LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa szkoły
Delegatura KO w Radomiu
1 Bator Łukasz Jan XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów
25 Czerwca 79
26-600 Radom
2 Maruszak Aleksandra, Natalia XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów
25 Czerwca 79
26-600 Radom
3 Mosionek Maciej XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów
25 Czerwca 79
26-600 Radom
Delegatura KO w Warszawie
1 Andrzejewski Aleksander Społeczne Gimnazjum Hispaniola w Zespole Szkół \"Bednarska\"
Zawiszy 13
01-167 Warszawa
2 Antoniak Klaudia Szkoła Podstawowa Nr 389 im. Stefana Starzyńskiego
Smocza 19
01-051 Warszawa
3 Arraigada Febe Priscila Szkoła Podstawowa Nr 146 w Warszawie
Al. Niepodległości 27
02-653 Warszawa
4 Babińska Katarzyna Agnieszka CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
5 Bajszczak Jan Krzysztof Szkoła Podstawowa Nr 140 im. Kazimierza Jeżewskiego
Wilgi 19
04-831 Warszawa
6 Bazyluk Anna Zofia CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
7 Blauth Wiktor Iwo CLVII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
8 Borkowski Igor Gimnazjum Niepubliczne Nr 12 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Wóycickiego 1/3 bud. Nr 18
01-938 Warszawa
9 Borkowski Jakub Konrad CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
10 Brudkowska Natalia Urszula Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Łączniczek Armii Krajowej
Leśna 39
05-420 Józefów
11 Cabrera Badowski Mateo Jacobo IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej
Hoża 88
00-682 Warszawa
12 Cukier Julia Weronika Szkoła Podstawowa Nr 389 im. Stefana Starzyńskiego
Smocza 19
01-051 Warszawa
13 Czaja Natalia CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
14 Czecharowski Maciej Olaf CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
15 Czubak Zuzanna Anna Gimnazjum Nr 72 im. A. B. Dobrowolskiego
S. Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
16 Diaz Castanos Tomasz Carlos Szkoła Podstawowa Nr 204
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
17 Drabik Aleksandra CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
18 Dudek Lena Katarzyna CXXII Liceum Ogólnokształcące im. I. Domeyki
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
19 Dulko Adrian Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 1 Szkoła Podstawowa Nr 4
Zielony Rynek 2
05-825 Grodzisk Mazowiecki
20 Dymek Natalia Anna Szkoła Podstawowa Nr 389 im. Stefana Starzyńskiego
Smocza 19
01-051 Warszawa
21 Fruń Wiktoria Gimnazjum Nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie
Promienista 12A
02-428 Warszawa
22 Fryczyńska Lena Helena Szkoła Podstawowa Nr 168 im. Wiktora Gomulickiego
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
23 Gałązka Karolina Izabela Międzynarodowe Gimnazjum Nr 51 "Meridian" szkoła z oddziałami dwujęzycznymi
Stokłosy 3
02-787 Warszawa
24 Gąsiorek Jędrzej Ethan CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
25 Gąsiorowska Krzysztofa Gimnazjum im. ks. J. Twardowskiego w Chylicach
Dworska 2
05-510 Chylice
26 Gierz Aleksandra CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
27 Głogowska Maja Karolina Dwujęzyczne Gimnazjum Nr 1
Wspólna 55
05-075 Warszawa
28 Gniado Paulina Anastazja Gimnazjum Nr 72 im. A. B. Dobrowolskiego
S. Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
29 Gonzalez Solera Ester Valeria Gimnazjum Nr 116
Uprawna 9/17
02-967 Warszawa
30 Gonzalez Solera Esteban Atlay Gimnazjum Nr 116
Uprawna 9/17
02-967 Warszawa
31 Górecka Karolina Gimnazjum Nr 72 im. A. B. Dobrowolskiego
S. Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
32 Górlicki- Gonzalez Michał Dariusz Szkoła Podstawowa Nr 303 im. F. Chopina
Koncertowa 8
02-878 Warszawa
33 Gronek Agata Maria Gimnazjum w Lesznowoli
Szkolna 6
05-506 Lesznowola
34 Gruchała Gabriela Sylwia XLI Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
35 Grzybicka Natalia VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
36 Grzywacz Monika Liya Szkoła Podstawowa Nr 365 im. Wojciecha Zawadzkiego
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
37 Grzywka Aleksandra Wiktoria XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
38 Gutowski Jakub Stanisław Szkoła Podstawowa Sióstr Zmartwychwstanek im. bł. S. Alicji Kotowskiej
Krasińskiego 31
01-784 Warszawa
39 Harnas Roksana Gimnazjum Nr 72 im. A. B. Dobrowolskiego
S. Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
40 Henzel Maksymilian Maciej Szkoła Podstawowa Nr 389 im. Stefana Starzyńskiego
Smocza 19
01-051 Warszawa
41 Hofman Barbara Teresa II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
42 Hordejuk Marianna Szkoła Podstawowa Nr 389 im. Stefana Starzyńskiego
Smocza 19
01-051 Warszawa
43 Hubik Natalia Maria CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
44 Idzikowski Wojciech Jan CLVIII Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej
Szolc- Rogozińskiego 2
02-777 Warszawa
45 Jówko Marta Aleksandra CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
46 Kaczyńska Zuzanna Dorota CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
47 Kalbarczyk Zuzanna No Bell Szkoła Podstawowa Montessori z Oddziałami Gimnazjalnymi
Mirkowska 39
05-520 Konstancin Jeziorna
48 Kamiński Mikołaj Bogdan Szkoła Podstawowa Nr 389 im. Stefana Starzyńskiego
Smocza 19
01-051 Warszawa
49 Kargul Barbara VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
50 Kądziołka Katarzyna Bogna XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
51 Kędra Helena Społeczne Gimnazjum "Dwójka" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
52 Kilen Anna Monika Szkoła Podstawowa Nr 389 im. Stefana Starzyńskiego
Smocza 19
01-051 Warszawa
53 Kleniewska Aleksandra Niepubliczne Gimnazjum Sapere Aude
Rajszew, ul. Modlińska 75
05-110 Jabłonna
54 Kłosowska Weronika Szkoła Podstawowa Nr 389 im. Stefana Starzyńskiego
Smocza 19
01-051 Warszawa
55 Komor Zuzanna Maria Międzynarodowe Gimnazjum Nr 51 "Meridian" szkoła z oddziałami dwujęzycznymi
Stokłosy 3
02-787 Warszawa
56 Kossakowska Iga Gimnazjum Nr 72 im. A. B. Dobrowolskiego
S. Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
57 Kot Mikołaj Gimnazjum Nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie
Promienista 12A
02-428 Warszawa
58 Kotarba Zuzanna Julia XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
59 Kotarba Szymon VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
60 Kowalewska Marta Gimnazjum Nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie
Promienista 12A
02-428 Warszawa
61 Kozak Ludwika Gimnazjum Niepubliczne Nr 12 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Wóycickiego 1/3 bud. Nr 18
01-938 Warszawa
62 Krasowska Alicja Maria Dwujęzyczne Gimnazjum Nr 1
Wspólna 55
05-075 Warszawa
63 Lisowski Michał Społeczne Gimnazjum "Dwójka" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
64 Lobaina Montero Dawid Alexandro Szkoła Podstawowa Nr 146 w Warszawie
Al. Niepodległości 27
02-653 Warszawa
65 Lubasiński Miłosz Aleksander CLVIII Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej
Szolc- Rogozińskiego 2
02-777 Warszawa
66 Łukaszewicz Matylda Szkoła Podstawowa Nr 389 im. Stefana Starzyńskiego
Smocza 19
01-051 Warszawa
67 Majewska Olga Klementyna CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
68 Małecka Karolina Dwujęzyczne Gimnazjum Nr 1
Wspólna 55
05-075 Warszawa
69 Martinez Dzedzej Julia XLI Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
70 Matuszewska Aleksandra Monika Szkoła Podstawowa Sportowa Nr 272
Piaseczyńska 114/116
00-765 Warszawa
71 Matyja Izabela Ewa Szkoła Podstawowa Nr 140 im. Kazimierza Jeżewskiego
Wilgi 19
04-831 Warszawa
72 Mazur Paula Maria Szkoła Podstawowa w Mysiadle
Kwiatowa 28
05-500 Mysiadło
73 Mazur Gabriela VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
74 Mączka Przemysław Adam Gimnazjum Nr 72 im. A. B. Dobrowolskiego
S. Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
75 Michalska Maria Elżbieta Szkoła Podstawowa Nr 389 im. Stefana Starzyńskiego
Smocza 19
01-051 Warszawa
76 Mierzejewska Zofia Julianna CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
77 Momot Anna Magdalena Gimnazjum im. ks. J. Twardowskiego w Chylicach
Dworska 2
05-510 Chylice
78 Morawska Aleksandra Anna Dwujęzyczne Gimnazjum Nr 1
Wspólna 55
05-075 Warszawa
79 Muczyń Aleksandra Anna No Bell Szkoła Podstawowa Montessori z Oddziałami Gimnazjalnymi
Mirkowska 39
05-520 Konstancin Jeziorna
80 Musiałowska Izabella Aleksandra XLI Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
81 Neuber Lea Społeczne Gimnazjum "Dwójka" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
82 Niedbała Dagmara CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
83 Nowacka Marta Gabriela CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
84 Nowak Aleksandra Maria Gimnazjum Nr 72 im. A. B. Dobrowolskiego
S. Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
85 Nykaza Katarzyna Szkoła Podstawowa Nr 168 im. Wiktora Gomulickiego
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
86 Ochla Angelika Społeczne Gimnazjum Nr 333 STO w Warszawie
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
87 Olewiński Dominik Szkoła Podstawowa Nr 1
Ks. Z. Sajny 16
05-530 Góra Kalwaria
88 Olszak Patrycja Joanna CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
89 Olszewski Tomasz Jan Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące im. Roberta Schumana Fundacji \"PRIMUS\"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
90 Olszewski Maciej Marcin Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące im. Roberta Schumana Fundacji \"PRIMUS\"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
91 Orłowska Julia Szkoła Podstawowa Nr 389 im. Stefana Starzyńskiego
Smocza 19
01-051 Warszawa
92 Pałka Alicja Zofia Gimnazjum Dwujęzyczne The Middle International School of Warsaw
Jagielska 2
02-886 Warszawa
93 Pawłowska Monika Karolina Szkoła Podstawowa Nr 168 im. Wiktora Gomulickiego
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
94 Pazera Zofia Aleksandra XIV LO im. Stanisława Staszica
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
95 Piątek Jagoda Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące im. Roberta Schumana Fundacji \"PRIMUS\"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
96 Piotrowicz Barbara Maria Społeczne Gimnazjum Nr 27 im. kard. S. Wyszyńskiego STO
Ostrobramska 72
04-175 Warszawa
97 Piotrowska Patrycja, Maria Gimnazjum im. Wincentego Pallottiego
Poznańska 183
05-850 Ożarów Mazowiecki
98 Pośnik Kaja CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
99 Poźniak Maja CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
100 Prokopczyk Ewa Gimnazjum Nr 72 im. A. B. Dobrowolskiego
S. Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
101 Puerto Cardozo Karolina Społeczne Gimnazjum "Dwójka" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
102 Pyzel Antoni CLVIII Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej
Szolc- Rogozińskiego 2
02-777 Warszawa
103 Romaniak Natalia Zofia Szkoła Podstawowa Nr 389 im. Stefana Starzyńskiego
Smocza 19
01-051 Warszawa
104 Rosiak Amelia Anna Szkoła Podstawowa Nr 368 \"Polskich Olimpijczyków\"
Ostródzka 175
03-289 Warszawa
105 Sahelices Andrzejczyk Amalia Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Kobyłce
E. Orzeszkowej 3/5
05-230 Kobyłka
106 Samulak Julia Gimnazjum Nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie
Promienista 12A
02-428 Warszawa
107 Sanz Wawer Marta VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
108 Sanz Wawer Daniel Szkoła Podstawowa Nr 157 im. Adama Mickiewicza
Kazimierzowska 16
02-589 Warszawa
109 Sintes Filanowski Miguel Szkoła Podstawowa Nr 168 im. Wiktora Gomulickiego
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
110 Sitko Martyna Małgorzata Szkoła Podstawowa Nr 389 im. Stefana Starzyńskiego
Smocza 19
01-051 Warszawa
111 Siwy Sara Maria Szkoła Podstawowa Nr 389 im. Stefana Starzyńskiego
Smocza 19
01-051 Warszawa
112 Skłodowski Dariusz CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
113 Skorupska-Ruiz Greta Aleksandra Szkoła Podstawowa Nr 168 im. Wiktora Gomulickiego
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
114 Skulimowska Olga CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
115 Skurzak Zuzanna Zofia Szkoła Podstawowa Nr 389 im. Stefana Starzyńskiego
Smocza 19
01-051 Warszawa
116 Słaby Zuzanna CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
117 Słomska Patrycja Julia CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
118 Sobańska Zuzanna CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
119 Sobkowicz Martyna Natalia Szkoła Podstawowa Nr 380 im. Jana Pawła II w Warszawie
Krasiczyńska 4/6
03-379 Warszawa
120 Stanicki Miłosz Jan CLVII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
121 Starobrat Kinga Weronika CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
122 Stasiak Helena Alicja II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
123 Strachowski Jakub Norbert Szkoła Podstawowa Nr 389 im. Stefana Starzyńskiego
Smocza 19
01-051 Warszawa
124 Sudoł Maciej XIV LO im. Stanisława Staszica
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
125 Suska Natalia Magdalena CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
126 Szczepankowska Julia Gimnazjum Niepubliczne Nr 12 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Wóycickiego 1/3 bud. Nr 18
01-938 Warszawa
127 Szeligowski Jakub Bonawentura CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
128 Szymecka Wiktoria Natasza Gimnazjum Dwujęzyczne The Middle International School of Warsaw
Jagielska 2
02-886 Warszawa
129 Śmietana Zofia Gimnazjum Integracyjne Nr 12
św. Bonifacego 10
02-914 Warszawa
130 Tarnawski Stanisław Marcin Gimnazjum Nr 72 im. A. B. Dobrowolskiego
S. Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
131 Tarnowski Jan Marek Szkoła Podstawowa Nr 340 im. Profesora Bogusława Molskiego
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
132 Tomasiak Julia Dwujęzyczne Gimnazjum Nr 1
Wspólna 55
05-075 Warszawa
133 Tratkiewicz Adam Jarosław Społeczne Gimnazjum Nr 1 Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
134 Turczyńska Kinga (Maria) Prywatne Gimnazjum Nr 2 "Szkoła Marzeń"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
135 Tyski Olivia Szkoła Podstawowa Nr 157 im. Adama Mickiewicza
Kazimierzowska 16
02-589 Warszawa
136 Uhlig Arkadiusz Andrzej CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
137 Urbańczyk Alicja Anna Prywatne Gimnazjum Nr 8
Żwanowiecka 46/50
04-849 Warszawa
138 Urzędowski Chavez Matias Andres Oddziały gimnazjalne w Chrześcijańskim Liceum Samuel
Boremlowska 6/12
04-309 Warszawa
139 Wasilewska Anna Alicja Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 14 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej
Obrzeźna 12a
02-691 Warszawa
140 Wężyk Agata Aleksandra Szkoła Podstawowa Nr 389 im. Stefana Starzyńskiego
Smocza 19
01-051 Warszawa
141 Wiernicka Agata XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
142 Wojna Pola Szkoła Podstawowa Nr 389 im. Stefana Starzyńskiego
Smocza 19
01-051 Warszawa
143 Wojtacha Emilia Oliwia Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 100 STO
Wolumen 3
01-912 Warszawa
144 Woroszył Jakub Gimnazjum Nr 72 im. A. B. Dobrowolskiego
S. Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
145 Ybarra Paloma Społeczne Gimnazjum Hispaniola w Zespole Szkół \"Bednarska\"
Zawiszy 13
01-167 Warszawa
146 Ybarra Santiago Społeczne Gimnazjum Hispaniola w Zespole Szkół \"Bednarska\"
Zawiszy 13
01-167 Warszawa
147 Zawadzki Bartosz Mirosław Szkoła Podstawowa Nr 389 im. Stefana Starzyńskiego
Smocza 19
01-051 Warszawa
148 Zdybel Olimpia Małgorzata Szkoła Podstawowa Nr 389 im. Stefana Starzyńskiego
Smocza 19
01-051 Warszawa
149 Zervakos Julia Anna Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 14 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej
Obrzeźna 12a
02-691 Warszawa
150 Zivković Anabella Szkoła Podstawowa Nr 389 im. Stefana Starzyńskiego
Smocza 19
01-051 Warszawa
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018