LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS HISTORYCZNY
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

W etapie szkolnym wzięło udział 3239 uczniów.
Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Boruszewski Krystian 44
2 Cymbalak Dominik 40
3 Jędrzejewski Mikołaj 44
4 Lipowski Karol 40
5 Ochman Jakub 41
6 Szczypiński Mikołaj 41
7 Wenda Dagmara 41
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Bednarczyk Szymon 40
2 Borowski Grzegorz 40
3 Dolecka Julia 40
4 Gerej Szymon 44
5 Grono Aleksandra 44
6 Michalak Patrycja 45
7 Sowa Bartosz Jan 40
Delegatura KO w Płocku
1 Barciński Wiktor 41
2 Bielecki Damian 44
3 Doliński Antoni 41
4 Falkowski Kamil 40
5 Gruszczyńska Adrianna Elżbieta 40
6 Królikowski Damian 40
7 Krulczyk Igor 40
8 Makowski Filip 47
9 Matuszewski Miłosz 40
10 Miller Kacper 41
11 Mularczyk Mateusz Sylwester 42
12 Murzyńska Anna 42
13 Nowakowski Norbert 42
14 Nowicki Łukasz 41
15 Perczyńska Natalia 40
16 Pielat Filip 41
17 Pych Maja 40
18 Tomaszewska Zuzanna 40
Delegatura KO w Radomiu
1 Adamczyk Szymon 41
2 Durka Filip 40
3 Dziura Katarzyna Paulina 41
4 Grądziel Julia Anna 40
5 Michalska Patrycja Katarzyna 40
6 Mikulska Gabriela 44
7 Niewadzi Łukasz, Michał 45
8 Osiecki Jakub Robert 40
9 Siek Hubert 41
10 Stańczyk Zuzanna 42
Delegatura KO w Siedlcach
1 Baran Amelia 40
2 Bartczuk Paweł 42
3 Borkowski Julian 43
4 Garwoliński Jan 42
5 Jeliński Alan Jakub 40
6 Kiersztyn Jakub 40
7 Kowalewska Patrycja 41
8 Księżopolski Krzysztof 42
9 Misiak Jakub 41
10 Narojek Cezary 40
11 Piesio Patryk 41
12 Zatyka Jakub 42
13 Zowczak Leon Arkadiusz 42
Delegatura KO w Warszawie
1 Cybruk Mateusz Maciej 47
2 Antoniuk Aleksander Rudolf 41
3 Araźna Aleksandra 40
4 Balik Jakub 46
5 Barańczk Iga 40
6 Bazała Jędrzej Leon 42
7 Bieliński Kacper Krzysztof 41
8 Błaszczyński Bruno 42
9 Boniecki Alexander 41
10 Borkowska Nel 44
11 Bramowicz Julia 49
12 Brożyna Bartosz 41
13 Bryksa Jan 41
14 Chojnacki Maciej Jan 43
15 Cholewa Tomasz Tadeusz 40
16 Ciechocka Magda 42
17 Czalipa Bartosz Akbar 44
18 Czechowicz Radosław 41
19 Dakowski Antoni Jan 40
20 Daykola Natalia Magdalena 40
21 Dmowski Bartłomiej 42
22 Dubiel Michał Jakub 43
23 Dukat Franciszek 48
24 Dula Sebastian 40
25 Faber Adam 42
26 Figuła Stanisław Jacek 40
27 Filipiuk Szymon Jan 43
28 Gałach Jana 40
29 Gawroński Maciej Rafał 44
30 Gąsiorowski Szymon 45
31 Giertych Karolina Maria 42
32 Gil Sylwia 46
33 Gmitruk Antoni Michał 45
34 Gorczyński Michał Feliks 47
35 Górecki Jan Olgierd 41
36 Grądzka Lidia 42
37 Gryber Ernest 40
38 Handzlik Łukasz Jan 40
39 Herevych Taisa 45
40 Hilsberg Tomasz Jerzy 40
41 Hołdys Gabriela Elżbieta 42
42 Jajor Alicja 42
43 Jakub Szerega 41
44 Jakubczak Dawid Artur 40
45 Jankowski Stanisław 40
46 Jeżowski Aleksander Teodor 41
47 Kaczyński Hubert 44
48 Kałek Aleksandra Marta 41
49 Kochanek Kacper 46
50 Kocjan Kamil 44
51 Kołodziejski Szymon 43
52 Konowrodzka Wiktoria Barbara 44
53 Kontkiewicz Alicja Zuzanna 41
54 Kopacz Ppiotr Henryk 41
55 Kot Mikołaj 44
56 Kotłowski Piotr Krzysztof 42
57 Kowalik Wojciech 40
58 Kowalik Wojciech 40
59 Kowalska Alicja 40
60 Kozakiewicz Jeremi 44
61 Krawczyk Igor 42
62 Kwiatkowski Jan Mateusz 46
63 Laskowska Katarzyna 42
64 Liberek Franciszek, Piotr 45
65 Lubas Maria, Monika 42
66 Łazęcki Konrad Patryk 40
67 Łęski Piotr 40
68 Maciejuk Igor 40
69 Madaliński Stanisław Andrzej 44
70 Maliszewski Kacper Jan 40
71 Maliszewski Antoni 46
72 Małek Paweł Miłosz 40
73 Marczuk Marcin 41
74 Markuszewski Jan 44
75 Mazur Mikołaj 46
76 Mazuruk Bartłomiej 41
77 Miąsek Piotr Michał 40
78 Michura Katarzyna Danuta 41
79 Mickiewicz Marcel 43
80 Mierzwa Jakub 41
81 Mikuła Julia 46
82 Mikuła Jakub 47
83 Mlynarczyk Anna Maria 42
84 Moździerz Natalia 43
85 Mroczkowska Monika 40
86 Myśliwiec Paweł 42
87 Nagórka Leonard Michał 40
88 Niedźwiedź Bartosz 43
89 Nowak Karol 43
90 Nożyński Stanisław Leszek 40
91 Obszarski Stanisław Józef 41
92 Olendski Piotr Jan 40
93 Olszewski Maciej 40
94 Ołowski Aleksy 40
95 Ościłowski Jaksa Przemysław 40
96 Paluszkiewicz Franciszek 40
97 Piaseczny Michał Andrzej 45
98 Pietrzak Oliwia 40
99 Pietrzyk Kamil 40
100 Pikuła Tymon 45
101 Piłat Manuel Patryk 41
102 Piszczatowski Franciszek 46
103 Płoski Michał, Jakub 46
104 Podbielski Michał Piotr 41
105 Prus Aleksander 40
106 Przybylski Łukasz 47
107 Rajczak Piotr 45
108 Romaniuk Karol Władysław 43
109 Rzońca Franciszek Andrzej 41
110 Sakowski Wiktor 40
111 Samsel Kacper 44
112 Sawicki Piotr 41
113 Siedlecki Michał 40
114 Skiba Jan Wiktor 42
115 Skubisz Daniel 43
116 Solarz Mateusz Jan 40
117 Sowińska Joanna 41
118 Stajniak Hubert 40
119 Stańczak Zuzanna 41
120 Sudolska-Bytof Gabiela 45
121 Szeliga Michał Jan 45
122 Szewczyk Stanisław 40
123 Szostek Adam Ryszard 41
124 Szupiluk Aleksander Daniel 40
125 Szwed Olaf 46
126 Szwejkowski Mikołaj 40
127 Szymański Tadeusz 40
128 Śliwa Roch 40
129 Świderski Antoni 41
130 Teska Magdalena Maria 41
131 Tomaszewski Patryk 41
132 Trzynski Iwo 41
133 Urbanek Oliwia 42
134 Warmiński Wiktor Michał 40
135 Warych Michał 42
136 Wdówik Jan 42
137 Włoszczuk Michał 41
138 Wocial Maurycy Wojciech 43
139 Wojnarowicz Filip 41
140 Wołos Miłosz 40
141 Woźniak Krzysztof Piotr 40
142 Wróblewski Maciej 44
143 Wrzesińska Anna Maria 47
144 Yahorau Tsimafei 41
145 Zajączkowski Franciszek 43
146 Zakrzewski Jan Michał 43
147 Zawadzki Łukasz 40
148 Zbijewski Michał Kamil 41
149 Zgliński Hubert 41
150 Ziemka Miłosz 40
151 Żaczkiewicz Szymon 40
152 Żołędowski Radosław 40
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018