LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS MATEMATYCZNY
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Zgodnie z § 9 pkt. 11 Regulaminu konkursów przedmiotowych do etapu rejonowego zakwalifikowano 5% uczniów, którzy uzyskali najwyższe wyniki w etapie szkolnym (od 10 punktów).

Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie szkolnym - 20.

W konkursie matematycznym uczestniczyło 8820 uczniów z Mazowsza, do etapu rejonowego zakwalifikowano 492 uczniów.

Id szkoły służy Dyrektorom Szkół do identyfikacji swoich uczniów w związku z koniecznością przekazania im wszelkich informacji związanych
z kwalifikacją do etapu rejonowego (Regulamin konkursów przedmiotowych § 9 pkt. 12).


Lista uczniów zakwalifikowanych do etapu rejonowego została zweryfikowana na skutek błędnego wpisu szkół.
Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów Id szkoły
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Bukowska Michalina 13 23526
2 Darkowska Aleksandra 10 23080
3 Jaskulski Jarosław 10 23509
4 Kaszubski Michał 11 22983
5 Kaźmierski Krystian 10 23057
6 Narulski Mikołaj 16 22955
7 Niepytalski Maciej 10 22950
8 Stolarczyk Aleksandra 10 22982
9 Tańska Karolina 10 22971
10 Wszeborowski Igor 10 23509
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Dawid Tomasz 13 22587
2 Duszak Piotr 11 22581
3 Gryko Jakub 11 22774
4 Kita Patryk 12 22587
5 Kubeł Błażej 11 22587
6 Nawrocka Kornelia 12 22776
7 Samsel Nikola 10 22633
8 Subzda Bartłomiej 10 22566
9 Szymon Sadłowski 10 22579
10 Zyśk Wiktoria 10 22651
Delegatura KO w Płocku
1 Alicja Sulkowska 10 22790
2 Andrzejak Paweł 15 23417
3 Bońkowski Wojciech 10 23418
4 Ejman Piotr 11 22868
5 Felczyński Dawid 13 22788
6 Florczak Olga 20 22824
7 Foks Damian 10 21970
8 Glińska Martyna 12 22789
9 Góral Rudolf 10 22780
10 Kubik Magdalena Zuzanna 10 22792
11 Leszczyński Szymon 10 22783
12 Lewandowska Gabriela 10 22801
13 Lubiński Oliwier 14 23417
14 Matuszewski Miłosz 14 22789
15 Nowak Bartosz 13 22789
16 Pakuła Bartosz 15 23417
17 Pawlata Mateusz 11 22787
18 Sobiecka Aleksandra 10 22895
19 Śladowska Joanna 10 22789
20 Wereszczyńska Zuzanna Weronika 14 22789
21 Witkowska Zuzanna Zenobia 16 23417
22 Wołos Igor 10 22789
Delegatura KO w Radomiu
1 Hernik Mateusz 11 23752
2 Kocewiak Julia 10 22223
3 Kozik Mateusz Piotr 10 22410
4 Kucharski Maciej 11 22295
5 Malaczewska Natalia 11 22441
6 Mleczko Estera 11 23758
7 Ostrowski Mateusz 11 22275
8 Popkowicz Marcin 16 22354
9 Sępioł Adam 10 22361
10 Słowiński Antoni 12 22272
11 Stolarska Julia Anna 18 22295
12 Syta Aleksandra 13 22204
13 Walczak Natalia 10 23752
14 Wieteska Miłosz 11 22298
15 Zuzanna Dropia 10 23421
Delegatura KO w Siedlcach
1 Adaśko Andrzej 12 284
2 Antosik Michalina 10 24
3 Gruszczyński Michał 12 23129
4 Kurowicki Marcel 10 253
5 Majewski Dominik 10 2123
6 Prokopczuk Igor 10 2182
7 Supeł Julia 10 2144
8 Sybilski Bartosz 10 280
Delegatura KO w Warszawie
1 Adamiec Mikołaj Michał 10 21989
2 Alot Bruno Andrzej 17 21652
3 Aniszewska Agata 15 21847
4 Babiarz Łukasz 11 23488
5 Bachman Michał Bartosz 14 22106
6 Baciarelli-Grobelny Piotr 16 21775
7 Bagorro Piotr 15 23491
8 Bajno Allan 15 22159
9 Banasiak Maciej 10 23685
10 Banasiewicz Zuzanna Sandra 10 21804
11 Banek Filip 11 21775
12 Bareja Jakub 10 23162
13 Bartoszewski Krzysztof 10 21759
14 Batorska Nela Zuzanna 11 23259
15 Bednarek Sebastian 10 21720
16 Bednarska Karolina Anna 10 23152
17 Behrendt Aleksandra Maria 11 22158
18 Benesz Piotr 10 22103
19 Białczyński Dominik Piotr 14 21748
20 Biały Maja 12 22172
21 Biały Wiktor 15 21617
22 Biczel Przemił Rafał 10 21692
23 Biekonis Jakub 12 21753
24 Bieleń Stanisław Piotr 19 21593
25 Bieniasz Jeremi Krzysztof 11 21804
26 Bilski Borys 10 21687
27 Biszczuk Szymon Piotr 10 23378
28 Bloch Bartłomiej 10 21924
29 Bloch Krzysztof 17 22015
30 Boroń Mateusz 10 23148
31 Borys Kacper Jan 10 22050
32 Bosacka Julia 12 21792
33 Brański Grzegorz Marek 10 21753
34 Broniszewska Natalia 11 23144
35 Brutt Tomasz 12 21764
36 Brzezińska Alina 13 21649
37 Brzęczkowski Sławomir 10 21670
38 Buchowicz Tomasz Jerzy 11 21616
39 Burchardt Jakub 13 21599
40 Buśko Jerzy 12 21611
41 Butryn Dorian Przemysław 10 21651
42 Cebula Mateusz Paweł 13 21781
43 Cegieła Agnieszka Katarzyna 10 21741
44 Cegiełka Magdalena 14 21688
45 Chariasz Mikołaj 15 21712
46 Cherbański Piotr Robert 11 21608
47 Cholewa Jan 10 22172
48 Cholewiński Antoni Piotr 10 21789
49 Ciećwierz Maksymilian 11 23517
50 Ciesielska Helena 12 23488
51 Czaplicki Igor 12 23366
52 Czarnecki Błażej Tomasz 16 23407
53 Czauderna Franciszek 12 21924
54 Czubla Dagna Helena 14 21754
55 Dalasiński Kajetan 10 21945
56 Daubek Nina 11 22159
57 Dąbrowski Piotr 10 23721
58 Dąbrowski Tobiasz 11 22160
59 Dębowczyk Jakub 11 23304
60 Doan Trong Phuong Nam 11 21598
61 Dolata Michał 13 23437
62 Domżał Julia 18 23260
63 Dorosiński Jan Michał 14 21611
64 Drabikowski Jan 14 23258
65 Drobek Natalia 10 21993
66 Dworakowska Maja 11 22170
67 Dzierżanowska Weronika 11 21602
68 Figurski Dominik Tadeusz 13 21611
69 Firczuk Wojciech Krzysztof 11 21735
70 Frankowski Igor 10 21781
71 Furmanek Katarzyna 12 21611
72 Gajewski Krzysztof 11 21602
73 Garwoliński Olaf 10 23378
74 Gawkowski Mikołaj Bartosz 10 21611
75 Gawłowski Tymon 10 21814
76 Gąsienica-Samek Adam Jan 11 21753
77 Gąsiewski Jacek 10 21923
78 Gąsiński Wiktor 11 21792
79 Gierej Zuzanna 12 21682
80 Giermek Michał, Piotr 16 22160
81 Gierszewski Jan 13 21738
82 Gnot Natalia 10 22172
83 Gocłowski Cyprian 14 21904
84 Godlewski Wojciech 16 21729
85 Gola Mikołaj 12 23279
86 Gołaszewska Ewa 16 21611
87 Goławska Zuzanna 10 23488
88 Gontarek Maurycy Jan 14 21638
89 Góra Katarzyna Barbara 10 21671
90 Góral Jan Ignacy 14 23383
91 Górecka Karolina 15 23378
92 Górna Aleksandra 10 21636
93 Górska Olga Natalia 10 21789
94 Górska Wiktoria Daria 11 23242
95 Grabiński Kajetan 15 21726
96 Grauer Igor 13 22159
97 Grochal Jan Juliusz 10 21726
98 Grodowski Oskar Tadeusz 11 21738
99 Grudowski Erwin 10 21878
100 Grudziński Bernard 11 22034
101 Grycz Maciej Szczepan 10 21673
102 Gryszka Piotr 10 21754
103 Grzela Wojciech 16 21751
104 Handzlik Mateusz 13 21694
105 Hawryluk Jakub 13 23626
106 Hofman Adrianna Halina 10 21741
107 Hryniów Łukasz 12 23371
108 Igor Ziółkowski 10 21763
109 Iwanicki Michał 11 21695
110 Iwanowski Antoni Wojciech 10 21751
111 Jabłczyńska Weronika 11 21789
112 Jabłoński Wojciech 10 22034
113 Jaczewska Amelia Karolina 12 21663
114 Jaguścik Franciszek 12 23279
115 Jakubiak Bartosz 10 22056
116 Janczak Tymoteusz Mikołaj 11 22148
117 Jaremko Maria 11 23162
118 Jarosławski Maciej 13 21604
119 Jarosz Sara 11 23488
120 Jaroszewski Mateusz Jan 12 23435
121 Jasiński Jakub 10 23517
122 Jasiński Mateusz Mikołaj 16 21741
123 Jaworowski Tomasz Edward 11 22106
124 Jerzowski Marceli 12 23458
125 Julke Stanisław Jan 12 23265
126 Kaczmarczyk Sergiusz Jan 10 23242
127 Kaczmarek Grzegorz 16 21996
128 Kadej Aleksander 11 21636
129 Kaleta Antonina Anna 15 22160
130 Kalinowski Andrzej 10 22093
131 Kamila Brus 10 21663
132 Kamińska Łucja 10 21752
133 Kamińska-Hass Irena 15 21660
134 Kamiński Marek 12 23383
135 Karczmarczyk Karolina 10 22123
136 Karpińska Anna Maria 16 22160
137 Karpińska Karolina Aleksandra 10 22160
138 Kaszewska Maria Izabela 14 21611
139 Kaszuba Wiktoria 12 22160
140 Kępczyńska Anna Maja 11 22161
141 Kicinger Szymon Jan 10 21995
142 Kicińska Magdalena Joanna 10 21798
143 Kicińska Nina 13 21775
144 Kiersztyn Jakub 12 21681
145 Kiryluk Konstanty 11 21923
146 Klik Aleksander 14 21772
147 Klim Filip Janusz 13 23622
148 Klim Juliusz Stanisław 15 23622
149 Klin Barbara, Kalina 11 21673
150 Kober Jagoda 10 21792
151 Kobus Alicja 12 21732
152 Kobyliński Jacek 11 23383
153 Kolesnik Katarzyna 10 21771
154 Kołodziejczyk Jakub 10 22159
155 Kołodziejczyk Robert Krzysztof 13 21671
156 Koperski Jakub Jacek 11 21700
157 Korzniakow Zofia Irena 10 21703
158 Korzybski Mikołaj 11 21948
159 Koshevoy Alexey 14 21704
160 Kosmatka-Kos Michał 11 21735
161 Kośla Krzysztof Piotr 10 21602
162 Kot Miłosz Piotr 10 21904
163 Kotlicki Jędrzej Aleksander 12 22158
164 Kowalczyk Aleksander Filip 11 22161
165 Kowalska Maria Róża 11 21752
166 Kowalski Krzysztof 10 21989
167 Kowczur Mateusz 10 22001
168 Koziara Anna 10 22188
169 Kozieradzki Franciszek Adam 11 22153
170 Kozieradzki Jakub Antoni 12 22153
171 Kozikowski Jan 10 23721
172 Krasowska Karolina Łucja 10 21611
173 Krawczyk Bartosz 14 21611
174 Król Karolina Anna 11 21738
175 Krukowska Izabela 10 22001
176 Krzemiński Bartosz 12 23277
177 Krzesiak Oskar 10 21694
178 Krzywicki Jan 13 21712
179 Krzywicki Jan 10 23753
180 Krzyżanowska Emilia 10 21647
181 Ksel Wiktoria Oliwia 12 21601
182 Książek Maciej 10 22108
183 Kuchlewski Krystian 10 23667
184 Kuczora Karol Tadeusz 10 21611
185 Kudzia Mikołaj 11 22180
186 Kujawski Antoni 12 23174
187 Kukiełka Olena Celina 12 21699
188 Kulikowska Marta 11 21704
189 Kuś Natasza 10 22160
190 Kuś Wojciech 17 22188
191 Kwiatkowska Barbara 13 23753
192 Lada Stanisław Paweł 17 21861
193 Lasocka Amelia 12 22160
194 Lasota Karol 12 23383
195 Le Guevel-Różycka Yoan Mateusz 10 22182
196 Lewandowski Jakub Maria 10 21619
197 Libner Barbara 10 23464
198 Lizak Antoni Janusz 11 21927
199 Lorenc Jan Jarosław 18 21700
200 Lubas Maciej 12 21706
201 Lula Joanna Ewa 12 23378
202 Ławrynowicz Marcel 11 21611
203 Łęski Piotr 13 21957
204 Łuczak Antoni Jerzy 10 21781
205 Łukasiewicz Patryk 10 21754
206 Łukawski Antoni 10 22172
207 Łyjak Paweł 13 21611
208 Maciejewski Ziemowit 17 22188
209 Maczuga Marta Maria 13 21861
210 Madej Alicja Maria 10 21804
211 Magdaleńska Małgorzata 10 21684
212 Majewski Franciszek 10 21735
213 Maksymiuk Kinga 12 21699
214 Malak Julia 10 21695
215 Malarska Zuzanna Rozalia 17 21659
216 Malcherek Antoni 10 22100
217 Mali Jan 10 23361
218 Malinowski Mateusz Jan 11 21798
219 Malinowski Wojciech 16 21649
220 Marzec Zofia 13 21751
221 Matusiak Krzysztof Jan 15 22106
222 Matusik Michał Wiktor 12 21748
223 Mazek Bartosz 10 21857
224 Mączka Natalia 12 21671
225 Melzer Bartosz 10 21703
226 Mękarski Tomasz Krzysztof 10 21611
227 Mianowski Mateusz 10 21599
228 Michalski Franciszek Stanisław 11 21627
229 Michałek Krzysztof Hieronim 12 21611
230 Michniewicz Julia Karolina 13 21721
231 Midak Igor Grzegorz 10 23280
232 Mielniczuk Nikodem Jan 12 21699
233 Mika Kiljan Jarosław 17 21933
234 Milczarek Amelia 10 21720
235 Milewski Maciej 10 21924
236 Milon Nicolas Antonii 13 21798
237 Miłkowski Szymon 12 21628
238 Mirek Przemysław Sławomir 10 21601
239 Misiak Kacper 17 22186
240 Miszkiewicz Bruno Tadeusz 16 23226
241 Mitko Maria Joanna 10 21660
242 Mitrowski Maciej 10 21780
243 Młynarczyk Maks 12 22160
244 Mosionek Zuzanna 12 21678
245 Mozol Franciszek 12 21636
246 Mroziuk Zofia Maria 13 22071
247 Mrzygłód Maria Zofia 14 21847
248 Mucha Stanisław 12 22034
249 Muchowicz Maja 17 21739
250 Nakanda-Trepka Patrycja 11 21688
251 Nawalaniec Julia Anna 10 21743
252 Neyman Leon 16 21613
253 Niemyjska Gabriela 14 23162
254 Nieradka Michał Krzysztof 11 23460
255 Niestrzębski Michał 10 21728
256 Nowak Tymon 11 23140
257 Noworyta Anna Klementyna 12 21735
258 Ogonek Barbara 10 21995
259 Olkowski Jerzy 12 21611
260 Olzak Julia 10 21698
261 Onyszko Piotr 12 21611
262 Orłowski Piotr Igor 10 21738
263 Ossowska Gabriela 16 21800
264 Osuch David Michael 16 23645
265 Ośmiański Mikołaj 13 21660
266 Owczarek Barbara 10 23667
267 Pacuk Piotr 16 21721
268 Pancewicz Szymon Benedykt 15 21611
269 Papis Borys Jakub 11 22170
270 Parczyńska Aleksandra 13 23279
271 Pasiecznik Julia 16 22107
272 Pawlak Jakub 10 21759
273 Pawlak Maksymilian 10 23437
274 Pawlikowski Mateusz 10 21950
275 Pełka Alicja 10 22155
276 Peryt Tomasz 12 22160
277 Pietrasik Jan 17 21741
278 Plechawska Łucja 11 22169
279 Pływacz Tomasz Paweł 12 21611
280 Pobuta Jakub 11 21952
281 Podgórska Barbara 11 21595
282 Podziemska Róża 11 22159
283 Podżorski Filip 11 21656
284 Porowski Olgierd 10 21658
285 Poświata Antonina 10 22188
286 Powęski Adam 17 21677
287 Powierża Maria Magdalena 12 21722
288 Prejzner Aleksander 10 22172
289 Pręgowski Andrzej Jerzy 14 21779
290 Prokop Bartosz 11 22155
291 Prokopowicz Joanna 11 21923
292 Pruszyńska Urszula Anna 13 23749
293 Przybylik Artur Maciej 10 21753
294 Przybysz Anna Edyta 10 21700
295 Pudło Franciszek 10 21827
296 Puławski Michał 10 21943
297 Pustoła Piotr Wojciech 10 21651
298 Pusz Antoni Krzysztof 16 23242
299 Pyłko Mateusz 10 21691
300 Radziwon Helena Izabela 12 21699
301 Rakowski Karol Marcin 12 23265
302 Ratański Wojciech 10 21679
303 Rojek Szymon Piotr 11 21782
304 Romanowska Aleksandra 18 22188
305 Rostek Kajetan 10 23730
306 Rozkosz Oliwia Aleksandra 11 21753
307 Różalska Aleksandra 10 21611
308 Rumowski Stanisław Adam 13 22169
309 Rusiecki Dawid 10 21684
310 Ruszczyk Patryk 12 21901
311 Rutz Claudia 14 21619
312 Ryfa Laura 10 21804
313 Rylski Tadeusz 16 22155
314 Ryszkowska Amielia 11 21617
315 Rzońca Franciszek Andrzej 11 21707
316 Sadłocha Igor Michał 11 21804
317 Salski Tomasz Marcin 14 21735
318 Sałaciński Mateusz 12 22160
319 Sasal Marcin 12 23148
320 Satora Klara 10 22042
321 Sawiak Marek 15 21617
322 Sawicki Maksymilian 11 21712
323 Sidor Tymoteusz 12 23279
324 Sidorowicz Patryk 13 23378
325 Sielewiesiuk Ada 12 21781
326 Siemiak Szymon Piotr 10 21987
327 Sikora Robert Krzysztof 15 23378
328 Smarż Victoria Sarah 13 21672
329 Smółko Michał 11 21753
330 Sobczyk Bruno 13 23458
331 Soszyńska Magdalena 10 21611
332 Srokosz Tymon Piotr 17 21663
333 Stachowska Zuzanna 10 22175
334 Stanisławski Anh Quan 12 21611
335 Stankiewicz Kazimierz 12 21942
336 Starzyńska Karolina 10 23279
337 Stypa Agata Zuzanna 10 21813
338 Sulwiński Oliwier 10 22001
339 Suracki Szymon 11 23162
340 Sweklej Maksymilian Tadeusz 11 21677
341 Swęd Jan 11 21771
342 Szafraniec Joanna 10 23483
343 Szanser Bianka 10 23266
344 Szata Franciszek Karol 11 21726
345 Szelachowska Helena 10 21624
346 Szelachowski Paweł 11 21618
347 Szeląg Jan 11 21617
348 Szelenbaum Marta Karolina 13 21757
349 Szewczak Aleksander 17 22167
350 Szewczak Krzysztof 12 22079
351 Szewczyk Antonina Anna 14 23306
352 Szewczyk Szymon 11 21769
353 Szostak Piotr Franciszek 14 23443
354 Szulc Oskar 13 23144
355 Szyc Marta 15 22188
356 Szymaniak Maciej 12 23525
357 Szymańska Julia 10 21588
358 Szynkiewicz Karol Cezary 10 21664
359 Śliwka Szymon 10 21732
360 Święch Mateusz 10 22160
361 Tomasik Dawid 11 21673
362 Tomasik Zygmunt 11 22161
363 Trzeciak Karol 10 21904
364 Tyborowski Wojciech 10 23350
365 Tyc Mateusz Aleksander 10 21647
366 Tymiński Mateusz Antoni 10 21753
367 Tymoczko Wojciech 10 21700
368 Tyrakowska Alicja 11 23462
369 Ulatowski Rafał Marcin 12 21904
370 Urbaniak Adam 10 23712
371 Urbańska Łucja 10 23163
372 Wałachowska Irena 10 23144
373 Wasiak Julia 16 23627
374 Wawrzyniewicz Piotr Aleksander 10 21748
375 Wąsiewcz Urszula Anna 17 21947
376 Wdówik Franciszek 11 23279
377 Wesołowski Mateusz Piotr 10 21770
378 Wickel Mateusz Bruno 11 21737
379 Wickel Szymon 12 22161
380 Wieczorek Nina, Zofia 14 21717
381 Wieleba Bolko Paweł 15 21779
382 Wielgus Gabriela Magdalena 11 21611
383 Więch Dominika 13 21593
384 Więcław Michał Józef 14 21619
385 Wilczyński Jakub Marcin 17 21611
386 Wiliński Maciej 12 22188
387 Winnicki Franciszek 10 23403
388 Wisłocki Jan 12 22162
389 Wiśniewski Dominik 10 23485
390 Wiśniewski Jakub Adam 10 21621
391 Witkiewicz Jagoda 10 21703
392 Wnuk Wojciech 17 23397
393 Wodziński Adam 10 21712
394 Wojciechowska Barbara Teresa 14 22155
395 Wojciechowski Ignacy Jan 10 22166
396 Wojtczak Andrzej Maciej 16 21928
397 Woźniak Jakub 10 22039
398 Wożbiński Milan 16 23627
399 Wójcik Aleksander Kajetan 10 21677
400 Wójcik Franciszek 11 23266
401 Wójcik Kinga 10 21742
402 Wróblewski Ignacy Andrzej 16 21752
403 Wyrzykowski Maciej Jerzy 10 21617
404 Wyszyńska Gabriela Rozalia 14 21779
405 Wyszyński Adam 10 21728
406 Zabojszcz Matylda Magdalena 11 21735
407 Zacharewicz Eliza Weronika 11 21995
408 Zadrożny Jan Mieczysław 10 21597
409 Zalewski Łukasz Piotr 13 23242
410 Zalewski Tomasz Marcin 10 21598
411 Zasowska Inga 13 22146
412 Zawadzki-Pietrzak Bartosz 12 21788
413 Zawiślak Dominik Gustaw 14 23189
414 Zbytek Mateusz 10 23505
415 Zegarlicki Jerzy 11 22161
416 Zglenicka Helena 10 21772
417 Zgorzelski Michał 12 22188
418 Zgódka Stefan 15 23162
419 Zienkiewicz Aleksandra Nina 10 21753
420 Zima Błażej 11 21611
421 Zinkow Jan 13 23279
422 Zioło Aleksandra 10 23435
423 Ziomek Jan 11 21770
424 Ziółkowska Zuzanna 10 22034
425 Żakowicz Mikołaj Jan 16 23265
426 Żera Stefan Jan 14 23749
427 Żminkowska Aleksandra Ada 11 23189
428 Żuk Jan Jeremi 10 21789
Konkursy Przedmiotowe