LISTA UCZNI紟 ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS GEOGRAFICZNY
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imi Nazwa szko造 Delegatura KO
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Akpang Nicole Powiatowe Gimnazjum Publiczne
P這cka 56
09-100 P這雟k
Delegatura KO
w Ciechanowie
2 Borkowska Natalia Gimnazjum z Oddzia豉mi Integracyjnymi nr 4 w Miejskim Zespole Szk馧 nr 2
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechan闚
Delegatura KO
w Ciechanowie
3 KACZMARCZYK NATALIA Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pu速usku
Marii Konopnickiej 5
06-100 PUΡUSK
Delegatura KO
w Ciechanowie
4 Niemirska Klaudia Powiatowe Gimnazjum Publiczne
P這cka 56
09-100 P這雟k
Delegatura KO
w Ciechanowie
5 RADECKI MIKOxJ SEBASTIAN Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pu速usku
Marii Konopnickiej 5
06-100 PUΡUSK
Delegatura KO
w Ciechanowie
Delegatura KO w Ostro喚ce
1 Brodacki Micha Gimnazjum nr 1
gen. J霩efa Hallera 12
07-410 OSTRO艼A
Delegatura KO
w Ostro喚ce
2 J璠rzejewski Sebastian Publiczne Gimnazjum im. Jana Paw豉 II w Krasnosielcu
Ogrodowa 2A
06-212 KRASNOSIELC
Delegatura KO
w Ostro喚ce
3 Kaczorek Barbara Publiczne Gimnazjum im. Jana Paw豉 II w Krasnosielcu
Ogrodowa 2A
06-212 KRASNOSIELC
Delegatura KO
w Ostro喚ce
4 KUCH ANGELIKA MARIA Gimnazjum Nr 2 w Wyszkowie
Gen.J.Sowi雟kiego 55
07-200 WYSZK紟
Delegatura KO
w Ostro喚ce
5 Markowska Katarzyna Gimnazjum nr 3 im. Adama Mickiewicza w Zespole Szk馧 nr 3 w Ostro喚ce
Skowro雟kiego 8
07-417 OSTRO艼A
Delegatura KO
w Ostro喚ce
6 M鏎awska And瞠lika Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Jasienicy
Paw豉 Jasienicy 23
07-304 JASIENICA
Delegatura KO
w Ostro喚ce
7 Mrozek Maciej Gimnazjum nr 3 im. Adama Mickiewicza w Zespole Szk馧 nr 3 w Ostro喚ce
Skowro雟kiego 8
07-417 OSTRO艼A
Delegatura KO
w Ostro喚ce
8 ZAWADZKI MARCEL Gimnazjum Nr 2 w Wyszkowie
Gen.J.Sowi雟kiego 55
07-200 WYSZK紟
Delegatura KO
w Ostro喚ce
Delegatura KO w Pocku
Delegatura KO w Radomiu
1 Jastrz瑿ski Kacper Publiczne Gimnazjum nr 2 z Oddzia豉mi Integracyjnymi im. Adama Jerzego Czartoryskiego w Radomiu
Jurija Gagarina 19
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
2 J璠ras Aleksandra Publiczne Gimnazjum nr 3 w Radomiu
Czarnoleska 10
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
3 Kacprzak Przemys豉w Rafa Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddzia豉mi Dwuj瞛ycznymi w Radomiu
Kili雟kiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
4 Miszczyk Julia Publiczne Gimnazjum nr 3 w Radomiu
Czarnoleska 10
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
5 Olczyk Aleksandra Niepubliczne Gimnazjum przy Liceum Og鏊nokszta販帷ym im. Jana Kochanowskiego w Zwoleniu
疾romskiego 34
26-700 Zwole
Delegatura KO
w Radomiu
6 Potempska Marta Ewa Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddzia豉mi Dwuj瞛ycznymi w Radomiu
Kili雟kiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
Delegatura KO w Siedlcach
Delegatura KO w Warszawie
1 Adamiak Patryk Gimnazjum nr 140 w przy M這dzie穎wym O鈔odku Wychowawczym nr 3 im. G. Maja
Patriot闚 90
04-844 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
2 B彗owski Jakub Rafa Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriot闚 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
3 Bednarek Gabriela Maria Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
4 Borkowski Jakub Jan Publiczne Gimnazjum STO
Al.. Sztandar闚 2
04-423 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
5 Chr鏀t Martyna Gimnazjum i Liceum Og鏊nokszta販帷e im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Pi瘯na 7a
05-300 Mi雟k Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
6 Czech Agnieszka Maria \\\\\\\"STRUMIENIE\\\\\\\" Gimnazjum Stowarzyszenia \\\\\\\"Sternik\\\\\\\"
3 maja 129
05-420 J霩ef闚
Delegatura KO
w Warszawie
7 Dadej Karolina Julia Gimnazjum z Oddzia豉mi Dwuj瞛ycznymi nr 104 w Warszawie w Zespole Szk馧 nr 120
Wilgi 19
04-831 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
8 Dmowska Julia Gimnazjum z Oddzia豉mi Dwuj瞛ycznymi nr 25 im. Czes豉wa Niemena
Zwyci瞛c闚 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
9 Fiedoruk Maciej Hubert Gimnazjum nr 58 z Oddzia豉mi Dwuj瞛ycznymi im. W豉dys豉wa IV
Jagiello雟ka 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
10 Foroncewicz Krzysztof Gimnazjum Dwuj瞛yczne nr 42 w Warszawie
砰wnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
11 Gajda Zofia Gimnazjum w Chylicach
Dworska 2
05-510 Konstancin -Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
12 Gajek Jan Stanis豉w Gimnazjum z Oddzia豉mi Dwuj瞛ycznymi nr 104 w Warszawie w Zespole Szk馧 nr 120
Wilgi 19
04-831 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
13 Gancarczyk Zofia Anna \\\\\\\"STRUMIENIE\\\\\\\" Gimnazjum Stowarzyszenia \\\\\\\"Sternik\\\\\\\"
3 maja 129
05-420 J霩ef闚
Delegatura KO
w Warszawie
14 Gawro雟ki Jan Gimnazjum nr 58 z Oddzia豉mi Dwuj瞛ycznymi im. W豉dys豉wa IV
Jagiello雟ka 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
15 G鏎alska Maria Magdalena Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Paw豉 II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
16 G鏎ecki Robert Spo貫czne Gimnazjum nr 333 STO w Warszawie
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
17 G鏎ka Sebastian Piotr Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Paw豉 II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
18 Grzesiewska Justyna Anna Gimnazjum Dwuj瞛yczne nr 42 w Warszawie
砰wnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
19 Jagodzi雟ki Jan Aleksander Gimnazjum Dwuj瞛yczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szk馧 nr 66 w Warszawie
My郵iwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
20 Jakubowski Kamil Kacper Gimnazjum nr 81 w Warszawie
Roz這gi 10
01-310 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
21 Jeremi Jan Wi帷kowski Gimnazjum z Oddzia豉mi Dwuj瞛ycznymi nr 25 im. Czes豉wa Niemena
Zwyci瞛c闚 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
22 Jerzak Micha Pawe Gimnazjum Dwuj瞛yczne nr 50 im. gen. W豉dys豉wa Sikorskiego w Zespole Szk馧 nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
23 Kazimierska Adrianna Ewa Niepubliczne Europejskie Gimnazjum J瞛ykowe
Parkowa 27 B
05-120 Legoionowo
Delegatura KO
w Warszawie
24 Kmiecik Martyna Anna Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriot闚 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
25 Koc Joanna Gimnazjum nr 58 z Oddzia豉mi Dwuj瞛ycznymi im. W豉dys豉wa IV
Jagiello雟ka 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
26 Ko速ek Dominika Niepubliczne Europejskie Gimnazjum J瞛ykowe
Parkowa 27 B
05-120 Legoionowo
Delegatura KO
w Warszawie
27 Korbecka Natalia Gra篡na Gimnazjum Spo貫czne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milan闚ek
Delegatura KO
w Warszawie
28 Korpacz Marta Gimnazjum Dwuj瞛yczne nr 42 w Warszawie
砰wnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
29 Kowalski Maciej Jacek Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriot闚 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
30 Kry禦an Teresa Faustyna Gimnazjum nr 3 Przymierza Rodzin im. b. ks. Jerzego Popie逝szki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
31 Ku幟a Fryderyk Mariusz Gimnazjum nr 112 im. Kr鏊a Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
32 Le郾iewska Joanna Publiczne Gimnazjum nr 3 w 砰rardowie
Kacperskiej 6 B
96-300 砰rard闚
Delegatura KO
w Warszawie
33 Lipi雟ki Bart這miej Gimnazjum nr 20 im. Bohater闚 Olszynki Grochowskiej
Afryka雟ka 11
03-966 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
34 Lisiewski Mateusz Dominik Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriot闚 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
35 Lorek Aleksandra Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Genera豉 Paw豉 Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
36 Lubik Zofia Magdalena Gimnazjum w Chylicach
Dworska 2
05-510 Konstancin -Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
37 Maci捫ek Szymon Jan Gimnazjum Dwuj瞛yczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szk馧 nr 66 w Warszawie
My郵iwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
38 Majkusiak Aleksandra Maria Gimnazjum Dwuj瞛yczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
39 Majkusiak Franciszek Maciej Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
40 Mamajek Alicja Stanis豉wa Gimnazjum z Oddzia豉mi Dwuj瞛ycznymi nr 104 w Warszawie w Zespole Szk馧 nr 120
Wilgi 19
04-831 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
41 Ma鎥owska Nela Julia Gimnazjum nr 38 w Warszawie
安i皻okrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
42 Marczuk Stanis豉w Grzegorz Gimnazjum Dwuj瞛yczne nr 50 im. gen. W豉dys豉wa Sikorskiego w Zespole Szk馧 nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
43 Marczy雟ka Wiktoria Gimnazjum nr 113 z Oddzia豉mi Dwuj瞛ycznymi w Warszawie
Promienista 12A
02-428 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
44 Michalik Hanna Olga Gimnazjum nr 3 Przymierza Rodzin im. b. ks. Jerzego Popie逝szki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
45 Molak Grzegorz Piotr Gimnazjum w Zespole Szk馧 Publicznych im. Jana Paw豉 II w ζzach
ks. H. S這jewskiego1
05-552 ζzy
Delegatura KO
w Warszawie
46 Morawska Maria Gimnazjum nr 119 w Warszawie
Klimatyczna 1
05-077 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
47 Nadolna Zuzanna Maria Gimnazjum nr 2 w Dziekanowie Le郾ym
Akinsa 6
05-092 υmianki
Delegatura KO
w Warszawie
48 Pawlak Pola Aleksandra Gimnazjum Dwuj瞛yczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szk馧 nr 66 w Warszawie
My郵iwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
49 Pec Micha Robert Gimnazjum Dwuj瞛yczne nr 42 w Warszawie
砰wnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
50 Petrova Darina Gimnazjum Dwuj瞛yczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szk馧 nr 66 w Warszawie
My郵iwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
51 Piasecka Karolina Barbara Gimnazjum nr 38 w Warszawie
安i皻okrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
52 Podsiad這 Aleksandra Agnieszka Gimnazjum w Zespole Pa雟twowych Szk馧 Muzycznych nr 1
Miodowa 22 C-D
00-246 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
53 Podziewski Micha Spo貫czne Gimnazjum "Dw鎩ka" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
54 Polity這 Adam Miko豉j Gimnazjum Dwuj瞛yczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szk馧 nr 66 w Warszawie
My郵iwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
55 Re熥o Micha Gimnazjum nr 38 w Warszawie
安i皻okrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
56 Rusi這wicz Daria Gimnazjum nr 58 z Oddzia豉mi Dwuj瞛ycznymi im. W豉dys豉wa IV
Jagiello雟ka 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
57 Sijka Kacper Gimnazjum w Zespole Szk馧 Publicznych im. Jana Paw豉 II w ζzach
ks. H. S這jewskiego1
05-552 ζzy
Delegatura KO
w Warszawie
58 Sitnik Marta Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Paw豉 II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
59 Siwek Maja Gimnazjum nr 1 w J霩efowie
Le郾a 39
05-420 J霩ef闚
Delegatura KO
w Warszawie
60 Siwiec Katarzyna Maria Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Paw豉 II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
61 Skorupowska Klara Maria Gimnazjum nr 2 w Dziekanowie Le郾ym
Akinsa 6
05-092 υmianki
Delegatura KO
w Warszawie
62 Skrobek Emil Gimnazjum nr 140 w przy M這dzie穎wym O鈔odku Wychowawczym nr 3 im. G. Maja
Patriot闚 90
04-844 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
63 Sobkowicz Bartosz Dariusz Gimnazjum nr 38 w Warszawie
安i皻okrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
64 Soczy雟ki Maciej Leszek Gimnazjum z Oddzia豉mi Dwuj瞛ycznymi nr 25 im. Czes豉wa Niemena
Zwyci瞛c闚 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
65 Staszkiewicz Richard Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
66 Stawiska Anna Michalina Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Paw豉 II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
67 Stempie Dominik Gimnazjum nr 38 w Warszawie
安i皻okrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
68 Szeptycki Jan Kazimierz Gimnazjum nr 3 Przymierza Rodzin im. b. ks. Jerzego Popie逝szki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
69 Szewczyk Aleksander Jakub Gimnazjum Dwuj瞛yczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szk馧 nr 66 w Warszawie
My郵iwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
70 Szyma雟ki Konrad Gimnazjum z Oddzia豉mi Dwuj瞛ycznymi nr 104 w Warszawie w Zespole Szk馧 nr 120
Wilgi 19
04-831 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
71 安ieca Aleksandra Joanna Gimnazjum nr 38 w Warszawie
安i皻okrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
72 Ta豉siewicz Olga Gimnazjum Dwuj瞛yczne nr 42 w Warszawie
砰wnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
73 Trochanowska Maja Gimnazjum Dwuj瞛yczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szk馧 nr 66 w Warszawie
My郵iwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
74 Tropi這 Alicja Katarzyna Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriot闚 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
75 Trujnara Igor Gimnazjum Dwuj瞛yczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szk馧 nr 66 w Warszawie
My郵iwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
76 Warzocha Krzysztof Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego
P逝積icka 4
03-184 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
77 Wo貫k Aleksandra Agnieszka Gimnazjum nr 112 im. Kr鏊a Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
78 Wyszomierska Zofia Janina \\\\\\\"STRUMIENIE\\\\\\\" Gimnazjum Stowarzyszenia \\\\\\\"Sternik\\\\\\\"
3 maja 129
05-420 J霩ef闚
Delegatura KO
w Warszawie
79 Zagajewska Maria Publiczne Gimnazjum nr 6 w 砰rardowie
Mireckiego 56
96-300 砰rard闚
Delegatura KO
w Warszawie
80 Zaj帷 Michalina Maria Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Paw豉 II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
81 Zatorski Micha Piotr Gimnazjum z Oddzia豉mi Dwuj瞛ycznymi nr 19 im. Boles豉wa Prusa w Warszawie
Zwyci瞛c闚 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
82 Zdybel Marcel Maurycy Gimnazjum Dwuj瞛yczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szk馧 nr 66 w Warszawie
My郵iwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
Konkursy Przedmiotowe 2015/2016