LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS CHEMICZNY
DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW I ODDZIAŁÓW GIMNAZJALNYCH

W etapie szkolnym wzięło udział 2355 uczniów
Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Ćwikliński Hubert 34
2 Kaczyński Aleksander 33
3 Kłosiński Konrad 33
4 Krupa Julia 32
5 Lechowicz Piotr 32
6 Liszewski Szymon 32
7 Magnuszewski Paweł Aleksander 35
8 Makowski Maksymilian 32
9 Miłoboszewska Maja 33
10 Mysiakowska Agata 32
11 Ostrychacz Maciej 33
12 Pudlak Aleksandra 32
13 Salak Julia Anna 34
14 Skibniewska Barbara 33
15 Skwarska Julia 35
16 Słowikowski Jakub 33
17 Ziółkowska Katarzyna 33
18 Żujewska Natalia 33
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Aleksandrowicz Daniel 33
2 Dąbkowski Karol 32
3 Dąbkowski Karol 32
4 Florczak Grzegorz Jakub 32
5 Kosowski Mateusz 36
6 Lech Franciszek 35
7 Nurkiewicz Aleksandra 34
8 Ostrowski Sebastian 36
9 Plewko Natalia 32
10 Radomski Stanisław 33
11 Sadlik Natalia 32
12 Sadlik Wiktoria 32
13 Szatanek Kacper 32
14 Wysocki Mateusz 32
Delegatura KO w Płocku
1 Balcerzak Julia 32
2 Bartkowski Kamil Krzysztof 32
3 Bąba Jakub Marek 33
4 Bisping-Janiak Sara 32
5 Chrząszczewski Miłosz 32
6 Chyżyński Patryk 32
7 Hoffman Wiktor 32
8 Jezierski Bartosz Aleksander 34
9 Kulesza Piotr Robert 32
10 Łukomski Jakub 32
11 Michalak Kinga Maria 34
12 Ostrowska Natalia 32
13 Popławski Igor Tadeusz 32
14 Psiuk Natalia 32
15 Staniewski Mikołaj Adam 38
16 Strawczyński Mateusz 33
17 Szewczyk Laura Luiza 32
18 Winczewska Karolina Marta 33
Delegatura KO w Radomiu
1 Bartel Adam Marcin 36
2 Bartnik Antoni 32
3 Bąk Igor 33
4 Bolek Zuzanna Aleksandra 32
5 Brudnicki Kacper 35
6 Bujakowski Rufin 32
7 Celejewska Olga Maja 32
8 Ciechowicz Agata 32
9 Dębowski Michał 32
10 Donica Julia 33
11 Dziurda Aleksandra 34
12 Gołębiewska Nina Maria 32
13 Gorzkowski Dominik Paweł 32
14 Gryz Maciej 32
15 Gut Norbert Dominik 32
16 Guzińska Maja Maria 33
17 Hetman Nina 35
18 Hołońska Gabriela Maria 33
19 Janas Gabriela 32
20 Kopycka Katarzyna 32
21 Kowalska Maria Magdalena 34
22 Lewandowski Jakub 33
23 Litwiński Cezary 34
24 Marek Agata 33
25 Mazur Katarzyna Marianna 32
26 Mikołajczyk Magdalena Pola 32
27 Mosionek Miłosz Kamil 35
28 Niedziela Martyna 33
29 Nitek Sandra Alicja 33
30 Norberciak Mateusz 34
31 Piotrowska Julia 32
32 Seta Aleksandra Ewa 35
33 Skrzynecka Katarzyna 37
34 Skuza Kacper Ireneusz 33
35 Sterczewska Anna 32
36 Strużyna Weronika 32
37 Szymańska Natalia Sara 32
38 Ślęzak Ada Aniela 33
39 Wiecheć Kamil 33
40 Wójcik Michał 32
41 Wudarczyk Łukasz 34
42 Ziomek Paulina 32
Delegatura KO w Siedlcach
1 Błędowski Piotr 33
2 Borkowski Damian 32
3 Danielak Patrycja 33
4 Gałązka Hubert 33
5 Lewandowski Piotr 33
6 Lis Dominik 35
7 Lurbecka Maja 33
8 Ługowska Sandra 34
9 Marcysiak Aleksandra 32
10 Orzełowski Mateusz 33
11 Pura Mikołaj 32
12 Romanowska Magdalena Joanna 33
13 Suchożebrski Szymon Rafał 33
14 Teodorczuk Jakub 36
15 Tomasik Jan 34
Delegatura KO w Warszawie
1 Abramiuk Maciej Józef 33
2 Adamczyk Grzegorz 33
3 Adamiak Konrad Tomasz 32
4 Aniołkowski Michał Ryszard 33
5 Balabanov Oleh 33
6 Baszkiewicz Karolina Dorota 36
7 Bayer Gabriela Małgorzata 36
8 Beisert Maria Alina 32
9 Biedruna Jakub 34
10 Biegański Mikołaj 32
11 Błachnio Natalia 36
12 Bobowicz Kacper 34
13 Bogdanowicz Jakub Andrzej 32
14 Bojanowski Michał Jakub 37
15 Boratyński Olgierd Michał 32
16 Borowski Mateusz 39
17 Brzezowska Alicja 33
18 Brzostek Jan 36
19 Brzywczy Celina Julia 32
20 Bugajska Julia 36
21 Bujakowski Krzysztof Jan 36
22 Burger Jakub 33
23 Burna Weronika 36
24 Byliniak Weronika 33
25 Cedro Katarzyna Aleksandra 34
26 Cemrowski Krzysztof Franciszek 35
27 Charlak Michał 33
28 Chmielik Tadeusz 36
29 Chmielniak Dorota Karolina 32
30 Chojka Jakub 32
31 Chruściński Jan Albert 32
32 Cichecka Aniela 32
33 Ciepły Patrycja 32
34 Cieszyński Marcin 35
35 Cieślak Laura-Natalia 32
36 Ciszkowska Paulina 32
37 Cudakiewicz Bastian Mariusz 32
38 Czarnowski Michał 32
39 Czermińska Joanna 33
40 Czerwiński Bartłomiej Paweł 32
41 Czyżewski Eryk Tomasz 32
42 Ćwintal Rafał 35
43 Daghman Adam 32
44 Dąbrowska Aleksandra Agata 34
45 Dąbrowski Dawid 34
46 Dąbrowski Paweł 36
47 Denkiewicz Kacper 34
48 Dołkowska Natalia 32
49 Dowgiert Szymon 32
50 Droździel Matylda Kaja 35
51 Drwięga Emil 36
52 Dwiliński Mateusz 32
53 Dziubak Jan Władysław 36
54 Dzwonnik Jan Ignacy 33
55 Erdman Jan Michał 32
56 Fietkiewicz Mateusz 32
57 Fila Piotr Konrad 33
58 Filipek Paulina 34
59 Florowska Hanna Katarzyna 32
60 Foster Natalie Teresa 32
61 Garbowski Mikołaj 37
62 Gasza Aniela 34
63 Gawlik Krystyna Hanna 32
64 Giedroyć Mateusz Eugeniusz 32
65 Giembicki Marcin 36
66 Gil Dawid Filip 35
67 Godlewska Kamila 34
68 Gosk Agata 35
69 Góral Kinga 35
70 Górczyński Mikołaj 37
71 Górska Zofia Maria 34
72 Górski Łukasz Andrzej 32
73 Gralewski Adam Piotr 34
74 Greiff Jakub Heltenberg 35
75 Gręda Jakub 33
76 Gruszczyńska Ewelina 32
77 Grycz Michał 32
78 Grymowicz Martyna Monika 35
79 Grzelak Jan Tomasz 32
80 Grzęda Kacper 32
81 Guz Jagoda Anna 34
82 Guzewicz Kacper Ignacy 35
83 Gwiazda Andrzej 36
84 Hajduga Maja Ewa 33
85 Hałka Paulina Aleksandra 33
86 Hanshchuk Danylo 33
87 Haponiuk Wojciech Piotr 36
88 Hebda Paweł Marek 33
89 Herbreder Gabriela 33
90 Hryniewicka Hanna Marta 34
91 Hubik Natalia Maria 32
92 Illinicz-Zeydel Karol Maria 32
93 Iwan Jakub Stanisław 35
94 Jabłonowska Alessandra 35
95 Jakuczun Jagoda Helena 32
96 Janusz Filip 32
97 Jaros Aleksander 33
98 Jaźwiec Bartosz 32
99 Jegier Agnieszka 32
100 Jóźwiak Dorota Małgorzata 35
101 Jurczak Jakub Krzysztof 36
102 Jurek Oliwier Szymon 32
103 Kacperska Marta Barbara 32
104 Kaczmarczyk Ryszard Lech 35
105 Kalinowska Dominika 36
106 Kaliński Kacper 33
107 Kalista Amelia Anna 32
108 Kaliszewski Jacek 33
109 Kamiński Stanisław Antoni 35
110 Kamiński - Pakuła Michał Jerzy 33
111 Karch Aleksander Jakub 35
112 Kasprzycki Stanisław 32
113 Kicka Karolina 32
114 Kiełbik Kacper Jakub 32
115 Kieszek-Achimowicz Wiktoria Zyta 33
116 Kilian Maria Karolina 34
117 Kimmer Karolina 34
118 Kizenko Łukasz Dawid 32
119 Kleczkowska Justyna 35
120 Klukowski Jakub Michał 33
121 Knyszewski Franciszek Jan 32
122 Kochanowski Mikołaj Jan 36
123 Kociel Wiktoria 32
124 Kodym Anna 36
125 Kolbuszewska Izabela Julia 34
126 Kopciuch Weronika Olga 34
127 Korzeniowski Karol Adam 34
128 Koziarski Paweł 32
129 Kozik Joanna 33
130 Kozłowska Zofia Teresa 32
131 Kozłowska Berenika Anna 33
132 Krawczyk Ewa 32
133 Krupa Kamila Maria 35
134 Kuba Krzysztof Piotr 35
135 Kucharska Wiktoria 32
136 Kucharski Rafał 32
137 Kujawska Aleksandra 36
138 Kulągowski Piotr Grzegorz 37
139 Kulpa Natalia Krystyna 32
140 Kuniczuk Patrycja 34
141 Kupiec Iga 34
142 Kurosz Julia Anna 33
143 Kusiak Arkadiusz Jerzy 33
144 Kwiatek Kacper 34
145 Kwiatkowska Maria 32
146 Kwiecień Julia 36
147 Lipkowska Alicja Ludmiła 34
148 Lipska Maja Aleksandra 32
149 Łukasik Michał Aleksander 32
150 Łukasik Krzysztof 36
151 Macejewski Tymon Maciej 32
152 Majewska Zuzanna 33
153 Majkusiak Aleksandra Maria 32
154 Makarewicz Barbara 36
155 Makos Oliwia 35
156 Makowska Zuzanna Magdalena 32
157 Makuch Szymon Damian 35
158 Malczewski Jakub 35
159 Marat Mateusz Marcin 39
160 Marciniak Zofia Anna 36
161 Marciniuk Stanisław Krzysztof 37
162 Marcinkiewicz Aleksandra 32
163 Marczuk Stanisław 32
164 Marczuk Cezary 33
165 Mashchenko Anastasiia 35
166 Mazur Patrycja 32
167 Mazurczak Mateusz Maksym 34
168 Mazuruk Maciej 37
169 Michalski Franciszek Czesław 34
170 Migda Anna Aleksandra 33
171 Milczarek Magdalena Maria 32
172 Milewski Erwin 33
173 Misztal Oliwier Dominik 35
174 Morawska Dominika Maria 33
175 Nartowski Cezary Piotr 32
176 Naskręcki Adam Łukasz 33
177 Neumann Jan 36
178 Niedziela Karolina 34
179 Niewadzi Szymon 37
180 Nogajski Łukasz Antoni 33
181 Nowacka Marta Gabriela 33
182 Nowak Szymon Piotr 34
183 Nowakowska Joanna Ewa 33
184 Nowakowski Maksymilian 36
185 Nowicki Michał 37
186 Obiudo Sandra Chisom 39
187 Ochocka Julia 36
188 Odolczyk Gaja Oktawia 32
189 Olbryś Aleksandra 33
190 Olbryś Katarzyna 33
191 Olczak Maciej 33
192 Oleszczuk Piotr 32
193 Oleszko Tadeusz Michał 32
194 Onopiuk Jakub Igor 34
195 Opalski Jan Jakub 34
196 Otowski Grzegorz Piotr 32
197 Owczarek Anna Maria 32
198 Pachucki Joachim Emil 32
199 Patynowska Zuzanna 35
200 Pawliński Maurycy 32
201 Pergałowska Zofia, Antonina 32
202 Petryka Michał 32
203 Piątkowski Fryderyk 35
204 Piątkowski Damian 35
205 Piech Karolina 32
206 Piekarz Jan 32
207 Pielasa Paweł Karol 32
208 Piotrowska Patrycja Maria 34
209 Piotrowska Julia 33
210 Pisarczyk Aleksander 32
211 Plechawska Klara 32
212 Preś Ewelina 36
213 Prokop Tomasz 35
214 Przyborowski Michał 32
215 Ptach Franciszek Tomasz 32
216 Puścian Grzegorz 32
217 Pytlos Mikołaj Cezary 34
218 Rajchert Klaudia 32
219 Rębielewska Zofia Agnieszka 33
220 Rutecki Wiktor 35
221 Rutkowska Natalia Ewa 37
222 Rybska Dominika Anna 38
223 Sadlej Alicja 33
224 Sawicka Zuzanna 33
225 Siekierska Wiktoria Emilia 32
226 Simonowicz Natalia Elżbieta 34
227 Skrzyński Jan 32
228 Słupecka Maja 36
229 Smater Amelia 32
230 Smolarek Karina 34
231 Smoliński Mateusz 34
232 Sobczak Helena 32
233 Sobczak Jan 32
234 Sobiech Aleksandra 32
235 Solarz Weronika 32
236 Sorbian Aleksandra 33
237 Soszyński Maksymilian Jan 32
238 Spleśniak Alicja 32
239 Srokosz Kaja Magdalena 36
240 Strejczek Mateusz 32
241 Strzelecka Hanna Katarzyna 33
242 Syrewicz Aleksander Michał 32
243 Szczepańska Agata Anna 33
244 Szczygielska Iga 33
245 Szczygielska Natalia 32
246 Szpak Maciej 36
247 Szumera Franciszek 33
248 Szymańska Aleksandra 32
249 Szymański Karol 32
250 Szymański Wiktor 32
251 Śledź Wiktoria 33
252 Ślepowrońska Natalia 32
253 Śliwińska Anna Sonia 32
254 Średzińska Zuzanna 33
255 Świerk Nina 39
256 Świeżak Marta Maria 32
257 Świtaj Teresa Helena 32
258 Taljański-Zygmunt Marcin 34
259 Tapert Maja 34
260 Tolsdorf Marek 34
261 Tomasik Jan Marcin 36
262 Tondera Julia Zuzanna 37
263 Tracz Maciej 32
264 Trentowski Oktawian 32
265 Turowska Magdalena Olga 32
266 Tusiewicz Monika Maria 33
267 Twarowski Stefan 35
268 Uchal Oliwia 34
269 Ujma Gabriela Weronika 33
270 Utrata Barbara Zofia 33
271 Utrata Paweł 37
272 Wachnicka Paulina Marianna 32
273 Walisiewicz-Niedbalska Natalia 32
274 Wendt Aleksander Leon 34
275 Węcowski Maciej Michał 32
276 Wiśniewski Maciej Zygmunt 32
277 Wiśniowski Paweł Aleksander 36
278 Witczak Mikołaj Adam 33
279 Wnętrzewska Linda 38
280 Wojciechowski Łukasz 33
281 Wojciechowski Jan 33
282 Wojtowicz Maja 32
283 Wołek Kinga Natalia 34
284 Woronko Dominika 33
285 Woźnicka Jagoda 32
286 Wronkowski Marcel 36
287 Wyborski Krzysztof Piotr 36
288 Wyszyński Radosław Franciszek 32
289 Zabielska Zuzanna 32
290 Zabłoński Jan Maria 32
291 Zabłoński Rafał Tobiasz 34
292 Zakroczymska Natalia 33
293 Zakrzewski Bartosz 33
294 Załęski Jacek 32
295 Zaremba Norbert Maciej 36
296 Zawadzki Wojciech 32
297 Zbysiński Marek 36
298 Zdun Bartosz 35
299 Zhong Fangmo 37
300 Zielińska Helena Jadwiga 33
301 Zieliński Jakub Marcin 34
302 Zieliński Michał 33
303 Ziółkowska Kinga 36
304 Ziółkowska Alicja Marianna 36
305 Ziółkowski Jan Andrzej 33
306 Zwierzchowska Małgorzata, Agnieszka 35
307 Zwoliński Jan Mikołaj 34
308 Żochowski Jakub Piotr 33
309 Żurawski Michał Mateusz 32
310 Żyliński Tomasz Michał 32
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018