LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Zgodnie z § 9 pkt. 10 Regulaminu konkursów przedmiotowych do etapu rejonowego zakwalifikowano uczniów, którzy w etapie szkolnym uzyskali co najmniej 80% punktów możliwych do zdobycia, czyli 32 punkty. Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie szkolnym - 40.

W konkursie języka hiszpańskiego uczestniczyło 314 uczniów z Mazowsza, do etapu rejonowego zakwalifikowano
50 uczniów.


Id szkoły służy Dyrektorom Szkół do identyfikacji swoich uczniów w związku z koniecznością przekazania im wszelkich informacji związanych
z kwalifikacją do etapu rejonowego (Regulamin konkursów przedmiotowych § 9 pkt. 12).


Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów Id szkoły
Delegatura KO w Płocku
1 Blanco Lewicka Camila 39 22788
Delegatura KO w Warszawie
1 Arango Cegłowska Natalia 34 23437
2 Basek Julia Elżbieta 40 22133
3 Boćwiński Natan 33 21919
4 Chomczyński Tomasz 37 21741
5 Chruściany Blanka 38 23629
6 Ciastoń Nadia 33 21700
7 Ciołczyk Garcia Santiago 39 21683
8 Despringre Helene 36 23629
9 Dulko-Betlejewski Alex Juan 38 22145
10 Giltinane David 33 23629
11 Golec Maria 35 23629
12 Gonzales- Figurski Milosz 38 22050
13 Gozalbo-Gągolewicz Nuria 33 23403
14 Góral Jan Ignacy 32 23383
15 Jaworska Julia Aleksandra 35 23334
16 Jednacz Lena 36 23443
17 Kamiński-Calderon Samuel 37 23277
18 Kozera Jan Arkadiusz 36 21703
19 Kozera Julia Małgorzata 37 21703
20 Kożuchowski Axel 38 21739
21 Kubicki Horillo Adrian 35 21711
22 Kubicki Horillo Pablo 39 21709
23 Losana Tracz Miguel 37 23626
24 Łukasiewicz Eryk 40 22133
25 Majchrzak Nina 34 23631
26 Muras Daria 32 21922
27 Nowak Piotr 32 21710
28 Pędzińska Pola Aleksandra 32 23753
29 Prymak Zuzanna 35 21775
30 Rokicki Afonso Daniel Francisco 36 22162
31 Rull-Quesada Irene 35 23426
32 Sadowska Weronika 38 21769
33 Sitarska Alicja 32 23392
34 Solakuglu Lara 38 23494
35 Stępień Jakub 39 21949
36 Sutyła Alina 35 23486
37 Świętochowska Julia Blanka 32 21703
38 Tarnowski Franciszek Michał 33 22160
39 Tekieli Miłosz 37 22202
40 Tellez - Kotelecka Janina 33 21944
41 Tomasini Zofia 39 21717
42 Tymińska Aleksandra Anna 39 22160
43 Voskoboinikova Svetlana 34 21743
44 Walkowiak Petronela 39 21710
45 Wardzińska-Linaje Rosa 36 21635
46 Wardziński-Linaje Ruben 36 21635
47 Władziński Szymon 32 23629
48 Zawadzki Uculmana Mikaela 35 22149
49 Żukowska Natalia 36 23626
Konkursy Przedmiotowe