LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS POLONISTYCZNY
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Zgodnie z § 9 pkt. 11 Regulaminu konkursów przedmiotowych 2021/2022 do etapu rejonowego zakwalifikowano 5% uczniów, którzy uzyskali najwyższe wyniki w konkursie na etapie szkolnym.

Liczba punktów kwalifikująca do etapu rejonowego to 45 punktów.
Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie szkolnym - 60.

W konkursie polonistycznym uczestniczyło 5400 uczniów z Mazowsza, do etapu rejonowego zakwalifikowano 288 uczniów.

Id szkoły służy Dyrektorom Szkół do identyfikacji swoich uczniów w związku z koniecznością przekazania im wszelkich informacji związanych z kwalifikacją do etapu rejonowego (Regulamin konkursów przedmiotowych § 9 pkt. 12).


Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów Id szkoły
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Bogacka Maria 50 23115
2 Chełchowska Daria 51 23080
3 Chodkowska Michalina 54 23080
4 Ciarka Marcelina 45 23062
5 Gosiewska Vanessa 54 23080
6 Górna Aleksandra 50 22982
7 Jakubowska Oliwia 49 23057
8 Karabin Jakub 55 23057
9 Kicek Tomasz 52 23133
10 Kucińska Aleksandra Zofia 47 23414
11 Metera Karolina 50 22976
12 Miączyńska Maria 49 23133
13 Milewska Natalia 50 22950
14 Napiwodzka Katarzyna 52 22950
15 Nicman Zofia 48 22949
16 Olczak Jan 49 23663
17 Pawłowska Paulina 51 23509
18 Pikus Maja 54 22982
19 Poczmańska Aleksandra 50 23024
20 Prus Zuzanna 45 23412
21 Rawińska Lena 54 22950
22 Sadowska Julia 54 23057
23 Sadowska Maja 45 22982
24 Sotowicz Martyna 55 22945
25 Stefańska Julia 51 23080
26 Wilkowska Anna 53 22982
27 Wiśnik Piotr Jakub 54 23080
28 Ziółkowski Jan 50 23674
29 Zmysłowska Alicja 49 23057
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Baranek Maria 48 22768
2 Cichoń Natalia 49 22575
3 Drężek Julia 45 22606
4 Dylewska Karolina 46 23632
5 Golan Paulina 48 22575
6 Gronowska Olga 48 22523
7 Hołowińska Miłosława Anna 53 22632
8 Kacprzyńska Marta 49 22526
9 Korzeniecki Szymon 50 22768
10 Kowalczyk Gabriela Anna 45 22587
11 Mioduszewska Weronika 46 23724
12 Mroczkowska Emilia 49 22612
13 Napiórkowska Zofia 49 22523
14 Parzych Franciszek 51 22606
15 Rusiłowicz Kornelia 48 22770
16 Sadowska Karolina 49 22768
17 Szczapa Maciej 50 22632
18 Tułowiecki Jakub 50 22631
19 Tupacz Jakub 49 22526
20 Wasilewski Michał 50 22632
21 Więcław Adam 49 22632
22 Witkowska Wiktoria 48 22523
23 Włostowski Jakub 54 22639
24 Wyszyński Bartosz 49 22747
25 Żochowska Aleksandra 48 22612
Delegatura KO w Płocku
1 Belniak Aleksandra Anna 48 22788
2 Brudzyński Mikołaj 50 22792
3 Chmielecka Elena 52 22905
4 Cholewa Jagoda 49 22943
5 Cielicka Zofia 49 22817
6 Domańska Daria 45 22808
7 Durka Zuzanna 49 22822
8 Dymek Nadia 45 22789
9 Gachewicz Kamila 50 22817
10 Górecka Karolina Jadwiga 52 23417
11 Guga Paweł 51 23417
12 Gutfrańska Lena 53 22817
13 Jeżewska Maria Konstancja 49 22792
14 Kacprzak Olga 48 22788
15 Kosiba Jakub 50 22927
16 Kowalska Kornelia 48 22808
17 Kowalski Jakub 48 22779
18 Lendzion Natalia 50 23733
19 Lisicka Lena 48 23417
20 Majewski Jakub 50 23417
21 Misiak Aleksandra 49 23417
22 Orkwiszewska Pola 48 22802
23 Patrowicz Jakub 45 22943
24 Podkowska Natalia 48 23790
25 Stańczak Oliwia 45 22786
26 Szewczyk Kornelia Wiktoria 50 22832
27 Wojciechowski Oskar 50 22786
28 Zawadka Bartosz 48 22786
29 Zawadzki Nikodem 46 23733
Delegatura KO w Radomiu
1 Błędowski Mateusz 48 23521
2 Chmielewski Michał Mikołaj 48 22295
3 Czerwonka Kacper 49 22380
4 Dąbrowski Olaf Szczepan 49 22296
5 Dębniak Lena 48 22370
6 Dyrda Weronika 49 22236
7 Dzbuk Dominik 50 22347
8 Golus Wiktoria Katarzyna 48 22290
9 Gozdur Natalia 47 22384
10 Jasińska Weronika 49 22437
11 Jastrząb Jakub 48 22296
12 Jaworska Amelia 48 22295
13 Jelonek Aleksandra 48 22260
14 Jurek Natalia 52 22314
15 Kołtun Patrycja 46 22273
16 Kozieł Wiktoria 48 22236
17 Kozik Mateusz Piotr 48 22410
18 Kruk Tomasz 49 22293
19 Lech Zuzanna 48 22361
20 Miller Antonina 46 22240
21 Morawski Jakub 49 22418
22 Pawelec Anna 46 22299
23 Rąbkowska Amelia 49 22299
24 Rejmer Blanka 45 22277
25 Rybak Nadia 49 22295
26 Sławińska Milena 48 22518
27 Stępień Daniel 50 22418
28 Szymanowicz Magdalena 48 22290
29 Szymanowska Antonina Julia 45 23487
30 Śliwińska Julia 49 23521
31 Wilkowska Matylda Zofia 53 22410
32 Wiśniewska Wiktoria 49 22270
Delegatura KO w Siedlcach
1 Izdebska Emilia 49 2203
2 Kotowska Magdalena 47 2134
3 Marchel Dominika 49 23192
4 Mikulska Michalina 50 2145
5 Obrępalska Amelia 49 2203
6 Stańczuk Julia 50 23
7 Szaniawska Julia 51 26
Delegatura KO w Warszawie
1 Adrich Marta Magdalena 49 21888
2 Aniszewska Melania 49 21820
3 Antas Zuzanna Zoja 45 21861
4 Bakoń Anna Julita 49 21687
5 Barbarska Gabriela 48 23344
6 Bartosiak Weronika 54 21602
7 Bayindir Maya 55 23627
8 Berent Barbara Elżbieta 49 21702
9 Białasek Milena, Bianka 52 22160
10 Blok Stanisław Krzysztof 48 22176
11 Błachnio Weronika 49 21704
12 Bogucka Zuzanna Ewa 46 21936
13 Bojanowicz Ada Agata 48 23378
14 Bujak Alicja 45 21809
15 Burchart Helena 49 23753
16 Burta Julia 45 21954
17 Chmielewska Emilia Barbara 48 21780
18 Chmurski Kajetan 49 23243
19 Chodkowska Natalia 50 21727
20 Chojnacka Anna 54 23678
21 Choryło Olga 48 23491
22 Chwazik Weronika 49 21738
23 Cioch Malwina 48 22045
24 Ciszek Wojciech Józef 52 21779
25 Dąbrowska Michalina 45 21704
26 Derlatka Zuzanna 48 21675
27 Dobek Tadeusz 49 23383
28 Dobrzyńska Zofia 49 21809
29 Drabikowska Aleksandra 45 23253
30 Duda Tobiasz 50 23383
31 Dudek Bartłomiej 48 21927
32 Dudek Gabriela Maria 49 21924
33 Dudek Maja Anna 54 21757
34 Dzierżko Magdalena 48 22155
35 Dziura Oliwia 48 21691
36 Egemen Zuzanna Nazan 53 21959
37 Eggert Alicja Maria 45 23622
38 Gadomski Piotr Wojciech 45 23378
39 Gajewska Karolina 52 21779
40 Gardocka Natalia 46 23378
41 Gerłowska Emilia 45 21657
42 Giler Zofia 51 23685
43 Głowacka Amelia 54 21779
44 Gola Oliwia 48 23491
45 Golicka Anna Dorota 48 21699
46 Gozdek Julia Weronika 47 21651
47 Grabowska Antonina, Anna 45 23148
48 Grochowalska Katarzyna 48 22137
49 Grudzińska Zofia Anna 55 22045
50 Grzebyk Zofia 50 22165
51 Gugulski Stanisław Benard 46 21696
52 Habrat Antonina Anna 51 21789
53 Hoffman Anna 49 21647
54 Jabłecka Zuzanna 50 22026
55 Januszko Antonina 45 23753
56 Jasińska Oliwia 47 21820
57 JASZCZAK ALEKSANDR 46 23255
58 Justyna Joanna Król 50 21779
59 Juszczak Antonina 46 21941
60 Kaczor Lena 49 21635
61 Kaczorek Aleksandra Maria 50 22158
62 Kaczyńska Nina 52 23494
63 Karaś Bartłomiej 48 21731
64 Karczewski Szymon 48 22040
65 Kawińska Olga Katarzyna 48 22182
66 Kącka Matylda, Anna 49 22160
67 Kierdal Jadwiga 50 21649
68 Klejman Maja 45 21774
69 Kopera Maja 50 23759
70 Kostrzewa Alicja Agata 48 21759
71 Kostrzewa Karolina 52 23443
72 Kot Justyna Maria 48 22079
73 Kowalczyk Maria 47 21642
74 Kowalska Małgorzata Stefania 47 21642
75 Kozarzewska Iga 49 23697
76 Kozon Zofia 45 23144
77 Krywult Maciej 53 21635
78 Książek Katarzyna Zofia 49 21960
79 Kulas Zofia Elżbieta 52 22153
80 Kuligowska Maja 48 21692
81 Kuras Milena 50 21927
82 Kurowska Zofia 55 21839
83 Lenarczyk Michalina 51 22024
84 Maciejuk Izabela Anna 50 21779
85 Markiewicz Natalia 48 23364
86 Matera Gabriela 49 21903
87 Mazurek Filip 47 23243
88 Meszka Magdalena 45 21801
89 Michalska Julia 48 22045
90 Mielke Małgorzata 49 21762
91 Mosiej Zofia Katarzyna 48 21804
92 Moskwa Gabriela 48 23251
93 Mroziuk Zofia Maria 45 22071
94 Nowakowska Wiktoria 51 21814
95 Olewiński Andrzej 51 21779
96 Pałtynowicz Alicja 49 21789
97 Paszkowska Lena 48 21733
98 Pawelec Karolna 51 21647
99 Pawlik Magdalena 49 21692
100 Pawłowska Zofia 47 23279
101 Paździoch Zofia 48 21762
102 Podleśna Maja Weronika 54 21779
103 Podolak Milena 50 23144
104 Polak Wiktoria Jadwiga 49 21813
105 Politowska Dominika 48 23461
106 Polkowska Maja 48 22045
107 Predko Joanna 50 21604
108 Pych Bronisław Eugeniusz 48 21694
109 Radzikowska Lidia Anna 49 21763
110 Radziwiłko Nicole 52 23376
111 Razarenkow Julia 50 21681
112 Reichel Emilia 45 23222
113 Rębisz Aniela Hiacynta 49 23342
114 Roman Natalia Weronika 54 21935
115 Romaniuk Magdalena Adela 53 21935
116 Romanowicz Maria 48 21698
117 Romańska Kalina Maria 53 21659
118 Rupert Julia Anna 49 23355
119 Rusinowicz Matylda Urszula 49 21727
120 Rydlewska Zofia Maja 51 23226
121 Sacha Aurelia 45 21809
122 Sidorowicz Natalia 51 23666
123 Siecińska Anna 51 21617
124 Sinkiewicz Wiktoria 50 21989
125 Skalska Julia Małgorzata 48 21904
126 Skiendzielewska Barbara 50 21649
127 Smardzewska Zuzanna 53 21948
128 Smoliński Karol 45 21895
129 Strzelczyk Maria 50 21646
130 Stylińska Helena 51 23255
131 Superczyńska Julia 47 21918
132 Szabelewska Beata Maria 50 23365
133 Szafrańska Natalia 45 21710
134 Szczepanik Maria 47 21779
135 Szczuciński Bartłomiej, Zbigniew 48 21677
136 Szczudło Karolina 48 21625
137 Szwagierek Aleksandra 48 21692
138 Szymańska Rita Maria 46 21753
139 Szymczyk Wojciech Jakub 49 23298
140 Świercz Joanna Maria 58 21779
141 Święs Paulina Wiktoria 54 21642
142 Tarabasz Urszula 47 23649
143 Tkacz Jolanta 49 22188
144 Tomaszewska Zofia Anna 55 21703
145 Twardowska Amelia 47 23780
146 Urbaniak Barbara 45 23222
147 Wiciak Antonina 47 21617
148 Wierzbicka Hanna 45 21614
149 Wierzbięta Zoja 50 21774
150 Wiktorowicz Amelia 48 22137
151 Wirkowski Jakub 46 21627
152 Wlazło Hanna Magdalena 49 21804
153 Wodzyńska Pola 54 21659
154 Wojcik Julia 49 22001
155 Zaczek Zuzanna 49 22155
156 Zajczewska Magda 54 23780
157 Zalech Hanna 47 22182
158 Zarzecki Mikołaj 45 21954
159 Zawalska Amelia 46 21659
160 Zawierucha Zofia 52 21640
161 Zblewski Radosław 50 22045
162 Zdunek Laura Eliza 45 21779
163 Zieniewicz Aleksandra Zofia 48 21728
164 Żak Dominika 49 22106
165 Żminkowska Aleksandra Ada 46 23189
166 Żochowski Franciszek 48 21692
Konkursy Przedmiotowe