LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

W etapie szkolnym wzięło udział 1733 uczniów.
Zastosowano kwalifikację do etapu rejonowego z progiem 5% najwyższych wyników (od 52 pkt.)
Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Jędrzejewski Mikołaj 65
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Załęska Weronika 60
Delegatura KO w Płocku
1 Iwanowski Maciej Zdzisław 62
2 Kiełbasa Maciej 58
3 Lubiński Jakub 57
4 Rososiński Witold 56
Delegatura KO w Radomiu
1 Klem Jakub Wojciech 56
2 Stępień Anastazja Wiktoria 58
3 Turzyński Olgierd 53
Delegatura KO w Siedlcach
1 Jastrzębska Gabriela 59
2 Kosnowska Natalia 54
3 Kowalewska Patrycja 59
4 Makać Wiktoria 56
5 Mielańczuk Aleksandra 58
6 Pawlak Wanessa 55
7 Szostek Ida 56
8 Wakuła Maja 58
Delegatura KO w Warszawie
1 Andrian Daria 58
2 Antoniuk Aleksander Rudolf 54
3 Bajerski Jan 57
4 Biczel Piotr Wiktor 57
5 Błaszak Wojciech 54
6 Borowski Kajetan Bartłomiej 58
7 Borowski Antoni Jakub 60
8 Borys Ewa Zuzanna 56
9 Chrzanowska Natalia 56
10 Cieślik Adam 52
11 Ciurzyńska Ewa Maria 53
12 Czubak Antoni Józef 56
13 Czycza Jakub 65
14 Czyżowski Ignacy Karol 57
15 Demczuk Dominik 57
16 Demirseren Wiktor 56
17 Duma Jan Marcin 61
18 Eckert Jerzy 57
19 Gaj Izabela 53
20 Glazer-Zaremba Marianna 53
21 Grabowski Tomasz Marek 55
22 Jesionowski Karol 57
23 Kamiński Juliusz 57
24 Kania Justyna 52
25 Komierowski Stefan Jan 60
26 Kowalczuka Emilia 58
27 Kozakiewicz Jeremi 54
28 Kozieł Małgorzata 56
29 Kroszka Katarzyna Anna 59
30 Krupińska Zofia 56
31 Kryłowicz Piotr Jaromir 59
32 Kurzyński Maksymilian Michał 54
33 Lazar Natasza Anna 53
34 Legat Natalia 53
35 Liberek Franciszek Piotr 65
36 Lipiński Michał Konstanty 61
37 Łowkis Maria Klara 54
38 Markuszewski Jan 59
39 Maszaro Jakub Jan 57
40 Michalski Jan Jędrzej 59
41 Mochnal Jędrzej Tomasz 55
42 Mogielnicki Mikołaj Jan 56
43 Nowacka Hanna 54
44 Olszewska Julia 53
45 Ołowski Franciszek Michał 60
46 Oniszczuk Maria Amelia 56
47 Osica Karolina Hanna 56
48 Otrębska Zuzanna 53
49 Ożyńska Antonina Maria 56
50 Paradowska Marianna 54
51 Prończuk Zofia Wiktoria 61
52 Radzewicz Krzysztof 57
53 Rakowski Antoni 68
54 Staniaszek Maciej 62
55 Szempliński Jerzy Tomasz 64
56 Szewczyk Stanisław 65
57 Szuladziński Michał Jakub 56
58 Tokarski Konrad 57
59 Tomaszewski Mateusz Tadeusz 56
60 Twarowska Zuzanna 59
61 Ulatowska Marta 52
62 Walczuk Julia 52
63 Walenciak Zofia 57
64 Wiaderek Łukasz 60
65 Wiciński Iwo Maksym 58
66 Wieteska Maciej 53
67 Wołkowycka Aleksandra 56
68 Wykowska Alicja 58
69 Wyrzykowski Jakub 54
70 Ziemba Jan Jakub 59
71 Zięmborska Maja 60
72 Ziętek Franciszek Piotr 53
73 Żmijewski Antoni Roman 56
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018