LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO
DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW I ODDZIAŁÓW GIMNAZJALNYCH

W etapie szkolnym wzięło udział 866 uczniów
Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Pampuch Józef Maria 35
Delegatura KO w Płocku
1 Kubisiak Wiktoria 36
2 Sołdaczewska Zuzanna 32
Delegatura KO w Radomiu
1 Kapusta Dominika 33
2 Amanowicz Zuzanna 32
3 Baran Julia Laura 33
4 Bogucka Izabela 33
5 Chłosta Krzysztof 33
6 Dudek Zuzanna Julia 34
7 Dulęba Amelia Kamila 32
8 Kostrzewa Julia Maria 35
9 Kuźmińska Anna 32
10 Słomka Weronika Janina 37
Delegatura KO w Siedlcach
1 Wierzbicki Paweł 33
Delegatura KO w Warszawie
1 Araj Szymon Kamil 36
2 Avukatoglu Pascal 35
3 Banasiuk Mikołaj 36
4 Bator Jakub 32
5 Beisert Maria Alina 33
6 Bieńkowski Maksym Jacek 34
7 Błaszczyk Jan 37
8 Bugaj Michał 32
9 Buła Krzysztof, Kazimierz 35
10 Buras Bruno 38
11 Chołuj Natalia 35
12 Choroś Maciej Piotr 35
13 Chrzanowski Maciej Piotr 33
14 Ciepły Patrycja 34
15 Ciupiński Piotr 33
16 Czech Dorota 36
17 Dorabialski Grzegorz 39
18 Drapata Anastazja 32
19 Facca Antoni 34
20 Formella Filip Henryk 35
21 Formella Oskar Mateusz 33
22 Glade Dominik 33
23 Grabowski Gabriel 32
24 Hulewicz Zofia Anna 32
25 Jachowska Kinga 38
26 Jung Taruna Angelika 37
27 Kamionek Karina Magdalena 32
28 Karwowska Urszula 35
29 Kąkolecka Klaudia 40
30 Kołakowska Julia 35
31 Koroniecka Natalia 32
32 Kostrzewa Natalia Barbara 33
33 Kozłowski Filip Aleksander 34
34 Kurek Michał Marcin 32
35 Lewiński Hubert Patryk 32
36 Lutz Józefina Sigrid Zofia 38
37 Łastowiecka Aleksandra 32
38 Marzec Maja Ewa 32
39 Matecka Matylda Danuta 33
40 Mateusz Leśniak 33
41 Mattern Jan Maximilian 34
42 May Anna Maria 35
43 Mazanek Daniel 37
44 Miecznikowska Jagoda Maria 37
45 Muther Wiktoria 36
46 Niedziółka Natalia 33
47 Nieżurawska Daria 32
48 Obiudo Sandra Chisom 34
49 Olbryś Aleksandra 32
50 Olszewska Marietta 33
51 Olszewski Konrad Jan 35
52 Palenik Krzysztof 32
53 Pawłowski Artur Marek 33
54 Pełczyńska Weronika 36
55 Piasecki Jakub Jan 34
56 Piasecki Mateusz 33
57 Piechowski Julian Maurycy 32
58 Piotrowski Jakub 32
59 Politt Julian Tymon 36
60 Prausnitz Ian 34
61 Schwarz Maja Sophie 38
62 Skipietrow Michał 33
63 Sokołowska Zofia 33
64 Stafaniuk Wiktoria Lucyna 32
65 Staszelis Anna Maria 35
66 Stelmaszczyk Natalia Zofia 39
67 Stępień Natalia Magdalena 32
68 Szerszeń Maja Gabriela 32
69 Szewczak Michał 32
70 Szmurło-Klik Lidia 33
71 Szostakiewicz Bartosz 33
72 van den Bercken Ryszard Martin 32
73 Wachnicka Paulina Marianna 36
74 Walendzik Dominika Joanna 33
75 Wawrzyniak Maria Kaja 35
76 Wiak Iga Kinga 32
77 Wiest Anna-Maria 39
78 Więcaszek Dawid 33
79 Wojciechowicz Zofia 37
80 Wójcik Aleksandra Agata 36
81 Wójtowicz Liwia Julia 37
82 Wyborski Krzysztof Piotr 34
83 Załucki Krzysztof 32
84 Zawadzka Michalina 32
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018