8 Dybalski Michał Janusz 42
9 Głuchowski Filip 43
10 Janczara Karolina Wiktoria 41
11 Jaraszek Bartosz 42
12 Kacprzak Luiza 41
13 Kawecki Maciej 41
14 Kloch Kamil 40
15 Kozłowski Piotr 42
16 Kwapisz Patrycja 42
17 Kwaśnik Szymon 41
18 Laskowska Wiktoria 46
19 Łyczek Kamil 40
20 Majewska Wiktoria Julia 40
21 Makulski Franciszek Maria 40
22 Maliszewski Eryk, Dominik 46
23 Martynowski Mateusz 50
24 Mężyk Jakub 42
25 Nowocień Rafał 48
26 Nowocień Wiktoria 41
27 Orzechowski Tomasz 40
28 Pastuszka Wiktoria Daria 40
29 Rudzka Katarzyna 40
30 Senator Jakub 41
31 Skaliński Marcin 41
32 Skowrońska Anna 42
33 Smargol Sara 42
34 Strużyna Weronika 42
35 Wierzbicka Anna Wiktoria 43
36 Wrona Jakub 42
37 Zagożdżon Laura Aleksandra 46
Delegatura KO w Siedlcach
1 Chodkowska Wiktoria Renata 46
2 Chróściel Sebastian 40
3 Demianiuk Maksymilian 41
4 Dmowski Maciej Julian 45
5 Domańska Gabriela 41
6 Gnat Adrianna Weronika 42
7 Hryć Tymoteusz Adrian 41
8 Kadej Piotr Krystian 43
9 Kłopotek Michał Sebastian 44
10 Kowieska Magdalena 49
11 Michalak Błażej 41
12 Mierzejewski Błażej 41
13 Natalia Mohammad 40
14 Pawlak Karolina 41
15 Płatek Albert 41
16 Poszytek Stanisław Szymon 40
17 Przybysz Krzysztof 42
18 Romanowska Magdalena Joanna 41
19 Siennicka Zuzanna 42
20 Słowińska Weronika 41
21 Sollich Dominika 44
22 Wołoncewicz Zuzanna, Aleksandra 40
23 Zalewska Anna 41
Delegatura KO w Warszawie
1 Alikowska Weronika 40
2 Antas Szymon Makary 49
3 Araśniewicz Artur 40
4 Baran Lucjan Marek 41
5 Barbasiewicz Karol Tadeusz 48
6 Bednarski Kacper Franciszek 42
7 Beta Radosław 45
8 Biernacka Kamila Aleksandra 43
9 Biernacki Karol 40
10 Błażejczak Jakub 42
11 Bocianowski Szymon Robert 47
12 Bogdaniuk Franciszek 45
13 Bogdański Kacper 40
14 Bonder Hubert Jan 46
15 Boratyński Olgierd Michał 41
16 Bordon Franciszek Jacek 41
17 Borkowska Lena 43
18 Brochocki Mateusz 49
19 Broda Michał Antoni 43
20 Brodzik Piotr Marek 40
21 Brzezińska Aleksandra 42
22 Buczma Aleksandra 44
23 Budzanowski Michał Andrzej 42
24 Budzyński Jakub Santiago 46
25 Bukowiński Tytus Aleksander 40
26 Buliński Norbert 43
27 Burna Weronika 40
28 Burzyński Jan 40
29 Celiński Jan 45
30 Chazan Mateusz 42
31 Chojka Jakub 43
32 Chojnicki Filip 40
33 Chrzanowska Andżelika 44
34 Czarnecka Marta 45
35 Czarnowski Michał 41
36 Czekała Zuzanna Flora 43
37 Czupryniewicz Konrad Piotr 40
38 Danielak Rafał 45
39 Dąbrowska Daria 40
40 Dąbrowski Dawid 40
41 Demczuk Mateusz Andrzej 41
42 Derda Jacek Jan 41
43 Derlacz Zuzanna 42
44 Domański Wojciech 45
45 Domińczak Marcin Robert 45
46 Domurat Michał 41
47 Drapata Anastazja 45
48 Dribko Anna Aleksandra 43
49 Dyba Jakub Ignacy 41
50 Dymkowski Wiktor Piotr 41
51 Dziedzic Adam Jan 48
52 Fingas Bartosz Henryk 42
53 Frommholz Jakub 40
54 Frydrych Wiktor Gerard 41
55 Gajda Marcin 45
56 Gałczyński Piotr Dariusz 46
57 Gański Mateusz Robert 41
58 Gaweł Aleksandra 49
59 Gazda Daniel 40
60 Gąsiorowska Krzysztofa Agnieszka 43
61 Gizmajer Jakub Miłosz 40
62 Gołębiewska Julia 44
63 Gójska Oliwia 42
64 Grabowski Józef Marek 48
65 Gralewicz Julia Liwia 43
66 Green Catherine Maria 41
67 Grzelak Antoni 43
68 Grzębski Filip 45
69 Gutowska Gabriela Maria 41
70 Gwiazda Olaf 42
71 Handzelewicz Wiktor Jan 43
72 Hardejewicz Mateusz 40
73 Hasik Kacper 40
74 Hepner Hubert Piotr 45
75 Hoffman Piotr Krzysztof 42
76 Ignatowski Jan 40
77 Izdebska Anna, Magdalena 41
78 Izdebski Krzysztof 48
79 Jabłoński Fabian Łukasz 46
80 Jakubowski Stanisław Michał 46
81 Janik Jędrzej 41
82 Jankowski Antoni Józef 47
83 Jarosz Maksymilian Mateusz 40
84 Jastrzębska Stella Julia 41
85 Jastrzębski Tomasz 43
86 Jaworski Piotr 42
87 Jaworski Aleksander Jerzy 45
88 Jesiotr Małgorzata Katarzyna 44
89 Jodłowski Jakub Grzegorz 44
90 Jurek Oliwier Szymon 47
91 Kaczmarczyk Jan Aleksander 40
92 Kakowski Oskar 44
93 Kamiński-Pakuła Michał Jerzy 40
94 Kaproń Jakub Mikołaj 48
95 Karczewski Konrad 48
96 Karpiński Kacper Sebastian 47
97 Kędzierski Bartosz 42
98 Kicior Maciej Antoni 44
99 Kiełbik Kacper Jakub 40
100 Kingston Antoni Zbigniew 50
101 Kleczkowska Justyna 45
102 Klimaszewska Anna Konstancja 42
103 Kłos Igor Dariusz 43
104 Kłos Radosław 43
105 Knedler Michalina 41
106 Knyspel Jan Józef 46
107 Knyziak Karol 48
108 Kochański Jakub Marcin 40
109 Kołodziejski-Robak Artur Eryk 40
110 Konecki Jakub 42
111 Kopyt Michał 46
112 Korczak Paweł 46
113 Korzeniewska Gabriela Joanna 48
114 Kostka Igor 44
115 Kostrzewa Filip 41
116 Kościesza Emilia Marianna 44
117 Kotłowski Stanisław Stefan 41
118 Kowalczyk Weronika 41
119 Kowalska Małgorzata Elżbieta 47
120 Kowalski Wojciech Tomasz 41
121 Kowalski Marcin 44
122 Kozaczyński Piotr Tadeusz 45
123 Krassowski Filip 40
124 Krauze Krzysztof 45
125 Krop Bartosz 42
126 Król Maciej Atanazy 48
127 Kruczyk Konrad 44
128 Kruk Adam 41
129 Krupa Justyna Anna 42
130 Krzykawski Mikołaj Wiktor 47
131 Kucharek Tymoteusz 43
132 Kucięba Eryk 49
133 Kurek Aleksander Marcin 46
134 Kurnicka Anna 44
135 Kusiak Stanisław Artur 45
136 Kutla Jakub Krzysztof 42
137 Kuziora Oskar 42
138 Kwaśniak Agata Oliwia 41
139 Kwaśniak Antoni Paweł 40
140 Lamparski Tomasz Antoni 41
141 Laskowski Michał 41
142 Leder Martyna 44
143 Leśniewski Paweł 48
144 Lewandowski Antoni 43
145 Lipińska Julia 43
146 Lipski Maciej 43
147 Lisowski Kacper 42
148 Łuka Ignacy 49
149 Łukasik Mateusz Jakub 48
150 Łukaszuk Wojciech 44
151 Łyszkowski Maciej Michał 49
152 Maciążek Jan 45
153 Macikowski Szymon, Maciej 42
154 Majewski Jan Michał 43
155 Makos Aleksander Tomasz 46
156 Malicki Mateusz 42
157 Matejak Sebastian 40
158 Mazur Jan Maria 44
159 Mazuruk Maciej 49
160 Mianowski Antoni 40
161 Michalski Krzysztof 45
162 Michorczyk Bartłomiej Maksymilian 41
163 Mikołajczyk Jakub Witold 40
164 Milczarek Mateusz 41
165 Misiewicz Maciej 48
166 Missala Maciej Mateusz 48
167 Miśkowicz Kuba 44
168 Mochocki Marcin Jan 48
169 Modzelewski Karol 48
170 Muszel Łucja Anna 46
171 Naftyński Igor Michał 42
172 Nietrzebka Zuzanna 43
173 Nivette Aleksander Marcin 43
174 Nobis Karolina Anna 40
175 Nowak Maciej 44
176 Nowakowski Jakub 42
177 Nowohoński Karol Maciej 45
178 Olendzka Zuzanna 41
179 Olszewski Jan 41
180 Ossoliński Ziemowit Łukasz 43
181 Otowski Grzegorz Piotr 43
182 Pac Damian 40
183 Pacholak Filip 40
184 Paduch Julia 42
185 Pak Glieb 40
186 Pasik Krzysztof Piotr 40
187 Paszta Jagoda, Hanna 46
188 Patyra Ludwik 47
189 Pawelec Mateusz 42
190 Pawlik Karolina Anna 40
191 Pawlus Paweł Piotr 46
192 Pełka Julia 44
193 Pergół Kacper Igor 42
194 PERKA WITOLD JÓZEF 45
195 Piasecki Tomasz Marcin 41
196 Piątkowska Małecka Dominika 44
197 Piątkowski Fryderyk 48
198 Piech Karolina 40
199 Pierzycki Mikołaj Bartłomiej 48
200 Pietrzak Krzysztof Jan 47
201 Pietura Bartosz Marek 42
202 Piklikiewicz Allan Henryk 40
203 Piotrzkiewicz Piotr Marcin 44
204 Piórko Jan 44
205 Piskała Patryk 46
206 Popa Dominik Karol 40
207 Potocki Franciszek Tadeusz 40
208 Potoczny Cyprian Mariusz 41
209 Prądzyński Łukasz Dariusz 40
210 Przybysz Hubert Jan 47
211 Rabarijoely Erwin Samuel 40
212 Raczkowski Jan Marian 47
213 Rajpert Jeremi Jacek 48
214 Rembiszewska Julia 40
215 Robak Mateusz 40
216 Rowiński Tomasz 41
217 Ruciński Mateusz 42
218 Rybarczyk Bartosz Kamil 47
219 Sabliński Stanisław 40
220 Sadowski Jakub Wiktor 41
221 Sawicki Jakub 40
222 Sepioło Maciej Dymitr 44
223 Sękal Kacper 40
224 Sieńko Zuzanna Katarzyna 43
225 Sikora Kajetan 44
226 Sikorski Marcin Jerzy 40
227 Skalski Filip Michał 48
228 Skarpetowska Agata Zofia 42
229 Skład Krzysztof Saturnin 49
230 Skonieczny Bartosz Filip 41
231 Skoratko Mateusz Krystian 48
232 Skrzypczak Artur Wiktor 42
233 Sławiński Karol Hugo 42
234 Sławiński Borys Marek 41
235 Słoński Mikołaj 40
236 Słowik Julia Patrycja 42
237 Smardzewski Mateusz 43
238 Sobański Felix 45
239 Sobkowicz Katarzyna Iwona 40
240 Sobotka Mikołaj 41
241 Sozański Piotr Aleksander 45
242 Stępień Mikołąj 40
243 Stolarski Jakub 41
244 Strąk Jakub Maciej 49
245 Styczyńska Karolina 41
246 Szabłowski Marcel Baniamin 41
247 Szczerbicki Wiktor Kazimierz 43
248 Szczęsny Szymon Piotr 42
249 Szewczak Michał 50
250 Szewczuk Mikołaj Rafał 45
251 Szulga Jan 43
252 Szyszkowski Mikołaj 42
253 Śliwiński Oliwier Jacek 46
254 Świech Łukasz 41
255 Taljański-Zygmunt Marcin 41
256 Tarnawski Stanisław Marcin 45
257 Terlecki Maciej Wojciech 46
258 Tobiasz Laura 42
259 Tomczyk Jakub 40
260 Tułodziecki Stanisław, Oskar 49
261 Turowicz Stanisław 40
262 Twardowskia Julia 40
263 Walczak Kamil Jason 43
264 Walewski Artur 40
265 Warcaba Natalia 49
266 Warmuz Maksymilian Wojciech 48
267 Warska Amelia Sylwia 43
268 Wasielewska Maja 41
269 Weitz Katarzyna Magdalena 48
270 Welkier Patryk 49
271 Wendt Justyna 49
272 Wieczorek Bartosz 48
273 Wieczorek Joanna 48
274 Wiercioch Jan Jakub 46
275 Więch Bartłomiej 45
276 Wiśniewski Krzysztof Witold 47
277 Witkowski Jan Franciszek 46
278 Witusik Szymon 40
279 Włosek Alicja 42
280 Wojciechowski Stanisław 40
281 Wojnicki Adam 40
282 Wołodźko Mateusz Janusz 40
283 Wójcik Wiktoria Maria 42
284 Wszomierski Łukasz Adam 45
285 Wylotek Arkadiusz Janusz 41
286 Wyszyński Michał 42
287 Zaborowska Maria Anna 40
288 Zajdel Bartosz 44
289 Zalewski Sławomir Krzysztof 40
290 Zamoyski Stanisław Bruno 42
291 Zaremba Zofia 40
292 Zdon Tomasz 48
293 Zgoliński Dominik 44
294 Zioło Maciej 40
295 Zowczak Franciszek Michał 49
296 Zych Franciszek 40
297 Zych Mateusz Jan 45
298 Źrebiec Franciszek 47
299 Żbikowski Adam Władysław 40
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018