LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS GEOGRAFICZNY
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Zgodnie z § 9 pkt. 11 Regulaminu konkursów przedmiotowych do etapu rejonowego zakwalifikowano 5% uczniów, którzy w etapie szkolnym uzyskali najwyższe wyniki (od 30 punktów). Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie szkolnym - 40.

W konkursie geograficznym uczestniczyło 2969 uczniów z Mazowsza, do etapu rejonowego zakwalifikowano 160 uczniów.
Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Bogacka Zuzanna 34
2 Dejnecka Amelia 33
3 Lewandowski Kacper 33
4 Łukasiewicz Bartosz 30
5 Szarek Magdalena 32
6 Szymankiewicz Zuzanna 32
7 Tymiński Szymon 33
8 Tymiński Karol 32
9 Żebrowski Antoni Artur 32
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Charyton Tomasz 33
2 Dylewski Daniel 33
3 Gierek Wiktoria 32
4 Godleś Szymon 35
5 Kacprzyńska Joanna 35
6 Kaliszewski Mikołaj 32
7 Karłowicz Laura 32
8 Kurpiewska Jagoda 36
9 Marczak Oliwia 34
10 Pianko Piotr 32
11 Szewczak Aleksandra 34
12 Tupacz Jakub 36
13 Woźniak Wiktoria 32
Delegatura KO w Płocku
1 Kalwas Michał 34
2 Lewandowski Jakub 32
3 Liszewski Adam 32
4 Racki Adam 30
Delegatura KO w Radomiu
1 Faryna Alicja 30
2 Gajda Krystian Maciej 32
3 Głogowska Julia 32
4 Golus Adam 32
5 Gorczyca Jan Igor 32
6 Gos Maciej Andrzej 33
7 Jędra Piotr 34
8 Kapuścik Oskar Marek 33
9 Karbowniczak Dominik 33
10 Kozłowski Jan 33
11 Orlicki Filip Stefan 34
12 Strzelczyk Zuzanna 32
13 Świadek Julia 32
14 Więcaszek Stanisław 33
15 Zakrzewski Krzysztof 32
16 Zapała Igor 35
Delegatura KO w Siedlcach
1 Antosik Szymon 33
2 Matusik Olga 33
3 Misiak Jakub Tomasz 32
4 Noszczak Paulina 32
5 Rojek Dominik 34
6 Żabka Maria 33
Delegatura KO w Warszawie
1 Alot Bruno Andrzej 32
2 Assbury Julian 33
3 Baudouin de Courtenay Maria Matylda 30
4 Biliński Jakub 30
5 Buciak Maria Elżbieta 30
6 Buczyńska Iga Maria 33
7 Bury Mateusz Piotr 35
8 Burzyńska Dominika Maria 32
9 Chaciński Stanisław 32
10 Charlot Przemysław 32
11 Czarnecki Maciej Michał 32
12 Duda Michał Grzegorz 32
13 Dudziak Maja 32
14 Duraj Urszula, Hanna 34
15 Dutkiewicz Daria Elżbieta 34
16 Dziubak Stanisław 32
17 Filip Antonina 32
18 Fitowska Maja 32
19 Gawroński Jan 31
20 Golian Maksymilian 34
21 Gołębiowska Maja 31
22 Gołębiowski Bartosz 33
23 Gołoś Mateusz 33
24 Gorostiza Potr 32
25 Gójski Kajetan 31
26 Grzebyk Michał 33
27 Hirsz Alicja Agnieszka 33
28 Jakubaszek Tomasz 30
29 Januszewska Dominika Helena 30
30 Jolanta Gromek 30
31 Jończyk Zuzanna 38
32 Jurek Aleksandra 30
33 Kacperski Bernard 34
34 Kamińska Zuzanna, Maja 35
35 Karpiesiuk Hubert 32
36 Kindracki Stanisław 34
37 Konarzewska Eliza 34
38 Koniarczyk Wiktor Aleksander 31
39 Konopka Piotr Bartosz 34
40 Kontkiewicz Jerzy Jan 32
41 Kot Justyna Maria 32
42 Krawczyk Ignacy 30
43 Król Maciej 31
44 Krzysztosiak Michał Krzysztof 32
45 Lemieszka Jan Jakub 33
46 Leśnik Filip 33
47 Lubik Wiktoria Teresa 37
48 Magdaleńska Małgorzata 30
49 Małachowski Paweł Karol 33
50 Masalski Maciej 30
51 Matoga Wojciech 33
52 Matyka Marcin 30
53 Mazek Bartosz Paweł 35
54 Mazurek Tomasz 33
55 Michalak Mateusz 35
56 Miłaszewicz Alicja Maria 34
57 Miłaszewicz Andrzej Filip 30
58 Mlynarczyk Franciszek Jan 33
59 Modzelewka Zuzanna Inga 30
60 Motylewski Michał Jan 30
61 Mrozek Mikołaj 32
62 Oldenborg William 35
63 Ozga Agnieszka Julia 30
64 Pacholski Aleksander 31
65 Piekarska Natalia 32
66 Pimpicka Aniela 35
67 Piórkowski Krzysztof, Alexander 33
68 Ponichter Jan 34
69 Poświata Antonina Ewa 34
70 Prostak Przemysław 32
71 Przybylik Alicja Magdalena 38
72 Radzikowski Karol 33
73 Rajtar Michał Damian 30
74 Rębielewska Barbara Agnieszka 34
75 Rusek Dominik 31
76 Ryzner Jakub 30
77 Sadowski Ignacy 35
78 Sałek Jan Andrzej 31
79 Sawicki Jan 32
80 Sawka Antoni Tomasz 31
81 Sekulska Zofia Maria 32
82 Sędek Mateusz 35
83 Sidor Ignacy 36
84 Smolarek Franciszek Józef 35
85 Sobiecki Marek 30
86 Stępińska Agata Marta 32
87 Stępkowska Matylda 36
88 Szczecki Olaf Błażej 36
89 Śledź Antonina Kira 33
90 Świeżak Zofia Róża 33
91 Wegiera Jakub 31
92 Węsierski Filip 34
93 Wieczorek Otylia 33
94 Wieczorek Jan 33
95 Więckowski Hubert Rafał 32
96 Więcławek Maciej Andrzej 30
97 Wilk Tymoteusz, Krzysztof 34
98 Wilk Zuzanna 34
99 Wiśniewski Marcel Karol 36
100 Włodarczyk Helena Katarzyna 32
101 Wojciechowska Emilia Daria 36
102 Wojdak Marianna 30
103 Wojtczak Andrzej Maciej 35
104 Wojtiuk Katarzyna 36
105 Woźnicka Wanda Dobromiła 31
106 Wróblewski Mateusz 31
107 Zajączkowski Franciszek 35
108 Zgoda Aleksandra 32
109 Zienkiewicz Aleksandra Nina 34
110 Zofia Szmigielska 32
111 Żaczkiewicz Aleksandra 33
112 Żurowski Maksymilian 32
Konkursy Przedmiotowe