LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS MATEMATYCZNY
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Zgodnie z § 9 pkt. 11 Regulaminu konkursów przedmiotowych do etapu rejonowego zakwalifikowano 5% uczniów, którzy w etapie szkolnym uzyskali najwyższe wyniki (od 14 punktów). Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie szkolnym - 20.

W konkursie matematycznym uczestniczyło 10129 uczniów z Mazowsza, do etapu rejonowego zakwalifikowano 609 uczniów.
Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Bukowska Michalina 15
2 Dylewski Wojciech 16
3 Gniadkowski Mateusz 18
4 Jurga Oliwia 16
5 Karbowski Krzysztof 17
6 Karpiński Jędrzej 15
7 Kin Krystian 16
8 Kołecka Oliwia 14
9 Leszczyński Mikołaj Antoni 19
10 Łada Marlena 14
11 Matwij Milena 17
12 Narulski Mikołaj 16
13 Oflenda Gabriela 17
14 Olszewski Jan Oliwier 18
15 Powązka Adam 16
16 Powązka Mateusz 16
17 Stolarczyk Aleksandra 17
18 Szcześniak Daria 16
19 Tańska Daria 14
20 Włoczewski Karol 17
21 Wojtkowski Mikołaj 14
22 Żuchowska Aleksandra 14
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Biernat Damian 16
2 Dmochowska Magdalena 14
3 Gołębiewski Kacper 14
4 Gruz Wiktor 16
5 Marczak Oliwia 17
6 Mrówka Delfina 15
7 Nowak Zuzanna 16
8 Paczkowska Zuzanna 14
9 Poplewski Karol 14
10 Skłodowski Karol 14
11 Staszczuk Jakub 17
12 Szwagulińska Lena 14
13 Tyszka Jakub 14
Delegatura KO w Płocku
1 Barańska Natalia 18
2 Demianiuk Natalia 18
3 Kępczyńska Amelia 17
4 Krajewska Natalia 15
5 Kubik Magdalena Zuzanna 16
6 Latała Katarzyna 16
7 Matuszewski Miłosz 16
8 Mazur Igor 16
9 Misiewicz Marcin 17
10 Nowak Bartosz 14
11 Racki Adam 16
12 Romanowski Piotr 16
13 Sewruk Emilia 17
14 Smigielski Jakub 14
15 Szulc Adam 16
16 Wiankowska Julia 14
17 Wieczorkowski Kamil 16
18 Wojtycka Julia 16
Delegatura KO w Radomiu
1 Aftyka Michał 15
2 Bolek Jakub 15
3 Chojnacki Błażej 16
4 Cibor Roksana Anna 15
5 Ciszewski Jakub 15
6 Czyżewski Filip 14
7 Dujka Nikola 15
8 Gajda Krystian Maciej 16
9 Gomuła Kamil 17
10 Gregorczyk Jagoda 16
11 Karbowiak Szymon 14
12 Kępka Krzysztof 16
13 Kicior Piotr Tomasz 14
14 Kołodziejczyk Oliwia 16
15 Krawczyk Wiktor 14
16 Krzosek Maciej 15
17 Lenardt Adam Bogdan 16
18 Malaczewska Natalia 14
19 Marchewka Krzysztof 14
20 Marszałek Jakub 14
21 Marut Jakub 16
22 Piętek Dominik 17
23 Polak Bartosz Paweł 16
24 Radecka Dominika Anna 16
25 Rębiś Cezary 18
26 Słoniewska Natalia Weronika 16
27 Stępień Natalia 16
28 Stolarska Julia Anna 18
29 Syta Aleksandra 16
30 Świadek Julia 16
31 Tomaszewska Alicja Zuzanna 14
32 Woźniak Ignacy 16
33 Zakonnik Jakub 16
Delegatura KO w Siedlcach
1 Borkowski Julian 17
2 Domański Tomasz 15
3 Drzewiec Gabriela 14
4 Kołtunowska Paulina 14
5 Mazuruk Maja 16
6 Miklaszewski Stanisław 14
7 Mitelska Lidia 14
8 Prokopczuk Igor 14
9 Rosiak Jan 18
10 Sybilski Bartosz 15
11 Tarczyńska Emilia 15
Delegatura KO w Warszawie
1 Adamowska Zofia Magdalena 20
2 Adamska Martyna Anna 15
3 Albrechcińska Julia 15
4 Aleszkiewicz Jeremi 15
5 Alot Bruno Andrzej 18
6 Araźny Patryk 14
7 Arczewski Artur 18
8 Bachman Michał Bartosz 16
9 Bacior Emilia Joanna 16
10 Bajno Allan 17
11 Banasiewicz Zuzanna Sandra 16
12 Banek Filip 15
13 Baranowski Marek 16
14 Barcz Jeremi 16
15 Bareja Jakub 14
16 Bartczak Tymoteusz Piotr 18
17 Baudouin de Courtenay Maria Matylda 16
18 Bąk Wojciech Karol 14
19 Bednarczyk Mikołaj Tomasz 14
20 Bednarek Sebastian 14
21 Bereżańska Alicja 15
22 Bernat Franciszek Stefan 15
23 Biały Wiktor 16
24 Bieleń Stanisław Piotr 16
25 Biernacki Jan Eugeniusz 14
26 Bilewicz Paweł 16
27 Biskupski Krzesimir Janusz 16
28 Blacharski Bartosz 19
29 Błażejak Inga 14
30 Błażejewicz Kacper Kajetan 17
31 Bocciarelli-Grobelny Piotr 14
32 Bodył Iwo 19
33 Boer Juliana Krystyna 16
34 Boguszewska Małgorzata 18
35 Boguszewski Krzysztof 15
36 Bojarski Ignacy Mikołaj 18
37 Borowski Paweł 16
38 Borys Urszula Natalia 14
39 Brzezińska Marta 16
40 Brzezińska Alina 17
41 Buciak Maria Elżbieta 14
42 Buliński Patryk 20
43 Burza Mateusz 19
44 Caban Jagoda 14
45 Cacko Paweł 15
46 Cegiełka Magdalena 15
47 Cegłowski Szymon Marek 16
48 Cesarczyk Piotr 14
49 Charytoniuk Tomasz Jerzy 17
50 Chodkowska Nina 14
51 Chojnacki Adam 17
52 Cholewa Jan 16
53 Cieślak Marcin Karol 19
54 Cubrzyńska Maja, Małgorzata 16
55 Czaplicki Igor 15
56 Czarnocki Tomek 14
57 Czernek Tymon 14
58 Czerwinski Mikołaj 16
59 Czerwiński Antoni 16
60 Dąbkowski Kacper 18
61 Dąbrowska Karolina Agata 18
62 Dąbrowski Tobiasz 17
63 Dąbrowski Szymon 16
64 De Jong Maurycy Jerzy 17
65 Derkacz Urszula 19
66 Dębska Malwina 14
67 Dmitruk Aleksandra 14
68 Dmowski Dawid 16
69 Domański Jakub 14
70 Dorosiński Jan 19
71 Drażan Maja 14
72 Drobek Natalia 14
73 Drozdowska Wiktoria 19
74 Dudek Agata 17
75 Duraj Urszula, Hanna 20
76 Duszczyk Maksymilian Stanisław 17
77 Dworakowska Maja 16
78 Dzierżanowska Weronika 16
79 Dzwonek Matylda 14
80 Fedoryk Szymon 16
81 Firczuk Wojciech 17
82 Florczak Filip 17
83 Frąckowiak Mikołaj Tadeusz 20
84 Gajek Paweł 16
85 Galas Dawid 19
86 Gałecka Weronika 14
87 Gamdzyk Stefan Franciszek 14
88 Gardyszewski Jarosław Mateusz 16
89 Garwacka Agata 15
90 Gawiński Jan Jakub 18
91 Gąsiński Wiktor Bernard 16
92 Gejcyg Franciszek 17
93 Gębal Julian 20
94 Giemza Olgierd Jerzy 18
95 Giemza Bazyli Jakub 14
96 Głuszak Szymon Kacper 17
97 Gniewosz Maria Kalina 14
98 Goluch Igor 16
99 Gołaszewska Ewa 16
100 Gołaś Karol Ryszard 16
101 Gołębiowska Maja 16
102 Gołos Nela Dominika 16
103 Gomoliszek Anna 14
104 Gomowski Karol Stefan 19
105 Gondek Jakub Grzegorz 16
106 Gorzeński Jakub 18
107 Gożkowski Piotr 17
108 Góra Kajetan Mikołaj 14
109 Górecka Karolina 16
110 Górecki Kacper 18
111 Górska Zofia 16
112 Grabiński Bartosz 16
113 Grabowski Wiktor 14
114 Grabowski Krzysztof 15
115 Gralewski Maksym Konrad 14
116 Grochal Jan Juliusz 14
117 Gryżewski Witold Tomasz 15
118 Grzanka Hanna Zofia 16
119 Grzegorzewski Mikołaj 14
120 Grzelak Piotr Zenon 15
121 Grzybowska Weronika 16
122 Grzywacz Mateusz Michał 17
123 Gwiazda Jan 19
124 Hiller Krzysztof 16
125 Horawa Jan 14
126 Hyska Jeremi Michał 17
127 Imiołek Olaf 18
128 Iwanowski Paweł 20
129 Iwaszkiewicz Krzysztof 16
130 Jac Anna 14
131 Jackl Ignacy Franciszek 19
132 Jaczyńska Zofia Michalina 18
133 Jaguścik Franciszek 16
134 Janczewski Karol 16
135 Janicki Krzysztof Artur 16
136 Janik Jakub 15
137 Janiszewski Mateusz 16
138 Jankowski Kacper 16
139 Janusiak Kamil 20
140 Jaros Krzysztof Tomasz 17
141 Jasiński Kacper Omar 14
142 Jędrzejewski Michał 14
143 Jodkowski Hubert 14
144 Juszczak Karol 16
145 Kacprzak Julia 17
146 Kaczanowska Kinga 17
147 Kaczmarek Grzegorz 17
148 Kajkowski Jakub Krzysztof 18
149 Kaleta Radosław 15
150 Kaleta Antonina, Anna 17
151 Kalinowski Bartosz 15
152 Kalińska Julia 15
153 Kalisz Daniel 16
154 Kamińska Alicja 14
155 Kamińska-Hass Irena 18
156 Kamiński Józef 14
157 Kamiński Marek 18
158 Kaniewski Tomasz, Marcin 16
159 Karczyński Leon Maciej 16
160 Karpińska Anna, Maria 15
161 Kasznia Michał 17
162 Kaszycki Jan Andrzej 17
163 Kąkolewska Katarzyna Nina 15
164 Kędra Mikołaj 14
165 Kielak Tadeusz 18
166 Kijkowski Józef 16
167 Klim Filip Janusz 18
168 Klim Juliusz Stanisław 18
169 Kłoda Tymon 16
170 Kmieć Gabriela 15
171 Kobus Alicja 15
172 Kołakowski Piotr Stanisław 17
173 Kołodziejczyk Robert Krzysztof 14
174 Kołodziejska Karolina Anna 16
175 Komorowska Antonina 14
176 Konieczna Dagmara 16
177 Konior Karol Tomasz 14
178 Kononiuk Maria Anna 17
179 Kopeć Agata Patrycja 15
180 Kordecka Kinga 15
181 Kordula Grzegorz 14
182 Kortała Adam Bogusław 16
183 Kościelski Łukasz 17
184 Kotlicki Jędrzej Aleksander 16
185 Kovalchuk Myroslav 15
186 Kowalczyk Adam 16
187 Kowalska Marianna 18
188 Kowalski Marek 16
189 Kowalski Aleksander, Jan 18
190 Kozak Maciej 16
191 Kozera Mateusz 16
192 Kozieradzki Franciszek Adam 16
193 Krajewski Filip 18
194 Krasowska Karolina Łucja 18
195 Krasowski Michał Jan 16
196 Krawczyk Zuzanna Elżbieta 17
197 Krawczyk Nina 15
198 Krawiec Przemysław Paweł 16
199 Krejtz Franciszek 19
200 Krogulec Kacper 17
201 Królak Dominik Antoni 16
202 Kruk Kamil Antoni 16
203 Krysińska Dominika Maria 14
204 Krzemiński Jakub Mikołaj 14
205 Krzeska Maria Helena 14
206 Krzyżanowska Anna 16
207 Ksel Wiktoria 14
208 Kucharska Maja 18
209 Kuchta Mateusz 16
210 Kuciński Leopold 15
211 Kujawski Antoni 16
212 Kuk Karol, Sebastian 16
213 Kukiełka Pola Maria 18
214 Kupczyk Tymoteusz 15
215 Kuras Maciej Łukasz 16
216 Kuśnierz Amelia 14
217 Kwaśniewski Jan Władysław 19
218 Kwiatkowska Łucja 16
219 Kwieciński Jan Michał 16
220 Lachowicz Szymon 16
221 Lada Stanisław Paweł 20
222 Lagutkowa Katsiaryna 18
223 Langer Maksymilian Marek 15
224 Lasota Karol 14
225 Lejk Maria Anna 16
226 Lejkowski Mikołaj 16
227 Lewicki Szymon Marek 16
228 Libera Katarzyna 17
229 Lorenc Jan Jarosław 17
230 Ludziak Marianna, Zofia 16
231 Lula Joanna Ewa 16
232 Ładno Aleksander 19
233 Łakomska Patrycja Weronika 14
234 Łaszkiewicz Jędrzej Franciszek 14
235 Łuciuk Aleksandra 15
236 Łuczak Damian Aleksander 15
237 Łuczyk Filip Natan 18
238 Łuczywek Paulina Daria 19
239 Maczuga Marta Maria 14
240 Madey Konrad Jan 14
241 Magdaleńska Małgorzata 15
242 Majak Oskar Ryszard 15
243 Majewski Adam 16
244 Majorowska Karolina Alicja 14
245 Małachowski Paweł, Karol 16
246 Marciniak Maja Jagoda 14
247 Markowicz Jakub 19
248 Markowski Jan Bolesław 14
249 Maroń Andrzej Franciszek 15
250 Marusik Iga Anna 15
251 Marzoch Jan Łukasz 15
252 Matacz Jan 15
253 Mataczyński Jan Antoni 15
254 Matiakowski Jan 18
255 Matyjaszczyk Antoni Igor 15
256 Matyka Maciej Marcin 17
257 Matysiewicz Ewa 14
258 Mazur Igor 19
259 Mazurkiewicz Wojciech Ryszard 15
260 Mazurkiewicz Jakub Lucjan 14
261 Messerli Susan 15
262 Mężykowska Emilia 17
263 Mielech-Marciniak Barbara Aleksandra 16
264 Miłkowski Wiktor 14
265 Mioduszewska Klara 14
266 Misiuro Antonina 14
267 Moczulak Maria Magdalena 14
268 Modzelewska Zuzanna Inga 17
269 Molak Jerzy Szymon 16
270 Mróz Aleksandra 15
271 Mucha Maksymilian Robert 16
272 Muchowicz Maja 16
273 Nawłoka Szymon Tadeusz 18
274 Nedew Wiktor Aleksander 16
275 Nowacki Wojciech 16
276 Nowak Szymon Wojciech 18
277 Nowak Anna Agnieszka 16
278 Nowak Tymoteusz Marek 17
279 Nowakowicz Filip 16
280 Nowakowski Jan 14
281 Nowakowski Daniel 20
282 Nowicka Alicja 16
283 Ochocka Pola Karolina 16
284 Ogiela Maksymilian 14
285 Olak Aleksandra 15
286 Olbryś Piotr Michał 15
287 Oleksiak Maksymilian 17
288 Olewniczak Maciej 16
289 Olkowski Jerzy 19
290 Olszewski Igor 16
291 Osemlak Filip 14
292 Ossowska Gabriela 16
293 Ostojski Dawid Piotr 18
294 Osuch David Michael 15
295 Pacholski Aleksander 17
296 Paciorek Ryszard Diego 16
297 Pacławska Julia 15
298 Pakuła Wojciech 14
299 Panas Aleksander Waldemar 18
300 Parys Barbara Gabriela 19
301 Pawlica Michał 16
302 Pawlukiewicz Paweł Piotr 14
303 Pawlukiewicz Nicole, Laura 16
304 Pham Minh Quan 15
305 Piasecki Krzysztof Janusz 16
306 Pielasa Julia Weronika 18
307 Pieńkowska Dorota 14
308 Pietrusiak Krzysztof Jan 20
309 Pietrzak Irena Agnieszka 17
310 Piętka Dominika Anna 18
311 Pimpicka Aniela 16
312 Piórkowska Karolina 15
313 Płochocki Bartosz 15
314 Polus Bartosz Jakub 17
315 Ponieważ Bartosz 19
316 Porczyński Przemysław 19
317 Poreda Adrian 16
318 Postek Wiktoria 18
319 Powęski Adam 15
320 Prejzner Aleksander 17
321 Prokopowicz Joanna 15
322 Pruszkowski Kacper 16
323 Przychodzki Adam Łukasz 15
324 Ptaszyński Gustaw Maciej 15
325 Pusz Antoni Krzysztof 16
326 Pyliński Stanisław 16
327 Pyszniak Szymon 16
328 Quoc Khang Bui 17
329 Rabsztyn Małgorzata 19
330 Radek Karol Oliwier 16
331 Radwański Adam Janusz 16
332 Rajewski Szymon Michał 19
333 Rak Michał 19
334 Ramut Paweł Jan 19
335 Ratyńska Magdalena Maria 18
336 Reizer Stanisław, Konstanty 14
337 Rembisz Mikołaj 18
338 Robaczyński Kazimierz 17
339 Rode Jan Franciszek 16
340 Rodzik Mikołaj 15
341 Rogatko Krystyna 16
342 Rogiewicz Julia Matylda 16
343 Rogowski Miłosz 15
344 Rogoziński Tomasz Filip 19
345 Rok Magdalena 14
346 Romanyszyn Kacper 17
347 Rosiński Igor 18
348 Ruman Julia Maria 16
349 Ruszkowski Karol 15
350 Rybkiewicz Przemysław 17
351 Rychlik Weronika 17
352 Ryfa Laura 15
353 Rzeczkowski Stanisław Marek 14
354 Rzepka Małgorzata 14
355 Salamonik Julia 15
356 Salski Tomasz Marcin 16
357 Sarama Michał 16
358 Sasin Szymon 16
359 Sawiak Marek 14
360 Schab Hanna 14
361 Senkowski Antoni Filip 17
362 Serwatka Paweł Rafał 18
363 Sewera Wiktor Emanuel 17
364 Sidor Ignacy 18
365 Siek Lena 15
366 Siennicki Jan 18
367 Sikora Robert Krzysztof 16
368 Skarbek Rafał 16
369 Skawiński Jerzy Filip 16
370 Skiba Jan Wiktor 15
371 Skjold Maximilian Kazimierz 16
372 Skok Marek 17
373 Skonieczna Natalia 15
374 Skonieczna Natalia 15
375 Skowrońska Karina 16
376 Skraba Zofia 16
377 Sławińska Magdalena 15
378 Słomczewska Martyna Aleksandra 16
379 Słomian Michał Stanisław 14
380 Słoniewski Jakub Krzysztof 18
381 Słoniowski Wojciech Piotr 14
382 Smarż Victoria Sarah 16
383 Smolarek Tomasz 15
384 Sobczyk Bruno 16
385 Sobko Adam Andrzej 15
386 Soboński Robert 19
387 Sobula Paulina Teresa 16
388 Sołyga Jan 17
389 Soszyński Szymon 15
390 Sowiński Mateusz 14
391 Stachera Nina, Joanna 14
392 Starzyńska Karolina 16
393 Stec Zofia 14
394 Stefański Franciszek 18
395 Stendera Wojciech 18
396 Stępińska Agata Marta 18
397 Stępkowska Matylda 14
398 Stępniewski Ignacy Bartłomiej 19
399 Stokłosa Tymon Antoni 16
400 Stopczyński Bartosz 16
401 Stradowski Maciej, Paweł 16
402 Strojnowski Grzegorz 14
403 Strycka Julia Helena 14
404 Strzelczyk Zofia 16
405 Strzelecka Karolina 17
406 Styszko Dagmara Katarzyna 14
407 Styś Filip 16
408 Sukiennik Klara 14
409 Suproniuk Damian 15
410 Swęd Jan 14
411 Sybilska Zuzanna 14
412 Sychowicz Filip 17
413 Szachuła Jan 16
414 Szajer Julia Katarzyna 16
415 Szatkowska Zofia 17
416 Szczepańska Justyna Agnieszka 15
417 Szczepańska Agata 18
418 Szeliga Michał Jan 16
419 Szewczak Aleksander 16
420 Szewczyk Tomasz 14
421 Szewczyk Franciszek 15
422 Szostek Aleksander 17
423 Szoszkiewicz Julia 15
424 Szwed Katarzyna Anna 15
425 Szyc Marta 14
426 Szydło Wojciech Szymon 14
427 Szymańska Natalia 14
428 Szymańska Maja Kinga 18
429 Szymańska Alicja Wiktoria 15
430 Szymczyk Maciej 17
431 Ściesińska Agata Matylda 15
432 Śliwiński Mateusz Ryszard 14
433 Święcicka Hanna Maria 17
434 Święcki Igor 17
435 Święszkowski Jan Krzysztof 17
436 Tatar Tymoteusz Jakub 16
437 Ton Thien (Tuongvi) 17
438 Tracz Natalia 15
439 Tran Thomas (Bach) 19
440 Trawczyńska Bianka 14
441 Tyc Mateusz 14
442 Tynel Jakub 14
443 Tyszkiewicz Pola Anna 16
444 Urban Oskar Adam 16
445 Waćko Mateusz 16
446 Walczak Agnieszka 14
447 Walczuk Kalina 17
448 Warda Mikołaj 18
449 Wasilewski Krzysztof 17
450 Wąsiewicz Urszula Anna 15
451 Wenzel Gustaw 18
452 Weremczuk Julia Anna 14
453 Wesołowski Mateusz Piotr 14
454 Westin Michał Eryk 14
455 Wieczorek Tomasz 20
456 Wierzbicki Hubert 18
457 Wieteska Wiktor Jacek 17
458 Więckiewicz Konstancja 19
459 Wijata Jagoda 16
460 Wilk Zuzanna 18
461 Winiecka Jagna Beata 14
462 Winnicka Michalina 16
463 Wiśniewska Zofia 14
464 Wiśniewska Dagmara Maja 16
465 Wiśniewski Maksym Olaf 16
466 Witas Rafał 16
467 Włodarczyk Bartosz 17
468 Włodarska Julia 16
469 Wnuk Wojciech Witold 16
470 Wodzińska Paulina 16
471 Wojciechowska Barbara Teresa 14
472 Wojczakowski Krzysztof Mikołaj 18
473 Wojtczuk Jakub Mikołaj 16
474 Wojtiuk Martyna Maria 16
475 Wojtkowski Mateusz 16
476 Wojtkowski Mikołaj 15
477 Wolański Paweł 14
478 Woźniak Mikołaj 17
479 Wójcik Aleksandra 16
480 Wójtowicz Marcel Piotr 15
481 Wróblewska Maria 16
482 Wychowański Maciej 17
483 Wyrzykowski Jakub 14
484 Wysokińska Liliana Łucja 14
485 Zabojszcz Matylda Magdalena 16
486 Zaborowska Martyna 14
487 Zacharewicz Eliza 14
488 Zadara Tymon Marek 18
489 Zaleska Katarzyna 14
490 Zalewska Aniela Katarzyna 15
491 Załęski Michał Franciszek 14
492 Zamęcki Michał 14
493 Zapała Grzegorz Mikołaj 15
494 Zaremba Franciszek 16
495 Zasowska Inga 15
496 Zawadzki Kazimierz 17
497 Zawrotniak Mikołaj 16
498 Zdanowska Maja 16
499 Zentara Mateusz 19
500 Zgódka Stefan 18
501 Zhydachevskyy Yulian 16
502 Zielińska Zuzanna Weronika 17
503 Zieliński Antoni Jakub 18
504 Zieliński Wojciech Piotr 17
505 Ziętek Michalina 15
506 Zinkow Jan 16
507 Zygowska Kamila 14
508 Zyśk Aleksandra 14
509 Żabczyńska Julia 14
510 Żarski Jan Wawrzyniec 16
511 Żelazo Krzysztof, Robert 16
512 Żuk Jan Jeremi 14
Konkursy Przedmiotowe