LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS BIOLOGICZNY
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Zgodnie z § 9 pkt. 11 Regulaminu konkursów przedmiotowych do etapu rejonowego zakwalifikowano 5% uczniów, którzy w etapie szkolnym uzyskali najwyższe wyniki (od 24 punktów). Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie szkolnym - 40.

W konkursie biologicznym uczestniczyło 3445 uczniów z Mazowsza, do etapu rejonowego zakwalifikowano 187 uczniów.
Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Boras Natalia 34
2 Borowa Julia 24
3 Czajkowska Patrycja 26
4 Danelska Julia 24
5 Jankiewicz Klaudia 27
6 Karbowski Krzysztof 28
7 Kościesza Dominika 33
8 Lorenc Leonard Maksymilian 33
9 Piotrowska Zuzanna 25
10 Powązka Adam 27
11 Prymus Jakub 26
12 Rapusta Zuzanna 25
13 Rychcik Zuzanna 24
14 Sędrowska Patrycja 29
15 Sokołowski Alan 24
16 Szafraniec Katarzyna 27
17 Szostek Julia 25
18 Szymańczyk Oliwier 30
19 Tańska Julia 29
20 Tomczak Kinga 24
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Bałon Adrianna 26
2 Grzywacz Mateusz 35
3 Janczewski Tymoteusz 29
4 Kawałek Julia 24
5 Łoziński Iwo 33
6 Marczak Oliwia 24
7 Napiórkowska Weronika 28
8 Netkowska Amelia 29
9 Piórecka Oliwia Maria 28
Delegatura KO w Płocku
1 Biliński Kacper 24
2 Ciągarlak Maja 24
3 Izbicka Marianna 32
4 Latała Katarzyna 26
5 Lewandowska Maria 24
6 Rosiecki Mieszko 34
7 Tyszka Natalia 33
8 Wnuk Patrycja 34
Delegatura KO w Radomiu
1 Czarnota Adrian 26
2 Gapys Magdalena 29
3 Grądziel Julia Anna 32
4 Kozakiewicz Maciej Jakub 28
5 Kozłowski Jan 35
6 Scencelewicz Grzegorz 26
7 Słupek Jakub 27
8 Wasilewska Emilia 33
9 Wrzosek Julia, Wiktoria 28
Delegatura KO w Siedlcach
1 Borkowski Julian 33
2 Frelek Aleksandra 32
3 Kasprzak Aleksandra 27
4 Korgól Natalia 28
5 Kosiorek Julia 29
6 Mitek Anna 26
7 Noszczak Paulina 25
8 Skupińska Maja 25
9 Zadrożniak Weronika 26
10 Zając Zuzanna 26
Delegatura KO w Warszawie
1 Bagniewska Martyna 34
2 Banasiewicz Zuzanna Sandra 28
3 Baran Piotr 30
4 Bednarczyk Hanna 28
5 Bednarek Natalia 30
6 Berman Wiktoria Natalia 33
7 Biegaj Krzysztof Tadeusz 27
8 Bobkowska Lila Zofia 28
9 Bodył Iwo 26
10 Bolek Małgorzata 34
11 Brzóska Karolina Dorota 34
12 Brzózka Maja Katarzyna 26
13 Bykowska Maria 30
14 Charytoniuk Tomasz 25
15 Chądzyńska Józefina, Maria 36
16 Chojnowski Dawid Stefan 25
17 Cieślak Marcin Karol 26
18 Courtellemont Hugo 33
19 Cybul Kacper 24
20 Czakaj Zoja 25
21 Czapigo Jan 26
22 Czyżowska Gabriela Anna 25
23 Dąbrowska Anna 25
24 Dąbrowski Michał Radosław 24
25 Domański Jakub Marek 30
26 Firleta Aleksandra 26
27 Geyderowicz Olaf Andrzej 28
28 Gierak Aleksandra 30
29 Golik Karolina Maria 33
30 Gołąb Piotr Adam 25
31 Górecka Oliwia Flawia 24
32 Górska Oliwia 32
33 Grabowski Tomasz 29
34 Grzelak Alicja 29
35 Grzybowski Przemysław 30
36 Hałas Aleksandra 27
37 Iwanowska Zuzanna 26
38 Jeleń Gabriela 25
39 Jodłowska Zuzanna Maria 26
40 Juszczyńska Zuzanna 25
41 Kacprzyk Aleksandra Pola 30
42 Kocerba Maria 27
43 Kołodziejczyk Maria Aleksandra 32
44 Konowrocka Martyna 27
45 Kosowska Olga 24
46 Kotelecka Zofia 26
47 Koza Amelia Kinga 30
48 Kozłowska Julia 26
49 Krupa Wiktoria 31
50 Krzysztosiak Michał Krzysztof 24
51 Kuźmiński Mikołaj 27
52 Kwiręg Szymon 29
53 Lecluyse Mila Danuta Andrea 25
54 Lejk Maria Anna 26
55 Leśnik Filip 24
56 Libera Katarzyna 28
57 Ligęza Maria 24
58 Lorenc Antoni 33
59 Lotek Ewa 24
60 Łuczycka Weronika Adrianna 26
61 Łuszcz Maciej Stanisław 33
62 Łuszczewska Natalia 30
63 Machaj Aleksandra 32
64 Majewska Zuzanna 29
65 Majewska Alicja 24
66 Maliszewska Urszula 27
67 Masalski Maciej 28
68 Mazurkiewicz Emilia 29
69 Mchalska Julia 24
70 Mentrak Justyna 29
71 Michałowicz Jakub Mikołaj 31
72 Morus Anna 25
73 Mrozińska Inga Zuzanna 27
74 Niedbała Joanna 24
75 Niemyjski Kamil 25
76 Olbryś Piotr Michał 30
77 Oldenborg William 24
78 Olecka Amelia 28
79 Orłowski Piotr Igor 27
80 Osakowicz Inga 28
81 Ossowska Patrycja 30
82 Pacholski Aleksander 24
83 Paśniczek Marta 33
84 Pawłowska Sandra Wiktoria 27
85 Perz Gabriela 25
86 Pęgier Lucyna Anna 32
87 Piela Zofia 38
88 Piskorski Igor Szymon 34
89 Podlaski Mikołaj 27
90 Podyma Julian Karol 26
91 Pol Aleksandra Wiktoria 29
92 Pyrzyk Alicja 26
93 Rabsztyn Małgorzata 32
94 Radwański Adam Janusz 24
95 Rey Barbara Stella 34
96 Rybusińska Dominika 28
97 Sienkiewicz Zofia 29
98 Siennicki Jan 30
99 Skarzyński Maciej Krzysztof 32
100 Sławińska Magdalena 26
101 Smolarek Jakub 33
102 Sobolewski Dawid 33
103 Socik Karol 26
104 Sokalska Zuzanna 28
105 Sokolski Tomasz 27
106 Sołyga Jan 29
107 Stachoń Alicja Anna 33
108 Strus Anna 25
109 Studzińska Joanna 35
110 Sutor Adrianna Zofia 26
111 Szczepańska Aleksandra 24
112 Szczepańska Karolina 24
113 Szczurek Dominika 27
114 Ślusarek Anna 29
115 Tobjasz Adam 24
116 Tomczuk Natalia Olga 25
117 Wasiak Zofia Maria 26
118 Wiącek Julia 25
119 Winiecka Jagna 29
120 Witan Ksawery Dominik 27
121 Włodarczyk Anna 33
122 Wodzińska Alicja 29
123 Wolszczak Natalia 30
124 Wychowański Krzysztof 32
125 Wychowański Maciej 32
126 Wypler Mikołaj 29
127 Wysocka Maja Natalia 28
128 Zarzycki Mateusz Szymon 36
129 Zawadzki Kazimierz 35
130 Zielińska Zuzanna Weronika 33
131 Żebrowska Dagmara 32
Konkursy Przedmiotowe