LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa szkoły Delegatura KO
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Kowalczyk Maria Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
2 Rochowicz Kilian Gimnazjum nr 2 w Żurominie
Wiatraczna 16
09-300 Żuromin
Delegatura KO
w Ciechanowie
3 Rochowicz Vanessa Gimnazjum nr 2 w Żurominie
Wiatraczna 16
09-300 Żuromin
Delegatura KO
w Ciechanowie
Delegatura KO w Ostrołęce
1 BAJKOWSKI DAMIAN Gimnazjum Nr 2 w Wyszkowie
Gen.J.Sowińskiego 55
07-200 WYSZKÓW
Delegatura KO
w Ostrołęce
2 Dobkowski Florian Rafael Gimnazjum nr 1
gen. Józefa Hallera 12
07-410 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
3 Ochtabiński Marcin Publiczne Gimnazjum
Szkolna 9B
06-425 KARNIEWO
Delegatura KO
w Ostrołęce
Delegatura KO w Płocku
1 Kadłubowska Sarah Prywatne Gimnazjum Sióstr Niepokalanek im. Matki Bożej Jazłowieckiej
Szkolna 2
96-516 Szymanów
Delegatura KO
w Płocku
2 Stepień Patrycja Anna Gimnazjum w Sochaczewie
15-go Sierpnia 4
96-500 Sochaczew
Delegatura KO
w Płocku
3 Stępień Natalia Katarzyna Gimnazjum w Sochaczewie
15-go Sierpnia 4
96-500 Sochaczew
Delegatura KO
w Płocku
Delegatura KO w Radomiu
1 Adler Kevin John Publiczne Gimnazjum w Mniszewie

26-910 Magnuszew
Delegatura KO
w Radomiu
2 AMANOWICZ ZUZANNA II Społeczne Gimnazjum STO w Radomiu
Sandomierska 20
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
3 Błędowska Zuzanna Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
4 Buchner Alicja Publiczne Gimnazjum nr 1 w Szydłowcu
WSCHODNIA 57
26-500 SZYDŁOWIEC
Delegatura KO
w Radomiu
5 Cibor Wiktoria Weronika Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
6 Głowacka Aleksandra Maria Katolickie Gimnazjum w Radomiu
Grzybowska 22
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
7 Głowacki Grzegorz Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
8 Grabarczyk Eliza Maria Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
9 Guza Adam Konstanty Katolickie Gimnazjum w Radomiu
Grzybowska 22
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
10 Iwański Filip Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
11 Jelonkiewicz Paula Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
12 Jonczyk Julia Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
13 Kamienik Jan Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
14 Kochanowski Antoni Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
15 Molga Daria Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
16 Pachniewski Bartosz Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
17 Piaskowy Patryk Publiczne Gimnazjum nr 3 w Radomiu
Czarnoleska 10
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
18 Różycki Michał Ryszard Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
19 Rzępała Bartosz Piotr Publiczne Gimnazjum w Mogielnicy
Nowomiejska 1
05-640 Mogielnica
Delegatura KO
w Radomiu
20 Sieroń Karolina Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
21 Siwiec Karolina Dagmara Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
22 Sochaj Julia Maria Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
23 Szpilska Aleksandra Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
24 Wlodarska Patricia Publiczne Gimnazjum Nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów w Radomiu
25 Czerwca 79
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
25 Zagożdżon Lucyna Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
Delegatura KO w Siedlcach
1 Górska Natalia Publiczne Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
Sekulska 10
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
2 Kacprzyk Piotr Salezjańskie Gimnazjum
KS. BOSKO 1
08-300 SOKOŁÓW PODLASKI
Delegatura KO
w Siedlcach
3 Karcz Karolina Maria Społeczne Gimnazjum STO
Mireckiego 28
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
4 Rutkiewicz Anna Monika Publiczne Gimnazjum nr 5
Graniczna 1
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
Delegatura KO w Warszawie
1 Adamczak Aleksandra Powiatowy Zespół Szkół Ogólnokształcących w Legionowie (Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi)
Piłsudskiego 26
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
2 Avukatoglu Pascal Gimnazjum nr 1 w Grodzisku Maz.
Zielony Rynek 2
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
3 Bal Zuzanna Gimnazjum Niepubliczne Nr 13
Jana Sebastiana Bacha 2
02-743 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
4 Balikowska Nina Weronika Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
5 Berak Julia Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
6 Bidacha Paulina Natalia Gimnazjum nr 47 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie
Grenady 16
01-151 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
7 Boue Matylda Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
8 Brandys Jan Społeczne Gimnazjum STO
Toruńska 23
03-226 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
9 Bucoń Zuzanna Adela Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
10 Burdzy Joanna Maria Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Janusza Kusocińskiego w Łomiankach
Staszica 2
05-092 Łomianki
Delegatura KO
w Warszawie
11 Bzdel Natalia Gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych im. Jana Pawła II w Łazach
ks. H. Słojewskiego1
05-552 Łazy
Delegatura KO
w Warszawie
12 Cegielska Małgorzata Antonina Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
13 Chodkowski Mateusz Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
14 Czajkowska Julia Maria Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
15 Dorabialski Grzegorz Gimnazjum Dwujęzyczne nr 34 im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
16 Drass Sandra Gimnazjum nr 119 w Warszawie
Klimatyczna 1
05-077 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
17 Eberharter Emilia Marta Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
18 Fischer Bastian Maxim Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
19 Fixl Aleksandra Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
20 Foroncewicz Krzysztof Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
21 Gabrysiak Maciej Krzysztof Międzynarodowe Gimnazjum nr 51 \"Meridian\" szkoła z oddziałami dwujęzycznymi
Stokłosy 3
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
22 Gajewska Julia Anna Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
23 Glade Dominik Adrian Gimnazjum nr 3 w Otwocku
Kościuszki 28
05-400 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
24 Gołaszewska Helena Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
25 Grabowska Oliwia Aleksandra Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
26 Graef Lilianna Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
27 Grotowski Maciej Dobromir Polsko-Niemiecka Szkoła Spotkań i Dialogu im. Willy\'ego Brandta w Warszawie-Niepubliczne Gimnazjum
Św. Urszuli Ledóchowskiej 3
02-972 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
28 Gudaniec Weronika Maria Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
29 Ignaciuk Bartłomiej Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
30 Jamroży Julia Prywatne Gimnazjum Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi
Czerniakowska 137
00-720 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
31 Janota-Bzowska Barbara, Katarzyna Społeczne Gimnazjum Nr 27 im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego STO
Ostrobramska 72
04-175 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
32 Jeznacka Alicja Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
33 Kabała Aleksandra Maria Gimnazjum nr 81 w Warszawie
Rozłogi 10
01-310 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
34 Kacprzak Stanisław Konstanty Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
35 Kacprzak Zofia Antonina Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
36 Karwowska Barbara Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
37 Kasprzak Jakub Publiczne Gimnazjum nr 145 w Warszawie
Krasiczyńska 4/6
03-379 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
38 Kierzkowska Julia Publiczne Gimnazjum nr 3 w Żyrardowie
Kacperskiej 6 B
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
39 Kingston Gabriela Weronika Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
40 Klimas Jerzy Michał Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
41 Kloth Vanessa Anna Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
42 Knust Maksymilian Bentje Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
43 Kołakowski Mateusz Kacper Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
44 Korpacz Marta Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
45 Kostrzewa Olimpia Agnieszka Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
46 Kotowska Zuzanna Aleksandra Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
47 Kowalska Julia Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
48 Kowalski Igor Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
49 Kożuchowska Ida Anna Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
50 Krawczyk Maximilian Adam Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
51 Krippner Evelyne Melanie Gimnazjum nr 4 w Pruszkowie
Hubala 4
05-800 Pruszków
Delegatura KO
w Warszawie
52 Kruszewski Jan Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
53 Krzepkowska Maja Natalia Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
54 Kurkliński Igor Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
55 Kurowska Daria Gimnazjum w Ożarowie Maz.
Szkolna 2
05-850 Ożarów Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
56 Kurowska Laura Gimnazjum w Ożarowie Maz.
Szkolna 2
05-850 Ożarów Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
57 Kwiatkowski Michał Piotr Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
58 Lainer Robert Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
59 Lech Dominika Karolina Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
60 Lemiszewska Natalia Gimnazjum w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych nr 1
Miodowa 22 C-D
00-246 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
61 Lewicki Wiktor Społeczne Gimnazjum "Dwójka" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
62 Lisowska Agata Jolanta Prywatne Gimnazjum Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi
Czerniakowska 137
00-720 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
63 Łojek Filip Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
64 Łuniewski Miłosz Publiczne Katolickie Gimnazjum w Ząbkach
11- Listopada 4
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
65 Maciejczyk Marcel Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
66 Majczyk Adam Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
67 Majewski Piotr Filip Prywatne Gimnazjum nr 23 Sióstr Zmartwychwstanek im. Bł. Siostry Alicji Kotowskiej
Krasińskiego 31
01-784 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
68 Masior Piotr Jacek PUBLICZNE GIMNAZJUM W JÓZEFOSŁAWIU
Kameralna 11
05-509 JÓZEFOSŁAW - PIASECZNO
Delegatura KO
w Warszawie
69 Mattern Jan Maximilian Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
70 Matyja Marta Barbara Niepubliczne Gimnazjum Językowe im. Mikołaja Kopernika
ul. Wąwozowa 20
02-796 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
71 Mazanek Daniel Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
72 Merino-Wiśniewski Patryk Gimnazjum nr 124 im. Polskich Noblistów
Przytulna 3
03-083 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
73 Merzhoeva Malika Gimnazjum nr 47 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie
Grenady 16
01-151 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
74 Mian Emil Bari Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
75 Michalczyk Kalina Lidia Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
76 Mieciek Urszula Anna Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
77 Mieszkowski Filip Paweł Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
78 Mioduszewska Julia Publiczne Katolickie Gimnazjum w Ząbkach
11- Listopada 4
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
79 Misiak Filip Stefan Gimnazjum w Michałowicach
Szkolna 15
05-816 Michałowice
Delegatura KO
w Warszawie
80 Mokrosiński Jan Franciszek Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
81 Musioł Aleksandra Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
82 Ochalski Piotr Jakub Gimnazjum nr 1
Piłsudskiego 96
05-270 Marki
Delegatura KO
w Warszawie
83 Okonek Piotr Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
84 Orzeszko Maria Publiczne Katolickie Gimnazjum w Ząbkach
11- Listopada 4
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
85 Pachnowska Dominika Publiczne Gimnazjum nr 145 w Warszawie
Krasiczyńska 4/6
03-379 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
86 Padarz Maciej Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
87 Paleń Beata Gimnazjum Niepubliczne Nr 13
Jana Sebastiana Bacha 2
02-743 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
88 Panek Rafał Maria Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\" w Warszawie
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
89 Pauly Aniela Teresa Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
90 Pawińska Adrianna Weronika Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
91 Pec Michał Robert Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
92 Piechula Anastazja Maria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
93 Piekarz Alekasandra Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
94 Piesiewicz Oliwia Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
95 Pietrzak Maksymilian Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
96 Planitzer Patrick Gimnazjum nr 29 w Warszawie
Bartosika 5
03-982 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
97 Podolak Adrianna Prywatne Gimnazjum Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi
Czerniakowska 137
00-720 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
98 Porzycka Konstancja Iwona Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
99 Prabhakar Maja Społeczne Gimnazjum STO
Toruńska 23
03-226 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
100 Prausnitz Ian Gimnazjum nr 36 w Warszawie
Polna 7
00-625 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
101 Pyka Łukasz Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
102 Radomski Wojciech Mikołaj Społeczne Gimnazjum nr 1 im.Świętej Rodziny
Kołłątaja 80/82
05-402 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
103 Ramotowski Jakub Marcin Gimnazjum w Jaktorowie
Chełmońskiego 4
96-313 Jaktorów
Delegatura KO
w Warszawie
104 Rocki Philip Christian Publiczne Gimnazjum Kolegium Zakonu Pijarów
Gwintowa 3
00-704 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
105 Roguska Aleksandra Lidia Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
106 Rybaczyk Jakub Michał Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
107 Rychter Julia Gimnazjum nr 1 w Raszynie
Unii Europejskiej 1
05-090 Raszyn
Delegatura KO
w Warszawie
108 Sajecki Maciej Jan Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
109 Samborska Lulu Friederike Prywatne Gimnazjum Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi
Czerniakowska 137
00-720 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
110 Samborski Ignacy Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
111 Sasin Mateusz Aleksander Gimnazjum nr 39 im. Agaty Mróz-Olszewskiej
Hoża 11/15
00-528 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
112 Schmidt Dominik Mikołaj Społeczne Gimnazjum "Startowa"
Startowa 9
02-248 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
113 Schnell Maximilian Gimnazjum nr 106 w Warszawie
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
114 Schnell Karolina Gimnazjum nr 106 w Warszawie
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
115 Schwencke Sophie Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
116 Schwencke Anna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
117 Słomka Patryk Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
118 Sochacka Antonina Maria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
119 Soszyński Mateusz Robert Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
120 Sośnicka Anna Małgorzata Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
121 Stępniak Małgorzata Gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych im. Jana Pawła II w Łazach
ks. H. Słojewskiego1
05-552 Łazy
Delegatura KO
w Warszawie
122 Stolecka Marta Emilia Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
123 Stopa Ewa Jadwiga Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
124 Stritzke Lea Noa Zespół Szkół nr 125 Gimnazjum nr 43 im. Wojska Polskiego
Hoża 88
00-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
125 Strzelecki Jan Krzesimir Gimnazjum nr 124 im. Polskich Noblistów
Przytulna 3
03-083 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
126 Strzylak Alicja Dominika Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
127 Szadkowska Magdalena Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
128 Szadkowski Artur Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
129 Szarejko Aleksandra Anna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
130 Szwed Katarzyna Publiczne Gimnazjum nr 145 w Warszawie
Krasiczyńska 4/6
03-379 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
131 Śmierzycki Mikołaj Jerzy Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
132 Świerczewski Stanisław Gimnazjum im.ks. Aleksandra Fedorowicza w Izabelinie
3 Maja 49
05-080 Izabelin
Delegatura KO
w Warszawie
133 Tałasiewicz Olga Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
134 Taraba Julia Anna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
135 Tarnowski Paweł Społeczne Gimnazjum "Dwójka" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
136 Telżyński Jan Paweł Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
137 Thau Leon Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
138 Tkocz Anna Maria Polsko-Niemiecka Szkoła Spotkań i Dialogu im. Willy\'ego Brandta w Warszawie-Niepubliczne Gimnazjum
Św. Urszuli Ledóchowskiej 3
02-972 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
139 Tofil Magda Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
140 Tokarski Bartosz Stanisław Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
141 Trzebiński Krzysztof Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
142 Tyszkiewicz Julia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
143 Voss Emil Gimnazjum w Gliniance
Napoleońska 53a
05-408 Glinianka
Delegatura KO
w Warszawie
144 Wagner Jan Rafał Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
145 Walczak Wiktoria Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 14 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej
Obrzeźna 12a
02-691 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
146 Wardzyńska Aleksandra Kinga Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
147 Watzl Aleksander Gimnazjum im.ks. Aleksandra Fedorowicza w Izabelinie
3 Maja 49
05-080 Izabelin
Delegatura KO
w Warszawie
148 Watzl Maximillian Gimnazjum im.ks. Aleksandra Fedorowicza w Izabelinie
3 Maja 49
05-080 Izabelin
Delegatura KO
w Warszawie
149 Werner Zuzanna Społeczne Gimnazjum STO
Toruńska 23
03-226 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
150 Westland Paula Angelika Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
151 Wiest Anna-Maria Gimnazjum nr 15 w Warszawie
Siemieńskiego 6
02-106 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
152 Włodarczyk Julian Oskar Gimnazjum nr 2 im. Ireny Sendlerowej
Poniatowskiego 47/49
05-400 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
153 Wojciechowicz Zofia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
154 Wójtowicz Bartosz Jan Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
155 Zieja Oliwia Dominika Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
156 Żagan Dominika Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
Konkursy Przedmiotowe 2015/2016