LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS CHEMICZNY
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

W etapie szkolnym wzięło udział 3328 uczniów.
Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Czekałowska Alicja 32
2 Krzywda Kacper 33
3 Marzec Natalia 33
4 Obrębski Tymon 35
5 Pińkowska Julia 35
6 Podlasińska Marta 33
7 Smoleński Olaf 38
8 Szymańska Julia 33
9 Urbankowski Aleksander 33
10 Wiśniewska Julia 33
11 Wysocka Anna Maria 32
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Budziszewska Aleksandra 33
2 Łuniewska Joanna 32
3 Mysiewicz Michał 32
4 Oleśkiewicz Szymon 32
5 Perzanowski Maciej 34
6 Pietruczuk Eliza 34
7 Rajkowska Marta 32
8 Sagała Jakub 32
9 Świętoń Michał 35
10 Witan Patryk 33
Delegatura KO w Płocku
1 Kacprzak Karol 34
2 Kęska Wiktoria 33
3 Klonowski Wiktor 36
4 Kowalska Laura 32
5 Kras-Bolimowska Aleksandra 32
6 Marzec Magdalena 33
7 Omińska Ada Marianna 32
8 Pyrak Piotr 32
9 Stańczak Zuzanna 32
10 Wolski Piotr 32
Delegatura KO w Radomiu
1 Chojnacki Bartosz 33
2 Kołodziejczyk Hanna 32
3 Kręcki Wojciech 34
4 Lenart Alicja 33
5 Małecki Krystian 32
6 Otręba Dawid 32
7 Paplińska Marta 32
8 Potocki Jakub 35
9 Sadkowski Jan Wojciech 33
10 Stępien Adam 33
11 Sułek Julia 32
12 Szczepaniak Anna 33
13 Szołajska Julia Maria 32
14 Utkowski Piotr 32
15 Walczyk Kacper Piotr 32
16 Wosiak Aleksandra 33
17 Zawadzka Emilia 33
Delegatura KO w Siedlcach
1 Czarnocka Julia 33
2 Gałachowska Iga Celina 32
3 Gospodarczyk Aleksandra 33
4 Góralewska Oliwia 33
5 Górczyński Wojciech 33
6 Jasińska Zofia Julia 32
7 Karakula Liwia 35
8 Kowalewska Patrycja 32
9 Pazura Katarzyna 32
10 Wysocki Kacper 33
Delegatura KO w Warszawie
1 Adamczuk Grzegorz 32
2 Adamczyk Zuzanna 35
3 Auda Natalia 33
4 Balasiewicz Bartosz 32
5 Banaś Mikołaj 33
6 Barchwic Jakub 32
7 Bareja Amelia 32
8 Bartoszewicka Alicja Leokadia 34
9 Bartoševič Maria Anastazja 32
10 Baś Fryderyk Maciej 34
11 Baściuk Martyna 32
12 Bąk Antonina 33
13 Bedełek Maks 32
14 Bednarczyk Blanka 34
15 Bielak Jan 35
16 Bielak Szymon 32
17 Biernacka Weronika 32
18 Bodył Iwo 32
19 Broda Piotr 35
20 Buczyńska Teresa 32
21 Bugalska Aleksandra 32
22 Burtyn Ireneusz 38
23 Cebo Paweł 32
24 Chrobak Jan, Stanisław 33
25 Cichocka Dominika Małgorzata 32
26 Ciesielska Alicja Zofia 32
27 Ciesielska Teresa Maria 33
28 Cieszanowski Paweł 34
29 Cieszyński Michał 34
30 Ciężkowski Gabriel 32
31 Cuper Maciej Paweł 34
32 Czarnowski Aleksander 34
33 Czerniak Łukasz 36
34 Czerwińska Hanna 32
35 Ćwikła Aleksandra 32
36 Deperas Maria Anna 34
37 Derba Mateusz 32
38 Drozd Igor Stanisław 33
39 Dusińska Oliwia 32
40 Dyrla Joanna Wioletta 32
41 Dźwił Emilia Julia 32
42 Fenik Jadwiga 35
43 Florek Szymon Mariusz 33
44 Frelik Szymon 33
45 Gajek Julian 34
46 Garbalski Hubert 32
47 Gawroński - Malec Michał Jakub 35
48 Gębicki Krzysztof Maciej 32
49 Gładysz Natalia 32
50 Główka Aleksandra 34
51 Godlewski Kacper, Mariusz 34
52 Golec Agnieszka 32
53 Gozdek Katarzyna Anna 34
54 Górny Łukasz Andrzej 33
55 Górski Olaf Maciej 34
56 Grzegołowska Maja 32
57 Grzenda Szymon Aleksander 32
58 Grześkowiak Jakub 32
59 Grzęda Jakub 34
60 Gut Szymon Robert 34
61 Gutowski Franciszek Jan 33
62 Hołdakowska Joanna Marta 37
63 Ignaciuk Maciej 34
64 Iwanicka Małgorzata Anna 34
65 Izdebski Jakub 33
66 Jackl Ignacy Franciszek 38
67 Janicki Wincenty 32
68 Janusz Alicja 32
69 Jaskulski Michał 32
70 Jędrusik Adam 34
71 Junosza-Szaniawska Ewa 35
72 Kaliś Jakub 32
73 Kaniewski Patryk 34
74 Karpiejczyk Stanisław Marcin 35
75 Kasprzak Mateusz 34
76 Kisiel Stanisław 33
77 Kłos Piotr 35
78 Kołodziej Kaja 34
79 Kondraciuk Natalia 32
80 Kopyt Filip Adam 35
81 Kosiński Igor 34
82 Koska Filip Tomasz 37
83 Kosmalski Krzysztof Jan 35
84 Koślacz Zofia Weronika 33
85 Kotlińska Maria Krystyna 33
86 Kowalczyk Izabela 32
87 Kowalska Dominika 37
88 Kowalski Bartosz Zenon 32
89 Kozik Maciej 34
90 KOZŁOWSKA ALEKSANDRA 32
91 Kozłowski Dawid Andrzej 32
92 Koźluk Józef 33
93 Kubalski Piotr 32
94 Kuca Maciej Paweł 32
95 Kucharski Dominik Konrad 34
96 Kwiatkowski Jan Mateusz 35
97 Laskowska Maria 32
98 Lasota Martyna 33
99 Lasowy Sebastian Leon 32
100 Lato Sebastian 33
101 Leśniewska Wiktoria 32
102 Lewera Piotr 33
103 Lipiński Marcin 35
104 Lis Adrian Iwo 35
105 Lubaszka Karol Piotr 32
106 Łabuś Filip 35
107 Łada Katarzyna 32
108 Łucyn Julia Justyna 37
109 Majewska Anna Renata 36
110 Makowska Melania 32
111 Małkowski Piotr 37
112 Maros-Turek Stanisław 33
113 Marszałkiewicz Łucja 32
114 Materkowska Zuzanna 32
115 Michalak Krzysztof Michał 32
116 Miciałkiewicz Milena 33
117 MIELCARZ DAMIAN 32
118 Mierzanowska Weronika 34
119 Minkiewicz Maja Marcelina 34
120 Miotła Aleksandra 36
121 Mirska Dominika Maria 32
122 Mizera Jan 34
123 Mokrzanowska Alicja 34
124 Mościcka Małgorzata 32
125 Możaryn Paweł Piotr 32
126 Mroczek Jakub 38
127 Multan Maciej 33
128 Mykytyn Agnieszka 32
129 Mysłek Zuzanna 32
130 Nagórko Julia 32
131 Nieborek Michał Piotr 34
132 Niedźwiedź Bartosz 33
133 Niemiec Weronika Magdalena 32
134 Niemirska Małgorzata 32
135 Nowocień Paweł Hubert 32
136 Olendska Lena Maria 33
137 Oleszczyk Łucja Anna 32
138 Olszewska Maja 32
139 Operacz Weronika 33
140 Ostrowska Barbara 34
141 Ożarowska Małgorzata 33
142 Pałasz Martyna 34
143 Partyka Emilia 33
144 Pastuszka Olga 32
145 Pawlak Hanna 32
146 Pikuła Paweł Jakub 34
147 Pikuła Aleksandra, Magdalena 35
148 Pilszyk Maciej 32
149 Piwowarski Aleksander 33
150 Pogorzelska do Vale Julia Maria 32
151 Pol Patryk, Andrzej 32
152 Polak Bartosz Stanisław 33
153 Poniatowski Maksymilian 32
154 Ponichtera Martyna 33
155 Półgrabia Julia Maria 33
156 Praszczałek Katarzyna Agnieszka 32
157 Proevski Leon 32
158 Prokopowicz Mateusz 32
159 Prokopowicz Magdalena 36
160 Pszczoła Ewa 32
161 Pyciarz Martyna Maria 32
162 Pytkowski Jan Tomasz 32
163 Reichel Maciej Jakub 35
164 Rejman Julian 33
165 Ruta Maksymilian 32
166 Sabak Aleksandra 32
167 Sashuk Sofiya 33
168 Schleifer Tytus Witold 36
169 Schubert Alicja Barbara 37
170 Sienicka Aleksandra 34
171 Siuchta Karolina 32
172 Siuda Adam 32
173 Skop Patryk 35
174 Skóra Aleksandra 32
175 Skublicka Karolina Katarzyna 32
176 Sochaczewska Aleksandra 32
177 Sołdek Marcin 34
178 Sosnowski Kacper 32
179 Sowa Piotr Stanisław 33
180 Sozańska Izabela, Aleksandra 32
181 Stankiewicz Ksawery 37
182 Starosta Matylda Kaja 34
183 Staszak Alicja 33
184 Stępień Krzysztof 32
185 Stępień Igor, Mateusz 32
186 Stolarczyk Piotr 33
187 Strejczek Justyna 34
188 Suwald Krzysztof 32
189 Swat Kacper 36
190 Swęd Grzegorz 33
191 Szczerbińska Hanna Sara 34
192 Szempliński Jerzy Tomasz 33
193 Sznajder Aleksandra 33
194 Sztandkie Aleksander Marcin 33
195 Szwejkowski Jan 34
196 Szwyngel Jan Zygmunt 37
197 Szymański Franciszek Jerzy 32
198 Szymański Hubert Mikołaj` 32
199 Śliwowska Nina Katarzyna 34
200 Świątkowski Bartosz 34
201 Świszczorowski Mateusz Filip 33
202 Tajchman Alicja 32
203 Talmont - Kamińska Julia 33
204 Taradynko Małgorzata Iga 33
205 Tesla Grzegorz 32
206 Toroszewski Jakub Maurycy 32
207 Tracz Przemysław 35
208 Trochimiak Kamil Artur 33
209 Trześniewski Franciszek 34
210 Turczynowicz Adam 32
211 Turek Mikołaj 32
212 Turkiewicz Marta Weronika 32
213 Wajrak Weronika 35
214 Warkocki Jakub Stanisław 37
215 Wasilewski Hubert Leszek 38
216 Wiekiera Oliwia 32
217 Wierzbicki Dominik 33
218 Wierzbicki Witold 36
219 Wilczek Anna Renata 33
220 Wilkowski Kajetan 36
221 Witecki Krzysztof,Piotr 32
222 Wolicki Kazimierz Juliusz 32
223 Wośkowski Mikołaj Szczęsny 33
224 Wójcik Maciej 33
225 Wójcik Bartosz 36
226 Wyszomierska Zofia 34
227 Yahorau Tsimafei 37
228 Zakolski Adam 34
229 Zalewski Filip 32
230 Zawalska Olga 33
231 Zieliński Igor Stanisław 32
232 Zienkowicz Hanna 32
233 Znak Urszula, Anna 32
234 Żelazko Bartosz 32
235 Żołek Oliwia 36
236 Żukowska Aleksandra Lena 34
237 Żyznowska Marianna Lidia 32
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018