LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS MATEMATYCZNY
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię™ Nazwa szkoły Delegatura KO
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Bernatowicz Daniel Publiczne Gimnazjum nr 3
New Britain 1
06-100 Pułtusk
Delegatura KO
w Ciechanowie
2 Dobrosielski Jakub Gimnazjum nr 2 w Żurominie
Wiatraczna 16
09-300 Żuromin
Delegatura KO
w Ciechanowie
3 Falęcki Bartosz Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Miejskim Zespole Szkół nr 2
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
4 Jaworski Stanisław Gimnazjum nr 2 w Żurominie
Wiatraczna 16
09-300 Żuromin
Delegatura KO
w Ciechanowie
5 MALICKA MARCJANNA JOANNA Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pułtusku
Marii Konopnickiej 5
06-100 PUŁTUSK
Delegatura KO
w Ciechanowie
6 Natkowski Damian Gimnazjum Nr 1
Ks. R. Jaworskiego 25
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
7 Orkwiszewski Kacper Gimnazjum nr 2 w Żurominie
Wiatraczna 16
09-300 Żuromin
Delegatura KO
w Ciechanowie
8 RADECKA MAJA WIKTORIA Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pułtusku
Marii Konopnickiej 5
06-100 PUŁTUSK
Delegatura KO
w Ciechanowie
9 Wysocki Łukasz Wiktor Gimnazjum w Wiśniewie w Zespole Szkół w Wiśniewie
Wiśniewo 78
06-521 Wiśniewo
Delegatura KO
w Ciechanowie
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Bełdycka Roksana Gimnazjum w Troszynie
Gajowa 1
07-405 TROSZYN
Delegatura KO
w Ostrołęce
2 Brzostek Patryk Publiczne Gimnazjum Nr 3 w Nagoszewie
Turka 40
07-300 NAGOSZEWO
Delegatura KO
w Ostrołęce
3 Ciesielski Dawid Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Komorowie
Mazowiecka 81
07-310 KOMOROWO
Delegatura KO
w Ostrołęce
4 Domurad Paweł Gimnazjum
Dojazdowa 14a
07-415 OLSZEWO-BORKI
Delegatura KO
w Ostrołęce
5 Drężek Julian Jakub Publiczne Gimnazjum w Wykrocie

07-430 WYKROT
Delegatura KO
w Ostrołęce
6 Eksterowicz Mateusz Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Goworowie

07-440 GOWORÓWEK
Delegatura KO
w Ostrołęce
7 Gwiazdowski Jakub Publiczne Gimnazjum
Kościuszki 13
07-420 KADZIDŁO
Delegatura KO
w Ostrołęce
8 Han Bartosz Gimnazjum Publiczne nr 1
Partyzantów 39
07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
9 Klec Marek Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie
Piastowska 23A
07-407 CZERWIN
Delegatura KO
w Ostrołęce
10 SIEŃCZEWSKI PIOTR Publiczne Gimnazjum w Nurze
Łomżyńska 14
07-322 NUR
Delegatura KO
w Ostrołęce
11 Stańczak Jakub Publiczne Gimnazjum w Szelkowie
-
06-220 STARY SZELKÓW
Delegatura KO
w Ostrołęce
12 TUREK ALEKSANDRA Gimnazjum Nr 2 w Wyszkowie
Gen.J.Sowińskiego 55
07-200 WYSZKÓW
Delegatura KO
w Ostrołęce
13 WIŚNIEWSKA MAGDALENA Publiczne Gimnazjum w Nurze
Łomżyńska 14
07-322 NUR
Delegatura KO
w Ostrołęce
14 Wójcik Aleksandra Gimnazjum Publiczne nr 1
Partyzantów 39
07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
15 ZAWADZKI MARCEL Gimnazjum Nr 2 w Wyszkowie
Gen.J.Sowińskiego 55
07-200 WYSZKÓW
Delegatura KO
w Ostrołęce
Delegatura KO w Pł‚ocku
1 Bartosiak Mikołaj Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
2 Bieniek Julia Gimnazjum nr 3 w Płocku
Krakówka 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
3 Chojnacki Karol Piotr Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
4 Cichy Łukasz Wiktor Gimnazjum Miejskie w Sierpcu
Braci Tułodzieckich 2
09-200 Sierpc
Delegatura KO
w Płocku
5 Dmochowska Monika Wanesa Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
6 Dobrzyńska Oliwia Zespół Szkół w Nowym Duninowie - Publiczne Gimnazjum w Nowym Duninowie
Gostynińska 1
09-505 Nowy Duninów
Delegatura KO
w Płocku
7 Dziadosz Karolina Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
8 Fularz Bartłomiej Kacper Zespół Szkół nr 6 Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły w Płocku
3 Maja 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
9 Gapińska Weronika Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Gozdowie
K.Gozdawy 21
09-213 Gozdowo
Delegatura KO
w Płocku
10 Gawłowski Krzysztof Piotr Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
11 Grabarczyk Jakub Niepubliczne Gimnazjum Katolickie w Sikorzu
Sikórz 83A
09-413 Sikórz
Delegatura KO
w Płocku
12 Kwarciński Michał Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
13 Mycroft Artur Frank Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
14 Skrobiszewska Weronika Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Gozdowie
K.Gozdawy 21
09-213 Gozdowo
Delegatura KO
w Płocku
15 Stępień Patrycja Anna Gimnazjum w Sochaczewie
15-go Sierpnia 4
96-500 Sochaczew
Delegatura KO
w Płocku
16 Szwed Karol Ryszard Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
17 Śladowska Julia Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
18 Świerzyńska Kinga Gimnazjum Miejskie w Sierpcu
Braci Tułodzieckich 2
09-200 Sierpc
Delegatura KO
w Płocku
19 Woźniak Michał Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
20 Wujkowski Daniel Gimnazjum nr 2 w Gostyninie
Wojska Polskiego 23
09-500 Gostynin
Delegatura KO
w Płocku
21 Zduńczyk Michał Gimnazjum Miejskie w Sierpcu
Braci Tułodzieckich 2
09-200 Sierpc
Delegatura KO
w Płocku
Delegatura KO w Radomiu
1 Błędowska Zuzanna Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
2 Drążkiewicz Maria Hanna Niepubliczne Gimnazjum przy Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego w Zwoleniu
Żeromskiego 34
26-700 Zwoleń
Delegatura KO
w Radomiu
3 Fijałkowski Tomasz Publiczne Gimnazjum w Jedlińsku
Marii Konopnickiej 2
26-660 Jedlińsk
Delegatura KO
w Radomiu
4 Fruba Edward Franciszek Publiczne Gimnazjum
Warszawska 24
05-660 Warka
Delegatura KO
w Radomiu
5 Grodzicki Mieszko, Jakub Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
SŁOWACKIEGO 4
26-670 PIONKI
Delegatura KO
w Radomiu
6 Gwóźdź Grzegorz Adam Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
7 Kęska Jakub Adam Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Kozienicach
Nowy Świat 24
26-900 Kozienice
Delegatura KO
w Radomiu
8 Kochanowski Jan Jacek Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
9 Kosno Bartosz Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
10 Lesisz Magdalena Ewa Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
11 Lewandowski Kacper Publiczne Gimnazjum w Belsku Dużym
Szkolna 3
05-622 Belsk Duży
Delegatura KO
w Radomiu
12 Nogaj Filip Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
13 Ortenburger Zuzanna Zofia Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
14 Petkow Michał Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pionkach
Leśna 1
26-670 Pionki
Delegatura KO
w Radomiu
15 Ruszkowski Aleksander Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
16 Samsel Anna Publiczne Gimnazjum w Belsku Dużym
Szkolna 3
05-622 Belsk Duży
Delegatura KO
w Radomiu
17 Siwiec Karolina Dagmara Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
18 Szcześniak Michał Publiczne Gimnazjum w Suskowoli
Suskowola 74
26-670 Pionki
Delegatura KO
w Radomiu
19 Szczęśniak Maciej Szczęsny Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
20 Wachowicz Łukasz Stanisław Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
21 Weremczuk Wojciech Wiktor Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
22 Wijatkowski Dominik Publiczne Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki w Przysusze
Warszawska 45
26-400 Przysucha
Delegatura KO
w Radomiu
23 ZDUŃCZYK ANGELIKA WIKTORIA Publiczne Gimnazjum im. Lotników Polskich w Klwowie
Przysuska 4
26-415 Klwów
Delegatura KO
w Radomiu
24 Żaczek Łukasz Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pionkach
Leśna 1
26-670 Pionki
Delegatura KO
w Radomiu
Delegatura KO w Siedlcach
1 Boruta Jakub Publiczne Gimnazjum nr 6
gen.Orlicz-Dreszera 3
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
2 Ciesielski Michał Gimnazjum w Stoczku
ARMII KRAJOWEJ 1
07-104 STOCZEK
Delegatura KO
w Siedlcach
3 Ciok Wojciech Kajetan Publiczne Gimnazjum nr 2
Szkolna 2
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
4 Czech Anita Publiczne Gimnazjum nr 4
Pescantina 2
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
5 Głaszczka Michał Publiczne Gimnazjum Powiatowe
Długa 35
08-400 Garwolin
Delegatura KO
w Siedlcach
6 Goralski Jakub Publiczne Gimnazjum nr 6
gen.Orlicz-Dreszera 3
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
7 Jarkowski Mateusz Publiczne Gimnazjum nr 6
gen.Orlicz-Dreszera 3
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
8 Karczewski Mateusz Publiczne Gimnazjum nr 5
Graniczna 1
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
9 Kiełek Maksymilian Piotr Publiczne Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
Sekulska 10
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
10 Klepacki Piotr Publiczne Gimnazjum nr 4
Pescantina 2
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
11 Kodym Piotr Kazimierz Gimnazjum Gminy Liw w Węgrowie
Mickiewicza 23a
07-100 Węgrów
Delegatura KO
w Siedlcach
12 Kolodziejak Wojciech Publiczne Gimnazjum nr 6
gen.Orlicz-Dreszera 3
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
13 Michalska Aleksandra Publiczne Gimnazjum nr 2
Szkolna 2
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
14 Miler Lena Publiczne Gimnazjum nr 1
Konarskiego 5/7
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
15 Okuniewska Weronika Publiczne Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
Sekulska 10
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
16 Ozarek Bartlomiej Publiczne Gimnazjum nr 6
gen.Orlicz-Dreszera 3
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
17 Piętka Damian Publiczne Gimnazjum
Książęca 11
08-441 Parysów
Delegatura KO
w Siedlcach
18 Rajca Emil Publiczne Gimnazjum nr 6
gen.Orlicz-Dreszera 3
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
19 Redzik Krystian Publiczne Gimnazjum nr 6
gen.Orlicz-Dreszera 3
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
20 Rutkiewicz Anna Monika Publiczne Gimnazjum nr 5
Graniczna 1
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
21 Sikora Katarzyna Publiczne Gimnazjum nr 6
gen.Orlicz-Dreszera 3
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
22 Szewczyk Łukasz Gimnazjum im. C. K. Norwida
Staszica 11
08-400 Garwolin
Delegatura KO
w Siedlcach
23 Ułanowski Arkadiusz Publiczne Gimnazjum nr 1
Konarskiego 5/7
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
Delegatura KO w Warszawie
1 Abramowski Krzysztof Gimnazjum Miejskie nr 2 w Mińsku Mazowieckim
Budowlana 2
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
2 Adamiuk Grzegorz Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
3 Adaszkiewicz Antoni Jerzy Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
4 Andruszko Mateusz Publiczne Gimnazjum STO
Al.. Sztandarów 2
04-423 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
5 Andryszkiewicz Aleksandra Milena Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
6 Antończak Adam Piotr Gimnazjum nr 3
Kazimierza Wielkiego 1
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
7 Augustyński Szymon Łukasz Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
8 Bajorek Maciej Andrzej Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
9 Bal Kacper Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
10 Balas Leonard Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
11 Bandera Laura Zuzanna Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 133 w Warszawie
Warszawska 63
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
12 Barański Adam Stanisław Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
13 Bardski Daniel Adam "ŻAGLE"Gimnazjum Stowarzyszenia "Sternik"
Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
14 Basiński Tomasz Wojciech Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
15 Baszczak Mieszko Gimnazjum w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych nr 1
Miodowa 22 C-D
00-246 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
16 Bereżański Dominik Krystian Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
17 Białek Antonina Zofia Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
18 Biegała Stanisław Piotr Publiczne Gimnazjum w Podkowie Leśnej
Jana Pawła II 20
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
19 Bielecki Jakub Gimnazjum im. Wincentego Pallottiego
Poznańska 183
05-850 Ożarów Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
20 Bielski Jakub Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
21 Bieńkowska Paulina Gimnazjum Nr 2 w Sulejówku
Narutowicza 10
05-071 Sulejówek
Delegatura KO
w Warszawie
22 Biziel Piotr Jan Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
23 Błachnia Jagoda Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
24 Błąd Julia Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
25 Błędziński Bogdan Tomasz Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
26 Bogdański Jan Tymoteusz Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
27 Bogusz Michał Gimnazjum im. Wincentego Pallottiego
Poznańska 183
05-850 Ożarów Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
28 Bojke Karol Olgierd Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
29 Bombała Wojciech Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
30 Borek Jakub Jan Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
31 Boruc Magdalena Gimnazjum Miejskie nr 2 w Mińsku Mazowieckim
Budowlana 2
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
32 Borzymek Hubert Gimnazjum Integracyjne nr 12
św. Bonifacego 10
02-914 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
33 Bosek Aleksander Robert Gimnazjum nr 81 w Warszawie
Rozłogi 10
01-310 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
34 Broszczak Hanna Maria Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
35 Bugała Marta Gimnazjum nr 11 w Warszawie
Podbipięty 2
02-732 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
36 Bui Van Tuan Dung Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
37 Bury Kamila Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
38 Burzyńska Julia Joanna Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
39 Cedrowski Szymon Publiczne Gimnazjum
Bema 73/75
01-244 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
40 Chaber Julia Publiczne Gimnazjum nr 1 w Żyrardowie
Jasna 11
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
41 Chełstowski Ignacy Gimnazjum nr 117 w Warszawie
Gubinowska 28/30
02-956 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
42 Chmielewski Karol Gimnazjum w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych nr 1
Miodowa 22 C-D
00-246 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
43 Chmielewski Wiktor Karol Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
44 Chodak Stanisław Krzysztof Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
45 Chojnacki Mateusz Salezjańskie Gimnazjum im. Św.Jana Bosko
Mickiewicza 35A
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
46 Cholewiński Kacper Gimnazjum nr 6 w Warszawie
Gruszczyńskiego 12
02-693 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
47 Chruśliński Jan Kacper Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
48 Chwiałkowski Marcel Jerzy Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
49 Chytła Barbara Maria Społeczne Gimnazjum nr 4 STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
50 Ciechański Rafał Społeczne Gimnazjum nr 333 STO w Warszawie
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
51 Ciesielska Julia Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 133 w Warszawie
Warszawska 63
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
52 Cieślak Kacper Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
53 Cieślar Bartłomiej Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
54 Czarnecki Konrad Wojciech Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
55 Czarska Kinga Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
56 Dankowiakowski Adam Tomasz Społeczne Gimnazjum Nr 1 Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Jana Nowaka - Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
57 Derda Antoni Karol Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
58 Dobrowolska Antonina Zofia Gimnazjum nr 1 z oddziałami dwujęzycznymi Konstancin-Jeziorna
Wojewódzka 12
05-510 Konstancin Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
59 Dobrowolski Michał Kajetan Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
60 Drozdowicz Jowita Kleopatra Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
61 Drwięga Piotr Jan Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
62 Dudek Bartłomiej Maciej Gimnazjum nr 3 w Grodzisku Maz.
L. Zondka 6
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
63 Dudek Zofia Olga Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
64 Duklas Dawid Publiczne Gimnazjum nr 3 w Kobyłce
Załuskiego 57
05-230 Kobyłka
Delegatura KO
w Warszawie
65 Durka Mateusz Gimnazjum nr 2 w Brwinowie
Żwirowa 16
05-840 Brwinów
Delegatura KO
w Warszawie
66 Duszczyk Karol Gimnazjum
Mińska 38
05-332 Siennica
Delegatura KO
w Warszawie
67 Dutkiewicz Kamil Roman Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
68 Dutkowska Ewa Katarzyna Zespół Szkół nr 125 Gimnazjum nr 43 im. Wojska Polskiego
Hoża 88
00-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
69 Dyderska Hanna Maria Gimnazjum im. św. Tomasza z Akwinu
Piotra Skargi 13
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
70 Dziok Mikołaj Kazimierz Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
71 Engele Vanessa Olimpia Gimnazjum Sportowe nr 17 w Warszawie
Powstańców Wielkopolskich 4
02-398 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
72 Fidura Zofia Martyna Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
73 Fiedoruk Maciej Hubert Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
74 Fila Piotr Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
75 Fotek Aleksander Karol Katolickie Gimnazjum Nr 15 im. Ks. Jerzego Popiełuszki
Ogrodowa 3a
00-893 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
76 Furmanek Karol Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
77 Gala Piotr Tomasz Gimnazjum Integracyjne nr 12
św. Bonifacego 10
02-914 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
78 Gałązka Patrycja Dominika Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
79 Gałecki Wiktor Publiczne Gimnazjum nr 1 w Żyrardowie
Jasna 11
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
80 Gamdzyk Jerzy Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
81 Gąsior Dominik Paweł Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
82 Gębuś Ignacy Alfred Gimnazjum nr 86 w Warszawie
gen. Thommeego 1
01-491 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
83 Głazowski Jan Jakub Społeczne Gimnazjum nr 5 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
84 Głębocki Dominik Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
85 GŁĘBOCKI FILIP Gimnazjum Niepubliczne Nr 1 im. Ireny Sendlerowej
Skrajna 10
03-209 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
86 Głowacki Mateusz Krzysztof Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
87 Głowiński Krzysztof Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
88 Göksay Yunus Ömer Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
89 Golik Bartosz Paweł Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
90 Górecki Michał Wacław Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
91 Górska Hanna Bogumiła Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 93 im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej w Warszawie
Szolc- Rogozińskiego 2
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
92 Grabek Aleksandra Gimnazjum nr 142 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana
Olgierda 35/41
03-536 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
93 Grabek Norbert Gimnazjum nr 11 w Warszawie
Podbipięty 2
02-732 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
94 Grabowska Oliwia Aleksandra Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
95 Grabowska Joanna Marta Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
96 Grądziel Julian Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
97 Grochowina Bartosz Gimnazjum nr 119 w Warszawie
Klimatyczna 1
05-077 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
98 Gronczewski Radosław Gimnazjum w Zegrzu
Oficerska 3
05-131 Zegrze
Delegatura KO
w Warszawie
99 Grot Franciszek Artur Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
100 Grudzień Michał Stanisław Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
101 Grunas Jakub Tomasz Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
102 Grynfelder Piotr Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
103 Grzybicka Natalia Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
104 Grzybowska Klementyna Anna Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
105 Gurak Monika Anna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
106 Guzik Krzysztof Gimnazjum nr 86 w Warszawie
gen. Thommeego 1
01-491 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
107 Gwiazda Małgorzata Anna Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
108 Ha Dieu Hoa Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
109 Haczyńska Julia Anna Gimnazjum nr 11 w Warszawie
Podbipięty 2
02-732 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
110 Halesiak Maria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
111 Hanc Hubert Jan Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
112 Hauke Piotr Stanisław Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
113 Hoang Laura Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
114 Hołdakowski Filip Bartłomiej Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
115 Ignaciuk Bartłomiej Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
116 Ignasiak Jan Franciszek Gimnazjum nr 3 w Grodzisku Maz.
L. Zondka 6
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
117 Jabłoński Michał Gimnazjum nr 125 w Warszawie
Kobiałka 49
03-044 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
118 Jakubicz Szymon Paweł Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
119 Janaszek Julianna Agnieszka Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
120 Janczak Hubert, Tadeusz Gimnazjum nr2 Konstancin Jeziorna
Żeromskiego 15
05-510 Konstancin Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
121 Janik Michał Franciszek Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
122 Jankowska Dominika Anna Gimnazjum nr 101 w Warszawie
Poezji 5
04-994 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
123 Jarmuła Daria Danuta Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
124 Jaros Remigiusz Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
125 Jarzębowski Piotr Gimnazjum nr 81 w Warszawie
Rozłogi 10
01-310 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
126 Jasiński Piotr,Jakub Społeczne Gimnazjum Nr 27 im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego STO
Ostrobramska 72
04-175 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
127 Jaworski Mateusz Adam Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
128 Jaźwińska Alicja Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
129 Jensen Daniel Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
130 Jędrzejewski Jan Konrad Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
131 Jodczyk Julia Maria Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
132 Jóżwik Michał Grzegorz Gimnazjum nr 2 im. Ireny Sendlerowej
Poniatowskiego 47/49
05-400 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
133 Kaczkowska Anna Maria Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
134 Kaczyński Michał Gimnazjum w Gliniance
Napoleońska 53a
05-408 Glinianka
Delegatura KO
w Warszawie
135 Kamiński Igor Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
136 Kamiński Kamil Michał Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
137 Kamiński Tomasz Konrad Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
138 Kania Nina Gimnazjum Niepubliczne nr 12 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Wóycickiego 1/3 bud. Nr 18
01-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
139 Karbowniczek Mikołaj Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
140 Karbowski Jakub Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
141 Karczmarz Anna,Emilia Społeczne Gimnazjum Nr 27 im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego STO
Ostrobramska 72
04-175 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
142 Kartasiewicz Grzegorz Gimnazjum w Stanisławowie Pierwszym
J. Kazimierza 291
05-126 Nieporęt
Delegatura KO
w Warszawie
143 Karwowska Barbara Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
144 Kasprzak Jakub Publiczne Gimnazjum nr 145 w Warszawie
Krasiczyńska 4/6
03-379 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
145 Kaszycki Jakub Wojciech Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
146 Kazbieruk Paweł Piotr Gimnazjum nr 14 z Oddzialami Integracyjnymi w Warszawie
Barska 32
02-315 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
147 Kaźmierczak Antonina Iza Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
148 Kącki Karol Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
149 Kern Michał Andrzej Gimnazjum nr 86 w Warszawie
gen. Thommeego 1
01-491 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
150 Kępczyński Piotr Maksymilian Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
151 Kiełmiński Paweł Leszek Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
152 Kinowski Tomasz Społeczne Gimnazjum "Dwójka" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
153 Klempis Agnieszka Anna Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
154 Kłopocka Kalina Społeczne Gimnazjum Hispaniola w Zespole Szkół "Bednarska"
Zawiszy 13
01-167 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
155 Knopp Kajetan Hubert Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
156 Knyspel Jakub Publiczne Katolickie Gimnazjum im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Łazach
Wiejska 2
05-552 Wólka Kosowska
Delegatura KO
w Warszawie
157 Knyszewski Franciszek Gimnazjum w Nowej Iwicznej
Krasickiego 56
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
158 Kobiera Ryszard Grzegorz Gimnazjum nr 5 w Warszawie
Al. Niepodległości 27
02-653 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
159 Kocerka Julian Jacek Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
160 Koguciuk Agata Gimnazjum nr 2 w Piastowie
Al.Tysiąclecia 5
05-820 Piastów
Delegatura KO
w Warszawie
161 Kołaczyński Jakub Jan Społeczne Gimnazjum nr 5 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
162 Kołakowski Jakub Gimnazjum nr 119 w Warszawie
Klimatyczna 1
05-077 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
163 Koncka Aleksandra Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
164 Kontak Jakub Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
165 Kopyt Agata Alicja Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
166 Korbecka Natalia Grażyna Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
167 Korkuć Krzysztof Jacek Gimnazjum nr 86 w Warszawie
gen. Thommeego 1
01-491 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
168 Korpacz Marta Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
169 Koryczan Jakub Sebastian Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 133 w Warszawie
Warszawska 63
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
170 Kossacki Jan Krzysztof Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
171 Kosson Mateusz Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
172 Kosson Krzysztof Tomasz Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
173 Kosycarz Aleks Oliwier Gimnazjum nr 11 w Warszawie
Podbipięty 2
02-732 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
174 Koślacz Adam Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
175 Kowalczuk Julia Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Tłuszczu
Radzymińska 2
05-240 Tłuszcz
Delegatura KO
w Warszawie
176 Kowalewski Robert Marcin Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
177 Kozera Anna Maria Gimnazjum w Michałowicach
Szkolna 15
05-816 Michałowice
Delegatura KO
w Warszawie
178 Krajewski Daniel Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
179 Krawczak Szymon Gimnazjum nr 2 w Piasecznie
Aleja Kalin 30
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
180 Król Anna Barbara Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
181 Kruszewski Piotr Gimnazjum nr 142 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana
Olgierda 35/41
03-536 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
182 Kruszewski Jan Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
183 Krużewski Aleksander Jakub Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej
Grochowska 284
03-841 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
184 Krzeski Bartosz Adam Gimnazjum nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
185 Krzysztoszek Aleksander Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
186 Kubik Mateusz Julian Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
187 Kucharek Tymoteusz Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
188 Kuczera Weronika Gimnazjum w Pomiechówku
Nasielska 3
05-180 Pomiechówek
Delegatura KO
w Warszawie
189 Kujawski Mateusz Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
190 Kulma Jacek Stanisław Społeczne Gimnazjum nr 5 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
191 Kulma Kamila Gimnazjum Miejskie nr 2 w Mińsku Mazowieckim
Budowlana 2
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
192 Kulpa Julia, Teresa Społeczne Gimnazjum nr 99 Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Powstańców Śląskich 67 a
01-355 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
193 Kułakowska Klaudia Zuzanna Gimnazjum Dwujęzyczne The Middle International School of Warsaw
Jagielska 2
02-886 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
194 Kurkliński Igor Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
195 Kusmierczyk Dominik Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
196 Kutyła Karol,Wojciech Społeczne Gimnazjum Nr 27 im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego STO
Ostrobramska 72
04-175 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
197 Kuźmierkiewicz Natalia Anna Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\" w Warszawie
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
198 Kuźmińska Kinga Paulina Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
199 Kuźnicki Alan Leszek Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
200 Kwiatkowski Kamil Patryk Gimnazjum im. K. Wojtyły w ZSP w Międzyborowie
Staszica 5
96-316 Międzyborów
Delegatura KO
w Warszawie
201 Lachowicz Michał Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej
Grochowska 284
03-841 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
202 Lasek-Pena Jan Społeczne Gimnazjum Nr 1 Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Jana Nowaka - Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
203 Laszczka Marcin Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
204 Lech Dominika Karolina Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
205 Leczkowski Łukasz Michał Gimnazjum nr 106 w Warszawie
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
206 Lewandowski Igor Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
207 Lewicka Aleksandra Stanisława Gimnazjum nr 106 w Warszawie
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
208 Lewińska Barbara Julia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
209 Libera Martyna Patrycja Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
210 Lichota Mateusz Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
211 Lipska Kamila Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
212 Lisowska Agata Jolanta Prywatne Gimnazjum Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi
Czerniakowska 137
00-720 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
213 Łakomiec Mateusz Władysław Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
214 Łojek Marcin Gimnazjum Nr 5
Jagiellońska 67
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
215 Łopion Tomasz Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
216 Łoskot Stanisław Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
217 Łysiak Krzysztof Gimnazjum nr 119 w Warszawie
Klimatyczna 1
05-077 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
218 Maik Katarzyna Publiczne Gimnazjum Kolegium Zakonu Pijarów
Gwintowa 3
00-704 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
219 Majak-Smoleń Marcel Jakub Akademickie Gimnazjum Nr 50 Wyższej Szkoły Menedżerskiej
Kawęczyńska 36
03-772 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
220 Majczyk Adam Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
221 Majewicz Maciej Gimnazjum nr 20 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej
Afrykańska 11
03-966 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
222 Makoś Filip Bartłomiej I Gminne Gimnazjum w Koczargach Starych
Akacjowa 12
05-080 Koczargi Stare
Delegatura KO
w Warszawie
223 Makuracki Krzysztof Piotr Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
224 Malicki Jakub Kamil Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
225 Malinowska Liliana Gimnazjum Dwujęzyczne nr 34 im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
226 Maliszewski Adam Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
227 Małaśnicki Jan Jakub Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
228 Małecki Maksym Mikołaj Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
229 Małkowski Aleksander Dominik Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
230 Mamiński Hubert Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
231 Mandes Dominik Kazimierz I Gminne Gimnazjum w Koczargach Starych
Akacjowa 12
05-080 Koczargi Stare
Delegatura KO
w Warszawie
232 Marczak Maja Lucyna Gimnazjum nr 20 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej
Afrykańska 11
03-966 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
233 Marczyńska Wiktoria Gimnazjum nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie
Promienista 12A
02-428 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
234 Marek Zofia Karolina Publiczne Gimnazjum Kolegium Zakonu Pijarów
Gwintowa 3
00-704 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
235 Margas Adam Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
236 Marjankowska Marcelina Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
237 Markowicz Magdalena Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
238 Markowski Ryszard ( Janusz ) Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
239 Marusza Maciej Ignacy Katolickie Gimnazjum im.bł. ks. J. Popiełuszki
Dewajtis 3
01-815 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
240 Matraszek Miłosz Piotr NoBell Gimnazjum
Mirkowska 39
05-520 Konstancin Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
241 Matuszczak Olaf Publiczne Gimnazjum im. Orła Białego w Chotomowie
Partyzantów 23
05-123 Chotomów
Delegatura KO
w Warszawie
242 Mazur Małgorzata Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
243 Mazuro Maciej Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
244 Mich Mateusz Artur Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
245 Michalak Kamil Mikołaj Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
246 Michalik Marta Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
247 Michałek Igor Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
248 Mieczkowski Karol Kazimierz Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
249 Miernik Sylwia Joanna Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
250 MIERZEJEWSKI Wojciech Józef Gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych w Zalesiu Górnym
Sarenki 20
05-540 Zalesie Górne
Delegatura KO
w Warszawie
251 Milanowski Jędrzej Tadeusz Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
252 Milczarek Zofia Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\" w Warszawie
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
253 Milke Mikołaj Jan Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
254 Miłkowska Maria Małgorzata Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
255 Misiak Filip Stefan Gimnazjum w Michałowicach
Szkolna 15
05-816 Michałowice
Delegatura KO
w Warszawie
256 Mizura Paweł Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
257 Młodawski Przemysław Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
258 Molak Jeremi Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
259 Molak Grzegorz Piotr Gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych im. Jana Pawła II w Łazach
ks. H. Słojewskiego1
05-552 Łazy
Delegatura KO
w Warszawie
260 Mucha Mateusz Gimnazjum nr 125 w Warszawie
Kobiałka 49
03-044 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
261 Mućka Maciej Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
262 Mućko Marek Publiczne Gimnazjum w Cegłowie
Poprzeczna 27
05-319 Cegłów
Delegatura KO
w Warszawie
263 Musiał Kacper Tomasz Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
264 Muszyński Jakub Jarosław Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
265 Muszyński Miłosz Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
266 Nahorna Barbara Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
267 Nawara Kamil Mikołaj Gimnazjum w Nowej Wsi
Główna 96
05-806 Nowa Wieś
Delegatura KO
w Warszawie
268 Nguyen Nhat Anh Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
269 Nguyen Kim Phuc Piotr Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
270 Nguyen Thi Lan Trinh Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
271 Niedziółka Wojciech Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
272 Niemyjski Marcin Mateusz Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
273 Nieszporska Magdalena Kinga Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
274 Niewadzi Szymon Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
275 Nowak Franciszek Stanisław Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
276 Nowakowski Grzegorz Gimnazjum nr 2 w Piasecznie
Aleja Kalin 30
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
277 Nowopolski Jakub, Mateusz Społeczne Gimnazjum nr 99 Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Powstańców Śląskich 67 a
01-355 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
278 Obiudo Benjamin Ogechukwy Społeczne Gimnazjum nr 5 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
279 Ogłaza Jakub Jan Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
280 Ogonek Zofia Maria Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
281 Oleksiuk Jan Antoni Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
282 Olędzki Michał Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
283 Olszak Krzysztof "ŻAGLE"Gimnazjum Stowarzyszenia "Sternik"
Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
284 Olszewska Natalia Gimnazjum nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie
Promienista 12A
02-428 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
285 Ołdakowski Krzysztof (Piotr) Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
286 Onderski Michał Jan Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
287 Opala Jan Paweł Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
288 Opalski Jan Jakub Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
289 Orżanowski Michał Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
290 Ostrowski Krzysztof Gimnazjum w Michałowicach
Szkolna 15
05-816 Michałowice
Delegatura KO
w Warszawie
291 Overbeek Alexander Bernard Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\" w Warszawie
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
292 Owczarek Magdalena Maria Powiatowy Zespół Szkół Ogólnokształcących w Legionowie (Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi)
Piłsudskiego 26
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
293 Owczarek Julia Społeczne Gimnazjum "Startowa"
Startowa 9
02-248 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
294 Pachulski Wojciech Stanisław Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
295 Pak Hyon Jun Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
296 Paluchowska Zuzanna Agnieszka Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
297 Panas Cezary Gimnazjum nr 101 w Warszawie
Poezji 5
04-994 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
298 Pastuszak Michał Artur Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
299 Paszkowska Helena Maria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
300 Paśnikowski Tomasz Szymon Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
301 Pełka Bartłomiej Mikołaj Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
302 Piber-Dąbrowski Hugo Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
303 Pietrak Hubert Gimnazjum nr 81 w Warszawie
Rozłogi 10
01-310 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
304 Pietroń Witold Społeczne Gimnazjum Nr 27 im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego STO
Ostrobramska 72
04-175 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
305 Pietrzak Maksymilian Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
306 Pietrzak Michał Henryk Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
307 Pilarski Paweł Grzegorz Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
308 Piluch Paweł Aleksander Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\" w Warszawie
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
309 Piłat Antoni Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
310 Piotrowicz Jakub Franciszek Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
311 Piotrowski Bartosz Gimnazjum Dwujęzyczne The Middle International School of Warsaw
Jagielska 2
02-886 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
312 Piórkowski Jarosław Henryk Publiczne Gimnazjum nr 3 w Żyrardowie
Kacperskiej 6 B
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
313 Pióro Grzegorz Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
314 Płaskonka Piotr Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
315 Płochocka Aleksandra Gimnazjum nr 119 w Warszawie
Klimatyczna 1
05-077 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
316 Płudowski Dawid Gimnazjum Miejskie nr 2 w Mińsku Mazowieckim
Budowlana 2
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
317 Pochwalski Jakub Jan "ŻAGLE"Gimnazjum Stowarzyszenia "Sternik"
Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
318 Polakowski Mateusz Maciej Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
319 Polityło Adam Mikołaj Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
320 Pomagalski Piotr Adam Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
321 Poręba Feliks Mikołaj "ŻAGLE"Gimnazjum Stowarzyszenia "Sternik"
Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
322 Poświata Gabriela Ewa Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
323 Proppe Maciej Gimnazjum Integracyjne nr 12
św. Bonifacego 10
02-914 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
324 Przybył Julia Joanna Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
325 Przybysz Michał Jan Gimnazjum nr 2
Królowej Jadwigi 11
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
326 Przybysz Michał Jan Gimnazjum nr 2
Królowej Jadwigi 11
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
327 Puch Antoni Jan Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
328 Puncewicz Mateusz Andrzej Gimnazjum nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
329 Pustoła Michał Salezjańskie Gimnazjum im. Św.Jana Bosko
Kościuszki 27
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
330 Puzianowski-Krzypkowski Tytus Maciej Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
331 Raczyński Mateusz Gimnazjum nr 117 w Warszawie
Gubinowska 28/30
02-956 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
332 Rak Filip Tomasz Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
333 Rapiejko Joanna Katarzyna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
334 Ratyński Dawid Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
335 Rauber Jean Bernard Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej
Grochowska 284
03-841 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
336 Rećko Michał Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
337 Reindl Alicja Michalina Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
338 Rogala Marcelina Anna Gimnazjum nr 3 w Otwocku
Kościuszki 28
05-400 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
339 Roszczyk Mikołaj Gimnazjum nr 2
Królowej Jadwigi 11
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
340 Rozkosz Jakub Paweł Zespół Szkół nr 125 Gimnazjum nr 43 im. Wojska Polskiego
Hoża 88
00-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
341 Różycka Marta Renata Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
342 Ryk Szymon Gimnazjum nr 119 w Warszawie
Klimatyczna 1
05-077 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
343 Rymarski Jakub Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
344 Sadalski Igor Społeczne Gimnazjum "Dwójka" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
345 Salicki Igor Gimnazjum nr 117 w Warszawie
Gubinowska 28/30
02-956 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
346 Samsel Aleksandra Wiktoria Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
347 Sasimowska Zofia Ewa Gimnazjum nr 131 w Warszawie
M. Drzymały 1
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
348 Siatecka Joanna Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
349 Sijka Andrzej Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
350 Sikora Krzysztof Tytus Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
351 Sikora Kornel Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
352 Sikorski Maksymilian Maciej Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
353 Sioda Piotr Andrzej Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
354 Siudalski Tomasz Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
355 Skarżycki Krzysztof Tomasz Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
356 Skawiński Franciszek Robert Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
357 Skoczeń Bruno Andrzej Społeczne Gimnazjum nr 4 STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
358 Słoniewski Michał Stanisław Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
359 Smolak Katarzyna Gimnazjum nr 119 w Warszawie
Klimatyczna 1
05-077 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
360 Sobczak Szymon Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
361 Sobiech Michał Andrzej Społeczne Gimnazjum Nr 1 Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Jana Nowaka - Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
362 Sobiech Julia Magdalena Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
363 Sobierski Jeremi Piotr Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
364 Sobkowicz Bartosz Dariusz Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
365 Soboński Daniel Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
366 Sokołowska Monika Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
367 Sosnowski Jan Konrad Publiczne Gimnazjum Kolegium Zakonu Pijarów
Gwintowa 3
00-704 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
368 Soszyński Mateusz Robert Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
369 Sotnik Krzysztof Robert Gimnazjum nr 125 w Warszawie
Kobiałka 49
03-044 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
370 Srivastava Anand Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
371 Stafiej Kajetan Józef Gimnazjum nr 4 w Legionowie
Zegrzyńska 3
05-119 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
372 Stankiewicz Michał Jan Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
373 Stawiarski Aleksander Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
374 Stawicka Agata Gimnazjum nr 36 w Warszawie
Polna 7
00-625 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
375 Stawiska Anna Michalina Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
376 Staworzyński Mikołaj, Wiktor Gimnazjum z Odd. Int. nr 37 w Warszawie
Niska 5
00-179 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
377 Stempień Dominik Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
378 Stempniak Wojciech Jan Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
379 Stępniewski Ignacy Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
380 Strąk Dominik Krzysztof Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
381 Strychalski Antoni Kamil Gimnazjum nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
382 Sudejko Mateusz Andrzej Gimnazjum nr 106 w Warszawie
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
383 Sudoł Maciej Gimnazjum nr 2 w Piasecznie
Aleja Kalin 30
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
384 Sułek Oskar Gimnazjum Miejskie nr 2 w Mińsku Mazowieckim
Budowlana 2
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
385 Supeł Hubert Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
386 Szarejko Alesandra Anna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
387 Szczepankowski Dawid Gimnazjum w Woli Kiełpińskiej

05-140 Serock
Delegatura KO
w Warszawie
388 Szewczyk Aleksander Jakub Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
389 Szkaradek Mikołaj Marcin Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
390 Szmigielski Szymon Piotr Gimnazjum Nr 2 w Sulejówku
Narutowicza 10
05-071 Sulejówek
Delegatura KO
w Warszawie
391 Szot Jan Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
392 Szpineta Julia Olga Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
393 Szumielewicz Jakub Filip Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
394 Szumski Wiktor Adam Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
395 SZYMANEK RAJMUND WACŁAW Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
396 Szympliński Filip Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
397 Ślaska Karolina Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
398 Śmigielska Maria Weronika Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
399 Świąć Olaf Marcin Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
400 Świerczewski Stanisław Gimnazjum im.ks. Aleksandra Fedorowicza w Izabelinie
3 Maja 49
05-080 Izabelin
Delegatura KO
w Warszawie
401 Świerczyńska Małgorzata Dorota Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
402 Talaśka Maria Joanna PUBLICZNE GIMNAZJUM W JÓZEFOSŁAWIU
Kameralna 11
05-509 JÓZEFOSŁAW - PIASECZNO
Delegatura KO
w Warszawie
403 Tałasiewicz Olga Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
404 Tambor Joanna Katarzyna Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
405 Taranienko Agata Ewa Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
406 Terlikowski Jakub Maciej Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
407 Thanh Minh Vu Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
408 Tkacz Andrzej Henryk Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
409 Tomasiak Julia Dwujęzyczne Gimnazjum nr 1
Wspólna 55
05-075 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
410 Tomaszek Kamil Tomasz Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
411 Tomaszewski Jakub Michał Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
412 Troć Karol Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
413 Trojański Filip Gimnazjum Niepubliczne Nr 13
Jana Sebastiana Bacha 2
02-743 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
414 Trujnara Igor Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
415 Trzaska Katarzyna Angelika Gimnazjum nr 124 im. Polskich Noblistów
Przytulna 3
03-083 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
416 Trzciński Jan Jakub Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
417 Trzeciak Piotr "ŻAGLE"Gimnazjum Stowarzyszenia "Sternik"
Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
418 Twarowska Anna Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
419 Tym Aleksandra Gimnazjum nr 106 w Warszawie
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
420 Tyszkiewicz Kaja Kinga Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
421 Uchal Dawid Gimnazjum Nr 2 w Sulejówku
Narutowicza 10
05-071 Sulejówek
Delegatura KO
w Warszawie
422 Uss Stanisław Julian Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
423 Uzarski Mikołaj Sebastian Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
424 Waglowski Robert Gimnazjum nr 106 w Warszawie
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
425 Wagner Jan Rafał Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
426 Walenciak Aleksander Jan Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
427 Walkowiak Barbara Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
428 Wałachowska Helena Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
429 Wardzyńska Urszula Irena Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
430 Warowny Adam Gimnazjum nr 124 im. Polskich Noblistów
Przytulna 3
03-083 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
431 Wasiak Mikołaj Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
432 Wasiak Kacper Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
433 Wawer Julia Konstancja Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\" w Warszawie
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
434 Wawszczak Dominik Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
435 Wątor Emilia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
436 Weremczuk Marcin Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
437 Werner Zuzanna Społeczne Gimnazjum STO
Toruńska 23
03-226 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
438 Węglicka Natalia Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
439 Wicha Agata Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
440 Widz Agata Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
441 Wieremczuk Bartosz Gimnazjum nr 4 w Legionowie
Zegrzyńska 3
05-119 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
442 Wierzbicki Kacper Andrzej Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
443 Wierzbicki Maciej Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
444 Więckowska Michalina Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
445 Wilbik Adam Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
446 Wilczewska Oliwia Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
447 Wilk Natalia Maria Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
448 Wiśniewska Maja Gimnazjum nr 106 w Warszawie
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
449 Wiśniewski Antoni Maciej Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
450 Wiśniewski Michał Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
451 Witas Marcel Igor Publiczne Katolickie Gimnazjum w Ząbkach
11- Listopada 4
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
452 Włoskowicz Joanna Jadwiga Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
453 Wodnicki Krzysztof Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
454 Wojciechowska Joanna Maria Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
455 Wojciechowska Julia \\\\\\\"STRUMIENIE\\\\\\\" Gimnazjum Stowarzyszenia \\\\\\\"Sternik\\\\\\\"
3 maja 129
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
456 Wojda Maurycy Adam Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
457 Wojtala Piotr Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
458 Wojtycki Kacper Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 133 w Warszawie
Warszawska 63
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
459 Wójcik Marek Zygmunt Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
460 Wróblewska Mira Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
461 Wróblewska Zofia Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
462 Wróblewski Jakub Społeczne Gimnazjum nr 4 STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
463 Wróblewski Mateusz Gimnazjum nr 119 w Warszawie
Klimatyczna 1
05-077 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
464 Wszoła Grzegorz Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
465 Wyziński Przemysław Gimnazjum nr 20 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej
Afrykańska 11
03-966 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
466 Xiao Anna Yao Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
467 Zagajewska Maria Publiczne Gimnazjum nr 6 w Żyrardowie
Mireckiego 56
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
468 Zakrzewski Grzegorz Gimnazjum nr 2 im. Ireny Sendlerowej
Poniatowskiego 47/49
05-400 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
469 Zalega Natalia Elżbieta Gimnazjum Dwujęzyczne The Middle International School of Warsaw
Jagielska 2
02-886 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
470 Zalewska Joanna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
471 Załęska Agata Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
472 Zatorski Michał Piotr Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
473 Zawadzka Weronika Gimnazjum Dwujęzyczne nr 34 im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
474 Zbrzeżny Grzegorz,Łukasz Społeczne Gimnazjum Nr 27 im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego STO
Ostrobramska 72
04-175 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
475 Zbysiński Marek Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
476 Zemła Sandra Publiczne Gimnazjum nr 2 w Żyrardowie
Narutowicza 35
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
477 Zielińska Barbara Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
478 Znamierowski Mikołaj, Tomasz Społeczne Gimnazjum Nr 27 im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego STO
Ostrobramska 72
04-175 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
479 Zymer Jadwiga Irena NoBell Gimnazjum
Mirkowska 39
05-520 Konstancin Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
480 Żmuda Jan Paweł Gimnazjum nr 11 w Warszawie
Podbipięty 2
02-732 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
481 Żółtowski Ignacy Gimnazjum nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Chełmska 23
00-724 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
482 Żurek Olgierd Tadeusz Gimnazjum nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
483 Życka Pola Gracja Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
484 Żyśko Julia Anna Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
Konkursy Przedmiotowe 2015/2016