LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS FIZYCZNY
DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW I ODDZIAŁÓW GIMNAZJALNYCH

W etapie szkolnym wzięło udział 1494 uczniów
Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Bugajewski Karol 24
2 Kowalski Stanisław August 24
3 Łojek Jan Bernard 25
4 Osica Filip 24
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Kosowski Mateusz 25
2 Ostrowski Sebastian 24
Delegatura KO w Płocku
1 Jezierski Bartosz Aleksander 24
2 Olszewski Wojciech 24
3 Staniewski Mikołaj Adam 24
4 Witkowska Justyna 25
Delegatura KO w Radomiu
1 Kalkowski Jakub Kacper 25
2 Karwat Emilia Katarzyna 24
3 Węgrzycki Artur Jerzy 26
4 Ziomek Paulina 24
Delegatura KO w Siedlcach
1 Skiba Łukasz 24
Delegatura KO w Warszawie
1 Andrzejewski Michał Maria 26
2 Bargiel Hanna 24
3 Bartecki Jakub 26
4 Bator Jakub 26
5 Bednarczyk Mateusz 24
6 Bogiel Marek Piotr 26
7 Borkowski Paweł Piotr 26
8 Brzezowska Alicja 26
9 Brzoza-Brzezina Piotr 25
10 Choszczyk Natalia Maria 27
11 Cieplak Adam 27
12 Czaplicki Krzysztof Ksawery 24
13 Czarnecki Mikołaj Tomasz 24
14 Dąbkowski Maciej Zbigniew 29
15 Dąbrowski Dawid 27
16 Dąbrowski Paweł 26
17 Deptuch Mateusz 26
18 Długokęcki Antoni Wojciech 28
19 Domańska Alicja Krystyna 27
20 Drwięga Emil 24
21 Fabisiak Franciszek 26
22 Facca Antoni 25
23 Fila Piotr Konrad 30
24 Filip Aleksandra 25
25 Filip Tomasz 26
26 Foks Alicja Anna 24
27 Gantner Krystyna Małgorzata 24
28 Gębuś Ignacy Alfred 24
29 Giembicki Marcin 28
30 Gwiazda Andrzej 29
31 Gwiazda Franciszek 25
32 Hladun Taras 27
33 Hunia Miron Krzysztof 24
34 Jabłonowska Alessandra 27
35 Jarecka Marika 24
36 Jaros Aleksander 27
37 Jasiński Hubert Jeremi 25
38 Jaźwiec Bartosz 25
39 Jędrzejewska Ewa Olga 24
40 Kaszlewicz Krzysztof Tomasz 25
41 Kaźmierczak Michał 26
42 Kingston Antoni Zbigniew 26
43 Klimczak Igor Donat 26
44 Knyszewski Franciszek Jan 26
45 Kobos Karolina 26
46 Kolejko Maciej Piotr 24
47 Kotarba Szymon Grzegorz 27
48 Kowalewska Maja 26
49 Kozłowska Berenika 24
50 Król Krzysztof Piotr 24
51 Kucharek Tymoteusz 30
52 Kurpeta Andrzej Paweł 26
53 Leśniewski Grzegorz 26
54 Lipski Maciej 24
55 Marciniak Piotr 24
56 Mashchenko Anastasiia 24
57 Mazur Jan Maria 25
58 Mościcki Jakub Amadeusz 24
59 Muszyński Miłosz 26
60 Mykhailovskyi Oleksii 25
61 Naskręcki Adam Łukasz 24
62 Niewadzi Szymon 28
63 Nieżurawska Daria 24
64 Obiudo Sandra Chisom 26
65 Parapura Bartłomiej 24
66 Piekarski Paweł Marek 25
67 Pielasa Paweł Karol 25
68 Pilarczyk Maciej 25
69 Piotrowska Julia 24
70 Piórkowska Anna 25
71 Preś Ewelina 26
72 Pukaluk Hubert 25
73 Radożycki Bartłomiej Jan 25
74 Rakowska Maria 24
75 Ratyński Dawid 30
76 Rok Paweł Jan 24
77 Roman Mateusz Szymon 24
78 Seweryn Barbara 24
79 Skiba Jakub 27
80 Sperczyński Karol 25
81 Stankiewicz Aleksandra Laura 27
82 Stawarz Michał 24
83 Strzeszyński Jan 26
84 Syrewicz Aleksander Michał 25
85 Szmigielski Mikołaj Marek 25
86 Ślęzak Radosław 29
87 Świerczyńska Julia Jolanta 24
88 Tkaczyk Zuzanna 24
89 Tracz Maciej 24
90 Trzeciak Jan Józef 27
91 Turczynowicz Jan 25
92 Wachnicka Paulina Marianna 26
93 Wasilewski Michał 29
94 Wnętrzewska Linda 25
95 Wojda Joanna Barbara 25
96 Wolski Gustaw Feliks 25
97 Wójcik Aleksandra Agata 24
98 Załęski Jacek 25
99 Zbysiński Marek 29
100 Żak Zofia 26
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018