LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS CHEMICZNY
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa szkoły Delegatura KO
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Antosik Natalia PUBLICZNE GIMNAZJUM W NARUSZEWIE

09-152 NARUSZEWO
Delegatura KO
w Ciechanowie
2 Baprawski Piotr Publiczne Gimnazjum nr 3
New Britain 1
06-100 Pułtusk
Delegatura KO
w Ciechanowie
3 Bilski Michał Zdzisław Publiczne Gimnazjum nr 3
New Britain 1
06-100 Pułtusk
Delegatura KO
w Ciechanowie
4 Błaszczak Joanna Gimnazjum nr 2 w Żurominie
Wiatraczna 16
09-300 Żuromin
Delegatura KO
w Ciechanowie
5 Bogacka Maria Gimnazjum nr 2 w Żurominie
Wiatraczna 16
09-300 Żuromin
Delegatura KO
w Ciechanowie
6 Brodowski Jakub Kamil Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Miejskim Zespole Szkół nr 2
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
7 Dąbrowa Karolina Publiczne Gimnazjum w Nacpolsku
Szkolna 18
09-162 Nacpolsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
8 Dryka Ewa Gimnazjum nr 1 im. Marka Kotańskiego w Glinojecku
Płocka 7
06-450 Glinojeck
Delegatura KO
w Ciechanowie
9 Dudzikowska Jolanta Publiczne Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki w Jednorożcu
Odrodzenia 13
06-323 JEDNOROŻEC
Delegatura KO
w Ciechanowie
10 Ejnik Maciej Gimnazjum nr 2 w Żurominie
Wiatraczna 16
09-300 Żuromin
Delegatura KO
w Ciechanowie
11 Filipska Maria Gimnazjum nr 1 w Żurominie
Wyzwolenia 12
09-300 Żuromin
Delegatura KO
w Ciechanowie
12 Gleba Adrianna Mirosława Publiczne Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Zarębach

06-333 ZARĘBY
Delegatura KO
w Ciechanowie
13 Głodkowska Julita Maria Publiczne Gimnazjum w Lesznie

06-300 LESZNO
Delegatura KO
w Ciechanowie
14 Gołębiewska Klaudia Gimnazjum nr 2 Miejskim Zespole Szkół nr 1
Powstańców Wielkopolskich 1
06-413 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
15 Jędrzejewska Laura Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
16 Klimkiewicz Aleksandra Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Miejskim Zespole Szkół nr 2
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
17 KONARZEWSKA WIKTORIA Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pułtusku
Marii Konopnickiej 5
06-100 PUŁTUSK
Delegatura KO
w Ciechanowie
18 Kornacka Wiktoria Publiczne Gimnazjum z Oddziałąmi Integracyjnymi w Dzierżeninie
Dzierżenin
06-121 Pokrzywnica
Delegatura KO
w Ciechanowie
19 Kowalska Ewa Julia Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Miejskim Zespole Szkół nr 2
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
20 Kożuchowska Julia Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
21 Kujawa Julia Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
22 Laskowska Julia Gimnazjum nr 1 w Żurominie
Wyzwolenia 12
09-300 Żuromin
Delegatura KO
w Ciechanowie
23 Lewicka Aleksandra Gimnazjum nr 2 Miejskim Zespole Szkół nr 1
Powstańców Wielkopolskich 1
06-413 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
24 Majchrzak Daria Anna Gimnazjum nr 2 w Żurominie
Wiatraczna 16
09-300 Żuromin
Delegatura KO
w Ciechanowie
25 Majewski Piotr Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
26 Nuszkiewicz Dominik Publiczne Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Pułtusku
Polna 7
06-102 Pułtusk
Delegatura KO
w Ciechanowie
27 Pstrągowski Bartłomiej Gimnazjum nr 2 w Żurominie
Wiatraczna 16
09-300 Żuromin
Delegatura KO
w Ciechanowie
28 Rajkowska Paulina Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
29 Rochowicz Kilian Gimnazjum nr 2 w Żurominie
Wiatraczna 16
09-300 Żuromin
Delegatura KO
w Ciechanowie
30 Roguski Szymon PUBLICZNE GIMNAZJUM W NARUSZEWIE

09-152 NARUSZEWO
Delegatura KO
w Ciechanowie
31 Smolińska Maria Karolina Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
32 Stańkowski Daniel Publiczne Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Pułtusku
Polna 7
06-102 Pułtusk
Delegatura KO
w Ciechanowie
33 Staroń Domimik Gimnazjum nr 2 w Żurominie
Wiatraczna 16
09-300 Żuromin
Delegatura KO
w Ciechanowie
34 Szpejna Dawid Zespół Placówek Oświatowych Gimnazjum im. Stefana Gołębiowskiego w Bieżuniu
Stefana Gołębiowskiego 1
09-320 Bieżuń
Delegatura KO
w Ciechanowie
35 Trzeciak Maciej Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Miejskim Zespole Szkół nr 2
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
36 Wódkiewicz Mateusz Publiczne Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki w Jednorożcu
Odrodzenia 13
06-323 JEDNOROŻEC
Delegatura KO
w Ciechanowie
37 Wysocki Łukasz Gimnazjum w Wiśniewie w Zespole Szkół w Wiśniewie
Wiśniewo 78
06-521 Wiśniewo
Delegatura KO
w Ciechanowie
38 Ziębińska Karolina Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II
-
09-164 Dzierzążnia
Delegatura KO
w Ciechanowie
39 Ziółkowska Marta Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
40 Żuchowski Jakub Publiczne Gimnazjum w Nacpolsku
Szkolna 18
09-162 Nacpolsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
Delegatura KO w Ostrołę™ce
1 Abramczyk Wiktoria Publiczne Gimnazjum
Dzieci Polskich 1
07-430 MYSZYNIEC
Delegatura KO
w Ostrołęce
2 Borowa Gabriela Zespół Szkół Gminnych nr 2 Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Małkini Górnej
Leśna 15
07-320 MAŁKINIA GÓRNA
Delegatura KO
w Ostrołęce
3 Dziczek Natalia Alicja Publiczne Gimnazjum
Dzieci Polskich 1
07-430 MYSZYNIEC
Delegatura KO
w Ostrołęce
4 Frydrych Zuzanna Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Szkolna 1
07-411 RZEKUŃ
Delegatura KO
w Ostrołęce
5 Goździewski Dawid Publiczne Gimnazjum nr 2
Generała Pułaskiego 15
06-200 Maków Mazowiecki
Delegatura KO
w Ostrołęce
6 Grabowski Grzegorz Gimnazjum w Troszynie
Gajowa 1
07-405 TROSZYN
Delegatura KO
w Ostrołęce
7 Hartman Kamil Publiczne Gimnazjum w Porębie
nie dotyczy 18
07-308 PORĘBA ŚREDNIA
Delegatura KO
w Ostrołęce
8 Jarząbek Karol Zespół Szkół Publicznych Nr 3 Gimnazjum Publiczne Nr 3
Widnichowska 4
07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
9 Klec Marek Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie
Piastowska 23A
07-407 CZERWIN
Delegatura KO
w Ostrołęce
10 Koll Marta Publiczne Gimnazjum
Szkolna 3
07-230 ZABRODZIE
Delegatura KO
w Ostrołęce
11 Kotowski Michał Gimnazjum nr 1
gen. Józefa Hallera 12
07-410 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
12 Koziołek Aleksander Gimnazjum nr 1
gen. Józefa Hallera 12
07-410 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
13 Kozłowski Kacper Publiczne Gimnazjum w Rzewniu

06-225 RZEWNIE
Delegatura KO
w Ostrołęce
14 Kraska Daria Gimnazjum im. Jana Pawła II - Papieża Polaka w Starym Lubotyniu
Stary Lubotyń 7
07-303 STARY LUBOTYŃ
Delegatura KO
w Ostrołęce
15 Kraszewski Igor Zespół Szkół Gminnych nr 2 Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Małkini Górnej
Leśna 15
07-320 MAŁKINIA GÓRNA
Delegatura KO
w Ostrołęce
16 Kuzia Karolina Publiczne Gimnazjum Nr 3 w Nagoszewie
Turka 40
07-300 NAGOSZEWO
Delegatura KO
w Ostrołęce
17 Markuszewski Mateusz Publiczne Gimnazjum
Szkolna 3
07-230 ZABRODZIE
Delegatura KO
w Ostrołęce
18 Napiórkowska Kamila Maria Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie
Piastowska 23A
07-407 CZERWIN
Delegatura KO
w Ostrołęce
19 Ojdana Kinga Zespół Szkół Gminnych nr 2 Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Małkini Górnej
Leśna 15
07-320 MAŁKINIA GÓRNA
Delegatura KO
w Ostrołęce
20 Parol Dawid Gimnazjum Nr 2 im. Danuty Siedzikówny \\\\\\\"Inki\\\\\\\"
Jaracza 5
07-409 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
21 Poliński Maciej Zespół Szkół Gminnych nr 2 Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Małkini Górnej
Leśna 15
07-320 MAŁKINIA GÓRNA
Delegatura KO
w Ostrołęce
22 Rulka Iga Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Szkolna 1
07-411 RZEKUŃ
Delegatura KO
w Ostrołęce
23 Sęk Katarzyna Publiczne Gimnazjum
Kościuszki 13
07-420 KADZIDŁO
Delegatura KO
w Ostrołęce
24 Sikora Katarzyna Zespół Szkół Publicznych Nr 3 Gimnazjum Publiczne Nr 3
Widnichowska 4
07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
25 Strzemieczny Mateusz Publiczne Gimnazjum w Rzewniu

06-225 RZEWNIE
Delegatura KO
w Ostrołęce
26 Sztorc Julia GIMNAZJUM W RYBNIE
WYSZKOWSKA 87
07-200 RYBNO
Delegatura KO
w Ostrołęce
27 Śliwowska Aleksandra Publiczne Gimnazjum
Dzieci Polskich 1
07-430 MYSZYNIEC
Delegatura KO
w Ostrołęce
28 Umińska Sylwia Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie
Piastowska 23A
07-407 CZERWIN
Delegatura KO
w Ostrołęce
29 Watrakiewicz Karolina Gimnazjum nr 1
gen. Józefa Hallera 12
07-410 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
30 Wysocki Bartosz Publiczne Gimnazjum nr 2
Generała Pułaskiego 15
06-200 Maków Mazowiecki
Delegatura KO
w Ostrołęce
Delegatura KO w Płocku
1 Banach Mateusz Gimnazjum w Rościszewie
Reymonta 4
09-204 Rościszewo
Delegatura KO
w Pł‚ocku
2 Chojnacki Karol Piotr Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Pł‚ocku
3 Ciarka Patrycja Gimnazjum im. św. Franciszka z Asyżu w Teresinie
Al. XX-lecia 2
96-515 Teresin
Delegatura KO
w Pł‚ocku
4 Czarski Bartosz Gimnazjum nr 3 w Płocku
Krakówka 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Pł‚ocku
5 Czubak Adam Gimnazjum nr 1 w Sochaczewie
Hanki Sawickiej 7
96-500 Sochaczew
Delegatura KO
w Pł‚ocku
6 Dobrzyńska Oliwia Zespół Szkół w Nowym Duninowie - Publiczne Gimnazjum w Nowym Duninowie
Gostynińska 1
09-505 Nowy Duninów
Delegatura KO
w Pł‚ocku
7 Grabarczyk Jakub Niepubliczne Gimnazjum Katolickie w Sikorzu
Sikórz 83A
09-413 Sikórz
Delegatura KO
w Pł‚ocku
8 Grabowska Paulina Gimnazjum nr 13 w Płocku w Zespole Szkół nr 3
Łukasiewicza 11
09-400 Płock
Delegatura KO
w Pł‚ocku
9 Jaszczak Marcin Publiczne Gimnazjum w Radzanowie
Szkolna 16a
09-451 Radzanowo
Delegatura KO
w Pł‚ocku
10 Kacprzycka Natalia Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
Delegatura KO
w Pł‚ocku
11 Kaznowska Julia Klaudia Zespół Szkół nr 6 Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły w Płocku
3 Maja 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Pł‚ocku
12 Keków Adam Andrzej Gimnazjum Publiczne im. Biskupa Leona Wetmańskiego w Sierpcu
Konstytucji 3 Maja 8
09-200 Sierpc
Delegatura KO
w Pł‚ocku
13 Kicińska Natalia Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Pł‚ocku
14 Kluge Julia Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Pł‚ocku
15 Kłosiński Łukasz Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Pł‚ocku
16 Koźbiał Kamil Daniel Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nowej Suchej
Nowa Sucha 16
96-513 Nowa Sucha
Delegatura KO
w Pł‚ocku
17 Krawiec Julia Gimnazjum w Nowym Miszewie
Szkolna 2
09-470 Bodzanów
Delegatura KO
w Pł‚ocku
18 Krysiak Natalia Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
Delegatura KO
w Pł‚ocku
19 Krzemińska Elżbieta Anna Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
Delegatura KO
w Pł‚ocku
20 Lisiecka Julia Gimnazjum w Nowym Miszewie
Szkolna 2
09-470 Bodzanów
Delegatura KO
w Pł‚ocku
21 Majewski Szymon Niepubliczne Gimnazjum Katolickie w Sikorzu
Sikórz 83A
09-413 Sikórz
Delegatura KO
w Pł‚ocku
22 Marciniak Julia Publiczne Gimnazjum w Radzanowie
Szkolna 16a
09-451 Radzanowo
Delegatura KO
w Pł‚ocku
23 Markiewicz Maciej Mikołaj Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Pł‚ocku
24 Miecznik Joanna Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Pł‚ocku
25 Nowak Michał Marek Gimnazjum nr 3 w Sochaczewie
Fryderyka Chopina 99
96-500 Sochaczew
Delegatura KO
w Pł‚ocku
26 Orzeszek Magdalena Maria Prywatne Gimnazjum Sióstr Niepokalanek im. Matki Bożej Jazłowieckiej
Szkolna 2
96-516 Szymanów
Delegatura KO
w Pł‚ocku
27 Pęcherzewska Klaudia Gimnazjum w Rościszewie
Reymonta 4
09-204 Rościszewo
Delegatura KO
w Pł‚ocku
28 Piątkowski Jakub Gimnazjum Miejskie w Sierpcu
Braci Tułodzieckich 2
09-200 Sierpc
Delegatura KO
w Pł‚ocku
29 Podgórska Weronika Zespół Szkół nr 6 Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły w Płocku
3 Maja 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Pł‚ocku
30 Sochacki Piotr Publiczne Gimnazjum w Radzanowie
Szkolna 16a
09-451 Radzanowo
Delegatura KO
w Pł‚ocku
31 Stańczak Michalina Zespół Szkół nr 6 Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły w Płocku
3 Maja 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Pł‚ocku
32 Stefański Michał Patryk Gimnazjum w Nowym Miszewie
Szkolna 2
09-470 Bodzanów
Delegatura KO
w Pł‚ocku
33 Stępień Patrycja Anna Gimnazjum w Sochaczewie
15-go Sierpnia 4
96-500 Sochaczew
Delegatura KO
w Pł‚ocku
34 Strzelecki Bartosz Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Pł‚ocku
35 Szymańska Gabriela Maria Niepubliczne Gimnazjum \"Edu- Mar\" w Płocku
Górna 1a
09-400 Płock
Delegatura KO
w Pł‚ocku
36 Ślusarczyk Julia Gimnazjum nr 1 w Sochaczewie
Hanki Sawickiej 7
96-500 Sochaczew
Delegatura KO
w Pł‚ocku
37 Talarska Karolina Prywatne Gimnazjum Sióstr Niepokalanek im. Matki Bożej Jazłowieckiej
Szkolna 2
96-516 Szymanów
Delegatura KO
w Pł‚ocku
38 Tobiasz Mateusz Zespół Szkół nr 6 Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły w Płocku
3 Maja 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Pł‚ocku
39 Trzcińska Wiktoria Publiczne Gimnazjum w Kozłowie Szlacheckim
Kozłów Szlachecki 54
96-513 Nowa Sucha
Delegatura KO
w Pł‚ocku
40 Uliński Jakub Niepubliczne Gimnazjum \"Edu- Mar\" w Płocku
Górna 1a
09-400 Płock
Delegatura KO
w Pł‚ocku
41 Wiszowaty Piotr I Niepubliczne Gimnazjum Zespołu Oświatowo - Konsultacyjnego \\\"PROFESOR\\\"
Kilińskiego 12
09-402 Płock
Delegatura KO
w Pł‚ocku
42 Woliński Rafał Niepubliczne Gimnazjum \"Edu- Mar\" w Płocku
Górna 1a
09-400 Płock
Delegatura KO
w Pł‚ocku
43 Woźniak Michał Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
Delegatura KO
w Pł‚ocku
44 Zielińska Karolina Gimnazjum Publiczne im. Biskupa Leona Wetmańskiego w Sierpcu
Konstytucji 3 Maja 8
09-200 Sierpc
Delegatura KO
w Pł‚ocku
Delegatura KO w Radomiu
1 Bieniek Martyna Publiczne Gimnazjum im. Biskupa Jana Chrapka w Jastrzębi
Jastrzębia bn
26-631 Jastrzębia
Delegatura KO
w Radomiu
2 Błędowska Zuzanna Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
3 Byzdra Kacper Publiczne Gimnazjum w Przyłęku

26-704 Przyłęk
Delegatura KO
w Radomiu
4 Chmielowiec Julia Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
SŁOWACKIEGO 4
26-670 PIONKI
Delegatura KO
w Radomiu
5 Cmielnicki Filip Piotr Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pionkach
Leśna 1
26-670 Pionki
Delegatura KO
w Radomiu
6 Dąda Natalia Maria Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
7 Dobielska Antonina Wiktoria Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
8 Drabik Mateusz Publiczne Gimnazjum im. ks. bp. Jana Chrapka
Wiatraczna 8
26-680 Wierzbica
Delegatura KO
w Radomiu
9 Drabik Aleksandra Publiczne Gimnazjum
T. Kościuszki 51b
26-502 Jastrząb
Delegatura KO
w Radomiu
10 Drążkiewicz Aleksandra Publiczne Gimnazjum
Warszawska 24
05-660 Warka
Delegatura KO
w Radomiu
11 Fudala Adam Szymon Publiczne Gimnazjum Nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów w Radomiu
25 Czerwca 79
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
12 Gałka Aleksandra Publiczne Gimnazjum w Jaworze Soleckim
Jawor Solecki 68
27-350 Sienno
Delegatura KO
w Radomiu
13 Górka Zuzanna Zofia Publiczne Gimnazjum w Przytyku
Szkolna 3
26-650 Przytyk
Delegatura KO
w Radomiu
14 Góźdż Zuzanna Publiczne Gimnazjum Gminne im. Armii Krajowej w Iłży
Bodzentyńska 45
27-100 Iłża
Delegatura KO
w Radomiu
15 Gutkowska Marta Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
16 Jaroszek Magdalena Publiczne Gimanzjum nr 14 w Radomiu
WIERZBICKA 81/83
26-600 RADOM
Delegatura KO
w Radomiu
17 Kacperek Grzegorz Jacek Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Kozienicach
Nowy Świat 24
26-900 Kozienice
Delegatura KO
w Radomiu
18 Kamiński Grzegorz Publiczne Gimnazjum nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Wojtyły w Radomiu
Rapackiego 24
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
19 Karaś Kinga Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
SŁOWACKIEGO 4
26-670 PIONKI
Delegatura KO
w Radomiu
20 Kęska Jakub Adam Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Kozienicach
Nowy Świat 24
26-900 Kozienice
Delegatura KO
w Radomiu
21 Kleczkowska Olga Anna Publiczne Gimnazjum Nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów w Radomiu
25 Czerwca 79
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
22 Kłos Jakub Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
23 Kopka Paulina Publiczne Gimnazjum w Mogielnicy
Nowomiejska 1
05-640 Mogielnica
Delegatura KO
w Radomiu
24 Kopycka Marta Gimnazjum Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Radomiu
Traugutta 44
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
25 Korgul Michał Wojciech Publiczne Gimnazjum w Przytyku
Szkolna 3
26-650 Przytyk
Delegatura KO
w Radomiu
26 Kowalska Brygida Maryla Publiczne Gimnazjum w Mogielnicy
Nowomiejska 1
05-640 Mogielnica
Delegatura KO
w Radomiu
27 Krawczyk Kamila Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
28 Krzelowska Lidia Niepubliczne Gimnazjum przy Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego w Zwoleniu
Żeromskiego 34
26-700 Zwoleń
Delegatura KO
w Radomiu
29 Kurek Marcelina Publiczne Gimnazjum nr 3 w Radomiu
Czarnoleska 10
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
30 Kurpiel Monika Publiczne Gimnazjum w Sieciechowie
Szkolna 1
26-922 Sieciechów
Delegatura KO
w Radomiu
31 Kwiecień Karolina Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
SŁOWACKIEGO 4
26-670 PIONKI
Delegatura KO
w Radomiu
32 Lesisz Magdalena Ewa Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
33 Leśkiewicz sylwia Anna Publiczne Gimnazjum Gminne im. Armii Krajowej w Iłży
Bodzentyńska 45
27-100 Iłża
Delegatura KO
w Radomiu
34 Lewandowska Natalia Julia Publiczne Gimnazjum w Chynowie
Szkolna 1
05-650 Chynów
Delegatura KO
w Radomiu
35 Lewandowski Mikołaj Bartosz Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
36 Łodygowska Oliwia Szkoła Partnerstwa Międzynarodowego Gimnazjum Językowe z oddziałami dwujęzycznymi im. Unii Europejskiej w Radomiu
Traugutta 34
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
37 Łomża Hubert Kacper Publiczne Gimnazjum w Przytyku
Szkolna 3
26-650 Przytyk
Delegatura KO
w Radomiu
38 Musiał Bartłomiej Publiczne Gimnazjum w Brzózie
Aleja Lipowa 4
26-903 Głowaczów
Delegatura KO
w Radomiu
39 Nagrocki Hubert Publiczne Gimnazjum w Suskowoli
Suskowola 74
26-670 Pionki
Delegatura KO
w Radomiu
40 Nowak Paulina Magdalena Niepubliczne Gimnazjum przy Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego w Zwoleniu
Żeromskiego 34
26-700 Zwoleń
Delegatura KO
w Radomiu
41 Nowicka Wiktoria Publiczne Gimnazjum nr 12 w Radomiu
Krucza 2/10
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
42 Ortenburger Zuzanna Zofia Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
43 Osiadły Klaudia, Julia Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
SŁOWACKIEGO 4
26-670 PIONKI
Delegatura KO
w Radomiu
44 Paduch Agata Publiczne Gimnazjum nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Wojtyły w Radomiu
Rapackiego 24
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
45 Pakuła Zuzanna Publiczne Gimnazjum im. Karola Wojtyły
Ogrodowa 16
26-420 Nowe Miasto nad Pilicą
Delegatura KO
w Radomiu
46 Patryk Jaworski Publiczne Gimnazjum nr 2 w Makowcu
Kościelna 2
26-640 Skaryszew
Delegatura KO
w Radomiu
47 Pawlaczyk Katarzyna, Teresa Publiczne Gimnazjum Nr 8 w Radomiu
Piastowska 17
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
48 Pentek Maria Publiczne Gimnazjum Nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów w Radomiu
25 Czerwca 79
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
49 Petkow Michał Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pionkach
Leśna 1
26-670 Pionki
Delegatura KO
w Radomiu
50 Piwoński Jakub Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
51 Pskit Łukasz Jarosław Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
52 Pułkowski Sebastian Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pionkach
Leśna 1
26-670 Pionki
Delegatura KO
w Radomiu
53 Radecka Zuzanna Magdalena Publiczne Gimnazjum w Goszczynie
Armii Krajowej 2
05-610 Goszczyn
Delegatura KO
w Radomiu
54 Rdzanek Oliwia Julia Publiczne Gimnazjum nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Wojtyły w Radomiu
Rapackiego 24
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
55 Religa Anna Maria Publiczne Gimnazjum w Jedlińsku
Marii Konopnickiej 2
26-660 Jedlińsk
Delegatura KO
w Radomiu
56 Sentek Franciszek Jan Katolickie Gimnazjum w Radomiu
Grzybowska 22
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
57 Siara Daniel Konrad Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
58 Siembor Bartosz Jan Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Kozienicach
Nowy Świat 24
26-900 Kozienice
Delegatura KO
w Radomiu
59 Siwiec Karolina Dagmara Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
60 Skoczylas Marcelina Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
61 SOBCZAK JULIA NATALIA Publiczne Gimnazjum im. Lotników Polskich w Klwowie
Przysuska 4
26-415 Klwów
Delegatura KO
w Radomiu
62 Solarski Konrad Publiczne Gimnazjum w Adamowie
Adamów 20
26-803 Promna
Delegatura KO
w Radomiu
63 Starczewski Adrian Publiczne Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Białobrzegach
REYMONTA 13
26-800 BIAŁOBRZEGI
Delegatura KO
w Radomiu
64 Starzomska Zuzanna Szkoła Partnerstwa Międzynarodowego Gimnazjum Językowe z oddziałami dwujęzycznymi im. Unii Europejskiej w Radomiu
Traugutta 34
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
65 Stawikowski Jakub Konrad Publiczne Gimnazjum w Mniszewie

26-910 Magnuszew
Delegatura KO
w Radomiu
66 Stępień Magdalena Karolina Niepubliczne Gimnazjum przy Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego w Zwoleniu
Żeromskiego 34
26-700 Zwoleń
Delegatura KO
w Radomiu
67 Stępień Wiktoria Katarzyna Szkoła Partnerstwa Międzynarodowego Gimnazjum Językowe z oddziałami dwujęzycznymi im. Unii Europejskiej w Radomiu
Traugutta 34
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
68 Stolarczyk Wojciech Publiczne Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Sportowymi im. św.Kazimierza Jagiellończyka; Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr7 z Oddziałami Sportowymi
Staromiejska 11
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
69 Swęda Karolina Publiczne Gimnazjum w Wieniawie
Szkolna 6
26-432 Wieniawa
Delegatura KO
w Radomiu
70 Syta Patrycja Natalia Publiczne Gimnazjum w Siennie
Szkolna 6
27-350 Sienno
Delegatura KO
w Radomiu
71 Szcześniak Marta Publiczne Gimnazjum w Chynowie
Szkolna 1
05-650 Chynów
Delegatura KO
w Radomiu
72 Tomanek Kamil Publiczne Gimnazjum w Jaworze Soleckim
Jawor Solecki 68
27-350 Sienno
Delegatura KO
w Radomiu
73 Urbanelis Katarzyna Łucja Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
74 Warych Magdlena Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
75 Weremczuk Wojciech Wiktor Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
76 Wietrak Olga Publiczne Gimnazjum
T. Kościuszki 51b
26-502 Jastrząb
Delegatura KO
w Radomiu
77 Wijatkowski Dominik Publiczne Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki w Przysusze
Warszawska 45
26-400 Przysucha
Delegatura KO
w Radomiu
78 Wiktorowska Julia Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciepielowie
PLAC ZWYCIĘSTWA 37
27-310 CIEPIELÓW
Delegatura KO
w Radomiu
79 Wilczyński Paweł Benedykt Publiczne Gimnazjum Nr 10 z Oddz. Integracyjnymi i Sportowymi im. Lotników Polskich w Radomiu
Długojowska 6
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
80 WILK WIKTORIA Publiczne Gimnazjum im. Lotników Polskich w Klwowie
Przysuska 4
26-415 Klwów
Delegatura KO
w Radomiu
81 Wołoszyn Olga Niepubliczne Gimnazjum przy Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego w Zwoleniu
Żeromskiego 34
26-700 Zwoleń
Delegatura KO
w Radomiu
82 Woźniak jakub Jan Publiczne Gimnazjum Gminne im. Armii Krajowej w Iłży
Bodzentyńska 45
27-100 Iłża
Delegatura KO
w Radomiu
83 Wróbel Julia Publiczne Gimnazjum Gminne im. Armii Krajowej w Iłży
Bodzentyńska 45
27-100 Iłża
Delegatura KO
w Radomiu
84 Zagożdżon Lucyna Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
85 Zawadzka Natalia Szkoła Partnerstwa Międzynarodowego Gimnazjum Językowe z oddziałami dwujęzycznymi im. Unii Europejskiej w Radomiu
Traugutta 34
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
86 Zdunek Klaudia Alicja Publiczne Gimnazjum w Chynowie
Szkolna 1
05-650 Chynów
Delegatura KO
w Radomiu
87 Ziółko Artur Kacper Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
88 Ziółkowska Zuzanna Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
89 Żaczek Łukasz Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pionkach
Leśna 1
26-670 Pionki
Delegatura KO
w Radomiu
90 Żelachowska Adela Anna Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
91 Żurek Paulina Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Skaryszewie
Kochanowskiego 16G
26-640 Skaryszew
Delegatura KO
w Radomiu
92 Żyła Mateusz Publiczne Gimnazjum w Myśliszewicach
Myśliszewice 15
26-630 Jedlnia Letnisko
Delegatura KO
w Radomiu
93 Żyła Mateusz Publiczne Gimnazjum w Myśliszewicach
Myśliszewice 15
26-630 Jedlnia Letnisko
Delegatura KO
w Radomiu
Delegatura KO w Siedlcach
1 Adamyan-Lis Antonina Maria Gimnazjum Gminy Liw w Węgrowie
Mickiewicza 23a
07-100 Węgrów
Delegatura KO
w Siedlcach
2 Akonom Piotr Publiczne Gimnazjum w Łochowie
Wyspiańskiego 20
07-130 Łochów
Delegatura KO
w Siedlcach
3 Arct Julia Krystyna Publiczne Gimnazjum nr 4
Pescantina 2
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
4 Boczar Krzysztof Jan Społeczne Gimnazjum STO
Mireckiego 28
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
5 Boruta Jakub Publiczne Gimnazjum nr 6
gen.Orlicz-Dreszera 3
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
6 Brojek Maria Barbara Gimnazjum im. C. K. Norwida
Staszica 11
08-400 Garwolin
Delegatura KO
w Siedlcach
7 Chomiuk Jakub Stanisław Publiczne Gimnazjum nr 5
Graniczna 1
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
8 Ciesielski Michał Gimnazjum w Stoczku
ARMII KRAJOWEJ 1
07-104 STOCZEK
Delegatura KO
w Siedlcach
9 Dudzik Jakub Gimnazjum im. C. K. Norwida
Staszica 11
08-400 Garwolin
Delegatura KO
w Siedlcach
10 Filipiak Mateusz Publiczne Gimnazjum w Łochowie
Wyspiańskiego 20
07-130 Łochów
Delegatura KO
w Siedlcach
11 Filipowski Michał Publiczne Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Garwolinie
Al. Żwirki i Wigury 16
08-400 Garwolin
Delegatura KO
w Siedlcach
12 Górska Natalia Publiczne Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
Sekulska 10
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
13 Grochowski Marcin Publiczne Gimnazjum nr 2
Szkolna 2
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
14 Karczewski Mateusz Publiczne Gimnazjum nr 5
Graniczna 1
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
15 Kiełek Maksymilian Piotr Publiczne Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
Sekulska 10
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
16 Kobus Natalia Gimnazjum im. C. K. Norwida
Staszica 11
08-400 Garwolin
Delegatura KO
w Siedlcach
17 Kondej Bartosz Publiczne Gimnazjum w Uninie
Unin 91
08-400 Garwolin
Delegatura KO
w Siedlcach
18 Kowalczyk Patrycja Publiczne Gimnazjum
Siedlecka 202
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
19 Kulikowska Marlena Publiczne Gimnazjum w Ceranowie

08-322 CERANÓW
Delegatura KO
w Siedlcach
20 Lubaszka Damian Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kotuniu
Polna 6 c
08-130 Kotuń
Delegatura KO
w Siedlcach
21 Maleszewska Anna Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Sokołowie Podlaskim
Repkowska 3
08-300 Sokołów Podlaski
Delegatura KO
w Siedlcach
22 Miszczak Anna Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kotuniu
Polna 6 c
08-130 Kotuń
Delegatura KO
w Siedlcach
23 Mitrzak Jakub Katolickie Gimnazjum im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Siedlcach
Sokołowska 172
08-119 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
24 Okuniewska Weronika Publiczne Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
Sekulska 10
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
25 Omelańczuk Jakub Publiczne Gimnazjum nr 1
Konarskiego 5/7
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
26 Ostaszewski Jakub Gimnazjum im. C. K. Norwida
Staszica 11
08-400 Garwolin
Delegatura KO
w Siedlcach
27 Potyra Dominika Publiczne Gimnazjum
Siedlecka 202
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
28 Rajca Emil Publiczne Gimnazjum nr 6
gen.Orlicz-Dreszera 3
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
29 Ratyńska Olga Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Sokołowie Podlaskim
Repkowska 3
08-300 Sokołów Podlaski
Delegatura KO
w Siedlcach
30 Rozbicki Jakub Publiczne Gimnazjum nr 6
gen.Orlicz-Dreszera 3
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
31 Salamon Julia Publiczne Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
Sekulska 10
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
32 Skierkowski Bartosz Gimnazjum im. C. K. Norwida
Staszica 11
08-400 Garwolin
Delegatura KO
w Siedlcach
33 Skwarek Mikołaj Publiczne Gimnazjum Powiatowe
Szkolna 3
08-430 Żelechów
Delegatura KO
w Siedlcach
34 Szewczyk Aleksandra Publiczne Gimnazjum nr 1
Konarskiego 5/7
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
35 Szewczyk Łukasz Gimnazjum im. C. K. Norwida
Staszica 11
08-400 Garwolin
Delegatura KO
w Siedlcach
36 Szostak Michał Publiczne Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
Sekulska 10
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
37 Szykuć Mateusz Salezjańskie Gimnazjum
KS. BOSKO 1
08-300 SOKOŁÓW PODLASKI
Delegatura KO
w Siedlcach
38 Tomczak Paulina Katolickie Gimnazjum im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Siedlcach
Sokołowska 172
08-119 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
39 Żebrowska Maria Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Sokołowie Podlaskim
Repkowska 3
08-300 Sokołów Podlaski
Delegatura KO
w Siedlcach
Delegatura KO w Warszawie
1 Adamczyk Filip Gimnazjum nr 1 w Raszynie
Unii Europejskiej 1
05-090 Raszyn
Delegatura KO
w Warszawie
2 Adaszkiewicz Antoni Jerzy Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
3 Andryszkiewicz Aleksandra Milena Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
4 Anduła Filip Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
5 Anyszka Wojciech Jan Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
6 Bakuła Emil Błażej Gimnazjum nr 3 w Grodzisku Maz.
L. Zondka 6
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
7 Balukiewicz Wiktoria Anna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
8 Banasiak Jan Krzysztof Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
9 Banecka Katarzyna Wanda Gimnazjum nr 4 w Słomczynie im. Jana Mejstera
Wilanowska 218
05-507 Słomczyn
Delegatura KO
w Warszawie
10 BAŃKA ALEKSANDRA Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
11 Barszcz Paulina Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
12 Białek Antonina Zofia Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
13 Bielcki Piotr Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
14 Bielecki Maciej Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
15 Bieńkowska Paulina Gimnazjum Nr 2 w Sulejówku
Narutowicza 10
05-071 Sulejówek
Delegatura KO
w Warszawie
16 Bilski Rafał Jan Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
17 Błaszczyk Alicja Publiczne Gimnazjum nr 2 w Żyrardowie
Narutowicza 35
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
18 Błąd Julia Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
19 Błędzński Bogdan Tomasz Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
20 Bochenek Anna Monika Gimnazjum Prywatne nr 2
Jasielska 49/53
02-128 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
21 Bogdański Jan Tymoteusz Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
22 Bogiel Michał Marek Gimnazjum nr 1 w Piastowie
Pułaskiego 6/8
05-820 Piastów
Delegatura KO
w Warszawie
23 Bogusz Hanna Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
24 Bombała Wojciech Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
25 Borkowski Jakub Jan Publiczne Gimnazjum STO
Al.. Sztandarów 2
04-423 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
26 Borowska Aleksandra Społeczne Gimnazjum nr 16 STO
Solidarności 113c
00-140 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
27 Brociek Emil Marek Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
28 Broszczak Hanna Marta Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
29 Brzozowski Michał Adam Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
30 Bui Hanh Lan Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
31 Bukowicka Agnieszka Gimnazjum nr 11 w Warszawie
Podbipięty 2
02-732 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
32 Chełstowski Mateusz Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
33 Chodyra Paulina Weronika Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
34 Chojnacki Mateusz Salezjańskie Gimnazjum im. Św.Jana Bosko
Mickiewicza 35A
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
35 Cholewiński Kacper Gimnazjum nr 6 w Warszawie
Gruszczyńskiego 12
02-693 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
36 Chrabski Dominik Akademickie Gimnazjum Nr 50 Wyższej Szkoły Menedżerskiej
Kawęczyńska 36
03-772 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
37 Chrząścik Michał Gimnazjum Nr 2 w Sulejówku
Narutowicza 10
05-071 Sulejówek
Delegatura KO
w Warszawie
38 Chudzik Gabriela Gimnazjum im. Wincentego Pallottiego
Poznańska 183
05-850 Ożarów Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
39 Chudzik Krzysztof Marian Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
40 Ciaś Kazimierz Jan Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
41 Cichalewski Jakub Gimnazjum nr 15 w Warszawie
Siemieńskiego 6
02-106 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
42 Cichocka Monika Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
43 Cierlik Kacper Szymon Gimnazjum nr 13 im.Sł.B.Franciszki Witkowskiej
Smoleńskiego 31
01-698 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
44 Cieślak Kacper Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
45 Cwyl Klara Maria Gimnazjum nr 1 w Raszynie
Unii Europejskiej 1
05-090 Raszyn
Delegatura KO
w Warszawie
46 Cybiński Kacper Jakub Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
47 Czapska Katarzyna Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
48 Czarska Kinga Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
49 Czechowski Jakub Piotr Gimnazjum nr 81 w Warszawie
Rozłogi 10
01-310 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
50 Czerw Natalia Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
51 Czerwiński Kajetan Gimnazjum Niepubliczne Nr 1 im. Ireny Sendlerowej
Skrajna 10
03-209 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
52 Czyż Piotr Stanisław Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
53 Czyżewski Krzysztof Tomasz Gimnazjum nr 46 w Warszawie
Kasprzaka 1/3
01-211 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
54 Demianiuk Lena Gimnazjum w Michałowicach
Szkolna 15
05-816 Michałowice
Delegatura KO
w Warszawie
55 Demkow Jerzy Antoni Prywatne Gimnazjum nr 8
Żwanowiecka 46/50
04-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
56 Denkiewicz Aleksandra Gimnazjum nr 2 w Markach
Wczasowa 5
05-261 Marki
Delegatura KO
w Warszawie
57 Deptuch Antonina Janina \\\\\\\"STRUMIENIE\\\\\\\" Gimnazjum Stowarzyszenia \\\\\\\"Sternik\\\\\\\"
3 maja 129
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
58 Deryło Julia Agnieszka Gimnazjum nr 106 w Warszawie
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
59 Dębska Julia Sabina Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
60 Dobek Paulina Julia Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
61 Dobrowolski Michał Kajetan Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
62 Domińczak Jan Maksymilian Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 133 w Warszawie
Warszawska 63
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
63 Dopierała Zofia Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
64 Drozdowicz Jowita Kleopatra Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
65 Dróżdż Zuzanna Weronika Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
66 Drwięga Piotr Jan Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
67 Duchliński Mikołaj Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
68 Dudek Zofia Olga Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
69 Dudek Przemysław Krzysztof Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
70 Dujka Michał Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
71 Dukaczewski Aleksander Publiczne Gimnazjum nr 1 w Żyrardowie
Jasna 11
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
72 Duklas Dawid Publiczne Gimnazjum nr 3 w Kobyłce
Załuskiego 57
05-230 Kobyłka
Delegatura KO
w Warszawie
73 Dusińska Dominika Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\" w Warszawie
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
74 Duszczyk Karol Gimnazjum
Mińska 38
05-332 Siennica
Delegatura KO
w Warszawie
75 Duszyńska Katarzyna Aleksandra Gimnazjum nr 1 w Piastowie
Pułaskiego 6/8
05-820 Piastów
Delegatura KO
w Warszawie
76 Dutkowska Ewa Katarzyna Zespół Szkół nr 125 Gimnazjum nr 43 im. Wojska Polskiego
Hoża 88
00-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
77 Dyrla Jan,Przemysław Publiczne Katolickie Gimnazjum w Ząbkach
11- Listopada 4
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
78 Dzienisiewicz Bartosz Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
79 Dziewicki Tomasz Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
80 Dziobiak Kinga Gimnazjum Niepubliczne nr 12 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Wóycickiego 1/3 bud. Nr 18
01-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
81 Ekielska Małgorzata Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
82 Fedoruk Wiktoria Marcelina Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
83 Fiłoc Bartosz Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
84 Firlej Natalia Anna Gimnazjum nr 124 im. Polskich Noblistów
Przytulna 3
03-083 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
85 Fisz Julia Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
86 Fixl Aleksandra Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
87 Flantz Piotr Krzysztof Gimnazjum nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie
ul. Skarżyńskiego 8
02-377 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
88 Flisek Dominika Barbara Publiczne Gimnazjum STO
Al.. Sztandarów 2
04-423 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
89 Gamdzyk Jerzy Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
90 Gapsa Franciszek Gimnazjum nr 2 w Markach
Wczasowa 5
05-261 Marki
Delegatura KO
w Warszawie
91 Gardoliński Michał Jerzy Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
92 Garnczarek Maria Aleksandra Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
93 Gąsiorek Jędrzej Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
94 Giedronowicz Jakub Aleksander Gimnazjum nr 57 Sportowe w Warszawie
Jagiellońska 7
03-721 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
95 Giembicki Maciej Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
96 Głowala Zofia Barbara Społeczne Gimnazjum nr 5 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
97 Głowniak Zofia Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
98 Głuski Gustaw Karol Publiczne Gimnazjum nr 3 w Żyrardowie
Kacperskiej 6 B
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
99 Godlewska Zofia Gimnazjum nr 2 w Markach
Wczasowa 5
05-261 Marki
Delegatura KO
w Warszawie
100 Gołaszewska Helena Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
101 Gołembnik Michał Andrzej Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
102 Gościewska Kinga Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
103 Grabowska Julia Teresa Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
104 Grabowski Marcin Michał Gimnazjum nr 13 im.Sł.B.Franciszki Witkowskiej
Smoleńskiego 31
01-698 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
105 Granecka Julia Gimnazjum nr2 Konstancin Jeziorna
Żeromskiego 15
05-510 Konstancin Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
106 Gręda Piotr Publiczne Gimnazjum Nr 7im.H.Sienkiewicza w Zespole Szkół Publicznych Nr 7 w Żyrardowie
Roosevelta 2
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
107 Gromada Jakub Gimnazjum nr2 Konstancin Jeziorna
Żeromskiego 15
05-510 Konstancin Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
108 Grona Weronika Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
109 Grot Franciszek Artur Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
110 Grygorowicz Daniel Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
111 Gryz Patryk Filip Publiczne Gimnazjum w Janowie
Strażacka 18
05-300 Janów
Delegatura KO
w Warszawie
112 Grzebalski Bartosz Gimnazjum nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Chełmska 23
00-724 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
113 Grzegorzewska Agnieszka Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
114 Gumiężna Julia Alicja Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
115 Gwiazda Małgorzata Anna Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
116 Hamny Aleksandra Maria Gimnazjum w Ożarowie Maz.
Szkolna 2
05-850 Ożarów Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
117 Haniewicz Jakub Roch Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
118 Harrison Adam Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
119 Hass Jan Gimnazjum im. K. Wojtyły w ZSP w Międzyborowie
Staszica 5
96-316 Międzyborów
Delegatura KO
w Warszawie
120 Hetmański Karol Juliusz Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
121 Hryciuk Gabriela Anna Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
122 Hulewicz Oliwia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
123 Hupka Jakub Emil Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
124 Ignasiak Jan Franciszek Gimnazjum nr 3 w Grodzisku Maz.
L. Zondka 6
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
125 IWAŃSKA JULIA Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
126 Jakomulski Michał Piotr Gimnazjum nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
127 Jakubczak Aleksandra Maria Gimnazjum nr 1 w Błoniu
Okrzei 3
05-870 Błonie
Delegatura KO
w Warszawie
128 Jakubik Natasza Maria Zespół Szkół nr 125 Gimnazjum nr 43 im. Wojska Polskiego
Hoża 88
00-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
129 Jakubowska Aleksandra Gimnazjum w Żółwinie
Szkolna 39
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
130 Jakubowska Aniela Dorota Powiatowy Zespół Szkół Ogólnokształcących w Legionowie (Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi)
Piłsudskiego 26
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
131 Jakubowski Wiktor Adam Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
132 Jałocha Anna Gimnazjum nr 1 w Piastowie
Pułaskiego 6/8
05-820 Piastów
Delegatura KO
w Warszawie
133 Janik Aleksandra Danuta Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
134 Janik Agnieszka Edyta Gimnazjum nr 1 z oddziałami dwujęzycznymi Konstancin-Jeziorna
Wojewódzka 12
05-510 Konstancin Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
135 Jankowska Dominika Anna Gimnazjum nr 101 w Warszawie
Poezji 5
04-994 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
136 Janowski Kamil Gimnazjum Sportowe nr 8 w Warszawie
Piaseczyńska 114/116
00-765 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
137 Jaros Remigiusz Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
138 Jaruga Mikołaj Aleksander Gimnazjum im. Marii Dąbrowskiej
Al. Marii Dąbrowskiej 12/20
05-806 Komorów
Delegatura KO
w Warszawie
139 Jaszewska Maria Weronika Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
140 Jaśkiewicz Julian Marcin Publiczne Gimnazjum STO
Al.. Sztandarów 2
04-423 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
141 Jaśtak Natalia Justyna Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
142 Jełowicka Marta Róża Gimnazjum nr 125 w Warszawie
Kobiałka 49
03-044 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
143 Jerzak Michał Paweł Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
144 Jęczmieniowski Krzysztof Gimnazjum w Halinowie
Okuniewska 115
05-074 Halinów
Delegatura KO
w Warszawie
145 Jędrusik Marta Magdalena Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
146 Józwik Aleksandra Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
147 Jóżwik Michał Grzegorz Gimnazjum nr 2 im. Ireny Sendlerowej
Poniatowskiego 47/49
05-400 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
148 Julita Miller Publiczne Gimnazjum nr 1w Nasielsku
Staszica 1
05-190 Nasielsk
Delegatura KO
w Warszawie
149 Juźwiak Kacper Gimnazjum nr 1 w Pruszkowie
Helenowska 3
05-804 Pruszków
Delegatura KO
w Warszawie
150 Kacperek Aleksandra Gimnazjum nr 3 w Otwocku
Kościuszki 28
05-400 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
151 Kaczmarczyk Paulina Marzena Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
152 Kalisz Patryk Kacper Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
153 Karczmarczyk Kacper Marcin Gimnazjum nr 1 z oddziałami dwujęzycznymi Konstancin-Jeziorna
Wojewódzka 12
05-510 Konstancin Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
154 Karp Magdalena Marta Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
155 Karwacka Agnieszka Jolanta Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
156 Kaszycki Jakub Wojciech Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
157 Kawałko Michał Gimnazjum w Ożarowie Maz.
Szkolna 2
05-850 Ożarów Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
158 KAWCZYŃSKI RAFAŁ Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
159 Kępczyński Piotr Maksymilian Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
160 Kęsik Marek Michał Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
161 Kidoń Weronika Agnieszka Gimnazjum Dwujęzyczne nr 34 im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
162 Klamka Antoni Artur Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
163 Kledzik Paweł Piotr Społeczne Gimnazjum nr 5 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
164 Klisiewicz Mateusz Jerzy Gimnazjum im. św. Jana Pawła II w Nadarzynie
Żółwińska 41
05-830 Nadarzyn
Delegatura KO
w Warszawie
165 KLUS KLAUDIA JULIA Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
166 Knyspel Jakub Publiczne Katolickie Gimnazjum im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Łazach
Wiejska 2
05-552 Wólka Kosowska
Delegatura KO
w Warszawie
167 Kobus Arkadiusz Janusz Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
168 Kocerka Julian Jacek Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
169 Kochańska Natalia Joanna Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
170 Kołaczyński Jakub Jan Społeczne Gimnazjum nr 5 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
171 Koncka Aleksandra Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
172 Korba Stanisław "ŻAGLE"Gimnazjum Stowarzyszenia "Sternik"
Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
173 Korol-Borodziuk Aleksander Gimnazjum w Zespole Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych I i II st nr 3 im. Grażyny Bacewicz w Warszawie
Tyszkiewicza 42
01 172 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
174 Kosobudzka Zuzanna Gimnazjum Niepubliczne Nr 13
Jana Sebastiana Bacha 2
02-743 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
175 Kosson Krzysztof Tomasz Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
176 Kosycarz Anna Maria Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
177 Kowal Hubert Publiczne Gimnazjum nr 145 w Warszawie
Krasiczyńska 4/6
03-379 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
178 Kowalczyk Katarzyna Gimnazjum nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie
Promienista 12A
02-428 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
179 Kowalewska Aleksandra Gimnazjum nr 131 w Warszawie
M. Drzymały 1
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
180 Kowalska Justyna Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
181 Kowszun Hubert, Mateusz I Gminne Gimnazjum w Koczargach Starych
Akacjowa 12
05-080 Koczargi Stare
Delegatura KO
w Warszawie
182 Kozieł Adrian Mariusz Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
183 Kozierkiewicz Hubert Tomasz Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
184 KOZON RAFAŁ Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
185 Krajewski Artur Jan Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
186 Kramarski Adam Publiczne Gimnazjum nr 2 w Nowym Dworze Mazowieckim
Młodzieżowa 3
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
187 Krasińska Lara Maria Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
188 Krasuska Weronika Gimnazjum nr 106 w Warszawie
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
189 Kraucka Marta Publiczne Gimnazjum im. Izabelli i Bronisława Ryxów w Prażmowie
Fr. Ryxa 72
05-505 Prażmów
Delegatura KO
w Warszawie
190 Krawczyk Krzysztof, Aleksander Niepubliczne Gimnazjum Montessori
Bohaterów Warszawy 1
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
191 Krawczyk Filip Gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych im. Jana Pawła II w Łazach
ks. H. Słojewskiego1
05-552 Łazy
Delegatura KO
w Warszawie
192 Królak Maria Gimnazjum nr 2 w Dziekanowie Leśnym
Akinsa 6
05-092 Łomianki
Delegatura KO
w Warszawie
193 Królikowski Adam Andrzej Publiczne Gimnazjum nr 2 w Kobyłce
E. Orzeszkowej 3/5
05-230 Kobyłka
Delegatura KO
w Warszawie
194 Krupa Jan Krzysztof Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
195 Krupa Hanna \\\\\\\"STRUMIENIE\\\\\\\" Gimnazjum Stowarzyszenia \\\\\\\"Sternik\\\\\\\"
3 maja 129
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
196 KRYŃSKA BARBARA Gimnazjum Nr 3 w Sulejówku
Okuniewska 2a
05-070 Sulejówek
Delegatura KO
w Warszawie
197 Krysiak Justyna Gimnazjum z Odd. Int. nr 82 w Warszawie
Waleriana Czumy 8
01-355 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
198 Krysztofiak Maciej Zespół Szkół nr 125 Gimnazjum nr 43 im. Wojska Polskiego
Hoża 88
00-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
199 Krzemiński Stanisław Szymon Gimnazjum w Michałowicach
Szkolna 15
05-816 Michałowice
Delegatura KO
w Warszawie
200 Krzysztoszek Aleksander Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
201 Krzyżanowski Krzysztof Gimnazjum nr 2
Królowej Jadwigi 11
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
202 Kujawska Zuzanna Maria Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
203 Kukowski Fryderyk Serafin Gimnazjum w Jaktorowie
Chełmońskiego 4
96-313 Jaktorów
Delegatura KO
w Warszawie
204 Kulicka Karolina Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
205 Kulma Jacek Stanisław Społeczne Gimnazjum nr 5 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
206 Kumosa Mikołaj Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
207 Kurowski Gabriel Piotr Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
208 Kurowski Rafał Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
209 Kurpias Aleksander Niepubliczne Europejskie Gimnazjum Językowe
Parkowa 27 B
05-120 Legoionowo
Delegatura KO
w Warszawie
210 Kuśmierowska Natalia Sara Gimnazjum w Halinowie
Okuniewska 115
05-074 Halinów
Delegatura KO
w Warszawie
211 KUŚMIERZ JAKUB Gimnazjum nr 116 w Warszawie
Uprawna 9/17
02-967 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
212 Kutak Wojciech Edward Gimnazjum nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie
ul. Skarżyńskiego 8
02-377 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
213 Kuźnicki Alan Leszek Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
214 Kwiatkowski Kamil Patryk Gimnazjum im. K. Wojtyły w ZSP w Międzyborowie
Staszica 5
96-316 Międzyborów
Delegatura KO
w Warszawie
215 Lasek Krzysztof Tadeusz Społeczne Gimnazjum nr 4 STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
216 Laskowska Natalia Anna Gimnazjum Nr 2 w Sulejówku
Narutowicza 10
05-071 Sulejówek
Delegatura KO
w Warszawie
217 Laskowska Natalia Magdalena Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
218 Lasota Mikołaj, Jan I Gminne Gimnazjum w Koczargach Starych
Akacjowa 12
05-080 Koczargi Stare
Delegatura KO
w Warszawie
219 Leczkowski Łukasz Michał Gimnazjum nr 106 w Warszawie
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
220 Lemieszka Aleksandra Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
221 Lewandowska Ewa Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
222 Lewicka Aleksandra Stanisława Gimnazjum nr 106 w Warszawie
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
223 Lewkowicz Maciej Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
224 Libera Martyna Patrycja Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
225 Lietz Karol Społeczne Gimnazjum "Dwójka" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
226 Lipiński Igor Jakub Gimnazjum w Halinowie
Okuniewska 115
05-074 Halinów
Delegatura KO
w Warszawie
227 Litwin Elżbieta Maria Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
228 Longa Michał Gimnazjum im. K. Wojtyły w ZSP w Międzyborowie
Staszica 5
96-316 Międzyborów
Delegatura KO
w Warszawie
229 Łaszyn Jakub (Olaf) Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
230 Łętowski Piotr Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Ząbkach
Harcerska 9
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
231 Łoboda Zofia Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
232 Łojek Grzegorz Maksymilian Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
233 Machnik Martyna Gimnazjum nr 4 w Pruszkowie
Hubala 4
05-800 Pruszków
Delegatura KO
w Warszawie
234 MAIK SYLWIA WIOLETTA Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
235 Majcher Monika Anna Zespół Szkół Publicznych Gimnazjum w Zaborowie
Stołeczna 182
05-083 Zaborów
Delegatura KO
w Warszawie
236 Majewska Karolina Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
237 Majewski Michał Grzegorz Publiczne Gimnazjum nr 2 w Nowym Dworze Mazowieckim
Młodzieżowa 3
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
238 Makos Mariusz Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
239 MAKOWSKI Jakub Jan Gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych w Zalesiu Górnym
Sarenki 20
05-540 Zalesie Górne
Delegatura KO
w Warszawie
240 Malewicz Karol Piotr Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
241 Maliborski Piotr Krzysztof Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
242 Małecki Piotr Gimnazjum nr 20 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej
Afrykańska 11
03-966 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
243 Małecki Maksym Mikołaj Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
244 Mamiński Hubert Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
245 Mamistvalov Laura Gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych im. Jana Pawła II w Łazach
ks. H. Słojewskiego1
05-552 Łazy
Delegatura KO
w Warszawie
246 Marek Aleksandra Gimnazjum w Nowej Iwicznej
Krasickiego 56
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
247 Margas Adam Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
248 Markowska Oriana Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
249 Marszałek Kamil Adam Gimnazjum nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie
ul. Skarżyńskiego 8
02-377 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
250 Martys Maksymilian, Maciej Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
251 Marzec Jakub Gimnazjum nr 131 w Warszawie
M. Drzymały 1
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
252 Matyja Anna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
253 Maul Jakub Gimnazjum nr 2
Królowej Jadwigi 11
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
254 Maziewska Klaudia Gimnazjum nr 2 im. Kawalerów Orderu Wojennego Virtuti Militari w Warszawie
Narbutta 65/71
02-524 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
255 Mędrzycka Joanna Ewelina Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
256 Mianowska Matylda Julia Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
257 Mich Mateusz Artur Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
258 Michalska Aleksandra Michalina Gimnazjum w Chylicach
Dworska 2
05-510 Konstancin -Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
259 Michalski Wojciech Jan Niepubliczne Europejskie Gimnazjum Językowe
Parkowa 27 B
05-120 Legoionowo
Delegatura KO
w Warszawie
260 Michalski Patryk Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
261 Mielnikow Anastazja Gimnazjum Prywatne nr 2
Jasielska 49/53
02-128 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
262 Miernik Mateusz Publiczne Gimnazjum w Uwielinach
Szkolna 2a
05-540 Zalesie Górne
Delegatura KO
w Warszawie
263 Mikulska Aleksandra Maria Gimnazjum Prywatne nr 2
Jasielska 49/53
02-128 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
264 Mińkowski Kacper Gimnazjum im. K. Wojtyły w ZSP w Międzyborowie
Staszica 5
96-316 Międzyborów
Delegatura KO
w Warszawie
265 Mioduszewska Julia Publiczne Katolickie Gimnazjum w Ząbkach
11- Listopada 4
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
266 Misiak Filip Stefan Gimnazjum w Michałowicach
Szkolna 15
05-816 Michałowice
Delegatura KO
w Warszawie
267 Molek Ewa Gimnazjum nr 11 w Warszawie
Podbipięty 2
02-732 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
268 Molenda Zuzanna Agata Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
269 Molski Mikołaj Publiczne Gimnazjum
Bema 73/75
01-244 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
270 Moszczeński Franciszek Prywatne Gimnazjum nr 1 "... AD ASTRA"
Piłsudskiego 93
05-270 Marki
Delegatura KO
w Warszawie
271 Mućka Maciej Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
272 Muliński Krzysztof "ŻAGLE"Gimnazjum Stowarzyszenia "Sternik"
Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
273 Musiał Weronika Ewa Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
274 Muszyński Jakub Jarosław Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
275 Mysłek Franciszek "ŻAGLE"Gimnazjum Stowarzyszenia "Sternik"
Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
276 Nahorna Barbara Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
277 Napiórkowski Maciej Łukasz Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
278 Napiórkowski Jan Łukasz Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
279 Niciejewska Zofia Maria Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
280 Niedziółka Wojciech Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
281 Niewczas Magdalena Marianna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
282 Niziołek Aleksandra Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
283 Noszczak Ksawery, Filip Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 18 im. I. J. Paderewskiego
Angorska 2
03-913 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
284 Nowak Bartłomiej Paweł Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
285 Nowak Karolina Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
286 Nowak Karolina Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
287 Nowak Maksymilian Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
288 Nowakowska Aleksandra Wiktoria Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\" w Warszawie
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
289 Nowakowska Liliana Gimnazjum w Chylicach
Dworska 2
05-510 Konstancin -Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
290 Nowicka Maria Gimnazjum nr 2 w Brwinowie
Żwirowa 16
05-840 Brwinów
Delegatura KO
w Warszawie
291 Nowiński Hubert "ŻAGLE"Gimnazjum Stowarzyszenia "Sternik"
Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
292 Nowosielski Borys Jarosław Akademickie Gimnazjum Nr 50 Wyższej Szkoły Menedżerskiej
Kawęczyńska 36
03-772 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
293 Nowosielski Luca (Michele) Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
294 Obiudo Benjamin Ogechukwy Społeczne Gimnazjum nr 5 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
295 Obuchowska Katarzyna Agata Gimnazjum Prywatne nr 2
Jasielska 49/53
02-128 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
296 Ogonek Zofia Maria Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
297 Ogonowski Patryk Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
298 Okonek Piotr Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
299 Olender Krzysztof Józef Gimnazjum nr 86 w Warszawie
gen. Thommeego 1
01-491 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
300 Opala Jan paweł Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
301 Orłowski Kacper Tomasz Gimnazjum w Michałowicach
Szkolna 15
05-816 Michałowice
Delegatura KO
w Warszawie
302 OSKROBA Jan Janusz Gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych w Zalesiu Górnym
Sarenki 20
05-540 Zalesie Górne
Delegatura KO
w Warszawie
303 Ostrzycka Ida Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
304 Oszczepalski Kacper Gimnazjum nr 3 w Grodzisku Maz.
L. Zondka 6
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
305 Owczarek Julia Społeczne Gimnazjum "Startowa"
Startowa 9
02-248 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
306 Pachman Magda Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
307 Pachulski Wojciech Stanisław Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
308 Pajączek Zuzanna Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
309 Pancewicz Maria Zofia Gimnazjum w Michałowicach
Szkolna 15
05-816 Michałowice
Delegatura KO
w Warszawie
310 Partyga Aniela Prywatne Szkoły im. Cecylii Plater-Zyberkówny
Piękna 24/26
00-549 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
311 Paśniewski Antoni Konrad Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
312 Pawlicka Matylda Maria Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
313 PAWŁOWSKA MARTA AGNIESZKA Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
314 Perczyński Wiktor Franciszek Gimnazjum nr 3 w Grodzisku Maz.
L. Zondka 6
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
315 Petryczkiewicz Kamil Gimnazjum nr 1 z oddziałami dwujęzycznymi Konstancin-Jeziorna
Wojewódzka 12
05-510 Konstancin Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
316 PIĄTKOWSKA ADRIANNA MARIA Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
317 Piber-Dąbrowski Hugo Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
318 Piekarczyk Mateusz Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
319 Pieńkosz Maria Natalia Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
320 Pieńkowska Sara Karolina Gimnazjum Dwujęzyczne nr 34 im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
321 Pietraszek Zofia Anna Gimnazjum nr 125 w Warszawie
Kobiałka 49
03-044 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
322 Pietrucha Ziemowit Publiczne Gimnazjum STO
Al.. Sztandarów 2
04-423 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
323 Pietrzak Katarzyna Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
324 Pietrzak Michał Henryk Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
325 Pilarczyk Krzysztof Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
326 Piórkowski Jarosław Henryk Publiczne Gimnazjum nr 3 w Żyrardowie
Kacperskiej 6 B
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
327 Pióro Grzegorz Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
328 Pliszka Jakub Gimnazjum nr 4 w Słomczynie im. Jana Mejstera
Wilanowska 218
05-507 Słomczyn
Delegatura KO
w Warszawie
329 Płaskonka Piotr Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
330 Pniewski Cezary Janusz Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
331 Polakowski Mateusz Maciej Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
332 Polubiec Marta Prywatne Gimnazjum nr 23 Sióstr Zmartwychwstanek im. Bł. Siostry Alicji Kotowskiej
Krasińskiego 31
01-784 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
333 Ponulak Zofia Jolanta Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
334 Potrapeluk Zuzanna Gimnazjum nr 1 w Pruszkowie
Helenowska 3
05-804 Pruszków
Delegatura KO
w Warszawie
335 Prasuła Natalia Maria Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. por. Józefa Czumy\"Skrytego\"
Św. Kazimierza 55
05-430 Celestynów
Delegatura KO
w Warszawie
336 Przybył Julia Joanna Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
337 Przybył Ewa Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
338 Przygoński Dawid Zbigniew Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
339 Puzianowski-Krzypkowski Tytus Maciej Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
340 Ragus Janusz Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
341 Rak Filip Tomasz Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
342 Rodowicz Zofia Maria \\\\\\\"STRUMIENIE\\\\\\\" Gimnazjum Stowarzyszenia \\\\\\\"Sternik\\\\\\\"
3 maja 129
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
343 Rodzeń Nikodem Jan Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
344 Rogowski Jan Gimnazjum w Nowej Iwicznej
Krasickiego 56
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
345 Roguski Mikołaj Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
346 Roman Michał Witold Gimnazjum w Jaktorowie
Chełmońskiego 4
96-313 Jaktorów
Delegatura KO
w Warszawie
347 Rudenko Zuzanna Magdalena Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
348 Rutkowski Kacper, Krzysztof Gimnazjum nr 11 w Warszawie
Podbipięty 2
02-732 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
349 Rybaczewska Magdalena Publiczne Gimnazjum Kolegium Zakonu Pijarów
Gwintowa 3
00-704 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
350 Rybitwa Martyna Gimnazjum Nr 2 w Sulejówku
Narutowicza 10
05-071 Sulejówek
Delegatura KO
w Warszawie
351 Ryk Szymon Gimnazjum nr 119 w Warszawie
Klimatyczna 1
05-077 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
352 Ryńska Aleksandra Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
353 Ryrz Daniel Gimnazjum nr 94 im. Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej
Na Uboczu 9
02-791 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
354 Sadowski Karol Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
355 Sajnok Liliana Sabina Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
356 Sałaciński Jakub Krzysztof Gimnazjum nr 124 im. Polskich Noblistów
Przytulna 3
03-083 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
357 Samocki Jan Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
358 Saramowicz Kamil Adam Gimnazjum nr 2 w Piasecznie
Aleja Kalin 30
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
359 Sędzik Natalia Alicja Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
360 Sidorczuk Dawid Filip Gimnazjum nr 94 im. Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej
Na Uboczu 9
02-791 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
361 Sielicka Klaudia Agnieszka Gimnazjum w Mszczonowie
Szkolna 3
96-320 Mszczonów
Delegatura KO
w Warszawie
362 Siemieniuk Oskar Gimnazjum nr3 Konstancin Jeziorna
Bielawska 57
05-520 Konstancin Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
363 Sikorski Maksymilian Maciej Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
364 Sioda Piotr Andrzej Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
365 Sitek Michał Jakub Gimnazjum nr 1 z oddziałami dwujęzycznymi Konstancin-Jeziorna
Wojewódzka 12
05-510 Konstancin Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
366 Siwik Igor Gimnazjum Miejskie nr 2 w Mińsku Mazowieckim
Budowlana 2
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
367 Siwonia Julia Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
368 Skalski Dominik, Adam I Gminne Gimnazjum w Koczargach Starych
Akacjowa 12
05-080 Koczargi Stare
Delegatura KO
w Warszawie
369 Skiba Weronika Gimnazjum nr 125 w Warszawie
Kobiałka 49
03-044 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
370 Skibiński Mateusz Gimnazjum nr 15 w Warszawie
Siemieńskiego 6
02-106 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
371 Skrok Kornelia Społeczne Gimnazjum "Dwójka" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
372 Smolak Weronika, Wiktoria Gimnazjum im. Wincentego Pallottiego
Poznańska 183
05-850 Ożarów Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
373 Smolińska Zuzanna Weronika Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
374 Sobczak Szymon Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
375 Sobiech Julia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
376 Sobierski Jeremi Piotr Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
377 Sobieska Julia Alicja Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
378 Sobolewski Patryk Gimnazjum nr 1 w Błoniu
Okrzei 3
05-870 Błonie
Delegatura KO
w Warszawie
379 Sobolewski Aleksander Społeczne Gimnazjum Nr 14 STO
Bogusławskiego 6A
01-923 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
380 Sochacka Agnieszka Gimnazjum nr 4 w Pruszkowie
Hubala 4
05-800 Pruszków
Delegatura KO
w Warszawie
381 Sokół Zuzanna Maria Gimnazjum nr 1 z oddziałami dwujęzycznymi Konstancin-Jeziorna
Wojewódzka 12
05-510 Konstancin Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
382 Solak Krzysztof Społeczne Gimnazjum "Dwójka" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
383 Solska Karolina Gimnazjum w Otrębusach
Piaseckiego 2
05-805 Otrębusy
Delegatura KO
w Warszawie
384 Soszyński Mateusz Robert Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
385 Spiczonek Oliwia Gimnazjum w Lesznowoli
Szkolna 6
05-506 Lesznowola
Delegatura KO
w Warszawie
386 Stasiak Zofia Maria Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
387 Stawczyk Kacper Gimnazjum nr 15 w Warszawie
Siemieńskiego 6
02-106 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
388 Stefański Filip Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
389 Stępień-Dąbrowska Laura Miranda Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
390 Stopa Ewa Jadwiga Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
391 Strużyk Aleksandra Wiktoria Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\" w Warszawie
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
392 Strzembosz Aleksy Maciej Gimnazjum nr 106 w Warszawie
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
393 Strzemińska Monika Gimnazjum nr 106 w Warszawie
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
394 Suchocki Filip Tomasz Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
395 Suda Krzysztof Gimnazjum nr 2 w Dziekanowie Leśnym
Akinsa 6
05-092 Łomianki
Delegatura KO
w Warszawie
396 Sukacz Melania Olga Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
397 Sumowski Kacper Dominik Gimnazjum Niepubliczne Fundacji "Nauka i Wiedza"
Stryjeńskich 21
02-791 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
398 Suska Anna Publiczne Gimnazjum nr 3 w Cieksynie
Piłsudskiego 43
05-192 Cieksyn
Delegatura KO
w Warszawie
399 Sypuła Piotr Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
400 Szanter Olimpia Gimnazjum nr 45
Żelazna 71
00-871 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
401 Szarejko Aleksandra Anna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
402 Szatkowski Michał Maciej Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
403 Szczepanik Aleksandra Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\" w Warszawie
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
404 Szczepański Kacper Gimnazjum nr 1
M. Sasina 33
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
405 Szcześniak Stanisław Paweł Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
406 Szczygielski Patryk Publiczne Gimnazjum nr 2 w Ząbkach
Batorego 37
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
407 Szewczyk Aleksander Jakub Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
408 Szkóp Julia Małgorzata Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
409 Szlendak Paulina Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
410 Szmigielski Szymon Piotr Gimnazjum Nr 2 w Sulejówku
Narutowicza 10
05-071 Sulejówek
Delegatura KO
w Warszawie
411 Szostak Mateusz Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
412 Szumilewicz Andrzej Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
413 Świerczewski Stanisław Gimnazjum im.ks. Aleksandra Fedorowicza w Izabelinie
3 Maja 49
05-080 Izabelin
Delegatura KO
w Warszawie
414 Świerczyńska Małgorzata Dorota Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
415 Święch Aleksander Gimnazjum nr 2 w Brwinowie
Żwirowa 16
05-840 Brwinów
Delegatura KO
w Warszawie
416 Tambor Joanna Katarzyna Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
417 Taraszkiewicz-Sirocki Maciej Gimnazjum Niepubliczne nr 12 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Wóycickiego 1/3 bud. Nr 18
01-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
418 Tekliński Piotr Publiczne Gimnazjum nr 3 w Modlinie Starym
Szkolna 3
05-102 Nowy Dwór Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
419 Telżyński Jan Paweł Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
420 TERLIKOWSKI MICHAŁ MATEUSZ Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
421 Teterycz Franciszek Bruno Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
422 Tkacz Kamil Czesław Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
423 Tkacz Andrzej Henryk Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
424 Tokarski Bartosz Stanisław Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
425 Tomaszek Kamil Tomasz Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
426 Tomaszewska Aleksandra Prywatne Gimnazjum Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi
Czerniakowska 137
00-720 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
427 Tomaszewska Bogumiła Kalina Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
428 Tomaszewski Łukasz Gimnazjum Nr 2 im. Św. Maksymiliana MArii Kolbego w Błoniu
Narutowicza 4
05-870 Błonie
Delegatura KO
w Warszawie
429 Trebnio Jan Paweł Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
430 Trojan Zoja Społeczne Gimnazjum nr 31
Wolność 2a
01-018 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
431 Truchel Martyna Anna Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
432 Trujnara Igor Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
433 Trybulska Katarzyna Danuta Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
434 Trzaska Katarzyna Angelika Gimnazjum nr 124 im. Polskich Noblistów
Przytulna 3
03-083 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
435 Trzmiel Dominika Gimnazjum
Mińska 38
05-332 Siennica
Delegatura KO
w Warszawie
436 Turowska Zofia Gimnazjum w Otrębusach
Piaseckiego 2
05-805 Otrębusy
Delegatura KO
w Warszawie
437 Twarowska Anna Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
438 Tyburski Kacper, Sławomir Gimnazjum nr3 Konstancin Jeziorna
Bielawska 57
05-520 Konstancin Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
439 Tymieniecka Katarzyna Weronika Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
440 Tyrajska Martyna Renata Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 104 w Warszawie w Zespole Szkół nr 120
Wilgi 19
04-831 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
441 Uchal Dawid Gimnazjum Nr 2 w Sulejówku
Narutowicza 10
05-071 Sulejówek
Delegatura KO
w Warszawie
442 Uzdowski Kacper NoBell Gimnazjum
Mirkowska 39
05-520 Konstancin Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
443 Waglowski Robert Gimnazjum nr 106 w Warszawie
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
444 Walczak Hanna Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
445 Wałachowska Marta Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
446 Wantoch-Rekowska Marta Społeczne Gimnazjum "Dwójka" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
447 Warno Felicja Gimnazjum nr 2 Przymierza Rodzin im. ks. Jana Twardowskiego
Wąwozowa 28
02-796 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
448 Warzocha Krzysztof Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
449 Wawer Julia Konstancja Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\" w Warszawie
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
450 Wąs Maciej Mariusz Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
451 Wąsak Witold Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
452 Wdowicz Martyna Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
453 Widarski Szymon Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
454 Wilbik Adam Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
455 Wilga Aleksandra Gimnazjum nr 164 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. \"Polskich Olimpijczyków\"
Ostródzka 175
03- 289 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
456 Wilk Natalia Maria Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
457 Wilkowski Bartosz Michał Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
458 Wiśniewska Aleksandra Gimnazjum Niepubliczne Nr 1 im. Ireny Sendlerowej
Skrajna 10
03-209 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
459 Witkowska Emilia Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
460 Włodarczyk Błażej Publiczne Gimnazjum nr 2 w Ząbkach
Batorego 37
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
461 Włodarczyk Zofia Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
462 Wodziński Ernest Oskar Gimnazjum nr 125 w Warszawie
Kobiałka 49
03-044 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
463 Wojas Anna Magdalena Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
464 Wojciechowska Natalia Dagmara Gimnazjum nr 124 im. Polskich Noblistów
Przytulna 3
03-083 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
465 Wojewódzka Klaudia Gimnazjum nr 132 z Oddziałami Integracyjnymi
Dzieci Warszawy 42
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
466 Wojnowski Antoni Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
467 Wojtyński Adam Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
468 Wolska Laura Maria Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
469 Woźniak Julia Bożena Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
470 Woźniczka Klaudia Łucja Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
471 Wójcik Krzysztof "ŻAGLE"Gimnazjum Stowarzyszenia "Sternik"
Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
472 Wójcik Katarzyna Gimnazjum nr 4 w Pruszkowie
Hubala 4
05-800 Pruszków
Delegatura KO
w Warszawie
473 Wójcik Maja Marzena Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
474 Wójcik Karolina Maria Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
475 Wroński Jakub Zbigniew Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
476 Wróbel Paulina Gimnazjum w Stanisławowie Pierwszym
J. Kazimierza 291
05-126 Nieporęt
Delegatura KO
w Warszawie
477 Wróblewska Mira Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
478 Wróblewski Milan Henryk Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
479 Wróblewski Mateusz Gimnazjum nr 119 w Warszawie
Klimatyczna 1
05-077 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
480 Wypychowska Aleksandra Gimnazjum nr 14 z Oddzialami Integracyjnymi w Warszawie
Barska 32
02-315 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
481 Wyszomirska Małgorzata Anna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
482 Yu Julia Społeczne Gimnazjum "Dwójka" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
483 Zadrąg Joanna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
484 Zahnoj Natalia Weronika Gimnazjum im. św. Jana Pawła II w Nadarzynie
Żółwińska 41
05-830 Nadarzyn
Delegatura KO
w Warszawie
485 Zając Piotr Gimnazjum nr 1 w Raszynie
Unii Europejskiej 1
05-090 Raszyn
Delegatura KO
w Warszawie
486 Zajączkowski Kacper Józef Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
487 Zajdel Mikołaj Piotr Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
488 Zakrzewski Grzegorz Gimnazjum nr 2 im. Ireny Sendlerowej
Poniatowskiego 47/49
05-400 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
489 Zaskórska Joanna Gimnazjum im.ks. Aleksandra Fedorowicza w Izabelinie
3 Maja 49
05-080 Izabelin
Delegatura KO
w Warszawie
490 Zawada Barbara Maria Gimnazjum nr 1 w Pruszkowie
Helenowska 3
05-804 Pruszków
Delegatura KO
w Warszawie
491 Zawadzka Michalina Marta Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
492 Zawistowski Jan Tadeusz Publiczne Gimnazjum z Odziałami Dwujęzycznymi Nr 1 w Kobyłce
Jezuicka 1
05-230 Kobyłka
Delegatura KO
w Warszawie
493 Zawłocka Julia Łucja Społeczne Gimnazjum nr 31
Wolność 2a
01-018 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
494 Zdaniewicz Ignacy I Gminne Gimnazjum w Koczargach Starych
Akacjowa 12
05-080 Koczargi Stare
Delegatura KO
w Warszawie
495 Zdanowska Wiktoria Gimnazjum im.ks. Aleksandra Fedorowicza w Izabelinie
3 Maja 49
05-080 Izabelin
Delegatura KO
w Warszawie
496 Zdanowska Olga Anna Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
497 Zgliński Aleksander Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
498 Ziemkiewicz Zofia Społeczne Gimnazjum nr 16 STO
Solidarności 113c
00-140 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
499 Zieńkowska Wiktoria Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
500 Ziółkowski Mikołaj Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
501 Zych Szymon Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
502 Zyga Joanna Katarzyna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 34 im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
503 Żakowska Maria Joanna Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
504 Żarski Mateusz Publiczne Gimnazjum z Odziałami Dwujęzycznymi Nr 1 w Kobyłce
Jezuicka 1
05-230 Kobyłka
Delegatura KO
w Warszawie
505 Żbikowska Zofia Gimnazjum nr 2 Przymierza Rodzin im. ks. Jana Twardowskiego
Wąwozowa 28
02-796 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
506 Żmijewska Maria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
507 ŻWAWY MICHAŁ MAREK Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
508 Żyto Borys Maciej Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
Konkursy Przedmiotowe 2015/2016