LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Zgodnie z § 9 pkt. 10 Regulaminu konkursów przedmiotowych do etapu rejonowego zakwalifikowano uczniów, którzy w etapie szkolnym uzyskali co najmniej 80% punktów możliwych do zdobycia, czyli 32 punkty. Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie szkolnym - 40.

W konkursie języka niemieckiego uczestniczyło 578 uczniów z Mazowsza, do etapu rejonowego zakwalifikowano 40 uczniów.

Id szkoły służy Dyrektorom Szkół do identyfikacji swoich uczniów w związku z koniecznością przekazania im wszelkich informacji związanych
z kwalifikacją do etapu rejonowego (Regulamin konkursów przedmiotowych § 9 pkt. 12).


Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów Id szkoły
Delegatura KO w Płocku
1 Strześniewska Zuzanna 35 22927
Delegatura KO w Radomiu
1 Magierek Krystian 39 22511
Delegatura KO w Warszawie
1 Akopian Yana 36 21948
2 Baran Anna 33 21645
3 Barski Stefan 36 21631
4 Borsów Dawid 35 21727
5 Buras Leon 32 21732
6 Buscher Anna Maria 32 21699
7 Ciszewska Emilia, Maria 36 22160
8 Ciszewski Mario 34 23334
9 Ćwiek Stefan Mikołaj 33 21664
10 Durzyńska Julia Katarzyna 32 21721
11 Eberharter Klara Anna 38 21729
12 Encina Sophie Anna 32 21721
13 Gierasimiuk Michał 35 21707
14 Hatała Hanna Elżbieta 36 21627
15 Kamzol Michał Marcin 35 22160
16 Kmec Mira 32 22179
17 Komsta Aleksander 37 23145
18 Krawczyk Alexander 37 21787
19 Leipert Patryk 32 21758
20 Maciążek Hanna 32 21731
21 Metzger Laura 33 23656
22 Milczarek Krystyna Stanisława 32 21721
23 Ossowska Gabriela 32 21800
24 Paczkowska Agnieszka Anna 32 21721
25 Pazura Klara Maria 36 21721
26 Pietrus Robert Jan 32 21930
27 Pośpiech Patrycja 33 21907
28 Rudensheim Jan 37 23165
29 Skowrońska - Siebert Xenia 36 21732
30 Sokołowski Marek 32 23375
31 Stockmeyer Oskar 38 23265
32 Tryzno Zofia Maria 38 21779
33 Ulanowska Idalia 37 21678
34 Vetter Julia Magdalena 34 21721
35 Weber Joshua Henry 34 21922
36 Wewiorka Amanda Laura 34 21707
37 Wolska Martyna Anna 32 21922
38 Zawiślak Dominik Gustaw 39 23189
Konkursy Przedmiotowe