LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS BIOLOGICZNY
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa szkoły Delegatura KO
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Kujawa Maria Magdalena Gimnazjum nr 2 w Żurominie
Wiatraczna 16
09-300 Żuromin
Delegatura KO
w Ciechanowie
2 Bieńkowska Oliwia Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
3 Błaszczak Anna Gimnazjum Publiczne w Krasnem
Komisji Edukacji Narodowej 1
06-408 KRASNE
Delegatura KO
w Ciechanowie
4 Bugaj Przemysław Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi im. Noblistów Polskich w Przasnyszu
Orlika 48
06-300 PRZASNYSZ
Delegatura KO
w Ciechanowie
5 Drozdowska Natalia Gimnazjum TWP
Kraszewskiego 8A
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
6 Jabłońska Zuzanna Gimnazjum nr 1 w Żurominie
Wyzwolenia 12
09-300 Żuromin
Delegatura KO
w Ciechanowie
7 Jędrzejewski Michał Gimnazjum nr 3
17 Stycznia 17
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
8 Kaczorek Katarzyna Gimnazjum nr 3
17 Stycznia 17
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
9 Klimkiewicz Aleksandra Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Miejskim Zespole Szkół nr 2
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
10 Kostrzewa Antonina Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
11 Łach Dominika Publicznej Gimnazjum nr 2 w Pniewie
18 Maja 6
07-214 Zatory
Delegatura KO
w Ciechanowie
12 Majchrzak Daria Anna Gimnazjum nr 2 w Żurominie
Wiatraczna 16
09-300 Żuromin
Delegatura KO
w Ciechanowie
13 Miecznikowska Alicja Społeczne Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Ciechanowie
Wyspiańskiego 11A
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
14 Mroczek Wiktoria Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II
-
09-164 Dzierzążnia
Delegatura KO
w Ciechanowie
15 Rakowska Jolanta Społeczne Gimnazjum "Wyspianum"
Wyspiańskiego 3
06-500 Mława
Delegatura KO
w Ciechanowie
16 Skóra Natalia Publicznej Gimnazjum nr 2 w Pniewie
18 Maja 6
07-214 Zatory
Delegatura KO
w Ciechanowie
17 Suchoparska Sylwia PUBLICZNE GIMNAZJUM W ŚWIERCZACH
Pułtuska 26 C
06-150 ŚWIERCZE
Delegatura KO
w Ciechanowie
18 Ślubowski Jakub Gimnazjum im. 21. Pułku Piechoty \" Dzieci Warszawy\"w Czernicach Borowych
Szkolna 10
06-415 CZERNICE BOROWE
Delegatura KO
w Ciechanowie
19 Śmiechowska Martyna Gimnazjum nr 2 w Żurominie
Wiatraczna 16
09-300 Żuromin
Delegatura KO
w Ciechanowie
20 Tomaszewska Weronika Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
21 Urban Daria Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi im. Noblistów Polskich w Przasnyszu
Orlika 48
06-300 PRZASNYSZ
Delegatura KO
w Ciechanowie
22 Zawadzka Aleksandra Publicznej Gimnazjum nr 2 w Pniewie
18 Maja 6
07-214 Zatory
Delegatura KO
w Ciechanowie
23 Ziębińska Karolina Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II
-
09-164 Dzierzążnia
Delegatura KO
w Ciechanowie
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Andruchewicz Wiktoria Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krasnosielcu
Ogrodowa 2A
06-212 KRASNOSIELC
Delegatura KO
w Ostrołęce
2 Ciskowski Hubert Gimnazjum
Dojazdowa 14a
07-415 OLSZEWO-BORKI
Delegatura KO
w Ostrołęce
3 Dudziec Zofia Gimnazjum nr 1
gen. Józefa Hallera 12
07-410 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
4 Duszak Izabela Gimnazjum nr 1
gen. Józefa Hallera 12
07-410 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
5 Gawrych Martyna Gimnazjum nr 1
gen. Józefa Hallera 12
07-410 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
6 Gąsiewska Anna Maria Gimnazjum Publiczne im. Armii Krajowej w Długosiodle
Mickiewicza 14
07-210 DŁUGOSIODŁO
Delegatura KO
w Ostrołęce
7 GRYSZKIEWICZ JULIA Gimnazjum Nr 2 w Wyszkowie
Gen.J.Sowińskiego 55
07-200 WYSZKÓW
Delegatura KO
w Ostrołęce
8 Kuzia Karolina Publiczne Gimnazjum Nr 3 w Nagoszewie
Turka 40
07-300 NAGOSZEWO
Delegatura KO
w Ostrołęce
9 MARTYNA FAUSTYNA Gimnazjum Nr 2 w Wyszkowie
Gen.J.Sowińskiego 55
07-200 WYSZKÓW
Delegatura KO
w Ostrołęce
10 Mikołajczyk Jakub Gimnazjum Publiczne nr 1
Partyzantów 39
07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
11 Petrosjan Andranik Gimnazjum nr 1
gen. Józefa Hallera 12
07-410 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
12 Pochoda Julia Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krasnosielcu
Ogrodowa 2A
06-212 KRASNOSIELC
Delegatura KO
w Ostrołęce
13 Prusaczyk Bartłomiej Gimnazjum nr 1
gen. Józefa Hallera 12
07-410 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
14 Równy Jakub Publiczne Gimnazjum
Farna 20
07-323 ZARĘBY KOŚCIELNE
Delegatura KO
w Ostrołęce
15 Siembor Maria Gimnazjum nr 1 w Wyszkowie
Geodetów 45
07-200 WYSZKÓW
Delegatura KO
w Ostrołęce
16 Strzemieczny Mateusz Publiczne Gimnazjum w Rzewniu

06-225 RZEWNIE
Delegatura KO
w Ostrołęce
17 TUREK ALEKSANDRA Gimnazjum Nr 2 w Wyszkowie
Gen.J.Sowińskiego 55
07-200 WYSZKÓW
Delegatura KO
w Ostrołęce
18 TWARDO PIOTR Gimnazjum Nr 2 w Wyszkowie
Gen.J.Sowińskiego 55
07-200 WYSZKÓW
Delegatura KO
w Ostrołęce
19 Umińska Sylwia Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie
Piastowska 23A
07-407 CZERWIN
Delegatura KO
w Ostrołęce
20 Zalewska Natalia Gimnazjum Nr 5
Berlinga 5
07-410 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
21 Zglejszewski Mateusz Gimnazjum nr 1
gen. Józefa Hallera 12
07-410 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
Delegatura KO w Płocku
1 Borowiec Aleksander Publiczne Gimnazjum w Lasocinie

05-088 Brochów
Delegatura KO
w Płocku
2 Dadun Aleksandra Publiczne Gimnazjum w Lasocinie

05-088 Brochów
Delegatura KO
w Płocku
3 Domin Olga Gimnazjum w Gójsku
Lipnowska 3B
09-227 Gójsk
Delegatura KO
w Płocku
4 Durlak Julia Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
5 Gorczyca Magdalena Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
6 Kasprzycki Kuba Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
7 Krawczyk Kacper Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
8 Listkowska Klaudia Gimnazjum w Mochowie

09-214 Mochowo
Delegatura KO
w Płocku
9 Piątkowski Jakub Gimnazjum Miejskie w Sierpcu
Braci Tułodzieckich 2
09-200 Sierpc
Delegatura KO
w Płocku
10 Ronek Dominika Aleksandra Gimnazjum nr 13 w Płocku w Zespole Szkół nr 3
Łukasiewicza 11
09-400 Płock
Delegatura KO
w Płocku
11 Rzepecka Oliwia Gimnazjum im. prof. Jerzego Kondrackiego w Łącku
Kolejowa 1/1
09-520 Łąck
Delegatura KO
w Płocku
12 Stefańska Martyna Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
13 Stelmańska Marcelina Gimnazjum w Mochowie

09-214 Mochowo
Delegatura KO
w Płocku
14 Sulińska Liwia Gimnazjum Miejskie w Sierpcu
Braci Tułodzieckich 2
09-200 Sierpc
Delegatura KO
w Płocku
15 Swat Julia Gimnazjum nr 3 w Płocku
Krakówka 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
16 Szatańska Oliwia Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
17 Szczawińska Julia Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
18 Szymańska Gabriela Maria Niepubliczne Gimnazjum \"Edu- Mar\" w Płocku
Górna 1a
09-400 Płock
Delegatura KO
w Płocku
19 Śliwińska Iga Urszula Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
20 Świerzyńska Kinga Gimnazjum Miejskie w Sierpcu
Braci Tułodzieckich 2
09-200 Sierpc
Delegatura KO
w Płocku
21 Tarka Julia Gimnazjum w Sannikach
Warszawska 183
09-540 Sanniki
Delegatura KO
w Płocku
22 Uliński Jakub Niepubliczne Gimnazjum \"Edu- Mar\" w Płocku
Górna 1a
09-400 Płock
Delegatura KO
w Płocku
23 Wiszowaty Piotr I Niepubliczne Gimnazjum Zespołu Oświatowo - Konsultacyjnego \\\"PROFESOR\\\"
Kilińskiego 12
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
Delegatura KO w Radomiu
1 Bąkiewicz Paulina Publiczne Gimnazjum w Grójcu
Polna 17
05-600 Grójec
Delegatura KO
w Radomiu
2 Głowacka Aleksandra Maria Katolickie Gimnazjum w Radomiu
Grzybowska 22
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
3 Jankowski Michał Publiczne Gimnazjum w Chynowie
Szkolna 1
05-650 Chynów
Delegatura KO
w Radomiu
4 Korgul Michał Wojciech Publiczne Gimnazjum w Przytyku
Szkolna 3
26-650 Przytyk
Delegatura KO
w Radomiu
5 Krawczyk Anita Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
6 Krzelowska Lidia Niepubliczne Gimnazjum przy Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego w Zwoleniu
Żeromskiego 34
26-700 Zwoleń
Delegatura KO
w Radomiu
7 Kwiecień Karolina Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
SŁOWACKIEGO 4
26-670 PIONKI
Delegatura KO
w Radomiu
8 Łoboda Aleksandra Publiczne Gimnazjum im. ks. bp. Jana Chrapka
Wiatraczna 8
26-680 Wierzbica
Delegatura KO
w Radomiu
9 Maciejewski Bartosz Gimnazjum w Lipsku
Zwoleńska 16 a
27-300 Lipsko
Delegatura KO
w Radomiu
10 Masiak Kinga Publiczne Gimnazjum w Głowaczowie
Warecka 10
26-903 Głowaczów
Delegatura KO
w Radomiu
11 Misalska Oliwia Publiczne Gimnazjum w Suskowoli
Suskowola 74
26-670 Pionki
Delegatura KO
w Radomiu
12 Musiał Bartłomiej Andrzej Publiczne Gimnazjum w Brzózie
Aleja Lipowa 4
26-903 Głowaczów
Delegatura KO
w Radomiu
13 Pasek Klaudia Angelika Publiczne Gimnazjum w Natolinie
Natolin 59
26-613 Radom 15
Delegatura KO
w Radomiu
14 Pilkiewicz Kamil Arkadiusz Niepubliczne Gimnazjum przy Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego w Zwoleniu
Żeromskiego 34
26-700 Zwoleń
Delegatura KO
w Radomiu
15 Piórkowska Gabriela Magdalena Publiczne Gimnazjum w Adamowie
Adamów 20
26-803 Promna
Delegatura KO
w Radomiu
16 Piwoński Jakub Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
17 Prygiel Paulina Publiczne Gimnazjum w Wierzchowinach
Wierzchowiny 30
26-660 Jedlińsk
Delegatura KO
w Radomiu
18 Różalska Katarzyna Publiczne Gimnazjum Gminne im. Armii Krajowej w Iłży
Bodzentyńska 45
27-100 Iłża
Delegatura KO
w Radomiu
19 Sentek Franciszek Jan Katolickie Gimnazjum w Radomiu
Grzybowska 22
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
20 Stachurska Julia Publiczne Gimnazjum w Magnuszewie
Bohaterów Września 10
26-910 Magnuszew
Delegatura KO
w Radomiu
21 Syta Patrycja Natalia Publiczne Gimnazjum w Siennie
Szkolna 6
27-350 Sienno
Delegatura KO
w Radomiu
22 Szczepaniak Adrian Filip Publiczne Gimnazjum w Adamowie
Adamów 20
26-803 Promna
Delegatura KO
w Radomiu
23 Szmajda Przemysław Marek Zespół Placówek Oświatowych - Publiczne Gimnazjum w Krępie Kościelnej
Krępa Kościelna 48
27 - 300 Lipsko
Delegatura KO
w Radomiu
24 Śledź Aleksandra Marta Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
25 Wolszczak Marta Publiczne Gimnazjum w Grójcu
Polna 17
05-600 Grójec
Delegatura KO
w Radomiu
26 Zawadzka Izabella Publiczne Gimnazjum w Suskowoli
Suskowola 74
26-670 Pionki
Delegatura KO
w Radomiu
27 Żelachowska Adela Anna Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
Delegatura KO w Siedlcach
1 Adamyan - Lis Antonina Maria Gimnazjum Gminy Liw w Węgrowie
Mickiewicza 23a
07-100 Węgrów
Delegatura KO
w Siedlcach
2 BORKOWSKA ALICJA Publiczne Gimnazjum w Borowiu
A.Sasimowskiego 3
08-412 Borowie
Delegatura KO
w Siedlcach
3 Boruta Jakub Publiczne Gimnazjum nr 6
gen.Orlicz-Dreszera 3
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
4 Ciesielski Michał Gimnazjum w Stoczku
ARMII KRAJOWEJ 1
07-104 STOCZEK
Delegatura KO
w Siedlcach
5 Delekta Joanna Publiczne Gimnazjum nr 6
gen.Orlicz-Dreszera 3
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
6 Deniszewska Jowita Publiczne Gimnazjum nr 4
Pescantina 2
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
7 Głaszczka Michał Publiczne Gimnazjum Powiatowe
Długa 35
08-400 Garwolin
Delegatura KO
w Siedlcach
8 Górska Natalia Publiczne Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
Sekulska 10
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
9 Grudzień Izabela Publiczne Gimnazjum
Kościuszki 17
08-460 Sobolew
Delegatura KO
w Siedlcach
10 Kiełek Maksymilian Piotr Publiczne Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
Sekulska 10
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
11 Kosieradzki Łukasz Publiczne Gimnazjum nr 4
Pescantina 2
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
12 Kowalczyk Karolina Zofia Zespół Oświatowy w Wiśniewie Publiczne Gimnazjum w Wiśniewie
Tadeusza Kościuszki 54
08-112 Wiśniew
Delegatura KO
w Siedlcach
13 Miszczak Anna Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kotuniu
Polna 6 c
08-130 Kotuń
Delegatura KO
w Siedlcach
14 Osipiak Wiktoria Publiczne Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
Sekulska 10
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
15 Rękawek Dominika Publiczne Gimnazjum Powiatowe
Długa 35
08-400 Garwolin
Delegatura KO
w Siedlcach
16 Skierkowski Bartosz Gimnazjum im. C. K. Norwida
Staszica 11
08-400 Garwolin
Delegatura KO
w Siedlcach
17 Skoroszewska Karolina Publiczne Gimnazjum Powiatowe
Długa 35
08-400 Garwolin
Delegatura KO
w Siedlcach
18 Szewczyk Łukasz Gimnazjum im. C. K. Norwida
Staszica 11
08-400 Garwolin
Delegatura KO
w Siedlcach
19 Szot Julia Publiczne Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
Sekulska 10
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
20 Zwierzynska Aleksandra Publiczne Gimnazjum nr 6
gen.Orlicz-Dreszera 3
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
Delegatura KO w Warszawie
1 Abramowska Julia Wiktoria Gimnazjum w Kałuszynie
Pocztowa 4
05-310 Kałuszyn
Delegatura KO
w Warszawie
2 Ambroszczyk Patrycja Gimnazjum nr 86 w Warszawie
gen. Thommeego 1
01-491 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
3 Antoniak Natalia Gimnazjum nr 11 w Warszawie
Podbipięty 2
02-732 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
4 Arseniuk Julia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
5 Bakiera Aleksandra Maria Gimnazjum nr 4 w Pruszkowie
Hubala 4
05-800 Pruszków
Delegatura KO
w Warszawie
6 Banecka Katarzyna Wanda Gimnazjum nr 4 w Słomczynie im. Jana Mejstera
Wilanowska 218
05-507 Słomczyn
Delegatura KO
w Warszawie
7 Bania Gabriela Zofia Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
8 Barszcz Julia Maria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
9 Betlej Barbara Olga NoBell Gimnazjum
Mirkowska 39
05-520 Konstancin Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
10 Białecka Martyna Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
11 Białek Antonina Zofia Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
12 Bielak Sandra Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
13 Bielak Sandra Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
14 Bielecki Piotr Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
15 Bieńkowska Marta Zuzanna Gimnazjum nr 4 w Otwocku
Szkolna 31
05-400 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
16 Bilski Rafał Jan Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
17 Błaszczyk Alicja Publiczne Gimnazjum nr 2 w Żyrardowie
Narutowicza 35
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
18 Brodowska Julia Katarzyna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 34 im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
19 Buchalska Barbara Anna Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
20 Buczyński Filip Gimnazjum nr 1 z oddziałami dwujęzycznymi Konstancin-Jeziorna
Wojewódzka 12
05-510 Konstancin Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
21 Budnik Hanna Gimnazjum nr 4 w Legionowie
Zegrzyńska 3
05-119 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
22 Bułanow Marlena Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
23 Burna Weronika Gimnazjum w Baniosze
Szkolna 1
05-532 Baniocha
Delegatura KO
w Warszawie
24 Chojnacki Mateusz Salezjańskie Gimnazjum im. Św.Jana Bosko
Mickiewicza 35A
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
25 Cichocka Monika Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
26 Cichońska Julia Weronika Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
27 Cukier Jan Ryszard Gimnazjum nr 11 w Warszawie
Podbipięty 2
02-732 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
28 Czapski Konrad Maksymilian Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
29 Czerw Natalia Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
30 Czupryna Małgorzata Prywatne Gimnazjum Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi
Czerniakowska 137
00-720 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
31 Danowska Małgorzata Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
32 Denkiewicz Aleksandra Gimnazjum nr 2 w Markach
Wczasowa 5
05-261 Marki
Delegatura KO
w Warszawie
33 Dębowska Julia Anna Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
34 DĘBSKA MAGDALENA JADWIGA Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
35 Dobrowolska Oliwia Milena Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
36 Dominik Paulina Gimnazjum nr 47 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie
Grenady 16
01-151 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
37 Domińczak Maria Helena Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 133 w Warszawie
Warszawska 63
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
38 Domińczak Jan Maksymilian Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 133 w Warszawie
Warszawska 63
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
39 Dróżdż Zuzanna Weronika Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
40 Drwięga Piotr Jan Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
41 Ducka Lidia Julia Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
42 Dybcio Katarzyna Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
43 Emmel Paulina Anna Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
44 Fabijaniak Julianna Natalia Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
45 Frączak Aneta Sandra Gimnazjum w Leoncinie
Singera 3
05-155 Leoncin
Delegatura KO
w Warszawie
46 Gaida Miriam Gimnazjum Dwujęzyczne nr 34 im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
47 Gałdyn Julia Maria Gimnazjum nr 14 z Oddzialami Integracyjnymi w Warszawie
Barska 32
02-315 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
48 Gardzielik Aleksandra Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
49 Gaweł Wojciech Józef Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
50 Gawęda Katarzyna Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
51 Gawlak Jakub Gimnazjum w Żółwinie
Szkolna 39
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
52 Gawroński Aleksander Mieszko Gimnazjum nr 4 w Otwocku
Szkolna 31
05-400 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
53 Gieraziński Bartosz Jakub Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
54 Gierek Agata Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
55 Gil Gabriela Anna Gimnazjum nr 14 z Oddzialami Integracyjnymi w Warszawie
Barska 32
02-315 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
56 Głowala Zofia Barbara Społeczne Gimnazjum nr 5 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
57 Główka Zuzanna Martyna Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
58 Gnarowska Olga Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
59 Godlewska Zofia Gimnazjum nr 2 w Markach
Wczasowa 5
05-261 Marki
Delegatura KO
w Warszawie
60 Goniacz Patryk Robert Salezjańskie Gimnazjum im. Św.Jana Bosko
Mickiewicza 35A
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
61 Grabarczyk Magdalena Gimnazjum Miejskie nr 2 w Mińsku Mazowieckim
Budowlana 2
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
62 Grabowska Joanna Marta Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
63 Grabowska Anna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 34 im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
64 GRUBA DOROTA Gimnazjum Miejskie nr 1 w Mińsku Mazowieckim
Kopernika 9
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
65 Grzegrzółka Mikołaj Gimnazjum w Złotokłosie
R. Traugutta 10
05-504 Złotokłos
Delegatura KO
w Warszawie
66 Grzywa Inga Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
67 Gzowska Karolina Wiktoria Gimnazjum nr 1
M. Sasina 33
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
68 Hamny Aleksandra Maria Gimnazjum w Ożarowie Maz.
Szkolna 2
05-850 Ożarów Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
69 Harmak Michał Maciej Gimnazjum Prywatne nr 2
Jasielska 49/53
02-128 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
70 Hejza Julia Anna Społeczne Gimnazjum nr 1 im.Świętej Rodziny
Kołłątaja 80/82
05-402 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
71 Herc Jan,Tomasz Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
72 Horoszko Anita Wiktoria Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
73 Hoser Barbara Anna Gimnazjum nr 4 w Pruszkowie
Hubala 4
05-800 Pruszków
Delegatura KO
w Warszawie
74 Hryciuk Zuzanna Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
75 IWAŃSKA JULIA Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
76 Jabłońska Zuzanna Maria Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
77 Jadczak Bartosz Adam Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
78 Jagoda Marta Zofia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
79 Janik Aleksandra Danuta Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
80 Janowczyk Julia Anna Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
81 Jasińska Monika Magdalena Gimnazjum nr 11 w Warszawie
Podbipięty 2
02-732 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
82 Jaszczyszyn Igor Piotr Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
83 Jaśtak Natalia Justyna Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
84 Jaworski Jakub Społeczne Gimnazjum Nr 1 Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Jana Nowaka - Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
85 Jurczak Maciej Łukasz Społeczne Gimnazjum "Startowa"
Startowa 9
02-248 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
86 Kaczmarczyk Paulina Marzena Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
87 Kalisiak Małgorzata Zofia Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
88 Kamut Julia,Oliwia Społeczne Gimnazjum Nr 27 im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego STO
Ostrobramska 72
04-175 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
89 Kanatek Justyna Publiczne Gimnazjum nr 2 w Ząbkach
Batorego 37
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
90 Kanatek Julia Publiczne Gimnazjum nr 2 w Ząbkach
Batorego 37
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
91 Karczewska Kinga Jadwiga Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
92 Karwasińska Zuzanna Jagoda Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
93 KASKA ZUZANNA Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
94 Knyspel Jakub Józef Publiczne Katolickie Gimnazjum im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Łazach
Wiejska 2
05-552 Wólka Kosowska
Delegatura KO
w Warszawie
95 Korol-Borodziuk Aleksander Gimnazjum w Zespole Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych I i II st nr 3 im. Grażyny Bacewicz w Warszawie
Tyszkiewicza 42
01 172 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
96 Korpacz Marta Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
97 Korzeń Zuzanna Dominika Salezjańskie Gimnazjum im. Św.Jana Bosko
Mickiewicza 35A
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
98 Kosanowska Magdalena Maria Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
99 Kowalczuk Izabela Zofia Gimnazjum nr 14 z Oddzialami Integracyjnymi w Warszawie
Barska 32
02-315 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
100 Kowalczyk Adrian Piotr Gimnazjum w Lesznowoli
Szkolna 6
05-506 Lesznowola
Delegatura KO
w Warszawie
101 Kowalska Hanna Ewa Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
102 Kowalska Aleksandra Stanisława Gimnazjum nr 4 w Otwocku
Szkolna 31
05-400 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
103 Krupa Zuzanna Joanna Gimnazjum nr 11 w Warszawie
Podbipięty 2
02-732 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
104 Krupińska Julia Brygida Gimnazjum nr 128 z oddz. int. w Warszawie
Dwóch Mieczy 5
04-491 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
105 Krysiak- Kropińska Patrycja Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
106 Kubiak Małgorzata Barbara Gimnazjum Dwujęzyczne nr 34 im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
107 Kucharczyk Barbara Małgorzata Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
108 Kulesza Zuzanna Gimnazjum nr 3
Kazimierza Wielkiego 1
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
109 Kuleta Krzysztof,Wojciech Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
110 Kuźnicki Alan Leszek Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
111 Kwiatkowski Krzysztof Konrad Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
112 Laskowski Karol Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
113 Lechańska Weronika Gimnazjum nr 1 w Raszynie
Unii Europejskiej 1
05-090 Raszyn
Delegatura KO
w Warszawie
114 LEONARDI GRZEGORZ KRZYSZTOF Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
115 Lesińska Małgorzata Publiczne Gimnazjum nr 2 w Ząbkach
Batorego 37
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
116 Łojek Grzegorz Maksymilian Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
117 Łojek Marcin Gimnazjum Nr 5
Jagiellońska 67
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
118 Łopacki Łukasz Dawid Publiczne Gimnazjum nr 2 w Ząbkach
Batorego 37
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
119 Maciejczak Magdalena Gimnazjum w Zespole Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych I i II st nr 3 im. Grażyny Bacewicz w Warszawie
Tyszkiewicza 42
01 172 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
120 Maciejewski Mateusz Mikołaj Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
121 Madej Mateusz,Maciej Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
122 Magielski Jan Henryk Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
123 Magiera Julia Katarzyna Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
124 Mamiński Hubert Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
125 Marek Zofia Karolina Publiczne Gimnazjum Kolegium Zakonu Pijarów
Gwintowa 3
00-704 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
126 Marks Martyna Klaudia Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
127 Mazur Maciej Gimnazjum nr 94 im. Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej
Na Uboczu 9
02-791 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
128 Mękarska Marta Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
129 Mianowska Matylda Julia Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
130 Michalski Wojciech Jan Niepubliczne Europejskie Gimnazjum Językowe
Parkowa 27 B
05-120 Legoionowo
Delegatura KO
w Warszawie
131 Michalski Stanisław Jan Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
132 Mikołuszko Kacper Wacław Społeczne Gimnazjum Nr 1 Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Jana Nowaka - Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
133 Miłkowska Maria Małgorzata Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
134 Mioduszewska Julia Publiczne Katolickie Gimnazjum w Ząbkach
11- Listopada 4
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
135 Modliborek Aleksandra Julia Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
136 Mrożek Bartłomiej Gimnazjum Nr 5
Jagiellońska 67
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
137 Musiał Weronika Ewa Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
138 Musioł Zuzanna Joanna Gimnazjum im. K. Wojtyły w ZSP w Międzyborowie
Staszica 5
96-316 Międzyborów
Delegatura KO
w Warszawie
139 Nguen Nhat Anh Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
140 Niedziałek Julia Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
141 Niemyjska Dominika Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
142 Niziołek Aleksandra Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
143 Nowak Magdalena Natalia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
144 Nowakowska Maja Społeczne Gimnazjum nr 333 STO w Warszawie
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
145 Nowecka Zuzanna Cecylia Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 133 w Warszawie
Warszawska 63
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
146 Obłoza Marta Gimnazjum Miejskie nr 2 w Mińsku Mazowieckim
Budowlana 2
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
147 Olczak Barbara Agnieszka Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
148 Olek Weronika Gimnazjum nr 118 im. Pierwszej Kompanii Kadrowej
Krótka 1
05-075 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
149 Ołdachowski TomaszJan Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
150 Osiński Albert Adam Gimnazjum nr 164 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. \"Polskich Olimpijczyków\"
Ostródzka 175
03- 289 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
151 Owczarek Magdalena Teresa Salezjańskie Gimnazjum im. Św.Jana Bosko
Mickiewicza 35A
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
152 Pachnik Maja Barbara Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
153 Pałka Natalia Karolina Gimnazjum Dwujęzyczne nr 34 im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
154 Parnas Szymon Jakub Gimnazjum nr 125 w Warszawie
Kobiałka 49
03-044 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
155 Parzęcka Karolina Anna Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
156 Pawińska Adrianna,Weronika Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
157 Pawlicka Matylda Maria Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
158 PAWŁOWSKA MARTA AGNIESZKA Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
159 Pełczyńska Karolina Katarzyna Gimnazjum Prywatne nr 2
Jasielska 49/53
02-128 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
160 Piątkowska Maria Gimnazjum Miejskie nr 2 w Mińsku Mazowieckim
Budowlana 2
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
161 Piluch Paweł Aleksander Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\" w Warszawie
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
162 Piotrowski Filip Zespół Szkół w Wieliszewie, Gminne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Wieliszewie
Kościelna 27
05-135 Wieliszew
Delegatura KO
w Warszawie
163 Piszczek Maria Gimnazjum Nr 126 z Oddz. Int w Warszawie
gen. K. Ziemskiego 22
04-408 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
164 Pitera Anna,Teresa Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
165 Plasota Antoni Jakub Gimnazjum nr 2 w Piasecznie
Aleja Kalin 30
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
166 Płonka Klementyna Gimnazjum nr 7 Przy Łazienkach Królewskich w Warszawie
Podchorążych 49/61
00-722 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
167 Prażyńska Martyna Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
168 Przybył Ewa Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
169 Przybyłkowski Aleksander Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
170 Pyjor Aleksandra Maria Publiczne Gimnazjum Kolegium Zakonu Pijarów
Gwintowa 3
00-704 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
171 Rembiasz Gabriela Gimnazjum nr 4 w Legionowie
Zegrzyńska 3
05-119 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
172 Roman Kazimierz Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
173 Romaniuk Jan Jerzy Gimnazjum w Złotokłosie
R. Traugutta 10
05-504 Złotokłos
Delegatura KO
w Warszawie
174 Rosiak Anna Ewa Publiczne Gimnazjum nr 3 w Żyrardowie
Kacperskiej 6 B
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
175 Rubaj Renata Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
176 Rześna Marta Publiczne Gimnazjum nr 6 w Żyrardowie
Mireckiego 56
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
177 Sadkowska Patrycja Barbara Gimnazjum w Mrokowie
M. Świątkiewicz 2 A
05-552 Wólka Kosowska
Delegatura KO
w Warszawie
178 Sadowska Lilia Anna Społeczne Gimnazjum nr 4 STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
179 Sadowska Julia Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
180 Sadowy Justyna Gimnazjum w Chylicach
Dworska 2
05-510 Konstancin -Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
181 Safarzyńska Natalia Anna Społeczne Gimnazjum nr 4 STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
182 Sasin Marta Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
183 Sawicka Paulina Daria Publiczne Gimnazjum Kolegium Zakonu Pijarów
Gwintowa 3
00-704 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
184 Scisło Adam Piotr Gimnazjum nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
185 Serafin Sonia Alicja Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
186 Serkuczewski Michał Gimnazjum nr 117 w Warszawie
Gubinowska 28/30
02-956 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
187 Serwatka Wojciech Antoni Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
188 Sędzik Natalia Alicja Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
189 Sikorska Alicja Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
190 Sikorski Maksymilian,Maciej Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
191 Skiba Weronika Agata Gimnazjum nr 125 w Warszawie
Kobiałka 49
03-044 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
192 Skurzak Jędrzej Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
193 Skwirut Weronika Helena Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
194 Snop Wiktoria Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 133 w Warszawie
Warszawska 63
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
195 Snopczyński Jan Zdzisław Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
196 Sobiech Magdalena Gimnazjum nr 2
Królowej Jadwigi 11
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
197 Sobiech Julia Magdalena Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
198 Sochacka Antonina Maria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
199 Solska Karolina Gimnazjum w Otrębusach
Piaseckiego 2
05-805 Otrębusy
Delegatura KO
w Warszawie
200 Soszyński Mateusz Robert Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
201 Stachera Weronika Publiczne Gimnazjum nr 2 w Ząbkach
Batorego 37
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
202 Stachura Ignacy Jan Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
203 Stańczak Alicja Maria Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
204 Swendrak Zofia Gimnazjum nr 76 w Warszawie
Gwiaździsta 35
01-651 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
205 Sypek Anna Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
206 Szafrańska Weronika Gimnazjum Nr 5
Jagiellońska 67
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
207 Szcześniak Stanisław Paweł Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
208 Szeptycka Julia Maria Gimnazjum nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
209 Szopa Piotr Wawrzyniec PUBLICZNE GIMNAZJUM W JÓZEFOSŁAWIU
Kameralna 11
05-509 JÓZEFOSŁAW - PIASECZNO
Delegatura KO
w Warszawie
210 Szynkarczuk Julia Anna Gimnazjum Prywatne nr 2
Jasielska 49/53
02-128 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
211 Śliwińska Julia Społeczne Gimnazjum nr 4 STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
212 Śpiewak Igor Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
213 Świrski Maksymilian, Paweł Społeczne Gimnazjum nr 99 Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Powstańców Śląskich 67 a
01-355 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
214 Tambor Joanna Katarzyna Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
215 Tatarczuk Ada Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
216 Terlikowska Zuzanna Wiktoria Gimnazjum nr 4 w Pruszkowie
Hubala 4
05-800 Pruszków
Delegatura KO
w Warszawie
217 Terpińska Julia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
218 Traczyk Julia Gimnazjum w Chylicach
Dworska 2
05-510 Konstancin -Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
219 Trzewik Julia Publiczne Gimnazjum Kolegium Zakonu Pijarów
Gwintowa 3
00-704 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
220 Turczynowicz Jan Gimnazjum w Chylicach
Dworska 2
05-510 Konstancin -Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
221 Turowska Zofia Gimnazjum w Otrębusach
Piaseckiego 2
05-805 Otrębusy
Delegatura KO
w Warszawie
222 Tymińska Zofia Społeczne Gimnazjum nr 5 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
223 Tyszecka Maria Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
224 Ufnal Julia Gimnazjum nr 1
M. Sasina 33
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
225 Vu Thi Tra Mi PUBLICZNE GIMNAZJUM W JÓZEFOSŁAWIU
Kameralna 11
05-509 JÓZEFOSŁAW - PIASECZNO
Delegatura KO
w Warszawie
226 Walkowiak Barbara Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
227 Wasilewska Maria Magdalena Gimnazjum nr 4 w Pruszkowie
Hubala 4
05-800 Pruszków
Delegatura KO
w Warszawie
228 Wiatr Krystyna Kolegium Św. Rodziny - Gimnazjum
K K. Baczyńskiego 7-9
05-092 Łomianki
Delegatura KO
w Warszawie
229 Więcław Anna Nina Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
230 Witan Joachim Jeremi Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
231 Witkowski Adrian, Damian Publiczne Gimnazjum im. Izabelli i Bronisława Ryxów w Prażmowie
Fr. Ryxa 72
05-505 Prażmów
Delegatura KO
w Warszawie
232 Włodarska Bogumiła Katarzyna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 34 im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
233 Wnuk Mateusz Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
234 Wojtycki Kacper Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 133 w Warszawie
Warszawska 63
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
235 Wołonciej Kamila Gimnazjum nr 106 w Warszawie
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
236 Wróbel Paulina Gimnazjum w Stanisławowie Pierwszym
J. Kazimierza 291
05-126 Nieporęt
Delegatura KO
w Warszawie
237 Wujec Maja Magdalena Społeczne Gimnazjum nr 4 STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
238 Wypustek Angelika Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
239 Zaborowska Julia Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
240 Zawadzka Michalina Marta Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
241 Zduńczyk Mikołaj Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
242 Zieliński Maciej Marek Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
243 Zielnik Alicja Joanna Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
244 Ziółkowska Aleksandra Wiktoria Publiczne Gimnazjum w Karczewie
Bielińskiego 7
05-480 Karczew
Delegatura KO
w Warszawie
245 Zwierzchowski Jacek Paweł Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
246 Zych Katarzyna Gimnazjum Prywatne nr 2
Jasielska 49/53
02-128 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
Konkursy Przedmiotowe 2015/2016