LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię™ Nazwa szkoły Delegatura KO
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Akpang Nicole Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
2 Amenda Wiktoria Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi im. Noblistów Polskich w Przasnyszu
Orlika 48
06-300 PRZASNYSZ
Delegatura KO
w Ciechanowie
3 Banasiak Wiktoria Publiczne Gimnazjum im. Orła Białego w Sochocinie
SZKOLNA 17
09-110 SOCHOCIN
Delegatura KO
w Ciechanowie
4 Bartoszewicz Magdalena Publiczne Gimnazjum z Oddziałąmi Integracyjnymi w Dzierżeninie
Dzierżenin
06-121 Pokrzywnica
Delegatura KO
w Ciechanowie
5 BIAŁOWICZ MARTYNA KATARZYNA Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pułtusku
Marii Konopnickiej 5
06-100 PUŁTUSK
Delegatura KO
w Ciechanowie
6 Bieńkowska Oliwia Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
7 Błaszczak Anna Gimnazjum Publiczne w Krasnem
Komisji Edukacji Narodowej 1
06-408 KRASNE
Delegatura KO
w Ciechanowie
8 Borkowska Natalia Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Miejskim Zespole Szkół nr 2
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
9 Burszewska Katarzyna Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Miejskim Zespole Szkół nr 2
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
10 Butryn Aleksandra Milena Gimnazjum Publiczne w Krasnem
Komisji Edukacji Narodowej 1
06-408 KRASNE
Delegatura KO
w Ciechanowie
11 Calińska Agata Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
12 Chądzyński Dominik Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zespole Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II
Szkolna 2
09-310 Kuczbork
Delegatura KO
w Ciechanowie
13 Chudzyńska Alicja Ada Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
14 Czachorowska Katarzyna, Sylwia Gimnazjum nr 1 w Żurominie
Wyzwolenia 12
09-300 Żuromin
Delegatura KO
w Ciechanowie
15 Dryka Ewa Gimnazjum nr 1 im. Marka Kotańskiego w Glinojecku
Płocka 7
06-450 Glinojeck
Delegatura KO
w Ciechanowie
16 Drzewiecka Marta Gimnazjum TWP
Kraszewskiego 8A
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
17 Drzewiecka Iga Gimnazjum TWP
Kraszewskiego 8A
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
18 Dusza Maria Gimnazjum Katolickie im. ks. M.K. Sarbiewskiego SI
Krasińskiego 5
06-500 Mława
Delegatura KO
w Ciechanowie
19 Faderewska Laura Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Miejskim Zespole Szkół nr 2
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
20 Gajewska Karolina Samorządowe Gimnazjum w Lutocinie
Żeromskiego 2B
09-317 Lutocin
Delegatura KO
w Ciechanowie
21 Gęsiak Aleksandra Publiczne Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki w Jednorożcu
Odrodzenia 13
06-323 JEDNOROŻEC
Delegatura KO
w Ciechanowie
22 Giranowska Monika Gimnazjum nr 3
17 Stycznia 17
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
23 Górajczyk Julia PUBLICZNE GIMNAZJUM W ŚWIERCZACH
Pułtuska 26 C
06-150 ŚWIERCZE
Delegatura KO
w Ciechanowie
24 Górniewska Daria Gimnazjum nr 3
17 Stycznia 17
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
25 Grzelak Małgorzata Publiczne Gimnazjum nr. 1 Im. Jana Pawła II w Kroczewie
Kroczewo 136
09-142 Załuski
Delegatura KO
w Ciechanowie
26 Gulczyńska Maria Gimnazjum nr 1 w Żurominie
Wyzwolenia 12
09-300 Żuromin
Delegatura KO
w Ciechanowie
27 Jarzębska Maja Zofia Społeczne Gimnazjum "Wyspianum"
Wyspiańskiego 3
06-500 Mława
Delegatura KO
w Ciechanowie
28 Jędrzejewski Michał Gimnazjum nr 3
17 Stycznia 17
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
29 Kaczmarczyk Maria Gimnazjum nr 2 w Żurominie
Wiatraczna 16
09-300 Żuromin
Delegatura KO
w Ciechanowie
30 Kaczorek Katarzyna Gimnazjum nr 3
17 Stycznia 17
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
31 Karpińska Maria Społeczne Gimnazjum "Wyspianum"
Wyspiańskiego 3
06-500 Mława
Delegatura KO
w Ciechanowie
32 Karpińska Ewelina Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
33 Kaźmierczak Monika Gimnazjum nr 2 w Żurominie
Wiatraczna 16
09-300 Żuromin
Delegatura KO
w Ciechanowie
34 Kaźmierska Patrycja Gimnazjum w Siedlinie
Jana Pawła II 12
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
35 Kłodziejska Izabela Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
36 Kornacka Wiktoria Publiczne Gimnazjum z Oddziałąmi Integracyjnymi w Dzierżeninie
Dzierżenin
06-121 Pokrzywnica
Delegatura KO
w Ciechanowie
37 Kostrzewa Antonina Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
38 Kowalczyk Maria Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
39 Kowalska Ewa Julia Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Miejskim Zespole Szkół nr 2
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
40 Kwiatkowska Klaudia Gimnazjum nr 1 w Żurominie
Wyzwolenia 12
09-300 Żuromin
Delegatura KO
w Ciechanowie
41 Lenart Aleksandra Teresa Gimnazjum nr 1 w Ciechanowie
Orylska 3
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
42 Lewicka Aleksandra Gimnazjum nr 2 Miejskim Zespole Szkół nr 1
Powstańców Wielkopolskich 1
06-413 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
43 Liberadzka Alicja Publiczne Gimnazjum w Koziebrodach

09-140 Raciąż
Delegatura KO
w Ciechanowie
44 Liszewska Julia Gimnazjum nr 1 w Ciechanowie
Orylska 3
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
45 Lubelska Julia Anna PUBLICZNE GIMNAZJUM W ŚWIERCZACH
Pułtuska 26 C
06-150 ŚWIERCZE
Delegatura KO
w Ciechanowie
46 Łazarska Marta Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
47 Majewski Maciej Gimnazjum Nr 1
Ks. R. Jaworskiego 25
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
48 Makowska Aleksandra Gimnazjum nr 2 Miejskim Zespole Szkół nr 1
Powstańców Wielkopolskich 1
06-413 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
49 MAZURKIEWICZ JULIA Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pułtusku
Marii Konopnickiej 5
06-100 PUŁTUSK
Delegatura KO
w Ciechanowie
50 Mieszkowska Marlena Gimnazjum nr 3
17 Stycznia 17
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
51 Mossakowska Natalia Gimnazjum nr 2 Miejskim Zespole Szkół nr 1
Powstańców Wielkopolskich 1
06-413 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
52 Mućka Honorata GIMNAZJUM
Z. Krasińskiego 25
06-406 Opinogóra Górna
Delegatura KO
w Ciechanowie
53 Muskała Maja Publiczne Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Pułtusku
Polna 7
06-102 Pułtusk
Delegatura KO
w Ciechanowie
54 Nicman Julia Agnieszka Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Miejskim Zespole Szkół nr 2
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
55 Pawlicka Julia Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Miejskim Zespole Szkół nr 2
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
56 Pietrzak Wiktoria Sara Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
57 Pilaciński Sebastian Gimnazjum nr 2 Miejskim Zespole Szkół nr 1
Powstańców Wielkopolskich 1
06-413 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
58 PIOTROWSKA NATALIA Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pułtusku
Marii Konopnickiej 5
06-100 PUŁTUSK
Delegatura KO
w Ciechanowie
59 Piotrowska Aleksandra Gimnazju im. Władysława Jagiełły w Czerwińsku nad Wisłą
Warszawska 1
09-150 Czerwińsk nad Wisłą
Delegatura KO
w Ciechanowie
60 Piotrowska Małgorzata Gimnazjum Nr 1
Ks. R. Jaworskiego 25
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
61 Przybysz Aleksandra Gimnazjum nr 3
17 Stycznia 17
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
62 Pszczółkowska Katarzyna Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi im. Noblistów Polskich w Przasnyszu
Orlika 48
06-300 PRZASNYSZ
Delegatura KO
w Ciechanowie
63 Rachuba Sylwia Gimnazjum Publiczne
Szkolna 2A
06-516 Szydłowo
Delegatura KO
w Ciechanowie
64 Sękowska Natalia Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
65 Sienda Aleksandra Publiczne Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki w Jednorożcu
Odrodzenia 13
06-323 JEDNOROŻEC
Delegatura KO
w Ciechanowie
66 Smoleńska Maria Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Miejskim Zespole Szkół nr 2
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
67 Steczkiewicz Zuzanna Gimnazjum nr 3
17 Stycznia 17
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
68 Suchoparska Sylwia PUBLICZNE GIMNAZJUM W ŚWIERCZACH
Pułtuska 26 C
06-150 ŚWIERCZE
Delegatura KO
w Ciechanowie
69 Syska Klaudia Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
70 Ślesicka Karolina Publiczne Gimnazjum w Obrytem
Obryte 114
07-215 Obryte
Delegatura KO
w Ciechanowie
71 Tomaszewska Weronika Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
72 Trojan Aleksandra Publiczne Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki w Jednorożcu
Odrodzenia 13
06-323 JEDNOROŻEC
Delegatura KO
w Ciechanowie
73 Trojanowska Aleksandra Gimnazjum nr 2 Miejskim Zespole Szkół nr 1
Powstańców Wielkopolskich 1
06-413 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
74 Ulatowska Natalia Gimnazjum nr 1 w Ciechanowie
Orylska 3
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
75 Wenda Julia Antonina Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Miejskim Zespole Szkół nr 2
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
76 Wilkowska Julia Gimnazjum Publiczne
Szkolna 2A
06-516 Szydłowo
Delegatura KO
w Ciechanowie
77 Ziółkowska Zuzanna Gimnazjum im. Jana Pawła II w Lipowcu Kościelnym
-
06-545 Lipowiec Kościelny
Delegatura KO
w Ciechanowie
78 Żerańska Paulina Gimnazjum Publiczne
Szkolna 2A
06-516 Szydłowo
Delegatura KO
w Ciechanowie
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Andruchewicz Wiktoria Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krasnosielcu
Ogrodowa 2A
06-212 KRASNOSIELC
Delegatura KO
w Ostrołęce
2 Badurek Kinga Publiczne Gimnazjum Nr 3 w Nagoszewie
Turka 40
07-300 NAGOSZEWO
Delegatura KO
w Ostrołęce
3 Bednarczyk Jakub Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Szkolna 1
07-411 RZEKUŃ
Delegatura KO
w Ostrołęce
4 Bilwin Jan Piotr Gimnazjum Publiczne nr 4
Szkoły Podchorążych Piechoty 1
07-310 Ostrów Mazowiecka
Delegatura KO
w Ostrołęce
5 Bogdańska Klaudia Publiczne Gimnazjum w Chudku

07-420 CHUDEK
Delegatura KO
w Ostrołęce
6 Borzymek Julia Gimnazjum nr 1 w Wyszkowie
Geodetów 45
07-200 WYSZKÓW
Delegatura KO
w Ostrołęce
7 BREJNAK DOMINIKA Gimnazjum Nr 2 w Wyszkowie
Gen.J.Sowińskiego 55
07-200 WYSZKÓW
Delegatura KO
w Ostrołęce
8 Chmielewska Katarzyna Gimnazjum Publiczne nr 1
Partyzantów 39
07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
9 Chodkowska Zuzanna Publiczne Gimnazjum w Gasewie
Reymonta 12
06-213 GĄSEWO PODUCHOWNE
Delegatura KO
w Ostrołęce
10 Chojnowska Natalia GIMNAZJUM KLASYCZNE im.Papieża jana Pawła II w Ostrołęce
SZWEDZKA 2
07-410 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
11 Drężek Julian Jakub Publiczne Gimnazjum w Wykrocie

07-430 WYKROT
Delegatura KO
w Ostrołęce
12 Dudziec Zofia Gimnazjum nr 1
gen. Józefa Hallera 12
07-410 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
13 Fidura Wiktoria Gimnazjum nr 4
LEGIONOWA 17
07-401 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
14 Gabriela Borowa Zespół Szkół Gminnych nr 2 Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Małkini Górnej
Leśna 15
07-320 MAŁKINIA GÓRNA
Delegatura KO
w Ostrołęce
15 Gajownik Dominika Gimnazjum Publiczne im. Armii Krajowej w Długosiodle
Mickiewicza 14
07-210 DŁUGOSIODŁO
Delegatura KO
w Ostrołęce
16 Gąsiewska Anna Maria Gimnazjum Publiczne im. Armii Krajowej w Długosiodle
Mickiewicza 14
07-210 DŁUGOSIODŁO
Delegatura KO
w Ostrołęce
17 Gniazdowski Rafał Gimnazjum Publiczne nr 1
Partyzantów 39
07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
18 Gocłowska Natalia Gimnazjum Publiczne nr 1
Partyzantów 39
07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
19 Godlewska Sylwia Gimnazjum Publiczne w Bogutach - Piankach
Al. Papieża Jana Pawła II 62
07-325 BOGUTY-PIANKI
Delegatura KO
w Ostrołęce
20 Gołębiewska Julia GIMNAZJUM im. ks. Jana Twardowskiego
ROZWOJOWA 19
07-210 STARE BOSEWO
Delegatura KO
w Ostrołęce
21 Grześkowiak Alicja Gimnazjum Publiczne nr 1
Partyzantów 39
07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
22 Iwańczuk Klaudia Zespół Szkół Publicznych Nr 3 Gimnazjum Publiczne Nr 3
Widnichowska 4
07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
23 Jabłonka Natalia Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie
Piastowska 23A
07-407 CZERWIN
Delegatura KO
w Ostrołęce
24 Jabłońska Anna Natalia Publiczne Gimnazjum w Rzewniu

06-225 RZEWNIE
Delegatura KO
w Ostrołęce
25 Jakubowska Kinga Maria Gimnazjum nr 1
gen. Józefa Hallera 12
07-410 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
26 Kaczorek Barbara Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krasnosielcu
Ogrodowa 2A
06-212 KRASNOSIELC
Delegatura KO
w Ostrołęce
27 Karpińska Sylwia Gimnazjum Publiczne im. Armii Krajowej w Długosiodle
Mickiewicza 14
07-210 DŁUGOSIODŁO
Delegatura KO
w Ostrołęce
28 Knajp Zuzanna GMINNE GIMNAZJUM
Srebińska 12a
07-305 ANDRZEJEWO
Delegatura KO
w Ostrołęce
29 Konarzewska Weronika Publiczne Gimnazjum nr 1
Sportowa 9
06-200 MAKÓW MAZOWIECKI
Delegatura KO
w Ostrołęce
30 Korzeniak Emilia Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Goworowie

07-440 GOWORÓWEK
Delegatura KO
w Ostrołęce
31 Krajewski Jakub Gimnazjum Publiczne nr 1
Partyzantów 39
07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
32 Kruk Alicja Gimnazjum Publiczne nr 4
Szkoły Podchorążych Piechoty 1
07-310 Ostrów Mazowiecka
Delegatura KO
w Ostrołęce
33 Krukowska Karolina Gimnazjum
Dojazdowa 14a
07-415 OLSZEWO-BORKI
Delegatura KO
w Ostrołęce
34 Kuczyńska Łucja GIMNAZJUM im. ks. Jana Twardowskiego
ROZWOJOWA 19
07-210 STARE BOSEWO
Delegatura KO
w Ostrołęce
35 Kulesza Natalia Gimnazjum nr 1
gen. Józefa Hallera 12
07-410 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
36 Kulesza Martyna Gimnazjum im. Jana Pawła II - Papieża Polaka w Starym Lubotyniu
Stary Lubotyń 7
07-303 STARY LUBOTYŃ
Delegatura KO
w Ostrołęce
37 Kwiatkowska Julia Gimnazjum Publiczne im. Armii Krajowej w Długosiodle
Mickiewicza 14
07-210 DŁUGOSIODŁO
Delegatura KO
w Ostrołęce
38 Lustyk Agata Publiczne Gimnazjum
Szkolna 9B
06-425 KARNIEWO
Delegatura KO
w Ostrołęce
39 Łaszczewska Wiktoria Publiczne Gimnazjum w Rząśniku
Wyszkowska 50B
07-205 RZĄŚNIK
Delegatura KO
w Ostrołęce
40 Majewska Marta Zespół Szkół Gminnych nr 2 Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Małkini Górnej
Leśna 15
07-320 MAŁKINIA GÓRNA
Delegatura KO
w Ostrołęce
41 Markowska Katarzyna Gimnazjum nr 3 im. Adama Mickiewicza w Zespole Szkół nr 3 w Ostrołęce
Skowrońskiego 8
07-417 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
42 Mikołajczyk Jakub Gimnazjum Publiczne nr 1
Partyzantów 39
07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
43 Mroczkowski Jakub Gimnazjum Publiczne nr 1
Partyzantów 39
07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
44 Napierkowska Paulina Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krasnosielcu
Ogrodowa 2A
06-212 KRASNOSIELC
Delegatura KO
w Ostrołęce
45 Oleksy Julia Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krasnosielcu
Ogrodowa 2A
06-212 KRASNOSIELC
Delegatura KO
w Ostrołęce
46 Olkowska Barbara Jadwiga Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krasnosielcu
Ogrodowa 2A
06-212 KRASNOSIELC
Delegatura KO
w Ostrołęce
47 Papis Michał Piotr Gimnazjum Publiczne im. Armii Krajowej w Długosiodle
Mickiewicza 14
07-210 DŁUGOSIODŁO
Delegatura KO
w Ostrołęce
48 Pasiak Zuzanna Gimnazjum Publiczne nr 2
Stefana Grota Roweckiego 6
07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
49 Pasikowska Zuzanna Gimnazjum Nr 5
Berlinga 5
07-410 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
50 Płóciennik Julia Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie
Piastowska 23A
07-407 CZERWIN
Delegatura KO
w Ostrołęce
51 Repko Rafał Gimnazjum Publiczne nr 2
Stefana Grota Roweckiego 6
07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
52 Rogala Aleksandra Publiczne Gimnazjum w Gasewie
Reymonta 12
06-213 GĄSEWO PODUCHOWNE
Delegatura KO
w Ostrołęce
53 Równy Jakub Publiczne Gimnazjum
Farna 20
07-323 ZARĘBY KOŚCIELNE
Delegatura KO
w Ostrołęce
54 Rudzik Zuzanna Gimnazjum Nr 5
Berlinga 5
07-410 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
55 Rutkowska Anna Zespół Szkół Publicznych Nr 3 Gimnazjum Publiczne Nr 3
Widnichowska 4
07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
56 Samuel Emilia Antonina Gimnazjum Nr 2 im. Danuty Siedzikówny \\\\\\\"Inki\\\\\\\"
Jaracza 5
07-409 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
57 Słota Maciej Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Szkolna 1
07-411 RZEKUŃ
Delegatura KO
w Ostrołęce
58 Sobczak Maria Gimnazjum nr 1
gen. Józefa Hallera 12
07-410 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
59 Straszak Karolina Publiczne Gimnazjum nr 1
Sportowa 9
06-200 MAKÓW MAZOWIECKI
Delegatura KO
w Ostrołęce
60 Strzemieczny Mateusz Publiczne Gimnazjum w Rzewniu

06-225 RZEWNIE
Delegatura KO
w Ostrołęce
61 Suchcicka Emilia Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Szkolna 1
07-411 RZEKUŃ
Delegatura KO
w Ostrołęce
62 SZCZEPANIAK MAGDALENA Gimnazjum Nr 2 w Wyszkowie
Gen.J.Sowińskiego 55
07-200 WYSZKÓW
Delegatura KO
w Ostrołęce
63 Sztorc Julia GIMNAZJUM W RYBNIE
WYSZKOWSKA 87
07-200 RYBNO
Delegatura KO
w Ostrołęce
64 Szwejk Aneta Publiczne Gimnazjum
Szkolna 9B
06-425 KARNIEWO
Delegatura KO
w Ostrołęce
65 Szwejk Joanna Publiczne Gimnazjum
Szkolna 9B
06-425 KARNIEWO
Delegatura KO
w Ostrołęce
66 Śliwowska Aleksandra Publiczne Gimnazjum
Dzieci Polskich 1
07-430 MYSZYNIEC
Delegatura KO
w Ostrołęce
67 Świtaj Karolina Publiczne Gimnazjum
Dzieci Polskich 1
07-430 MYSZYNIEC
Delegatura KO
w Ostrołęce
68 Tadko Daia Zespół Szkół Gminnych nr 2 Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Małkini Górnej
Leśna 15
07-320 MAŁKINIA GÓRNA
Delegatura KO
w Ostrołęce
69 TUREK ALEKSANDRA Gimnazjum Nr 2 w Wyszkowie
Gen.J.Sowińskiego 55
07-200 WYSZKÓW
Delegatura KO
w Ostrołęce
70 TWARDO PIOTR Gimnazjum Nr 2 w Wyszkowie
Gen.J.Sowińskiego 55
07-200 WYSZKÓW
Delegatura KO
w Ostrołęce
71 Załuska Agata Gimnazjum
Dojazdowa 14a
07-415 OLSZEWO-BORKI
Delegatura KO
w Ostrołęce
72 Zapadka Karolina Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Czarni
Czarnia 42
07-431 CZARNIA
Delegatura KO
w Ostrołęce
73 ZAWADZKI MARCEL Gimnazjum Nr 2 w Wyszkowie
Gen.J.Sowińskiego 55
07-200 WYSZKÓW
Delegatura KO
w Ostrołęce
74 Zwolińska Karolina Publiczne Gimnazjum w Rząśniku
Wyszkowska 50B
07-205 RZĄŚNIK
Delegatura KO
w Ostrołęce
Delegatura KO w Pł‚ocku
1 Barlak Magdalena Wiktoria Gimnazjum w Sochaczewie
15-go Sierpnia 4
96-500 Sochaczew
Delegatura KO
w Płocku
2 Bednarska Julia Anna Gimnazjum nr 13 w Płocku w Zespole Szkół nr 3
Łukasiewicza 11
09-400 Płock
Delegatura KO
w Płocku
3 Bielińska Anna Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
4 Bieniek Julia Gimnazjum nr 3 w Płocku
Krakówka 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
5 Brejnak Natalia Gimnazjum nr 1 w Sochaczewie
Hanki Sawickiej 7
96-500 Sochaczew
Delegatura KO
w Płocku
6 Bukowski Miłosz Zespół Szkół w Starych Proboszczewicach Gimnazjum w Starych Proboszczewicach
Floriańska 4
09-412 Stare Proboszczewice
Delegatura KO
w Płocku
7 Chyliński Piotr Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
8 Czachorowska Marta Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Gozdowie
K.Gozdawy 21
09-213 Gozdowo
Delegatura KO
w Płocku
9 Czachorowska Zofia Zespół Szkół w Siecieniu, Gimnazjum im. A. Mickiewicza w Siecieniu
Siecień 84
09-411 Biała
Delegatura KO
w Płocku
10 Dobaczewski Bartosz I Niepubliczne Gimnazjum Zespołu Oświatowo - Konsultacyjnego \\\"PROFESOR\\\"
Kilińskiego 12
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
11 Dobrzeniecka Jolanta Gimnazjum w Mochowie

09-214 Mochowo
Delegatura KO
w Płocku
12 Dołkowska Natalia Gimnazjum Miejskie w Sierpcu
Braci Tułodzieckich 2
09-200 Sierpc
Delegatura KO
w Płocku
13 Domańska Aleksandra Julia Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
14 Duch Julia Zespół Szkół nr 6 Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły w Płocku
3 Maja 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
15 Fabisiak Julia Zofia Gimnazjum w Nowym Miszewie
Szkolna 2
09-470 Bodzanów
Delegatura KO
w Płocku
16 Gapińska Weronika Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Gozdowie
K.Gozdawy 21
09-213 Gozdowo
Delegatura KO
w Płocku
17 Gapińska Julia Gimnazjum im. C. K. Norwida
Sierpecka 42
09-230 Bielsk
Delegatura KO
w Płocku
18 Gąsiorowski Wojciech Gimnazjum w Mochowie

09-214 Mochowo
Delegatura KO
w Płocku
19 Goleniewska Agnieszka Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
20 Gontarek Jakub Gimnazjum im. prof. Jerzego Kondrackiego w Łącku
Kolejowa 1/1
09-520 Łąck
Delegatura KO
w Płocku
21 Gorczyca Magdalena Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
22 Górecka Natalia Gimnazjum w Sannikach
Warszawska 183
09-540 Sanniki
Delegatura KO
w Płocku
23 Górniak Kinga Gabriela Gimnazjum Publiczne im. Biskupa Leona Wetmańskiego w Sierpcu
Konstytucji 3 Maja 8
09-200 Sierpc
Delegatura KO
w Płocku
24 Grabarczyk Jakub Niepubliczne Gimnazjum Katolickie w Sikorzu
Sikórz 83A
09-413 Sikórz
Delegatura KO
w Płocku
25 Grzybowska Izabela Oliwia Gimnazjum w Sochaczewie
15-go Sierpnia 4
96-500 Sochaczew
Delegatura KO
w Płocku
26 Izbicka Julianna Katarzyna Gimnazjum w Sochaczewie
15-go Sierpnia 4
96-500 Sochaczew
Delegatura KO
w Płocku
27 Jakubowska Justyna Gimnazjum w Mochowie

09-214 Mochowo
Delegatura KO
w Płocku
28 Janecka Aleksandra Gimnazjum im. prof. Jerzego Kondrackiego w Łącku
Kolejowa 1/1
09-520 Łąck
Delegatura KO
w Płocku
29 Jankowska Sylwia Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
30 Kamińska Ilona Gimnazjum im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Słupnie
Kościelna 16
09-472 Słupno
Delegatura KO
w Płocku
31 Kicińska Natalia Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
32 Kierzkowska Alicja Ewa Prywatne Gimnazjum Sióstr Niepokalanek im. Matki Bożej Jazłowieckiej
Szkolna 2
96-516 Szymanów
Delegatura KO
w Płocku
33 Klos Zuzanna Prywatne Gimnazjum Sióstr Niepokalanek im. Matki Bożej Jazłowieckiej
Szkolna 2
96-516 Szymanów
Delegatura KO
w Płocku
34 Kozłowska Klaudia Magdalena Zespół Szkół nr 6 Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły w Płocku
3 Maja 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
35 Koźmińska Natalia Wiktoria Zespół Szkół nr 6 Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły w Płocku
3 Maja 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
36 Kreps Mateusz Karol Gimnazjum nr 1 w Sochaczewie
Hanki Sawickiej 7
96-500 Sochaczew
Delegatura KO
w Płocku
37 Krom Aleksander Antoni Gimnazjum im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Słupnie
Kościelna 16
09-472 Słupno
Delegatura KO
w Płocku
38 Krynicka Urszula Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
39 Krzywda Julia Prywatne Gimnazjum Sióstr Niepokalanek im. Matki Bożej Jazłowieckiej
Szkolna 2
96-516 Szymanów
Delegatura KO
w Płocku
40 Lenard Julia Gimnazjum im. prof. Jerzego Kondrackiego w Łącku
Kolejowa 1/1
09-520 Łąck
Delegatura KO
w Płocku
41 Lewandowska Laura Gimnazjum im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Słupnie
Kościelna 16
09-472 Słupno
Delegatura KO
w Płocku
42 Lewandowski Bartłomiej Mateusz Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
43 Lusa Julia Joanna Gimnazjum nr 2 w Gostyninie
Wojska Polskiego 23
09-500 Gostynin
Delegatura KO
w Płocku
44 Majewski Szymon Niepubliczne Gimnazjum Katolickie w Sikorzu
Sikórz 83A
09-413 Sikórz
Delegatura KO
w Płocku
45 Mazurowska Maja Zespół Szkół nr 6 Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły w Płocku
3 Maja 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
46 Michalak Weronika Prywatne Gimnazjum Sióstr Niepokalanek im. Matki Bożej Jazłowieckiej
Szkolna 2
96-516 Szymanów
Delegatura KO
w Płocku
47 Miecznik Joanna Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
48 Modzelewska Weronika Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nowej Suchej
Nowa Sucha 16
96-513 Nowa Sucha
Delegatura KO
w Płocku
49 Mosińska Agata Zespół Szkół nr 6 Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły w Płocku
3 Maja 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
50 Motyka Nikola Maria Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
51 Mularczyk Julia Gimnazjum nr 2 w Gostyninie
Wojska Polskiego 23
09-500 Gostynin
Delegatura KO
w Płocku
52 Murawska Agata Gimnazjum Miejskie w Sierpcu
Braci Tułodzieckich 2
09-200 Sierpc
Delegatura KO
w Płocku
53 Nastachowska Weronika Gimnazjum Publiczne im. Biskupa Leona Wetmańskiego w Sierpcu
Konstytucji 3 Maja 8
09-200 Sierpc
Delegatura KO
w Płocku
54 Orliński Jakub Gimnazjum Publiczne im. Biskupa Leona Wetmańskiego w Sierpcu
Konstytucji 3 Maja 8
09-200 Sierpc
Delegatura KO
w Płocku
55 Piegat Natalia Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
56 Pielat Kacper Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
57 Piotrowska Patrycja Gimnazjum w Mochowie

09-214 Mochowo
Delegatura KO
w Płocku
58 Piórkowska Natalia Gimnazjum nr 13 w Płocku w Zespole Szkół nr 3
Łukasiewicza 11
09-400 Płock
Delegatura KO
w Płocku
59 Placek Anna Luiza Niepubliczne Gimnazjum w Sierpcu
Dworcowa 5b
09-200 Sierpc
Delegatura KO
w Płocku
60 Przybyszewski Jakub Gimnazjum nr 1 w Gostyninie
Polna 36
09-500 Gostynin
Delegatura KO
w Płocku
61 Radecka Aleksandra Gimnazjum im. C. K. Norwida
Sierpecka 42
09-230 Bielsk
Delegatura KO
w Płocku
62 Rashid Aleksandra Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
63 Różycka Karolina Julia Zespół Szkół nr 6 Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły w Płocku
3 Maja 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
64 Rutkowska Aleksandra Gimnazjum Miejskie w Sierpcu
Braci Tułodzieckich 2
09-200 Sierpc
Delegatura KO
w Płocku
65 Rzepecka Oliwia Gimnazjum im. prof. Jerzego Kondrackiego w Łącku
Kolejowa 1/1
09-520 Łąck
Delegatura KO
w Płocku
66 Rzewnicka Dorota Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
67 Sebastianowicz Maria Zespół Szkół nr 6 Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły w Płocku
3 Maja 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
68 Słowińska Julia Maria Gimnazjum im. św. Franciszka z Asyżu w Teresinie
Al. XX-lecia 2
96-515 Teresin
Delegatura KO
w Płocku
69 Stańczak Krzysztof Tomasz Gimnazjum im. św. Franciszka z Asyżu w Teresinie
Al. XX-lecia 2
96-515 Teresin
Delegatura KO
w Płocku
70 Stawicka Martyna Zespół Szkół nr 6 Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły w Płocku
3 Maja 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
71 Stępień Natalia Katarzyna Gimnazjum w Sochaczewie
15-go Sierpnia 4
96-500 Sochaczew
Delegatura KO
w Płocku
72 Strzelczyk Marta Agnieszka Gimnazjum w Sochaczewie
15-go Sierpnia 4
96-500 Sochaczew
Delegatura KO
w Płocku
73 Sumliński Piotr Zespół Szkół w Nowym Duninowie - Publiczne Gimnazjum w Nowym Duninowie
Gostynińska 1
09-505 Nowy Duninów
Delegatura KO
w Płocku
74 Suwała Sylwia Julia Zespół Szkół w Siecieniu, Gimnazjum im. A. Mickiewicza w Siecieniu
Siecień 84
09-411 Biała
Delegatura KO
w Płocku
75 Szałkiewicz Marta Kamila Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
76 Szczawińska Julia Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
77 Szmytkowska Lidia Zespół Szkół w Starych Proboszczewicach Gimnazjum w Starych Proboszczewicach
Floriańska 4
09-412 Stare Proboszczewice
Delegatura KO
w Płocku
78 Szparadowska Monika Zespół Szkół nr 6 Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły w Płocku
3 Maja 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
79 Szulczewski Jakub Gimnazjum nr 1 w Gostyninie
Polna 36
09-500 Gostynin
Delegatura KO
w Płocku
80 Ślusarczyk Julia Gimnazjum nr 1 w Sochaczewie
Hanki Sawickiej 7
96-500 Sochaczew
Delegatura KO
w Płocku
81 Tarka Julia Gimnazjum w Sannikach
Warszawska 183
09-540 Sanniki
Delegatura KO
w Płocku
82 Tokarska Zuzanna Lidia Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
83 Tutkaj Weronika Gimnazjum nr 13 w Płocku w Zespole Szkół nr 3
Łukasiewicza 11
09-400 Płock
Delegatura KO
w Płocku
84 Uliński Jakub Niepubliczne Gimnazjum \"Edu- Mar\" w Płocku
Górna 1a
09-400 Płock
Delegatura KO
w Płocku
85 Urbańska Anna Gimnazjum im. C. K. Norwida
Sierpecka 42
09-230 Bielsk
Delegatura KO
w Płocku
86 Wawak Julia Gimnazjum nr 13 w Płocku w Zespole Szkół nr 3
Łukasiewicza 11
09-400 Płock
Delegatura KO
w Płocku
87 Wąsik Weronika Gimnazjum im. C. K. Norwida
Sierpecka 42
09-230 Bielsk
Delegatura KO
w Płocku
88 Więckowska Julia Gimnazjum nr 3 w Sochaczewie
Fryderyka Chopina 99
96-500 Sochaczew
Delegatura KO
w Płocku
89 Wilamowska Maria Gimnazjum w Sochaczewie
15-go Sierpnia 4
96-500 Sochaczew
Delegatura KO
w Płocku
90 Włodarczyk Oliwia Gimnazjum im. prof. Jerzego Kondrackiego w Łącku
Kolejowa 1/1
09-520 Łąck
Delegatura KO
w Płocku
91 Wójcik Miłosz Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
92 Wyrębkowski Michał Zespół Szkół nr 6 Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły w Płocku
3 Maja 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
93 Wyrzykowska Oliwia Patrycja Niepubliczne Gimnazjum Katolickie w Sikorzu
Sikórz 83A
09-413 Sikórz
Delegatura KO
w Płocku
94 Wysocka Ilona Weronika Gimnazjum im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Słupnie
Kościelna 16
09-472 Słupno
Delegatura KO
w Płocku
95 Zielińska Julia Gimnazjum im. prof. Jerzego Kondrackiego w Łącku
Kolejowa 1/1
09-520 Łąck
Delegatura KO
w Płocku
96 Zieliński Konrad Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
Delegatura KO w Radomiu
1 Adach Martyna Katarzyna Publiczne Gimnazjum nr 3 w Radomiu
Czarnoleska 10
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
2 Antos Martyna Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
3 Baćmaga Natalia Ewa Katolickie Gimnazjum w Radomiu
Grzybowska 22
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
4 Baryła Mikołaj Antoni Niepubliczne Gimnazjum przy Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego w Zwoleniu
Żeromskiego 34
26-700 Zwoleń
Delegatura KO
w Radomiu
5 Bieniek Martyna Renata Publiczne Gimnazjum im. Biskupa Jana Chrapka w Jastrzębi
Jastrzębia bn
26-631 Jastrzębia
Delegatura KO
w Radomiu
6 Bilska Marita Publiczne Gimnazjum im. ks. bp. Jana Chrapka
Wiatraczna 8
26-680 Wierzbica
Delegatura KO
w Radomiu
7 Bisińska Wiktoria Anna Publiczne Gimnazjum nr 1 w Szydłowcu
WSCHODNIA 57
26-500 SZYDŁOWIEC
Delegatura KO
w Radomiu
8 Błazik Zuzanna Justyna Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
SŁOWACKIEGO 4
26-670 PIONKI
Delegatura KO
w Radomiu
9 Bochniak Katarzyna Publiczne Gimnazjum nr 3 w Radomiu
Czarnoleska 10
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
10 Bolek Alicja Weronika Publiczne Gimnazjum w Głowaczowie
Warecka 10
26-903 Głowaczów
Delegatura KO
w Radomiu
11 Brodowska Natalia Publiczne Gimnazjum nr 2 w Kozienicach
Głowaczowska 33
26-900 Kozienice
Delegatura KO
w Radomiu
12 Bugalska Julia Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pionkach
Leśna 1
26-670 Pionki
Delegatura KO
w Radomiu
13 Bus Marta Publiczne Gimnazjum w Brzózie
Aleja Lipowa 4
26-903 Głowaczów
Delegatura KO
w Radomiu
14 Chamerska Wiktoria Publiczne Gimnazjum Gminne im. Armii Krajowej w Iłży
Bodzentyńska 45
27-100 Iłża
Delegatura KO
w Radomiu
15 Chłopicka Julia Walentyna Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
SŁOWACKIEGO 4
26-670 PIONKI
Delegatura KO
w Radomiu
16 Chmielowiec Julia Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
SŁOWACKIEGO 4
26-670 PIONKI
Delegatura KO
w Radomiu
17 Ciucias Krzysztof Publiczne Gimnazjum nr 3 w Radomiu
Czarnoleska 10
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
18 Cytryniak Jakub Publiczne Gimnazjum nr 2 w Kozienicach
Głowaczowska 33
26-900 Kozienice
Delegatura KO
w Radomiu
19 Czubak Maria Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
20 Drabik Aleksandra Publiczne Gimnazjum
T. Kościuszki 51b
26-502 Jastrząb
Delegatura KO
w Radomiu
21 Duchnik Lena Publiczne Gimnazjum nr 2 w Makowcu
Kościelna 2
26-640 Skaryszew
Delegatura KO
w Radomiu
22 Dulęba Amelia Kamila Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
23 Duliniec Maja Weronika Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
24 Dzik Katarzyna Małgorzata Publiczne Gimnazjum Gminne im. Armii Krajowej w Iłży
Bodzentyńska 45
27-100 Iłża
Delegatura KO
w Radomiu
25 Dziurda Aleksandra Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
26 Figarska Natalia Publiczne Gimnazjum w Orońsku
Szkolna 3
26-505 Orońsko
Delegatura KO
w Radomiu
27 Flisińska Nikola Oliwia Publiczne Gimnazjum w Głowaczowie
Warecka 10
26-903 Głowaczów
Delegatura KO
w Radomiu
28 Frączek Katarzyna Publiczne Gimnazjum w Magnuszewie
Bohaterów Września 10
26-910 Magnuszew
Delegatura KO
w Radomiu
29 Fronczyk Anna Publiczne Gimnazjum Nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów w Radomiu
25 Czerwca 79
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
30 Gallopeni Zuzanna Publiczne Gimnazjum w Głowaczowie
Warecka 10
26-903 Głowaczów
Delegatura KO
w Radomiu
31 Gawrońska Karolina Publiczne Gimnazjum w Stromcu
Radomska 27
26-804 Stromiec
Delegatura KO
w Radomiu
32 Gibała Wiktoria ZSO-Publiczne Gimnazjum w Wolanowie
Kolejowa 17
26-625 Wolanów
Delegatura KO
w Radomiu
33 Giemza Natalia Aleksandra Publiczne Gimnazjum Gminne im. Armii Krajowej w Iłży
Bodzentyńska 45
27-100 Iłża
Delegatura KO
w Radomiu
34 Głowacka Natalia Publiczne Gimnazjum Gminne im. Armii Krajowej w Iłży
Bodzentyńska 45
27-100 Iłża
Delegatura KO
w Radomiu
35 Głowacka Aleksandra Maria Katolickie Gimnazjum w Radomiu
Grzybowska 22
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
36 Gozdur Paweł Publiczne Gimnazjum w Pawłowicach
Pawłowice 86
27-330 Pawłowice
Delegatura KO
w Radomiu
37 Górska Aleksandra Katolickie Gimnazjum w Radomiu
Grzybowska 22
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
38 Góźdż Zuzanna Publiczne Gimnazjum Gminne im. Armii Krajowej w Iłży
Bodzentyńska 45
27-100 Iłża
Delegatura KO
w Radomiu
39 Gurtat Gabriela Publiczne Gimnazjum Nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów w Radomiu
25 Czerwca 79
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
40 Gwóźdź Anna Katarzyna Publiczne Gimnazjum nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Wojtyły w Radomiu
Rapackiego 24
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
41 Imbor Natalia Maria Katolickie Gimnazjum w Radomiu
Grzybowska 22
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
42 Janczyk Maja Publiczne Gimnazjum nr 1 w Szydłowcu
WSCHODNIA 57
26-500 SZYDŁOWIEC
Delegatura KO
w Radomiu
43 Januszewska Joanna Maria Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
SŁOWACKIEGO 4
26-670 PIONKI
Delegatura KO
w Radomiu
44 Jaroszek Joanna Publiczne Gimnazjum Nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów w Radomiu
25 Czerwca 79
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
45 JEŻAK GABRIELA Niepubliczne Gimnazjum "Siódemka"
Targowicka 3
26-800 Białobrzegi
Delegatura KO
w Radomiu
46 Jędras Aleksandra Publiczne Gimnazjum nr 3 w Radomiu
Czarnoleska 10
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
47 Kaczmarczyk Natalia Publiczne Gimnazjum nr 1 w Szydłowcu
WSCHODNIA 57
26-500 SZYDŁOWIEC
Delegatura KO
w Radomiu
48 Kaczmarska Natalia Publiczne Gimnazjum w Pawłowicach
Pawłowice 86
27-330 Pawłowice
Delegatura KO
w Radomiu
49 Kaczor Zuzanna Irena Publiczne Gimnazjum Nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów w Radomiu
25 Czerwca 79
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
50 Kaleta Agnieszka Publiczne Gimnazjum nr 3 w Radomiu
Czarnoleska 10
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
51 Karaś Kinga Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
SŁOWACKIEGO 4
26-670 PIONKI
Delegatura KO
w Radomiu
52 Karolak Izabela Publiczne Gimnazjum w Grójcu
Polna 17
05-600 Grójec
Delegatura KO
w Radomiu
53 Karwowska Natalia Publiczne Gimnazjum Nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów w Radomiu
25 Czerwca 79
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
54 Kazimierczak Magdalena Maria Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
55 Kąkolewska Natalia Publiczne Gimnazjum nr 2 w Makowcu
Kościelna 2
26-640 Skaryszew
Delegatura KO
w Radomiu
56 Kęsik Nikola Publiczne Gimnazjum w Magnuszewie
Bohaterów Września 10
26-910 Magnuszew
Delegatura KO
w Radomiu
57 Kieszek Kacper Publiczne Gimnazjum w Belsku Dużym
Szkolna 3
05-622 Belsk Duży
Delegatura KO
w Radomiu
58 Kmita Katarzyna Publiczne Gimnazjum Nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów w Radomiu
25 Czerwca 79
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
59 Koba Katarzyna Katolickie Gimnazjum w Radomiu
Grzybowska 22
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
60 Kobyłka Izabela Anna Zespół Szkół Ogólnokształcących w Jedlni-Letnisku
SŁONECZNA 5
26-630 JEDLNIA-LETNISKO
Delegatura KO
w Radomiu
61 Kochanowska-Dżbik Zuzanna Publiczne Gimnazjum nr 3 w Radomiu
Czarnoleska 10
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
62 Kostrzewa Julia Maria Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
63 Kowalczyk Magdalena Katolickie Gimnazjum w Radomiu
Grzybowska 22
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
64 Kowalczyk Weronika Publiczne Gimnazjum nr 2 w Kozienicach
Głowaczowska 33
26-900 Kozienice
Delegatura KO
w Radomiu
65 Kowalewska Maxime Mabell Publiczne Gimnazjum w Magnuszewie
Bohaterów Września 10
26-910 Magnuszew
Delegatura KO
w Radomiu
66 Kowalska Izabela ZSO-Publiczne Gimnazjum w Wolanowie
Kolejowa 17
26-625 Wolanów
Delegatura KO
w Radomiu
67 Kozłowska Aleksandra Publiczne Gimnazjum nr 2 w Kozienicach
Głowaczowska 33
26-900 Kozienice
Delegatura KO
w Radomiu
68 Kozłowska Julia Publiczne Gimnazjum Nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów w Radomiu
25 Czerwca 79
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
69 Krawiec Laura Niepubliczne Gimnazjum przy Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego w Zwoleniu
Żeromskiego 34
26-700 Zwoleń
Delegatura KO
w Radomiu
70 Kunecka Marta Alicja Katolickie Gimnazjum w Radomiu
Grzybowska 22
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
71 Kurek Aleksandra Publiczne Gimnazjum nr 2 w Kozienicach
Głowaczowska 33
26-900 Kozienice
Delegatura KO
w Radomiu
72 Kwiecień Kalina Zuzanna Publiczne Gimnazjum Nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów w Radomiu
25 Czerwca 79
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
73 Leśkiewicz Sylwia Anna Publiczne Gimnazjum Gminne im. Armii Krajowej w Iłży
Bodzentyńska 45
27-100 Iłża
Delegatura KO
w Radomiu
74 Lewandowski Kacper Publiczne Gimnazjum w Belsku Dużym
Szkolna 3
05-622 Belsk Duży
Delegatura KO
w Radomiu
75 Ławrynowicz Agnieszka Barbara Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
76 Łochnicka Aleksandra Publiczne Gimnazjum w Wieniawie
Szkolna 6
26-432 Wieniawa
Delegatura KO
w Radomiu
77 Maciejewski Bartosz Gimnazjum w Lipsku
Zwoleńska 16 a
27-300 Lipsko
Delegatura KO
w Radomiu
78 Madej Natalia Publiczne Gimnazjum w Solcu nad Wisłą
Kościuszki 20
27-320 Solec nad Wisłą
Delegatura KO
w Radomiu
79 Markowska Aleksandra Publiczne Gimnazjum w Natolinie
Natolin 59
26-613 Radom 15
Delegatura KO
w Radomiu
80 Mateusiak Mikołaj Publiczne Gimnazjum w Grójcu
Polna 17
05-600 Grójec
Delegatura KO
w Radomiu
81 Mazur Aleksandra Publiczne Gimnazjum Nr 10 z Oddz. Integracyjnymi i Sportowymi im. Lotników Polskich w Radomiu
Długojowska 6
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
82 Mazurkiewicz Zuzanna Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
SŁOWACKIEGO 4
26-670 PIONKI
Delegatura KO
w Radomiu
83 Miernik Oliwia Publiczne Gimnazjum Gminne im. Armii Krajowej w Iłży
Bodzentyńska 45
27-100 Iłża
Delegatura KO
w Radomiu
84 Miernik Natalia Publiczne Gimnazjum nr 1 w Szydłowcu
WSCHODNIA 57
26-500 SZYDŁOWIEC
Delegatura KO
w Radomiu
85 Mierzejewska Laura Luiza Publiczne Gimnazjum w Stromcu
Radomska 27
26-804 Stromiec
Delegatura KO
w Radomiu
86 Mirecka Wiktoria Publiczne Gimnazjum nr 3 w Radomiu
Czarnoleska 10
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
87 Młynarczyk Dominika Annna Publiczne Gimnazjum Nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów w Radomiu
25 Czerwca 79
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
88 Młyńska Aleksandra Marta Gimnazjum w Lipsku
Zwoleńska 16 a
27-300 Lipsko
Delegatura KO
w Radomiu
89 Molga Martyna Szkoła Partnerstwa Międzynarodowego Gimnazjum Językowe z oddziałami dwujęzycznymi im. Unii Europejskiej w Radomiu
Traugutta 34
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
90 Molga Daria Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
91 Mosionek Maciej Publiczne Gimnazjum Nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów w Radomiu
25 Czerwca 79
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
92 Niewola Julia Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia w Radomiu
25 Czerwca 70
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
93 Nowak Paulina Magdalena Niepubliczne Gimnazjum przy Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego w Zwoleniu
Żeromskiego 34
26-700 Zwoleń
Delegatura KO
w Radomiu
94 Nowak Wiktoria Publiczne Gimnazjum w Wieniawie
Szkolna 6
26-432 Wieniawa
Delegatura KO
w Radomiu
95 Occhipinti Olimpia Luiza Publiczne Gimnazjum Gminne im. Armii Krajowej w Iłży
Bodzentyńska 45
27-100 Iłża
Delegatura KO
w Radomiu
96 Osiadły Klaudia Julia Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
SŁOWACKIEGO 4
26-670 PIONKI
Delegatura KO
w Radomiu
97 Pakosz Natalia Paulina Publiczne Gimnazjum w Natolinie
Natolin 59
26-613 Radom 15
Delegatura KO
w Radomiu
98 Palmowska Natalia Weronika Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Szydłowcu
Folwarczna 4
26-500 Szydłowiec
Delegatura KO
w Radomiu
99 PIECHOTA NINA Niepubliczne Gimnazjum "Siódemka"
Targowicka 3
26-800 Białobrzegi
Delegatura KO
w Radomiu
100 Pietrzyk Wiktoria Olga Publiczne Gimnazjum we Wsoli
Wsola, ul.Szkolna 1
26-660 Jedlińsk
Delegatura KO
w Radomiu
101 Piskorz Eliza Publiczne Gimnazjum nr 2 w Makowcu
Kościelna 2
26-640 Skaryszew
Delegatura KO
w Radomiu
102 Plewińska Kinga Publiczne Gimnazjum nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Wojtyły w Radomiu
Rapackiego 24
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
103 Pluta Jagoda Maria Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pionkach
Leśna 1
26-670 Pionki
Delegatura KO
w Radomiu
104 Płachta Julia Magdalena Niepubliczne Gimnazjum przy Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego w Zwoleniu
Żeromskiego 34
26-700 Zwoleń
Delegatura KO
w Radomiu
105 Podsiadła Wiktoria Publiczne Gimnazjum Nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów w Radomiu
25 Czerwca 79
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
106 Potempska Marta Ewa Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
107 Prokop Aleksandra Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II
Parznice 53
26-624 Kowala
Delegatura KO
w Radomiu
108 Pułkowski Sebastian Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pionkach
Leśna 1
26-670 Pionki
Delegatura KO
w Radomiu
109 Puta Marta Stefania Publiczne Gimnazjum Nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów w Radomiu
25 Czerwca 79
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
110 Pyrgiel Oliwia Publiczne Gimnazjum w Tczowie
-
26-706 Tczów
Delegatura KO
w Radomiu
111 Radwański Mateusz Paweł Publiczne Gimnazjum w Brzózie
Aleja Lipowa 4
26-903 Głowaczów
Delegatura KO
w Radomiu
112 Rębiś Ada Publiczne Gimnazjum nr 2 w Kozienicach
Głowaczowska 33
26-900 Kozienice
Delegatura KO
w Radomiu
113 Romaldowska Wioletta Publiczne Gimnazjum w Jasieńcu
Szkolna 7
05-604 Jasieniec
Delegatura KO
w Radomiu
114 Rosicka Katarzyna Martyna Publiczne Gimnazjum w Pawłowicach
Pawłowice 86
27-330 Pawłowice
Delegatura KO
w Radomiu
115 Rychlicka Iga Julia Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
116 Sadal Michał Kamil Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
117 Siara Wiktoria Publiczne Gimnazjum nr 3 w Radomiu
Czarnoleska 10
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
118 Skałbania Aleksandra Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
119 Skoneczna Aleksandra Publiczne Gimnazjum w Natolinie
Natolin 59
26-613 Radom 15
Delegatura KO
w Radomiu
120 Skowrońska Anna Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
121 Skrzek Wiktoria Gimnazjum w Lipsku
Zwoleńska 16 a
27-300 Lipsko
Delegatura KO
w Radomiu
122 Słoniewska Justyna Natalia Publiczne Gimnazjum im. Biskupa Jana Chrapka w Jastrzębi
Jastrzębia bn
26-631 Jastrzębia
Delegatura KO
w Radomiu
123 SOBCZAK JULIA NATALIA Publiczne Gimnazjum im. Lotników Polskich w Klwowie
Przysuska 4
26-415 Klwów
Delegatura KO
w Radomiu
124 Sosnowska Iga Publiczne Gimnazjum Nr 10 z Oddz. Integracyjnymi i Sportowymi im. Lotników Polskich w Radomiu
Długojowska 6
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
125 Spólna Alicja Anna Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
126 Spyra Natalia Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
SŁOWACKIEGO 4
26-670 PIONKI
Delegatura KO
w Radomiu
127 Stachurska Julia Publiczne Gimnazjum w Magnuszewie
Bohaterów Września 10
26-910 Magnuszew
Delegatura KO
w Radomiu
128 Stańkowska Dominika Publiczne Gimnazjum w Belsku Dużym
Szkolna 3
05-622 Belsk Duży
Delegatura KO
w Radomiu
129 Starck Kaja Katolickie Gimnazjum w Radomiu
Grzybowska 22
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
130 Stróż Agata Publiczne Gimnazjum Nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów w Radomiu
25 Czerwca 79
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
131 Strużyna Weronika Publiczne Gimnazjum Gminne im. Armii Krajowej w Iłży
Bodzentyńska 45
27-100 Iłża
Delegatura KO
w Radomiu
132 Strzyga Karolina Publiczne Gimnazjum w Drwalewie
Szkolna 4
05-651 Drwalew
Delegatura KO
w Radomiu
133 Suwalska Julia Publiczne Gimnazjum we Wsoli
Wsola, ul.Szkolna 1
26-660 Jedlińsk
Delegatura KO
w Radomiu
134 Szafrańska Marta Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
SŁOWACKIEGO 4
26-670 PIONKI
Delegatura KO
w Radomiu
135 Szaraniec Oliwia Publiczne Gimnazjum w Magnuszewie
Bohaterów Września 10
26-910 Magnuszew
Delegatura KO
w Radomiu
136 Szawłoga Katarzyna Agnieszka Publiczne Gimnazjum w Grójcu
Polna 17
05-600 Grójec
Delegatura KO
w Radomiu
137 Szczęsna Weronika Publiczne Gimnazjum w Natolinie
Natolin 59
26-613 Radom 15
Delegatura KO
w Radomiu
138 Szmajda Przemysław Marek Zespół Placówek Oświatowych - Publiczne Gimnazjum w Krępie Kościelnej
Krępa Kościelna 48
27 - 300 Lipsko
Delegatura KO
w Radomiu
139 Szwed Beata Aleksandra Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II
Parznice 53
26-624 Kowala
Delegatura KO
w Radomiu
140 ŚLUSARCZYK TOMASZ Publiczne Gimnazjum im. Lotników Polskich w Klwowie
Przysuska 4
26-415 Klwów
Delegatura KO
w Radomiu
141 Tatar Magdalena Publiczne Gimnazjum we Wsoli
Wsola, ul.Szkolna 1
26-660 Jedlińsk
Delegatura KO
w Radomiu
142 Trelka Julia Publiczne Gimnazjum nr 3 w Radomiu
Czarnoleska 10
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
143 Trojanowska Julia Maria Katolickie Gimnazjum w Radomiu
Grzybowska 22
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
144 TRYNKOS WIKTORIA Niepubliczne Gimnazjum "Siódemka"
Targowicka 3
26-800 Białobrzegi
Delegatura KO
w Radomiu
145 Urbanelis Katarzyna Łucja Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
146 Urbańska Paulina Anna Katolickie Gimnazjum w Radomiu
Grzybowska 22
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
147 Warchoł Aleksandra Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pionkach
Leśna 1
26-670 Pionki
Delegatura KO
w Radomiu
148 Warchoł Katarzyna Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
SŁOWACKIEGO 4
26-670 PIONKI
Delegatura KO
w Radomiu
149 Warmiak Paulina Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Kozienicach
Nowy Świat 24
26-900 Kozienice
Delegatura KO
w Radomiu
150 Wdowiak Paulina Katolickie Gimnazjum w Radomiu
Grzybowska 22
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
151 Wiktorowska Julia Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciepielowie
PLAC ZWYCIĘSTWA 37
27-310 CIEPIELÓW
Delegatura KO
w Radomiu
152 Winiarska Sandra Publiczne Gimnazjum
T. Kościuszki 51b
26-502 Jastrząb
Delegatura KO
w Radomiu
153 Wojciechowska Sara Publiczne Gimnazjum
Warszawska 24
05-660 Warka
Delegatura KO
w Radomiu
154 Wolska Kamila Publiczne Gimnazjum nr 2 w Kozienicach
Głowaczowska 33
26-900 Kozienice
Delegatura KO
w Radomiu
155 Wordingham Sara ZSO-Publiczne Gimnazjum w Wolanowie
Kolejowa 17
26-625 Wolanów
Delegatura KO
w Radomiu
156 Woźniak Agata Weronika Publiczne Gimnazjum Gminne im. Armii Krajowej w Iłży
Bodzentyńska 45
27-100 Iłża
Delegatura KO
w Radomiu
157 Woźniak Katarzyna Publiczne Gimnazjum w Potworowie
Szkolna 5
26-414 Potworów
Delegatura KO
w Radomiu
158 Woźniak Weronika Publiczne Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki w Przysusze
Warszawska 45
26-400 Przysucha
Delegatura KO
w Radomiu
159 Wójcicka Magda Publiczne Gimnazjum im. Stefana Żeromskiego w Policznie
Żeromskiego 44
26-720 Policzna
Delegatura KO
w Radomiu
160 Wróbel Julia Publiczne Gimnazjum Gminne im. Armii Krajowej w Iłży
Bodzentyńska 45
27-100 Iłża
Delegatura KO
w Radomiu
161 Wysocka Katarzyna Publiczne Gimnazjum nr 2 w Kozienicach
Głowaczowska 33
26-900 Kozienice
Delegatura KO
w Radomiu
162 Zagożdżon Laura Aleksandra Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
163 Zawisza Aleksandra Renata Publiczne Gimnazjum nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Wojtyły w Radomiu
Rapackiego 24
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
164 Zielińska Natalia Zofia Publiczne Gimnazjum w Natolinie
Natolin 59
26-613 Radom 15
Delegatura KO
w Radomiu
Delegatura KO w Siedlcach
1 Adamczyk Maria Publiczne Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
Sekulska 10
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
2 Bujalska Angelika Gimnazjum w Bielanach
brak
08-311 Bielany
Delegatura KO
w Siedlcach
3 Chraniuk Paulina Gimnazjum Nr 1 w Łosicach
Szkolna 5
08-200 Łosice
Delegatura KO
w Siedlcach
4 Demianiuk Dominika Publiczne Gimnazjum w Olszance
NIE DOTYCZY 38A
08-207 OLSZANKA
Delegatura KO
w Siedlcach
5 Dudzik Jakub Gimnazjum im. C. K. Norwida
Staszica 11
08-400 Garwolin
Delegatura KO
w Siedlcach
6 Dzierżanowska Zofia Gimnazjum Nr 1 w Łosicach
Szkolna 5
08-200 Łosice
Delegatura KO
w Siedlcach
7 Filipiak Mateusz Publiczne Gimnazjum w Łochowie
Wyspiańskiego 20
07-130 Łochów
Delegatura KO
w Siedlcach
8 Gajewski Mateusz Publiczne Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
Sekulska 10
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
9 Głaszczka Michał Publiczne Gimnazjum Powiatowe
Długa 35
08-400 Garwolin
Delegatura KO
w Siedlcach
10 Jakubas Agnieszka Publiczne Gimnazjum nr 1
Konarskiego 5/7
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
11 Jałocha Weronika Publiczne Gimnazjum w Trąbkach
OSADNICZA 4
08-440 PILAWA
Delegatura KO
w Siedlcach
12 Jastrzębska Paulina Publiczne Gimnazjum nr 5 w Garwolinie
Janusza Korczaka 10
08-400 Garwolin
Delegatura KO
w Siedlcach
13 Jednorałek Marta Gimnazjum im. bł. Jana Pawła II w Miedznie
Kościelna 15B
07-106 Miedzna
Delegatura KO
w Siedlcach
14 Kalinowska Olga Publiczne Gimnazjum
Kościuszki 17
08-460 Sobolew
Delegatura KO
w Siedlcach
15 Kapczyńska Anna Publiczne Gimnazjum w Uninie
Unin 91
08-400 Garwolin
Delegatura KO
w Siedlcach
16 Karwowski Jarema Jan Gimnazjum im. C. K. Norwida
Staszica 11
08-400 Garwolin
Delegatura KO
w Siedlcach
17 Kisielińska Bernadeta Publiczne Gimnazjum nr 5
Graniczna 1
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
18 Kowalska Julia Publiczne Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
Sekulska 10
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
19 Kozicka Aleksandra Publiczne Gimnazjum nr 2 w Garwolinie
ALEJA LEGIONÓW 21
08-400 GARWOLIN
Delegatura KO
w Siedlcach
20 Kozłowska Wiktoria Publiczne Gimnazjum nr 4
Pescantina 2
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
21 Krasuska Patrycja Publiczne Gimnazjum nr 6
gen.Orlicz-Dreszera 3
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
22 Leoniec Paulina Emilia Publiczne Gimnazjum Nr 1
Skłodowskiej Curie 16
08-300 Sokołów Podlaski
Delegatura KO
w Siedlcach
23 Ługowska Maria Publiczne Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
Sekulska 10
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
24 Mazur Maja Magdalena Salezjańskie Gimnazjum
KS. BOSKO 1
08-300 SOKOŁÓW PODLASKI
Delegatura KO
w Siedlcach
25 Mężyńska Marlena Gimnazjum Nr 1 w Łosicach
Szkolna 5
08-200 Łosice
Delegatura KO
w Siedlcach
26 Mikulska Anna Maria Gimnazjum im. C. K. Norwida
Staszica 11
08-400 Garwolin
Delegatura KO
w Siedlcach
27 Miler Lena Publiczne Gimnazjum nr 1
Konarskiego 5/7
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
28 Miszczak Anna Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kotuniu
Polna 6 c
08-130 Kotuń
Delegatura KO
w Siedlcach
29 Mrozek Gabriela Publiczne Gimnazjum nr 5
Graniczna 1
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
30 Mucha Aleksandra Publiczne Gimnazjum nr 2 w Garwolinie
ALEJA LEGIONÓW 21
08-400 GARWOLIN
Delegatura KO
w Siedlcach
31 Nowak Mariola Anna Publiczne Gimnazjum nr 1
Konarskiego 5/7
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
32 Nowak Aleksandra Publiczne Gimnazjum w Uninie
Unin 91
08-400 Garwolin
Delegatura KO
w Siedlcach
33 Panasiuk Aleksander Publiczne Gimnazjum nr 2
Szkolna 2
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
34 Paskudzka Monika Publiczne Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
Sekulska 10
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
35 Podgórska Anna PUBLICZNE GIMNAZJUM im. Jana Pawła II W PILAWIE
LEŚNA 2
08-440 PILAWA
Delegatura KO
w Siedlcach
36 Popiel Patrycja Magdalena Publiczne Gimnazjum nr 6
gen.Orlicz-Dreszera 3
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
37 Przybysz Natalia Publiczne Gimnazjum w Uninie
Unin 91
08-400 Garwolin
Delegatura KO
w Siedlcach
38 Rowicka Oliwia Gimnazjum Gminy Liw w Węgrowie
Mickiewicza 23a
07-100 Węgrów
Delegatura KO
w Siedlcach
39 Sikora Katarzyna Publiczne Gimnazjum nr 6
gen.Orlicz-Dreszera 3
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
40 Skolimowska Lidia Gimnazjum nr 1 w Mordach
Kilińskiego 16
08-140 Mordy
Delegatura KO
w Siedlcach
41 Soczewka Natalia Publiczne Gimnazjum nr 2
Szkolna 2
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
42 Stolarczuk Michał Salezjańskie Gimnazjum
KS. BOSKO 1
08-300 SOKOŁÓW PODLASKI
Delegatura KO
w Siedlcach
43 Strzyżewska Agata Publiczne Gimnazjum nr 2
Szkolna 2
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
44 Szwejkowski Dawid Publiczne Gimnazjum nr 2
Szkolna 2
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
45 Tarasiuk Cezary Gimnazjum Nr 1 w Łosicach
Szkolna 5
08-200 Łosice
Delegatura KO
w Siedlcach
46 Tarasiuk Maria Alicja Gimnazjum Publiczne
Siedlecka 135
08-110 Siedlce Stok Lacki
Delegatura KO
w Siedlcach
47 Tarasiuk Maria Alicja Gimnazjum Publiczne
Siedlecka 135
08-110 Siedlce Stok Lacki
Delegatura KO
w Siedlcach
48 Telacka Karolina Publiczne Gimnazjum nr 6
gen.Orlicz-Dreszera 3
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
49 Tokarska Weronika Publiczne Gimnazjum nr 4
Pescantina 2
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
50 Topolińska Aleksandra Katarzyna Gimnazjum Gminy Liw w Węgrowie
Mickiewicza 23a
07-100 Węgrów
Delegatura KO
w Siedlcach
51 Trochimiuk Dominika Joanna Publiczne Gimnazjum nr 5
Graniczna 1
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
52 Wentykier Alicja Publiczne Gimnazjum nr 4
Pescantina 2
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
53 Włodarczyk Katarzyna Publiczne Gimnazjum w Uninie
Unin 91
08-400 Garwolin
Delegatura KO
w Siedlcach
54 Wołkowicz Małgorzata Gimnazjum Nr 1 w Łosicach
Szkolna 5
08-200 Łosice
Delegatura KO
w Siedlcach
55 Zawada Kinga Publiczne Gimnazjum Powiatowe
Długa 35
08-400 Garwolin
Delegatura KO
w Siedlcach
56 Zduniak Dominika Publiczne Gimnazjum
Kościuszki 17
08-460 Sobolew
Delegatura KO
w Siedlcach
57 Zwierzynska Aleksandra Publiczne Gimnazjum nr 6
gen.Orlicz-Dreszera 3
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
58 Żebrowska Maria Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Sokołowie Podlaskim
Repkowska 3
08-300 Sokołów Podlaski
Delegatura KO
w Siedlcach
Delegatura KO w Warszawie
1 Abramowska Katarzyna Gimnazjum w Kałuszynie
Pocztowa 4
05-310 Kałuszyn
Delegatura KO
w Warszawie
2 Adamczuk Alicja Gimnazjum nr 1 w Piastowie
Pułaskiego 6/8
05-820 Piastów
Delegatura KO
w Warszawie
3 Adamczyk Patrycja Zuzanna Gimnazjum nr 2 w Grodzisku Maz.
W. Westfala 3
05-827 Grodzisk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
4 Adamik Małgorzata Albina Gimnazjum nr 81 w Warszawie
Rozłogi 10
01-310 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
5 Adamska Aleksandra Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
6 Adamska Olga Maria Gimnazjum nr 166 w Warszawie
ul. Czerniakowska 128
00-454 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
7 Adamska Julia Polsko-Francuskie Niepubliczne Gimnazjum \\\"La Fontaine\\\"
Wandy Rutkiewicz 2
02-956 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
8 Affek Wiktoria Ligia Publiczne Gimnazjum nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim
Juliusza Słowackiego 2
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
9 Alka Zofia Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
10 Ambroszczyk Patrycja Gimnazjum nr 86 w Warszawie
gen. Thommeego 1
01-491 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
11 ANTONIAK KLAUDIA Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
12 Anuszewska Maja Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
13 Augustyn Julia \\\\\\\"STRUMIENIE\\\\\\\" Gimnazjum Stowarzyszenia \\\\\\\"Sternik\\\\\\\"
3 maja 129
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
14 Babik Karol Wacław Publiczne Gimnazjum Kolegium Zakonu Pijarów
Gwintowa 3
00-704 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
15 Babled Claudia Gimnazjum nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie
Promienista 12A
02-428 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
16 Bagińska Natalia Aleksandra Miejskie Gimnazjum w Zielonce
Łukasińskiego 1/3
05-220 Zielonka
Delegatura KO
w Warszawie
17 Bajda Natalia Alicja Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
18 Bakuła Maja Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
19 Bakuniak Zuzanna Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
20 Balińska Olga Karolina Gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych w Mysiadle
ul. Kwiatowa 28
05-515 Mysiadło
Delegatura KO
w Warszawie
21 Baliszewska Maria Magdalena Powiatowy Zespół Szkół Ogólnokształcących w Legionowie (Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi)
Piłsudskiego 26
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
22 Bania Gabriela Zofia Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
23 BAŃKA ALEKSANDRA Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
24 Baranek Katarzyna Nadzieja \\\\\\\"STRUMIENIE\\\\\\\" Gimnazjum Stowarzyszenia \\\\\\\"Sternik\\\\\\\"
3 maja 129
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
25 Baranowska Joanna Maria Gimnazjum nr 124 im. Polskich Noblistów
Przytulna 3
03-083 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
26 Barbachowska Julia Gimnazjum nr 2 w Brwinowie
Żwirowa 16
05-840 Brwinów
Delegatura KO
w Warszawie
27 Barbachowska Alicja Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
28 Barbasiewicz Julia Maria Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
29 Barchwic Aleksandra Społeczne Gimnazjum nr 5 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
30 Bartnicki Jakub Jan Gimnazjum nr 48 w Warszawie
Deotymy 25/33
01-407 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
31 Bartoszek Katarzyna Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
32 Barud Julia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
33 Baryłka Magdalena Gimnazjum nr 1 w Radzyminie
11 Listopada 2
05-250 Radzymin
Delegatura KO
w Warszawie
34 Basińska Kinga Gimnazjum nr 131 w Warszawie
M. Drzymały 1
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
35 Bator Julia Międzynarodowe Gimnazjum Argonaut
Na Skraju 32
02-197 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
36 Bąk Emilia Publiczne Gimnazjum w Sobieniach Jeziorach
Garwolińska 14
08-443 Sobienie Jeziory
Delegatura KO
w Warszawie
37 Bąkowska Anna Klaudia Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
38 Bednarczyk Halszka Weronika Gimnazjum im. Marii Dąbrowskiej
Al. Marii Dąbrowskiej 12/20
05-806 Komorów
Delegatura KO
w Warszawie
39 Bednarska Aleksandra Wiktoria Gimnazjum w Złotokłosie
R. Traugutta 10
05-504 Złotokłos
Delegatura KO
w Warszawie
40 Berak Julia Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
41 Berent Marta Gimnazjum Nr 55 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie
Aleja Wojska Polskiego 1a
01-524 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
42 Bereza Julia Społeczne Gimnazjum "Dwójka" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
43 Berezowska Julia Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
44 Białas Zuzanna Gimnazjum nr 2 w Brwinowie
Żwirowa 16
05-840 Brwinów
Delegatura KO
w Warszawie
45 Białek Aleksandra Społeczne Gimnazjum nr 99 Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Powstańców Śląskich 67 a
01-355 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
46 Biarda Alicja Społeczne Gimnazjum Nr 1 Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Jana Nowaka - Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
47 Bielecki Maciej Gimnazjum nr 9 w Warszawie
Sobieskiego 68
02-930 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
48 Bieńkowska Michalina Maria Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
49 Biernat Natalia Gimnazjum nr 3 w Grodzisku Maz.
L. Zondka 6
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
50 Bigoszewicz Maria Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
51 Bisikiewicz Kornelia Krystyna Gimnazjum nr 164 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. \"Polskich Olimpijczyków\"
Ostródzka 175
03- 289 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
52 Blankiewicz Jakub "ŻAGLE"Gimnazjum Stowarzyszenia "Sternik"
Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
53 Błaszczyk Alicja Publiczne Gimnazjum nr 2 w Żyrardowie
Narutowicza 35
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
54 Bochińska Kinga Katarzyna Gimnazjum nr 143 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Jana Paderewskiego w Warszawie
Bartnicza 8
03-358 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
55 Bochniarz Jan "ŻAGLE"Gimnazjum Stowarzyszenia "Sternik"
Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
56 Bogdański Jan Tymoteusz Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
57 BOGUSŁAWSKA ANNA IZABELA Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
58 Bogusz Marta Katarzyna Gimnazjum nr 106 w Warszawie
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
59 Bojemska Róża \\\\\\\"STRUMIENIE\\\\\\\" Gimnazjum Stowarzyszenia \\\\\\\"Sternik\\\\\\\"
3 maja 129
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
60 Bołdok Maria Joanna Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
61 Borkowska Natalia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
62 BOROWA ZOFIA JUSTYNA Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
63 Borowińska Martyna Miejskie Gimnazjum w Zielonce
Łukasińskiego 1/3
05-220 Zielonka
Delegatura KO
w Warszawie
64 Borowska Elżbieta Anna Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
65 Boryta Wiktoria Publiczne Gimnazjum w Cegłowie
Poprzeczna 27
05-319 Cegłów
Delegatura KO
w Warszawie
66 Bozio Aleksandra Gimnazjum nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie
Promienista 12A
02-428 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
67 Brodziak Marta Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
68 Broszczak Hanna Maria Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
69 Brzezińska Marianna Gimnazjum nr 73 w Warszawie
J. Conrada 6
01-922 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
70 Brzostek Marta Katolickie Gimnazjum im. Bł. Bronisława Markiewicza
Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 248/252
05-270 Marki
Delegatura KO
w Warszawie
71 Bugajska Julia Publiczne Gimnazjum w Podkowie Leśnej
Jana Pawła II 20
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
72 BUJAK MARIA NINA Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
73 Bukrap Aleksandra Gimnazjum nr 4 z oddz. integ
1Maja 19
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
74 Bulaszewska Barbara Aleksandra Gimnazjum nr 1
M. Sasina 33
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
75 Burzyński Miłosz Publiczne Gimnazjum nr 3 w Modlinie Starym
Szkolna 3
05-102 Nowy Dwór Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
76 Caldarella Kamil, Benedykt Gimnazjum z Odd. Int. nr 37 w Warszawie
Niska 5
00-179 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
77 Cedrowski Szymon Publiczne Gimnazjum
Bema 73/75
01-244 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
78 Chałas Weronika Julia Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
79 Chałubińska Aleksandra Faustyna Gimnazjum nr 106 w Warszawie
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
80 Charkowska Zuzanna Maria Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
81 Chmielecka Katarzyna Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
82 Chmielewska Maria Publiczne Gimnazjum
Bema 73/75
01-244 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
83 Chmielewska Karolina Społeczne Gimnazjum nr 333 STO w Warszawie
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
84 Chmielewski Jan Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
85 Chojecka Gabriela (Marianna) Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
86 Chojnacki Mateusz Salezjańskie Gimnazjum im. Św.Jana Bosko
Mickiewicza 35A
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
87 Ciepińska Oliwia Katarzyna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
88 Ciesielski Adam Gimnazjum nr 4 z oddz. integ
1Maja 19
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
89 Cieślik Natalia Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
90 Colautti Aleksandra Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
91 Czabańska Marta Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
92 Czapla Natalia Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Ząbkach
Harcerska 9
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
93 Czaplicka Aleksandra Gimnazjum nr 14 z Oddzialami Integracyjnymi w Warszawie
Barska 32
02-315 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
94 Czerwińska Antonina Jadwiga Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
95 Czesak Karol Andrzej Międzynarodowe Gimnazjum nr 51 \"Meridian\" szkoła z oddziałami dwujęzycznymi
Stokłosy 3
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
96 Czubaj Paula Anna Prywatne Gimnazjum nr 8
Żwanowiecka 46/50
04-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
97 Czuchaj Nikolina Anna Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
98 Czupryna Małgorzata Prywatne Gimnazjum Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi
Czerniakowska 137
00-720 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
99 Danielska Marta Anna Niepubliczne Gimnazjum ANIMUS w Kobyłce
Ks. Marmo 13 C
05-230 Kobyłka
Delegatura KO
w Warszawie
100 Dąbrowska Anna Michalina Publiczne Gimnazjum nr 2 w Kobyłce
E. Orzeszkowej 3/5
05-230 Kobyłka
Delegatura KO
w Warszawie
101 Dąbrowski Konrad Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
102 Dąbrowski Mikołaj Maksymilian Publiczne Gimnazjum nr 2 w Kobyłce
E. Orzeszkowej 3/5
05-230 Kobyłka
Delegatura KO
w Warszawie
103 Deresiewicz Olga Gimnazjum nr 4 z oddz. integ
1Maja 19
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
104 Dębowska Dominika Aleksandra Gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych im. Jana Pawła II w Łazach
ks. H. Słojewskiego1
05-552 Łazy
Delegatura KO
w Warszawie
105 Dobrowolska Antonina Zofia Gimnazjum nr 1 z oddziałami dwujęzycznymi Konstancin-Jeziorna
Wojewódzka 12
05-510 Konstancin Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
106 Dohojda Adam Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
107 Doktór Natalia Społeczne Gimnazjum nr 4 STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
108 Domańska Antonina Katolickie Gimnazjum im. Bł. Bronisława Markiewicza
Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 248/252
05-270 Marki
Delegatura KO
w Warszawie
109 Domaszewska Oliwia Publiczne Gimnazjum nr 2 w Ząbkach
Batorego 37
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
110 Dominiak Natalia Gimnazjum nr 144 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów
Turmoncka 2
03-254 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
111 Dowgwiłłowicz-Nowicka Aleksandra Prywatne Gimnazjum Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi
Czerniakowska 137
00-720 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
112 Drabczyk Zuzanna, Aleksandra Gimnazjum z Odd. Int. nr 37 w Warszawie
Niska 5
00-179 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
113 Drewnowska Helena Gimnazjum nr 164 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. \"Polskich Olimpijczyków\"
Ostródzka 175
03- 289 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
114 Drożdż Karolina Anna Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
115 Drużyńska Magdalena Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
116 Duchnowska Antonina Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
117 Duczek Maria Magdalena Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
118 DUCZMAL WIKTORIA Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
119 Dudek Zofia Olga Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
120 DUDKA ESTERA Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
121 Dukaczewski Aleksander Publiczne Gimnazjum nr 1 w Żyrardowie
Jasna 11
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
122 Duszkiewicz Jagoda Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
123 DUSZNIKIEWICZ DOMINIKA GABRIELA Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
124 Dutkiewicz Julia Miejskie Gimnazjum w Zielonce
Łukasińskiego 1/3
05-220 Zielonka
Delegatura KO
w Warszawie
125 Dworakowska Marcelina Maria Społeczne Gimnazjum nr 31
Wolność 2a
01-018 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
126 Dyderska Aleksandra Gimnazjum nr 1 w Piastowie
Pułaskiego 6/8
05-820 Piastów
Delegatura KO
w Warszawie
127 Dyderska Hanna Gimnazjum im. św. Tomasza z Akwinu
Piotra Skargi 13
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
128 Dylewska Maja Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 14 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej
Obrzeźna 12a
02-691 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
129 Dzido Paulina Olimpia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
130 Dziedzic Magdalena Anna Gimnazjum nr 11 w Warszawie
Podbipięty 2
02-732 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
131 Dziełak Jakub Gimnazjum nr 3 w Grodzisku Maz.
L. Zondka 6
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
132 Dzieniecki Frank Maksymilian Gimnazjum nr 124 im. Polskich Noblistów
Przytulna 3
03-083 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
133 Dzikowska Zuzanna Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
134 Eberharter Emilia Marta Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
135 Ekiert Wiktoria ( Małgorzata ) Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
136 Elson Matylda Anna Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
137 Fabisiak Jan Przemysław Gimnazjum Nr 2 im. Św. Maksymiliana MArii Kolbego w Błoniu
Narutowicza 4
05-870 Błonie
Delegatura KO
w Warszawie
138 Fedorowicz Karolina Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
139 Fijałkowska Kamila Gimnazjum nr 2 w Brwinowie
Żwirowa 16
05-840 Brwinów
Delegatura KO
w Warszawie
140 Filipowska Hanna, Magda Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 18 im. I. J. Paderewskiego
Angorska 2
03-913 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
141 Foder Natalia Anna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
142 Frączek Aleksandra Weronika Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
143 Fuchs Blanka (Maria) Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
144 Fugiel Martryna Anna Gimnazjum w Michałowicach
Szkolna 15
05-816 Michałowice
Delegatura KO
w Warszawie
145 Furmanek Karol Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
146 Gacka Florentyna Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
147 Gadomska Daria Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
148 Gajda Izabela Gimnazjum w Chylicach
Dworska 2
05-510 Konstancin -Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
149 Gajewska Julia Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
150 Gala Piotr Tomasz Gimnazjum Integracyjne nr 12
św. Bonifacego 10
02-914 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
151 Galecka Bogumiła Elżbieta Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
152 Gałach Krzysztof Mateusz Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
153 Gałecka Adrianna Gimnazjum nr 125 w Warszawie
Kobiałka 49
03-044 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
154 Gapanowicz Katarzyna Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
155 Gaszyński Kosma Społeczne Gimnazjum "Dwójka" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
156 Gaweł Dominika Akademickie Gimnazjum Nr 50 Wyższej Szkoły Menedżerskiej
Kawęczyńska 36
03-772 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
157 Gawińska Agata Irena Gimnazjum nr 1
M. Sasina 33
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
158 Gawłowska Weronika Gimnazjum Nr 126 z Oddz. Int w Warszawie
gen. K. Ziemskiego 22
04-408 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
159 Gaworska Lena Zespół Szkół nr 125 Gimnazjum nr 43 im. Wojska Polskiego
Hoża 88
00-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
160 Gawrych Klaudia Gimnazjum w Lesznowoli
Szkolna 6
05-506 Lesznowola
Delegatura KO
w Warszawie
161 Gawryluk Katarzyna Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
162 Gawryluk-Zawadzka Katarzyna Joanna Gimnazjum z Odd. Int. nr 82 w Warszawie
Waleriana Czumy 8
01-355 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
163 Gilewska Julia Kamila Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
164 Gizicka Justyna Julia Gimnazjum Prywatne nr 2
Jasielska 49/53
02-128 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
165 Głowacka Małgorzata Gimnazjum nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie
ul. Skarżyńskiego 8
02-377 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
166 Głowacki Mateusz Krzysztof Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
167 Głowniak Zofia Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
168 Główka Zuzanna Martyna Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
169 Głuchowska Aleksandra Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
170 Głuska Joanna Danuta Gimnazjum w Zespole Szkół Muzycznych nr 4
Krasińskiego 1
01-530 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
171 GŁUSZKIEWICZ ALEKSANDRA Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
172 Godlewska Kinga Gimnazjum nr 1
M. Sasina 33
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
173 Godoń Szymon Społeczne Gimnazjum nr 16 STO
Solidarności 113c
00-140 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
174 Godzińska Zuzanna Anna Gimnazjum nr 106 w Warszawie
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
175 Golec Alicja Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana
Tyniecka 25
02-615 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
176 Golińska Joanna Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
177 GOŁASZEWSKI KRZYSZTOF TOMASZ Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
178 Gorczyca Kajetan Salezjańskie Gimnazjum im. Św.Jana Bosko
Kościuszki 27
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
179 Gościńska Maria Anna Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
180 Gójska Gabriela Zespół Szkół w Jakubowie Gimnazjum im.Orła Białego
Szkolna 10
05-306 Jakubów
Delegatura KO
w Warszawie
181 Góralczyk Zuzanna Maja Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
182 Górecka Helena Gimnazjum Niepubliczne Fundacji "Nauka i Wiedza"
Stryjeńskich 21
02-791 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
183 Grabowska Karolina Społeczne Gimnazjum "Dwójka" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
184 Grabowska Katarzyna Helena Katolickie Gimnazjum im. Bł. Bronisława Markiewicza
Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 248/252
05-270 Marki
Delegatura KO
w Warszawie
185 Grabowska Julia Teresa Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
186 Grabowska Laura Gimnazjum nr 9 w Warszawie
Sobieskiego 68
02-930 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
187 Grabowski Wojciech Stanisław Gimnazjum nr 164 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. \"Polskich Olimpijczyków\"
Ostródzka 175
03- 289 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
188 Gregorowicz Cypis Jakub Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 133 w Warszawie
Warszawska 63
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
189 Grochocka Zofia Aleksandra Katolickie Gimnazjum Nr 15 im. Ks. Jerzego Popiełuszki
Ogrodowa 3a
00-893 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
190 Grodzka Julia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
191 Grudniewska Daria Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
192 Grzegorczyk Weronika Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
193 Grzelak Róża Publiczne Gimnazjum nr 2 w Kobyłce
E. Orzeszkowej 3/5
05-230 Kobyłka
Delegatura KO
w Warszawie
194 Grzywacz Wiktoria Gimnazjum nr 4 w Legionowie
Zegrzyńska 3
05-119 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
195 Gut Beata Salezjańskie Gimnazjum im. Św.Jana Bosko
Kościuszki 27
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
196 Guzik Mateusz Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
197 Gwardyś Weronika Maria Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
198 Haber Zofia Aleksandra Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\" w Warszawie
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
199 Haczyńska Julia Anna Gimnazjum nr 11 w Warszawie
Podbipięty 2
02-732 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
200 Hamny Aleksandra Maria Gimnazjum w Ożarowie Maz.
Szkolna 2
05-850 Ożarów Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
201 Hamulczuk Ewelina Wiktoria Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
202 Hapunik Aleksandra Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
203 Harasym Tatiana Gimnazjum nr 86 w Warszawie
gen. Thommeego 1
01-491 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
204 Hejza Julia Anna Społeczne Gimnazjum nr 1 im.Świętej Rodziny
Kołłątaja 80/82
05-402 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
205 Herman Stanisław Maria Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
206 Hintz Helena Barbara Gimnazjum nr 2 w Brwinowie
Żwirowa 16
05-840 Brwinów
Delegatura KO
w Warszawie
207 Hlebiecka Weronika Anna Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
208 Hoduń Antonina Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
209 Ignaczak Patrycja Monika Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
210 Imiołek Blanka ( Zuzanna) Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
211 IWAŃSKA JULIA Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
212 Jabłońska Gabriela Eleonora Gimnazjum im. K. I. Gałczyńskiego w Płochocinie
Lipowa 3
05-860 Płochocin
Delegatura KO
w Warszawie
213 Jabłoński Piotr Łukasz Gimnazjum w Mszczonowie
Szkolna 3
96-320 Mszczonów
Delegatura KO
w Warszawie
214 Jackowicz Milena Gimnazjum Miejskie nr 3 w Mińsku Mazowieckim
Siennicka 17
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
215 JACOBI ZUZANNA Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
216 Jaczewska Dominika Miejskie Gimnazjum w Zielonce
Łukasińskiego 1/3
05-220 Zielonka
Delegatura KO
w Warszawie
217 Jaczewska Klaudia Patrycja Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
218 Jagiełło Julia Natalia Publiczne Gimnazjum nr 2 w Ząbkach
Batorego 37
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
219 Jagiełło Jakub Krzysztof Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
220 Jakub Matusiak Gimnazjum nr 1
M. Sasina 33
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
221 Jakubczak Aleksandra Maria Gimnazjum nr 1 w Błoniu
Okrzei 3
05-870 Błonie
Delegatura KO
w Warszawie
222 Jakubik Kamil Gimnazjum Integracyjne Nr 5 w ZSI Nr 5
Szkolna 7
05-520 Konstancin
Delegatura KO
w Warszawie
223 Jakubowska Aniela Dorota Powiatowy Zespół Szkół Ogólnokształcących w Legionowie (Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi)
Piłsudskiego 26
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
224 Janasik Jolanta Gimnazjum nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie
Promienista 12A
02-428 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
225 Janczewska Julia Henryka Prywatne Gimnazjum Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi
Czerniakowska 137
00-720 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
226 Janicka Julia Anna Zespół Szkół nr 125 Gimnazjum nr 43 im. Wojska Polskiego
Hoża 88
00-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
227 Janiszewska Jagoda Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
228 Jankowiak Grzegorz Konrad Społeczne Gimnazjum Nr 1 Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Jana Nowaka - Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
229 Jankowska Barbara Społeczne Gimnazjum Nr 27 im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego STO
Ostrobramska 72
04-175 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
230 Janowska Julia Bogusława Gimnazjum nr 166 w Warszawie
ul. Czerniakowska 128
00-454 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
231 Janowski Kamil Gimnazjum Sportowe nr 8 w Warszawie
Piaseczyńska 114/116
00-765 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
232 Janson Emma Wiktoria Gimnazjum Dwujęzyczne The Middle International School of Warsaw
Jagielska 2
02-886 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
233 Januszek Marta Magdalena Katolickie Gimnazjum Nr 15 im. Ks. Jerzego Popiełuszki
Ogrodowa 3a
00-893 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
234 Jarosz Ewa Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
235 Jarząbkowska Kinga Publiczne Gimnazjum nr 2 w Ząbkach
Batorego 37
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
236 Jasińska Pola Martyna Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
237 Jasińska Klaudia Publiczne Gimnazjum nr 2 w Kobyłce
E. Orzeszkowej 3/5
05-230 Kobyłka
Delegatura KO
w Warszawie
238 Jastrząb Julia Agnieszka Powiatowy Zespół Szkół Ogólnokształcących w Legionowie (Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi)
Piłsudskiego 26
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
239 Jastrzębski Paweł Sergiusz Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana
Tyniecka 25
02-615 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
240 Jaszczuk Karolina Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
241 Jaszewska Maria Weronika Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
242 Jaworska Aleksandra Agnieszka Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
243 Jaworska Aleksandra Gimnazjum Dwujęzyczne The Middle International School of Warsaw
Jagielska 2
02-886 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
244 Jaworski Jakub Niepubliczne Gimnazjum \"Nasza Szkoła\"
Pomorska 31a
03-101 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
245 Jelonek Anna Maria Gimnazjum w Woli Kiełpińskiej

05-140 Serock
Delegatura KO
w Warszawie
246 Jędrych Julia Gimnazjum Nr 55 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie
Aleja Wojska Polskiego 1a
01-524 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
247 Jędrzejczak Aniela Zofia NoBell Gimnazjum
Mirkowska 39
05-520 Konstancin Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
248 Jędrzejczak Dominik Filip Gimnazjum nr 1 im. Żołnierzy Zrzeszenia \\\"Wolność i Niezawisłość\\\" w Brwinowie
Piłsudskiego 11
05-840 Brwinów
Delegatura KO
w Warszawie
249 Jędrzejewska Wiktoria Aleksandra Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
250 Jędrzejowska Zuzanna Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\" w Warszawie
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
251 Johanowicz Łucja Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
252 Jurek Emilia Marianna Gimnazjum w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych nr 1
Miodowa 22 C-D
00-246 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
253 Kachnik Aleksandra Publiczne Gimnazjum im. Orła Białego w Chotomowie
Partyzantów 23
05-123 Chotomów
Delegatura KO
w Warszawie
254 Kacprzycka Zuzanna, Paulina Gimnazjum nr 132 z Oddziałami Integracyjnymi
Dzieci Warszawy 42
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
255 Kaczkowska Maja Julia Gimnazjum nr 1
M. Sasina 33
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
256 Kaczmarczyk Paulina Marzena Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
257 Kaczyńska Anna Aleksandra Publiczne Gimnazjum nr 2 w Ząbkach
Batorego 37
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
258 Kajaniec Apolonia Prywatne Gimnazjum im.Zofii i Jędrzeja Moraczewskich
Żeromskiego 18
05-070 Sulejówek
Delegatura KO
w Warszawie
259 Kalbarczyk Zuzanna NoBell Gimnazjum
Mirkowska 39
05-520 Konstancin Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
260 Kaleński-Jaśkiewicz Mikołaj Gimnazjum Niepubliczne Nr 13
Jana Sebastiana Bacha 2
02-743 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
261 Kalinowska Elwira Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
262 KAŁUCKA MARIA LIDIA Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
263 KAMIŃSKA GABRIELA ZOFIA Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
264 Kanatek Justyna Publiczne Gimnazjum nr 2 w Ząbkach
Batorego 37
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
265 Kapusta Klaudia Gimnazjum nr 131 w Warszawie
M. Drzymały 1
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
266 Karaś Maciej Gimnazjum nr 48 w Warszawie
Deotymy 25/33
01-407 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
267 Karolak Magdalena Zofia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 34 im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
268 Karwowska Barbara Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
269 Katkowski Krzysztof Leszek Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
270 Kazimierski Damian Gimnazjum nr 14 z Oddzialami Integracyjnymi w Warszawie
Barska 32
02-315 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
271 Kaźmierczak Antonina Iza Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
272 KĘCIEK MARIA ANNA Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
273 Kędzierska Michalina Gimnazjum w Jaktorowie
Chełmońskiego 4
96-313 Jaktorów
Delegatura KO
w Warszawie
274 Kiepas Nina Maria Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
275 Kierzkowska Julia Publiczne Gimnazjum nr 3 w Żyrardowie
Kacperskiej 6 B
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
276 Kiliańczyk Aleksandra Wiktoria Gimnazjum w Złotokłosie
R. Traugutta 10
05-504 Złotokłos
Delegatura KO
w Warszawie
277 Kiljańska Zofia Eufrozyna Społeczne Gimnazjum nr 4 STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
278 Klekowicz Katarzyna Irena Prywatne Gimnazjum Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi
Czerniakowska 137
00-720 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
279 Klesyk Maria Społeczne Gimnazjum "Dwójka" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
280 Klimaszewska Weronika Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
281 Klimek Partycja Magdalena Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
282 KLUS KLAUDIA JULIA Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
283 Kłaput Karol "ŻAGLE"Gimnazjum Stowarzyszenia "Sternik"
Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
284 Kłopocka Kalina Społeczne Gimnazjum Hispaniola w Zespole Szkół "Bednarska"
Zawiszy 13
01-167 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
285 Kłusek Natalia Alicja Społeczne Gimnazjum nr 99 Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Powstańców Śląskich 67 a
01-355 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
286 Koba Magdalena Anna Gimnazjum w Michałowicach
Szkolna 15
05-816 Michałowice
Delegatura KO
w Warszawie
287 Koguciuk Agata Gimnazjum nr 2 w Piastowie
Al.Tysiąclecia 5
05-820 Piastów
Delegatura KO
w Warszawie
288 Kok Agata Elżbieta Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
289 Kokot Julia, Magdalena Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 18 im. I. J. Paderewskiego
Angorska 2
03-913 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
290 Kolebacz Zuzanna Aleksandra Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
291 Kołakowska Joanna Niepubliczne Europejskie Gimnazjum Językowe
Parkowa 27 B
05-120 Legoionowo
Delegatura KO
w Warszawie
292 Kołodziej Marta Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
293 Kołodziejska Róża Maria Gimnazjum nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
294 Komar Dominika Gimnazjum nr 11 w Warszawie
Podbipięty 2
02-732 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
295 Komornicka Marianna Społeczne Gimnazjum "Dwójka" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
296 Konieczny Antoni Kosma Katolickie Gimnazjum Nr 15 im. Ks. Jerzego Popiełuszki
Ogrodowa 3a
00-893 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
297 Kopka Katarzyna Elżbieta Katolickie Gimnazjum im. Bł. Bronisława Markiewicza
Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 248/252
05-270 Marki
Delegatura KO
w Warszawie
298 Kopytowska Julia Gimnazjum nr2 Konstancin Jeziorna
Żeromskiego 15
05-510 Konstancin Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
299 Korba Stanisław "ŻAGLE"Gimnazjum Stowarzyszenia "Sternik"
Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
300 Korczyc Magdalena Klara Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
301 Kornaszewska Julia Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
302 Kornatowska Maria Gimnazjum nr 11 w Warszawie
Podbipięty 2
02-732 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
303 Korpacz Marta Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
304 Korpysz Oliwia Maria Społeczne Gimnazjum nr 1 im.Świętej Rodziny
Kołłątaja 80/82
05-402 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
305 Korycka Anna Gimnazjum w Nowej Iwicznej
Krasickiego 56
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
306 Kos Maja Maria Gimnazjum nr 86 w Warszawie
gen. Thommeego 1
01-491 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
307 Kosanowska Magdalena Maria Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
308 Kosowska Ewelina Zespół Szkół nr 125 Gimnazjum nr 43 im. Wojska Polskiego
Hoża 88
00-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
309 Kossak Michalina Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
310 Kosson Mateusz Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
311 Kostro Maria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
312 Kostrzewa Wiktoria, Sonia Gimnazjum nr 47 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie
Grenady 16
01-151 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
313 Koszałka Julia Maria \\\\\\\"STRUMIENIE\\\\\\\" Gimnazjum Stowarzyszenia \\\\\\\"Sternik\\\\\\\"
3 maja 129
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
314 Koszewski Jan "ŻAGLE"Gimnazjum Stowarzyszenia "Sternik"
Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
315 Kościńska Blanka Weronika Gimnazjum nr 101 w Warszawie
Poezji 5
04-994 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
316 Kowalczuk Izabela Zofia Gimnazjum nr 14 z Oddzialami Integracyjnymi w Warszawie
Barska 32
02-315 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
317 Kowalczuk Julia Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Tłuszczu
Radzymińska 2
05-240 Tłuszcz
Delegatura KO
w Warszawie
318 Kowalczyk Aleksandra Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
319 Kowalczyk Katarzyna Gimnazjum nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie
Promienista 12A
02-428 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
320 Kowalewska Nadia Zuzanna Gimnazjum nr 78 w Warszawie
Szegedyńska 11
01-957 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
321 Kowalewska Katarzyna Maria Miejskie Gimnazjum w Zielonce
Łukasińskiego 1/3
05-220 Zielonka
Delegatura KO
w Warszawie
322 Kowalska Kamila Społeczne Gimnazjum Nr 14 STO
Bogusławskiego 6A
01-923 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
323 Kowalska Maria Magdalena Gimnazjum nr 106 w Warszawie
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
324 Kowalska Daria Marcelina Publiczne Gimnazjum nr 3 w Żyrardowie
Kacperskiej 6 B
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
325 Kozera Anna Maria Gimnazjum w Michałowicach
Szkolna 15
05-816 Michałowice
Delegatura KO
w Warszawie
326 Koziczyński Michał Dawid Prywatne Gimnazjum nr 22 Lauder-Morasha szkoła umożliwiająca uczniom podtrzymywanie tożsamości narodowej i językowej mniejszości żydowskiej
Wawelberga 10
01-188 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
327 Kozieja Alicja Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
328 Kozioł Julia Magdalena Gimnazjum Nr 1 im. Pierwszego Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Sulejówku
Idzikowskiego 2A
05-070 Sulejówek
Delegatura KO
w Warszawie
329 Kozłowska Magdalena Gimnazjum z Odd. Int. nr 82 w Warszawie
Waleriana Czumy 8
01-355 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
330 Kozłowska Pola Katarzyna Publiczne Gimnazjum STO
Al.. Sztandarów 2
04-423 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
331 Kozłowska Alina Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
332 Kozłowski Krzysztof Piotr Gimnazjum nr 14 z Oddzialami Integracyjnymi w Warszawie
Barska 32
02-315 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
333 Kożuszek Aleksandra Publiczne Gimnazjum
Bema 73/75
01-244 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
334 KRAJEWSKI OLIWIER Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
335 Krawczak Karolina Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
336 Krawiec Jakub Włodzimierz Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
337 Krążała Natalia Zespół Szkół w Osiecku Gimnazjum im. Księcia Józefa Poniatowskiego
Warszawska 61
08-445 Osieck
Delegatura KO
w Warszawie
338 Kręźlewicz Justyna Danuta Publiczne Gimnazjum nr 3 w Modlinie Starym
Szkolna 3
05-102 Nowy Dwór Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
339 Król Jan "ŻAGLE"Gimnazjum Stowarzyszenia "Sternik"
Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
340 Królak Zofia, Ruta Społeczne Gimnazjum "Startowa"
Startowa 9
02-248 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
341 Królik Anna Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
342 Kruczkowska Karolina Gimnazjum w Nowej Iwicznej
Krasickiego 56
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
343 Kruk Alicja Gimnazjum w Lesznie
Leśna 13
05-084 Leszno
Delegatura KO
w Warszawie
344 Krzyżowski Bartłomiej Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana
Tyniecka 25
02-615 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
345 Książek Mateusz Paweł Gimnazjum nr 1 w Raszynie
Unii Europejskiej 1
05-090 Raszyn
Delegatura KO
w Warszawie
346 Kubat Krystian Grzegorz Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
347 KUBICKA KAROLINA ANNA Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
348 KUBICKA BARBARA WERONIKA Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
349 Kubicki Jakub Piotr Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 133 w Warszawie
Warszawska 63
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
350 Kubis Natalia Patrycja Gimnazjum w Mszczonowie
Szkolna 3
96-320 Mszczonów
Delegatura KO
w Warszawie
351 Kubisiak Natalia Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
352 Kucharska Katarzyna Laura Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
353 Kuczbajska Karolina Julia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
354 Kuczora Emilia Helena Gimnazjum nr 1 w Raszynie
Unii Europejskiej 1
05-090 Raszyn
Delegatura KO
w Warszawie
355 KUDELSKA MARTA ALEKSANDRA Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
356 Kufel Aleksandra Publiczne Gimnazjum w Klembowie
Żymirskiego 68
05-205 Klembów
Delegatura KO
w Warszawie
357 Kujawowicz Amelia Gimnazjum nr 131 w Warszawie
M. Drzymały 1
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
358 Kujawska Zuzanna Maria Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
359 Kukuła Michał Publiczne Gimnazjum STO
Al.. Sztandarów 2
04-423 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
360 Kulesza Zuzanna Gimnazjum nr 3
Kazimierza Wielkiego 1
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
361 Kurak Aleksander Mikołaj Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\" w Warszawie
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
362 Kuropieska Wiktoria Barbara Gimnazjum nr 14 z Oddzialami Integracyjnymi w Warszawie
Barska 32
02-315 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
363 Kurpisz Emilia Gimnazjum Miejskie nr 3 w Mińsku Mazowieckim
Siennicka 17
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
364 Kusz Agata Gimnazjum nr 20 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej
Afrykańska 11
03-966 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
365 Kuszaj Agnieszka Maria Prywatne Gimnazjum Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi
Czerniakowska 137
00-720 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
366 Kuś Rafał Michał Społeczne Gimnazjum Nr 1 Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Jana Nowaka - Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
367 Kutak Wojciech Edward Gimnazjum nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie
ul. Skarżyńskiego 8
02-377 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
368 Kuźmińska Aleksandra Maria Publiczne Gimnazjum w Karczewie
Bielińskiego 7
05-480 Karczew
Delegatura KO
w Warszawie
369 Kuźmińska Kinga Paulina Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
370 Kwiatkowska Aleksandra Emilia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
371 Lachowska Weronika Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
372 Lalek Lilianna Maria Prywatne Gimnazjum Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi
Czerniakowska 137
00-720 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
373 Lalewicz Weronika Anna Publiczne Gimnazjum w Podkowie Leśnej
Jana Pawła II 20
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
374 Landowska Zofia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
375 Langner Klaudia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
376 Lasek Anna Izabella Społeczne Gimnazjum nr 4 STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
377 Lawenda Hanna Gimnazjum nr 76 w Warszawie
Gwiaździsta 35
01-651 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
378 Lehmann Maria Magdalena Prywatne Gimnazjum Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi
Czerniakowska 137
00-720 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
379 Lejman Sara Salezjańskie Gimnazjum im. Św.Jana Bosko
Kościuszki 27
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
380 LEMAŃSKA SANDRA WIKTORIA Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
381 Lentes Leon Gustaw Społeczne Gimnazjum Nr 1 Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Jana Nowaka - Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
382 Lesisz LesiszJan "ŻAGLE"Gimnazjum Stowarzyszenia "Sternik"
Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
383 Leszczyńska Olga Publiczne Gimnazjum nr 2 w Ząbkach
Batorego 37
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
384 Lewandowska Paulina Maria Publiczne Gimnazjum Kolegium Zakonu Pijarów
Gwintowa 3
00-704 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
385 Lewińska Barbara Julia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
386 Linkowska Hanna Emilia Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
387 Lipska Katarzyna Gimnazjum w Serocku
Pułtuska 68
05-140 Serock
Delegatura KO
w Warszawie
388 Lis Karolina Gimnazjum nr 118 im. Pierwszej Kompanii Kadrowej
Krótka 1
05-075 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
389 Lisicka Maria Zuzanna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
390 Listwoń Julia Agnieszka Gimnazjum nr 78 w Warszawie
Szegedyńska 11
01-957 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
391 Liwacz Rafał Mateusz Gimnazjum nr 2 w Piasecznie
Aleja Kalin 30
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
392 Lizuraj Alicja Publiczne Gimnazjum nr 2 w Ząbkach
Batorego 37
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
393 Lysik Katarzyna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
394 Łabędzka Marta Gimnazjum nr 164 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. \"Polskich Olimpijczyków\"
Ostródzka 175
03- 289 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
395 Ławeczko Marianna Nina Prywatne Gimnazjum nr 5 im. W. Szymborskiej
Wał Miedzeszyński 141
04-987 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
396 Łebek Zuzanna Gimnazjum Niepubliczne Nr 13
Jana Sebastiana Bacha 2
02-743 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
397 Łężak Edyta Wioletta Gimnazjum Nr 126 z Oddz. Int w Warszawie
gen. K. Ziemskiego 22
04-408 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
398 Łuczak Jan "ŻAGLE"Gimnazjum Stowarzyszenia "Sternik"
Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
399 Ługowski Jakub Bruno Gimnazjum nr 1 w Piastowie
Pułaskiego 6/8
05-820 Piastów
Delegatura KO
w Warszawie
400 Łukasiewicz Mikołaj Społeczne Gimnazjum Nr 14 STO
Bogusławskiego 6A
01-923 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
401 Łukasiewicz Karolina Gimnazjum nr 11 w Warszawie
Podbipięty 2
02-732 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
402 Łukijaniuk Dominika Gimnazjum nr 4 z oddz. integ
1Maja 19
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
403 Łupiński Antoni Gimnazjum Nr 5
Jagiellońska 67
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
404 Łysoń Olga Gimnazjum nr 4 w Legionowie
Zegrzyńska 3
05-119 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
405 Maciejewska Zuzanna Gimnazjum nr 20 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej
Afrykańska 11
03-966 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
406 Magielski Jan Henryk Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
407 Majcher Monika Anna Zespół Szkół Publicznych Gimnazjum w Zaborowie
Stołeczna 182
05-083 Zaborów
Delegatura KO
w Warszawie
408 Majewska Matylda Gimnazjum nr 20 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej
Afrykańska 11
03-966 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
409 Majewska Joanna Magdalena Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
410 Majewska Olga Klementyna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
411 Makos Mariusz Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
412 Makowska Justyna Klara Gimnazjum nr 106 w Warszawie
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
413 Makowski Jędrzej Piotr Gimnazjum nr 11 w Warszawie
Podbipięty 2
02-732 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
414 MALCZEWSKI HUBERT DAWID Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
415 Malinowska Wiktoria Beata Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 93 im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej w Warszawie
Szolc- Rogozińskiego 2
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
416 Malinowska Maja Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
417 Małysa Paulina Anna Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
418 Małysa Iga Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
419 Mańka Julia Gimnazjum w Nowej Iwicznej
Krasickiego 56
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
420 Marat Antonina Paulina Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
421 Marcinkiewicz Weronika Publiczne Gimnazjum w Klembowie
Żymirskiego 68
05-205 Klembów
Delegatura KO
w Warszawie
422 Marczak Emilia Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
423 Mariańska Wiktoria Janina Publiczne Gimnazjum w Karczewie
Bielińskiego 7
05-480 Karczew
Delegatura KO
w Warszawie
424 Markiewicz Martyna Olga Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
425 Markiewicz Mila Polsko-Francuskie Niepubliczne Gimnazjum \\\"La Fontaine\\\"
Wandy Rutkiewicz 2
02-956 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
426 Markowska Aniela Cecylia Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
427 Markus Sandra Urszula Gimnazjum nr 2 im. Ireny Sendlerowej
Poniatowskiego 47/49
05-400 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
428 Marszałek Nina Anna Gimnazjum w Nowej Wsi
Główna 96
05-806 Nowa Wieś
Delegatura KO
w Warszawie
429 Masny Antoni Paweł Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
430 Maszkiewicz Maja Joanna Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
431 Matras Ewelina Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana
Tyniecka 25
02-615 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
432 Mazanek Katarzyna Małgorzata Gimnazjum nr 124 im. Polskich Noblistów
Przytulna 3
03-083 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
433 Maziewska Klaudia Gimnazjum nr 2 im. Kawalerów Orderu Wojennego Virtuti Militari w Warszawie
Narbutta 65/71
02-524 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
434 Mazur Barbara Anna Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
435 Mazur Małgorzata Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
436 Mazurkiewicz Małgorzata Anna Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
437 Mąsior Gabriela Elżbieta Gimnazjum w Zespole Szkół im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zamieniu
Kołbielska 34
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
438 Melnyk Zuzanna Magda Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
439 Melon Małgorzata Maria Katolickie Gimnazjum Nr 15 im. Ks. Jerzego Popiełuszki
Ogrodowa 3a
00-893 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
440 Mędrzycka Justyna Dominika Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
441 Mich Mateusz Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
442 Michalik Marta Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
443 Michalska Agata Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
444 Michalska Martyna Gimnazjum nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie
Promienista 12A
02-428 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
445 Michalski Bartłomiej Mieszko Gimnazjum nr 20 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej
Afrykańska 11
03-966 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
446 Mielcarek Teresa Gimnazjum im. św. Tomasza z Akwinu
Piotra Skargi 13
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
447 Mielecka Anna Gimnazjum w Zespole Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych I i II st nr 3 im. Grażyny Bacewicz w Warszawie
Tyszkiewicza 42
01 172 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
448 Mielnicki Bartłomiej Gimnazjum nr 4 w Legionowie
Zegrzyńska 3
05-119 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
449 Miernik Julianna Maria Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
450 Mierzejewska Maria Zuzanna Publiczne Gimnazjum w Podkowie Leśnej
Jana Pawła II 20
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
451 Mięciel Wiktoria Anna Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
452 Miętki Jakub Krzysztof Miejskie Gimnazjum w Zielonce
Łukasińskiego 1/3
05-220 Zielonka
Delegatura KO
w Warszawie
453 Mikow Zofia Anna Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
454 Mikulska Aleksandra Maria Gimnazjum Prywatne nr 2
Jasielska 49/53
02-128 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
455 Mioduszewska Julia Publiczne Katolickie Gimnazjum w Ząbkach
11- Listopada 4
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
456 Mirosław Julia Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
457 Misiurkiewicz Laura Monica Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
458 Młodawski Przemysław Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
459 Mocny Sonia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
460 Moczyńska Karolina Małgorzata Społeczne Gimnazjum "Startowa"
Startowa 9
02-248 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
461 Montewka Jan "ŻAGLE"Gimnazjum Stowarzyszenia "Sternik"
Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
462 MORDZONEK MATEUSZ ROBERT Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
463 Mrowiec Natalia Wiktoria Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
464 Mucha Julia Zuzanna Gimnazjum nr 2 w Grodzisku Maz.
W. Westfala 3
05-827 Grodzisk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
465 Muczyń Aleksandra Anna NoBell Gimnazjum
Mirkowska 39
05-520 Konstancin Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
466 MUSIAŁEK JULIA Gimnazjum
Ks. Z. Sajny 16
05-530 Góra Kalwaria
Delegatura KO
w Warszawie
467 Muszel Zuzanna Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
468 Naklicki Stanisław Społeczne Gimnazjum "Dwójka" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
469 Namiotkiewicz Helena Gimnazjum Niepubliczne Nr 13
Jana Sebastiana Bacha 2
02-743 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
470 Narowski Jakub Michał Gimnazjum nr 2 im. Ireny Sendlerowej
Poniatowskiego 47/49
05-400 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
471 Nawrotek Konrad Paweł Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
472 Neubauer Natalia Anna Miejskie Gimnazjum w Zielonce
Łukasińskiego 1/3
05-220 Zielonka
Delegatura KO
w Warszawie
473 Neuberg Anna Maria Gimnazjum nr 142 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana
Olgierda 35/41
03-536 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
474 Niemiałkowska Iga Joanna Gimnazjum nr 164 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. \"Polskich Olimpijczyków\"
Ostródzka 175
03- 289 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
475 Niewęgłowska Zuzanna Halszka Gimnazjum nr 166 w Warszawie
ul. Czerniakowska 128
00-454 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
476 Niewiarowska Weronika Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
477 Nieznańska Joanna Weronika Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
478 Nikiel Dominika Katarzyna Niepubliczne Gimnazjum Wyspa JP2
Radzymińska 118a
03-574 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
479 Niziołek Magdalena Gimnazjum nr 85 w Warszawie
Irzykowskigo 1 A
01-317 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
480 Nogal Olga Publiczne Gimnazjum nr 145 w Warszawie
Krasiczyńska 4/6
03-379 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
481 Nogańska Magdalena Salezjańskie Gimnazjum im. Św.Jana Bosko
Kościuszki 27
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
482 Nosal Jan Krzysztof Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
483 Nowak Karolina Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
484 Nowak Zofia Gabriela Gimnazjum nr 124 im. Polskich Noblistów
Przytulna 3
03-083 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
485 Nowakowska Barbara Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
486 Nowicka Magdalena Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
487 Nowicka Nina Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 133 w Warszawie
Warszawska 63
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
488 Nowosielski Józef Makary Prywatne Gimnazjum nr 8
Żwanowiecka 46/50
04-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
489 Nurzyńska Natalia Zespół Szkół nr 125 Gimnazjum nr 43 im. Wojska Polskiego
Hoża 88
00-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
490 Obzejta Gabriela Gimnazjum nr 128 z oddz. int. w Warszawie
Dwóch Mieczy 5
04-491 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
491 Ogłaza Jakub Jan Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
492 Ogonowska Aleksandra Gimnazjum nr 3
Kazimierza Wielkiego 1
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
493 Okonek Piotr Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
494 Okoń Małgorzata Anna Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
495 Olborska Anna Gimnazjum w Mszczonowie
Szkolna 3
96-320 Mszczonów
Delegatura KO
w Warszawie
496 Olczak Natalia Gimnazjum
Szarych Szeregów 8
05-555 Tarczyn
Delegatura KO
w Warszawie
497 Olczak Barbara Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
498 Olczyk Zuzanna Jadwiga Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
499 Olechowska Julia Gimnazjum nr 76 w Warszawie
Gwiaździsta 35
01-651 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
500 Olejnik Helena Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
501 Oleksiak Maria Publiczne Gimnazjum w Ostrówku
Warszawska 1
05-205 Klembów
Delegatura KO
w Warszawie
502 Oleksiej Natalia Wiktoria Prywatne Gimnazjum Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi
Czerniakowska 137
00-720 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
503 Oljasz Natalia Gimnazjum nr 2 im. Kawalerów Orderu Wojennego Virtuti Militari w Warszawie
Narbutta 65/71
02-524 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
504 Olszak Jadwiga Gimnazjum nr 4 w Pruszkowie
Hubala 4
05-800 Pruszków
Delegatura KO
w Warszawie
505 Olszewska Julia Publiczne Gimnazjum w Karczewie
Bielińskiego 7
05-480 Karczew
Delegatura KO
w Warszawie
506 Olszewska Natalia Gimnazjum nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie
Promienista 12A
02-428 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
507 Ołdak Paulina Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
508 Orlik Zofia Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
509 Orzechowska Izabela Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
510 Owczarek Julia Społeczne Gimnazjum "Startowa"
Startowa 9
02-248 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
511 Owczarek Magdalena Maria Powiatowy Zespół Szkół Ogólnokształcących w Legionowie (Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi)
Piłsudskiego 26
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
512 Paluchowska Zuzanna Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
513 Paluchowska Blanka Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
514 Pałys Monika Urszula Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
515 Pańczyk Karolina Anna Publiczne Gimnazjum w Podkowie Leśnej
Jana Pawła II 20
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
516 PARADOWSKA LIWIA Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
517 Partyga Aniela Prywatne Szkoły im. Cecylii Plater-Zyberkówny
Piękna 24/26
00-549 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
518 Parys Aleksandra Gimnazjum nr 20 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej
Afrykańska 11
03-966 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
519 Pastwa Daniel Remigiusz Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
520 Paszkowska Helena Maria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
521 Patejko Aleksandra Krystyna Gimnazjum nr 1 w Raszynie
Unii Europejskiej 1
05-090 Raszyn
Delegatura KO
w Warszawie
522 Patejuk Julia Gimnazjum nr 47 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie
Grenady 16
01-151 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
523 Pawelec Urszula Gimnazjum nr 131 w Warszawie
M. Drzymały 1
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
524 Pawlak Krzysztof Mikołaj Gimnazjum Nr 2 im. Św. Maksymiliana MArii Kolbego w Błoniu
Narutowicza 4
05-870 Błonie
Delegatura KO
w Warszawie
525 Pawłowska Monika Karolina Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
526 Pełczyńska Karolina Katarzyna Gimnazjum Prywatne nr 2
Jasielska 49/53
02-128 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
527 Pełszyk Zuzanna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
528 Perko Stanisław Gimnazjum w Michałowicach
Szkolna 15
05-816 Michałowice
Delegatura KO
w Warszawie
529 Perquy Marta Społeczne Gimnazjum nr 99 Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Powstańców Śląskich 67 a
01-355 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
530 Petryga Mikołaj Niepubliczne Europejskie Gimnazjum Językowe
Parkowa 27 B
05-120 Legoionowo
Delegatura KO
w Warszawie
531 Pędzich Zofia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 34 im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
532 PĘŚKO JULIA OLIWIA Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
533 Pętlicka Marta Publiczne Gimnazjum im. Izabelli i Bronisława Ryxów w Prażmowie
Fr. Ryxa 72
05-505 Prażmów
Delegatura KO
w Warszawie
534 PIĄTKOWSKA ADRIANNA MARIA Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
535 Piechula Anastazja Maria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
536 Piekarska Julia Wikroria Gimnazjum w Wielgolesie

05-334 Latowicz
Delegatura KO
w Warszawie
537 Pietrzak Maria Barbara Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
538 Pilachowska Maria Julianna Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
539 Piluch Paweł Aleksander Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\" w Warszawie
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
540 Piłat Oliwia Alodia Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
541 Pindel Lidia Wanda Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
542 Pindur Jagoda Gimnazjum nr 117 w Warszawie
Gubinowska 28/30
02-956 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
543 Piotrowska Maria Publiczne Gimnazjum nr 2 w Nowym Dworze Mazowieckim
Młodzieżowa 3
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
544 Piszczek Maria Gimnazjum Nr 126 z Oddz. Int w Warszawie
gen. K. Ziemskiego 22
04-408 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
545 Piwnicka Dominika Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
546 Piwowarczyk Olga Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
547 Plasota Antoni Jakub Gimnazjum nr 2 w Piasecznie
Aleja Kalin 30
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
548 Pliszka Wiktoria Publiczne Gimnazjum
Bema 73/75
01-244 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
549 Pływaczewska Maria Publiczne Gimnazjum Kolegium Zakonu Pijarów
Gwintowa 3
00-704 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
550 Poczęta Karolina Gimnazjum
Szarych Szeregów 8
05-555 Tarczyn
Delegatura KO
w Warszawie
551 Podraza Jakub Radosław Gimnazjum nr 2 w Piasecznie
Aleja Kalin 30
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
552 Podziewski Michał Społeczne Gimnazjum "Dwójka" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
553 Polkowska Joanna Magdalena Publiczne Gimnazjum nr 3 w Kobyłce
Załuskiego 57
05-230 Kobyłka
Delegatura KO
w Warszawie
554 Popieluch Julia Gimnazjum nr 78 w Warszawie
Szegedyńska 11
01-957 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
555 Popławska Pola Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
556 Portka Gabriela Publiczne Gimnazjum nr 145 w Warszawie
Krasiczyńska 4/6
03-379 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
557 Poświata Gabriela Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
558 Potrząsaj Maria Gimnazjum nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
559 Prażmo Kinga Gimnazjum nr 11 w Warszawie
Podbipięty 2
02-732 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
560 Prażyńska Martyna Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
561 Premčeska Maja Ewa Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
562 Preuss Paula Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
563 Pruchniewicz Zofia Gimnazjum nr 143 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Jana Paderewskiego w Warszawie
Bartnicza 8
03-358 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
564 Prus Klaudia Barbara Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
565 Przegalińska Zuzanna Gimnazjum nr 11 w Warszawie
Podbipięty 2
02-732 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
566 Przekazińska Zuzanna Salezjańskie Gimnazjum im. Św.Jana Bosko
Mickiewicza 35A
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
567 Przesław Alicja Prywatne Gimnazjum im.Zofii i Jędrzeja Moraczewskich
Żeromskiego 18
05-070 Sulejówek
Delegatura KO
w Warszawie
568 Przewłocka Liwia Anna Gimnazjum nr 164 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. \"Polskich Olimpijczyków\"
Ostródzka 175
03- 289 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
569 Przewoźniak Ryszard Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
570 Przybyłko Klaudia Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 104 w Warszawie w Zespole Szkół nr 120
Wilgi 19
04-831 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
571 Przybyłowska Marianna Helena Gimnazjum nr 2 w Piastowie
Al.Tysiąclecia 5
05-820 Piastów
Delegatura KO
w Warszawie
572 Przygoda Lidia Anna Gimnazjum nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
573 Pstrągowski Ignacy Piotr Społeczne Gimnazjum Nr 1 Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Jana Nowaka - Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
574 Pudo Anna Gimnazjum nr 2 im. Kawalerów Orderu Wojennego Virtuti Militari w Warszawie
Narbutta 65/71
02-524 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
575 Puk Natalia Gimnazjum z Odd. Int. nr 37 w Warszawie
Niska 5
00-179 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
576 Purwin Adrianna Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
577 Pustoła Michał Salezjańskie Gimnazjum im. Św.Jana Bosko
Kościuszki 27
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
578 Pusz Aleksandra Aneta Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
579 Puzik Maria Marta PUBLICZNE GIMNAZJUM W JÓZEFOSŁAWIU
Kameralna 11
05-509 JÓZEFOSŁAW - PIASECZNO
Delegatura KO
w Warszawie
580 Pyźlak Natalia Maria Powiatowy Zespół Szkół Ogólnokształcących w Legionowie (Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi)
Piłsudskiego 26
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
581 Radomińska Aleksandra Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
582 Radzewicz Anna Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
583 Radzikowski Kacper Gimnazjum Integracyjne Nr 5 w ZSI Nr 5
Szkolna 7
05-520 Konstancin
Delegatura KO
w Warszawie
584 Rajtor Julia Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
585 Rapiejko Joanna Katarzyna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
586 Ratajczak Natalia Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
587 Rawicz Agata Justyna Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
588 RAWIŃSKA MARTA MARIA Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
589 Rejek Katarzyna Gimnazjum nr 4 w Otwocku
Szkolna 31
05-400 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
590 Rekos Ewa Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
591 Remfeld Julia Publiczne Gimnazjum nr 2 w Ząbkach
Batorego 37
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
592 Rękawek Agnieszka Joanna Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
593 Robak Marta Anna Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
594 Rodowicz Zofia Maria \\\\\\\"STRUMIENIE\\\\\\\" Gimnazjum Stowarzyszenia \\\\\\\"Sternik\\\\\\\"
3 maja 129
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
595 Rogala Marcelina Anna Gimnazjum nr 3 w Otwocku
Kościuszki 28
05-400 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
596 Rogala Olga Katarzyna Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
597 Rogoziński Jakub Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
598 ROMANIAK NATALIA ZOFIA Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
599 Rosiak Anna Ewa Publiczne Gimnazjum nr 3 w Żyrardowie
Kacperskiej 6 B
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
600 Rosińska Maja Polsko-Francuskie Niepubliczne Gimnazjum \\\"La Fontaine\\\"
Wandy Rutkiewicz 2
02-956 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
601 ROSIŃSKI ANTONI KRZYSZTOF Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
602 Rostalska Karolina Magdalena Gimnazjum nr 14 z Oddzialami Integracyjnymi w Warszawie
Barska 32
02-315 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
603 Rostkowska Wiktoria Maria Publiczne Gimnazjum nr 1w Nasielsku
Staszica 1
05-190 Nasielsk
Delegatura KO
w Warszawie
604 Rostkowska Wiktoria Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana
Tyniecka 25
02-615 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
605 Rouleau Juliette Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej
Grochowska 284
03-841 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
606 Rowecka Maja Karolina Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
607 Rozbiecka Zofia Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
608 Rózycka Julia Publiczne Gimnazjum
Bema 73/75
01-244 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
609 Różańska Kamila Publiczne Gimnazjum nr 3 w Żyrardowie
Kacperskiej 6 B
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
610 Rudzińska Sara Gimnazjum nr 2 w Pieścirogach Starych
Kolejowa 65
05-191 Nasielsk
Delegatura KO
w Warszawie
611 Ryk Szymon Gimnazjum nr 119 w Warszawie
Klimatyczna 1
05-077 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
612 Ryńska Aleksandra Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
613 Sadomska Hanna Aleksandra Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
614 Sadowska Maria Jadwiga Gimnazjum im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Jazgarzewie
Szkolna 10
05-502 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
615 Sadowska Zuzanna Maria Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
616 Sagała Grażyna Gimnazjum nr 142 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana
Olgierda 35/41
03-536 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
617 SAJEWICZ JOANNA Gimnazjum Niepubliczne Nr 1 im. Ireny Sendlerowej
Skrajna 10
03-209 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
618 SALGAROLO ELŻBIETA Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
619 Samulak Julia Gimnazjum nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie
Promienista 12A
02-428 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
620 Sarbiński Aleksander Napoleon Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
621 Sasim Karolina Maria Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
622 Sasin Marta Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
623 Sawczuk Olga Helena Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Janusza Kusocińskiego w Łomiankach
Staszica 2
05-092 Łomianki
Delegatura KO
w Warszawie
624 SEMENIUK ANDŻELIKA Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
625 Serafin Sonia Alicja Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
626 Sikora Klaudia Renata Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Ząbkach
Harcerska 9
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
627 Skład Julia Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
628 Skoczylas Maciej Grzegorz Publiczne Gimnazjum nr 3 w Modlinie Starym
Szkolna 3
05-102 Nowy Dwór Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
629 Skrzek Maja Publiczne Gimnazjum nr 3 w Modlinie Starym
Szkolna 3
05-102 Nowy Dwór Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
630 Skrzyński Michał Tadeusz Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
631 Skwara Aneta Publiczne Gimnazjum w Karczewie
Bielińskiego 7
05-480 Karczew
Delegatura KO
w Warszawie
632 Sławoń Marianna Nina Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
633 Słomka Joanna Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
634 Słowik Nicole Gimnazjum w Złotokłosie
R. Traugutta 10
05-504 Złotokłos
Delegatura KO
w Warszawie
635 Smolarczyk Emilia Gimnazjum nr 35 w Warszawie
Konwiktorska 5/7
00-216 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
636 Sobiech Julia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
637 Sobiech Julia Magdalena Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
638 Sobieska Julia Alicja Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
639 Sołyga Joanna Maria Prywatne Gimnazjum Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi
Czerniakowska 137
00-720 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
640 Sośnicka Anna Małgorzata Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
641 Sot Anna Magdalena Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
642 Sotomska Natalia Beata Gimnazjum im.ks. Aleksandra Fedorowicza w Izabelinie
3 Maja 49
05-080 Izabelin
Delegatura KO
w Warszawie
643 Sowińska Marta Halina Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
644 Stachańczyk Mikołaj Piotr Gimnazjum nr 106 w Warszawie
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
645 Stanisławska Anna Magdalena Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana
Tyniecka 25
02-615 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
646 Staniszewska Zuzanna Maria Publiczne Katolickie Gimnazjum w Ząbkach
11- Listopada 4
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
647 Starzyński Michał Piotr Gimnazjum Nr 5
Jagiellońska 67
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
648 Stasiak Zofia Maria Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
649 Staszel Małgorzata Maria Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
650 Stąporek Maciej Publiczne Gimnazjum w Podkowie Leśnej
Jana Pawła II 20
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
651 Stefaniuk Aleksandra Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
652 Stepniewska Marta Publiczne Gimnazjum
Bema 73/75
01-244 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
653 Stepnowska Milena Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
654 Stępień Aleksandra Gimnazjum nr 131 w Warszawie
M. Drzymały 1
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
655 Stępień Paweł Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
656 Stępińska Ewa Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
657 Stępińska Ewa Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
658 Stępniak Julia Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi w Sochaczewie
Staszica106
96-500 Sochaczew
Delegatura KO
w Warszawie
659 Stępniak Małgorzata Gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych im. Jana Pawła II w Łazach
ks. H. Słojewskiego1
05-552 Łazy
Delegatura KO
w Warszawie
660 Stodulska Adrianna Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
661 Strojnowska Magdalena Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
662 Struś Martyna Gimnazjum w Żółwinie
Szkolna 39
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
663 Strzelecka Karolina Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
664 Strzylak Alicja Dominika Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
665 Sucharska Agata Hanna Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
666 Swirska Weronika Anna Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
667 Szafrańska Joanna Agnieszka Gimnazjum nr 142 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana
Olgierda 35/41
03-536 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
668 Szczepanik Krystyna Wiktoria Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Ząbkach
Harcerska 9
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
669 Szczepańska Aleksandra Maria Gimnazjum nr 164 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. \"Polskich Olimpijczyków\"
Ostródzka 175
03- 289 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
670 Szczepkowska Antonina Maria Prywatne Gimnazjum nr 23 Sióstr Zmartwychwstanek im. Bł. Siostry Alicji Kotowskiej
Krasińskiego 31
01-784 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
671 Szczepkowska Julia Klaudia Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
672 Szczerba Aleksandra Ewa Gimnazjum nr 11 w Warszawie
Podbipięty 2
02-732 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
673 Szcześniak Maja Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
674 Szcześniak Zuzanna Gimnazjum nr 28 w Warszawie
W. Umińskiego 11
03-984 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
675 Szczurek Zofia Anna Gimnazjum nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
676 SZCZYCIŃSKA KATARZYNA Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
677 Szewczyk Anna Maria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
678 Szkil Katarzyna Zespół Szkół nr 125 Gimnazjum nr 43 im. Wojska Polskiego
Hoża 88
00-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
679 Szkoda Zofia Jadwiga Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
680 Szmalc Helena Klara Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
681 Szuba Magdalena Gimnazjum nr 3 w Otwocku
Kościuszki 28
05-400 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
682 Szuchnik Malwina Krystyna Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
683 Szuchta Filip Gimnazjum w Nowej Iwicznej
Krasickiego 56
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
684 Szulc Natalia Anna Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
685 Szuniewicz Kalina Niepubliczne Gimnazjum Montessori
Bohaterów Warszawy 1
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
686 Szyderski Michał Jan Gimnazjum Integracyjne nr 12
św. Bonifacego 10
02-914 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
687 Szyłańska Weronika Zofia Gimnazjum nr 166 w Warszawie
ul. Czerniakowska 128
00-454 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
688 Szymańska Kamila Gimnazjum nr 76 w Warszawie
Gwiaździsta 35
01-651 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
689 Szymańska Dominika Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
690 Szymańska Kornelia Miejskie Gimnazjum w Zielonce
Łukasińskiego 1/3
05-220 Zielonka
Delegatura KO
w Warszawie
691 Szymańska Agata Gimnazjum nr 106 w Warszawie
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
692 Szymczak Julia Gimnazjum nr 2 w Piasecznie
Aleja Kalin 30
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
693 SZYMCZAK ZOFIA Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
694 Szymczyk Blanka Gimnazjum nr 1
M. Sasina 33
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
695 Ślaska Karolina Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
696 Śliwa Katarzyna Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
697 Śmigielska Maria Weronika Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
698 Świderska Weronika Gimnazjum w Słupnie
Jana Pawła II 14
05-250 Radzymin
Delegatura KO
w Warszawie
699 Świerczewska Sandra Gimnazjum nr 11 w Warszawie
Podbipięty 2
02-732 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
700 Świerczyńska Natalia Jolanta Kolegium Św. Rodziny - Gimnazjum
K K. Baczyńskiego 7-9
05-092 Łomianki
Delegatura KO
w Warszawie
701 Tabor Zuzanna Karolina Gimnazjum nr 1
M. Sasina 33
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
702 Tadzik Bartłomiej Gimnazjum
Szarych Szeregów 8
05-555 Tarczyn
Delegatura KO
w Warszawie
703 Talarczyk Tomasz Gimnazjum im.ks. Aleksandra Fedorowicza w Izabelinie
3 Maja 49
05-080 Izabelin
Delegatura KO
w Warszawie
704 TAMANG RADOSŁAW WONGOLI Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
705 TARASIUK JAKUB STANISŁAW Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
706 Targońska Hanna Monika Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
707 Targowska Maria ( Justyna) Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
708 Teodorczyk Jan Prywatne Szkoły im. Cecylii Plater-Zyberkówny
Piękna 24/26
00-549 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
709 Tesla Małgorzata Maria Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
710 Tofil Magda Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
711 Tomaszewska Olga Helena Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
712 Tomczyk Stanisław Józef Prywatne Gimnazjum nr 8
Żwanowiecka 46/50
04-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
713 Tomczyk Klaudia Publiczne Gimnazjum nr 1w Nasielsku
Staszica 1
05-190 Nasielsk
Delegatura KO
w Warszawie
714 Torosian Maria Arevik Społeczne Gimnazjum Nr 14 STO
Bogusławskiego 6A
01-923 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
715 Trepczyńska Urszula Anna Społeczne Gimnazjum nr 4 STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
716 Trujnara Igor Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
717 Trześniewska Hanna Gimnazjum nr 119 w Warszawie
Klimatyczna 1
05-077 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
718 Tuleya Antonina Gimnazjum nr 5 Stowarzyszenia Kultury i Edukacji
Kolektorska 9/11
01-692 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
719 Tuleya Iwo Ksawery Gimnazjum nr 5 Stowarzyszenia Kultury i Edukacji
Kolektorska 9/11
01-692 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
720 Tulińska Paulina Adrianna Gimnazjum w Złotokłosie
R. Traugutta 10
05-504 Złotokłos
Delegatura KO
w Warszawie
721 Turno Olga Społeczne Gimnazjum "Dwójka" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
722 Tutakowska Julia Publiczne Gimnazjum nr 2 w Ząbkach
Batorego 37
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
723 Twardowska Barbara Niepubliczne Gimnazjum Sapere Aude
Rajszew, ul. Modlińska 75
05-110 Jabłonna
Delegatura KO
w Warszawie
724 Twarowska Anna Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
725 Tyborowicz Maja Weronika Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
726 Tyszecka Maria Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
727 Ukielska Julia Izabela Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 83 im. Konstancji Markiewicz w Warszawie
Andriollego 1
01-494 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
728 Urban Maja Gimnazjum Niepubliczne Nr 13
Jana Sebastiana Bacha 2
02-743 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
729 Urbanek Maja Społeczne Gimnazjum Nr 14 STO
Bogusławskiego 6A
01-923 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
730 Uss Dominika Ewa Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
731 Vu Thi Tra Mi PUBLICZNE GIMNAZJUM W JÓZEFOSŁAWIU
Kameralna 11
05-509 JÓZEFOSŁAW - PIASECZNO
Delegatura KO
w Warszawie
732 Wachowska Karolina Gimnazjum nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie
Promienista 12A
02-428 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
733 Wagner Jan Rafał Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
734 Walasek Piotr Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
735 Walczak Monika Justyna Publiczne Katolickie Gimnazjum im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Łazach
Wiejska 2
05-552 Wólka Kosowska
Delegatura KO
w Warszawie
736 Walczak Mariusz Gimnazjum Nr 5
Jagiellońska 67
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
737 Walicki Filip Publiczne Gimnazjum w Karczewie
Bielińskiego 7
05-480 Karczew
Delegatura KO
w Warszawie
738 Walkowiak Joanna Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
739 Wardak Agnieszka Martyna Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
740 Wardziński Marcin Michał Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
741 Waszczuk Pola Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
742 Wątor Emilia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
743 Wdzięczna Barbara Gimnazjum nr 5 w Warszawie
Al. Niepodległości 27
02-653 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
744 Welc Gabriela Sabina Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
745 Welman Zuzanna Lidia Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
746 Wencewicz Sandra Wiesława Gimnazjum nr 11 w Warszawie
Podbipięty 2
02-732 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
747 Werner Patryk Gimnazjum nr 2
Królowej Jadwigi 11
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
748 Węcowska Wanda Maria Społeczne Gimnazjum nr 5 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
749 Wicha Marianna Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
750 Wichniewicz Agata Maria Gimnazjum nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
751 Wieczorek Aleksandra Marta Prywatne Gimnazjum nr 5 im. W. Szymborskiej
Wał Miedzeszyński 141
04-987 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
752 WIECZOREK JULIA KATARZYNA Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
753 Wieman Emilia Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
754 Wierzbicka Julia Społeczne Gimnazjum Hispaniola w Zespole Szkół "Bednarska"
Zawiszy 13
01-167 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
755 Więch Wiktoria Społeczne Gimnazjum nr 333 STO w Warszawie
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
756 Wilk Wojciech Wiktor Publiczne Gimnazjum nr 1 w Żyrardowie
Jasna 11
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
757 Wiśniewska Ewa Publiczne Gimnazjum nr 3 w Modlinie Starym
Szkolna 3
05-102 Nowy Dwór Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
758 Wiśniewska Klaudia Gimnazjum Nr 126 z Oddz. Int w Warszawie
gen. K. Ziemskiego 22
04-408 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
759 Wiśnioch Anna Maria Prywatne Gimnazjum im.Rodziny Moraczewskich
Paderewskiego 29
05-070 Sulejówek
Delegatura KO
w Warszawie
760 Włodarczyk Antonina Janina Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
761 Włodarczyk Maria Jagoda Gimnazjum w Zespole Szkół Muzycznych nr 4
Krasińskiego 1
01-530 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
762 Wnęk Maria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
763 Wojaczek Maria Krystyna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
764 Wojak Karolina Gimnazjum nr 124 im. Polskich Noblistów
Przytulna 3
03-083 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
765 Wojakowska Dominika Społeczne Gimnazjum nr 333 STO w Warszawie
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
766 Wojciechowska Julia \\\\\\\"STRUMIENIE\\\\\\\" Gimnazjum Stowarzyszenia \\\\\\\"Sternik\\\\\\\"
3 maja 129
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
767 Wojnowski Antoni Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
768 Wojtyra Maria Magdalena Miejskie Gimnazjum w Zielonce
Łukasińskiego 1/3
05-220 Zielonka
Delegatura KO
w Warszawie
769 Wojtyszko Alicja Gimnazjum
Szarych Szeregów 8
05-555 Tarczyn
Delegatura KO
w Warszawie
770 Wolska Maria Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
771 Wołczyński Mikołaj Paweł Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
772 Wołek Marta Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
773 Wołonciej Kamila Gimnazjum nr 106 w Warszawie
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
774 Woźniak Katarzyna Gimnazjum w Mrokowie
M. Świątkiewicz 2 A
05-552 Wólka Kosowska
Delegatura KO
w Warszawie
775 Woźniak Kalina Anna Prywatne Gimnazjum Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi
Czerniakowska 137
00-720 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
776 Woźniak Beata Maria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
777 Woźniak Agnieszka Marta Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
778 Woźniczka Klaudia Łucja Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
779 Wójcik Weronika Edyta Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 83 im. Konstancji Markiewicz w Warszawie
Andriollego 1
01-494 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
780 Wójcik Nina Barbara Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
781 Wójcik Klaudia Wiktoria Gimnazjum nr 1 w Legionowie
Zakopiańska 4
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
782 Wrona Aleksandra Anna Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
783 Wróbel Wiktoria Elżbieta Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
784 Wróblewska Weronika Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
785 Wypych Magdalena Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
786 Wypych Alicja Martyna Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
787 Wyżyńska Ida Aleksandra Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
788 Zagajewska Joanna Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
789 Zagozdon Wiktor Jan Publiczne Gimnazjum w Uwielinach
Szkolna 2a
05-540 Zalesie Górne
Delegatura KO
w Warszawie
790 Zaleska Antonina Zofia Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
791 Zamojska-Turska Maria Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
792 Zaremba Aleksandra Gimnazjum nr 41 w Warszawie
Stefanii Sempołowskiej 4
00-574 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
793 Zarzecka Gabriela Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
794 Zarzycka Agnieszka Ada Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
795 Zarzycka Izabela Gimnazjum nr 76 w Warszawie
Gwiaździsta 35
01-651 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
796 Zawadka Julia Gimnazjum w Wielgolesie

05-334 Latowicz
Delegatura KO
w Warszawie
797 Zawadzka Natalia Gimnazjum nr 131 w Warszawie
M. Drzymały 1
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
798 Zawadzka Weronika Gimnazjum nr 4 z oddz. integ
1Maja 19
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
799 Zawiślak Marta Maria Gimnazjum nr 128 z oddz. int. w Warszawie
Dwóch Mieczy 5
04-491 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
800 Zdebiak Maria Sabina Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
801 Zdort Maria Barbara Gimnazjum nr 164 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. \"Polskich Olimpijczyków\"
Ostródzka 175
03- 289 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
802 Zdunek Zuzanna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
803 Zduń Maja Maria Publiczne Gimnazjum Kolegium Zakonu Pijarów
Gwintowa 3
00-704 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
804 Zduńczyk Mikołaj Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
805 Zdzierska Kinga Gimnazjum
Szarych Szeregów 8
05-555 Tarczyn
Delegatura KO
w Warszawie
806 Zejmowicz Justyna Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
807 Zemła Sandra Publiczne Gimnazjum nr 2 w Żyrardowie
Narutowicza 35
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
808 Zieliński Ignacy "ŻAGLE"Gimnazjum Stowarzyszenia "Sternik"
Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
809 Zielkiewicz Julia Zofia Publiczne Gimnazjum nr 1 w Żyrardowie
Jasna 11
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
810 Zientek Jan Publiczne Katolickie Gimnazjum w Ząbkach
11- Listopada 4
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
811 Zięba Julia Gimnazjum nr 164 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. \"Polskich Olimpijczyków\"
Ostródzka 175
03- 289 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
812 Ziędalska Ewa Niepubliczne Europejskie Gimnazjum Językowe
Parkowa 27 B
05-120 Legoionowo
Delegatura KO
w Warszawie
813 Ziółek Klaudia Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
814 Zygier Zofia Gimnazjum nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie
Promienista 12A
02-428 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
815 Zymer Jadwiga Irena NoBell Gimnazjum
Mirkowska 39
05-520 Konstancin Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
816 ŻABIŃSKA ZUZANNA MARTYNA Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
817 Żabiński Maciej Społeczne Gimnazjum Nr 1 Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Jana Nowaka - Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
818 Żak Marta Magdalena Gimnazjum nr 4 w Słomczynie im. Jana Mejstera
Wilanowska 218
05-507 Słomczyn
Delegatura KO
w Warszawie
819 Żak Dorota Agnieszka Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
820 Żarska Agnieszka Tatiana Publiczne Katolickie Gimnazjum w Ząbkach
11- Listopada 4
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
821 Żelaśkiewicz Kamil Michał Gimnazjum nr 164 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. \"Polskich Olimpijczyków\"
Ostródzka 175
03- 289 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
822 Żmijewska Maria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
823 Żmuda Jan Władysław Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
824 Żmuda Joanna Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 104 w Warszawie w Zespole Szkół nr 120
Wilgi 19
04-831 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
825 Żmudowski Filip Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
826 Żółtowski Rafał Karol Gimnazjum nr 20 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej
Afrykańska 11
03-966 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
827 Żurek Olgierd Tadeusz Gimnazjum nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
828 Żygierewicz Barbara Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
Konkursy Przedmiotowe 2015/2016