LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS POLONISTYCZNY
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Zgodnie z § 9 pkt. 10 Regulaminu konkursów przedmiotowych do etapu rejonowego zakwalifikowano uczniów, którzy w etapie szkolnym uzyskali co najmniej 80% punktów możliwych do zdobycia, czyli 48 punktów. Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie szkolnym - 60.

W konkursie polonistycznym uczestniczyło 4864 uczniów z Mazowsza, do etapu rejonowego zakwalifikowano 274 uczniów.

Lista uczniów zakwalifikowanych do etapu rejonowego została zweryfikowana na skutek błędnego wpisu szkoły.

Id szkoły służy Dyrektorom Szkół do identyfikacji swoich uczniów w związku z koniecznością przekazania im wszelkich informacji związanych
z kwalifikacją do etapu rejonowego (Regulamin konkursów przedmiotowych § 9 pkt. 12).


Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów Id szkoły
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Gosiewska Amelia Dominika 50 23080
2 Kardaś Weronika 48 22953
3 Kicek Tomasz 48 23133
4 Maraszek Maciej 48 23133
5 Piekarz Daria 48 23133
6 Pikus Maja 48 22982
7 Piórkowski Alan 48 23133
8 Sadowska Julia Bernadeta 51 23057
9 Skierkowski Łukasz 52 23133
10 Stanowska Aleksandra 52 23024
11 Stefańska Julia 53 23080
12 Szymańska Anna Hanna 48 23133
13 Turadek Oliwia Barbara 54 23509
14 Wiśniewski Mikołaj 54 23509
15 Witkowski Adam 50 22982
16 Wojciechowska Zuzanna 56 23057
17 Zawadzka Wiktoria 49 23057
18 Zbyszyńska Blanka 50 23078
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Baranek Maria 48 22768
2 Bednarczyk Klaudia 52 22526
3 Chrzanowska Izabela 48 22612
4 Ciuchta Julia 48 22528
5 Dytrych Marta 49 22523
6 Grochocka Aleksandra 50 22768
7 Grzegorczyk Maria 50 22575
8 Hagiemajer Olga 48 22612
9 Hołowińska Miłosława 49 22632
10 Kacprzyńska Joanna 50 22526
11 Krajewska Amelia 55 22768
12 Mrozek Alicja 48 22768
13 Orzoł Aleksandra 48 22575
14 Parzuchowska Julia 49 22526
15 Parzych Franciszek 54 22606
16 Sadowska Karolina 48 22768
17 Samsel Nikola 48 22633
18 Szwejkowska Daria 48 22523
19 Świętoń Anna 49 23724
20 Tyszka Marta 57 22612
21 Wódkiewicz Oliwia 50 22768
22 Wyszyński Bartosz 48 22747
23 Zalewska Zuzanna Elżbieta 50 22768
24 Zielińska Zofia Anna 48 22776
Delegatura KO w Płocku
1 Białaszek Mikołaj 55 22792
2 Brzezowska Agata 50 22905
3 Dąbrowska Zuzanna Barbara 48 22786
4 Florczak Olga 56 22824
5 Górecka Karolina Jadwiga 48 23417
6 Kaczmarek Hanna 48 22905
7 Komsta Eliza 52 23417
8 Kosiba Jakub 48 22927
9 Krześniak Maja 49 23417
10 Lewandowska Gabriela 49 22801
11 Majewski Jakub 49 23417
12 Malinowska Agata 49 22792
13 Misiak Aleksandra 54 23417
14 Pawlicka Patrycja 51 22927
15 Peda Marcel Marek 49 22792
16 Sołdaczewska Julia 52 22792
17 Szymański Tymon 48 23417
18 Wiktorska Weronika 52 22905
Delegatura KO w Radomiu
1 Bocheński Bartosz 49 22437
2 Gałek Maja 48 22295
3 Głogowski Mateusz 48 22278
4 Gutkowska Łucja Weronika 53 22287
5 Kobacki Adrian 52 22410
6 Kozieł Adam 51 22347
7 Kozik Mateusz Piotr 50 22410
8 Lech Zuzanna 50 22361
9 Miszewska Natalia Ewa 49 22467
10 Mulczyk Bogna Mira 55 22295
11 Rudecka Milena 54 22314
12 Sobierajewska Natalia 51 22354
13 Soból Aleksandra 51 22288
14 Szewczyk Maciej 51 22287
15 Szymanowicz Magdalena 48 22290
16 Tokarczyk Maja 55 22266
17 Zielińska Aleksandra 49 22374
18 Żurowska Amelia 48 22295
Delegatura KO w Siedlcach
1 Maszkiewicz Zuzanna 49 2148
2 Obrępalska Amelia 50 2203
3 Wróbel Adrianna 52 2203
Delegatura KO w Warszawie
1 Adamowicz Zuzanna Pia 48 21753
2 Adrich Marta Mgdalena 48 21888
3 Ahmed Ali Ahmed Sara Anna 50 21635
4 Banasiewicz Zuzanna Sandra 52 21804
5 Barbachowski Aleksander 50 23367
6 Bednarczuk Eryk 48 21694
7 Bednarek Justyna 49 22160
8 Benczak Ewa 49 23395
9 Berent Barbara Elżbieta 48 21702
10 Bilski Szymon Piotr 50 21647
11 Błasiak Wiktoria Dominika 54 21603
12 Bobrowicz Szymon 51 21743
13 Borek Wiktoria 50 22139
14 Bortlisz Wiktoria 48 21694
15 Brzezińska Alina 54 21649
16 Buchowiecka Pola 55 23730
17 Bujakowski Filip 48 23304
18 Bury Antonina Amelia 54 23491
19 Burzyńska Julia 55 23730
20 Chada Karolina 51 21635
21 Chrobak Katarzyna Barbara 49 23222
22 Chróścik Julia 55 21700
23 Chylarecki Jan 54 21640
24 Cicha Łucja 48 23277
25 Ciszek Wojciech Józef 50 21779
26 Cybulska Krystyna 50 23400
27 Ćwiek Barbara Antonina 48 23328
28 Dąbrowska Emilia Ewa 48 22045
29 Dąbrowska Karolina Anna 49 21780
30 Dąbrowski Tobiasz 49 22160
31 Decyk Apolonia 48 22052
32 Drabik Alexander 49 22139
33 Dwulit Amelia Marianna 53 21635
34 Dyba Emma Krystyna 51 23226
35 Dziedzic Hanna 49 21728
36 Dziekan Dominika Karolina 48 23448
37 Filipiak Paulina 48 21805
38 Foryś Wiktoria Beata 48 22158
39 Gabryś Kinga 51 21603
40 Gąsiewski Jacek 48 21923
41 Giler Zofia 48 23685
42 Gołaszewska Zofia 49 21704
43 Gozdek Julia Weronika 52 21651
44 Górska Lena 48 22182
45 Graniszewska Gaja Aleksandra 52 21780
46 Grauer Weronika 49 21751
47 Grobelna Zofia Maja 48 21922
48 Grudzińska Zofia Anna 48 22045
49 Gruszczyńska Marta Ruta 48 21928
50 Guranowska Joanna Iga 48 21958
51 Gutowska Hanna Helena 48 21659
52 Hoffman Anna Izabela 49 21647
53 Jałocha Agata Monika 48 21946
54 Janczura Julia Jagoda 48 21922
55 Janiszowska-Downarowicz Iga 48 23251
56 Jarnicka Liliana 49 22182
57 Jarzyna Hanna 48 21790
58 Jastrzębowska Antonina Izabela 49 21922
59 Jaworski Stanisław Ignacy 51 21780
60 Jędruch Julita 48 21774
61 Jędrusik Maria 48 23398
62 Jędrzejczyk Amelia 48 21728
63 Jędrzejewska Zuzanna 51 23435
64 Jurkowska Maria Zuzanna 48 22176
65 Kaczor Weronika 48 21681
66 Kaczyńska Nina 50 23494
67 Kałuża Emilia Monika 51 23226
68 Kamińska-Hass Irena 51 21660
69 Karpińska Anna, Maria 53 22160
70 Kazana Lena 51 23730
71 Kiersztyn Jakub 48 21681
72 Kilian Alicja 49 21751
73 Koleśnik Katarzyna 51 21771
74 Kot Justyna Maria 53 22079
75 Kotecka Gabriela Ewa 54 21753
76 Kotowska Barbara Halina 49 23336
77 Kowalska Zuzanna 49 21729
78 Krasnodębska Hanna 51 21691
79 Królak Anna 50 23359
80 Kuczaba Bartosz 49 21690
81 Kumik Alicja 51 23426
82 Kupińska Zoja 48 21713
83 Kuroczycka Sylwia Gabriela 48 21600
84 Kurowska Zofia 51 21839
85 Kusmierz Jessica 52 23730
86 Kuziak Aleksandra 48 22188
87 Lazar Maciej Andrzej 54 23353
88 Lis Magdalena Anna 52 21628
89 Łazarowicz Anna 53 22155
90 Łazęcka Pola 50 23730
91 Łobodzińska Paulina Małgorzata 51 21702
92 Łoniewska-Gałek Zofia 49 22180
93 Łuczka Patrycja 53 21640
94 Łukaszewicz Olivia 49 21631
95 Mamcarz Hanna Barbara 48 21640
96 Marchel Zbigniew Patryk 53 21941
97 Marciniak MIlena 50 22092
98 Matyja Aleksandra 49 21927
99 Matysiak Daria 48 21728
100 Michalska Alexandra Wiktoria 53 21923
101 Michalska Olga 48 21772
102 Miszczak Caroline 49 21699
103 Młynik Gabriela Zuzanna 54 21779
104 Mosińska Karolina Kinga 49 21927
105 Mroziuk Zofia Maria 48 22071
106 Niechciał Alicja Róża 49 21774
107 Niedźwiedzka Weronika 48 21707
108 Niemirowicz-Szczytt Maksymilian Krzysztof 49 23395
109 Nowak Marta Irena 49 21771
110 Ochab Zuzanna 48 21682
111 Opach Zuzanna 50 22160
112 Pacuła Aleksandra 48 21649
113 Pańczyk Agnieszka Maria 48 21609
114 Papuda Natalia 48 23443
115 Pelc Anna 48 21621
116 Petrovska Anna Mariya 51 22183
117 Pękala Krzysztof 49 22027
118 Piasecka Hanna Wiktoria 49 22161
119 Piasecka Kaja 56 23730
120 Piecuch Dominika Karolina 51 22162
121 Pieniak Oliwia 50 21843
122 Piotrowska Aleksandra Julia 51 23435
123 Piórek Maja 50 22108
124 Płachecka Alicja 50 23376
125 Płatek Kamil Grzegorz 48 21738
126 Pocent Paulina 54 23749
127 Polnik Maria 50 23406
128 Pszczółka Anna 49 22001
129 Pszczółka Urszula 49 22001
130 Reszka Michalina Maja 49 23222
131 Rostek Kajetan 53 23730
132 Rówiński Krzysztof 52 21788
133 Rytel Marta Maria 48 21948
134 Sawicka Magdalena 56 23443
135 Sawicki Wojciech 54 23378
136 Siciarek Agata Marta 48 21727
137 Siedlecka Marlena 51 21607
138 Sienniak Zofia 48 21692
139 Siwiec Zofia Anna 51 21779
140 Skiendzielewska Barbara 50 21649
141 Skipirzepski Kacper 48 22052
142 Skrzypińska Katarzyna 53 21743
143 Skubis Wojciech Antoni 48 21789
144 Sławek Zuzanna 50 21721
145 Słowik Urszula 50 21677
146 Smardzewska Zuzanna 48 21948
147 Sobieszczyk Hanna Alicja 53 21628
148 Sokołowska Karolina 53 21640
149 Stanisz Julia 48 21649
150 Stasiak Barbara, Irena 54 21790
151 Stenzel Eliza 48 21788
152 Szadkowska Lena 55 23730
153 Szlachciak Aleksandra 48 21694
154 Szlauer Martyna 48 21687
155 Szostak Piotr Franciszek 53 23443
156 Sztyk Dominika Anna 50 21602
157 Szymczak Aleksandra Maria 51 21943
158 Szymczak Laura Małgorzata 49 21917
159 Ślusarczyk Urszula 48 23685
160 Tkacz Jolanta 48 22188
161 Tofiluk Nina 49 21713
162 Tokarska Weronika Stella 53 21609
163 Tondera Maria 55 23730
164 Tracz Natalia 53 21951
165 Trochimczuk Emilia 50 21627
166 Tymińska Aleksandra Anna 49 22160
167 Tyszka Hanna 48 21647
168 Warno Agnieszka Jadwiga 48 21697
169 Wasiak Julia 49 23627
170 Wasilewska Zofia 50 21927
171 Westin Mateusz 51 23730
172 Wieczorek Nina, Zofia 49 21717
173 Wieczorek Piotr 49 21859
174 Wierzbicki Szymon 52 23152
175 Wilczyńska Marta 53 22155
176 Wistel Paulina 48 22188
177 Wiśniewska Nadia 52 23375
178 Wiśniewska Zofia 50 23226
179 Wlazło Hanna Magdalena 48 21804
180 Wojciechowska Barbara Teresa 50 22155
181 Wojciechowska Tatiana Małgorzata 53 21699
182 Wójcik Kinga 49 21742
183 Wróbel Zuzanna 48 21774
184 Wróblewski Ignacy Andrzej 51 21752
185 Wygoda Emilia Konstancja 52 21779
186 Zabojszcz Matylda Magdalena 49 21735
187 Zalewska Magdalena 51 21763
188 Zatoń Lena Maria 48 23222
189 Zblewski Radosław 51 22045
190 Zduńczyk Julia 52 23435
191 Ziajowski Aleksander 48 21640
192 Zielińska Julia 51 21779
193 Zimna Iga Alicja 48 21790
Konkursy Przedmiotowe