LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS CHEMICZNY
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa szkoły
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Ambroziewicz Zuzanna Martyna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego
Wiatraczna 16
09-300 Żuromin
2 Bernatowicz Daniel Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 z klasami sportowymi
New Britain 1
06-100 Pułtusk
3 Dzilińska Daria Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Miejskim Zespole Szkół nr 2
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
4 Kordowski Piotr Szkoła Podstawowa Nr3
Powstańców Wielkopolskich 1
06-413 Ciechanów
5 Kujawa Magdalena Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego
Wiatraczna 16
09-300 Żuromin
6 Majewski Piotr Powiatowe Gimnazjum Publiczne im. H. Sienkiewicza
Płocka 56
09-100 Płońsk
7 Pilaciński Sebastian, Mateusz Szkoła Podstawowa Nr3
Powstańców Wielkopolskich 1
06-413 Ciechanów
8 Sienkiewicz Emilia Szkoła Podstawowa Nr3
Powstańców Wielkopolskich 1
06-413 Ciechanów
9 Tomczyk Szymon Paweł PUBLICZNE GIMNAZJUM W ŚWIERCZACH
Pułtuska 26 C
06-150 ŚWIERCZE
10 Wesoły Maksymilian Dominik Szkoła Podstawowa nr 3
Orlika 48
06-300 PRZASNYSZ
11 Żerek Karolina Szkoła Podstawowa Nr3
Powstańców Wielkopolskich 1
06-413 Ciechanów
12 Żuchowski Jakub Szkoła Podstawowa w Nacpolsku
Szkolna 18
09-162 Nacpolsk
Delegatura KO w Ostrołę™ce
1 Gałęziewska Michalina Szkoła Podstawowa nr 2 im. Fryderyka Chopina w Małkini Górnej
Leśna 15
07-320 Małkinia Górna
2 Han Bartosz Łukasz Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki
Partyzantów 39
07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA
3 Kozłowski Kacper Publiczna Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Rzewniu
Rzewnie
06-225 RZEWNIE
4 Ogonowski Wojciech Dariusz Szkoła Podstawowa nr 2 im. Fryderyka Chopina w Małkini Górnej
Leśna 15
07-320 Małkinia Górna
5 Suchcicka Maria Szkoła Podstawowa nr 2 im. Fryderyka Chopina w Małkini Górnej
Leśna 15
07-320 Małkinia Górna
Delegatura KO w Płocku
1 Maszenda Michał Zespół Szkół nr 6 Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły w Płocku
3 Maja 4
09-402 Płock
2 Orwat Dominik Jan Niepubliczne Gimnazjum Katolickie
Nowowiejskiego 2A
09-400 Płock
3 Richert Jakub Zespół Szkół nr 5 Szkoła Podstawowa nr 8
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
4 Skrzypek Piotr Michał Szkoła Podstawowa w Starych Proboszczewicach
Floriańska 4
09-412 Stare Proboszczewice
5 Stępień Natalia Katarzyna Gimnazjum w Sochaczewie
15-go Sierpnia 4
96-500 Sochaczew
6 Strzelecki Dawid Szkoła Podstawowa nr 14 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
Delegatura KO w Radomiu
1 Bugalska Julia Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi nr 5
Targowa 9
26-670 Pionki
2 Dobielska Antonina Wiktoria Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
3 Drążkiewicz Maria Hanna Niepubliczne Gimnazjum przy Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego w Zwoleniu
Żeromskiego 34
26-700 Zwoleń
4 Głowacz Natalia Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
5 Grabowski Jakub Marcel Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi nr 5
Targowa 9
26-670 Pionki
6 Hołońska Gabriela Maria Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
7 Hrostek Filip Kacper Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi nr 5
Targowa 9
26-670 Pionki
8 Kłos Jakub Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
9 KRUK Adrianna Julia Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 14 im. Jana Pawła II
Wierzbicka 81/83
26-600 Radom
10 Nogaj Filip Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
11 Ortenburger Zuzanna Zofia Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
12 Piwoński Jakub Zygmunt Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
13 Pluta Jagoda Maria Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi nr 5
Targowa 9
26-670 Pionki
14 Szydłowski Bartłomiej Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
15 Urbanelis Katarzyna Łucja Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
16 Weremczuk Wojciech Wiktor Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
17 Wyroślak Wiktor Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi nr 5
Targowa 9
26-670 Pionki
18 ZELAZOWSKA Maria Julia Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 14 im. Jana Pawła II
Wierzbicka 81/83
26-600 Radom
Delegatura KO w Siedlcach
1 Jastrzębski Jakub Szkoła Podstawowa nr 5
gen.Orlicz-Dreszera 3
08-110 Siedlce
Delegatura KO w Warszawie
1 Babik Karol Wacław Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. o. Onufrego Kopczyńskiego w Warszawie
Gwintowa 3
00-704 Warszawa
2 Bąkowska Weronika Dorota „Strumienie” Szkoła Podstawowa Sternik w Józefowie
3 Maja 129
05-420 Józefów
3 Bielski Jakub CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
4 Błachnia Jagoda CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
5 Błąd Julia VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
6 Błędziński Bogdan Tomasz XIV LO im. S. Staszica w Warszawie - oddziały gimnazjalne
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
7 Borkowski Jakub Jan Publiczne Gimnazjum STO
Al.. Sztandarów 2
04-423 Warszawa
8 Chyży Paulina Ewa XXXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
9 Ciaś Kazimierz Jan Szkoła Podstawowa nr 3 im. Łączniczek Armii Krajowej w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
10 Cieszewski Jan Społeczna Szkoła Podstawowa Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1a
05-822 Milanówek
11 Czeneszew Stanisław Gimnazjum Sióstr Felicjanek nr 4 im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
12 Ćwikowski Cezary Szkoła Podstawowa nr 3 w Żyrardowie
Kacperskiej 6 B
96-300 Żyrardów
13 Demel-Mosiejczuk Kacper Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
14 Deptuch Antonina Janina „Strumienie” Szkoła Podstawowa Sternik w Józefowie
3 Maja 129
05-420 Józefów
15 Domagała Lena, Anna CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
16 Dróżdż Zuzanna Weronika Szkoła Podstawowa nr 168 im. Wiktora Gomulickiego (oddziały gimnazjalne)
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
17 Drwięga Piotr Jan VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
18 Dzienisiewicz Bartosz Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
19 Fabianowska Iga Liceum Ogólnokształcące w Nadarzynie
Żółwińska 41
05-830 Nadarzyn
20 Felis Stanisław VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
21 Fila Piotr CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
22 Gąsiorek Jędrzej, Ethan CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
23 Gil Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 168 im. Wiktora Gomulickiego (oddziały gimnazjalne)
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
24 Głazowski Jan Jakub Społeczne Gimnazjum nr 5 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
25 Gradkowski Mateusz Zbigniew Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnyminr 87 im. 7 PP AK \"Garłuch\"
Malownicza 31
02-272 Warszawa
26 Gromada Jakub Szkoła Podstawowa nr 2 w Konstancinie-Jeziornie
Żeromskiego 15
05-510 Konstancin-Jeziorna
27 Gryz Patryk Filip Publiczne Gimnazjum w Janowie
Strażacka 18
05-300 Janów
28 Hulewicz Oliwia CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
29 Iskra Magdalena VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
30 Jakomulski Michał Piotr Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
31 Kaczmarek Jan Arkadiusz Gimnazjum Sióstr Felicjanek nr 4 im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
32 Kaszycki Jakub Wojciech Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
33 Kawa Krzysztof Jakub Szkoła Podstawowa nr 389 im. Stefana Starzyńskiego
Smocza 19
01-051 Warszawa
34 Kęsik Marek Michał Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące im. Roberta Schumana Fundacji \"PRIMUS\"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
35 Klukowski Jakub Michał Szkoła Podstawowa w Józefosławiu
Kameralna 11
05-509 Piaseczno
36 Kobiera Ryszard Grzegorz Szkoła Podstawowa Nr 146 w Warszawie
Al. Niepodległości 27
02-653 Warszawa
37 Koncka Aleksandra CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
38 Korytkowski Mateusz Kuba Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
39 Kosson Krzysztof, Tomasz CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
40 Kowalczuk Julia Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Tłuszczu
Radzymińska 2
05-240 Tłuszcz
41 Kozak Jakub Publiczne Gimnazjum
Bema 73/75
01-244 Warszawa
42 Kozon Rafał Szkoła Podstawowa nr 389 im. Stefana Starzyńskiego
Smocza 19
01-051 Warszawa
43 Kulpa Julia Społeczne Gimnazjum nr 99 Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Powstańców Śląskich 67 a
01-355 Warszawa
44 Kurzela Kacper Andrzej Społeczne Gimnazjum "Startowa"
Startowa 9
02-248 Warszawa
45 Kwiatkowski Krzysztof Konrad VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum nr 58 im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
46 Kwiatkowski Julian Wiktor Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
47 Kwiecień Apolonia „Strumienie” Szkoła Podstawowa Sternik w Józefowie
3 Maja 129
05-420 Józefów
48 Le Quynh-Tranh CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
49 Lewantowicz Jakub Rafał Szkoła Podstawowa „Żagle” Stowarzyszenia STERNIK w Warszawie
Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa
50 Lewkowicz Maciej XIV LO im. S. Staszica w Warszawie - oddziały gimnazjalne
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
51 Lichocki Maciej, Andrzej CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
52 Litwin Elżbieta Maria VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum nr 58 im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
53 Macioch Aleksander Michał Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
54 Makowski Jakub No Bell Szkoła Podstawowa Montessori z Oddziałami Gimnazjalnymi
Mirkowska 39
05-520 Konstancin Jeziorna
55 Malewicz Karol Piotr VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
56 Maliszewski Jakub Społeczne Gimnazjum Nr 27 im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego STO
Ostrobramska 72
04-175 Warszawa
57 Małecka Zofia, Zuzanna CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
58 Masiak Kajetan Piotr Szkoła Podstawowa nr 389 im. Stefana Starzyńskiego
Smocza 19
01-051 Warszawa
59 Maszkowski Filip Zyndram Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące
Jasielska 49/53
02-128 Warszawa
60 Matyja Anna Michalina CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
61 Mikołuszko Ida Helena Społeczne Gimnazjum Nr 1 Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Jana Nowaka - Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
62 Morawski Władysław Wiktor Szkoła Podstawowa nr 389 im. Stefana Starzyńskiego
Smocza 19
01-051 Warszawa
63 Muchorowski Jan Jerzy Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
64 Muliński Krzysztof Szkoła Podstawowa „Żagle” Stowarzyszenia STERNIK w Warszawie
Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa
65 Nahorna Barbara VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum nr 58 im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
66 Napiórkowski Jan Łukasz II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
67 Naszczyńska Marta Zofia Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
68 Niciejewska Zofia Maria Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące im. Roberta Schumana Fundacji \"PRIMUS\"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
69 Noszczak Ksawery, Filip Szkoła Podstawowa nr 373 im. I. J. Paderewskiego
Angorska 2
03-913 Warszawa
70 Nowiński Hubert Szkoła Podstawowa „Żagle” Stowarzyszenia STERNIK w Warszawie
Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa
71 Opala Jan Paweł VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
72 Pardus Natasza Maria Społeczne Gimnazjum "Startowa"
Startowa 9
02-248 Warszawa
73 Paszczyk Kacper Jerzy Społeczne Gimnazjum Nr 1 Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Jana Nowaka - Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
74 Petryczkiewicz Kamil Dawid Szkoła Podstawowa Nr 1
Wojewódzka 12
05-510 Konstancin Jeziorna
75 Piber-Dąbrowski Hugo VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
76 Piotrowicz Jan Leon XIV LO im. S. Staszica w Warszawie - oddziały gimnazjalne
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
77 Piotrowska Zuzanna Maja II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
78 Płaskonka Piotr Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące im. Roberta Schumana Fundacji \"PRIMUS\"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
79 Pośnik Kaja CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
80 Poźniak Maja CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
81 Prończuk Paulina Szkoła Podstawowa nr 373 im. I. J. Paderewskiego
Angorska 2
03-913 Warszawa
82 Pszczółkowski Michał Szkoła Podstawowa w Józefosławiu
Kameralna 11
05-509 Józefosław-Piaseczno
83 Rębielewska Zofia Agnieszka Szkoła Podstawowa nr 3 w Żyrardowie
Kacperskiej 6 B
96-300 Żyrardów
84 Sałaciński Jakub Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 367 im. Polskich Noblistów
Przytulna 3
03-083 Warszawa
85 Samocki Jan VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
86 Siciński Piotr Szkoła Podstawowa przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \\\"Parasol\\\" w Warszawie
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
87 Sitek Michał Jakub Szkoła Podstawowa Nr 1
Wojewódzka 12
05-510 Konstancin Jeziorna
88 Skoczeń Bruno Andrzej Społeczne Gimnazjum nr 4 STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
89 Sobczak Jan II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
90 Sochacka Agnieszka Julia Szkoła Podstawowa nr 4 w Pruszkowie
Hubala 4
05-800 Pruszków
91 Szczudłowski Jakub LXIV Liceum Ogólnokształcące im. St. I. Witkiewicza
Elbląska 51
01-737 Warszawa
92 Szczurek Julia Marta Gimnazjum im. K. Wojtyły w ZSP w Międzyborowie
Staszica 5
96-316 Międzyborów
93 Szeląg Mikołaj Kazimierz Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące im. Roberta Schumana Fundacji \"PRIMUS\"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
94 Szeligowski Jakub, Bonawentura CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
95 Szmigielski Szymon Piotr Szkoła Podstawowa nr 4 w Sulejówku
Narutowicza 10
05-071 Sulejówek
96 Szumielewicz Andrzej VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum nr 58 im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
97 Średzińska Zofia Małgorzata „Strumienie” Szkoła Podstawowa Sternik w Józefowie
3 Maja 129
05-420 Józefów
98 Średzińska Zuzanna „Strumienie” Szkoła Podstawowa Sternik w Józefowie
3 Maja 129
05-420 Józefów
99 Tamang Radosław Wongdi Szkoła Podstawowa nr 389 im. Stefana Starzyńskiego
Smocza 19
01-051 Warszawa
100 Trujnara Igor II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
101 Tymieniecka Katarzyna, Weronika CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
102 Tyszkiewicz Kaja Kinga II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
103 Uhlig Arkadiusz, Andrzej CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
104 Wałachowska Marta XIV LO im. S. Staszica w Warszawie - oddziały gimnazjalne
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
105 Warno Felicja Szkoła Podstawowa nr 2 Przymierza Rodzin im. ks. Jana Twardowskiego
Wąwozowa 28
02-796 Warszawa
106 Warowny Adam Szkoła Podstawowa nr 367 im. Polskich Noblistów
Przytulna 3
03-083 Warszawa
107 Warszewski Maciej Społeczne Gimnazjum Nr 1 Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Jana Nowaka - Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
108 Werner Zuzanna Społeczne Gimnazjum STO
Toruńska 23
03-226 Warszawa
109 Widarski Szymon CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
110 Wiśniewski Maciej, Zygmunt CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
111 Wojtuszko Kamila Justyna VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
112 Woźniak Julia, Bożena CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
113 Wójcik Krzysztof Szkoła Podstawowa „Żagle” Stowarzyszenia STERNIK w Warszawie
Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa
114 Wójkowski Jan Ryszard XXXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
115 Zadrąg Joanna CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
116 Zając Jan Jakub XIV LO im. S. Staszica w Warszawie - oddziały gimnazjalne
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
117 Zdanowska Olga Anna VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
118 Zymer Jadwiga Irena No Bell Szkoła Podstawowa Montessori z Oddziałami Gimnazjalnymi
Mirkowska 39
05-520 Konstancin Jeziorna
Konkursy Przedmiotowe 2015/2016