LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

W etapie szkolnym wzięło udział 1049 uczniów.
Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Błaszkiewicz Mateusz 37
Delegatura KO w Płocku
1 Schäfer Jan Tomasz 38
2 Tylicki Adrian 32
Delegatura KO w Siedlcach
1 Tchórzewska Maria 34
Delegatura KO w Warszawie
1 Błaszczak Sonia 32
2 Bugalska Aleksandra 33
3 Burrak Bianca Mira 36
4 Caruk Franciszek 36
5 Chloupek Joseph 33
6 Cieśla Mateusz Robert 32
7 Cieśla Bartosz Dariusz 33
8 Czech Łukasz Paweł 37
9 Czech Mikołaj, Piotr 37
10 Ćwiek Ryszard Grzegorz 33
11 Daniluk Jakub 33
12 Dąbrowski Julian 37
13 Deskur Antoni 38
14 Drabio Piotr 33
15 Erdman Wanda 39
16 Feuerbach Julian Henryk 37
17 Florek Szymon Mariusz 38
18 Giraudo Matylda 33
19 Głombica - Czajkowski Karol 32
20 Godzieba Oliwia 33
21 Grochowska Maja 32
22 Haiduk Hubert Aleksander 32
23 Kaczorowski Piotr Kazimierz 38
24 Karubin Julia 32
25 Karwat Julia Kazimiera 34
26 Kijewski Jan Mikołaj 37
27 Kloc-Konkolowicz Mateusz 35
28 Komor Dominik 32
29 Konopka Marta Alicja 33
30 Konrad Maciak 32
31 Kuśmierek Julia 33
32 Kwiatkowska Magdaleka Krystyna 33
33 Kwiatkowski Jan 38
34 Lech Magdalena Anna 34
35 Lentes Bruno Jakob 38
36 Lutz Gustav 33
37 Łukawski Stanisław Krzysztof 33
38 Mamińska Izabela 36
39 Messerli Susan 35
40 Misiak Mieszko 32
41 Mrozik Maja 36
42 Nocuła Hanna 37
43 Nossowski Jakub 34
44 Ochocka Pola Karolina 37
45 Pacewicz Weronika Barbara 32
46 Petniakowski Ole 33
47 Pieńkowska Agata 32
48 Plochocki Susanne 38
49 Rusticoni Victoria 35
50 Rybacka Kalina 32
51 Schweizer Frank Stanisław 37
52 Skrzypczak Norbert 32
53 Smarż Victoria Sarah 38
54 Sokołowski Marek 33
55 Stańczyk Inez Monika 33
56 Stockmeyer Julia 36
57 Swirtun Helena 38
58 Szakiel Paulina 33
59 Śliwowska Nina Katarzyna 33
60 Śmielewski Adam Bartosz 34
61 Taraba Maximilian Gordan 32
62 Taraba Alexander Neven 32
63 Tomaszewski Dawid Paweł 34
64 Trejda Nina Anna 33
65 Wacławczyk Zofia Roma 36
66 Wewiorka Amanda Laura 36
67 Wójcik Weronika Wiktoria 33
68 Wydrzyński-Głowacki Igor Stanisław 37
69 Wygonowska Wiktoria Julia 32
70 Zalewska Aleksandra 33
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018