LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Zgodnie z § 9 pkt. 10 Regulaminu konkursów przedmiotowych do etapu rejonowego zostali zakwalifikowani uczniowie, którzy w etapie szkolnym uzyskali co najmniej 80% punktów możliwych do zdobycia (maksymalna liczba punktów - 40).

W konkursie wiedzy o społeczeństwie uczestniczyło 2914 uczniów z Mazowsza, do etapu rejonowego zakwalifikowano 151 uczniów.
Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Bogacka Zuzanna 36
2 Hirth Alicja 33
3 Marchlewska Anna 33
4 Palińska Marlena 34
5 Zybert Amelia 37
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Ciepierska Karolina 32
2 Gałązka Weronika 34
3 Karłowicz Kajetan 32
4 Przybysz Wiktoria 34
5 Szczepanek Zuzanna 32
6 Szczepanik Magdalena 33
7 Uzdowski Bartosz 32
8 Zadrożna Weronika 33
Delegatura KO w Płocku
1 Dobrowolska Julia 32
2 Izbicka Marianna 32
3 Łyzińska Gabriela 32
4 Makowski Filip 37
5 Trawczyńska Aniela Marta 33
6 Wiśniewski Olaf 33
Delegatura KO w Radomiu
1 Brejtkop Milena Izabela 32
2 Ciesielska Kamila 32
3 Fijołek Aleksandra 34
4 Grzywaczewska Maja 37
5 Kiraga Julia 32
6 Olesiak Julia 32
7 Rafalik Damian 32
8 Sygocka Oliwia 32
9 Świadek Julia 32
Delegatura KO w Siedlcach
1 Adamiak Kamil 32
2 Duda Kamila 34
3 Kołtunowska Paulina 32
4 Mańkowski Dawid 32
5 Noszczak Paulina 34
6 Rojek Dominik 32
7 Sawicka Dominika 32
Delegatura KO w Warszawie
1 Ambroziak Witold Piotr 32
2 Andrusiuk Marta 32
3 Antoszkiewicz Małgorzata Maria 37
4 Baniak Maria 33
5 Barcz Melania 33
6 Bernat Łukasz Paweł 33
7 Biegluk Anna 36
8 Bielik Anna Magdalena 33
9 Bitner Monika 32
10 Czajkowski Wawrzyniec Karol 36
11 Czernek Tymon 32
12 Czyżewska Kinga 35
13 Damski Filip 33
14 Długosz Aleksandra Ewa 32
15 Dłużniewska Joanna 32
16 Dobrowolska Emilia 35
17 Duliniec Oliwia 36
18 Dziarski Mikołaj 34
19 Dzidowski Błażej 33
20 Falkowska Ewelina Anna 34
21 Filipek Oliwia 32
22 Fitrzyk-Barral Olivier 35
23 Galusiakowski Aleksander 32
24 Gap Filip Jakub 35
25 Gąsieniec Marta 32
26 Gębal Julian 37
27 Głazowska Maja Andżelika 32
28 Głębocka Julia 32
29 Grajewska Julia Małgorzata 33
30 Grzybowski Przemysław 32
31 Grzybowski Jan Tomasz 34
32 Guillet Levenez Yasmine 32
33 Heciak Zuzanna 34
34 Jakuczun Ziemowit Jan 34
35 Jamroziak Zuzanna Maria 33
36 Jaworska Marika Wiola 35
37 Kacprzak Julia 33
38 Kalisz Maja 32
39 Karłowska Pola 32
40 Klonowski Mikołaj Andrzej 32
41 Kosianowska Anna 32
42 Kostrzewa Marlena Wiktoria 33
43 Kot Mikołaj 33
44 Kozak Jan 32
45 Krogulec Maria 35
46 Król Agata Urszula 32
47 Krzewska Karolina 32
48 Kulik Zofia Anna 35
49 Kurzyńska Lena Agnieszka 32
50 Kwiatkowska Oliwia 32
51 Lorenc Jan Jarosław 35
52 Lubik Wiktoria Teresa 33
53 Łuczewska Jadwiga Maria 35
54 Łukasiak Michał 37
55 Łukomska Hanna 36
56 Maciąg Marianna Aniela 32
57 Maik Igor Mateusz 36
58 Maliszewska Weronika 35
59 Michalak (Kazimierczak) Natalia 34
60 Michalska Joanna Marta 37
61 Mochnal Cezary 33
62 Moździerz Natalia 32
63 Napiontek Malina Magdalena 34
64 Nitkowska Roksana 35
65 Noceń Piotr 32
66 Nowak Wojciech 33
67 Olszewska Antonia Helena 32
68 Pacholski Aleksander 32
69 Pacocha Oliwia 32
70 Petkowicz Mateusz 35
71 Petrow-Ganew Antoni Andrzej 33
72 Piątkowski Michał Wojciech 34
73 Piekarska Natalia 32
74 Pietuszko Gabriela 34
75 Pimpicka Aniela 37
76 Posadowska Dominika Anna 34
77 Przybylik Alicja Magdalena 32
78 Rębielewska Barbara Agnieszka 37
79 Samul Emil 36
80 Sawa Mateusz Janusz 35
81 Sawicka Natalia 32
82 Sawicka Julia Weronika 34
83 Sędek Mateusz 33
84 Skiba Jan Wiktor 34
85 Skiba Maksymilian 35
86 Skrok Maria 32
87 Skrzypczyk Jakub 32
88 Sosińska Anna 35
89 Stachera Nina, Joanna 32
90 Strupczewska Elżbieta Krystyna 32
91 Szelerska Alicja 32
92 Szlom Miłosz 32
93 Świeżak Zofia Róża 33
94 Święcicka Hanna Maria 34
95 Tatarski Jakub 35
96 Tkaczyk Aleksandra 36
97 Tokarz Marta 33
98 Tomaszewski Kuba Aleksander 33
99 Trzynski Borys 37
100 Urban Oskar Adam 34
101 Walendzik Karol 36
102 Waligóra Jan 34
103 Warciarek Kacper 35
104 Wasiak Jan Jacek 33
105 Winiarski Tomasz 33
106 Winnicka Zofia 32
107 Wipler Marta Magdalena 34
108 Włodarczyk Jakub 32
109 Wojcieszak Zofia Róża 33
110 Wojtala Amelia 33
111 Wojtkowski Mikołaj 32
112 Wysokiński Olaf 33
113 Zawisza Tadeusz Szymon 36
114 Zieliński Jakub 35
115 Zwidryn Julia Dominika 32
116 Żochowska Anna Helena 33
Konkursy Przedmiotowe