LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS HISTORYCZNY
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Zgodnie z § 9 pkt. 10 Regulaminu konkursów przedmiotowych do etapu rejonowego zostali zakwalifikowani uczniowie, którzy w etapie szkolnym uzyskali co najmniej 80% punktów możliwych do zdobycia (maksymalna liczba punktów - 50).

W konkursie historycznym uczestniczyło 4168 uczniów z Mazowsza, do etapu rejonowego zakwalifikowano 444 uczniów.



Uczniowie z rejonu Warszawy znajdujący się na liście z numerami od 1 do 206 (nazwiska od Al... do Pa...)
piszą konkurs w Pedagogium, ul. Marszałkowska 115.

Uczniowie z rejonu Warszawy
znajdujący się na liście z numerami od 207 do 327 (nazwiska od Pe... do Żo...)
piszą konkurs w MSCDN, ul. Świętojerska 9.


Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Apelski Kamil 40
2 Boras Natalia 47
3 Boruszewski Krystian 42
4 Chodubski Robert 49
5 Czarnecki Wiktor 43
6 Karbowski Krzysztof 41
7 Kołecki Sebastian 48
8 Konkolewski Jacek 43
9 Krajewski Karol 43
10 Ludwiczak Michał 41
11 Madeja Filip 40
12 Palińska Marlena 44
13 Powązka Adam 41
14 Smutek Martyna 41
15 Ślubowski Adam 43
16 Ustowski Paweł 43
17 Wyjadłowski Łukasz 46
18 Żbikowski Gabriel 45
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Bacławski Igor 44
2 Baczewski Adam 41
3 Bednarczyk Klaudia 44
4 Biegaj Patryk 47
5 Glinka Jan Jakub 41
6 Godleś Szymon 47
7 Jankowska Olga Marianna 41
8 Kasjaniuk Oskar 46
9 Konopka Aleksandra 44
10 Krakówka Cezary 40
11 Krawczyk Adrian 40
12 Piwek Alan Damian 40
13 Płuciennik Natalia 41
14 Rzemek Piotr 40
15 Suski Szymon 41
16 Szymaniak Karol 42
17 Świątkowski Kamil 40
18 Tupacz Jakub 41
Delegatura KO w Płocku
1 Adamski Paweł Karol 44
2 Dołasiński Dominik 41
3 Garbacz Nina 40
4 Graczykowski Maciej 45
5 Jastrzębski Adrian 48
6 Kaczor Michał 45
7 Królikowski Adam 42
8 Krulczyk Igor 47
9 Majchrzak Aleksander 45
10 Makowski Filip 41
11 Markowski Maksymilian Maria 42
12 Marlęga Kacper 40
13 Matuszewski Miłosz 42
14 Meziński Bartłomiej 44
15 Opolski Jakub 41
16 Pielat Filip 46
17 Racki Paweł 40
18 Sakowski Mateusz 43
19 Tempczyk Karol 41
20 Wiśniewski Olaf 43
Delegatura KO w Radomiu
1 Bożek Sergiusz 41
2 Brudnicki Michał 43
3 Dzbuk Dominik 43
4 Frączek Mieszko 40
5 Gdulewicz Martyna Joanna 49
6 Gzik Krzysztof Paweł 42
7 Jamanek Krzysztof 40
8 Janas Łukasz 40
9 Janiszewski Krystian 45
10 Jóźwik Tymoteusz 44
11 Kaca Jeremi 40
12 Kaczmarczyk Karol 40
13 Kicior Piotr Tomasz 47
14 Komorowski Michał Sebastian 47
15 Kornafel Mikołaj Mateusz 44
16 Kozłowski Tomasz 43
17 Kret Cyprian Karol 41
18 Lech Mateusz 40
19 Marczak Szymon Rafał 43
20 Marszałek Igor 41
21 Narojczyk Mateusz 43
22 Norek Michał 40
23 Pałgan Franciszek 42
24 Rafalik Damian 47
25 Sadowski Jan 40
26 Seliga Bartosz 41
27 Skwira Tomasz 40
28 Sobierajewska Natalia 40
29 Sygocka Oliwia 48
30 Walkiewicz Jakub 47
31 Węgrzynowski Mateusz 48
32 Wiącek Mikołaj Jan 43
33 Wieczorek Dominik 42
34 Witczak Szymon Tomasz 47
35 Zawadzki Igor 41
36 Ziętek Michał 42
Delegatura KO w Siedlcach
1 Antosik Filip 45
2 Biernacki Szymon 43
3 Borkowski Julian 46
4 Garwoliński Jan 40
5 Hołubiec Igor 47
6 Jaszczuk Wojciech 41
7 Krzyziński Cezary 42
8 Lewczuk Jakub 49
9 Michalak Amadeusz Jan 46
10 Misiak Jakub Tomasz 47
11 Myszka Filip 41
12 Narojek Cezary 46
13 Olichwiruk Wojciech 45
14 Ołdak Maciej 46
15 Pióro Przemysław 44
16 Przesmycki Marcin 40
17 Rychlik Kacper 42
18 Szarek Mateusz 42
19 Świerczewska Maria 44
20 Trzpil Mateusz 42
21 Wawer Antoni 42
22 Wrona Michał Mieczysław 40
23 Wysokiński Piotr Paweł 40
24 Zatyka Jakub 40
25 Żabka Maria 40
Delegatura KO w Warszawie
1 Alot Bruno Andrzej 42
2 Anczewski Jakub 49
3 Araźny Patryk 40
4 Bachta Róża, Aleksandra 40
5 Bachta Katarzyna Maria 42
6 Bagiński Jakub Mateusz 46
7 Banaszek Adrian Sławomir 42
8 Barcz Jeremi 47
9 Baron Maja Luba 43
10 Bazała Jędrzej Leon 41
11 Belchowski Jan Paweł 47
12 Bernaś Kosma Karol 48
13 Białas Antoni Jerzy 40
14 Bieliński Kacper, Krzysztof 44
15 Biwejnis Bartłomiej Józef 43
16 Błażejewski Antoni 46
17 Bogdewicz Grzegorz Jerzy 40
18 Bogucka Zuzanna 43
19 Bogusławski Łukasz Maciej 47
20 Boniecki Alexander 49
21 Brodzik Filip 41
22 Brożyna Bartosz 45
23 Brożyna Tomasz 40
24 Brzeziński Stanisław 40
25 Brzęczkowski Sławomir 43
26 Buchner Ewa Wiktoria 44
27 Bukowski Grzegorz Marcin 42
28 Cebula Mateusz Paweł 40
29 Chlebicki Tymon Max 42
30 Chojnacki Jakub 40
31 Chojnicki Wiktor 40
32 Chojnowska Katarzyna 48
33 Chylak Ignacy 42
34 Cieślak Aleksandra 41
35 Cieśluk Jakub Michał 47
36 Czeladko Jan Daniel 40
37 Czemierowski Marcel 44
38 Czyżewski Julian 43
39 Dachowski Filip Szymon 44
40 Dakowski Antoni Jan 47
41 Dąbrowiecki Tymoteusz Krzysztof 41
42 Dąbrowski Tobiasz 45
43 Dębowski Jakub 41
44 Dolaciński Jakub Jan 41
45 Drela Kacper Jan 42
46 Duc Pola 42
47 Dukat Franciszek 40
48 Dybała Alina Zofia 44
49 Dylak Przemysław Jerzy 42
50 Dzidowski Błażej 40
51 Dziduszko Hanna 40
52 Dziełak Julian 44
53 Dzienisiuk Łukasz 40
54 Egemen Zuzanna Nazan 41
55 Emilewicz Iwo Karol 42
56 Farion Adrian Alexandre 40
57 Flisiak Bartosz 47
58 Fronczak Stanisław 41
59 Fulara Jakub Jan 40
60 Gago Leon 45
61 Gawron Paulina 40
62 Gers Bartosz 43
63 Giel Szymon Wojciech 45
64 Gładek Julian Maciej 43
65 Gładysz Maciej Henryk 42
66 Głowaczewski Błażej Karol 47
67 Gnat Igor Paweł 42
68 Gogol Kacper Jan 40
69 Gołaszewska Ewa 42
70 Gołaszewska Irena 40
71 Gołębiewski Filip 41
72 Gołębiowski Bartosz 46
73 Gołoś Mateusz 41
74 Goździk Kinga Maryla 44
75 Górski Iwo Dominik 42
76 Gregulski Stefan 40
77 Gromek Jolanta 46
78 Grunwald Aleksandra Maria 44
79 Grunwald Ignacy 41
80 Grzelak Anna 42
81 Grzelak Piotr Zenon 43
82 Grzymkowski Kacper 40
83 Hajdacki Mikołaj 44
84 Herman Brunon Paweł 40
85 Huszcza Kacper Stanisław 42
86 Izworski Mikołaj 40
87 Jabłoński Maciej 46
88 Jaczewski Jakub 40
89 Jakubczyk Julia 40
90 Jakubowski Mikołaj Maria 45
91 Jałtoszuk Michał 41
92 Janik Barbara Adrianna 40
93 Jarosz Piotr 46
94 Jedliński Jan 43
95 Jednacz Leon 41
96 Jeznach Stanisław 44
97 Jończyk Jan Karol 49
98 Jopkiewicz Leon 40
99 Kabala Kacper Przemysław 46
100 Kaczkowski Paweł Grzegorz 43
101 Kaczorek Filip 42
102 Kaczorek Mateusz 41
103 Kaliszuk Jan Jerzy 45
104 Kamińska Zuzanna, Maja 47
105 Kamiński Filip 43
106 Kamler Julian 48
107 Kania Mikołaj 40
108 Kaptur Piotr 43
109 Karnaszewski Piotr 40
110 Kasperuk Ernest Grzegorz 42
111 Kisiel Ksawery 43
112 Klata Tadeusz Józef 42
113 Knyspel Karol Tymoteusz 45
114 Knyspel Stanisław Józef 45
115 Kobrzyński Bartosz 41
116 Kocur Mateusz 42
117 Koć Antoni 44
118 Koćmierowski Mateusz Andrzej 45
119 Kolesiński Stanisław 41
120 Koleśnik Katarzyna 40
121 Kołodziejczyk Martyna Anna 46
122 Koryciak Gabriela Zofia 43
123 Korzeniak Maria Zuzanna 40
124 Korzeniowski Jan Stanisław 43
125 Kosianowski Mateusz 45
126 Kowalczyk Michał 42
127 Kowalewski Kacper 46
128 Kowalkowski Łukasz 47
129 Kowalski Wojciech Andrzej 42
130 Kozik Piotr Kacper 46
131 Kozłowski Jan Kacper 42
132 Kozłowski Jan 45
133 Krajewski Konrad Tadeusz 40
134 Krogulec Kacper 40
135 Kruszelnicki Antoni Kazimierz 46
136 Krysiński Jakub 40
137 Kryska Michał Kazimierz 40
138 Krzysztosiak Michał Krzysztof 40
139 Kublik Stanisław 40
140 Kucharski Wiktor Miłosz 47
141 Kuć Maciej 41
142 Kuk Karol, Sebastian 44
143 Kuliberda Anna Maria 42
144 Kulik Zofia Anna 44
145 Kurek Michał 45
146 Kurowska Zofia 41
147 Kurpiel Anna Maria 48
148 Kuszner Katarzyna Wiktoria 46
149 Kuziemski Franciszek Jan 42
150 Kwaśniewski Mieszko Marcin 48
151 Lammel Jan 41
152 Leśniczak Mateusz Marek 41
153 Lorenc Jan Jarosław 46
154 Łada Zofia Dominika 40
155 Łaniewski-Wołłk Tadeusz 47
156 Łęski Piotr 42
157 Łyczkowska Aleksandra 41
158 Maciejewski Karol 40
159 Macikiewicz Filip 47
160 Madaliński Stanisław 49
161 Majewski Miłosz 44
162 Majewski Maciej 41
163 Makowska Emilia Malwina 42
164 Makowski Jacek Edward 42
165 Maksym Krzysztof 40
166 Maliszewski Miłosz 41
167 Małek Filip Marcin 46
168 Maniecki Eryk 42
169 Marchel Jan 40
170 Marcinek Adam Karol 40
171 Matoga Wojciech 40
172 Matyka Maciej Marcin 44
173 Mazur Jan 42
174 Mazurkiewicz Natanael 40
175 Mazuruk Bartłomiej 44
176 Metrycki Maciej 40
177 Mężykowski Wojciech 41
178 Mierzejewski Adam Aleksander 47
179 Mięsiak Igor 40
180 Miszczak Mateusz 44
181 Molski Jan 47
182 Mroczkowska Anna Magdalena 45
183 Mulik Mikołaj 42
184 Myśliwiec Paweł 45
185 Nawrocki Patryk Oliwier 40
186 Neska Tomasz Teodor 42
187 Nesterowicz Natasza 47
188 Nitychoruk Aleksandra 41
189 Nowacki Wojciech Paweł 42
190 Nowak Michał Konrad 47
191 Nowak Wojciech 49
192 Nożykowska Anna Magdalena 43
193 Obłoza Jan Antoni 44
194 Odeh Kamil 42
195 Ogórek Kamil Mehdi 41
196 Okurowski Tomasz 42
197 Olejarz Maciej Paweł 45
198 Olewska Zofia 40
199 Olszewski Maciej Jakub 43
200 Ołowski Aleksy 43
201 Orzeł Julia Barbara 45
202 Oskroba Franciszek 42
203 Pacholski Aleksander 41
204 Paliński Piotr 43
205 Paryska Stanisław 45
206 Paszkiewicz Natalia Laura 41
207 Pedzik Kacper 40
208 Petkowicz Mateusz 41
209 Pędzich Jan 47
210 Pękacz Kamil Paweł 43
211 Piasecki Michał 42
212 Piechota Mateusz 40
213 Pietrukaniec Piotr 40
214 Pimpicka Aniela 50
215 Pindor Aleksander 40
216 Pińkowski Cezary Janusz 40
217 Piotrowski Piotr 44
218 Pisarek Amelia Anna 40
219 Pisarek Jędrzej 42
220 Piszczako Mateusz 41
221 Piziorski Leon Jan 42
222 Pływaczewski Maciej 45
223 Pogorzelski Aleksander Jan 47
224 Połeć Szymon 44
225 Popławski-Gugała Ignacy Wojciech 40
226 Prejzner Aleksander 40
227 Prus Aleksander 45
228 Prywata Krzysztof Dominik 42
229 Pyryt Franciszek 48
230 Rajski Michał 41
231 Rajtar Michał Damian 45
232 Rec Karol Arkadiusz 44
233 Reutt Bartłomiej Jakub 48
234 Robiński Jerzy 40
235 Roguski Mikołaj 44
236 Rola Wojciech Stanisław 40
237 Rosik Wojciech Józef 41
238 Rosłoniec Barbara Julia 43
239 Rozkosz Oliwia Aleksandra 41
240 Rusztecki Szymon 42
241 Rybka Ida 43
242 Rydz Patrycja Monika 40
243 Rymkiewicz Ignacy Marek 48
244 Rzeszotek Maciej 41
245 Rzońca Franciszek Andrzej 43
246 Sakowski Wiktor 42
247 Sawicki Karol 45
248 Sikora Ryszard Aleksander 40
249 Skowron Wiktor Lucjusz 46
250 Skrodzki Kacper 43
251 Słowik Kacper 42
252 Sobiecki Marek 40
253 Sobieraj Szymon 43
254 Sobolewski Dawid 41
255 Sokalski Maksymilian Wilhelm 42
256 Sokół Michał Jan 45
257 Sosnowski Aleksy 40
258 Stanisław Gronkiewicz 43
259 Staniszewski Jan Krzysztof 42
260 Starski Kacper Roman 45
261 Starski Filip Roman 40
262 Stefan Jemioło 45
263 Stegiński Cezary 41
264 Stelmaszuk Wiktor 42
265 Stojek Eryk Henryk 45
266 Stopka Adam 40
267 Sulewski Karol 40
268 Szczepańska Barbara 40
269 Szczepański Wojciech 40
270 Szczodruch Antoni 42
271 Szczygielski Paweł 42
272 Szczytowska Maja 43
273 Szeliga Michał Jan 46
274 Szewczyk Maciej 45
275 Szewczyk Tomasz 46
276 Szuliński Szymon Kacper 40
277 Szymański Stanisław 49
278 Śliwińska Anna, Wiktoria 41
279 Świdnicka Emilia 42
280 Święcki Ignacy Andrzej 40
281 Tkaczyk Hanna 43
282 Tomaszek Maciej 43
283 Toure Sekou 46
284 Trembecka Zofia 42
285 Troć Wiktor Jan 43
286 Truszkowski Rafał Mieszko 41
287 Typek Tomasz 42
288 Urbańska Klara 41
289 Wagner Helena Julia 46
290 Walewski Aleksander 40
291 Waliński Jan 47
292 Warda Mikołaj 45
293 Wasilewski Krzysztof 41
294 Wąsiewski Mateusz Patryk 42
295 Wejman Szymon 44
296 Wesołowski Mateusz Piotr 42
297 Witkowski Wiktor Piotr 43
298 Wlazło Hanna Magdalena 40
299 Wocial Maurycy Wojciech 47
300 Wojasiewicz Franciszek 47
301 Wojtasik Kacper 43
302 Wojtczak Andrzej Maciej 42
303 Wołos Miłosz Maciej 44
304 Woźniak Paweł 41
305 Woźniak Andrzej 41
306 Wójcik Michał Piotr 49
307 Wójtowicz Artur Andrzej 47
308 Wrzesińska Anna 49
309 Zaborek Karolina 42
310 Zagajewski Michał 48
311 Zając Szymon 44
312 Zajączkowski Franciszek 49
313 Załęski Michał 45
314 Zaremba Kacper 42
315 Zawada Wojciech 43
316 Zawartka Mikołaj Andrzej 45
317 Zawisza Tadeusz Szymon 42
318 Zdebiak Antoni Jakub 41
319 Zentara Mateusz 40
320 Zgiep Piotr Jacek 41
321 Zgud Dominika 43
322 Zieliński Wojciech Piotr 40
323 Ziemczyk Szymon 43
324 Ziemka Miłosz 44
325 Ziomek Jan 42
326 Zwoliński Maciej Eustachy 40
327 Żołędowski Radosław 45
Konkursy Przedmiotowe